مقصر منم یا.....

از این زندگی خسته ام، از رژیم، از دین، از کار، از انسانها، از روزگار، از همه و همه چی، من چه گناهی کردم که درین جا افتادم، ولی من و درست کردن حتی از خودشون هم سوال نکردن آیا واقعا ما بچه میخوایم برای اینکه چی ؟ ظاهرا بجه یه اسباب بازی برای پدر و مادر و یا چشم وهم چشمی که بگن ما هم داریم، و شاید برای بستن دهن مردم و و و و....

اما حالا چی تکلیفم چه مثل خیلیها تقصیر رو به گردن دیگران بذارم ، رژیم، پدر و مادر ، دوست، معلم، جامعه، دین، پول و و و .....غیره و غیره ؟

اینکار رو نه من بلکه به جرئت میتونم بم اکثر مردم دنیا کردن. ولی نتیجه یکی بود تکرار مکدرات.

پس بهتر از خودم شروع کنم،

به قول یک فیلسوف که میگ :

ما هروز همون کار دیروز رو تکرار میکنیم و منتظر تغییر هستیم ! و اگر هم دنیا تغییر کنه، آیا ما همو کار دیروز رو تکرار نمیکنیم ؟ پس این ما هستیم که نیاز به تغییر داریم نه دنیا ومتعلقاتش.

ـــــــــــ

عاشق ایران

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1240

• 3145

خب...

صحبتت قشنگه و من قبولش دارم و توضیحاتِ زیر به معنیِ نادرست بودن صحبتت نیست و فقط به معنیِ اینه که این چیزی که شما میگید توی ایران خیلی خیلی خیلی پیچیده ترِ

همونجوری که علم اقتصاد توی ایران لنگ میندازه و به هیچ عنوان جوابگو نیست،علم های دیگه ای مثلِ فلسفه که مثل علمِ اقتصاد n متغیره هستند توی شرایط جامعه و حکومت ایران مجبور به لنگ اندازی میشن

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم‌ ،په پوله

• 2

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2889

• 10923

از خودت تغییر رو شروع کن

از خودت تغییر رو شروع کن

ـــــــــــ

• 1

• حیرتزده  
  • عضو از 1397/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 359

• 281

مقصر منم یا .....

نقل از: abbbbbcc

صحبتت قشنگه و من قبولش دارم و توضیحاتِ زیر به معنیِ نادرست بودن صحبتت نیست و فقط به معنیِ اینه که این چیزی که شما میگید توی ایران خیلی خیلی خیلی پیچیده ترِ

همونجوری که علم اقتصاد توی ایران لنگ میندازه و به هیچ عنوان جوابگو نیست،علم های دیگه ای مثلِ فلسفه که مثل علمِ اقتصاد n متغیره هستند توی شرایط جامعه و حکومت ایران مجبور به لنگ اندازی میشن

کاملا میفهمم چی میگی ولی این رو بدون هر جائی مشکلات خودش رو داره، این دلیل نمیشه که بکارمون ادامه بدیم، و بدنبال تغییر باشیم. فرض کن این حکومت و رژیم عوض بشه، و یا تو و من وامثال ما بریم به یک کشور دیگه چه تضمینی هست که تمام مشکلات حل بشه، چه تضمینی هست که ما بهتر زندگی کنیم !

من بعداز بیشتر 25 سال خارج از ایران بودن به این نتیجه رسیدم که باید خودم رو عوض کنم ،وگرنه مشکلاتی که ما بعنوان مشکل میبینیم همیشه و همه جا هست پس منم که مشکل واقعی هستم..

باور کن بعداز سالها اقامت در اینجا ودیدن هموطنهای که فکر کردن با آمدن به یه مملکت دیگه مشکلاتشون حل میشه و در اینجا به زندگی ایده آل میرسن جز یه خیال خوش نبود، چه کسانی رو دیدم و میبینم که همه چیزشون رو از دست دادن و چه زندگیها که متلاشی شده، بسیاری هنوز نیامده برگشتن .

خلاصه بگم دوست عزیز تا خودمون رو نشناسیم و عوض نکنیم هر روز مثل دیروزه

ـــــــــــ

عاشق ایران

• 1

• حیرتزده  
  • عضو از 1397/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 359

• 281

مقصر منم یا.....

نقل از: lovely_grl از خودت تغییر رو شروع کن

سپاسگزارم از نصیحتت !!؟؟

ـــــــــــ

عاشق ایران

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1240

• 3145

:/

نقل از: حیرتزده
نقل از: abbbbbcc

کاملا میفهمم چی میگی ولی این رو بدون هر جائی مشکلات خودش رو داره، این دلیل نمیشه که بکارمون ادامه بدیم، و بدنبال تغییر باشیم. فرض کن این حکومت و رژیم عوض بشه، و یا تو و من وامثال ما بریم به یک کشور دیگه چه تضمینی هست که تمام مشکلات حل بشه، چه تضمینی هست که ما بهتر زندگی کنیم ! من بعداز بیشتر 25 سال خارج از ایران بودن به این نتیجه رسیدم که باید خودم رو عوض کنم ،وگرنه مشکلاتی که ما بعنوان مشکل میبینیم همیشه و همه جا هست پس منم که مشکل واقعی هستم.. باور کن بعداز سالها اقامت در اینجا ودیدن هموطنهای که فکر کردن با آمدن به یه مملکت دیگه مشکلاتشون حل میشه و در اینجا به زندگی ایده آل میرسن جز یه خیال خوش نبود، چه کسانی رو دیدم و میبینم که همه چیزشون رو از دست دادن و چه زندگیها که متلاشی شده، بسیاری هنوز نیامده برگشتن . خلاصه بگم دوست عزیز تا خودمون رو نشناسیم و عوض نکنیم هر روز مثل دیروزه

بیخیال ......شبت خوش (rose)

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم‌ ،په پوله

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «