معرفی فیلم من پیش از تو

• .Salma.  

• عضو از
    1392/11/11

• پست‌ها: 1870

• 8005

« من پیش از تو » نام کتاب معروف و پرفروشی است که در سال 2012 توسط جوجو مویز منتشر شد و در صدر پرفروش ترین آثار سال قرار گرفت و جوایز بسیاری هم برای این نویسنده به ارمغان آورد. موفقیت و محبوبیت کتاب عاشقانه خانم مویز به حدی بود که تصمیم گرفته شد تا اقتباسی سینمایی از روی آن صورت بگیرد

ویل ترینر ( سم کلافلین ) مرد جوان و ثروتمندی است که زندگی سالمی دارد و به هرآنچه که می خواسته در زندگی اش دست پیدا کند رسیده است. وی عاشق تجربه های سخت و پر مخاطره می باشد اما در اثر یک حادثه تلخ، وی توانایی حرکت را از دست می دهد و می بایست باقی عمرش را بر روی صندلی چرخ دار سپری نماید. در آن سوی داستان دختری جوان به نام لو ( امیلیا کلارک ) حضور دارد که در خانواده ای از طبقه کارگر زندگی کرده و برای یافتن یک شغل جدید تلاش می کند. لو در نهایت برای پرستاری از ویل که توانایی حرکتش را از دست داده استخدام می شود اما این دو اصلا از یکدیگر خوششان نمی آید تا اینکه...

پرداخت مناسب شخصیت ویل باعث می شود تا تماشاگر او و مشکلاتش را درک نماید. ویل که عاشق هیجان و ماجراجویی بوده، حالا بطور مطلق ساکن شده و نمی تواند حرکتی داشته باشد. اوی راه و رسم لذت بردن از زندگی را می داند اما فکر می کند دیگر توانی برای انجام آن ندارد. در آن سو، دختری به زندگی ویل وارد می شود که در نقطه مقابل او قرار دارد و ظاهرا نمی داند که چطور باید از زندگی لذت ببرد؛ این در حالی است که وی داشته هایی در اختیار دارد که از نظر ویل می تواند زندگی فوق العاده ای در اختیار او قرار دهد.

ترکیب ویل و لو در ادامه داستان، تقابل میان اندیشه های متضاد را شکل می دهد؛ اندیشه هایی که در وهله اول بذر ناامیدی را در طرفین القا کرده و هر یک از آنان را به نوعی در حال سوق دادن به سمت پوچی می کند. اما زمانی که این دو تصمیم می گیرند یکدیگر را درک کنند، می آموزند تا یکدیگر را تکمیل نمایند و به زندگی هم امید و سرزندگی ببخشند. ویل که ناامیدانه مرگ را در مقابل دیدگان خود می دید و حتی و برای رسیدن به آن اقداماتی هم انجام داده بود، لو را همانند زندگی جدیدی برای خود می بیند که می تواند هیجان و امید را در او بیابد. در واقع لو برای ویل تبدیل به فرشته نجاتی برای رهایی از پوچی می گردد.

برای لو نیز حضور ویل باهوش و دنیا دیده، موقعیتی پدید می آورد تا او سرخوردگی های اجتماعی اش را با شادی و عشق تعویض نماید. ویل مصرانه خواهان این است که لو از زندگی لذت ببرد و دائم به او گوشزد می کند : « زمانیکه ابزار خوب زندگی کردن را به همراه داری، پس باید بتونی از آن استفاده کنی و خوش باشی ». به نظر می رسد که لو منتظر چنین انگیزش هایی از سوی فردی بود که حالا بیشتر از آنکه برای او شغل و درآمد محسوب شود، یک عشق شیرین و احساس امنیت است.

« من قبل از تو » در مجموع یکی از بهترین آثار عاشقانه ای است که در سال های اخیر به نمایش درآمده که البته دلیل اصلی آن را باید ارزش رمانی دانست که اثر از روی آن اقتباس شده است. « من قبل از تو » قطعا مخاطب را دچار فوران احساسات خواهد کرد و گاهی هم او را به خنده خواهند انداخت. این روزها کمتر فیلم عاشقانه ای را خواهید یافت که بتواند اشک مخاطبش را درآورد و البته پس از پایان فیلم با توجه به پایان بندی داستان، او را عمیقاً به فکر فرو ببرد؛ بنابراین « من پیش از تو » می تواند یک اثر ارزشمند برای تماشا باشد.

گذاشتن لینک ممنوع اَستش ! از تو گوگول پیدامیشه راحت !

پیشنهاد میکنم ببینید اگه فیلم های عاشقانه دوست دارید ! (rose)

ـــــــــــ

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1870

• 8005

نقل از: orazer

نقل از: orazer قیدیمیه

بله قربان برای 2012 ! میباشد سال انتشار کتاب !! :) توی پست هم اشاره شده برای سال ساختش ! نیازی به اعلام توی عنوان نبود!

پیشنهاد دانلود میشود ! (preved)

ـــــــــــ

• 5

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8005

نقل از: .Salma.
بله قربان برای 2012 ! میباشد ! :) پسشنهاد دانلود میشود ! (preved)

دیدی اشتب زدی داداش 4 سال پایین گفتی

خواهر پیشنهاد میشود یک بار دیگه اول تاپیک را خوانده بعد روضه خوانده شود ! (preved)

ـــــــــــ

• 4

!

واقعا فیلم قشنگیههههه....تاثیری که آدما میتونن با ورودشون رو زندگی یه نفر دیگه بزارن!!

ـــــــــــ

!REMEMBER MY NAME

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8005

خواهر پیشنهاد میشود یک بار دیگه اول تاپیک را خوانده بعد روضه خوانده شود ! (preved)

داداش شما پوستر فیلم گزاشتی پس ما با فیلمش کار داریم نه کتاب شما جدا باید تاپیک کتابشو میزدی برادر پس ما صحبتمون سره فیلمه به قول بچه ها اوگی

خواهر شما قبل از اظهار فضل باید کامل بخونید ! بعد حرف بزنید !

خدمت شما عرض میشود : اول تاپیک معرفی نامه کتاب میباشد ! و در بخش های بعدی به معرفی فیلم !

اینجانب عادت کرده به منطق های داغون شهوانیون گرامی ! (preved)

به قول بچه ها (رستاک ) (عرفان) گفتم که در جریان باشین ! :)

ـــــــــــ

• 4

• Arash9k  

• عضو از 1397/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 24

اینارو بیخیال ایمیلیا میده یا نه؟

اینارو بیخیال ایمیلیا میده یا نه؟

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8005

داداش شما پوستر فیلم گزاشتی پس ما با فیلمش کار داریم نه کتاب شما جدا باید تاپیک کتابشو میزدی برادر پس ما صحبتمون سره فیلمه به قول بچه ها اوگی

خواهر شما قبل از اظهار فضل باید کامل بخونید ! بعد حرف بزنید !

خدمت شما عرض میشود : اول تاپیک معرفی نامه کتاب میباشد ! و در بخش های بعدی به معرفی فیلم !

اینجانب عادت کرده به منطق های داغون شهوانیون گرامی ! (preved)

به قول بچه ها (رستاک ) (عرفان) گفتم که در جریان باشین ! :)

اگه اشتبه بگو اشتبه داداش بزرگه سر در تاپیک چی نوشته فکر کنم نوشته معرفی کتاب برادر بسیجی

چشاتو باز کن بخون ! من مسئول خرفهم بودن فهم شما نیستم !

توضیحاتم کامل بود ! حالا شما داری بحث الکی میکنی دیگه مربوط به خود درگیریه خودتونه ! و طبیعی برای من ! چون امثال شما زیادن !

چرت و پرت بعدی بلاک !

ـــــــــــ

• 4

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8005

نقل از: Sin_shin

نقل از: Sin_shin رمانش خیلی احساساتمو برانگیخت(!)ولی خود فیلم نه،شاید چون فیلم یه جورایی یه جمع بندی از رمانش بود به دلم ننشست!:(

اوهوم (rose)

من فیلمش رو بیشتر دوست داشتم چون میتونستم واقعی احساسشونو ببینم

ـــــــــــ

• 5

!

وقتی یه فیلم اقتباسی از یه کتابه، طبیعتا تو معرفی اون فیلم این قضیه باید آورده بشه دیگه...

ـــــــــــ

!REMEMBER MY NAME

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8005

نقل از: Faithful_Friends

نقل از: Faithful_Friends سلمای عزیز ممنونم به خاطر زمان و حوصله ای که به تنظیم این تاپیک مفید و جذاب اختصاص دادی :)

خواهش میکنم فرهاد جان (rose)

ـــــــــــ

• 4

• sAjJaD7382  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 555

• 993

فیلمش فشنگ بود مخصوصا بازی امیلیا کلارک و فک کنم...

فیلمش فشنگ بود مخصوصا بازی امیلیا کلارک و فک کنم مال سال 2016 هستش

ـــــــــــ

من یه آدم لالم که زیاد حرفام یه معتاد لعنتی به سیگار مگنا

• 1

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 1387

2 تا کتاب گرفتم ولی هنوز نتونستم بخونم ...

2 تا کتاب گرفتم ولی هنوز نتونستم بخونم البته نمیدونم همینه که شما اینجا گفتید یا نه---زندگی{من) پیش از تو و بعد از تو ----اگه فیلمش هست که عالیه

ـــــــــــ

(ok) (ok) (ok)

• 0

• Ashkin23  
  • عضو از 1397/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 129

• 228

...

فيلمش قشنگه در صورتي كه از هپي اندينگ خوشتون نياد در كل فيلمش بدك نيست...

ـــــــــــ

• 0

• Ashkin23  
  • عضو از 1397/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 129

• 228

...

فيلم تو اين سبك 50/50 هم قشنگه ...

ـــــــــــ

• 0

• SexyMind  
  • عضو از 1397/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 261

• 698

این فیلم بهترین فیلم درامیه که دیدم.... the...

این فیلم بهترین فیلم درامیه که دیدم.... the notebook و the best of me هم پیشنهاد میکنم بهتون :)

ـــــــــــ

هر که میخواهی باش... من خودم میمانم...

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کدامیک را ترجیح میدهید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «