معرفی بهترین داستان های شهوانی( نامرتب/ درحال تکمیل....)

• Clay0098  

• عضو از
    1398/5/3

• پست‌ها: 220

• 1320

از اون جایی که شهوانی تنها بستر استاندارد برای انتشار داستان و خاطرات سکسی بوده و علاقمندان به این نوع سبک! به این سایت مراجعه می کنند؛ سعی کردم تا داستان هایی رو که به نظر بنده خوب و پر کشش هست معرفی کنم تا وقت علاقمندان برای جستجو هدر نره.

این لیست دارای ۵۰ داستان با کیفیت است و ممکن است با سلیقه شما متفاوت باشد؛ بنابراین اگر به داستان خوبی برخوردید معرفی کنید.

۱_سکوت بره ها
نویسنده: ایول
شیوه روایت: اول شخص
ژانر: تراژدی( مرکب/ درد انگیز )
تعداد قسمت ها: ۴
نوع اروتیک: دگر جنس گرا/....
برای خواندن اینجا کلیک کنید

سکوت بره ها یکی از با کیفیت ترین کارهای شهوانیست که در کنار اروتیک دو لایه توانسته خواننده را در دل بحران های شخصیتی پرتاب کند، داستانی که با تک گویی وهم آلود شخصیتی به نام فرشته و در قالب ماضی شما را وارد فاز اولیه داستانی پر از علامت سوال می کند. با معرفی شخصیت ها و فلش بک های قوی، کم کم با شخصیت این زن درد کشیده آشنا می شوید. با قدرت می توان این داستان را بالاتر از مدیوم شهوانی قرار داد و افراد را به خواندنش دعوت کرد. از ویژگی ها آن میتوان به فلش بک های زیبا و البته دردانگیز به خانواده پدری و سرنوشت این زن و کشمکش وی با باور های کهنه مردم اشاره کرد. اگر علاقمند به کارهای نیمه بلند هستید این داستان خوش تکنیک را از دست ندهید.

۲_سیاست هولناک
نویسنده: سیاه پوش
شیوه روایت: سوم شخص
ژانر: تراژدی( مرکب )
تعداد قسمت ها: ۵
نوع اروتیک: دگر جنس گرا

این داستان جذاب، با گفتگوی همراه بیمار با یک پرستار شروع شده و نخستین گره داستان با پیدا شدن دفترچه خاطرات بیمار و اعترافات وی ، برای خواننده ظاهر می شود. نخستین تعاریف از شخصیت ها با روایت دقیق سکس مهری و مرد سپید موی استارت خورده و نویسنده با چیرگی مخاطب را تشنه قسمت های بعدی نگه میدارد.
اگر به دنبال یک داستان مونولوگ محور هستید با سیاست هولناک همراه شوید.

۳_المیرا
نویسنده: اساطیر
ژانر: تراژدی( خلق و سیرت )
تعداد قسمت ها: ۶

داستان با توصیف دورهمی دوستانه چند دانشجوی قدیمی آغاز و با معرفی مهسا و ورود ناگهانی المیرا وارد فاز اصلی خود میشود. از ویژگی های این داستان میتوان به ریتم سریع، دارا بودن صحنه های اروتیک جذاب و دیالوگ های پخته اشاره کرد که توانسته مخاطب را از همان چند سطر اول، وارد گرداب ساخته شده نویسنده کند. گردابی که قطعا از دست و پا زدن در آن احساس رضایت خواهید داشت.

۴_قاچاق دختران باکره
نویسنده: سیاه پوش

داستان با فرار دختری از خانه آغاز و با پیشنهاد شبنم که یک کارگر جنسی است و معرفی شخصیت پزشکی هوسران، به اوج خود نزدیک می شود. سیاه پوش با انتخاب صحنه ها و دیالوگ های القایی و جذاب توانسته داستان خوب و پر کششی را در مدیوم شهوانی منتشر کند. نقطه قوت این اثر علاوه بر دیالوگ های قوی، فضا سازی ماهرانه است.

۵_سقفی که فرو ریخت
نویسنده: پریچهر
تعداد قسمت ها: ۳

زنی امروزی با دنیای از مشکلات عاطفی و تصادف دو خودرو توانسته داستان را با قدرت بالایی آغاز و خواننده را با فلش بک ها کوتاه وارد ول ماجرا کند. کشش فوق العاده داستان که با وجود تکنیک های داستان نویسی ایجاد شده است توانسته یک داستان با کیفیت را تقدیم شهوانی های عزیز کند. داستانی که خیانت؛ عشق و پشیمانی مهمترین گلوگاه های محتوا محسوب می شود و پیشنهاد میکنم که آن را از دست ندهید. این داستان دارای صحته های سکسی نسبتا خوبیست..

۶_"BDSM یعنی"
نویسنده: ایول

این نویسنده توانسته با ظرافت، رفتار سادیستی و مازوخیستی یک زن ساکن خارج از کشور را با دقتی بی نظیر وصف کند. داستان با سکس شخصیت اصلی و یک سیاهپوست تقریبا ناشناس شروع و با فلش بک هایی که محل تولد محتوایشان در ایران است به کار خود ادامه میدهد. نقطه قوت این اثر آمیختن این سبک حساس با رگه هایی از طنز است که با دیالوگ های جالب و تقاطع گیری حرفه ای، کشش خوبی به داستان داده است. در هر صورت اگر با خشونت جنسی عجین هستید، این داستان نیمه بلند میتواند شما را از نظر روحی ارضا کند.

۷_تجاوز توافقی
نویسنده: مسیحا
ژانر: تراژدی( مرکب)
تعداد قسمت ها: ۱
نوع اروتیک) دگر جنس گرا

با خواندن توضیحات شخصیت اول که مشغول دیدن عشوه های یک دختر است اولین جرقه در ذهنتان پدید می آید که چگونه یک دختر که همراه نامزدش در رستوران مشغول غذا خوردن است باید دل به پسر دیگری ببندد و به او نخ بدهد؛ اما با بسط داستان متوجه ماجرا و ترفند های نویسند می شوید. نویسنده موفق بوده تا داستان نسبتا یک دستی را به همراه شخصیت پردازی قوی ارائه دهد. از نکات مثبت داستان، گره های غیر مستقیمی است که به کشش داستان کمک شایانی کرده است.

۸_اسمم مادر است
نویسنده: مسیحا
ژانر: تراژدی( درد انگیز)
نوع اروتیک) دگر جنس گرا

اگر صحنه های جنسی این داستان را حذف کنیم بدون شک لایق قرار گرفتن بین داستان های با کیفیت در ژانر شبه اجتماعی است اما انتشار داستان در شهوانی تم آن را سکسی کرده است. داستان حول محور دغدغه های یک زن جهت خرید وسائل عید میچرخد و کشمکش درونی این شخص برای تن فروشی توانسته داستان را خواندنی کند.
ریتم خوب و فضا سازی دقیق از صفات بارز داستان مسیحا است.

۹_یک قدم تا آزادی
نویسنده: nikan.a
ژانر: تراژدی( درد انگیز )
تعداد قسمت ها: 2

داستان دو قسمتی "یک قدم تا آزادی باوجود رگه هایی ار سیاه نمایی و درشت گویی از کیفیت خوبی برخوردار است. تجاوز نقطه تلاقی اثر است و نویسنده تلاش کرده است تا به فضا سازی مناسب شما را با مشکلات زندگی شخصیت اصلی همراه کند. این داستان حرفه ای و زیبا را از دست ندهید.

۱۰_طعم تلخ سکس و روزگار روژان
نویسنده: پریچهر

زنی تن فروش به نام روژان که در دام فکری سالار قرار گرفته است تلاش میکند تا از این شرایط رها شود اما اتفاقات پیش رو اجازه این کار را نمیدهد. این داستان با شروع صحنه ای جذاب از یک رابطه جنسی شروع و با معرفی شخصیت ها وارد بخش اصلی خود میشود. جدل های کاراکتر ها درقالب موقعیت داستانی یکی از برترین داستان های شهوانی را در این تم رقم زده است. اگر با درد و رنج همراه هستید این کار را از دست ندهید.

۱۱_ستاره ای در فاحشه خانه
نویسنده: فگار
نوع اروتیک:دگر جنس گرا

ستاره ای در فاحشه خانه، روایت پسری به نام آرش است که شخصیت متزلزل اش در یک فاحشه خانه لاکچکری و زیرزمینی با حضور دختری تازه وارد دستخوش تغییرات جدی میشود. نویسنده توانسته با فضا سازی قوی و تعلیق هماهنگ یک داستان سکسی جذاب را ارائه دهد. مهمترین ویژگی آن در کنار ریتم سریع و دیالوگ های پخته، بیان معضلات دختران فراری و روسپیان زیر زمینی در ایران است. اگر علاقمند به کارهای پر فراز و نشیب هستید این داستان با کیفیت را از دست ندهید.

۱۲_سیما
نویسنده: lovely_grl

سیما روایت زنی تنهاست که در رابطه با همسرش دچار مشکل شده است. روایت خیانت در زندگی زناشویی که نویسنده با یک شروع مناسب آن را به تصویر کشیده. صحنه های سکسی و دغدغه نویسنده سبب شده تا داستان زیبا و کامل شکل بگیرد. کشمکش شخصیت اصلی با اصول شخصی اش از نخستین سطر، باعث جذابت این اثر شده است.

۱۳_دوراهی
نویسنده: سعید تبریزی
نوع اروتیک) دگر جنس گرا

سعید تبریزی در بهترین اثرش به خوبی احساسات مخاطب را درگیر یک معضل اجتماعی بزرگ به نام طلاق کرده است. نویسنده با بهره گیری از اروتیک قابل قبول، تعلیق مصنوعی و ریتم خوب خواننده را وادار میکند تا انتها با شخصیت اصلی همراه شده و دقیقا در اصلی ترین بخش داستان کوتاهش، ضربه نهایی و گیج کننده ای بر باور های مخالب وارد آورد.

۱۴_سکس در قبرستان
نویسنده: استرانگ بوی
ژانر: تراژدی( خلق و سیرت یا مرکب)
نوع اروتیک) دگر جنس گرا

نخستین داستان با رگه های دلهره به "سکس در قربستان" تعلق دارد که با مونولوگ یک مرد به ظاهر ساده، رنگ و بوی فیلم های هیچکاک به خود گرفته است. داستان جایی به نقطه اصلی خود میرسد که شخصیت اصلی برای سر زدن به قبر دوستش وارد گورستانی تاریک و مخوف شده و با زنی مشکوک روبرو میشود. این داستان شامل صحنه سکسی نسبتا خوبیست.

۱۵_ شاه ایکس در آخرین مردم آزار
نویسنده: شاه ایکس
ژانر: طنز( موقعیت )
تعداد قسمت ها: ۴

اولین داستان طنز این لیست با قلمی روان، فلش بک های تو در تو و چندین داستان مینی مالیستی شما را کاملا راضی می کند‌.
نویسنده که سبک اصلی وی طنز میباشد توانسته با برقرار کردن تعادل بین شخصیت هایی همچون حاجی،پدر بزرگ، آرش و شخصیت اصلی، خواننده را وادار کند تا در کنار لبخند زدن به استعاره ها و اتفاقات داستان، معضلات جامعه را درون ذهن خود تجزیه و تحلیل کند‌.داستان دارای ضرب آهنگ سریع و فضاسازی مناسبی بوده و با گرفتاری شخصیت حاجی در چین و سفر تقریبا اجباری شخصیت اصلی به دوبی وارد فاز اصلی خود می شود. اگر به دنبال یک طنز موقعیت با کیفیت هستید، این داستان بلند را از دست ندهید.

۱۶_امیر و مهلا
نویسنده: ARES
نوع اروتیک) دگر جنس گرا

امیر و مهلا روایت یک ذهن بیمار است، ذهنی درگیر پارانویا که نویسنده آن را به خوبی در یک داستان کوتاه شرح داده است.
داستان با صحنه دستگیری امیر آغاز و با رسیدن به میز غذا و شروع سکس، مخاطب را آماده پارت نهایی میکند. ریتم سریع و فراز و فرود های به جا، داستان را خواندنی کرده است.

۱۷_احساسات یک دلقک
نویسنده: lovely_grl
ژانر: تراژدی( درد انگیز/ مرکب )

خیالتان راحت! متن این داستان همچون عقاید یک دلقک هاینریش بل خشک،سرد و خشن نیست، بلکه نویسنده در بهترین اثرش، فروپاشی شخصیت یک دلقک را با احساسات انسانی استادانه گره زده و مخاطب را با نوعی عدم خودشناسی کاراکتر اصلی آشنا کرده است. این داستان دارای تعلیق هماهنگ بوده و نویسنده موفق شده است با هنرمندی، اروتیکی قوی را در دل یک داستان کوتاه عاشقانه جای دهد. اگر با رگه های پوچ گرایی میانه خوبی دارید این داستان را از دست ندهید.

.....

ـــــــــــ

****امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1097

• 2639

ممنونم.. واقعا پست خوبی بود.. برای من خیلی کارآمد بود.. امیدوارم برای همه داستانها چنین دیباچه ای تهیه بشه

ـــــــــــ

همه از خاکیم و بر فاک میرویم

• 1

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 220

• 1320

نقل از: jim_jefferies

نقل از: jim_jefferies ممنونم.. واقعا پست خوبی بود.. برای من خیلی کارآمد بود.. امیدوارم برای همه داستانها چنین دیباچه ای تهیه بشه

خواهش دوست عزیز و لطف کردید که نظر دادید و خوشحالم که به نظرتوت مفید بوده‌ امیدوارم این لیست کامل بشه و داستان های خوب و با کیفیت از دستم در نره موفق باشید (rose)

ـــــــــــ

****امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 1

• nima_rahnama  

• عضو از 1391/2/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 608

کلای عزیزم

دوست عزیزم دمت گرم برای تاپیک خوبی ک داری و ممنون از تو بخاطر انتشار این تاپیک خوب رفیق بنظرم جای نوشته های سپیده اینجا خالیه سپیده یکی از بهترین هاست حیف سامی دیگه نیست ولی میتونی داستانهاش رو برای دگرجنس گراها معرفی کنی نیوشا هم برای این موضوع خوبه و صد حیف و افسوس ک ما اینجا دیگه شیوا رو نداریم یکی از بهترین ها بود ک متاسفانه بخاطر یه سری رفتار بچه گانه ک باهاش شد از سایت رفت چه شب هایی ک با داستان هاش شب رو صبح نکردیم بدون تعارف شیوا تنها نویسنده اینجا بود ک با اون گذر زمان رو متوجه نمیشدی الان این حسو نسبت ب داستان های مهران دارم ک شما زحمت کشیدین یکی از بهترین هاش رو معرفی کردین ممنون ازت رفیق

ـــــــــــ

گفتم ک نوش لعلت ما را ب آرزو کشت

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

.

من اصلا قسمت داستان های سایت رو نخوندم هنوز !

اما بخاطر زحمتی که برای ایجاد تاپیک کشیدین لازم دونستم ازتون تشکر کنم.

(rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 3

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• 1320

ممنون از نظر خوب و کاملت

نقل از: nima_rahnama دوست عزیزم دمت گرم برای تاپیک خوبی ک داری و ممنون از تو بخاطر انتشار این تاپیک خوب رفیق بنظرم جای نوشته های سپیده اینجا خالیه سپیده یکی از بهترین هاست حیف سامی دیگه نیست ولی میتونی داستانهاش رو برای دگرجنس گراها معرفی کنی نیوشا هم برای این موضوع خوبه و صد حیف و افسوس ک ما اینجا دیگه شیوا رو نداریم یکی از بهترین ها بود ک متاسفانه بخاطر یه سری رفتار بچه گانه ک باهاش شد از سایت رفت چه شب هایی ک با داستان هاش شب رو صبح نکردیم بدون تعارف شیوا تنها نویسنده اینجا بود ک با اون گذر زمان رو متوجه نمیشدی الان این حسو نسبت ب داستان های مهران دارم ک شما زحمت کشیدین یکی از بهترین هاش رو معرفی کردین ممنون ازت رفیق

جناب نیما باعث افتخاره تاپیک من توجه فردی مثل شمارو جلب کرد و توش کامنت دادید( قطعا اکثر شهوانی ها از سواد،درک و جایگاه اصلیتون چیزی نمیدونن اما برخوردی که با شما داشتم و خوندن کامنت هاتون (تو حالت جدی) نشون میده فقط یه داستان خون حرفه ای نیستید و ماجرا خیلی فرق داره که خب بماند.....) در هر صورت تشکر

در مورد این لیست هم: راستش قصد دارم تا ۵۰ تا داستان گسترشش بدم .چند داستان اول از قدیمی ها بود که یادم مونده بود و بهشون سر زدم و داستان های بعدی هم جدید و با کیفیت بودند.( البته اصلا مرتب نشده و جایگاه ها(از نظیر حقیر) مناسب نیست)

امیدوارم به داستانی که توش صحنه سکسی باشه بر بخورم تا اونو هم معرفی کنم.(چون هدف کاربرای خوب شهوانه وگرنه معمولا نویسنده ها بعد از انتشار کار به نقد و صحبت ها اهمیت نمیدند)

خلاصه تذکرات و راهنمایی هاتون به روی چشمم؛ فقط خدا بهم وقت بده تا بتونم داستان های خوب رو کامل کنم چون خیلی از داستان های درجه یک از چشم خواننده ها دور میمونه

درنهایت امیدوارم نویسنده های با استعداد و دارای سبک به چاپ کتاب یا انتشار اینترنی اثرشون نزدیک بشن.... که البته تو این بخش وظیفه افرادی هست تا به ناشرین معرفیشون بکنند.( افرادی مثل خودتون) بازم تشکر از لطفتون. مخلصم

ـــــــــــ

• 3

• nima_rahnama  

• عضو از 1391/2/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 608

نقل از: Clay0098

نقل از: nima_rahnama دوست عزیزم دمت گرم برای تاپیک خوبی ک داری و ممنون از تو بخاطر انتشار این تاپیک خوب رفیق بنظرم جای نوشته های سپیده اینجا خالیه سپیده یکی از بهترین هاست حیف سامی دیگه نیست ولی میتونی داستانهاش رو برای دگرجنس گراها معرفی کنی نیوشا هم برای این موضوع خوبه و صد حیف و افسوس ک ما اینجا دیگه شیوا رو نداریم یکی از بهترین ها بود ک متاسفانه بخاطر یه سری رفتار بچه گانه ک باهاش شد از سایت رفت چه شب هایی ک با داستان هاش شب رو صبح نکردیم بدون تعارف شیوا تنها نویسنده اینجا بود ک با اون گذر زمان رو متوجه نمیشدی الان این حسو نسبت ب داستان های مهران دارم ک شما زحمت کشیدین یکی از بهترین هاش رو معرفی کردین ممنون ازت رفیق
جناب نیما باعث افتخاره تاپیک من توجه فردی مثل شمارو جلب کرد و توش کامنت دادید( قطعا اکثر شهوانی ها از سواد،درک و جاقگاه اصلیتون چیزی نمیدونن اما برخوردی که با شما داشتم و خوندن کامنت هاتون (تو حالت جدی) نشون میده فقط یه داستان خون حرفه ای نیستید و ماجرا خیلی فرق داره که خب بماند.....) در هر صورت تشکر در مورد این لیست هم: راستش قصد دارم تا ۵۰ تا داستان گسترشش بدم .چند داستان اول از قدیمی ها بود که یادم مونده بود و بهشون سر زدم و داستان های بعدی هم جدید و با کیفیت بودند.( البته اصلا مرتب نشده و جایگاه ها(از نظیر حقیر) مناسب نیست) امیدوارم به داستانی که توش صحنه سکسی باشه بر بخورم تا اونو هم معرفی کنم.(چون هدف کاربرای خوب شهوانه وگرنه معمولا نویسنده ها بعد از انتشار کار به نقد و صحبت ها اهمیت نمیدند) **خلاصه تذکرات و راهنمایی هاتون به روی چشمم؛** فقط خدا بهم وقت بده تا بتونم داستان های خوب رو کامل کنم چون خیلی از داستان های درجه یک از چشم خواننده ها دور میمونه **درنهایت امیدوارم نویسنده های با استعداد و دارای سبک به چاپ کتاب یا انتشار اینترنی اثرشون نزدیک بشن.... که البته تو این بخش وظیفه افرادی هست تا به ناشرین معرفیشون بکنند.( افرادی مثل خودتون) بازم تشکر از لطفتون. مخلصم**

رفیق جان مدت زیادی نیست ک با شما آشنا شدم ولی اینو متوجه ام ک انسان باشخصیت و با سوادی هستین ممنون از لطفی ک ب من دارین کلای جان من اینجا فقط یه خواننده ی ساده ام و همینطور ک قبلاً بهت گفتم از حاشیه فراری امیدوارم هر چه زودتر سلامتیت رو بدست بیاری و همیشه کنارمون بمونی

ـــــــــــ

گفتم ک نوش لعلت ما را ب آرزو کشت

• 3

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• 1320

نقل از: nima_rahnama

نقل از: nima_rahnama
جناب نیما باعث افتخاره تاپیک من توجه فردی مثل شمارو جلب کرد و توش کامنت دادید( قطعا اکثر شهوانی ها از سواد،درک و جاقگاه اصلیتون چیزی نمیدونن اما برخوردی که با شما داشتم و خوندن کامنت هاتون (تو حالت جدی) نشون میده فقط یه داستان خون حرفه ای نیستید و ماجرا خیلی فرق داره که خب بماند.....) در هر صورت تشکر در مورد این لیست هم: راستش قصد دارم تا ۵۰ تا داستان گسترشش بدم .چند داستان اول از قدیمی ها بود که یادم مونده بود و بهشون سر زدم و داستان های بعدی هم جدید و با کیفیت بودند.( البته اصلا مرتب نشده و جایگاه ها(از نظیر حقیر) مناسب نیست) امیدوارم به داستانی که توش صحنه سکسی باشه بر بخورم تا اونو هم معرفی کنم.(چون هدف کاربرای خوب شهوانه وگرنه معمولا نویسنده ها بعد از انتشار کار به نقد و صحبت ها اهمیت نمیدند) **خلاصه تذکرات و راهنمایی هاتون به روی چشمم؛** فقط خدا بهم وقت بده تا بتونم داستان های خوب رو کامل کنم چون خیلی از داستان های درجه یک از چشم خواننده ها دور میمونه **درنهایت امیدوارم نویسنده های با استعداد و دارای سبک به چاپ کتاب یا انتشار اینترنی اثرشون نزدیک بشن.... که البته تو این بخش وظیفه افرادی هست تا به ناشرین معرفیشون بکنند.( افرادی مثل خودتون) بازم تشکر از لطفتون. مخلصم**

رفیق جان مدت زیادی نیست ک با شما آشنا شدم ولی اینو متوجه ام ک انسان باشخصیت و با سوادی هستین ممنون از لطفی ک ب من دارین کلای جان من اینجا فقط یه خواننده ی ساده ام و همینطور ک قبلاً بهت گفتم از حاشیه فراری امیدوارم هر چه زودتر سلامتیت رو بدست بیاری و همیشه کنارمون بمونی

ممنون از لطفت آقا نیمای عزیز توصیه ها و نصیحت هاتون فراموشم نمیشه( مخصوصا) در مورد حاشیه که بله درستشم همینه بازم تشکر (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• 1320

نقل از: .Salma.

نقل از: .Salma. من اصلا قسمت داستان های سایت رو نخوندم هنوز ! اما بخاطر زحمتی که برای ایجاد تاپیک کشیدین لازم دونستم ازتون تشکر کنم. (rose) (rose) (rose)

دوست عزیز و با احساس که همیشه تاپیکهاتون رو خوندم و از احساسات پاکتون لذت بردم: ممنون از لطفت. نظر دادن یه پیشکسوت مثل شما خیلی خوشحالم کرد امیدوارم همیشه موفق باشید آرامش داشته باشید.

ـــــــــــ

• 2

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

.

نقل از: .Salma. من اصلا قسمت داستان های سایت رو نخوندم هنوز ! اما بخاطر زحمتی که برای ایجاد تاپیک کشیدین لازم دونستم ازتون تشکر کنم. (rose) (rose) (rose)

دوست عزیز و با احساس که همیشه تاپیکهاتون رو خوندم و از احساسات پاکتون لذت بردم: مممون از لطفت. نظر دادن یه پیشکسوت مثل شما خیلی خوشحالم کرد امیدوارم همیشه موفق باشید آرامش داشته باشید.

خواهش میکنم (rose) باعث افتخار منم اَستِش که یه خوب مثل شما پسند کرده تاپیک هامو. (rose)

ـــــــــــ

• 2

• pedram400  

• عضو از 1392/5/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 455

• 1824

عالی

بسیار عالی گرداوری داستانها و معرفی نویسنده درجه یک کار مهمی در ارتقاء محتوای سایت داره

ـــــــــــ

• 1

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 968

• 3712

خییلی کارت خوب بوت تک تک داستانهالو موخونم واقنی...

خییلی کارت خوب بوت تک تک داستانهالو موخونم واقنی دلم موخواس که داستانهای خوب سایت یجا جم شه که خوندنش لاحت تر شه آخه تنبلیم میومتش که همرو بشینم بخونم ولی لطفا داستانهای تلسناک رو هم معرفی کن و بگو توی اینا کودومش هیجانی تر و تلسناک تره تا ازش شروع گنم مییییجسی :* من داستان هیجانی تومس تارم :)

ـــــــــــ

• 1

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• 1320

نقل از: pedram400

نقل از: pedram400 بسیار عالی گرداوری داستانها و معرفی نویسنده درجه یک کار مهمی در ارتقاء محتوای سایت داره

پدرام عزیز و پیشکسوت عزیز سایت خیلی لطف کردید و نظر دادیدو خوشحال شدم. همه تلاشم همینه تا داستان های خوبی که براشون زحمت کشیده شده از چشم داستان خون ها دور نمونه. امیدوارم بتونم بدور از حاشیه و منصفانه این کارو بکنم تا ذره ای از زحمت نویسنده های با استعداد که بدون منت برای ماها قلم میزنن جبران بشه مخلصم

ـــــــــــ

• 1

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• 1320

نقل از: pedram400

نقل از: pedram400 بسیار عالی گرداوری داستانها و معرفی نویسنده درجه یک کار مهمی در ارتقاء محتوای سایت داره

پدرام عزیز و پیشکسوت عزیز سایت خیلی لطف کردید و نظر دادیدو خوشحال شدم. همه تلاشم همینه تا داستان های خوبی که براشون زحمت کشیده شده از چشم داستان خون ها دور نمونه. امیدوارم بتونم بدور از حاشیه و منصفانه این کارو بکنم تا ذره ای از زحمت نویسنده های با استعداد که بدون منت برای ماها قلم میزنن جبران بشه مخلصم

ـــــــــــ

• 1

• Fantasysister  

• عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 97

• 92

ماساژ سکسی خواهرم سمیه

حتما ماجرای من و خواهرم را در تاپیکم مطالعه کنید. تنها خاطره واقعی سکس با محارم از صفر تا صد

ـــــــــــ

لطفا قبل از هر قضاوتی و قبل از هر سوالی پروفایلمو بخونید.ممنون

• 1

تاپیک خوبی میتونست باشه اما اشکالات عدیده ای داشت...

تاپیک خوبی میتونست باشه اما اشکالات عدیده ای داشت . 1.اگر شما در حال معرفی داستان های خوب شهوانی هستید نباید سلیقه شخصی رو به کار ببرید 2.انتخاب داستان ها باید از اصول و چارچوبی پیروی کنه بعنوان مثال دو داستان خانم لاولی گرل آنچنان ارزش ادبی و اروتیک حتی نداشت که شما سلیقه ای انتخاب کردید و از همچنین از خانم لاولی گرل دو داستان بعنوان اروتیک نام بردید در حالی که اروتیک نویسی نویسنده هایی مثل مهران یا استرانگ بوی یا خیلی ها از ایشون قوی تره و میتونستید اونا رو چند باره معرفی کنید 3.اگر تیتر زدیدمعرفی بهترین داستان های شهوانی پس تگ های داستان ها نباید ملاک انتخاب باشه که شما فقط به تگ اروتیک چسبیدید چه بسا داستان هایی با تگ خیانت یا اجتماعی یا ..یا ..یا ..هستند که شاید صحنه های اروتیک آنچنانی نداشته باشن و شما اونها رو قلم بگیرید و اینجا و در این تاپیک قرار ندید . اگر تصمیم دارید کار درست و اصولی و حرفه ای انجام بدید پس :سلیقه ای عمل نکنید ؛همه تگ ها رو لحاظ کنید و با توجه به عنوان تاپیک داستان خوب معرفی کنید صرفنظر از برچسب اروتیک با این کار تعداد بیشتری از نویسنده ها در این بخش قرار میگیرند و تاپیک شما هم پربار خواهد شد برای نسل های بعد . موفق و مانا باشید .

ـــــــــــ

لکاته یِ گناه با چشمهایِ جامانده یِ بوفِ کوری روی قلمدان دل صادق بود وقتی که نیلوفری سیاه به قهقهه یِ رجاله ای چشم سفید هدایت میشد

• 3

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• 1320

نقل از: زن.اثیری

نقل از: زن.اثیری تاپیک خوبی میتونست باشه اما اشکالات عدیده ای داشت . 1.اگر شما در حال معرفی داستان های خوب شهوانی هستید نباید سلیقه شخصی رو به کار ببرید 2.انتخاب داستان ها باید از اصول و چارچوبی پیروی کنه بعنوان مثال دو داستان خانم لاولی گرل آنچنان ارزش ادبی و اروتیک حتی نداشت که شما سلیقه ای انتخاب کردید و از همچنین از خانم لاولی گرل دو داستان بعنوان اروتیک نام بردید در حالی که اروتیک نویسی نویسنده هایی مثل مهران یا استرانگ بوی یا خیلی ها از ایشون قوی تره و میتونستید اونا رو چند باره معرفی کنید 3.اگر تیتر زدید**معرفی بهترین داستان های شهوانی** پس تگ های داستان ها نباید ملاک انتخاب باشه که شما فقط به تگ اروتیک چسبیدید چه بسا داستان هایی با تگ خیانت یا اجتماعی یا ..یا ..یا ..هستند که شاید صحنه های اروتیک آنچنانی نداشته باشن و شما اونها رو قلم بگیرید و اینجا و در این تاپیک قرار ندید . اگر تصمیم دارید کار درست و اصولی و حرفه ای انجام بدید پس :سلیقه ای عمل نکنید ؛همه تگ ها رو لحاظ کنید و با توجه به عنوان تاپیک داستان خوب معرفی کنید صرفنظر از برچسب اروتیک با این کار تعداد بیشتری از نویسنده ها در این بخش قرار میگیرند و تاپیک شما هم پربار خواهد شد برای نسل های بعد . موفق و مانا باشید .

با سلام خدمت شما کامنت های شما پای داستان ها خیلی نکات رو به من یاد داده دوست عزیز حق با شماست البته به خاطر مشکلاتی روند تکمیل تاپیک روی زمین موند و قرار بود تا ۵۰ کار پیش بره که خب اکثر عناوین به ته لیست میره.(مثلا من کارهای آقای مهران رو ننونستم تموم بکنم و دو کارشون باقی مونده و یا خانم لاولی که دو کار ازشون هست قطعا برای اینکه فراموش نکنم درج شده و رده این داستان ها عوض میشه.البته یکی از کارها به نظرم در حد بقیه کارها بود)(البته این نظر منه و قطعا به حال نویسنده جایگاه کارش فرقی نداره) ضمن اینکه من چند داستان قدیمی که یادم بود رو رفتم و دوباره خوندم و از کارای جدید استفاده کردم و تا برسم به داستان های اول زمان میبره(که بازم اشکال بنده هست) مثلا اصلا نشد کارای ۱۰ نفر دیگه رو بخونم. در مورد تگ هم من چون سایت رو جنسی دیدم روی این تگ زوم کردم وگرنه همین جا یه داستان اجتماعی خوندم که به نظرم بهترین کار این سایت بود‌ در هر صورت به روی چشم.درستش میکنم و ممنون از تذکر خوبتون

ـــــــــــ

• 1

نقل از: زن.اثیری تاپیک خوبی میتونست باشه اما اشکالات عدیده ای داشت . 1.اگر شما در حال معرفی داستان های خوب شهوانی هستید نباید سلیقه شخصی رو به کار ببرید 2.انتخاب داستان ها باید از اصول و چارچوبی پیروی کنه بعنوان مثال دو داستان خانم لاولی گرل آنچنان ارزش ادبی و اروتیک حتی نداشت که شما سلیقه ای انتخاب کردید و از همچنین از خانم لاولی گرل دو داستان بعنوان اروتیک نام بردید در حالی که اروتیک نویسی نویسنده هایی مثل مهران یا استرانگ بوی یا خیلی ها از ایشون قوی تره و میتونستید اونا رو چند باره معرفی کنید 3.اگر تیتر زدید**معرفی بهترین داستان های شهوانی** پس تگ های داستان ها نباید ملاک انتخاب باشه که شما فقط به تگ اروتیک چسبیدید چه بسا داستان هایی با تگ خیانت یا اجتماعی یا ..یا ..یا ..هستند که شاید صحنه های اروتیک آنچنانی نداشته باشن و شما اونها رو قلم بگیرید و اینجا و در این تاپیک قرار ندید . اگر تصمیم دارید کار درست و اصولی و حرفه ای انجام بدید پس :سلیقه ای عمل نکنید ؛همه تگ ها رو لحاظ کنید و با توجه به عنوان تاپیک داستان خوب معرفی کنید صرفنظر از برچسب اروتیک با این کار تعداد بیشتری از نویسنده ها در این بخش قرار میگیرند و تاپیک شما هم پربار خواهد شد برای نسل های بعد . موفق و مانا باشید .
با سلام خدمت شما کامنت های شما پای داستان ها خیلی نکات رو به من یاد داده دوست عزیز حق با شماست البته به خاطر مشکلاتی روند تکمیل تاپیک روی زمین موند و قرار بود تا ۵۰ کار پیش بره که خب اکثر عناوین به ته لیست میره.(مثلا من کارهای آقای مهران رو ننونستم تموم بکنم و دو کارشون باقی مونده و یا خانم لاولی که دو کار ازشون هست قطعا برای اینکه فراموش نکنم درج شده و رده این داستان ها عوض میشه)(البته این نظر منه و قطعا به حال نویسنده جایگاه کارش فرقی نداره) ضمن اینکه من چند داستان قدیمی که یادم بود رو رفتم و دوباره خوندم و از کارای جدید استفاده کردم و تا برسم به داستان های اول زمان میبره(که بازم اشکال بنده هست) مثلا اصلا نشد کارای ۱۰ نفر دیگه رو بخونم. در مورد تگ هم من چون سایت رو جنسی دیدم روی این تگ زوم کردم وگرنه همین جا یه داستان اجتماعی خوندم که به نظرم بهترین کار این سایت بود‌ در هر صورت به روی چشم.درستش میکنم و ممنون از تذکر خوبتون

خب میتونید از کسی که داستان زیاد می خونه ؛نویسنده ها ؛کامنت گذارا کمک بگیرید . مثلا از یه نویسنده با ذوق مثلا مهران بخواید کمکتون کنه و داستان های خوب رو بهتون معرفی کنه.بنظر من روی تگ اروتیک مانور ندید که سطح تاپیک رو پایین میاره .داستان های خوب رو معرفی کنید .بابت زیاده گویی شرمندم .پیشنهاد بود صرفا

ـــــــــــ

لکاته یِ گناه با چشمهایِ جامانده یِ بوفِ کوری روی قلمدان دل صادق بود وقتی که نیلوفری سیاه به قهقهه یِ رجاله ای چشم سفید هدایت میشد

• 2

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• 1320

با سلام خدمت شما کامنت های شما پای داستان ها خیلی نکات رو به من یاد داده دوست عزیز حق با شماست البته به خاطر مشکلاتی روند تکمیل تاپیک روی زمین موند و قرار بود تا ۵۰ کار پیش بره که خب اکثر عناوین به ته لیست میره.(مثلا من کارهای آقای مهران رو ننونستم تموم بکنم و دو کارشون باقی مونده و یا خانم لاولی که دو کار ازشون هست قطعا برای اینکه فراموش نکنم درج شده و رده این داستان ها عوض میشه)(البته این نظر منه و قطعا به حال نویسنده جایگاه کارش فرقی نداره) ضمن اینکه من چند داستان قدیمی که یادم بود رو رفتم و دوباره خوندم و از کارای جدید استفاده کردم و تا برسم به داستان های اول زمان میبره(که بازم اشکال بنده هست) مثلا اصلا نشد کارای ۱۰ نفر دیگه رو بخونم. در مورد تگ هم من چون سایت رو جنسی دیدم روی این تگ زوم کردم وگرنه همین جا یه داستان اجتماعی خوندم که به نظرم بهترین کار این سایت بود‌ در هر صورت به روی چشم.درستش میکنم و ممنون از تذکر خوبتون

خب میتونید از کسی که داستان زیاد می خونه ؛نویسنده ها ؛کامنت گذارا کمک بگیرید . مثلا از یه نویسنده با ذوق مثلا مهران بخواید کمکتون کنه و داستان های خوب رو بهتون معرفی کنه.بنظر من روی تگ اروتیک مانور ندید که سطح تاپیک رو پایین میاره .داستان های خوب رو معرفی کنید .بابت زیاده گویی شرمندم .پیشنهاد بود صرفا

پیشنهاد خیلی خوبی بود و امیدوارم نویسنده ها و کاربرایی مثل خودتون داستان های با کیفیت رو معرفی بکنند تا وقتم بابت جستجو از بین نره این حرفا چیه پیشنهاد و تذکرات شما خیلی با ارزش بود موفق باشید

ـــــــــــ

• 1

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• 1320

نقل از: Mahtaa1380

نقل از: Mahtaa1380 خییلی کارت خوب بوت تک تک داستانهالو موخونم واقنی دلم موخواس که داستانهای خوب سایت یجا جم شه که خوندنش لاحت تر شه آخه تنبلیم میومتش که همرو بشینم بخونم ولی لطفا داستانهای تلسناک رو هم معرفی کن و بگو توی اینا کودومش هیجانی تر و تلسناک تره تا ازش شروع گنم مییییجسی :* من داستان هیجانی تومس تارم :)

خوشحالم راضی هستید به روی چشم داستان های جنایی و ترسناک(وحشت) هم قرار میدم(اما باید بخونم و کار حداقل هارو داشته باشه و باارزش باشه) طنز هم اضافه میکنم (یکی از بهترین ها رو قرار دادم) خلاصه موفق باشید

ـــــــــــ

• 0

• Love1375  

• عضو از 1398/8/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 21

خسته نباشید رندوم چند کار رو خوندم. جای خیلی از...

خسته نباشید رندوم چند کار رو خوندم. جای خیلی از داستانای خوب خالیه و تعدادی هم به نظرم الکی یا سلیقه ای و صرفا به خاطر اسم نویسنده که تو تعارف موندید یا هر چی که به من ربطی نداره وارد شده اسم نمیبرم اما مثلا داستانی من تو این سایت خوندم از همه اینا بهتر ولی نزاشتین یا چند تا از کارای بالای جدول ضعیفه اما این که مثلا میاید و ژانر ها و رو میگید منو راضی میکنه از تلاشتون سپاسگزارم به هر حال سلیقتون بوده.

ـــــــــــ

عاشقی را چه نیاز است به توجیه و دلیل که تو ای عشق همان پرسش بی زیرایی

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «