معجزه امام موسی کاظم!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 4598

• 5229

میدونم عزیزان! شما فکر میکردین فقط پیامبران معجزه داشتن! اما بعضی از امامان شیعه هم معجزه داشتند!

میگید نه؟

-بنا به قول شیخ مفید: آن حضرت سي و هفت فرزند داشتند که هيجده تن پسر و نوزده تن دختر بودند. (کتاب ارشاد مفید)

البته تعداد فرزندان ایشون تا 60 تا هم ذکر شده!

bit.ly/2qCeMnr

-و اما تعداد همسران: در روایت است که همه (اکثر) همسران امام کنیز بوده اند! و حداقل 10 نفر!

(عماد الدین حسینی اصفهانی، زندگانی امام موسی کاظم، ج2، ص263.)

-در روایت هست که امام موسی کاظم فرمودن: اگر کسی لذت جماع با کنیز را بداند هرگز ازدواج نمیکند!

-نکته بعدی و بسیار مهم اینه که امام بخشی از عمر خودشون را در زندان به سر بردند و در 55 سالگی هم فوت کردند.

حالا چند سوال!

-شغل امام چه بوده که میتونسته نون حداقل 37 تا بچه و 10 تا زن رو بده؟ (با توجه به اینکه مدتی هم زندانی بوده!)

-ایشون اگه از 18 سالگی هم شروع به تولید مثل کرده باشن با توجه به اینکه در 55 سالگی از دنیا رفتن در عرض 37 سال حداقل 37 تا بچه درست کردن! به نظرتون این برای یه شخصیت روحانی چیز پسندیده ای هست؟

-امام چطور میتونسته به تربیت این 37 فرزند اهتمام کنه؟ شما فقط تصور کنید که ایشون میخواسته روزی 10 دقیقه به هر فرزندی اختصاص بده! خودش میشده روزی بیش از 6 ساعت!

-امام چطور میتونسته "عدالت" رو بین اینهمه زن برقرار کنه؟ و چرا این بزرگوار انقدر علاقه به کنیز داشته؟

اگه در ضمن پاسخ به پرسش های بالا شما معتقد به اعجاز ایشون نشدین من جدا براتون متاسفم! (biggrin) معلومه که واقعا کدورت و سیاهی معاصی قلبتون رو تسخیر کرده! ;) (biggrin)

پ.ن. خب! ایشون حداقل 10 تا کنیز داشته! فرض میکنیم که هر کدوم هفته ای حداقل 2 بار سکس رو لازم داشتن! میشه به عبارت 20 بار سکس در هفته یا تقریبا 3 جلسه سکس در روز!

حالا شما داری 3 جلسه در روز سکس میکنی! 37 تا بچه قد و نیم قد هم از سر و کولت دارن بالا میرن! 10 تا زن هم داری که دارن با هم مدام دعوا میکنن! و باید به دعواهاشون رسیدگی کنی! نون حداقل 48 نفر رو هم باید تامین کنی! امام شیعیان هم هستی و باید به مشکلاتشون رسیدگی کنی و به مسائل دینیشون پاسخ بدی! این وسطا زندانی هم هستی! از اونطرف بالاخره امامی! پس باید نماز شب هم بخونی و عبادت هم قراره زیاد بکنی! بالاخره غذا و خواب خوب هم با این همه فعالیت لازمه...

خلاصه به حساب من 48 ساعت در شبانه روز هم کم میاد! (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Hardcoreman  
  • عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 233

• 348

این که چیزی نیست معجزه امام خمینی: سماور برقی رو...

این که چیزی نیست معجزه امام خمینی: سماور برقی رو با کبریت روشن کرده!

ـــــــــــ

تو هم که هر دفعه که ما رو می بینی پریودی

• 6

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 456

• 337

دوست عزیز در جواب سوالات باید بگم امام شغلی نداشته...

دوست عزیز در جواب سوالات باید بگم امام شغلی نداشته فقط حرمسرا داشته و شهوت ران و از صبح تا شب میکرده کسی هم جرات نداشته بگه نکن چون عمام بود و فقط و فقط میکرده دیگه به فکر تربیت و نون دادن نبوده فقط میکرده بچه رو مینداختند کوچه خودش بزرگ بشه و خودش دوباره با زنی دیگه هوس رانی میکرده.در مورد نون دادن هم بگم که یه فتوایی میداده همه یه گونی گندم بیاید به اسلام بدید یا اینکه دستور میداده به کشورای دیگه حمله بشه و غارت کنند.و در مورد عدالت بگم که آخه تو اسلام زن رو آدم حساب میکنند تا بخوان عدالت هم برقرار کنند؟ دلت خوشه ها

ـــــــــــ

27 سالمه - سکس رو دوست دارم - زوج یا زن - هر کی پایه بود خصوصی بده - گی نیستم
عشق من Nicole Aniston

• 5

• --emmanuel--  

• عضو از 1398/7/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 4

ایشون این استعداد رو از پدرشون یاد گرفتن که با فیل...

ایشون این استعداد رو از پدرشون یاد گرفتن که با فیل پرواز کردن متاسفم برای کسانی که ایمان نمیارن

ـــــــــــ

• 2

• uncle_nigga  
  • عضو از 1398/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 284

• 211

داداچ گلم، این امام بزرگوار ما برعکس صهونیست ها با...

داداچ گلم، این امام بزرگوار ما برعکس صهونیست ها با چشم چرانی و تلپاتی باعث حاملگی زنها میشد! و اون زمان چند همسری واجب بود الان دارن از مستحب به واجب درش میارن! این زنان هم فک میکردن خوشبحالشون که عمام کردشون و با رضایت تمام کودکانشون رو میدادن روح عمام تربیت کنه! آررره داداچ اینطوریاس

ـــــــــــ

try to be brave, honest, real and sexy. like a real nigga !

• 2

• NightLovell  
  • عضو از 1398/8/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 31

*** شاید زناش جنده بودن از این طریق خرجی اینو تو...

شاید زناش جنده بودن از این طریق خرجی اینو تو زندان میدادن و از کسای دیگه بچه دار میشدن به اسم این

ـــــــــــ

• 2

• uncle_nigga  
  • عضو از 1398/8/11

• 211

فرزندان ایشون فک میکردن خیلی شاخن و به خودشون لقب...

فرزندان ایشون فک میکردن خیلی شاخن و به خودشون لقب آخوند دادن...

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4598

• 5229

نقل از: --emmanuel--

نقل از: --emmanuel-- ایشون این استعداد رو از پدرشون یاد گرفتن که با فیل پرواز کردن متاسفم برای کسانی که ایمان نمیارن

عایا ایمان نمیاورید؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

نقل از: Hardcoreman

نقل از: Hardcoreman این که چیزی نیست معجزه امام خمینی: سماور برقی رو با کبریت روشن کرده!

عایا این مستند هست؟ (biggrin) ;)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

نقل از: payam9

نقل از: payam9 دوست عزیز در جواب سوالات باید بگم امام شغلی نداشته فقط حرمسرا داشته و شهوت ران و از صبح تا شب میکرده کسی هم جرات نداشته بگه نکن چون عمام بود و فقط و فقط میکرده دیگه به فکر تربیت و نون دادن نبوده فقط میکرده بچه رو مینداختند کوچه خودش بزرگ بشه و خودش دوباره با زنی دیگه هوس رانی میکرده.در مورد نون دادن هم بگم که یه فتوایی میداده همه یه گونی گندم بیاید به اسلام بدید یا اینکه دستور میداده به کشورای دیگه حمله بشه و غارت کنند.و در مورد عدالت بگم که آخه تو اسلام زن رو آدم حساب میکنند تا بخوان عدالت هم برقرار کنند؟ دلت خوشه ها

آیا فکر نمیکنید همه اینها نشان دهنده حقانیت اسلام است؟ آیا ایمان نمیاورید؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

نقل از: uncle_nigga

نقل از: uncle_nigga فرزندان ایشون فک میکردن خیلی شاخن و به خودشون لقب آخوند دادن...

فکر نمیکنید اون هم بخشی از معجزات ایشون هست؟ چقدر معجزه لازم است که شما ایمان بیاورید؟ کسی در عرض 55 سال سن حداقل 37 تا بچه درست کرده باشه به خودی خود معجزه نیست؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

خب

ببین من از اساس منکر این دوازده تا امام هستم

بنظرم هیچ کدوم واقعی نیستن و ساخته و پرداخته کسایی هستن که اینا براشون نون داشته مخصوصا از زمان صفویه به بعد تمام این احادیث و اینام جعلی هست

کلن این اسلام از اساس یه موهوم جعلی خرافی بختکی ساخته و پرداخته و بدون ریشه هست

ـــــــــــ

• 3

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

نقل از: uncle_nigga داداچ گلم، این امام بزرگوار ما برعکس صهونیست ها با چشم چرانی و تلپاتی باعث حاملگی زنها میشد! و اون زمان چند همسری واجب بود الان دارن از مستحب به واجب درش میارن! این زنان هم فک میکردن خوشبحالشون که عمام کردشون و با رضایت تمام کودکانشون رو میدادن روح عمام تربیت کنه! آررره داداچ اینطوریاس

اوووم! از زاویه رووووح! به قضیه فکر نکرده بودم! پس حتی روحشون هم معجزه میکرده! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

نقل از: NightLovell

نقل از: NightLovell *** شاید زناش جنده بودن از این طریق خرجی اینو تو زندان میدادن و از کسای دیگه بچه دار میشدن به اسم این ***

ببین! این دیگه اونوقت معجزه اون خانمها میشه نه معجزه امام! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

نقل از: الهه.همیشه.سبز

نقل از: الهه.همیشه.سبز ببین من از اساس منکر این دوازده تا امام هستم بنظرم هیچ کدوم واقعی نیستن و ساخته و پرداخته کسایی هستن که اینا براشون نون داشته مخصوصا از زمان صفویه به بعد تمام این احادیث و اینام جعلی هست کلن این اسلام از اساس یه موهوم جعلی خرافی بختکی ساخته و پرداخته و بدون ریشه هست

بله متوجه هستم... اما این نشون میده که تماااااام این معجزات باعث نشده که ایمان بیاورید! پس لااقل بروید سیمان بیاورید! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• Hardcoreman  
  • عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 233

• 348

نقل از: axm432

نقل از: Hardcoreman این که چیزی نیست معجزه امام خمینی: سماور برقی رو با کبریت روشن کرده!

والا یه عکسی دیدم که با کبریت در حال ور رفتن با سماور برقی بود

ـــــــــــ

تو هم که هر دفعه که ما رو می بینی پریودی

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

والا یه عکسی دیدم که با کبریت در حال ور رفتن با سماور برقی بود

الان دوستان میان میگن عکس فتوشاپ شده! (biggrin) شاید هم بگن که سماورش هیبرید بوده! (preved)

ـــــــــــ

• 1

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 220

• 1320

فکر کنم شغل امام کار کردن در زمین کشاورزی...

فکر کنم شغل امام کار کردن در زمین کشاورزی بود خرما و عدس

ـــــــــــ

****امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

نقل از: Clay0098

نقل از: Clay0098 فکر کنم شغل امام کار کردن در زمین کشاورزی بود خرما و عدس

حتما بیزینس خیلی پورسودی بوده که شکم حداقل 48 نفر! رو سیر میکرده!

خود سیرکردن 48 نفر با خرما و عدس هم البته معجزه هست! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• uncle_nigga  
  • عضو از 1398/8/11

• 211

نقل از: uncle_nigga داداچ گلم، این امام بزرگوار ما برعکس صهونیست ها با چشم چرانی و تلپاتی باعث حاملگی زنها میشد! و اون زمان چند همسری واجب بود الان دارن از مستحب به واجب درش میارن! این زنان هم فک میکردن خوشبحالشون که عمام کردشون و با رضایت تمام کودکانشون رو میدادن روح عمام تربیت کنه! آررره داداچ اینطوریاس
اوووم! از زاویه رووووح! به قضیه فکر نکرده بودم! پس حتی روحشون هم معجزه میکرده! (biggrin)

بله عمام ما زنا کار نبوده فقط بدون دخالت دست اسپرمارو اسپری میکرده!آررره داداچ

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 5229

بله عمام ما زنا کار نبوده فقط بدون دخالت دست اسپرمارو اسپری میکرده!آررره داداچ

به نظر میرسه که شما به نوعی گرده افشانی در این زمینه اشاره میکنید! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «