مهدی !

مهدی می‌آید
یا
توهّمی زاییده از ذهن اجداد ماست ؟

جوابِ این سوال مهم نیست ؛ مهم اینه که ما به جایِ جستجو درون خودمون ، همیشه دنبالِ عواملِ بیرونی برای رها شدن و یا دربندشدن هستیم ، فرقی نمیکنه که کی باشه :
انگلیس
آمریکا
اسرائیل
مسیح
محمد
و
یا مهدی ...

ـــــــــــ

D.H

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Kaspian.red2  

• عضو از 1397/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 61

یا مهدی....

یا مهدی....

ـــــــــــ

• 2

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 2098

• 3463

.

به تایپک آخر بنده مراجعه کنید

ـــــــــــ

تمایل دارم با زوجی راستگو و به تفاهم رسیده ارتباط برقرار کنم 98/4/1

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 500

• 1080

نقل از: Korkak

نقل از: Korkak *** به تایپک آخر بنده مراجعه کنید ***

چشم :)

ـــــــــــ

D.H

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: Tabriz_2019

نقل از: Tabriz_2019 شک‌نکن که وجود داره و میاد

خیلی خوبه که امید دارین :)

ـــــــــــ

D.H

• 3

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: number.13

نقل از: number.13 خیلی هم عای بلاخره دوباره یه نوشته خیلی خوب دیدیم ازتون (rose) (rose) این ک میفرمایین عامل درونی مهمتره ک شکی درش وجود نداره و قطعیه ولی مسعله این است ک می آید یا زایده ی تخیلات است؟؟؟؟

خیر مساله تفکر ماست

ـــــــــــ

D.H

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: Angel_of_Death

نقل از: Angel_of_Death دین دست آویزی بیشتر نیست برای اینکه به وسیله اون مردم رو در بند عقاید بکشن و هر جنایتی رو که بخوان در حق مردم انجام بدن و کسی به واسطه اون جرات اعتراض در امور رو نداشته باشه و مقصر هم ما مردمی هستیم که به جای تفکر و مطالعه تن به هر خفتی که به واسطه دین به ما تحمیل میشه میدیم.

قبول ندارم دلیل هم براش دارم با کمال احترام ولی ممنون از نظرتون :)

ـــــــــــ

D.H

• 3

• namireza  

• عضو از 1397/12/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 30

با کمال احترام
تا پارسال به وجودش ایمان داشتم ولی...

با کمال احترام تا پارسال به وجودش ایمان داشتم ولی با فیلمها و کتابها متوجه شدم فقط یه توهمه برای این آخوندها و حکومت یه کسی را بزرگ کردند و اصلا وجود نداره ضمن اینکه اگه هم بیاد چیزی بجز بدبختی و جنگ نیست. کتابهای خودشون را بخونید

ـــــــــــ

«آموزش مسایل جنسی، ضروری و حیاتی است»

• 3

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: namireza

نقل از: namireza با کمال احترام تا پارسال به وجودش ایمان داشتم ولی با فیلمها و کتابها متوجه شدم فقط یه توهمه برای این آخوندها و حکومت یه کسی را بزرگ کردند و اصلا وجود نداره ضمن اینکه اگه هم بیاد چیزی بجز بدبختی و جنگ نیست. کتابهای خودشون را بخونید

نمی‌دانم شاید حق با شما باشد

ـــــــــــ

D.H

• 2

• dash mehdi  

• عضو از 1391/5/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 159

• 108

والا با توجه به اسناد و نوشته های تاریخی حسن عسگری...

والا با توجه به اسناد و نوشته های تاریخی حسن عسگری اصلا بچه نداشته،و حتی تلویحا نوشته شده که دوجنسه مانند بوده حالا پیدا کن پرتغال فروش رو

ـــــــــــ

• 2

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3463

بلاهت

نقل از: Dokhtarehavva

یه سلسله مراتبه به انداره عقل خودم... کاری با اخوند وواینا ندارم خودم و مغر خودمون دوتا سوال به بودن خدا ایمان داریم؟ قبول داریم که قران یه سخن ماورای انسانه و کار ادم نیست چنین حرفایی رو زدن که همش مکمل همن؟

با مقداری مطالعه میتونید به این پی ببرید که اکثر موارد داخل قرآن در مصر باستان با علم به اثبات رسیده ، اگه بازم مبهمه برات پیام خصوصی بذار آی دی تلگرام بدم مدارکش رو برات بفرستم

ـــــــــــ

• 1

• As-pikc  
  • عضو از 1398/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 790

خودت سوال پرسیدی خودتم میگی جواب این سوال مهم...

خودت سوال پرسیدی خودتم میگی جواب این سوال مهم نیست?بعدش پند و اندرز میکنی?

شما اگه به حرف خودت ایمان داشتی تو این شب یه عامل بیرونی (از نظر خودت(تولد امام زمان)) انگولکت نمیکرد تا این تاپیکو بزنی

ـــــــــــ

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: dash mehdi

نقل از: dash mehdi والا با توجه به اسناد و نوشته های تاریخی حسن عسگری اصلا بچه نداشته،و حتی تلویحا نوشته شده که دوجنسه مانند بوده حالا پیدا کن پرتغال فروش رو

کلا اسناد متغیر و برعکس این فرمایش شما هم وجود دارن الا ایها حال ، نمی‌دانم :)

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: As-pikc

نقل از: As-pikc خودت سوال پرسیدی خودتم میگی جواب این سوال مهم نیست?بعدش پند و اندرز میکنی? شما اگه به حرف خودت ایمان داشتی تو این شب یه عامل بیرونی (از نظر خودت(تولد امام زمان)) انگولکت نمیکرد تا این تاپیکو بزنی

شما توی حرفای من اثری از قضاوت یا حکم دادن دیدین ؟ :)

ـــــــــــ

D.H

• 1

• namireza  

• عضو از 1397/12/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 30

یه سلسله مراتبه به انداره عقل خودم... کاری با اخوند وواینا ندارم خودم و مغر خودمون دوتا سوال به بودن خدا ایمان داریم؟ قبول داریم که قران یه سخن ماورای انسانه و کار ادم نیست چنین حرفایی رو زدن که همش مکمل همن؟

با مقداری مطالعه میتونید به این پی ببرید که اکثر موارد داخل قرآن در مصر باستان با علم به اثبات رسیده ، اگه بازم مبهمه برات پیام خصوصی بذار آی دی تلگرام بدم مدارکش رو برات بفرستم

جواب خودتان را با دیدن مستند petra ببینید. شهریست در اردن که در واقع قبله اصلی مسلمانانه. این عرب ها هم قبله را جابجا کردند هم قرآن را دستکاری . در این مستند که به فارسی دوبله شده و میتوانید از یوتیوب دانلود کنید و ببینید. بعد منبع اصلی شما یعنی قرآن زیر سواله چون مکه ای وجود نداشته و بعد از سالها اسم مکه را با دستکاری وارد قرآن میکنند . حالا میخواهید امام زمان را نبرده باشند در قران؟

ـــــــــــ

«آموزش مسایل جنسی، ضروری و حیاتی است»

• 0

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نه من اینایی که گفتینو قبول ندارم با احترام

ـــــــــــ

D.H

• 0

• captain.saman  

• عضو از 1395/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 98

• 173

daqiqan hamishe haminjore
hamishe fkr mkonim...

daqiqan hamishe haminjore hamishe fkr mkonim digaran mosabeb badbakhti ma hastan ya bayad maro be khoshbakhti beresonan hamishe bayad yeja vaysim o montazer bemonim sepas matn ziba o mafhomi bod

ـــــــــــ

A Captain Always Goes Down With His Ship

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: Angel_of_Death دین دست آویزی بیشتر نیست برای اینکه به وسیله اون مردم رو در بند عقاید بکشن و هر جنایتی رو که بخوان در حق مردم انجام بدن و کسی به واسطه اون جرات اعتراض در امور رو نداشته باشه و مقصر هم ما مردمی هستیم که به جای تفکر و مطالعه تن به هر خفتی که به واسطه دین به ما تحمیل میشه میدیم.
قبول ندارم دلیل هم براش دارم با کمال احترام ولی ممنون از نظرتون :)

به هر حال این نظر منه و شاید بقیه نظرات متفاوتی داشته باشن و در آخر خوشحال میشم دلایلتون رو بشنوم (rose)

قطعا همه این مسایل افسانه نیس ؛ اون چیزی که افسانه‌ایش میکنه برخی برداشت‌‌‌های افسانه‌ای ماس :)

ـــــــــــ

D.H

• 2

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 3463

جواب خودتان را با دیدن مستند petra ببینید. شهریست در اردن که در واقع قبله اصلی مسلمانانه. این عرب ها هم قبله را جابجا کردند هم قرآن را دستکاری . در این مستند که به فارسی دوبله شده و میتوانید از یوتیوب دانلود کنید و ببینید. بعد منبع اصلی شما یعنی قرآن زیر سواله چون مکه ای وجود نداشته و بعد از سالها اسم مکه را با دستکاری وارد قرآن میکنند . حالا میخواهید امام زمان را نبرده باشند در قران؟

من نتونستم منظور شمارو بفهمم یا شما منظور از حرف من رو اشتباه متوجه شدید

ـــــــــــ

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: captain.saman

نقل از: captain.saman daqiqan hamishe haminjore hamishe fkr mkonim digaran mosabeb badbakhti ma hastan ya bayad maro be khoshbakhti beresonan hamishe bayad yeja vaysim o montazer bemonim sepas matn ziba o mafhomi bod

ارادتمندم لطف دارین شما منظور اصلی منو گرفتین :)

ـــــــــــ

D.H

• 3

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: captain.saman daqiqan hamishe haminjore hamishe fkr mkonim digaran mosabeb badbakhti ma hastan ya bayad maro be khoshbakhti beresonan hamishe bayad yeja vaysim o montazer bemonim sepas matn ziba o mafhomi bod
ارادتمندم لطف دارین شما منظور اصلی منو گرفتین :)

سامان داداش فک کنم اشتباهی بدنه ی اصلی باند گذاشتم شمارو شما باید مغز متفکر گروه میشدی (cool) (biggrin) (biggrin)

آقای کاپیتان کارش درسته مث شما (biggrin)

ـــــــــــ

D.H

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما، تا چه میزان اجازه دارید در گرایشات یا عقاید مذهبی همسرتان (یا همسر آینده) دخالت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «