داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

مغلطه ای بنام اسلام واقعی!

1399/05/11

گندکاری هایی که حاکمان دینی بر سر مردم ویا خود مردم بر سر یکدیگر می آورند، همواره توسط ملاها و منفعت برندگان آن- علی الخصوص خیل عظیمی از مردمی که به جرات می توان گفت بیش از ۵ ورق از منبع اصلی اسلام (قرآن) و روایات و احادیث آن را تا بحال مطالعه نکرده اند و هر چه که می دانند به صورت جبری بوده و از والدین و نیاکان اونها به ارث رسیده یا در مدارس و پای منبر ها بگوششان خورده است- ماله کشی می شود. موضوع بر سر ایدئولوژی است، اگر کسی ایده ای را بپذیرد (در اینجا اسلام) مجبور است تمام زوایا و شاخه های آنرا قبول کند. این مورد مطلوب انسان امروزی که برخوردار از عقل گسترش یافته تری از 200 سال پیش است و می تواند نقد بکند و نقد را بشنود، نیست. در واقع بشر امروزی آرمان گراست و هر چه که را خوب پیدا می کند، می پذیرد و این مطلوب، مستلزم تلاشی است که بشر علاوه بر منابع مثبت نوشته شده راجع به موضوعی،‌ به سراغ نقد آنها هم می رود و ای بسا مطالعه های بیشتری را در مقام نقد آن انجام می دهد، که در آخر بتواند بی طرف و با ترازوی عقل خود چیزی را بپذیرد. چرا بعضی از ما اما دوباره روی ایدئولوژی پافشاری می کنیم، خود جای بحثی بسیار طولانی دارد. اما نابرابری ها و ناعدالتی ها و افتضاح های دیگری که با مهر اسلام شناخته می شوند، قرار است که مسلمان آنرا نپذیرد و خیلی راحت اشاره می کند، نه این اسلام واقعی نیست! چرا که عقل سالم اجازه نمی دهد بگوید من ابله هستم. اما دقیقا گندکاری از اسلام و دین سرچشمه میگیره، مگر اسلام چیزی جز سرسپردگی، بدبختی، ذلت و خواری و ریاکاری به بشر آموزش میده؟ در واقع از ایدئولوژی که تماما حرمت نفس انسان رو ازش میگیره و به ذلت و خواری موجودات عالم دربارگاه الله و همچنین اشخاص مورد انتخاب خودش مثل محمد و غیره وا میداره، نباید دفاع کرد. اصولا ایدئولوژی به همین معنی است که ایدئولوگ مجبوراست گندکاری های یک ایده رو ماله کشی بکند و نقاط خوب (که البته در این دین ریاکارانه نقاط خوب همون بدیهیات بشری بودند که دوباره به خوردشان داده شد) اون رو برجسته بکند.
جایی که ما توی قرآن می بینیم، قبل از هیتلر (به عنوان شناخته ترین فرد و نه تنها شخص فاشیست)، دستوراتی فاشیستی آورده شده که بکشید مردمان را تا به اسلام بگروند یا به هر حال تاوان عجم بودن یا غیر مسلمان بودن رو بپردازند و یا اینکه برتری های مرد نسبت به زن رو میبینیم ، مجبوریم روی خِردمان سرپوش بگذاریم و با دلایلی بسیار بچه گانه مثل، شان نزول، تفسیر قرآن از منظر عالم دینی و معجزات قرآن و یا توسل و اطاعت از دانای همه چیز دان، به اون رنگ و لعابی بدیم که حداقل به عقل خودمان توهینی نکرده باشیم. اون موقع است که میگویم حقیقیت است اسلام و حق است قرآن. در صورتی که میدانیم محمد با ارائه دینش در جمع شورا 40 نفره مکه شکست میخوره- داستان آبگوشت محمد و زیاد شدن اون به اذن خدا رو که همه از راویان متعدد شنیده ایم- (مگر بالاتر از شورا و دموکراسی برای آزادی عقاید بشر تا کنون داریم و یا میشناسیم که محمد پس از به نتیجه نرسیدن اون توی بحث با شمشیر اسلام رو روی گردن مردم فرو آورد؟) مگر ادعا نمی کنند که قرآن فصیح است و روان، پس چرا باید تفسیرش کرد و این همه تضاد از کجا می آید؟ چه معجزه ای که حتی پیامبر نتوانست جماعتی رو با اون بدون جنگ و خونریزی قانع بکنه؟ (قطعا خیل بردگان مورد نظر نیست، چرا که به اونها امید داده شد و اونها هم چیزی برای از دست دادن نداشتن و آزادسازی برده ای هم صورت نگرفت ، چرا که پیامبر خودش به تعداد زیاد برده و کنیز و غلام داشت، پس نقطه قوت اسلام نیست)
شما ببینید، میگویند که قرآن بخوانید دل هایتان روشن شود، قرآن بخوانید گناهانتان آمرزیده شود و… همین جناب آقای حافظ قرآن و مدرس قرآن ایرانی، حاج طوسی، نه دلش روشن شد نه اخلاق درستی در او ظهور کرد، اثر خواندن و حفظ کردن قرآن هم شد فرو کردن آلت مبارک در مقعد چند تا پسر زیر سن.
در واقع دین ابزاری است برای به بردگی کشیدن بشر و نه سربلندی اون. پیشرفت و رفاهی هم که امروزه در کشورهای دیگر دنیا میبینیم ثمره تکامل عقل بشر بوده و هست و نه راهنمایی های عالمان دینی. هر چند هنوز دانشمندانی داریم که در علوم تجربی مثل فیزیک صاحب نظر هستند ولی وقتی دستشویی میرند، سه بار انگشت توی ماتحتشان میکنند که مجرای مقعد پاکیزه بشه، میکروب و باکتری زیر ناخن خودش میبره و بعد باهاش غذا میخوره که چه؟ ای بسا دوسانتی متر ماتحتش (که دقیقا این قسمت های بدن برای اینکار فرگشت پیدا کرده و ما آسیبی از تجمع میکروب و باکتری توی باسن گرامی مان نمی بینیم) تمیز بشه. بنابراین عقل ایشان اینجور جاهایی دیگه زیر سواله. پس اگر اینگونه افراد هم که دارای سطح بالایی از سواد و آگاهی هستند عقل و علم خودشان رو قاطی باور های آموخته شده از دوران کودکی بکنند ، نظرات مثبتی راجع به دین دادند و به نوعی اثباتی هم آوردند، فرد به عنوان انسان آرمان گرا ، نباید وقعی به این سخنان هم بدهد.
عزت و اعتبار و حرمت شخصی ساخته و پرداخته بشر امروزی است که توانست عقل خودش رو گسترش بده و در حقیقت حقوق بشر پس از دوران صنعتی به رسمیت شناخته شد، اینه که قبل از دوران ذکر شده، دین ویا فرهنگ های مختلف هر چه بگویند که ما برای بشریت چه ها کردیم فریبکاری بیش نیست. بشریتی وجود نداشته، مردم مالک بودند یا برده ، که البته دین میاد و به این برده داری وجه قانونی میده، قانونی که از سوی باری تعالی نوشته شده و همه ملزم به اجرای اون هستند در غیر اینصورت با شدید ترین تنبیهات مواجه خواهند شد. باز هم ببینید آغاز بین و پایان این دین جز فاشیسم نیست. گردن زده میشوید اگر مسلمان نشوید، به جهنم میفتید اگر مسلمانی را رعایت نکنید و باز گردن زده می شوید اگر مرتد شوید.

فرامینی است آشکار و نوشته شده و ثبت شده در تاریخ، و خیلی راحت ان را با قواعد منطقی میتوان مورد سنجش قرار داد و اما چرا باید گفت بزرگ تر از ماها هم نتوانسته ثابت بکنه که اسلام برحق نیست و ما سگ کی باشیم رو هم از همین جا شاید بتوان نتیجه گرفت که دین انسان را به مثابه سگ سرسپرده ای بخوبی تربیت کرده که حاضر نیست حتی لحظه ای به صاحبش هم نظر بدی بیندازه. جایی که تعلیمات دینی از بدو تولد آغاز می شوند و همواره در گوش بچه ای که برای یادگیری کافی است مطلبی را یک یا دوبار ببیند و بشنود، زمزمه می شود فرار از این منجلاب شاید هم بعضی مواقع بسیار ناشدنی باشد، آن هم در سرزمینی مثل ایران که بنابر اندازه گیری های انجام شده میانگین ضریب هوشی مردم اون حدود 86 است.

بنابر یکی از قوانین بشری، یعنی آزادی عقاید (چیزی که در اسلام معنی و اعتباری نداره و هر کس خارج از گود اسلام است محکوم به نابودی است)، هر فرد می تواند عقیده ای داشته باشد. اما آیا اسلام عقیده فردی است؟ میدانیم که نیست (در قرآن به کرات آورده شده) و مثال آن هم در همین دهه اخیر داعش است که با شمشیرش شروع به تبلیغ اسلام کرد،‌همانکاری که پیامبر و علی و… در زمان ظهور اسلام کردند. بنابراین این عقیده را باید با شدت سرکوب کرد.

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-08-01 15:49:43 +0430 +0430

باز یکی الان میاد ، میگه این اسلام واقعی نیست!

تصمیم گرفتم یک آگهی بدم که این اسلام واقعی کجاست هر چه زودتر خودش را معرفی کنه، و گر نه از پلیس بین المللی تقاضای کمک خواهم کرد!


2020-08-01 16:17:52 +0430 +0430

↩ حیرتزده
فکر کنم عکسی از بهشت واقعی لو رفته

5 ❤️

2020-08-01 16:22:59 +0430 +0430

↩ hosseinjoun1
آنجا هم زن زیر سلطه است؟

2 ❤️

2020-08-01 17:18:55 +0430 +0430

↩ حیرتزده
مردهای زیر سلطه هم داریم. مجوز انتشار نگرفتن فعلا

3 ❤️

2020-08-01 18:41:59 +0430 +0430

↩ hosseinjoun1
اون چیزی که ازبهشت نشون دادی! هر مردی زیر چنین سلطه ای بره، باید اشهدشو بخونه و یکباره به اسلام ایمان بیاره!

من یکی ترجیح میدم بی دین و ایمان باشم !

3 ❤️

2020-08-02 00:07:06 +0430 +0430

↩ حیرتزده
عرض کنم که تصویری از بهشت مسلمین بود. من بی تقصیرم. خود منم دوره مهد کودک رو گذراندم. به هر حال خوددانی خلاصه روزانه 72 عدد حوری یا غلمان قراره لخت و آماده سکس (با سینه های سفت شده و آب کس روان و یا کیر برافراشته و چشمانی دریده) منتظر اوامر هر مومن شیر پاک خورده هستند. فکر کنم مکان خوبی برای بی غیرت هاست. جلوی چشم آدم مادر وخواهر آدم گروهی مورد عنایت قرار بدهند . کرست به کیر یکی آویزان میکنن شورت رو روی کیر دیگری و بلوز و… خلاصه باید تجربه کرد. تازه گفتن کنار این جو های روان پر از شهد و عسل و… حتی یک پشه هم وجود نداره.

3 ❤️

2020-08-02 00:26:34 +0430 +0430

↩ .Goodnight.
کی منظورته خانم دکتر؟ خودت چه فکر میکنی؟ مجبور نشدم؟

1 ❤️

2020-08-02 00:27:26 +0430 +0430

↩ .Goodnight.
اشکالش چیه!؟
چیزهایی که عقل سلیم میگه اشکال داره و همه قبول دارن ( بجز مغز نخودی ها) :
دروغ و دزدی و قتل و غارت و راهزنی و تعدی و تجاوز به دیگران ( شامل: انسان، حیوان و اشیاء) هست!
« دقیقاً موارد مذمومی که در بلاد مسلمین به وفور هست »
وگرنه سکس یکی با محارمش که به دلخواه هر دوشون باشه و یا حتی نباشه!
چه تعدی و دست درازی به حق و حقوق من و شما داره!؟

4 ❤️

2020-08-02 00:35:37 +0430 +0430

↩ گل.وحشی
احسنت، ذاتا اشکالی نداره و به یکسری تابو های اجتماعی برمیگرده که البته اسلام هم اینجا باز پا تو کفش بزرگان کرده و وام گرفته. در ایام دور به خاطر اینکه نمیدانستند چرا میانگین تولد کودکان معلول ثمره ازدواج نزدیکان با هم بیشتره به همین خاطر اون رو ممنوع کردن که اسلام هم بعدا آمد و شاخ و برگی با زبان خودش بهش داد. (رفتار اسکیمو ها رو در نظر بگیریم وقتی که غریبه ای به خانه اونها می آمد زن های خودشان رو در اختیار فرد مهمان میگذاشتند. میدانستند که حاصل این رابطه فرزندی نیروند تر و بی عیب تر می شود) امروزه که دیگه دنیایی است پر از محافظت های بارداری ، این قوانین قدیمی کاربردی نداره

4 ❤️

2020-08-02 00:52:22 +0430 +0430

↩ hosseinjoun1
درود بر شما.
اینا رو که در تکمیل پاسخ من فرمودید، الان دیوار متوجه شده ولی نخود داخل کله ی این بنده مفلوک خدا خیر! نفهمیده!!!

2 ❤️

2020-08-02 01:02:01 +0430 +0430

↩ hosseinjoun1
عجب لابد اینهم از معجزات ممد طرق است، که پشه ای در آن موجود نیست!

پس راحت بدون پشه بند میشه در بغل حوریان خوابید!

فقط باید خیلی گرم باشه که عسل در جویها روان است!

1 ❤️

2020-08-02 01:04:21 +0430 +0430

↩ .Goodnight.
ما هم به اسلام دلی نبستیم! و مانند ممد طرق نیازی نداریم با محارم سکس کنیم،

در قرآن خدا برای محمد به راحتی جاکشی میکند تا ممد طرق بتواند با دختر پس خوانده خود سکس کند ‌،

2 ❤️

2020-08-02 11:19:47 +0430 +0430

↩ حیرتزده
میفرماید آخرت، آیینه ای است از رفتار ما در این دنیا، این دنیا هر چقدر پشه کشتی، اون دنیا پشه ها می کشند تو را. الله اکبر، چقدر زیباست این عدالت! فکر میکنم قضیه باید اینجوری ماله کشی کرد که اذیت و آزاری که پشه ها به انسان کردند، توی اون دنیا ما با خرطوممان از خون اونها میمکیم و نمیگذاریم بخوابن و آسوده غذا بخورند. اونها هم با پشه کش میفتند جان ما. در واقع اونا مارو اذیت نمیکنن ما اونا رو اذیت می کنیم. مساله اینجاست موقع حال و حول با حوری یا غلمان جناب پشه یکی میزنه تو سرما و زارت ما در میاد.

در باب عسل چون تاکید دارند که جهنم گرم است و داغ، و عسل باید مصفی باشد لذا این عسل دنیا اون عسل اون دنیا نیست بلکه روان است و شیرین است و درمان تمامی دردها و مرض ها، و یحتمل زنبورهای عسل اونجا تف بیشتری به گرده ها میزنند یا اسهال تشریف دارند. الله اعلم

2 ❤️

2020-08-02 16:43:26 +0430 +0430

↩ hosseinjoun1
دوست من ، این گفته های مسلمین و رهبران دینی، که هر روز درحال ماست مالی هستند، و سعی دارند خرافات و اراجیف گذشته را مطابق روز توضیح دهند،سوال برانگیز است!

این جمع چنان درباره بهشت و جهنم سخن سر داده که شنونده را به این فکر وا میدارد که آیا آنان در اوقات فراقت به بهشت و جهنم در حال رفت امد هستند؟

2 ❤️

2020-08-03 01:54:18 +0430 +0430

↩ حیرتزده
به هرحال دین هم فرگشت داره و ملا ها و مبلغین دینی که افسار ملت بدست گرفته اند هم چاله چوله های مسیر رسیدن به الله یا خدا با نام های دیگر رو به خوبی پر میکنند. جوری که شما توی قرن بیست یکم میبینید بالغ بر 6 میلیارد مردم جهان هنوز به خزعبلاتی چون مسطح بودن زمین و ازدواج و طالع بینی و… معتقد هستند و باور دارند.

2 ❤️

2020-08-03 09:28:34 +0430 +0430

این عقیده را باید با شدت سرکوب کرد

به جرم قتل مخالفانی که جرئت گفتن حقیقت را داشتند

به جرم قتل بیگناهانی که در هواپیما موشک باران شدند

به جرم قتل دخترانی از تبار رومینا

به جرم قتل اعتماد به نفس میلیون ها دختر ایرانی که هر کدام میتوانست معجزه ای شفابخش برای این کشور زخم خورده باشد

به جرم قتل قدرت انتخاب مردم در همه موارد

به جرم دزدی و دروغ و تجاوز و وحشیگری

پ.ن: حشرزاد هم یه تاپیک خوب درباره این عسلام واقعی داشت که خوندنش خالی از لطف نیست

0 ❤️

2020-08-03 15:05:37 +0430 +0430

↩ hosseinjoun1
متاسفانه باید اعتراف کنم حق با شماست! و بشر به جای شناخت خود ترجیح میده راحت ترین راه یعنی خرافات را انتخاب کنه! تا از شر تفکر و تعقل خلاص بشه!

و متاسفانه حیوانات بیچاره در هر فرهنگی نشانه نادان و احمق را اجرا می‌کنند!

جنگ هفتاد دو ملت همه را عذر بنه /// چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند

1 ❤️‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom