داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

مشکل عق زدن هنگام ساک

1399/08/15

↩️ بازیابی شده

آیا عق زدن موقع بلوجاب (ساک زدن کیر) طبیعی است؟
یک چیز غیر سکسی که هنگام یک کار خیلی سکسی پیش می‌آید

از: Hannah Smothers
در: May 17, 2016

بدن، ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که به زبان ساده برای زنده ماندن طراحی شده‌اند. یکی از آنها رفلکس گلو (عق زدن) است که از ورود اشیاء بزرگ به گلو جلوگیری می‌کند. این یک مکانیزم فوق‌العاده است که موقع ناهار با یک تکه نان خفه نشوید، ولی در برخی مواقع رفلکس گلو دست‌وپاگیر می‌شود، مثلاً در دندانپزشکی هر موقع که دکتر برای معاینه‌ی گلو چوب وارد گلویتان می‌کند یا موقعی که می‌خواهید کیر پارتنرتان را ساک بزنید…

طبق مقاله‌ی چاپ شده در مجله‌ی “Live Science” رفلکس گلو به دلیل وجود یک شیء بزرگ غیرعادی در ته گلو فعال می‌شود. قطعاً می‌توان کیر را یک “شیء بزرگ غیرعادی” در نظر گرفت پس حتماً تمام کسانی که می‌شناسید، هنگام ساک زدن کیر پارتنرشان حس عق زدن بهشان دست داده است.

در اینجا با یک دندان پزشک و یک متخصص سکس مصاحبه شده است تا بیشتر درمورد برطرف کردن عق‌زدن هنگام سکس دهانی بدانیم.


کیر را از ناحیه‌ای که باعث عق زدن‌تان می‌شود دور نگه دارید

واضح‌ترین دلیل عق زدن‌تان این است که یک جسم بزرگ به طور فیزیکی به بخش حساس گلویتان برخورد می‌کند. دکتر “جکسون” که دندانپزشک است توضیح می‌دهد که حساس‌ترین بخش دهان و گلو که باعث عق زدن می‌شوند سقف دهان و عقب و کناره‌های زبان و گلوست. پس اگر موقع مسواک زدن یا ساک زدن کیر عق می‌زنید ولی نواحی پشت گلویتان تحریک نشده است، احتمالاً نواحی حساس دیگری مثل عقب زبان‌تان یا سقف دهان‌تان باعث عق زدن‌تان شده است.

مقاله‌های زیادی درمورد کنترل رفلکس گلو و عق زدن منتشر شده‌اند ولی اکثر آنها برای کسانی طراحی شده‌اند که گلوی بسیار حساسی دارند و موقع یک معاینه‌ی ساده‌ی دندانپزشکی هم ممکن است استفراغ کنند. وظیفه‌ی رفلکس گلو محافظت از شماست و نباید فقط به خاطر این که می‌خواهید کیر پارتنرتان را بهتر ساک بزنید سعی کنید آن را از بین ببرید. معاینه‌ی دندانپزشکی و سکس دهانی کاملاً متفاوت‌اند پس نباید انتظار داشت روش‌هایی مثل استفاده از مواد بی‌حس کننده که در دندانپزشکی برای کنترل رفلکس گلوی افراد کاربرد دارد برای حل مشکل عق زدن در سکس دهانی استفاده شود. استفاده از مواد بی‌حس‌کننده برای ساک زدن ته‌گلویی اصلاً توصیه نمی‌شود چون بی‌حس کردن دهان‌تان راه درستی برای این که از سکس دهانی لذت ببرید نیست. راه‌های ساده و بی‌خطری برای این که نواحی حساس دهان و گلویتان تحریک نشود وجود دارد، مثل استفاده کردن از دست‌هایتان یا این که کیر را طوری در دهان‌تان حرکت دهید که دائماً به نواحی حساس ته گلویتان برخورد نکند.


گاهی اوقات عق زدن جنبه‌ی روانی دارد

با این که این اتفاق نادر است ولی بعضی از افراد رفلکس گلوی خیلی شدیدی دارد و گلویشان به دلایل خاصی بسیار حساس‌تر از دیگران است. اکثراً چیزی که باعث حساسیت شدید گلو می‌شود دلیل روانی است و نه جسمی که باعث می‌شود شخص بدون این که نواحی حساس گلو و دهانش تحریک شود شروع کند به عق زدن.

دکتر “فلمینگ” که روان شناس و متخصص سکس است می‌گوید: «تجربه به من نشان داده که عق زدن موقع سکس دهانی اغلب به دلیل تجربه‌های جنسی ناخواسته و اجباری فرد در گذشته اتفاق می‌افتد، این تجربیات به نوعی به حافظه‌ی بدن شما تبدیل می‌شوند و باعث بروز واکنش‌های شرطی بدن می‌شوند.»

طبق گفته‌های دکتر فلمینگ این عق زدن‌های شدید در افراد ممکن است از طریق عواملی مثل بوی عطر خاص، موقعیت یا حتی فکر انجام سکس دهانی فعال شود. تحریک‌کننده‌ی این عق زدن‌های شدید هر چه باشد ممکن است حتی وقتی چیزی در دهان فرد نیست هم باعث عق زدنش شود و ممکن است هنگام سکس دهانی با پارتنری که فرد عاشق اوست و به او اعتماد کامل دارد و هیچ آسیبی به او نرسانده هم به وجود آید. این وضعیت مشابه وضعیت زنانی است که به دلیل آزار و اذیت‌های جنسی هنگام معاینه‌های زنان و زایمان خشک‌شان می‌زند.

دکتر فلمینگ می‌گوید: «من همیشه به زنان می‌گویم که عق زدن روش بدن برای محافظت از خودش و شماست. ولی تجارب تلخ گذشته‌ی شما که باعث عق زدن و خفگی شما شده در حافظه‌ی بدن شما می‌ماند و حساسیت رفلکس‌تان را زیاد می‌کند و اگر کنترل نشود زندگی‌تان را مختل خواهد کرد.»

او همچنین می‌گوید: «*من زنان زیادی را دیده‌ام که گلوی خیلی حساسی دارند و از طرفی هم واقعاً می‌خواهند کیر پارتنرشان را ساک بزنند ولی واکنش ناخودآگاه بدن و گلویشان این اجازه را به آنها نمی‌دهد. همه دوست دارند موقع سکس دهانی احساس راحتی کنند و عق زدن یکی از آن اتفاقات ناخوشایند است که هیچ کس دوست ندارد تجربه‌اش کند. البته می‌توان با روش‌هایی مثل تمرینات کاهش حساسیت گلو که در آن یک متخصص به شما کمک می‌کند تا بدن‌تان واکنش غیرارادی‌اش (که در اینجا عق زدن است) را اصطلاحاً فراموش کند تا واکنش‌های طبیعی‌تر و آرامش بخش‌تری جایگزین آنها شوند (مثل ریلکس بودن در حین ساک زدن).


سکس دهانی لزوماً به معنی ساک زدن ته‌گلویی نیست

یکی از بزرگترین باورهای غلط در مورد سکس دهانی این است که سکس دهانی زمانی “واقعی” و درست است که تمام کیر را وارد دهان‌تان کنید که باعث شده اکثر مردان انتظار ساک زدن ته‌گلویی را از پارتنرشان داشته باشند. شاید درمورد زنان افسانه‌ای که می‌توانند این کار را بدون عق زدن و استفراغ کردن انجام دهند شنیده باشید یا شاید بعضی‌هایشان را در پورن دیده باشید (یادتان باشد فیلم‌های پورن ادیت شده هستند!) ولی اینها زنان خیلی معدودی هستند و هیچ مردی نباید در سکس دهانی انتظار داشته باشد تا پارتنرش کیرش را تا مرز خفه شدن ساک بزند! سکس دهانی باید برای هر دو نفر لذت‌بخش باشد نه فقط مردان.

دکتر فلمینگ می‌گوید: «شما مجبور نیستید کیر پارتنرتان را ته‌گلویی ساک بزنید و هرموقع خواستید می‌توانید تکنیک ساک زدن‌تان را عوض کنید. متاسفانه خیلی از مردها انتظار دارند زنان کیرشان را تا ته ساک بزنند، انگار که این کار تنها راهی است که می‌تواند بیشترین لذت را برای آنها داشته باشد. یکی از چیزهایی که ساک زدن ته‌گلویی را برای مردان لذت بخش‌تر میکند دانستن این است که پارتنرشان هم از لذت بردن آنها لذت می‌برد، به زبان ساده یک ساک زدن معمولی‌ای که با اشتیاق انجام شود خیلی لذت‌بخش‌تر و سکسی‌تر از ساک زدن ته‌گلویی است که همراه با عق زدن و حس خفگی همراه باشد. پس هم مردان و هم زنان باید این ایده‌ی احمقانه که سکس دهانی حتماً باید با ساک زدن ته‌گلویی همراه باشند را از ذهن‌شان پاک کنند. هر کسی که از شما انتظار ساک زدن ته‌گلویی دارد اصلاً لیاقت سکس با شما را ندارد!
اگر موقع سکس دهانی عق م‌یزنید اولین قدم فهمیدن دلیل آن است، آیا دلیل آن روانی و به خاطر تجربیات تلخ گذشته‌تان است یا علت آن فیزیکی و به خاطر این است که پارتنرتان کیرش را تا ته حلق‌تان فرو می‌کند؟! آیا استفاده از دست‌هایتان موقع ساک زدن را امتحان کرده‌اید؟ آیا تغییر تکنیک یا پوزیشن یا زاویه‌ی ساک زدن‌تان کمکی می‌کند؟ باید درمورد همه‌ی این مسائل با پارتنرتان و در صورت نیاز با مشاورتان صحبت کنید. شما و پارتنرتان باید یک گفتگوی صادقانه باهم داشته باشید تا علایق و نیازهای یکدیگر را بهتر درک کنید.
»

مانند هر عمل جنسی‌ای سکس دهانی (چه گیرنده یا دهنده‌ی آن باشید) باید برای هر دو طرف لذت بخش و سکسی باشد. البته درست است که سکس دهانی برای گیرنده‌ی آن لذت‌بخش‌تر است ولی به این معنی نیست که شما باید برای ارضا کردن پارتنرتان دائماً عق بزنید و خود را خفه کنید. عق زدن کاملاً طبیعی است و شاید گاه به گاه برایتان اتفاق بی‌افتد ولی این تصمیم شماست که آیا دوست دارید برای ارضای پارتنرتان آنها را تحمل کنید یا خیر.


منبع: www.cosmopolitan.com

همچنین میتوانید بنگرید به: راهنمای کامل ساک ته‌گلویی (DeepThroat)

2600 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-05 14:46:25 +0330 +0330

↩ mistrs_l
فکر خوبی‌ست!

1 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom