معرفی انیمیشن یا انیمه

سلام بر ملت همیشه حشری شهوانی (cool)

تایپک قبلیم در مورد فیلم سینمایی بود این یکی رو گذاشتم برای انیمیشن که خودم زیاد نگاه میکنم عاشقشونم اونای که زیاد انیمیشن نگاه میکنند چندتا خوبش رو بهم معرفی کنند هم من ببینم و هم بقیه اشنا بشن ببینند
و بگید که بهترین انیمیشنی که دیدید چی بوده؟

با سپاس (rose) (rose)

ـــــــــــ

از برادرم پرسیدم عشق چیه؟
گفت عشق یعنی تو هرروز شکلات های داخل کیفم را میخوری و من هرروز شکلات ها رو اونجا میزارم....

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• best2suck  

• عضو از 1396/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 86

• 71

اره منم میخوام

اره منم میخوام

ـــــــــــ

تو پروفایلم هست

• 1

• lbklg1713  
  • عضو از 1397/10/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 21

فیلم یا سریال؟

فیلم یا سریال؟

ـــــــــــ

• 0

برا بچه های زیر ۶سال معرفی کنید

برا بچه های زیر ۶سال معرفی کنید

ـــــــــــ

</br سکسچت باعکسوفیلم درخواستی @shima1490

• 0

• Sajjad_1212  

• عضو از 1399/4/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 1198

• 3618

like!

داستان یه پسر بچه که میخاد هنرمند بشه ولی خانوادش مخالفت میکنن و..... انیمیشن قشنگیه حتمن ببین:)

ـــــــــــ

به رادیو اختصاصی شهوانی سر بزنید!رادیو کصشرجات!هر شب ساعت 11(biggrin)

• 3

نقل از: Sajjad_1212

____________________________________________ داستان یه پسر بچه که میخاد هنرمند بشه ولی خانوادش مخالفت میکنن و..... انیمیشن قشنگیه حتمن ببین:)

فکر کنم نزدیک 20 بار اینو دیده باشم

ـــــــــــ

از برادرم پرسیدم عشق چیه؟ گفت عشق یعنی تو هرروز شکلات های داخل کیفم را میخوری و من هرروز شکلات ها رو اونجا میزارم....

• 3

• Sajjad_1212  

• عضو از 1399/4/6

• 3618

نقل از: Daughter_of_the_moon

____________________________________________ داستان یه پسر بچه که میخاد هنرمند بشه ولی خانوادش مخالفت میکنن و..... انیمیشن قشنگیه حتمن ببین:)

:(

ـــــــــــ

• 1

• Sajjad_1212  

• عضو از 1399/4/6

• 3618

اسکوبی2020

خلاصه داستان: اسکوبی و گروهش با چالش بر انگیزترین معمای عمر خود مواجه می شوند. این فیلم نشان می دهد که چگونه او و بهترین دوستش، شگی، با هم آشنا شده و به محبوب ترین کارآگاهان جهان تبدیل می شوند و بعد از آن شگی و اسکوبی توسط ابرقهرمانان کل زندیشون دزدیده می شود و می فهمند که اسکوبی یه سگ خاص است و یک کلید خیلی با ارزش است و...

ـــــــــــ

• 3

• Sajjad_1212  

• عضو از 1399/4/6

• 3618

نقل از: ALFERDO

نقل از: ALFERDO مدفن کرم های شب تاب

(ok)

ـــــــــــ

• 2

___________________________________ خلاصه داستان: اسکوبی و گروهش با چالش بر انگیزترین معمای عمر خود مواجه می شوند. این فیلم نشان می دهد که چگونه او و بهترین دوستش، شگی، با هم آشنا شده و به محبوب ترین کارآگاهان جهان تبدیل می شوند و بعد از آن شگی و اسکوبی توسط ابرقهرمانان کل زندیشون دزدیده می شود و می فهمند که اسکوبی یه سگ خاص است و یک کلید خیلی با ارزش است و...

این دیروز دیدم واقعا خیلی قشنگه از دستش ندین (rolling)

ـــــــــــ

از برادرم پرسیدم عشق چیه؟ گفت عشق یعنی تو هرروز شکلات های داخل کیفم را میخوری و من هرروز شکلات ها رو اونجا میزارم....

• 3

• Sajjad_1212  

• عضو از 1399/4/6

• 3618

___________________________________ خلاصه داستان: اسکوبی و گروهش با چالش بر انگیزترین معمای عمر خود مواجه می شوند. این فیلم نشان می دهد که چگونه او و بهترین دوستش، شگی، با هم آشنا شده و به محبوب ترین کارآگاهان جهان تبدیل می شوند و بعد از آن شگی و اسکوبی توسط ابرقهرمانان کل زندیشون دزدیده می شود و می فهمند که اسکوبی یه سگ خاص است و یک کلید خیلی با ارزش است و...
این دیروز دیدم واقعا خیلی قشنگه از دستش ندین (rolling)

:(تو که همرو دیدی

ـــــــــــ

• 2

• ali80xx  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 525

• 1511

سلام.امیدوارم دوسداشته باشی:)

هتل ترانسیلوانیا1و2_ ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی1و2_ چگونه اژدها خود راتربیت کنیم1تا3_ شش قهرمان بزرگ_ پیکسل ها_ هیولا ها علیه بیگانگان.

ـــــــــــ

آینده ای میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه :)

• 1

• ebi2000us  
  • عضو از 1396/8/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 11

انیمه های محبوب

بالای ۱۴ سال Death note حوصله ۱۰۰۰ قسمت رو داشته باشین naruto Dr.stone One punch man GTO;graet techer onizoka Plundrer فعلا همینارو نگاه کنینن خواستین بازم بپرسین ژانرشو مشخص کنین راحتتر معرفی میکنم

ـــــــــــ

• 0

• Loshita  

• عضو از 1399/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 763

• 2497

درود...

تو انيمه ها عاشق (نام تو ) هستم...(inlove)

ـــــــــــ

عذاب میکشم ولی عذاب من گناه نیست. وقتی شکنجه گرتویی شکنجه اشتباه نیست.

• 2

• Loshita  

• عضو از 1399/3/20

• 2497

لعنت به كونكور ... بعد كونكور ي هارد ميخرم فقط واسه انيمه و انيميشن و سريال...

ـــــــــــ

• 2

• Sajjad_1212  

• عضو از 1399/4/6

• 3618

نقل از: Loshita

نقل از: Loshita تو انيمه ها عاشق (نام تو ) هستم...(inlove)

ندیدم:(

ـــــــــــ

• 1

• Sajjad_1212  

• عضو از 1399/4/6

• 3618

500

ـــــــــــ

• 1

• lbklg1713  
  • عضو از 1397/10/21

• 21

طولانیه XD

نقل از: ebi2000us بالای ۱۴ سال Death note حوصله ۱۰۰۰ قسمت رو داشته باشین naruto Dr.stone One punch man GTO;graet techer onizoka Plundrer فعلا همینارو نگاه کنینن خواستین بازم بپرسین ژانرشو مشخص کنین راحتتر معرفی میکنم

والا من تا جایی که از این پیامای آخر فهمیدم دوستمون بیشتر انیمیشن می‌بینه تا انیمه و البته انیمه سلیقه‌ی هر کسی نیست. منم واسه همین پیشنهاد ندادم. اگه نه:

Naruto Shippuden «ناروتو شیپودن - ۵۰۰ قسمت» («اوزوماکی ناروتو - ۴۰۰ قسمت» خیلی خوب نیست، «بروتو» هم که خیلی سطحش پایین‌تر از اوناس) : ناروتو به نظرم بهترین انیمه به لحاظ شخصیت پردازیه. هیچ شخصیتی اضافه و تو سایه نیست توش. هر کدوم از شخصیتا اونقدر کاملن که ممکنه به جای هیروهای اصلی عاشق اونا بشی. مثلن «هیدان» عااااالیه.

Code Geass «کد گیاس ۱ و ۲» : واقعن یکی از بهترین انیمه‌هایی بود که دیدم. حظ خیلی زیادی بردم از این انیمه. خیلی نمیشه به یه نفر توضیح داد که چرا از یه انیمه‌ی چند ده یا چند صد قسمتی خوشت اومده ولی واقعن تفاوت نگاه ژاپنیا به دنیا، تفاوت آموزشاشون، فرهنگشون، شخصیت‌پردازیشون عالیه.

Death Note «دث نوت» : احتمالن یه انیمه‌ی ۳۰ قسمتی با کلی فراز و نشیب و داستان به شدت قوی می‌تونه یکی از بهترین گزینه‌ها باشه برای این که یه نفر رو با دنیای انیمه آشنا کنی، در جایی که طرف انیمه رو برنامه کودک می‌دونه و دیدنش رو مسخره بازی و بچه شدن تفسیر می‌کنه.

دو تا انیمه‌ی دیگه هست که هنوز تموم نشده و باز هم قراره فصلای آینده‌ش بیاد و من به شدت مشتاقشونم.

Shingeki no Kyojin «اتک آن تایتان» : بعد از ناروتو با یاس فلسفی که سراغ من اومد از دیدن انیمه‌هایی مثل «دراگون بالز» یا «بلیچ» و امثالهم، به شدت دنبال یه انیمه‌ی خوب بودم و واقعن این انیمه بهترین جواب بود بهش. هم سخت و عذاب آوره و هم جذابه که برای دو سری آخر، یعنی بخش دوم فصل سوم (که پخش شد) و فصل چهارم که آخرین فصله و اواخر تابستون میاد، کلی صبر کنی و انتظار بکشی تا مانگاش رو بنویسن و جلو بره ولی بدونی که اگه داره طول می‌کشه چون قراره نتیجه عالی باشه.

Buko no Hero Academia «مای هیرو آکادمیا» : بعد از دیدن «اتک آن تایتان» خیلی انیمه‌ی خوبی پیدا نکردم. خودم رو با دیدن فیلمای کوروساوا و ازو و سریال و استنداپ سرگرم می‌کردم و خیلی دوست نداشتم برم انیمه ببینم و بد از کار در بیاد. با کلی پرس و جو از دوستام، این انیمه رو پیدا کردم و الان میگم دمشون گرم. انیمه‌ی دلچسبی بود. فصل پنجمش تو راهه و فکر میکنم یکی دو فصل دیگه باید ادامه پیدا کنه با روند رشد هیرو های داستان.

ـــــــــــ

• 1

• the_reaper  
  • عضو از 1398/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

انیمه بخوام معرفی کنم attack on titans ، the...

انیمه بخوام معرفی کنم attack on titans ، the irregular at high school of magic, sword art online ، bleach اینا رو که دیدی بگو تا بازم بهت معرفی کنم

ـــــــــــ

• 0

• lbklg1713  
  • عضو از 1397/10/21

• 21

Kimi no Na wa - Your Name (2016)

وقتی این فیلم رو با کلی گشتن دانلود کردم و با دوستم نشستم دیدم، تهش به این نتیجه رسیدیم که قطعن نویسنده و کارگردان یا یه نفرن یا تلپاتی دارن، چون فقط در این صورته که می‌تونسته اون چیزی که نوشته شده رو به کارگردان حالی کنه (biggrin) (biggrin)

بسیار بسیار دلچسب

ـــــــــــ

• 0

• Loshita  

• عضو از 1399/3/20

• 2497

ندیدم:(

خوبه ببين

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

تو چند سالگی اولین بار پورن دیدی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «