معرفی *زوج‌ های واقعی* سایت در یک تاپیک

سلام دوستان گل
یکی از بزرگترین چالشهایی که همیشه توی این سایت باهاش روبرو هستیم همین موضوع قابل اعتماد بودن افراد و اینکه زوج واقعی هستن یا نه هست.

ازونجایی که ما تا حالا با بیش از بیست زوج حضوری آشنا شدیم از تو این سایت و متوجه شدم اکثر این زوجها نتونستن باهم ارتباط برقرار کنن و ما زوج اولی بودیم که باهاشون آشنا شدن، تصمیم گرفتم زوجهایی که باهاشون آشنا شدیم رو توی این تاپیک معرفی کنم تا مسیر راحتتری برای ارتباط با همدیگه داشته باشن.
مخصوصاً که بعضیاشون شاید اهل فانتزیهای سکسی باشن که تو رابطه با ما نمیتونن این فانتزیا رو داشته باشن چون ما اهل فانتزی نیستیم و فقط رابطه‌ ی دوستانه بدون فانتزی برقرار میکنیم.

ـــــــــــ

فقط زوج‌های باحال و پایه برای آشنایی و رابطه آزاد و صمیمی ولی بدون فانتزی,ما زوجیم از مشهد

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 861

• 717

پی نوشت های مهم

پی نوشت۱: ازونجایی که با بعضی دوستانی که آشنا شدیم بنا به دلایلی دیگه ارتباطی نداریم یا اینکه بعضیا اکانتشونو پاک کردن و اکانت جدید دارن و یا اینکه بعضیا دوست ندارن معرفی بشن تو این تاپیک، همه رو نمیتونم معرفی کنم. پی نوشت ۲: دوستان مجرد از این معرفی سوءاستفاده نکنید و جنبه داشته باشید و وقتی میبینید فانتزی شما با فانتزی زوجی که میخواید بهش پیام بدید تناسب نداره ، اصلاً پیام ندید. یه سری زوجها هم مثه ما اهل فانتزی و سکس نیستن کلاً، به اونا هم پیام ندین جون مادرتون

پی نوشت۳: تاپیک اصول اولیه ارتباط زوجها رو هم حتماً بخونید، خیلی توی برقراری ارتباط با بقیه بهتون کمک میکنه.

ـــــــــــ

فقط زوج‌های باحال و پایه برای آشنایی و رابطه آزاد و صمیمی ولی بدون فانتزی,ما زوجیم از مشهد

• 3

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• 717

زوج‌های واقعی (این پست آپدیت میشه همیشه)

dr.omidkiani

چی_بگم

Sobhan.Sanaz

poryan1364

sajad8282

Javad0009

onetoall

Arman.khan

Km3030

دوستانی که اینجا معرفی میشن ، در صورت تمایل میتونن همین پست رو ریپلای کنن تا بقیه زوجها ، راحت بتونن پیداشون کنن برای برقراری ارتباط

ـــــــــــ

• 4

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1954

• 3525

*** عهد بستم دیگه لایک نکنم برای همین کامنت گذاشتم...

عهد بستم دیگه لایک نکنم برای همین کامنت گذاشتم اگه تو ترتیب معرفی اختلال ایجاد کرد متاسفم ،

من از این تایپک حمایت میکنم

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 3

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• 717

چند دقیقه لطفاً هیچکس تو تاپیک هیچ کامنتی نذاره تا...

چند دقیقه لطفاً هیچکس تو تاپیک هیچ کامنتی نذاره تا بتونم معرفی کنم دوستانو و تاپیک بهم نریزه

ـــــــــــ

• 4

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• 717

ضمناً هرکس از دوستان که کامنت دو ست یا بی بذاره...

ضمناً هرکس از دوستان که کامنت دو ست یا بی بذاره مخصوصاً مجردها با عکسای امضای شومبول که خودشون فکر میکنن خیلی خوشگله، مجبورم بلاک کنم. پس شأن خودتونو حفظ کنید دوستان ما هممون همون آدمای واقعی تو جامعه هستیم که تصمیم گرفتیم اینجا بدون افشای هویت، آزادانه نظرمونو در مورد تابوها و مسایل جنسی راحت بیان کنیم. و این باعث میشه خود واقعیمونو بهتر و بیشتر بروز بدیم چون شناخته نمیشیم. پس لطفاً بهمدیگه احترام بذاریم. (rose)

ـــــــــــ

• 7

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• 717

همینطور زوج‌های فیکی که مطمئن شدم از فیک بودنشون...

همینطور زوج‌های فیکی که مطمئن شدم از فیک بودنشون که باهاشون برخورد داشتم رو هم میتونم معرفی کنم در ادامه

ـــــــــــ

• 2

• onetoall  
  • عضو از 1395/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 244

• 1471

مرسی داداش عزیزی

مرسی داداش عزیزی

ـــــــــــ

• 3

• Fdycb  
  • عضو از 1398/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 16

نقل از: Coolcouple1396

نقل از: Coolcouple1396 چند دقیقه لطفاً هیچکس تو تاپیک هیچ کامنتی نذاره تا بتونم معرفی کنم دوستانو و تاپیک بهم نریزه

تو خودت فیکی

ـــــــــــ

• 0

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• 717

نقل از: onetoall

نقل از: onetoall مرسی داداش عزیزی

خواهش میکنم (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Javad0009  

• عضو از 1396/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 50

چی_بگم

Sobhan.Sanaz

oryan1364

sajad8282

Javad0009

onetoall

Arman.khan

??

ـــــــــــ

• 1

• Javad0009  

• عضو از 1396/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 50

چی_بگم

Sobhan.Sanaz

oryan1364

sajad8282

Javad0009

onetoall

Arman.khan

ممنون داداش

ـــــــــــ

• 3

• arman.khan  

• عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 196

چی_بگم

Sobhan.Sanaz

oryan1364

sajad8282

Javad0009

onetoall

Arman.khan

ممنونم ازت. یکی از بهترین زوج هایی هستین که تا حالا باهاتون اشنا شدیم. پایدار باشید عزیزم

ـــــــــــ

• 7

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• 717

نقل از: arman.khan

نقل از: arman.khan

چی_بگم

Sobhan.Sanaz

oryan1364

sajad8282

Javad0009

onetoall

Arman.khan

ممنونم ازت. یکی از بهترین زوج هایی هستین که تا حالا باهاتون اشنا شدیم. پایدار باشید عزیزم

نظر لطفته عزیزم خوشبخت و سکسی باشید (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Mr_Meeehdi  

• عضو از 1397/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 814

• 913

موفق باشید
ولی ب نظرم جز آزار و دریافت پیام های...

موفق باشید ولی ب نظرم جز آزار و دریافت پیام های چرت چیزی برای زوجها و خانوما نداره

ـــــــــــ

اگر خانومی از قم هست خوشحال ميشم بیاد ی گپی بزنیم تلگراممqboy19

• 0

ماسور حرفه ی

من مجردم از تهران ولی ماسور حرفه ای هستم زوج واقعی که پایه هست در تلگرام به من پیام بده x2x121

ـــــــــــ

• 0

• Zojshadkerman  
  • عضو از 1398/1/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 28

زوجیم از کرمان

زوجیم از کرمان اگر کسی پایه است آشنا بشیم لطفا پیام بده نفر سوم خانم نفر سوم آقا البته با ساپورت مالی عالی هم میتونه پیام بده

ـــــــــــ

• 1

زوج از کرمان بیا خصوصی

زوج از کرمان بیا خصوصی

ـــــــــــ

• 1

• poryan1364  

• عضو از 1397/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 43

ایشان فیک نیست

نقل از: Fdycb
نقل از: Coolcouple1396 چند دقیقه لطفاً هیچکس تو تاپیک هیچ کامنتی نذاره تا بتونم معرفی کنم دوستانو و تاپیک بهم نریزه
تو خودت فیکی

یه زوج دوست داشتنی و باصفا

ـــــــــــ

• 2

• poryan1364  

• عضو از 1397/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 43

ما از لیستت جا افتادیم عزیز

dr.omidkiani

چی_بگم

Sobhan.Sanaz

oryan1364

sajad8282

Javad0009

onetoall

Arman.khan

Km3030

دوستانی که اینجا معرفی میشن، در صورت تمایل میتونن همین پست رو ریپلای کنن تا بقیه زوجها، راحت بتونن پیداشون کنن برای برقراری ارتباط

ارادت

ـــــــــــ

• 1

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• 717

نقل از: poryan1364

نقل از: poryan1364

dr.omidkiani

چی_بگم

Sobhan.Sanaz

oryan1364

sajad8282

Javad0009

onetoall

Arman.khan

Km3030

دوستانی که اینجا معرفی میشن، در صورت تمایل میتونن همین پست رو ریپلای کنن تا بقیه زوجها، راحت بتونن پیداشون کنن برای برقراری ارتباط

ارادت

قربونت داداش نه، جا نیفتاده بودین اول حرف اکانتت نخورده بود که اصلاح شد

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «