من حقیقتم ....

• lovely_grl  

• عضو از
    1397/7/5

• پست‌ها: 2761

• 6820

عاروق روشنفکری قلقلکت میده.. گوشیتو ور میداری ..دنبال ی جا ک عقده هاتو خالی کنی..ی جا ک همه مث خودت باشن.. ی جا ک آدماش هیچی برا جنگیدن ندارن..
اتصالتو روشن میکنی و میای تو .." وینستون سیلورتو" شایدم مارلبرو پایه بلندتو کام میگیری و خاکسترشو تو زیر سیگاری ک تا خرخرش سیگار اومده خالی میکنی.. تو ذهنت داری فکراتو بالا پایین میکنی ..جو سنگینه و دورت سکوت..
بو سیگار اتاقتو پر کرده و تو ذهنت آشوبه..
سایتو میاری بالا دنبال ی قسمت برا خالی کردن مزخرفات تو ذهنت میگردی .. میری رو قسمت مورد نظر.. خزعبلاتو از مغزت استفراغ میکنی رو صفحه گوشیت..
فرقی نداره چی باشه .. از ایده ات در مورد ی دختر بلوند و سکسی تا توهینای سخیفت ب مقدسات دیگران..برات مهم نیس ..مهم اینه میخوای عقده هاتو خالی کنی .. حالا فکر مسمومتو مث سم پخش کردی تو این جو.. دستت ی کم میسوزه ب خودت ک میای میبینی سیگارت تا ته سوخته .. دودو میدی بیرون .. بیشتر کلماتت در مورد ایران پرستیه ولی ی کشور دیگه امضاته .. خودتم خندت میگیره از این همه تناقض.. دوس دارم کل تفکراتتو غرغره کنم تو رو خودت بالا بیارم

ـــــــــــ

dances with pills

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Parhamqq  
  • عضو از 1398/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 4

هر کصخلی پا میشه رگش میزنه بالا تاپیک میزنه.
نکن...

هر کصخلی پا میشه رگش میزنه بالا تاپیک میزنه. نکن خوانوم نکن (dash) چی کصشر نوشتی

ـــــــــــ

• 3

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 965

• 2319

چرا چن وقته اینطوری شده

؟؟؟واضحه داستان چیه،لازم نیست بیشتر توضیح بدی،ولی من موندم که واقعا داستان چیه!!!؟

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم‌ ،په پوله

• 3

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2761

• 6820

نقل از: abbbbbcc

نقل از: abbbbbcc ؟؟؟واضحه داستان چیه،لازم نیست بیشتر توضیح بدی،ولی من موندم که واقعا داستان چیه!!!؟

داستان در مورد تناقضاته.. همش تناقض

ـــــــــــ

dances with pills

• 4

• WILD.121  

• عضو از 1397/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 208

• 1596

فقط دلم میخواد گریه کنم (cry) (cry) (cry)

فقط دلم میخواد گریه کنم (cry) (cry) (cry)

ـــــــــــ

• 2

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2319

چرا

نقل از: lovely_grl
نقل از: abbbbbcc ؟؟؟واضحه داستان چیه،لازم نیست بیشتر توضیح بدی،ولی من موندم که واقعا داستان چیه!!!؟

چرا انگشت اشاره همه سمتِ اون یه نفره؟؟!!!!!

ـــــــــــ

• 2

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6820

ی جمله ی معروف هست ک میگه وقتی ۱ نفر دشمنت باشه بقیه رو متقاعد کن ک اشتباه میکنه.. ولی وقتی همه دشمنت شدن همه رو متقاعد کن ک اشتباه میکردی

ـــــــــــ

dances with pills

• 3

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6820

نقل از: WILD.121

نقل از: WILD.121 فقط دلم میخواد گریه کنم (cry) (cry) (cry)

اخیییی:(

ـــــــــــ

dances with pills

• 2

• kochoo2019  

• عضو از 1398/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 93

• 71

خخخ این چیزاییی که گفتی چسی اومدن جلو بقیست
اصلش...

خخخ این چیزاییی که گفتی چسی اومدن جلو بقیست اصلش اینه با شلوارک مامان دوز نشستی جلو تلویزیون یه دستت تو شلوارکه تو اون دستتم گوشیه کسشرات مغز بستتو نشخوار میکنی تو سایتای سکسی و بعد از چند دقیقه اون دستت که تو شلوارکت بوده رو در میری بو میکنی میبینی بوی گوه میده دوباره بو میکنی همین لحظه یه اسب دیگه که فکر میکنه خیلی میدونه میاد یه نظر کسشرتر تو تاپیکت میزاره و تو وارد بحث باهاش میشی وووو... ادمه ش دیگه حوصله ندارم بنویسم

ـــــــــــ

• 2

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2319

فکر میکردم الان خیالمُ راحت میکنی

ی جمله ی معروف هست ک میگه وقتی ۱ نفر دشمنت باشه بقیه رو متقاعد کن ک اشتباه میکنه.. ولی وقتی همه دشمنت شدن همه رو متقاعد کن ک اشتباه میکردی

فکر کردم میخوای بگی کسِ خاصی منظورت نیست!پس کسِ خاصی منظورت هست!!

یه جمله دیگه هم هست میگه که توی دنیایی که همه دشمنتن بهترین راه برای مخفی شدن دیوانگیست!!ولی شما که الان دشمنت یه نفرِ!

نمیدونم چرا این یه نفر این همه دشمن پیدا کرده!!

ـــــــــــ

• 3

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6820

یه جمله دیگه هم هست میگه که توی دنیایی که همه دشمنتن بهترین راه برای مخفی شدن دیوانگیست!!ولی شما که الان دشمنت یه نفرِ!

شاید بهتره بگی چرا این همه دشمن ی نفر شدن.. من شخصا مشکل شخصی با هیچکس تو سایت ندارم فقط با ی سری افکار مخالفم

ـــــــــــ

dances with pills

• 3

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6820

نقل از: number.13

نقل از: number.13 البته تعداد زیادی اینطوری نیستن ^___^

شاید

ـــــــــــ

dances with pills

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2319

خب الان شد

شاید بهتره بگی چرا این همه دشمن ی نفر شدن.. من شخصا مشکل شخصی با هیچکس تو سایت ندارم فقط با ی سری افکار مخالفم

منم کاملا با تاپیکت موافقم

ـــــــــــ

• 2

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6820

منم کاملا با تاپیکت موافقم

مرسی ک فهمیدی از چی دارم میگم

ـــــــــــ

dances with pills

• 2

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2319

در مورد اینایی که توهین میکنن

اینُ به شما میگم چون که میدونم که میدونی که میتونم بگایِ سگشون بدم!پس‌ به ادامه تاپیکت برس

گل برای گل (rose)

ـــــــــــ

• 3

مشکل از کجاست ....

این مشکل دقیقا زمانی ایجاد می شه که طرف هیچ چهارچوب فکری نداره اما دوست داره ادای چیزی رو در بیاره که نیست . فردی که می دونه چی می خواد ، آگاهه نسبت به خواسته ها و نیازاش ، به مشکلاتش ، به موضوعی که در بابش می خواد صحبت کنه ، حتی به نحوه بیان خواستش مسلط هست هیچوقت این تناقض رو توش نمیبینی ، کسی که برای رفع خواسته ها و نیازاش مطالعه می کنه و بعد فکر می کنه و بعد حرف میزنه و در آخر بهشون عمل می کنه هیچ وقت کمتر زمانی دچار تناقض می شه ، کمتر زمانی باعث ناراحتی و اسفراغ مالی کردن دیگران می شه ، برای آرامش اعصاب خودتونم شده تلاش کنید در فضای اینترنت باشید اما با مرز ها و حدود مشخصی برای خودتون ، اینجا با هر کسی بحث نکنید ، هر صحبتی رو گوش ندید و هر آدمی رو تلاش نکنید تغییر بدید یا قانع کنید . در ضمن کسی که توی قرن بیست و یکم با این همه یافته علمی در باب ضرر های سیگار برای روشن فکر نشون دادن خودش هنوز اونو دود می کنه ، روشن فکر که چه عرض کنم ، بیشتر شبیه یه لمپن هست . اون ده 1950 و 1960 بود که سیگار علامت روشن فکری بود ، الان علامت نوجوون بی هنری هست که با دود کردن سیگار فقط می خواد کوچک بودنش رو با نقاب دودی مثلا بزرگ کنه .

ـــــــــــ

وجدان مفهوم گمشده ملت من است .

• 4

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6820

نقل از: abbbbbcc اینُ به شما میگم چون که میدونم که میدونی که میتونم بگایِ سگشون بدم!پس‌ به ادامه تاپیکت برس گل برای گل (rose)

اره پاتک ضربتی ..مرسی نظت باعث دلگرمیه (rose)

ـــــــــــ

dances with pills

• 2

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6820

نقل از: kamranalone10000

نقل از: kamranalone10000 این مشکل دقیقا زمانی ایجاد می شه که طرف هیچ چهارچوب فکری نداره اما دوست داره ادای چیزی رو در بیاره که نیست . فردی که می دونه چی می خواد ، آگاهه نسبت به خواسته ها و نیازاش ، به مشکلاتش ، به موضوعی که در بابش می خواد صحبت کنه ، حتی به نحوه بیان خواستش مسلط هست هیچوقت این تناقض رو توش نمیبینی ، کسی که برای رفع خواسته ها و نیازاش مطالعه می کنه و بعد فکر می کنه و بعد حرف میزنه و در آخر بهشون عمل می کنه هیچ وقت کمتر زمانی دچار تناقض می شه ، کمتر زمانی باعث ناراحتی و اسفراغ مالی کردن دیگران می شه ، برای آرامش اعصاب خودتونم شده تلاش کنید در فضای اینترنت باشید اما با مرز ها و حدود مشخصی برای خودتون ، اینجا با هر کسی بحث نکنید ، هر صحبتی رو گوش ندید و هر آدمی رو تلاش نکنید تغییر بدید یا قانع کنید . در ضمن کسی که توی قرن بیست و یکم با این همه یافته علمی در باب ضرر های سیگار برای روشن فکر نشون دادن خودش هنوز اونو دود می کنه ، روشن فکر که چه عرض کنم ، بیشتر شبیه یه لمپن هست . اون ده 1950 و 1960 بود که سیگار علامت روشن فکری بود ، الان علامت نوجوون بی هنری هست که با دود کردن سیگار فقط می خواد کوچک بودنش رو با نقاب دودی مثلا بزرگ کنه .

درسته مرسی از نظرت

ـــــــــــ

dances with pills

• 2

جانا سخن از زبان ما می‌گویی...

جانا سخن از زبان ما می‌گویی...

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 5

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 6820

نقل از: کیر ابن آدم

نقل از: کیر ابن آدم جانا سخن از زبان ما می‌گویی...

سپاس (rose)

ـــــــــــ

dances with pills

• 2

• master2550  

• عضو از 1396/5/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 180

• 183

اخه من واقعا موندم تو اين سايت يه چيزاى ادم ميبينه...

اخه من واقعا موندم تو اين سايت يه چيزاى ادم ميبينه مخش سوت ميكشه اينى كه گفتى كه اصلا خوبه حداقل طرف تو جهل مركبه ولى يارو عكس گذاشته از مثلا خودش بعد يه نفر لطف كرده اصل عكس رو از اينترنت اورده ثابت كرده طرف فيكه هنوز يه عده كامنت ميدن ميگن چه جورى ميتونيم باهات حال كنيم من به اين نايجه رسيدم اكثرا اينجا خودشون رو به نفهمى زدن

با وجود اينكه تقريبا تمام دختراى سايت از عكس الت ناراضين باز طرف عكس الت ميزاره دنبال دختر ميگرده ولى دختر سكسى بلوندو خوب اومدى بيا يه شامپاين برات باز كنم با هم بزنيم به بدن (drinks)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «