معرفی بازی سامرتایم

• minens  

• عضو از
    1395/2/7

• پست‌ها: 11

• 16

سلام دوستان، می‌خوام یه بازی بسیار زیبا بهتون معرفی کنم که قطعا تو این دوران قرنطینه سرگرمتون می‌کنه.
اسم این بازی سامرتایم ساگائه و شما می‌تونید اون رو توی این سایت دانلودش کنید summertimesaga . com/download (فاصله ها رو حذف کنید(
تفاوت این بازی با بقیه بازی‌های سکسی در تنوع بالا و طراحی جذابش و البته داستان درگیر کننده‌شه، به این شکل که شما برای هر حرکت سکسی‌ای که می‌خواین توی این بازی اجرا کنید باید اول بخشی از خط داستانی رو تکمیل کنید.
برای هر شخصیتی که شما قصد دارین باهاش سکس کنید یک بخش داستانی مجزا وجود داره و به همین دلیل شما مجبور نیستین حتما با کرکتری که دوستش ندارید رابطه داشته باشین یا یک داستان رو تا حدی پیش برین که خسته‌تون کنه.
این بازی تقریبا سالی دوبار آپدیت می‌شه و در هر آپدیت یک خط داستانی جدید اضافه می‌شه و در هر خط داستانی یک یا دو شخصیت جدید برای سکس حضور داره.
سرگرم بشین و اگر مشکلی داشتین حتما بگین تا من در حد توان بهتون کمک کنم، و البته اگر قبلا این بازی رو تجربه کردین بیاین و نظرتون و بخش موردعلاقه‌تون رو بگین

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• minens  

• عضو از 1395/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 16

خب خیلی از دوستان پیام فرستادن و گویا نمی‌دونستن...

خب خیلی از دوستان پیام فرستادن و گویا نمی‌دونستن چطوری باید بازی رو دانلود کنن برای دانلود اول انتخاب کنید که بازی رو می‌خواین رو چه پلتفرمی اجرا کنید و بعد رو یکی از سرورهایی که بازی روشون آپلود شده کلیک کنید و به راحتی بازی رو دانلود کنید، من خودم mega رو پیشنهاد می‌کنم من تاحالا روی اندروید یا ios بازی رو اجرا نکردم اما نسخه پی‌سی نیازی به نصب نداره، می‌تونید مستقیما از داخل همون فایل فشرده بازی رو پلی بدین و لذت ببرین، گرچه من پیشنهاد می‌کنم فایل‌ها رو برای دسترسی راحت تر یه جایی کپی کنید و حواستون هم باشه که کسی نتونه پیداش کنه (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• asme2213asme  
  • عضو از 1398/7/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 15

عالیییه

من ک معتادش شدم

ـــــــــــ

• 1

• marco.seppi555  

• عضو از 1396/2/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 17

سلام

سلام چطور میشه با سیو های قبلی رو نسخه جدید بازی کرد ؟

ـــــــــــ

• 0

• minens  

• عضو از 1395/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 16

متاسفانه سیو های قدیمی روی نسخه جدید کار نمیکنن

متاسفانه سیو های قدیمی روی نسخه جدید کار نمیکنن

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با توجه به تحریم‌های شدیدی که با آمدن ترامپ برای ایران وضع شد، با انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور آمریکا، موافق هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «