مشکل عدم اعتماد در سایت

• ericsson  

• عضو از
    1391/10/28

• پست‌ها: 1343

• 1483

خب میرم سر اصل مطلب.. تقریبا تمام اعضای سایت ممکنه در این مورد با من موافق باشن که اینجا و کلا در مجازی نمیشه به کسی اعتماد کرد اونم زمانیکه موضوع سکس باشه که اصلا!
الان زیر اکثر عکس ها شما نگاه کنی کاربرهای پسر دارند اخ و اووخ میکنند که جوون کیرم 45 سانته کی میخوردش!؟ از جمله خودم ..ههههه
ازاون طرف خانم ها زیر عکس ها میگه کی منو جر میده کی پارم میکنه اوووف دلم خواست! و این روند تا عکس بعدی ادامه داره! نه اون پسر به کص میرسه نه اون خانم به کیر!
چرا؟؟ دو فرضیه رو میشه بیان کرد یا اینکه کلا این خانم ها الکی میگن و قصد شون سکس نیست یا فیکن!
یا اینکه واقعا تمایل دارند و میخان این نیاز طبیعی شونو برطرف کنند اما خب اعتماد سخته!
من باور دارم که وجود انجمن های دینی و سیاسی در این سایت ( هرچند وجود شان ره لازم میدانم و درک میکنم که همه چیز سکس نیست و مسایل مهمتری هم هست) باعث شده اعضا بیشتر از حد معمول به هم دیگه بی اعتماد باشن.. وجود بخش های دینی وسیاسی باعث شده این سایت که عنوان سکسی رو داره به یک سایت مخالف اخندا و و نمیدونم دولت تبدیل بشه که طببعا عضویت در اون از سایت های سکسی معمولی ریسک بیشتری دارد و این موضوع باعث احتیاط بیشتر بین کاربران میشود.. نمیدانم با نظر من موافق هستید یا خیر

ـــــــــــ

تاجیکی»، یا «فارسی»، یا خویش پنداری «دری»
این زبان پارسی را هرچه می‌خوانی، یکی‌ست

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 731

• 881

آخرین تاپیکم رو بخون

آخرین تاپیکم رو بخون

ـــــــــــ

• 1

• ericsson  

• عضو از 1391/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1343

• 1483

نقل از: @shab

نقل از: @shab آخرین تاپیکم رو بخون

باش ببینم دادا

ـــــــــــ

تاجیکی»، یا «فارسی»، یا خویش پنداری «دری» این زبان پارسی را هرچه می‌خوانی، یکی‌ست

• 0

• ericsson  

• عضو از 1391/10/28

• 1483

نقل از: 14سانته

نقل از: 14سانته ...

ممنون از تایید تون

ـــــــــــ

تاجیکی»، یا «فارسی»، یا خویش پنداری «دری» این زبان پارسی را هرچه می‌خوانی، یکی‌ست

• 0

• ericsson  

• عضو از 1391/10/28

• 1483

up

up

ـــــــــــ

• 0

• Phantomf5  
  • عضو از 1397/2/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 105

• 47

کاملا دغدغه‌ی درستی داری که فیک زیاد شده و بی...

کاملا دغدغه‌ی درستی داری که فیک زیاد شده و بی اعتمادی شدید ولی به نظر من ارتباطی به تایپیک های غیر سکسی نداره که چون هستند اعتماد نیست به نظر من از ی طرف نبودن دختر و زنا که واقعا نیستند... تز ی طرف دیگه سگ حشریه بعضیاس که اینقدر پیگیر میشن که بعضیا برای خنده و مسخره کردن میان اکانت فیک میزنن

ـــــــــــ

• 1

• 3rdspace  
  • عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 35

روی بعضی از خط کش های فلزی کرونا نوشته شده!
به...

روی بعضی از خط کش های فلزی کرونا نوشته شده! به افرادی همین قدر مرموز و مدبر برای خط شکنی و ایجاد اعتماد نیازه.با قدرتی هم اندازه اما خلاف جهت سلب کنندگان اعتماد(آگاه/ناآگاه)

ـــــــــــ

روز اول از اولین سال شهوانی

• 1

موافقم ، منم همیشه گفتم که وجود تاپیک های عمومی به...

موافقم ، منم همیشه گفتم که وجود تاپیک های عمومی به ماهیت سکسی سایت آسیب زده

ـــــــــــ

سلام ، ۳۷ ساله و مجردم ، دنبال رابطه دائمی و پایدار با زوجی از تبریز هستم ، آیدی تلگرام tabriz1982 لطفا برای سکس چت و کارای الکی وقت منو نگیر ، فقط و فقط واقعی

• 1

• ericsson  

• عضو از 1391/10/28

• 1483

ممنون از نظرتان

نقل از: Phantomf5 کاملا دغدغه‌ی درستی داری که فیک زیاد شده و بی اعتمادی شدید ولی به نظر من ارتباطی به تایپیک های غیر سکسی نداره که چون هستند اعتماد نیست به نظر من از ی طرف نبودن دختر و زنا که واقعا نیستند... تز ی طرف دیگه سگ حشریه بعضیاس که اینقدر پیگیر میشن که بعضیا برای خنده و مسخره کردن میان اکانت فیک میزنن

ربط داره دوست من.. ببینید من اینجا مثلا چندین تاپیک سیاسی دارم و در مورد اخند و نمیدونم سایرین حرفایی زده ام که باعث میشه اگه یه زوج یا خانم بهم نزدیک هم بشه فکر کنم قصدشون پیدا کردن من وآدرسمه! مثل این صد ها نمونه دیگه

ـــــــــــ

• 0

• ericsson  

• عضو از 1391/10/28

• 1483

نقل از: boy99IR

نقل از: boy99IR موافقم چون منم تاپیک سیاسی دارم نباید گول بخورم حتی اونایی ک تاپیک سیاسی ندارن هم باید مواظب باشیم

درسته ... حتی اگه یه دخترواقعی و با قصد سکس هم به شما پیام بده بهش شک میکنی و فورا ذهنت سمت مزدور های اخند میره که ممکنه دنبالت باشن و بخان ادرس شما رو به بهانه سکس بدست بیاره .. تا بیایی و بفهمی طرف واقعا دنبال سکسه , طرفت خسته شده رفته دنبال کارش

ـــــــــــ

• 1

• ericsson  

• عضو از 1391/10/28

• 1483

موافقم

نقل از: آقای-ماساژور61 موافقم ، منم همیشه گفتم که وجود تاپیک های عمومی به ماهیت سکسی سایت آسیب زده

اعتماد رو سختتر میکنه . الان تو تلگرامم یا انستا هم گروه های سکسی هست ولی اعضاشون اینقدر ترس ندارند که اینجا دارند

ـــــــــــ

• 0

• 7S.Ali.3s  

• عضو از 1399/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 81

سخن شما کاملا متینه... اما بنظرشما و دوستان چیکار...

سخن شما کاملا متینه... اما بنظرشما و دوستان چیکار کنیم؟

ـــــــــــ

بین 8 تا 5 هیچ کاری تو زندگیم نمیخوام بکنم حتی سعی......

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «