مسعود بخاطر بدهي زنش الي به دوتا غول سياه ميده

• jurmishe11  

• عضو از
    1398/1/4

• پست‌ها: 105

• 89

الي با اينكه شوهر داشت ولي هميشه زن مستقلي بود.مسعود شوهرشم ازين قضيه راضي بود.ولي اونا هميشه تو سكس مشكل داشتن چون مسعود مثل خروس آبش سريع ميومد و الي هميشه ناكام ميموند.اين شد كه الي تصميم گرفت هرجورشده خودشو ارضا كنه واسه همين يروش از خودش ابداع كرد.اون از مرداي بدنساز پول قرض ميكرد ولي از عمد پولشونو نميداد تا اونا ازش تقاضاي سكس كنن و اونم بهشون بده.ولي يبار كه از دوتا سياه گنده پول قرض گرفته بود اونا بهش پيشنهاد سكس نميدادن و حتي تصميم گرفتن اليو بندازنش زندان.اين شد كه الي خودش دست بكار شد و رفت بهشون پيشنهاد سكس داد ولي در كمال تعجب اونا قبول نكردن و به الي گفتن بايد بري زندان.الي با اسرار ازشون خواست باهش سكس كنن و بي خيال بشن كن اونا عصباني شدن و گفتن جنده خانم ما گي هستيم اگه ميتوني برامون كون پسر جور كن.الي سريع گوشيشو در مياره و عكساي مسعودو نشون ميده و ميگه اين پسره هست خوب كونيم داره.دوتا سياها وقتي عكس مسعودو ميبينن ميگن جوووون.عجب چيزيه.اينو برامون جور كني يه چيزيم بهت دستي ميديم.الي ميگه نگران نباشيد وحله.اما تو دلش نميدونست چجوري بايد مسعودو راضي كنه.اما يه فكري بسرش ميزنه.كه بذاريد براتون تعريف كنم.شب موقع سكس به مسعود وياگرا ميده و مسعودو مجبورش ميكنه كه تو سكس حرف بزنه.مسعودم هر وقت حشري ميشده از سياها ميگفته و ميگفته الي اين كصو بايد سياها بگان.فردا شب الي سياها رو دعوت ميكنه خونشون و تو اتاق قايمشون ميكنه و منتظر ميشه مسعود از سركار بياد.وقتي مسعود مياد براش چايي مياره و دعوتش ميكنه كه بشينن و حرف بزنن.الي به مسعود ميگه يادته ديشب از كردن من توسط سياها حرف ميزدي عزيزم.مسعود ميگه اين چه حرفيه آدم تو سكس خيلي حرفا ميزنه.الي ميگه آخه من همين فانتزيو در مورد كون تو دارم.مسعود ميگه من كوني نيستم عزيزم.الي: عزيزم حتي يبار بخاطر من؟ مسعود ك خيلي كوسليس بوده ميگه عزيزم من بخاطرت هر كاري ميكنم.ك الي به سياها ميگه بيايد بچه ها و بقيه ماجرارو تو عكسا خودتون ببينيد

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Zedbazi98  

• عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 51

داستان و تصویر خوب و وسوسه انگیز بود ولی چون گی...

داستان و تصویر خوب و وسوسه انگیز بود ولی چون گی نیستم دوست داشتم این بلا سر الی میومد

ـــــــــــ

همیشه سکسی باشید

• 1

• jurmishe11  

• عضو از 1398/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 105

• 89

نقل از: Zedbazi98

نقل از: Zedbazi98 داستان و تصویر خوب و وسوسه انگیز بود ولی چون گی نیستم دوست داشتم این بلا سر الی میومد

به تايپيكاي ديگم سر بزن فرصت پيدا كنم اونجوري كه دوستداريو درست ميكنم

ـــــــــــ

• 1

• masd  

• عضو از 1390/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 23

داستانت بد نبود اماتناقضاتی هم داشت مثلا مسعودکونی...

داستانت بد نبود اماتناقضاتی هم داشت مثلا مسعودکونی نبود اما به یکباره دوتا تاپ گی کونش میزارن که اصلا منطقی نیس

ـــــــــــ

• 0

• sAjJaD7382  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 243

• 278

نه باریکلا

نه باریکلا

ـــــــــــ

این روزها خوشبختی هم رفته دنبال بد بختی‌ هاش …

• 0

لینک فیلم

اگه بتونی لینک فیلم داستانهایی که درست میکنی رو‌هم بزاری عالی میشه

ـــــــــــ

• 0

• jurmishe11  

• عضو از 1398/1/4

• 89

نقل از: masd

نقل از: masd داستانت بد نبود اماتناقضاتی هم داشت مثلا مسعودکونی نبود اما به یکباره دوتا تاپ گی کونش میزارن که اصلا منطقی نیس

قشنگيش به همينه...كوني بوده ولي نميدونسته و با از خودگذشتگي كونداده و حاضر شده بخاطر زنش كون صفرشو بده دوتا سياه كير كلفت بكنن (ok)

ـــــــــــ

• 0

• jurmishe11  

• عضو از 1398/1/4

• 89

نقل از: sAjJaD7382

نقل از: sAjJaD7382 نه باریکلا

مرسي بوس

ـــــــــــ

• 1

• sAjJaD7382  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 243

• 278

نقل از: jurmishe11

نقل از: jurmishe11
نقل از: sAjJaD7382 نه باریکلا
مرسي بوس

بچه ها من گی نیستم گاییدین شخصیو

ـــــــــــ

این روزها خوشبختی هم رفته دنبال بد بختی‌ هاش …

• 1

خیلی عالی بود
آفرین

خیلی عالی بود آفرین

ـــــــــــ

• 0

• jurmishe11  

• عضو از 1398/1/4

• 89

نقل از: armin_g_kashmar

نقل از: armin_g_kashmar خیلی عالی بود آفرین

مرسي قشنگم.بوس

ـــــــــــ

• 0

• eliali22  
  • عضو از 1397/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 12

دختره Lauren Philips اسمشه

دختره Lauren Philips اسمشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «