معنی پشت رویاهای سکسی تان

1400/12/10

معنی پشت رویاهای سکسی تان

از خواب بیدار میشید و آشفته اید ، شاید کمی هم عرق کرده باشید و اگر خوش شانس باشید حشری! یا شایدم برعکس ، گیج و مبهوت بیدار میشید و حس منزجر کننده ای سراغ تان می آید. رویاهای سکسی برای همه ی ما اتفاق می افتند و انتخاب اینکه این رویاها در مورد چه کسانی است همیشه دست ما نیست.

حالا چه رویاهایتان در مورد نزدیک و صمیمی شدن با شخصی که به او تمایل دارید ، کسی که اصلا نگاه جنسی ای به او ندارید یا کسی که اصلا از او خوشتان نمی آید است در هر صورت دلیلی پشت این رویا های سکسی تان وجود دارد.

معنی پشت پرده رویاهای سکسی تان چیست؟

رویا های ما معمولا پر از استعاره و کنایه هایی هستند که به ما کمک میکنند موقعیت یا احساساتی که در زندگی مان تجربه میکنیم را بهتر درک و رمز گشایی کنیم. با اینکه رویا سکسی میتواند احساس واقعی ما نسبت به یک نفر را به ما نشان دهد ولی گاهی می تواند صرفا روشی برای روشن کردن مشکلات دیگری در زندگی مان باشند.
چند مثال :
-عدم توانایی شما برای رسیدن به ارگاسم در رویاهای سکسی تان میتواند ارتباط مستقیمی با عملکرد جنسی شما در سکس داشته باشد ولی از طرفی میتواند نشان دهنده ی احساس شما نسبت به یک پروژه ، فعالیت یا هرچیز دیگری که حس می کنید توانایی کامل کردنش را ندارید داشته باشد.

-رویای سکسی در مورد کسی که پارتنر کنونی شما نیست لزوما به معنی تمایل شما به خیانت کردن نیست ، بلکه میتواند نشان دهنده ی تمایل شما به تجربه ی چیز جدیدی در زندگی تان باشد.

-مورد تعرض و سوءاستفاده قرار گرفتن در رویاهای سکسی تان میتواند انعکاسی از آسیب های روحی (حل نشده) گذشته تان و یا شاید علائمی از بدرفتاری کسی (مثلا در محل کارتان) در زندگی واقعی نسبت به شما باشد.

-اگر رویاهای سکسی تان بیشتر روی عشق بازی ، رمانتیک بودن و صمیمیت متمرکز باشد میتواند نشان دهنده ی تمایل و انتظار شما به اینگونه تجربیات از پارتنرتان باشد ، همچنین میتواند نشان دهنده ی این باشد که میخواهید حس مهربانی و توجه بیشتری را از بقیه در زندگی تان دریافت کنید.

-اگر سر و کله پارتنر سابق تان در رویاهای سکسی تان پیدا میشود میتواند نشانه ی غم و اندوه نسبت به رابطه قبلی تان یا در کل نشان دهنده سوگواری شما نسبت به از دست دادن چیز یا شخص دیگری در زندگی تان باشد.

البته رویاهای سکسی می توانند فقط به خاطر اینکه شخص حشری و برانگیخته شده است اتفاق بیفتند ، یعنی رویا سکسی به معنا واقعی کلمه فقط یک رویا سکسی است و نه چیزی بیشتر!
از دیدگاه استعاره ای ، محتویات رویاهای سکسی تان میتواند درک بهتری به شما نسبت به مسائل غیر جنسی ، رفتار ها و کارهایی که در زندگی تان به دنبال آنها هستید بدهد. رویا سکسی همچنین میتواند راهنمای شما به سمت تمایلات و نیازهای جنسی نهفته ی تان باشد. به گفته ی"ترزا چونگ" متخصص رویا و خواب : “رویای سکسی به حس کنجکاوی شما اجازه میدهد تا بدون هیچ مانع و با شفافیت کامل بروز پیدا کند ، بدون اینکه به کسی آسیبی برسد.”

رویاهای سکسی تان در مورد چه کسی است؟

اول از همه بدانید که رویاهای سکسی فقط خاص شما نیستند. تحقیقات متنوعی وجود دارد که نشان دهنده ی رایج بودن این نوع رویاها هستند.
نتایج تحقیقی که در سال 2021 توسط دکتر “ولیلکورت” و “مورل” و همکارانشان انجام شد نشان میدهد که از 1045 نفر شرکت کننده ی در این تحقیق 96 درصدشان حداقل یکبار ، بیش از 75 درصد شان چندین بار و 17 درصدشان “اغلب” و “خیلی اوقات” رویای سکسی را تجربه کرده اند.
حالا که میدانید تنها نیستید و خیلی ها مثل شما رویاهای سکسی را تجربه میکنند میتوانیم در مورد چرایی آنها و شخصی که در مورد او خواب می بینید صحبت کنیم. راستش را بخواهید برای پیدا کردن جواب این سوالات باید به افکار و نگرانی هایی که در بیداری ذهن تان را مشغول میکنند توجه کنید.
مثلا در مورد کسانی که در رابطه هستند این مسئله ثابت شده که احتمال اینکه آنهایی از روابط شان رضایت دارند در مورد پارتنر کنونی شان خواب ببینند بیشتر و احتمال خواب دیدشان در مورد پارتنر سابق یا یک آدم غریبه کمتر است. همچنین در مورد کسانی که روابط غیر تعهدی دارند احتمال اینکه در مورد پارتنر کنونی شان خواب ببینند کمتر و احتمال اینکه در مورد پارتنر سابق یا یک آدم غریبه خواب ببینند بیشتر است.
ولی با اینحال فقط 14 درصد شرکت کننده ها بودند ک ادعا میکردند رویاهایشان فقط و فقط در مورد سکس با پارتنر فعلی شان است ، البته این موضوع با این واقعیت که انسان ها وقتی که حتی در یک رابطه متعهدانه و رضایت بخش هستند هم به دیگران جذب میشوند متناقض است.

چطور رویاهای سکسی تان را رمز گشایی کنید؟

اگر حس میکنید پشت رویاهای سکسی تان مفهوم خاصی هست که میخواهید رمزگشایی کنید متخصص سکس دکتر “بریتو” پیشنهاد میکند : “وقتی سکس سر از رویاهایتان در می آورد آن را به یک داستانی که دارای شروع ، میانه و محتوا و پایان است تقسیم کنید و روی تجربه احساسی رویایتان تمرکز کنید و نسبت به انرژی و مسیری که رویایتان شما را به آن سمت می کشاند ، به خصوص نحوه اتمام رویایتان آگاه و کنجکاو باشید. اینکار به شما نیاز احساسی که رویایتان میخواهد شما در بیداری تان آن را برآورده کنید نشان میدهد.”
از طرفی هم میتوانید خیلی خودتان را درگیر معنی و مفهوم رویاهایتان نکنید و به آن به عنوان یک تجربه ی عای ای که برای همه ی آدم ها اتفاق می افتد نگاه کنید. درست مثل رویاهای غیر جنسی خیلی اوقات هیچ دلیل و منطقی پشت رویاهای سکسی تان نیست و رمز گشایی کردن آنها مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه است، ولی به هر حال انتخاب با شماست!

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-03-01 01:50:26 +0330 +0330

عالی بود عزیزم 👍👌

2 ❤️

2022-03-01 07:44:34 +0330 +0330

چه ترجمه روان و چه تاپیک جالبی ممنون❤🌹‌ البته همونطور که گفتین اقایون بیشتر این رویاهارو تجربه میکنن ولی اینکه تعبیر یا دلیلش چیه هم جالبه. یادمه با کسی دوست بودم که میگفت از زنی تو اقوامشون متفره و اغلب رویاهای سکسیش با اونه و خودش بابت این مسیله ناراحت بود! نمیدونم چقدر واقعیت داشت ولی قلبا فکر میکردم به اون زن حس داره و نمیخواد بپذریه هرچند دلیلی برای دروغ گفتن نداشت ولی اگه این مسیله واقعیت داشته باشه دیدن رویاهای جنسی گاهی ممکنه آزار دهنده هم باشه

2 ❤️

2022-03-01 08:19:24 +0330 +0330

خیلی عالی 👌 😎

1 ❤️

2022-03-11 13:13:41 +0330 +0330

یه راهنمایی کنین برای ما هایی که تو دنیای واقعی سکس نداریم تا بتونیم حداقل تو خواب سکس داشته باشیم 😂 هر وقت به جاهای خوب خوب میرسه بیدار میشم 😓 😭

0 ❤️

2022-03-28 01:48:01 +0430 +0430

سامعلیک
ابتداعا دکتر فروید روانشناس خواب ها و رویا های مختلف رو به موارد جنسی ربط میدهد مثلا اگر کسی هواپیما و شمشیر و ماشین رومی دیددرخواب به الت مردانه تشیبیه می کرده. و چیزهایی مثل کوزه وپارچ روبه الت زنانه و جنگیدن و کارکردن و هرگونه فعالیت را به رابطه جنسی ربط می داده .ومکتب فرویدیسم رو پایه گزاری میکنند . چیزی در دراین حدود خلاصه اش .زت زیاد

0 ❤️

2022-03-28 01:52:23 +0430 +0430

↩ Darlene Morgan
سامعلیک
یه هو می بینی جا تره وحمووم واجب ولی از پری رو وخوشگل خانوم خبری نیست تو می مونی ویه لذت مفت ومجانی واحساس آرامش بعد از احتلام واسه مجردها .زت زیاد

0 ❤️

2022-05-16 19:26:56 +0430 +0430

من خواب سکسی در مورد کسی ک بشناسم بوده ولی کلا از فاز خودم به دور بوده 😂

0 ❤️

2022-05-19 02:50:13 +0430 +0430

درود! ممنون بابت تاپیک!

جسارتاً خواب سکس با دایناسور چه معنی ای میتونه داشته باشه؟ تا الان دو بار بار تجربه اش کردم!

0 ❤️

2022-05-19 19:11:56 +0430 +0430

عجب

0 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «