مشکل اساسی ما دخترا و پسرا ( حتمااا بخونییییییید )

سلام دوستان
بنظرتون چجوری دختر / پسری میتونه راحت یکی رو به خودش وابسته کنه بعد بهش خیلی راحت خیانت کنه ؟ انقد براشون آسونه دل شکستن ؟ در این حد براشون احساسات پارتنر مقابلشون سخیف و کم ارزشه؟ منظورم اینه که یه کسی وارد رابطه میشه چند سال دوام پیدا میکنه دختر/پسر هیچکدوم برای طرف مقابل چیزی از لحاظ محبت و عشق و دیگر مسائل کم نمیزاره بعد طرف مقابل چجوری به این راحتی طرف و ول میکنه و میره؟ این حد از وقاحت و هرزگی برای من قابل درک نیست فکر میکنم برای خیلیاتون این اتفاق افتاده معذرت میخام اگر که یادآوری خاطرات شد واستون/// نظرتون بنویسید ممنون میشم (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• nilo_shv  

• عضو از 1398/9/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 63

خب از این زاویه بهش نگاه کن که خب بعضی وقتا دوطرف...

خب از این زاویه بهش نگاه کن که خب بعضی وقتا دوطرف فقط ادا درمیارن اون محبتا هیچکدوم واقعی نیست صرفا بخاطر ارضای خودشونه(روحی و جسمی)همه ی رابطه ها نه ولی اونایی که بر این اساس شروع میشن بعد از یه مدت حتی ادا دراوردنم براشون سخت میشه و اینکه بخوان باهم ادامه بدن توهین به همدیگس ولی به هر حال بازم هردو طرف لیاقت کلماتی که گفتیو دارن (rose)

ـــــــــــ

pizzzzaaaiaaaan -_-

• 0

• nilo_shv  

• عضو از 1398/9/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 63

خب از این زاویه بهش نگاه کن که خب بعضی وقتا دوطرف...

خب از این زاویه بهش نگاه کن که خب بعضی وقتا دوطرف فقط ادا درمیارن اون محبتا هیچکدوم واقعی نیست صرفا بخاطر ارضای خودشونه(روحی و جسمی)همه ی رابطه ها نه ولی اونایی که بر این اساس شروع میشن بعد از یه مدت حتی ادا دراوردنم براشون سخت میشه و اینکه بخوان باهم ادامه بدن توهین به همدیگس ولی به هر حال بازم هردو طرف لیاقت کلماتی که گفتیو دارن (rose)

ـــــــــــ

pizzzzaaaiaaaan -_-

• 0

• Mah_mb7  

• عضو از 1398/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 1112

ببین.. هیچ وقت نمیتونی مطمئن باشی بگی دو طرف چیزی...

ببین.. هیچ وقت نمیتونی مطمئن باشی بگی دو طرف چیزی کم نگذاشتن..حتی اگه رابطه خودت باشه.. قضاوت کردن راجع به اینجور مسائل خیلی سخته. بعضی وقتا فکر میکنی چیزی کم نگذاشتی ولی اگه طرف مقابلت شروع کنه صحبت کردن میفهمی عه چقد مسائل ریزی بوده که توجه نکردم. نمیتونی با اطمینان بگی وقاحت و هرزگی. گاهی آدما خسته میشن از یه سری مسائل و مشکلات همیشگی با پارتنراشون. هیچ رابطه ای بدون دلیل تموم نمیشه. هیچ رابطه ای. ذات آدمی خیلی پیچیده اس. دیگه فکر کن تو رابطه هاش با بقیه چجوریه.

ـــــــــــ

• 0

• abolfazlss1369  
  • عضو از 1395/9/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 21

--

نقل از: nilo_shv خب از این زاویه بهش نگاه کن که خب بعضی وقتا دوطرف فقط ادا درمیارن اون محبتا هیچکدوم واقعی نیست صرفا بخاطر ارضای خودشونه(روحی و جسمی)همه ی رابطه ها نه ولی اونایی که بر این اساس شروع میشن بعد از یه مدت حتی ادا دراوردنم براشون سخت میشه و اینکه بخوان باهم ادامه بدن توهین به همدیگس ولی به هر حال بازم هردو طرف لیاقت کلماتی که گفتیو دارن (rose)

سلام بعله حرفاتون منطقی هستش و البته گاهی فقط یک طرف تظاهر میکند و پارتنر شاید واقعا دوسش داشته باشه ممنونم از نظرتون نیلو خانوم?

ـــــــــــ

• 0

• abolfazlss1369  
  • عضو از 1395/9/3

• 21

--

نقل از: Mah_mb7 ببین.. هیچ وقت نمیتونی مطمئن باشی بگی دو طرف چیزی کم نگذاشتن..حتی اگه رابطه خودت باشه.. قضاوت کردن راجع به اینجور مسائل خیلی سخته. بعضی وقتا فکر میکنی چیزی کم نگذاشتی ولی اگه طرف مقابلت شروع کنه صحبت کردن میفهمی عه چقد مسائل ریزی بوده که توجه نکردم. نمیتونی با اطمینان بگی وقاحت و هرزگی. گاهی آدما خسته میشن از یه سری مسائل و مشکلات همیشگی با پارتنراشون. هیچ رابطه ای بدون دلیل تموم نمیشه. هیچ رابطه ای. ذات آدمی خیلی پیچیده اس. دیگه فکر کن تو رابطه هاش با بقیه چجوریه.

بعله واقعا در پیچیدگی ذات ادمی شکی نیست ممنون از نظرتون خانوم محترم?

ـــــــــــ

• 1

من شوهرم اعتیاد داشت بهش خیانت نکردم.البته نه بگم...

من شوهرم اعتیاد داشت بهش خیانت نکردم.البته نه بگم فرشتم.بخاطر پسرام.الانم که فوت کرده یکی از منبع درامدام اینه و مجبورم که اصلا هم خیانت نیست چون تو عقد یاصیغه کسی نیستم

ـــــــــــ

زندگیم پسرام Nazi_mirzayi3244

• 0

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 226

• 2528

نقل از: nilo_shv

نقل از: nilo_shv خب از این زاویه بهش نگاه کن که خب بعضی وقتا دوطرف فقط ادا درمیارن اون محبتا هیچکدوم واقعی نیست صرفا بخاطر ارضای خودشونه(روحی و جسمی)همه ی رابطه ها نه ولی اونایی که بر این اساس شروع میشن بعد از یه مدت حتی ادا دراوردنم براشون سخت میشه و اینکه بخوان باهم ادامه بدن توهین به همدیگس ولی به هر حال بازم هردو طرف لیاقت کلماتی که گفتیو دارن (rose)

امضاتو دیدم گشنم شد.

ـــــــــــ

br>

• 1

• abolfazlss1369  
  • عضو از 1395/9/3

• 21

--

نقل از: Nazi.mirzayi3244 من شوهرم اعتیاد داشت بهش خیانت نکردم.البته نه بگم فرشتم.بخاطر پسرام.الانم که فوت کرده یکی از منبع درامدام اینه و مجبورم که اصلا هم خیانت نیست چون تو عقد یاصیغه کسی نیستم

ببینید نازنین خانوم اصولا شرایط چه مالی و چه خانوادگی و یا اجتماعی در زندگی فرد یا در رابطه طرفین بسیار تاثیر گذاره من بیوگرافیتون رو خوندم و متوجه این شدم که شما بخاطر شرایط نابسامانتون دچار این عمل شدید و اینکه شما میگید که من به شوهرم که معتاد بود خیانت نکردم شما در چند سال پیش زندگی میکردید و معمولا نسل الان اکثرا دنبال تنوع در رابطه هستند و در اینکه شما خانوم شریف و محترمی هستید که در طول حیات همسرتون خیانت نکردید قابل احترام و ستایش هستش ممنون از نظرتون ?

ـــــــــــ

• 0

• AM1111AM  

• عضو از 1396/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 114

• 108

ببین کسی سنگ دل بدنیا نمیاد همه عشق و محبت رو...

ببین کسی سنگ دل بدنیا نمیاد همه عشق و محبت رو تجربه میکنن ولی خیانت رو خیلی بیشتر با این تفاسیر جامعه از آدم ها موجودات سنگدلی می‌سازه که دلبستن و دل شکستن رو عادی جلوه میدن

ـــــــــــ

• 0

• .سامان.  

• عضو از 1398/9/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 3771

با عرض پوزش، کرم کون دارن.من معتقدم اگه از...

با عرض پوزش، کرم کون دارن. من معتقدم اگه از پارتنر آدم خطایی سر بزنه، میشه رابطه رو تموم کرد، قطعا از خیانت بهتره.

ـــــــــــ

هرچه در فهم تو آید؛ آن بود مفهوم تو

• 1

• abolfazlss1369  
  • عضو از 1395/9/3

• 21

--

نقل از: AM1111AM ببین کسی سنگ دل بدنیا نمیاد همه عشق و محبت رو تجربه میکنن ولی خیانت رو خیلی بیشتر با این تفاسیر جامعه از آدم ها موجودات سنگدلی می‌سازه که دلبستن و دل شکستن رو عادی جلوه میدن

نظرت به دلم نشست داداش گل (rose)

ـــــــــــ

• 1

• peserironi  

• عضو از 1398/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 27

یه چیز هم من بگم. هیچ کس یه هویی همینطوری نمیزاره...

یه چیز هم من بگم. هیچ کس یه هویی همینطوری نمیزاره بره. حتی اون هرزه ترین آدم ها. همیشه یه اتفاقاتی میوفته که یکی از طرفین میبینه که تفاوت ها عمیقتر از اونی است که فکر میکرده. به همین خاطر کمی فاصله میگیره. کم کم با با هر اتفاق مشابه بعدی یه قدم از طرف مقابل دورتر میشه تا جایی که دیگه امکان برگشتن به روز اول نیست. این برای موقع ای است که دو طرف به نیت یه رابطه جدی وارد گود میشن.

البته که یه سریا فقط برای لذت کوتاه مدت وارد یه رابطه میشن اونها حساب شون فرق میکنه, اون جور جاها باید حواست باشه تو هم نوع رابطه رو تشخیص بدی و وابسته نشی و فقط مثل خرگوش از سکس لذت ببری. همینه.

ـــــــــــ

• 0

• peserironi  

• عضو از 1398/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 27

یه چیز هم من بگم. هیچ کس یه هویی همینطوری نمیزاره...

یه چیز هم من بگم. هیچ کس یه هویی همینطوری نمیزاره بره. حتی اون هرزه ترین آدم ها. همیشه یه اتفاقاتی میوفته که یکی از طرفین میبینه که تفاوت ها عمیقتر از اونی است که فکر میکرده. به همین خاطر کمی فاصله میگیره. کم کم با با هر اتفاق مشابه بعدی یه قدم از طرف مقابل دورتر میشه تا جایی که دیگه امکان برگشتن به روز اول نیست. این برای موقع ای است که دو طرف به نیت یه رابطه جدی وارد گود میشن.

البته که یه سریا فقط برای لذت کوتاه مدت وارد یه رابطه میشن اونها حساب شون فرق میکنه, اون جور جاها باید حواست باشه تو هم نوع رابطه رو تشخیص بدی و وابسته نشی و فقط مثل خرگوش از سکس لذت ببری. همینه.

ـــــــــــ

• 0

• saeed7989  

• عضو از 1391/5/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 296

• 499

ربطی به دختر یا پسر بودن نداره تا زمانی که من پسر...

ربطی به دختر یا پسر بودن نداره تا زمانی که من پسر یاد نگیرم وارد رابطه دونفر دیگه نشم یا تو دختر یاد نگیری این ماجرا ادامه داره .همیشه نفر سوم گند میزنه به یه رابطه خوب تا بوده همین بوده

ـــــــــــ

میگذرد

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ترجیح میدید بدن شریک جنسی (پارتنرتون) با مو باشه یا بدون مو؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «