مشکل جنسی زودانزالی

سلام دوستان، من ۲۳ سالمه مشکلی ک تقریبا از دوران بلوغ داشتم این بوده ک خیلی سریع و با کوچک ترین تحریک کیرم سیخ میشه و ب طبع اون خیلی هم زود ارضا میشم.

دوست دختر ندارم و کلا دوروورم دختر نبوده، تو بچگی مورد سؤاستفاده قرار گرفتم و صحنه های سکسی بدی رو دیدم ک فک میکنم علتش همین باشه، الان هم ب همجنس علاقه بیشتری دارم.
خود ارضایی تقریبا هفته ای یک بار دارم و تو سکسایی ک با دوست پسرم داشتم توی ساک یا باز کردن کونش میرم دو حالت ارضا و دیگه نمیتونم ادامه بدم وگرنه ارضا میشم
بنظرتون میشه بدون قرصای تاخیری و ... حلش کرد اینو؟

ـــــــــــ

camsex: Skype:gaylover_ir

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 317

95 درصد اینا جنبه روحی و دوانی داره و ...

95 درصد اینا جنبه روحی و دوانی داره و معمولا باید به روانپزشک مراجعه کرد که در چند جلسه بدون دارو برطرف میشه وفتی فردی اینطوری هست یعنی مغزش درست فرمان نمیده مثل یه بچه 1 ساله که توانایی نگه داری ادرارش رل نداره و 3ساله که میشه درست میشه---متاسفانه اکثر مردها نمیفهمن . و رو به قرص و دارو میارن

واگر توانایی رفتن به روانشناس نداری باید یه سری ورزشهایی بنام ورزش کگل انجام بدی که اگه مرتب انجام بدید معجزه میکنه

ا

ـــــــــــ

(ok) (ok) (ok)

• 0

• gaber258  

• عضو از 1398/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 1

سلام

اکثر مردای ایران مشکل زود انزالی را دارند .تمرینات خاصی هست که تمرکز ذهنی را از روی الت بر روی پرستات منتقل میکنه و عضلات کنترل کننده درگیر را تقویت می کنه .مثل تمرینات مستر و جانسون و کیگل .تقویت دارویی به همراه مصرف مواد غدایی خاص .مهمترین دلیل زود انزالی اضطراب است .فکر کنم تابو بودن مسایل جنسی در ایران روی ان بی تاثیر نباشه استفاده از بی حسی و کاندوم تاخیری و خود ارضایی قبل رابطه و پیش نوازی قبل سکس و استفاده از تکنیک فشردن قبل ارگاسم میتونه موثر باشه تکنیک تنفس سه مرحله ای و تکنیک شروع و توقف هم خوب است جزییات تو اینترنت هست .موفق باشید.

ـــــــــــ

• 1

• abbtota  
  • عضو از 1397/11/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 1

زودانزالی

به مدت دوماه هرروز یدونه قرص کانفیدو بخور گیاهی هست عوارضی نداره من خودم استفادش کردم

ـــــــــــ

• 0

• gaylover_ir  

• عضو از 1398/6/1

نقل از: لیلی45

نقل از: لیلی45 95 درصد اینا جنبه روحی و دوانی داره و معمولا باید به روانپزشک مراجعه کرد که در چند جلسه بدون دارو برطرف میشه وفتی فردی اینطوری هست یعنی مغزش درست فرمان نمیده مثل یه بچه 1 ساله که توانایی نگه داری ادرارش رل نداره و 3ساله که میشه درست میشه---متاسفانه اکثر مردها نمیفهمن . و رو به قرص و دارو میارن واگر توانایی رفتن به روانشناس نداری باید یه سری ورزشهایی بنام ورزش کگل انجام بدی که اگه مرتب انجام بدید معجزه میکنه ا

ممنون از راهنمایی

ـــــــــــ

• 0

• gaylover_ir  

• عضو از 1398/6/1

نقل از: gaber258

نقل از: gaber258 اکثر مردای ایران مشکل زود انزالی را دارند .تمرینات خاصی هست که تمرکز ذهنی را از روی الت بر روی پرستات منتقل میکنه و عضلات کنترل کننده درگیر را تقویت می کنه .مثل تمرینات مستر و جانسون و کیگل .تقویت دارویی به همراه مصرف مواد غدایی خاص .مهمترین دلیل زود انزالی اضطراب است .فکر کنم تابو بودن مسایل جنسی در ایران روی ان بی تاثیر نباشه استفاده از بی حسی و کاندوم تاخیری و خود ارضایی قبل رابطه و پیش نوازی قبل سکس و استفاده از تکنیک فشردن قبل ارگاسم میتونه موثر باشه تکنیک تنفس سه مرحله ای و تکنیک شروع و توقف هم خوب است جزییات تو اینترنت هست .موفق باشید.

مرسی از راهنمایی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «