داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

مشتری عجیب آرایشگاه!

1398/11/05

دو تا جوکه که “مشتری عجیب آرایشگاه!” جوک دومی هست.

وقتی مرد چینی در آمریکا مریض میشه!

یه مرد چینی به اسم چانگ در آمریکا زنگ میزنه به محل کارش و میگه: هی رییس من نیامد امروز سر کار. من بود خیلی مریض. سر درد و دل درد داشت و پاهام هم درد کرد! من نیامد سر کار!

رییس بهش میگه: میدونی چانگ من واقعا امروز به تو نیاز دارم. هر وقت من اینطوری میشم میرم سراغ زنم و ازش میخوام که سکس کنیم. این همه چیز رو خوب میکنه و دوباره میتونم برم سر کار. حتما این روش رو امتحان کن!

2 ساعت بعد چانگ زنگ میزنه و میگه: رییس من امتحان کرد چیزی که شما گفت! خیلی عالی بود. من به زودی آمد سر کار. شما داشت خانه ای زیبا! 😁

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-01-25 09:44:35 +0330 +0330

مرده سرش رو داخل آرایشگاه میکنه و میپرسه چند وقت دیگه نوبت من میشه؟ آرایشگر نگاهی به اطراف میکنه و میگه 2 ساعت دیگه. مرده میره. چند روز بعد دوباره همون مرده سرش رو میاره داخل مغازه و میپرسه چند وقت دیگه نوبت من میشه؟ این دفعه آرایشگر میگه 3 ساعت دیگه و باز مرده میره. یک هفته بعد باز همون مرده میاد و همون سوال رو تکرار میکنه و این دفعه آرایشگر میگه حدود 1 ساعت و نیم دیگه و باز مرده میره. آرایشگر از شاگردش میخواد که بره ببینه این مرده چرا مرتب میاد میپرسه کی نوبتش میشه اما هیچوقت برای سلمونی پیداش نمیشه! کمی بعد شاگرد آرایشگر در حالیکه از خنده در حال انفجاره برمیگرده! آرایشگر میپرسه: بالاخره این مرده کجا میرفت؟ شاگرد هم در حالیکه اشکهاش رو پاک میکنه میگه: خونه تو! 😁

7 ❤️

2020-01-25 10:00:57 +0330 +0330

درباره ویروس کرونا تحقیق کردم بیشتر حیواناتو مریض می‌کنه فقط شیش نوعش انسان مریض می‌کنه و نمی‌کشه این ویروسی که جدیداً تو چین پیدا شده هفتمین نوع این ویروس هست.(درسته که به تاپیک ربطی نداره ولی موضوع تاپیکو دیدم یاد این افتادم.)

3 ❤️

2020-01-25 10:00:58 +0330 +0330
نقل از: mejan19 این چینی ها حقیتا خنگ و احمق هستند.

چه جالب که همچین نتیجه ای گرفتین

1 ❤️

2020-01-25 10:01:53 +0330 +0330

این دیگه ته دیوث بود 😎

1 ❤️

2020-01-25 10:02:02 +0330 +0330
نقل از: axm432 -

👌 🙄

1 ❤️

2020-01-25 10:04:08 +0330 +0330
نقل از: Neshane21

راستش من دوستان چینی زیادی داشتم و میتونم این برداشت رو درک کنم. علت اصلی این تلقی مشکلات زبانی هست نه بخاطر اینکه واقعا کم هوش باشند! فاصله بین زبان اونها با انگلیسی خییلییی زیاده! اون زبان اصلا آلفابت نداره از بالا به پایین نوشته میشه! کلی اصوات داره که بقیه زبانها ندارن...

چون خوب انگلیسی رو نمیفهمن و نمیتونن منظورشون رو هم خوب برسونن به نظر میرسه که کم هوش هستند...

3 ❤️

2020-01-25 10:10:28 +0330 +0330
نقل از: فربد.68 این دیگه ته دیوث بود 😎

کدوم؟ اونی که میرفت آرایشگاه؟

0 ❤️

2020-01-25 10:14:33 +0330 +0330

مرسی.

راجع به تلقی ما از هوش نژاد زرد کمی توی کامنت 7 توضیح دادم. بخشیش مشکلات زبانی اونهاست بخشی هم فرهنگ خیلی متفاوت اونها.

0 ❤️

2020-01-25 10:15:13 +0330 +0330
نقل از: Ado_Den_Haag
نقل از: axm432 -

👌 🙄

🍺🌹

1 ❤️

2020-01-25 10:34:49 +0330 +0330

مرسي آرش خان جالب بود بازم بزار :-D

1 ❤️

2020-01-25 10:44:09 +0330 +0330
نقل از: axm432

راستش من دوستان چینی زیادی داشتم و میتونم این برداشت رو درک کنم. علت اصلی این تلقی مشکلات زبانی هست نه بخاطر اینکه واقعا کم هوش باشند! فاصله بین زبان اونها با انگلیسی خییلییی زیاده! اون زبان اصلا آلفابت نداره از بالا به پایین نوشته میشه! کلی اصوات داره که بقیه زبانها ندارن…

چون خوب انگلیسی رو نمیفهمن به نظر میرسه که کم هوش هستند…

نمیدونم چرا ما ایرانی ها که خودمونو اینقدر باهوش میدونیم و صاحب تمدن بزرگ و قدیمی چرا هرکسی از راه میرسه سرما شیره میماله . اتفاقا نسل امروز ایران به حق کودن ترین و احمق ترین نسله . از نظر بهره هوشی هم طبق امارهای بین المللی تایوانی ها و هنگ کنگی ها و کره ای ها و ژاپنی ها سطح هوشی بالایی دارن . ما ایرانی ها بخاطر گنده گوزیهایی که داریم خیلی فکر میکنیم باهوشیم. چون تعبیرو درک ما از هوش یه چیز دیگه هست . خواستین بیشتر توضیح میدم

1 ❤️

2020-01-25 10:44:52 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990 مرسي آرش خان جالب بود بازم بزار :-D

سلام جنتل جان مخلصم. اون قبلیا رو خوندی؟ این روزها هممون به خنده بیشتر احتیاج داریم.

اینا هستند:

بچه مزاحم سکس پدر و مادر! (بازدید: 4234)

وقتی مرده به زنش میگه باید فاحشگی کنه! (بازدید: 5640)

خدا و حضرت آدم! (بازدید: 5407)

اگه آلتت به سفتی...! (بازدید: 2647)

...داره بوقلمون رو میگاد! (بازدید: 6017 )

بچه ها از کجا میان؟! (بازدید: 2098 )

دختری با شرت لامبادای قرمز! (بازدید: 7463)

راستش من یه فاحشم! (بازدید: 4772)

فرق بین بالقوه و بالفعل!!! (بازدید: 1669)

راهبه ها و آلت مردانه!!! (بازدید: 4666)

قوی باش عزیزم! منم عاشقت هستم! (بازدید: 3407)

0 ❤️

2020-01-25 10:46:52 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990 مرسي آرش خان جالب بود بازم بزار :-D

سلام جنتل جان مخلصم. اون قبلیا رو خوندی؟ هممون به خنده بیشتر احتیاج داریم.

اینا هستند:

بچه مزاحم سکس پدر و مادر! (بازدید: 4234)

وقتی مرده به زنش میگه باید فاحشگی کنه! (بازدید: 5640)

خدا و حضرت آدم! (بازدید: 5407)

اگه آلتت به سفتی…! (بازدید: 2647)

…داره بوقلمون رو میگاد! (بازدید: 6017)

بچه ها از کجا میان؟! (بازدید: 2098)

دختری با شرت لامبادای قرمز! (بازدید: 7463)

راستش من یه فاحشم! (بازدید: 4772)

فرق بین بالقوه و بالفعل!!! (بازدید: 1669)

راهبه ها و آلت مردانه!!! (بازدید: 4666)

قوی باش عزیزم! منم عاشقت هستم! (بازدید: 3407)

تا بوقلمون خوندم الان ميرم سراغ بقيش:-)

1 ❤️

2020-01-25 10:55:24 +0330 +0330
نقل از: mfmمتاهل

راستش من دوستان چینی زیادی داشتم و میتونم این برداشت رو درک کنم. علت اصلی این تلقی مشکلات زبانی هست نه بخاطر اینکه واقعا کم هوش باشند! فاصله بین زبان اونها با انگلیسی خییلییی زیاده! اون زبان اصلا آلفابت نداره از بالا به پایین نوشته میشه! کلی اصوات داره که بقیه زبانها ندارن…

نمیدونم چرا ما ایرانی ها که خودمونو اینقدر باهوش میدونیم و صاحب تمدن بزرگ و قدیمی چرا هرکسی از راه میرسه سرما شیره میماله . اتفاقا نسل امروز ایران به حق کودن ترین و احمق ترین نسله . از نظر بهره هوشی هم طبق امارهای بین المللی تایوانی ها و هنگ کنگی ها و کره ای ها و ژاپنی ها سطح هوشی بالایی دارن . ما ایرانی ها بخاطر گنده گوزیهایی که داریم خیلی فکر میکنیم باهوشیم. چون تعبیرو درک ما از هوش یه چیز دیگه هست . خواستین بیشتر توضیح میدم

بله موافقم.

این هم بخشی از داستان هست که ما “دودره بازی” رو اسمش رو گذاشتیم هوش! و چون خیلی از دودره بازیهای ما رو دیگران (اروپاییها, آمریکاییها, بعضا نژاد زرد…) نمیکنند میگیم ببینین اونا کم هوش هستند! هوش تعریف علمی مشخصی داره و با اون تعریف علمی, وضع ما ایرانیها جالب نیست.

اگه دوست داشتین تاپیک من رو هم ببینین:

افسانه هوش ایرانی!

https://shahvani.com/forum/topic/افسانه-هوش-ایرانی

0 ❤️

2020-01-25 11:01:44 +0330 +0330
نقل از: ترنسس چه باحال بود

مرسی. خوشحالم دوست داشتین.

0 ❤️

2020-01-25 11:52:56 +0330 +0330

دلیل این که ما جهان سومی موندیم همین تفکرات شماست :)

0 ❤️

2020-01-25 11:53:07 +0330 +0330

ای لعنت به هر چی ارور 500 (dash)

0 ❤️

2020-01-25 12:01:36 +0330 +0330
نقل از: deba69

دلیل این که ما جهان سومی موندیم همین تفکرات شماست :)

حالا به این دوستمون هم زیاد گیر ندین.

قضیه رو کمی توی کامنتها توضیح دادم.

علت اینکه اینجور "به نظر میاد" که اونا باهوش نیستند ترکیبی است از:

• تعریف غلط ما از هوش (دودره بازی رو با هوش اشتباه گرفتن)

• مشکلات نژاد زرد در زبان انگلیسی (اعم از درک مطلب و تکلم)

• کلیشه های غلط برتری نژاد سفید (آریایی) که ریشه در دهه 40 و 50 و 60 میلادی داره...

• Over-generalization

0 ❤️

2020-01-26 06:22:45 +0330 +0330

اینکه اریایی ها(!)باهوش ترین مردمان جهان هستند یکی از صدها افسانه ای هستش که بین مردم ایران زمانی جا افتاده بود.
از افسانه های دیگه میشه به اینا اشاره کرد:
عکس خمینی در ماه،حضور قاسم سلیمانی در صف اول سخنرانی گروه داعش،برگشتن کفش های ایت الله بهجت جلوی پاهاش و…

1 ❤️

2020-01-26 06:25:34 +0330 +0330

راستش من دوستان چینی زیادی داشتم و میتونم این برداشت رو درک کنم. علت اصلی این تلقی مشکلات زبانی هست نه بخاطر اینکه واقعا کم هوش باشند! فاصله بین زبان اونها با انگلیسی خییلییی زیاده! اون زبان اصلا آلفابت نداره از بالا به پایین نوشته میشه! کلی اصوات داره که بقیه زبانها ندارن...

چون خوب انگلیسی رو نمیفهمن و نمیتونن منظورشون رو هم خوب برسونن به نظر میرسه که کم هوش هستند...

عجب برداشت جالبی‌.
تاحالا به این نکته دقت نکرده بودم.خود من هم چون انگلیسیم یکم میلنگه موقع حرف زدن شبیه احمق ها به نظر میام،یا مثلا اگه به انگلیسی زبان هایی که فارسی صحبت میکنند دقت کنید همچین چیزی مشاهده میشه.

1 ❤️

2020-01-26 06:32:39 +0330 +0330
نقل از: هیچکاک

اینکه اریایی ها(!)باهوش ترین مردمان جهان هستند یکی از صدها افسانه ای هستش که بین مردم ایران زمانی جا افتاده بود.
از افسانه های دیگه میشه به اینا اشاره کرد:
عکس خمینی در ماه،حضور قاسم سلیمانی در صف اول سخنرانی گروه داعش،برگشتن کفش های ایت الله بهجت جلوی پاهاش و…

مشکل اینجا یکی دو تا نیست!

اولا ما “اصلا و بهیچوجه” آریایی نیستیم! چون نژاد ما حتی “اگر” در اول کار آریایی بوده بعلت هجوم اقوام مختلف در طول تاریخ الان یکی از مخلوط ترین نژادهای روی زمین هست! شما توجه کنید به حمله اسکندر, حمله چنگیز, حمله اعراب! حمله تیمور! اشغال توسط ترکان عثمانی! اشغال موقت توسط روس و انگلیس! حملات فراوان اقوام ترکمن…

اشکال دوم قضیه هم اینه که این داستان برتری قوم آریایی برمیگرده به دهه 1920 تا 1940 اروپا و داستانش با شکست آلمان نازی کلا برچیده شده و کلا هم پایه و اساس درست علمی نداره! اما ما ول کن ماجرا نیستیم.

بیخیال…

جوک رو بخونین و بخندین!

0 ❤️

2020-01-26 06:34:13 +0330 +0330
نقل از: هیچکاک

عجب برداشت جالبی‌.
تاحالا به این نکته دقت نکرده بودم.خود من هم چون انگلیسیم یکم میلنگه موقع حرف زدن شبیه احمق ها به نظر میام،یا مثلا اگه به انگلیسی زبان هایی که فارسی صحبت میکنند دقت کنید همچین چیزی مشاهده میشه.

توی کامنت 20 صفحه 1 بیشتر توضیح دادم…

0 ❤️

2020-06-26 04:17:05 +0430 +0430
نقل از: amir_shahi_0123 مثل همیشه عالی دست خوش 🙄

مخلصم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom