مصاحبه با ۴ نفر درمورد فوت‌فتیشیسم۴ نفر درمورد تمایلشان به پاها سخن می‌گویند

«فوتجاب (مالش کیر با پاها) فوق‌العاده‌ست، ولی این تنها کار لذتبخش با پاها نیست.»

by RACHEL HILLS & CARINA HSIEH
Oct 3, 2018


در بین تمایلات جنسی خارج از عرف (فتیش) تمایل جنسی به پاها (فوت‌فتیش / FootFetish) یک علاقه‌ی کلاسیک به شمار می‌آید. این علاقه اینقدر در مباحث مختلف مطرح شده که اکثر مردم راجع به آن شنیده‌اند. ولی هنوز اینقدر مقام بالایی در بین فتیش‌ها دارد که متفاوت و سنت‌شکن باشد و بتواند لذت چشیدن میوه‌ی ممنوعه را به شما هدیه کند. اما پرسش این است که چه چیزی راجع به پاها اینقدر برای بعضی از مردم حشری‌کننده و تحریک‌کننده است؟ اینجا ۴ مرد و زن با صداقت تمام به شما خواهند گفت تمایل جنسی به پاها داشتن چه حسی دارد.


چند سال‌تان است؟
مرد A : بیست و پنج
مرد B : سی و پنج
مرد C : بیست و سه
زن A : بیست و هشت


شما با مردها قرار می‌گذارید و یا زنها و یا هردو؟ [ینی دگرجنس‌گرا هسید یا هم‌جنس‌گرا یا دوجنس‌گرا؟]
مرد A : زنان♀ [دگرجنس‌گرا]
مرد B : مردان♂ [هم‌جنس‌گرا]
مرد C : زنان♀ [دگرجنس‌گرا]
زن A : مردان♂[دگرجنس‌گرا]


اولین بار چه زمانی متوجه شدید تمایلات جنسی ویژه‌ای به پاها دارید؟
مرد A ♀: اولین بار زمانی که کلاس چهارم دبستان بودم متوجه این مطلب شدم. تقریباً ده سالم بود هروقت خانم معلم‌ها کفش پاشنه‌بلند می‌پوشیدند ناخودآگاه به پایشان خیره می‌شدم.
مرد B ♂: من همیشه از دیدن پاها لذت می‌بردم. حتی زمانی که کودک بودم که با استفاده از کارتهای عکس‌دار سعی داشت کلمات ساده را بی‌آموزد. یک چیزی در شکل ظاهری پا وجود دارد که باعث تحریک جزئی من می‌شود. وقتی من به سن بلوغ رسیدم و با مسائل جنسی آشنا شدم هرگاه در رختکن و استخر با پسران دیگر مواجه می‌شدم همیشه پاها جزو اولین جاهایی بود که نگاه من را به خودش معطوف می‌کرد.
مرد C ♀: از زمانی که من جوان بودم پاها را عضوی بسیار سکسی و جذاب می‌دانستم. اما هر پایی برای من جذاب نبود فقط پاهای خوش‌فرم و بدون عیب و نقص را می‌پسندیدم. بقیه‌ی پاها تاثیری بر روی من نداشت. وقتی هفده ساله بودم یکی از همکلاسی‌هایم گفت که از دیدن ویدئوهایی که روی یوتیوب قرار دارد و در آن زنان عمداً پایشان را به نمایش می‌گذارند لذت می‌برد. من هم کنجکاو شدم و بعضی از آن ویدئوها را تماشا کردم و متوجه شدم تماشای پای بانوان برای من نیز بسیار جذاب و لذت‌بخش است.
زن A ♂: من بیست سالم بود که برای اولین بار از یک انسان لاابالی و بی‌توجه به ظاهرش که هیچ اهمیتی به پاهایش نمی‌داد به دختری تبدیل شدم که برای اولین بار به سالن آرایش رفت تا ناخن‌هایش را پدیکور کند. وقتی آنجا بودم از تماشای مردانی که به سالن می‌آمدند تا ناخن‌هایشان را کوتاه کنند و پاهایشان را ماساژ دهند بسیار لذت می‌بردم. عاشق تمیز بودن و نرم بودن پاهایشان که پس از اتمام کار ناخن کارها در کفش‌های صندل قرار می‌گرفت بودم. من می‌دیدم که خانمها پاهای مردان را می‌شویند، ماساژ می‌دهند، پدیکور می‌کنند و به آنها رسیدگی می‌کنند . از آنجا بود که من متوجه علاقه‌ام به پاها شدم و این کنجکاوی در من به وجود آمد که چیزهای جدیدی را با دوست‌پسرم امتحان کنم.


از چه چیز پاها خوشتان می‌آید؟
مرد A ♀: برای من پا فقط یک قسمت از زیبایی‌های بدن است. من بقیه‌ی بدن خانمها را هم دوست دارم اما وقتی دختری پاهایی بسیار زیبا دارد این به شدت برای من تحریک‌آمیز است. پاها صرفاً قسمتی از بدن است که می‌تواند بیشتر قدر آن دانسته شود باید بیشتر به آن اهمیت داده شود. در ضمن این که کمی با دیگران متفاوت باشیم و دختران را به معنای واقعی کلمه از فرق سر تا کف پا دوست داشته باشیم لذت فراوانی دارد!
مرد B ♂: مدتی زیادی است که من به پاها علاقه‌مند بوده‌ام. پرسیدنش مانند این است که از من بپرسید چه چیز یک لبخند زیبا را دوست دارم و یا از چه چیز یک بدن خوش‌اندام و متناسب لذت می‌برم. من ظاهر پاها را دوست دارم. مخصوصاً انحنای روی پا (بین قوزک و انگشتان پا که به در بین کفش‌دوزان به فاق پا هم معروف است) و قوس زیبای کف پا. من فکر می‌کنم حتی پاهای تنومند و غول‌آسا وقتی درست به آنها فکر کنیم پاهایی ماهیچه‌ای هستند که علامت قدرت صاحب آنها می‌باشند. پاها مخصوصاً انگشتان احساس خوب و قلقلکی لذت‌بخش را در هنگام لیسیده شدن و یا ماساژ به صاحبانشان هدیه می‌کنند.
مرد C ♀: آنها به طرز عجیبی نرم هستند ظاهر آنها زیباست. اما چیزی که باعث می‌شود آنها عضو مورد علاقه‌ی من باشند خوش فرم بودن آنهاست. انگار هر نقطه‌ی آن به دقت تراشیده شده. انگشتان مچ پا قسمت فوقانی و البته بهترین قسمت پا از پاشنه تا مچ آن است.
زن A ♂: پای مردان در ظاهر می‌تواند بسیار نرم و لطیف باشد. آنها بزرگ هستند و خوش ظاهر. من قسمت فوقانی پای مردان را بسیار دوست دارم، زیباست. انگشتان پا، قسمت تحتانی و مچ که به ماهیچه‌ای قدرتمند (ماهیچه‌ی ساق پا) ختم می‌شوند.


آیا نوع خاصی از پا از نظر سایز، شکل، بو و رنگ (لاک) ناخن‌های انگشتان پا وجود دارد که برای شما تحریک‌آمیز باشد؟
مرد A ♀: من خوشم می‌آید وقتی یک دختر پاهایی لاغر و انگشتانی دراز دارد. من از انگشتان خیلی کوچک اصلاً خوشم نمی‌آید. اما به طور کلی تا زمانی که دختر از پاهایش به خوبی مراقبت کند (نظافت) بقیه‌ی چیزها آنقدرها مهم نیست. درمورد رنگ لاک ناخن من از رنگهای روشن‌تر خوشم می‌آید. مخصوصاً روی پاهای آفتاب‌سوخته، رنگهای سفید آبی روشن و تو اون مایه‌ها را بسیار می‌پسندم. وقتی پایی بو می‌دهد اصلاً خوشم نمی‌آید. در حقیقت ترجیح می‌دهم کاملاً بدون بو باشد. در ضمن خیلی خوشم می‌آید وقتی دختران از پوست کف پای خود مراقبت می‌کنند و آن را نرم نگه می‌دارند (یعنی از سنگ پا و یا دستگاه ویژه‌ی تراشیدن پوست‌های مرده پاشنه پا استفاده می‌کنند).
مرد B ♂: من از پاهای بزرگتر خوشم می‌آید تقریباً آنها که اندازه‌ی کف‌شان دوازده سانت به بالاست. من ناخنهای بدون لاک را ترجیح می‌دهم. در مورد بو هم ترجیح می‌دهم پا تمیز باشد و یا حداکثر عرق کمی داشته باشد تقریباً در آن حدی که بعد از یک پیاده‌روی کوتاه، پا عرق می‌کند اما پای پرعرق بدبو به هیچ عنوان مورد پسند من نیست. پاهای زخمی عفونت‌دار کهیر زده و یا به هر طریقی غیر سالم اصلاً مورد پسند من نیست.
مرد C ♀: تا زمانی که یک نفر روی تامبلر(Tumblr) به این مطلب اشاره نکرده بود، متوجه نشده بودم اما بیشترین پاهایی که من از آنها خوشم می‌آید از سه لحاظ با پاهای دیگران متفاوت‌اند. اولاً همه سایز هشت به بالا هستند. دوماً همه‌ی آنها ظریف هستند و قسمت فوقانی پا بسیار کشیده است. برای مثال باید بگوییم پاهای "اِما استون" (Emma Stone) بسیار زیباست و شامل خصوصیاتی که قبلاً اشاره کردم می‌شود. من فکر می‌کنم لاکهای قرمز و آبی‌، رنگ‌‌هایی بسیار سکسی هستند اما با لاک و یا بدون لاک پایی که توصیف کردم برای من جذابیت دارد.
زن A ♂: شکل ظاهری پا باید حدود سایز ده باشد بسیار مردانه کاملاً تمیز و قدرتمند. در ضمن ناخن‌هایی که بسیار به دقت شکل داده شده باشند را هم می‌پسندم از وقتی شروع به ماساژ دادن پاهای دوست پسرهایم کرده‌ام و ناخن‌هایشان را برایشان پدیکور می‌کنم عاشق نرمی و لطافت پاهایش شده‌ام. واقعاً دوست دارم که هنگامی که به جای کفش، صندل به پا می‌کنند به پاهایشان خیره شوم انگار پوستشان از شدت تمیزی تنفس می‌کند این منظره بسیار برای من سکسی است.


آیا تا به حال برای کسی فوتجاب (مالش آلت با پاها) انجام داده‌اید؟ یا کسی برای شما فوتجاب کرده است؟
مرد A ♀: بله، البته از تعداد دفعاتی که با پا کیرم را ماساژ داده‌اند، مطمئن نیستم، اما این کار برای من انجام شده است. بعضی وقتها سکس من فقط شامل همین مالش کیرم توسط طرف مقابل با پاهایش است. گاهی وقتها هم این فقط شروع عشقبازی و برای تحریک کردن من است اما من از هیچ نوع آن رو بر نگردانده‌ام.
مرد B ♂: بله به دفعات این اتفاق افتاده است. خیلی وقتها به همین که کف پاهایم را به دور کیر طرف مقابلم بمالم راضی هستم. و یا این که او را مجبور کنم این کار را برای من انجام دهد. پهن‌تر بودن کف پا نسبت به کف دست این اجازه را می‌دهد که از مالیده شدن آن به کیرمان لذت بیشتری ببریم. من معمولاً این کار را به صورت کامل (با هر دو پا) انجام نمی‌دهم زیرا این کار سعی و تلاش بیشتری می‌خواهد.
مرد C ♀: من قبلاً با زنانی که مانند من تمایلات جنسی به پا داشته‌اند بوده‌ام. اما آن زنان زیاد از این که با پاهایم کص‌شان را ماساژ دهم، خوششان نمی‌آمد. برای همین من هرگز این کار را برای آنها نکرده‌ام اما آنها با ماساژ دادن کیر من با پاهایشان هرگز مشکلی نداشتند.
زن A ♂: بله، برای دوست پسرم. من فکر می‌کنم این یک نوع لاس زدن مفرح باشد که پاهایمان را به آرامی به هم بمالیم. اگر به همراه دوستانمان برای شام بیرون برویم. او روبروی من می‌نشیند. پاهایش را بین پاهای من قرار می‌دهد و با پایش آنها را ماساژ می‌دهد. من هم همزمان پاهای او را ماساژ می‌دهم.


ارضای شما با کف پا چه فرقهایی با ارضا توسط کف دست دارد؟
مرد A ♀: هر دوی آنها احساس خوبی دارند اما من ترجیح می‌دهم دختران یا با دست برایم جق بزنند و یا برایم ساک بزنند. برای من این که در تصوراتم دختران با پاهایشان برایم جق بزنن احساس خیلی خوبی دارد. این که بدانم یک دختر با انجام دادنش برای من مشکلی ندارد و قرار گرفتن یک جفت پای لطیف و حساس روی کیر من بسیار سکسی و جذاب است به طور کلی وقتی یک دختر انگشتان بلندی دارد. و درست از آنها استفاده می‌کند احساس فوق‌العاده‌ای دارد و به این دلیل است که من انگشتان دراز را به کوتاه ترجیح می‌دهم.
مرد B ♂: انجام دادن آن به صورت کامل و صحیح برای دیگران بسیار دشوار است. تنظیم کردن موقعیت مکانی محل قرار گرفتن باسن شما نسبت به موقعیت مکانی شریک جنسیتان و زاویه‌ی دراز کردن پاها به سمت او و حفظ تعادل کار دقیقی است. این که این کار برای شما انجام داده شود، لذت فراوانی دارد. البته این هم باید گفته شود؛ دستان برای بازی با لوله‌ی کیر ساخت بهتری دارند و می‌توانند سر کیر را بهتر مالش دهند. در نتیجه لذت استفاده از دست بیشتر است.
مرد C ♀: همانطور که قبلاً گفتم پا باید بسیار نرم باشد که لمس کردنش احساس خوبی داشته باشد. در ضمن بجز مواقعی که شما با یک بندباز و یا کسی که بسیار در این هنر مهارت دارد در رابطه هستید در حالت عادی باید قبول کنید که مردم نمی‌توانند با پاهایشان به خوبی دستانشان کار کنند. معمولاً ما کنترلی به آن صورت دقیق و کامل روی پاهایمان نداریم که باعث می‌شود حرکت پاها در مقایسه با دستانمان کمی بی‌دقت و خارج از کنترل باشد در ضمن فشار هم روی کیر کمتر است که البته لزوماً چیز بدی نیست چون فشار فیزیکی کمتر اگر به همراه نرم‌کننده‌ی فراوان بر روی کیر پیاده شود می‌تواند ارضاء بسیار لطیفی را به شریک جنسی‌تان هدیه کند.
زن A ♂: اول بهتر است با پاهایتان او را قلقلک و کمی ماساژ دهید. البته پاها باید بسیار نرم باشد که احساس خوبی را به طرفتان منتقل کند. به آرامی رانها و کف پاهایش را با پاهایتان بمالید و بعد لای پاهایتان را کمی باز کنید تا اون بتواند پاهایش را در بین پاهای شما قرار دهد سپس می‌توانید همزمان همدیگر را ماساژ دهید.


آیا شما دوست دارید شریک جنسی شما پاهایتان را لمس کند و یا با آنها بازی کند یا شما فقط به پاهای بقیه اهمیت می‌دهید؟
مرد A ♀: در واقع من متنفرم از این که پاهایم را لمس کنند و یا با آنها بازی کنند. من فقط دوست دارم با پاهای شریک جنسی‌ام بازی کنم. من خیلی به ندرت پابرهنه سکس را آغاز می‌کنم. اکثراً هم جوراب دارم هم کفش.
مرد B ♂: من هر دو را دوست دارم و می‌دانم که همه فوت‌فتیش ندارند پس معمولاً من فقط به لذت کشف کردن پاهای آنها رضایت می‌دهم. البته اگر کسی قبلاً این کار را نکرده باشد معرفی این لذت جدید به او می‌تواند تجربه‌ی جالبی باشد بعد از آن هم باید بفهمیم آیا آنها واقعاً دوست دارند پاهایشان پرستیده شود؟ لیسیده و بوسیده شود؟؟ من وقتی کسی خیلی جدی و با پیگیری پاهایم را لیس می‌زند بسیار لذت می‌برم. مخصوصاً اگر از نوک انگشتان شروع به لیسیدن کنند و لیسیدن را روی سطح پا ادامه دهند.
مرد C ♀: من بیشتر به پاهای دیگران علاقه‌مندم البته با این موضوع که شریک جنسی من با پاهایم بازی کند نیز هیچ مشکلی ندارم. اما زنان فوت‌فتیشی که ملاقات کرده‌ام یا به شدت مایلند پاهایشان لیسیده شده و پرستیده شو .و یا این که اصلاً علاقه‌ای به پاهای مردان نداشته‌اند. پس شاید پرستیدن پاهای من هرگز اتفاق نیفتد.
زن A ♂: من عاشق وقتهایی هستم که دوست‌پسرم بعد از یک روز طولانی سر کار پاهایم را به آرامی لمس می‌کند و به آنها اهمیت داده و از آنها مراقبت می‌کند یک وقتهایی در تصویر زیبای ماساژ دادن پاهایم توسط او غرق می‌شوم!


چطور شما پاهایتان را وارد زندگی جنسی‌تان می‌کنید؟
مرد A ♀: من از ماساژ دادن پاهای شریک جنسی‌ام بسیار لذت می‌برم اما لیسیدن و بوسیدن پاهای شریک جنسی‌ام نیز برایم اهمیت دارد. حالا می‌خواهد در مرحله‌ی مقدماتی سکس باشد و یا در میان آن گاهی اوقات اگر دختر با این مخالفتی نداشته باشد من دوست دارم وقتی دختر در حال ساک‌زدن برای من است یا دارد برایم جق می‌زند من پاهایش را بلیسم (مدل 69 با این تفاوت که به جای کص، رانهای پا لیسیده می‌شود). من برای ارضا نیازی به پا ندارم اما ترجیح می‌دهم پا نیز در جریان دخیل باشد. حالا چه این دخالت لیسیدن پای دختر در طول سکس باشد یا این که با کف پاهایش برایم جق بزند یا این که در مراحل مقدماتی سکس با پایش بازی کنم، جزییات مهم نیست همین که پا در جریان دخیل باشد من لذت خواهم برد.
مرد B ♂: اگر من دارم یک مرد خوشگل را دید می‌زنم معمولاً اولین کارم این است که ببینم طرف صندل به پا دارد یا خیر. من دوست دارم پای برهنه‌ی آنان را دید بزنم در حالی که بقیه‌ی قسمتهای سکسی بدن آنها پوشیده است. من عاشق لیسیدن یک پای برهنه و مکیدن انگشتان آن هستم. در ضمن دوست دارم همین کارها را هم با من بکنند! این احساسی پر از هیجان و لذت به دنبال دارد. در ضمن از این که پاهای طرف مقابل را ماساژ بدهم و بعد از اتمام، او نیز پاهای مرا ماساژ دهد نیز لذت می‌برم. اگر برای انجام سکس از کون روی پاهای کسی باشم دوست دارم خم شوم و پاهایش را لمس کنم. تماس دستهایم با پای او در حال کون دادن به او بسیار لذت‌بخش است در ضمن این پوزیشن برای لمس خایه‌هایش نیز کاملاً مناسب است. اگر قضیه برعکس باشد و من در حال کون کردن باشم، دوست دارم در حال سکس، ران پاهای آنها را با دستانم گرفته و لمس کنم.
مرد C ♀: لمس کردن پا بسیار لذت دارد اما آنها تنها کارهایی نیستند که شما می‌توانید انجام دهید شما می‌توانید پاهای او را پرستش کنید که شامل بوسیدن، لیسیدن و ماساژ دادن آنها می‌شود، مکیدن انگشتانش، بوییدن آنها. اگر از این کارها خوشتان می‌آید، برای انجام آن لحظات و فرصت‌های متعددی وجود دارد. برای مثال من مشکلی با ماساژ دادن پاهای دوست دخترم ندارم البته وقت‌هایی که او از من این را می‌خواهد. اما گاهی اوقات آن ماساژهای معصومانه باعث می‌شود او حشری شده و در حالت آمادگی برای سکس قرار گیرد. که معمولاً پایانی خوش‌آیند دارد! من عاشق وقتایی هستم که آن اتفاق می‌افتد. بعضی پوزیشن‌ها مثل آن وقتی که پاهایش را به دور شانه‌ی شما حلقه می‌کند و یا روی شانه‌تان می‌گذارد به شما این اجازه را می‌دهد که در وسط سکس، پاهایش را لیسیده و یا انگشتانش را بمکید. درضمن من از بازی ارباب-برده نیز که خانمها در آن ارباب باشند خوشم می‌آید. پاها در آن بازی‌ها مصارف متعددی دارند که البته این داستان دیگری است.
زن A ♂: من عاشق پرستش پاهای دوست‌پسرم هستم. من دوست دارم آنها را به آرامی با دستانم نوازش کنم و فشار دهم. لبهایم را به آرامی به انگشتان پایش بکشم به آرامی با زبانم آنها را لیس بزنم و با سرعت آهسته بمکم تا توجهش را جلب کنم. همیشه این عمل به چیزهای دیگر منتهی می‌شود.


شما چگونه علاقه‌‌ی‌تان به پا را با شریک جنسی‌تان مطرح می‌کنید؟
مرد A ♀: این بستگی به خود آن فرد و شناختی که من از او پیدا خواهم کرد دارد. اگر به نظر فرد روشنفکری بیاید و ما مکالمه‌ای بدون پرده درمورد علایق جنسی داشته باشیم خیلی رک خواهم گفت که به پاها علاقه دارم. بعد درمورد کفش‌های او؛ پاشنه‌ی پاهای او و ناخن‌های پدیکور شده‌اش کلمات زیبایی خواهم گفت و از آنها تعریف خواهم کرد تا ببینم واکنش او چیست. گاهی اوقات آنها خواهند پرسید آیا من به پاها علاقه دارم؟ بقیه‌ی اوقات مکالمات ما درمورد علایق جنسی خود به خود به آن سمت پیش می‌رود.
مرد B ♂: من معمولاً با ماساژ دادن پاهایش کار را شروع می‌کنم. مقدار زیادی از مردم از این نوع ماساژ لذت می‌برند و ماساژ دادن آنها برای من نیز لذت کوچکی به همراه دارد. بعضی از مردم این ماساژ را رد می‌کنند زیرا پاهایشان حساس است یا از این گونه ماساژ خوششان نمی‌آید. این راه بسیار آسانی است که بفهمیم که آنان مایل به جلوتر رفتن در این مسئله هستند و یا خیر. اگر ما در رختخواب باشیم، گاهی اوقات پاهایشان را در جاهایی که قبلاً گفتم لمس می‌کنم تا ببینم واکنش آنها چیست. اگر خوششان بیاید کارم را ادامه خواهم داد اگر نیامد به سمت بقیه‌ی نقاط بدن حرکت خواهم کرد. وقتی ما به اندازه‌ی کافی با هم راحت شدیم و چند برخورد جنسی بین ما پیش آمد، آن موقع به طور مستقیم از علایق جنسی‌ام به او خواهم گفت.
مرد C ♀: داشتن این علاقه‌ی جنسی از طرف من مانع اعتماد به نفس من نمی‌شود. به همین خاطر در همان ابتدای رابطه، راجع به آن به طرف مقابلم خواهم گفت. شاید با گفتن حرفهای زیبا راجع به پاهایشان و تعریف کردن از آنها شروع کنم یا پایشان را ببوسم و آن را ماساژ دهم. گاهی وقتها هم در میان سکس در لحظاتی که پایشان روی شانه‌ی من است روی پاهایشان را لیس می‌زنم و بعد از سکس، آنها معمولاً درمورد آن از من سؤال می‌کنند. بهترین راه برخورد در این موارد صداقت است.
زن A ♂: در همان ابتدای رابطه، وقتی شروع به پدیکور کردن ناخن‌هایشان می‌کنم، آنها شروع می‌کنند به رعایت بهداشت در پاهایشان و دقت می‌کنند که قبل از این که به دیدنم بی‌آیند، حتماً پایشان تمیز باشد. من از این مسئله بسیار لذت می‌برم و باعث رضایت من می‌شود. من همیشه به پاهای دوست پسرم خیره می‌شوم. چه بیرون باشیم چه داخل خانه! همیشه به او می‌گویم پاهایش چقدر زیبا و لطیف است. بعد به آرامی پاهایش را ماساژ می‌دهم عاشق وقتهایی هستم که آنها از لذت صدایی شبیه «مممم» درمی‌آورند.


بدترین و بهترین بازتاب و یا برخوردی که نسبت به علاقه‌ی‌تان از طرف مقابل گرفته‌اید چه بوده است؟
مرد A ♀: بدترین برخورد از طرف مردمی است که به طور خودکار تصور می‌کنند شما یک موجود عجیب غریب و چندش‌آور هستید. چرا؟ چون به پاها علاقه دارید! بدترین اتفاق این بود که یک دختر دیگر حاضر نبود با من قرار بگذارد چون فهمیده بود من تمایل جنسی به پاها دارم! او به من گفت که من آدم فوق‌العاده‌ای هستم و او از همنشینی با من لذت برده است اما خوب نمی‌تواند با این مسئله که من به پاها علاقه‌ی جنسی دارم کنار بی‌آید! تازه تنها کاری که من کرده بودم این بود که در مورد آن حرف زده بودم و بهترین نوع برخورد آن است که بفهمی دختری که با او آشنا شده‌ای مایل است بیشتر راجع به تمایلات تو بداند.
مرد B ♂: بهترین برخورد البته آن است که طرف مقابل هم همین علاقه را داشته باشد. کسی که تمایل داشته باشد هر دوی ما پاهای همدیگر را بمالیم و انگشتان همدیگر را میک بزنیم! بدترین آن این است که وقتی که به او پیشنهاد ماساژ می‌دهم پاهایش را جمع کند. معمولاً اگر من این واکنش را از طرف مقابلم ببینم به تمایل جنسی‌ام اعتراف نخواهم کرد و فقط خواهم گفت می‌خواستم با ماساژ دادن پای شما کار زیبایی برایتان انجام دهم. به طور کلی اگر آنها نشان دهند که این عادت برایشان چندش‌آور است من احساس شرمندگی خواهم کرد.
مرد C ♀: بهترین واکنش این است که بعد از این که درمورد تمایلاتم به او گفتم، دختر از من تقاضا کند پاهایش را مورد پرستش و عبادت قرار دهم. بدترین؟ واقعاً نمی‌دانم. شاید وقتی که طرف مقابلم بعد از سکس نشان دهد که از این چیزها خوشش نمی‌آید اما خوب حداقل آن دختر سعی‌اش را کرده است! فکر کنم در این زمینه خوش‌شانس بوده‌ام مثل زمانی که هفده سالم بود، دخترانی که در دبیرستان با آنها قرار گذاشتم همگی راجع به این مسئله کنجکاو بودند و روی خوش نشان دادند. هیچ کس مرا عجیب غریب خطاب نکرد و یا با امتحان کردن این مساله مخالف نبود.


آیا برای آن دسته از خواننده‌های ما که درمورد فوت‌فتیش کنجکاوند و مایلند آن را امتحان کنند، توصیه و یا نصیحتی دارید؟
مرد A ♀: بهتر است ذهنتان را باز نگه دارید. یک فرد معمولی که این تمایل جنسی را دارد، هرگز به گونه‌ای که در فیلم‌ها و پورن نمایش داده می‌شود، رفتار نمی‌کند. آن بیرون در جامعه افراد چندش‌آوری هستند که هر کار عجیب غریبی را انجام می‌دهند صرفاً برای این که با بقیه متفاوت باشند... خاص باشند... تمایل جنسی به پاها هیچ گونه ضرری برای کسی ندارد پس تا زمانی که آن را امتحان نکرده‌اید آن را رد نکنید! معمولاً بعد از این که من کاملاً به شریک جنسی‌ام نشان دادم این کار چه لذتی دارد، آنها می‌گویند هرگز تصور هم نمی‌کرده‌اند پاها چقدر می‌تواند سکسی و جذاب باشد.
مرد B ♂: نگاه کنید تا ببینید شریک جنسی شما چه فتیش‌ها و تمایلاتی دارد. تا شناخت تمایلات جنسی جدید یکدیگر بتواند یک ماجرای جالب و هیجان‌انگیز برای هر دوی شما باشد. این باعث می‌شود که تمام تمرکز روی تمایلات شما نباشد. کار را با ماساژ دادن کف پایش شروع کنید. زیرا اکثر مردم از این کار لذت می‌برند بعد خودتان ببینید یا از او بپرسید راجع به لمس بقیه‌ی نقاط پایش توسط شما چه احساسی دارد. (با زبانتان دستهایتان و یا کیرتان)
مرد C ♀: فکر می‌کنم بهتر است بگوییم تا آن را امتحان نکرده‌اید، راجع به آن قضاوت نکنید. واقعاً می‌گویم تمایلات جنسی به پا یکی از خالص‌ترین و بی‌گناه‌ترین انواع تمایلات جنسی است و امکان انتقال هیچ گونه بیماری توسط آن وجود ندارد. اگر شما این را امتحان کردید و از آن لذت بردید که خوب فوق‌العاده است. می‌توانید با اضافه کردن این مسئله به جریان سکس‌تان از این به بعد لذت بیشتری از سکس ببرید. اگر هم خوشتان نیامد، حداقل خاطره‌ی جالب و یا عجیبی برای تعریف کردن برای دوستانتان خواهدی داشت.
زن A ♂: اگر راجع به آن کنجکاوید، یک بار آن را با شریک جنسی‌تان امتحان کنید. به وسیله‌ی پاهای خودتان با پاهای او بازی کنید. اگر شریک جنسی‌تان از پاهایش مراقبت می‌کند و آنها را تمیز نگه می‌دارد، به او حرفهای زیبایی راجع به پاهایش زده و از آنها تعریف کنید و تا می‌توانید از آنها لذت ببرید.
منبع:

cosmopolitan.com/sex-love/news/a37434/sex-talk-realness-what-its-like-to-have-a-foot-fetish


همچنین میتوانید بنگرید به:
چرا پاهای زنان جذاب است
مصاحبه با ٣ زن درمورد فوت‌فتیشیسم
۵ پوزیشین فوت‌فتیشیستی در سکس
فوت‌فتیشیسم و سندروم فانتوم
پیرامون علاقه‌ به پاهای زنان
چرا پاهای زن از دساش جذابتره؟
جلوه‌ی زیبای پابند
عکسای زیبا از پاهای زنان و دختران


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


 • 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

خخخ


نقل از: 0شیطان.0 اووووق حالم.بهم میخوره از این مریضا همجنسگرایی فتیش برده ارباب هیچ انسان سالمی این تمایلات رو ندارن


تو شیطانی یا آخوند؟


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 2 • شاه ایکس  

 • عضو از 1396/3/28

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1445

 • 34437

نقل از: 0شیطان.0


نقل از: 0شیطان.0 اووووق حالم.بهم میخوره از این مریضا همجنسگرایی فتیش برده ارباب هیچ انسان سالمی این تمایلات رو ندارن

دوست گرامی متفاوت بودن لزوما به معنای بیمار بودن نیست. شخصا هیچ نوع فتیش ندارم اما این به من حق قضاوت در مورد دیگران و کمتر دونستنشون از خودم رو بهم نمیده. امثال شما با ذهن های متعصبتون بیماری واقعی هستید......


ـــــــــــ


 • 2 • Roben2000  
 • عضو از 1397/7/11

 • پست‌‌‌ها: ‌ 7

 • 4

نظر


فیتیش پا و ارباب و بردگی دو مقوله کاملا متفاوته،ضمن تشکر از اسکلت حشری عزیز بابت تاپیک عالیش.


ـــــــــــ


 • 1درووووووووووووووووووووووووود


جالب بود اسی

چه خوب که یک مرد همجنسگرا و یک خانم که به پاهای مردها علاقه داشتن هم بود اتفاقا مدتی پیش اینجا با یک احمق بی بته که افتخارش خایه مالی برای امریکا هست بحث کردم سر یک حرفش برای تحقیر جنسیت خودش و ماها به بهانه جلب نظر خانمها گفته بود پای مرد لیسیدن نداره و یک شکلک تهوع هم گذاشته بود بیچاره تو کف مونده ی بدبخت ! :) کاش شهوانی امکان تگ کردن داشت میشد اینجا تگش کنم

شخصا فوت فتیش ندارم و درک هم نمیکنم ولی برعکس خیلیها که این تمایل براشون حال بهم زن هست برای من مردهای تشنه جنسی که از بس زنها بهشون پا ندادن عقده ای شدن حال بهم زن هستن که برای جلب نظر زنها به این تفکر کلیشه ای زن تمیز و زیبا و به به مرد کثیف و زشت و اه اه کمک میکنن و جنسیت خودشون رو تحقیر میکنن خاک بر سرشون (sick)

زارررررررررررررررررت


ـــــــــــ

 • 2نقل از: 0شیطان.0


نقل از: 0شیطان.0 اووووق حالم.بهم میخوره از این مریضا همجنسگرایی فتیش برده ارباب هیچ انسان سالمی این تمایلات رو ندارن

دقیقا از کدوم مرجع بهت این حق رو دادن که از طرف همه انسان ها تمایلات رو دسته بندی کنی؟


ـــــــــــ

 • 3عرض شود که


نقل از: Roben2000 فیتیش پا و ارباب و بردگی دو مقوله کاملا متفاوته،ضمن تشکر از اسکلت حشری عزیز بابت تاپیک عالیش.

تا جایی که اطلا دارم آن که فانتزی بردگی دارد میتواند فوت‌فتیش نیز باشد حال این که از اینور هر فوت‌فتیشی لزوماً مایل به بردگی نیس.


نقل از: number.13 چ جالب نمیدونستم دخترایی هم هستن ک ب پای آقایون علاقه مند باشن :) فقط قسمت سایزارو نفهمیدم ک 12 ب بالا و 8 ب بالا یعنی چی (dash) برم یه سرچ کنم معادل سازی کنم ببینم 42 چند میشه (biggrin) (biggrin) (biggrin) ممنون از تاپیک فوق العادت اسکلت جان عزیز این تاپیکت درواقع تکمیل کننده ی یه تاپیک قبلی بود ک داخلش با سه تا زن مصاحبه کرده بودن ... من ب شخصه خودمم از فتیش خوشم میاد ولی ب خودم تلقین کردم ک خوشم نمیاد چون فک میکردم بیماریه .. بازم تشکر بابت زحمتات (rose)

خوبه، نتیجه‌ی سرچت رو بذا اینجا تا سایر شهوانیون نیز اسفاده ببرن. (از کجا معلوم شاید خود صاب‌تاپیک نیز نفمیده و صداشو درنیورده!)
راس میگی اگه سه تا مرد دگرجنس‌گرا بودن و اون خانومه‌م نبود، میشد عیناً متقابل همون تاپیک که لینکشم بالا افزوده شد.


نقل از: گوزوی خوشبخت جالب بود اسی
چه خوب که یک مرد همجنسگرا و یک خانم که به پاهای مردها علاقه داشتن هم بود اتفاقا مدتی پیش اینجا با یک احمق بی بته که افتخارش خایه مالی برای امریکا هست بحث کردم سر یک حرفش برای تحقیر جنسیت خودش و ماها به بهانه جلب نظر خانمها گفته بود پای مرد لیسیدن نداره و یک شکلک تهوع هم گذاشته بود بیچاره تو کف مونده ی بدبخت ! :) کاش شهوانی امکان تگ کردن داشت میشد اینجا تگش کنم
شخصا فوت فتیش ندارم و درک هم نمیکنم ولی برعکس خیلیها که این تمایل براشون حال بهم زن هست برای من مردهای تشنه جنسی که از بس زنها بهشون پا ندادن عقده ای شدن حال بهم زن هستن که برای جلب نظر زنها به این تفکر کلیشه ای زن تمیز و زیبا و به به مرد کثیف و زشت و اه اه کمک میکنن و جنسیت خودشون رو تحقیر میکنن خاک بر سرشون (sick)
زارررررررررررررررررت

به پاهای مردان که البته خودمم فوبیا دارم و گمان میکنم بعنوان یک مرد دگرجنس‌گرا طبیعی‌ست، ولی اون مقوله‌ای که فرمودی (اسمای جالبی هم گذاشتی واسش: خودشیرینی برا زنان به بهای تحقیر جنسیت خود ـ کلیشه‌ی «زن؛ تمیز و زیبا و به‌به / مرد؛ کثیف و زشت و اه‌اه» خخخ) رو میدونم چیست. از زیرشاخه‌های پدیده‌ی کصلیسی‌ ناشی از در کف ماندگی‌ست که نیاز به واکاوی دارد، حال اگر گشادی امونم داد، در آینده تاپیکی درموردش ایجاد خواهم نمود. سپاس از توضیحاتت.
اون کوتوله‌ی کچل هم که اصلاً ارزششو نداره بهش بپردازم.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

با توجه به تحریم‌های شدیدی که با آمدن ترامپ برای ایران وضع شد، با انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور آمریکا، موافق هستید؟


نمایش نتایج


آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «