مشکل اسلام عزیز با زندگی مردم چیست!؟

• mehrass1  

• عضو از
    1398/5/29

• پست‌ها: 675

• 1363

« همه اسلام مال شما! بن سلمان ولیعهد عربستان تمام اسلام را تحویل جمهوری اسلامی داد!! و بطور ضمنی گفت: همه اسلام مال شما ما تصمیم گرفته ایم زندگی کنیم...! کاری که رضا شاه کبیر ۸۰ سال پیش برای ایران کرد »
کی می‌دونه دقیقاً مشکل اسلام دقیقاً با زندگی نرمال چیه که :
-حدود سه دهه پیش شیخ محمد ولیعهد امارات و حاکم دبی دست به اقدامات مهمی زد که حالا ثمره‌اش در چهره دگرگون شده این شیخ‌نشین کاملا محسوس است. شیخ محمد دبی را به یک شهر مدرن و مرفه تبدیل کرد که امروزه بدون فروش نفت هم می‌تواند به حیات اقتصادی‌اش ادامه دهد.

شیخ محمد می‌دانست که تا دین و دکانداران آن را، که با تمام مظاهر پیشرفت و ترقی مخالفت می‌کنند، محدود نکند یک قدم نمی‌تواند در راه انجام این مهم بردارد. او در کنار احداث زیرساخت‌های گردشگری و بناهای منحصربفرد که جذب کننده توریست‌ها از تمام دنیاست اقداماتی برای بیرون آمدن از یوغ هنجارهای اسلامی را بعنوان ضروری‌ترین گام در دستور کار خود قرار داد.

• شیخ محمد برای بازنگری در متون افراطی اسلام که تشویق و ترغیب به تعصب و تحجر می‌کردند، مرکزی تاسیس کرد تا این متون را از کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها بزدایند. شیخ محمد همچنین به تشویق دختران جوان اماراتی برای بیرون آمدن از انزوا و معاشرت در جامعه پرداخت و این مهم را اول از دختران خودش آغاز کرد. [کاری که رضاشاه بزرگ ۸۰ سال پیش انجام داد!]

-امروز ولیعهد عربستان همان راه را می‌رود و ما طبق معمول باید حسرت بخوریم. محمد بن سلمان ابتدا به پر رنگ کردن حضور زنان در اجتماع پرداخت و کاری کرد که زنان عربستان اجازه رانندگی و حضور در ورزشگاه‌ها را یافتند. محدود کردن پلیس مذهبی که تحت فرمان مفتی‌های افراطی عمل می‌کنند، یکی دیگر از اقدامات مهم اوست.

-در اقدام بعدی کمیته مبارزه با فساد که خودش در راس آن قرار دارد را در راستای اصلاحات سیاسی و اجتماعی تشکیل داد و با بازداشت بیش از ۴۰ نفر از شاهزاده‌ها و مسئولین سابق پرداخت. همچنین اقدام به تاسیس شهری بسیار پیشرفته و مدرن کرد [خیلی مدرن‌تر از آنچه در دبی ساخته شده است] در آگهی‌های مربوط به این شهر که در تمام نقاط عربستان پخش شده است تصاویر زنان عربستانی در حال معاشرت با مردان بدون حجاب .... اسلامی به چشم می‌خورد!

-اما ما روزبروز در منجلاب فساد حاصل از دین حکومتی بیشتر فرو می‌رویم. شایدهم تصور می‌کنیم عوضش در آن دنیا تلافی‌اش در می‌آید! یک ملت خیلی باید بی‌عقل و جوگیر باشد که این دنیا را برای خود جهنم کند به هوای رسیدن به دنیای ... دیگر! از همه جالب‌تر اینکه وارثان اصلی دین اسلام یعنی همین اعراب شبه‌جزیره آنقدر که یک ایرانی یا افغان برای اسلام سینه چاک می‌کنند آن را جدی نگرفته‌اند!

-ما نفت می‌فروشیم، اعراب هم می‌فروشند. پول نفت ما می‌شود بودجه برای صدها نهاد و سازمان و ستاد و کارگروه مذهبی و حقوق طلاب حوزه و... تا هر چه بیشتر آب در آسیاب اسلام بریزند. دست آخر هم هیچ سودی ندارد جز اینکه مردم روزبروز فقیرتر و کشور به نفت وابسته‌تر شود! پول نفت اعراب می‌شود ساخت زیرساخت‌ها و جاذبه‌های منحصربفرد گردشگری که سبب جذب توریست‌‌های متمول از تمام نقاط جهان شده و نتیجه‌اش ثروتمندتر شدن هر چه بیشتر شهروندان و قطع وابستگی کشور به درآمد نفت است!

-چگونه شد نماز و روزه و گریه و ناله و روضه و فقر و انزوا و شلاق بجرم روزه‌خواری و گشت‌ ارشاد و حجاب اجباری و هزار و یک بدبختی دیگر اسلام نصیب ما شد! شادی و نشاط و رفاه و ثروت و اعتبار جهانی و سیل دلارهای گردشگران متمول از چهار گوشه جهان نصیب اعراب شد!

-همه اسلام مال شما!ما دیگر تصمیم گرفته ایم زندگی کنیم...!
واقعاً مشکل مذهب اسلام با پیشرفت و تعالی بشر چیه که کشورهای مسلمان اگه بخوان به رفاه و عدالت و توسعه برسن، با اون نمی‌تونن!
و باید عطایش را به لقایش ببخشند!!!
آتا ترک در ترکیه؛
رضا شاه کبیر در ایران، پدر ایران نوین؛
شیخ محمد بن زاید همینطور؛
و اینک نوبت بن سلمان در عربستان صعودی ، مهد اسلام! آن هم با وجود اینکه اسلام برایشان نان و آب بسیار داشته!!!
»» ما دیگر می‌خواهیم زندگی کنیم! ««

ـــــــــــ

صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را// تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید

(rose) (rose) (rose) (rose) (rose) (rose) (rose)

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1518

• 1117

درود . من اصلا با مطالب سراسر دروغ و پر از فریب...

درود . من اصلا با مطالب سراسر دروغ و پر از فریب شما کاری ندارم . چون با یک سرچ ساده میتوان به دروغ بودنش پی برد . فقط یک سوالی که مطرح است این است که یک فارسی زبان با چقدر پول حاضر میشود اینهمه خزعبلات و دروغ را به خورد سایرین بدهد و وجدان و شرفش را به چه قیمتی فروخته است ؟

ـــــــــــ

از همه دنیا یه قلب سوراخ برام مونده اونم تقدیم به حضرت عشق

• 3

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 675

• 1363

همه ی جوامعی که در رشد و رفاه و امنیت و آسایش...

همه ی جوامعی که در رشد و رفاه و امنیت و آسایش هستند فرسنگ‌ها با آموزه‌های دینی اسلام بیگانه اند؛

و جوامع اسلامی هم اگه میخوان به حداقل های زندگی برسند باید بی خیال اسلام بشن! مگر نه اینکه اسلام مدعیه که کاملترین دینه و اومده برای زندگی سعادتمندانه نوع بشر!؟

ـــــــــــ

• 6

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

نقل از: hot_hami_82

نقل از: hot_hami_82 درود . من اصلا با مطالب سراسر دروغ و پر از فریب شما کاری ندارم . چون با یک سرچ ساده میتوان به دروغ بودنش پی برد . فقط یک سوالی که مطرح است این است که یک فارسی زبان با چقدر پول حاضر میشود اینهمه خزعبلات و دروغ را به خورد سایرین بدهد و وجدان و شرفش را به چه قیمتی فروخته است ؟

لطفاً یکی دو تا از« اینهمه خزعبلات و دروغ» رو برام بنویس دقیقاً متوجه منظورت بشم و عذرخواهی کنم بابتش!

ـــــــــــ

• 4

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• 1117

نقل از: mehrass1

نقل از: hot_hami_82 درود . من اصلا با مطالب سراسر دروغ و پر از فریب شما کاری ندارم . چون با یک سرچ ساده میتوان به دروغ بودنش پی برد . فقط یک سوالی که مطرح است این است که یک فارسی زبان با چقدر پول حاضر میشود اینهمه خزعبلات و دروغ را به خورد سایرین بدهد و وجدان و شرفش را به چه قیمتی فروخته است ؟
لطفاً یکی دو تا از« اینهمه خزعبلات و دروغ» رو برام بنویس دقیقاً متوجه منظورت بشم و عذرخواهی کنم بابتش!

ستاد مبارزه با فساد بن سلمان آنهم وقتی که بعد از باجگیری از سایر شاهزاده ها گرانترین خانه دنیا را خرید و یا به سراغ خریدن باشگاه نیوکاسل رفت کافی است یا باز هم بگم . یا در مورد شاهزاده خانمهای اماراتی و مقدار آزادیهایی که دارند و از آزادیهای بسیار به کشور های مثلا متمدن پناهنده میشوند کافی است یا باز هم بگم ؟ تمام اینها در رسانه های انگلیسی زبان خارج کشور موجود است فقط کافی است یک سرچ ساده بکنید

ـــــــــــ

• 1

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

ستاد مبارزه با فساد بن سلمان آنهم وقتی که بعد از باجگیری از سایر شاهزاده ها گرانترین خانه دنیا را خرید و یا به سراغ خریدن باشگاه نیوکاسل رفت کافی است یا باز هم بگم . یا در مورد شاهزاده خانمهای اماراتی و مقدار آزادیهایی که دارند و از آزادیهای بسیار به کشور های مثلا متمدن پناهنده میشوند کافی است یا باز هم بگم ؟ تمام اینها در رسانه های انگلیسی زبان خارج کشور موجود است فقط کافی است یک سرچ ساده بکنید

من که توقع ندارم طی فقط چند سال ، بتونن بر ویرانی های ۱۴۰۰ سال غلبه کنن! ولی باز هم برای شروع بسیار بسیار عالیه!!!؛ به ویژه دبی.

ترکیه که در همسایگی اروپا هست و به هرحال متاثر از کمال همنشین؛ همچنین با وجود زمینه مستعد اندیشه های اکثریت مردم و اون شروع قهرآلود و مصمم مصطفی کمال پاشا ( آتا ترک) همچنان دست به گریبانند و کج دار و مریز دارن طی میکنن!

ایران خودمون رو هم که داریم می‌بینیم! توقع دارید امارات و عربستان یک شبه بشن سوئیس و هلند و...!

گام به گام

ـــــــــــ

• 4

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• 1117

من که توقع ندارم طی فقط چند سال ، بتونن بر ویرانی های ۱۴۰۰ سال غلبه کنن! ولی باز هم برای شروع بسیار بسیار عالیه!!!؛ به ویژه دبی.

ترکیه که در همسایگی اروپا هست و به هرحال متاثر از کمال همنشین؛ همچنین با وجود زمینه مستعد اندیشه های اکثریت مردم و اون شروع قهرآلود و مصمم مصطفی کمال پاشا ( آتا ترک) همچنان دست به گریبانند و کج دار و مریز دارن طی میکنن!

ایران خودمون رو هم که داریم می‌بینیم! توقع دارید امارات و عربستان یک شبه بشن سوئیس و هلند و...!

گام به گام

من اینجا عذر خواهی نمیبینم . شما نمونه خواستید من هم نمونه آوردم . پس لطفا سعی نکن ماسمالی کنی . نگفتی چقدر دستمزد میگیری؟

ـــــــــــ

• 1

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

گام به گام

من اینجا عذر خواهی نمیبینم . شما نمونه خواستید من هم نمونه آوردم . پس لطفا سعی نکن ماسمالی کنی . نگفتی چقدر دستمزد میگیری؟

دستمزد زیاد نمی‌گیرم (rolling)

شما گفتی دروغ و خزعبلات! من نمیتونم فازتو درک کنم!؟ باید یکی بیاد بینمون حکمیت کنه

خودت یکی از اعضای فعال سایت رو معرفی کن

ـــــــــــ

• 3

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• 1117

گام به گام

شما گفتی دروغ و خزعبلات! من نمیتونم فازتو درک کنم!؟ باید یکی بیاد بینمون حکمیت کنه

سفسطه و مغلطه اینجا جواب نمیده . فاز من حقیقت طلبی است وبس و انتظار نداشته باش مثل آمریکاییها گوسفند باشم و هرچی دیگران میگویند بدون سند و مدرک معتبر قبول کنم . در ضمن من حکمیت به سبک ابوموسی عشری را هم قبول ندارم . این حقه بازیا مال ۱۴۰۰ سال پیش بود الان قرن بیست ویک میلادی است

ـــــــــــ

• 1

• Sniper.  

• عضو از 1399/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 735

• 2438

مشکل اصلی دین نیست.خب فرض کنیم اسم ایران بشه...

مشکل اصلی دین نیست.خب فرض کنیم اسم ایران بشه جمهوری غیر اسلامی ایران.با دلار خدا تومنی.با اقتصاد فلج.با سیاست همیشگی.با موقعیت استراتژیک همیشگی و همسایگان و اعراب همیشگی.جمهوری غیر اسلامی که دیگه ولایت فقیه و رهبر نداره.ولی باز یه رئیس جمهور و نماینده همیشگی که از دل مردمه و انتخاب مردمه یا حکومتی که مدلش به انتخاب مردمه. خب بعدش چی؟چه چیزی تغییر میکنه؟چیش به مردم میرسه؟فرض کنیم زنام لخت بگردن.پول میشه واسه جوونا یا مسکن یا شغل؟

ـــــــــــ

به من میگن اسنایپر. .عاشق هدشاتم.وقتی که مغزشون میپاچه بیرون.‎:-)

• 1

خود عربای تخم سگ زنا زاده

کیرخور محمد چاقال هم...

خود عربای تخم سگ زنا زاده

کیرخور محمد چاقال هم فهمیدن اسلام گه ترین و نجس ترین چیز دنیاست و ازش دست کشیدن

البته یه دنیا رو به گا دادن با این دین گه و لعنت شدشون

جمهوری اسحالی هم با همین دین اسحال تا حالا تونسته ملت کسخل ایرانو کنترل کنه و هر روز غارتشون کنه

ـــــــــــ

• 1

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• 1117

گام به گام

لیاقت امثال شماها همان بن سلمان اره است . همان بن سلمان اره که تا یکی حرف مخالف بر علیه او بزند کل خواندان و دودمان طرف را دستگیر میکنند و خود طرف را هم با اره تکه تکه میکنند . بن سلمان فقط اجازه رانندگی و حضور در استادیوم داد ولی با فعالان حقوق زن با تجاوز و زندان و شکنجه برخورد میکند . شماها لیاقتتان این بن سلمان است و بس

ـــــــــــ

• 1

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

نقل از: Sniper.

نقل از: Sniper. مشکل اصلی دین نیست.خب فرض کنیم اسم ایران بشه جمهوری غیر اسلامی ایران.با دلار خدا تومنی.با اقتصاد فلج.با سیاست همیشگی.با موقعیت استراتژیک همیشگی و همسایگان و اعراب همیشگی.جمهوری غیر اسلامی که دیگه ولایت فقیه و رهبر نداره.ولی باز یه رئیس جمهور و نماینده همیشگی که از دل مردمه و انتخاب مردمه یا حکومتی که مدلش به انتخاب مردمه. خب بعدش چی؟چه چیزی تغییر میکنه؟چیش به مردم میرسه؟فرض کنیم زنام لخت بگردن.پول میشه واسه جوونا یا مسکن یا شغل؟

بله که خواهد شد! همانطور که در دوره ی پهلوی می‌رفت که بشه؛ همانطور که در کشورهای دموکراتیک هست؛ همانطور که در ترکیه شده؛ وقتی که گوسفند نباشیم، دیگه گرگی در لباس میش خودشو بهمون غالب نمی‌کنه! وقتی که حیوان ساده لوح نباشیم، دیگه خوکی به پشتوانه ی سگ های خائن ، قلعه مونو تسخیر نمی‌کنه با شعارهای واهی! دیگه ناکسی با جای مهر بر پیشانی تسبیح در دست و چفیه بر گردن غارتمون نمی‌کنه! دیگه تا کارگر و معلمی به پایمال شدن حق و حقوقش اعتراض کرد، با بیرق « وا شریعتا» سرکوبش نمیکنن! دیگه چاپلوسها و خایه مالا ، دور برنمی‌دارند! دیگه دزد ، قاضی رو شریک اموال به تاراج رفته ات نمی‌کنه و دستت به هیچ جا نرسه!

به خاطر همینه که دلسوزان و نخبگان ممالک اسلامی به این نتیجه میرسن که در اولین قدم، دین رو از سیاست جدا کنن، چون از مذهب ، قوانین مدنی در نمیاد که بشود به جامعه نظم و نظام و انظباط داد!

ـــــــــــ

• 1

• Sniper.  

• عضو از 1399/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 735

• 2438

نقل از: Sniper. مشکل اصلی دین نیست.خب فرض کنیم اسم ایران بشه جمهوری غیر اسلامی ایران.با دلار خدا تومنی.با اقتصاد فلج.با سیاست همیشگی.با موقعیت استراتژیک همیشگی و همسایگان و اعراب همیشگی.جمهوری غیر اسلامی که دیگه ولایت فقیه و رهبر نداره.ولی باز یه رئیس جمهور و نماینده همیشگی که از دل مردمه و انتخاب مردمه یا حکومتی که مدلش به انتخاب مردمه. خب بعدش چی؟چه چیزی تغییر میکنه؟چیش به مردم میرسه؟فرض کنیم زنام لخت بگردن.پول میشه واسه جوونا یا مسکن یا شغل؟
بله که خواهد شد! همانطور که در دوره ی پهلوی می‌رفت که بشه؛ همانطور که در کشورهای دموکراتیک هست؛ همانطور که در ترکیه شده؛ وقتی که گوسفند نباشیم، دیگه گرگی در لباس میش خودشو بهمون غالب نمی‌کنه! وقتی که حیوان ساده لوح نباشیم، دیگه خوکی با دیدن دم سگ های وحشی خائن قلعه مونو تسخیر نمی‌کنه با شعارهای واهی! دیگه ناکسی با جای مهر و چفیه غارتمون نمی‌کنه! دیگه تا کارگر و معلمی به پایمال شدن حق و حقوقش اعتراض کرد، با بیرق « وا شریعتا» سرکوبش نمیکنن! دیگه چاپلوس ها و خایه مالا دور برنمی‌دارند! دیگه دزد ، قاضی رو شریک اموال به تاراج رفته ات نمی‌کنه و دستت به هیچ جا نرسه! به خاطر همینه که دلسوزان و نخبگان ممالک اسلامی به این نتیجه میرسن که در اولین قدم، دین رو از سیاست جدا کنن، چون از مذهب قوانین مدنی در نمیاد که بشود به جامعه نظم و نظام و انظباط داد!

نمیدونم چطور قراره یهو این اتفاقا بیفته در صورتی که مردم همون مردمن.همون چیزی که تو زمان پهلویم اتفاق نیفتاد و مردم به وضعیت اون روزا اعتراض داشتن.به همین دزدیا به همین وضعیت بد اقتصادی.چون پهلوی هم سرشار از فساد و دزدی بود.فک میکردن مشکل نبود اسلامه.با اسلامم چیزی درست نشد.نسل امروزم داره همون فکرای نسل انقلابو میکنه.پهلوی یه پنجاه سالی حکومت کرد مردم بهش وقت بیشتری ندادن وضعیت آنچنان تغییری نکرد.حالا داره این پنجاه سالم به سر میرسه از نظر مردم.یعنی مردم همون مردمن.فقط یه کم مدل تفکرات عوض شده.دفعه قبلی انگلیس بازیشون میداد.الان نوبت آمریکاس.تا وقتی مردم تفکرشون در حد عروسک خیمه شب بازیه.روزگارمونم روزگار عروسکای بیچارس.تا وقتی که مردم نفهمن که باید به عقل خودشون رجوع کنن.نه بازیچه دست دیگران باشن هیچ پیشرفتی تو کار نیس.انقلاب تو مغزای مردمه نه چشمای کور شدشون.

ـــــــــــ

به من میگن اسنایپر. .عاشق هدشاتم.وقتی که مغزشون میپاچه بیرون.‎:-)

• 1

• ariyaii-boy  
  • عضو از 1399/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 194

• 912

سلام و درود بر همه عزیزان

بیاید یکم به خودمون بیایم.دست از این جهالت و عقاید پوچ و خرافات که تو سرمون میخونن بر داریم. اسلام رو نمیدونم دین بر حقیه یا نه. ولی اگه کمی به خودمون میبینیم که اکثر کشور های اسلامی که میشناسیم درگیر جنگ و فساد و بدبختیه.اگه تو کشور ما از لحاظ بیگانه مورد تهاجم قرار نگرفتیم ولی درگیر جنگ داخلی شدیم.مردم در اوج فقر و بدبختی به سر میبرن حالا شاید بعضی ها نون شب داشته باشن ولی بعضی ها همین نون شب رو ندارن. یعنی توی این دولت به این سرمایه داری برای این ها نون شب پیدا نمیشه. وزیر و مسئولی که به اندازه هفتاد نسل بعدیش اختلاس میکنه این ها رو از کجاش در میاره. اگه این دولت یک درصد هم بفکر مردم می بود الان اوضاع کشور اینجوری نمی بود.خواهشی که دارم اینکه حداقل یکم به خودمون بیایم و واسه یه لحظه به بقیه هم فکر کنیم.

پ.ن:اون دوستانی هم که به این تاپیک اعتراض کردن چه خوبی از این دولت دیدن که اینجوری طرف دارشن.ما که چیزی ندیدیم.(به خودت بگیر بی شرف)

ـــــــــــ

دلم تکیه گاه میخواهد و بس♥♥♥

• 3

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

نقل از: justloveIRAN

نقل از: justloveIRAN خب یعنی اگر کشور غیر اسلامی شه همه چی حل میشه؟؟؟؟ شاه خودش و پسرش(ولیعهد) گفتن ما مسلمونیم و اون زمان چه پیشرفت هایی که نکردیم ! شاه ایکس حرف جالبی زد که زمان شاه یکی از پدربزرگام میرفته بار و عشق و حال یکی دیگه هرچند متعصب نبوده ولی مسلمون بوده و میرفته مسجد !! خب ایا جمع کردن دین دارا باعث پیشرفت شد ؟؟باعث شد ایران به یکی از قدرمندترین کشورهای نه تنها خاور میانه بلکه اسیا و جهان شه ؟باعث شد ایران جزو ثروتمندترین کشورا بشه؟باعث شد بخشی از سهلم بتزو بخریم؟باعث شد اینقدر سرمایه ملی زیاد شه به کشورهای دیگه وام بدیم و همه ارزوشون بود با ایرانی جماعت معاشرت کنن؟ نه عزیز دل برادر !در اشتباه بودن اسلام فعلی هیچ شکی نیست هرکی میاد یه چیزی اضافه یا کم میکنه!ولی الان اتیوبی ،گینه ،ونزوئلا و... اونا چی حتما میگی اونم اسلام !ول کن عزیر دل برادر من نمیگم پول دادن ولی شما و بعضی دوستان یه جوری رفتار میکنید ادم اینجور شک میکنه و دقیقا میشید یه همچین جمهوری که تنها هدفش برعکس جمهوری فعلی دشمنی با دینهپ و خداس حاضرم قول بدم اوضاع با این تفکر شما بدتر میشه ! تو چند قرن بعد ظهور اسلام در خاورمیانه که اوج شکوفایی خاورمیانه اون چی؟؟اگه طبق نظر تو باشه چون همشون اسلامی بودن پیشرفت کردن ولی نه عزیز دل چون هرکی سر جای خودش بود مثل الان نبود همه بدون حتی یک صفحه اطلاعات میاد نظر میده و میره بوعلی که کتابش بعد انجیل در اروپا بیشترین چاپ رو داشت سر کار خودش بود بیرونی سعدی مولوی خوارزمی همه اینا سر جای خودشون بودن ! مطمئن باش اگر این افکار بیاد بالا به قول اون عزیز اوضاع از اینم اسهالی تر میشه مطمئن باش حالا سرنوشت اون روزو نیاره که مطمئن شیم ولی حقیقتش اینه !

نکته ی خوبی اشاره کردید: « سر جای خودش بودن هرکس و هرچیز». اما اون دوره ای که شما ازش به عنوان شکوفایی خاورمیانه یاد کردید، منظورتون سیطره سیاسی اسلام بر کل منطقه است؟ سیطره ای که بر سیاست « النصر و بالرعب» عرب و شمشیر او متکی بود!؟ کدام علم و تمدن و صنعت و کشاورزی شکوفا شد که همچنان پایه و اساس و الگوی کشورداری باشد!؟ همش جنگ جنگ جنگ!!! این چند تا دانشمند بزرگ ایرانی رو هم که شما اصرار دارید به اعراب بچسبانیدشان، همه ی اهل فن و دانش با توجه به آثارشون و شواهد ، متفق القول می‌گن که اسلام رو گذاشته بودند کنار و نهایتاً برای در امان ماندن جانشان، یه اسم و تظاهری داشتند! منطقی هم هست این ادعا !

چون با قید و بندها و شرط و شروط ها و آداب و سنن اسلام، حداکثر میشدن یکی مانند شما که قاچاقی وارد شدید به یک اینجور سایتی که اسلام به شدت حرامش کرده! (biggrin)

اونم که از بد شانسشون اینترنت و این تشکیلات نبوده (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

نقل از: Real_slim_shady-

نقل از: Real_slim_shady- خود عربای تخم سگ زنا زاده کیرخور محمد چاقال هم فهمیدن اسلام گه ترین و نجس ترین چیز دنیاست و ازش دست کشیدن البته یه دنیا رو به گا دادن با این دین گه و لعنت شدشون جمهوری اسحالی هم با همین دین اسحال تا حالا تونسته ملت کسخل ایرانو کنترل کنه و هر روز غارتشون کنه

جناب، من همش می‌خوام از این امضای قشنگ و پر مفهوم شما و البته پاسخ های آگاهانه شما تقدیر و تشکر کنم، که اولویت پاسخ دادن به سری جوابا باعث شده عقب بیفته!

پس هم سپاسگزارم و هم پوزش می‌خوام از این بابت (preved)

ـــــــــــ

• 1

• apayam110  

• عضو از 1398/4/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 63

• 87

برو گمشو مرده شور ریخت نحستو ببره!!

برو گمشو مرده شور ریخت نحستو ببره!!

ـــــــــــ

• 0

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• 1363

نقل از: apayam110

نقل از: apayam110 برو گمشو مرده شور ریخت نحستو ببره!!

چرا آخه!؟

یه پرسش کردم، البته این از دیدگاه اسلام گناهه که دربارش شبهه مطرح کنی

ـــــــــــ

• 2

• ایکاروس  

• عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 869

• 4877

من شخصا اسلام رو مدتهاست کنار گذاشتم , حالا با نفس راحت می خوام زندگی کنم

ـــــــــــ

ایکاروس

• 3

• ایکاروس  

• عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 869

• 4877

نقل از: mrs_thetis بعضی ها هم فقط دنبال این تیپ تاپیکا میگردن تا بگن همش دروغه :)

دقیقا !!! بعدشم میان میگن ما بصورت رندوم تاپیکها رو میبینیم !!! و شتر ها هم بال دارند !

ـــــــــــ

ایکاروس

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «