مشکلات کون دادن تو این ایام

بایدچیکار کرد؟نه میشه کوون داد نه میشه کون نداد (cry)
دلم واسه روزایی که راحت میدادم و میخوردم تنگ شده

ـــــــــــ

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• AmirVIV  
  • عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 25

با کاندوم راحت میتونی بدی، ولی ساک زدنو باید فعلا...

با کاندوم راحت میتونی بدی، ولی ساک زدنو باید فعلا دورش خط بکشی

ـــــــــــ

• 2

• mehranking60  

• عضو از 1393/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 4

Salam

تو از کجایی نزدیک باشی ضد عفونی میکنم تو بیا بده و بخورش

ـــــــــــ

• 0

• Kumbeeg14  
  • عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

خب بیا کیر سفیدمو دراختیارت بزارم.خودتو انگشت...

خب بیا کیر سفیدمو دراختیارت بزارم.خودتو انگشت کن.خصوصی پیام بده

ـــــــــــ

• 1

• Mmmmozheab  

• عضو از 1398/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 316

• 194

ببخشید چرا نمیشه راحت و بدون دردسر کون داد؟
بخاطر...

ببخشید چرا نمیشه راحت و بدون دردسر کون داد؟ بخاطر کرونا؟ قابل توجه شما و افراد دیگری که اطلاعات کمی راجب این ویروس دارند. این ویروس فقط از طریق هوا و تنفس قابل انتقاله.مثل آنفولانزا و سرما خوردگی. بیماری که از طریق رابطه جنسی انتقال پیدا می‌کنه در حال حاضر فقط ایدز هست. پس نگران نباش و با خیال راحت کون بده. اگه بازم نگرانی اولیش خودم.کرونا ندارم و براحتی میتونی بخابی زیرم. تلگرامم @mozheab

ـــــــــــ

مردم اگه ارزش وقت خودشونو می‌دونستن کفش بندی نمیپوشیدن. تلگرامم @mozheab

• 1

من که راحتم

هم میدم و هم میخورم کورونا هم بیاد بره توی کونم

ـــــــــــ

مانی کونی دوطرفه پایه سکس چت هستم پیام بدید آیدی اینستا : @manihorniborn آیدی تلگرام : @ManiHmani

• 5

• ps1992  
  • عضو از 1398/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 10

نقل از: Mmmmozheab

نقل از: Mmmmozheab ببخشید چرا نمیشه راحت و بدون دردسر کون داد؟ بخاطر کرونا؟ قابل توجه شما و افراد دیگری که اطلاعات کمی راجب این ویروس دارند. این ویروس فقط از طریق هوا و تنفس قابل انتقاله.مثل آنفولانزا و سرما خوردگی. بیماری که از طریق رابطه جنسی انتقال پیدا می‌کنه در حال حاضر فقط ایدز هست. پس نگران نباش و با خیال راحت کون بده. اگه بازم نگرانی اولیش خودم.کرونا ندارم و براحتی میتونی بخابی زیرم. تلگرامم @mozheab

کلسخل وقتی دونفر بعل هم باشن میگیرن. چه با کاندوموچه بی کاندوم. اب دهنش چیزی بهش بخوره یا یهدجوری داخل بدن اون بره

ـــــــــــ

• 1

• Mmmmozheab  

• عضو از 1398/4/28

• 194

نقل از: ps1992

نقل از: Mmmmozheab ببخشید چرا نمیشه راحت و بدون دردسر کون داد؟ بخاطر کرونا؟ قابل توجه شما و افراد دیگری که اطلاعات کمی راجب این ویروس دارند. این ویروس فقط از طریق هوا و تنفس قابل انتقاله.مثل آنفولانزا و سرما خوردگی. بیماری که از طریق رابطه جنسی انتقال پیدا می‌کنه در حال حاضر فقط ایدز هست. پس نگران نباش و با خیال راحت کون بده. اگه بازم نگرانی اولیش خودم.کرونا ندارم و براحتی میتونی بخابی زیرم. تلگرامم @mozheab
کلسخل وقتی دونفر بعل هم باشن میگیرن. چه با کاندوموچه بی کاندوم. اب دهنش چیزی بهش بخوره یا یهدجوری داخل بدن اون بره

عزیز فقط از طریق هوا و تنفس انتقال پیدا می‌کنه نه سکس و دخول. بله اگه طرف کیرشو بکنه دهن خودش و بعد بیاره دهن پارتنرش آره انتقال پیدا می‌کنه. یا دو نفر همزمان یه کیر رو ساک بزنم یا کس لیسی کنند. اونم کسی که واسش ساک میزنن اگه کرونا داشته باشه منتقل نمیشه.اگه یکی ازون ساکرا کرونایی باشه به ساکر دیگه منتقل می‌کنه. پس فقط با تنفس و ارتباط دهانی منتقل میشه.

ـــــــــــ

• 0

• Reza_teh23  
  • عضو از 1398/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 1

joooon

joooon

ـــــــــــ

• 0

• Hamid397  

• عضو از 1396/1/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 249

• 210

شما ادرسو بده من با دستكش و ماسك ميام

شما ادرسو بده من با دستكش و ماسك ميام

ـــــــــــ

• 2

• ahmadbehbahan  
  • عضو از 1398/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 37

عزیز فقط از طریق هوا و تنفس انتقال پیدا می‌کنه نه سکس و دخول. بله اگه طرف کیرشو بکنه دهن خودش و بعد بیاره دهن پارتنرش آره انتقال پیدا می‌کنه. یا دو نفر همزمان یه کیر رو ساک بزنم یا کس لیسی کنند. اونم کسی که واسش ساک میزنن اگه کرونا داشته باشه منتقل نمیشه.اگه یکی ازون ساکرا کرونایی باشه به ساکر دیگه منتقل می‌کنه. پس فقط با تنفس و ارتباط دهانی منتقل میشه.

همه دکترهایی هم که میگن با دست دادن و دست زدن انتقال پیدا میکنه هم کشک اونا هیچی سرشون نمیشه الکی میگن دست بشورید به جایی دست نزنید ووووو شما درست میگی دکتر البته فکر کنم شما هدفت اینه بقیه بگا بدی مثل بعضی ها که توی مترو با زدن اب دهنشون به جاهایی که دست مون رو بهش میزنیم واسه استادن که هرکی دست زد مبتلا بشه شما ممیخوا با اطلاعت غلط بقیه بگا بدی

ـــــــــــ

• 0

• love.sheytoon  

• عضو از 1391/3/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 233

• 199

به به

نقل از: ManiHorniborn94 هم میدم و هم میخورم کورونا هم بیاد بره توی کونم

تو از پرستارا جان فدا تری

ـــــــــــ

• 1

• Mmmmozheab  

• عضو از 1398/4/28

• 194

نقل از: ahmadbehbahan

نقل از: ahmadbehbahan

همه دکترهایی هم که میگن با دست دادن و دست زدن انتقال پیدا میکنه هم کشک اونا هیچی سرشون نمیشه الکی میگن دست بشورید به جایی دست نزنید ووووو شما درست میگی دکتر البته فکر کنم شما هدفت اینه بقیه بگا بدی مثل بعضی ها که توی مترو با زدن اب دهنشون به جاهایی که دست مون رو بهش میزنیم واسه استادن که هرکی دست زد مبتلا بشه شما ممیخوا با اطلاعت غلط بقیه بگا بدی

دوست عزیز دست انسان که ویروس تولید نمیکنه. موقع عطسه کردن دست میگیرن جلوی دهان و ویروس میشینه روی دست. پس اگه دوستاتون تمیز و شسته شده باشه ویروسی وجود نداره که منتقل بشه.دست خودش سبب تولید ویروس نیست فقط منتقل کننده هست.

ـــــــــــ

• 0

این روزا همه چی سخت شده

این روزا همه چی سخت شده

ـــــــــــ

قم هستم 19سالم خوش فيس و بدن اگرخانوم یادخترخانومی ازقم بود و یامیتونست بیادقم برده اش میشم کصشولیس میزنم هرکاری بگه همون بدون توقعی فقط بدون دردسرحاشیه باشید همه جوره اکی هستم تلمهqom1500

• 0

• Mashrajab88  

• عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 126

• 121

فعلا یکم به کونت استراحت بده

ابزار یراق هم...

فعلا یکم به کونت استراحت بده

ابزار یراق هم میتونی استفاده کنی (biggrin)

ـــــــــــ

تو رویا حقیقت گمه

NevEr TrusT The Love

• 0

• kakamoon  

• عضو از 1398/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 203

• 44

بهترین کون رو دوس دخترم بود ک 3 بامداد تو...

بهترین کون رو دوس دخترم بود ک 3 بامداد تو پارکینگشون کردم... تو اون سرمای کون یخ کن اصن فانتزیمه سکس یواشکی!!! توام ک هیچ... کسی ک عاشق کون دادنه رو باید پرستید!!

ـــــــــــ

*تلگرامم @kakamoon رویایم، رویایی ترین کابوس زندگیمه*

• 0

جگر شیر نداری سفر عشق مرو (rolling)

جگر شیر نداری سفر عشق مرو (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• Sa2552515eed  

• عضو از 1396/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 114

• 50

جووون

ایدی بده مجازی ارضات کنم

ـــــــــــ

:
r>

• 0

• sasanalavi  

• عضو از 1396/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 370

• 389

کون

نگران نباش اوضاع خوب میشه دوباره به کیر میرسی با کیف بیشتری میخوری.

ـــــــــــ

• 0

• trannym  

• عضو از 1398/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 7

..منم

الان هوس کردم بخورم یه دونه کلفتسو>

ـــــــــــ

trannym

• 0

• best2suck  

• عضو از 1396/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 79

• 63

نکن حسن

من از چند تا پزشک معتبر پرسیدم حتی ساک هم ممکنه از یه نفر به نفر دیگه منتقل کنه چون شما نمیدونید ویروس کجاست جدی بگیرید وقت واسه دادن و خوردن زیاده یه دو هفته دووم بیارید!

ـــــــــــ

تو پروفایلم هست

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «