مهمونی سارا سوییت عزیزم و ساینا جون بفرمایید

امروز دیدیم خبری نیست کسی مهمونی نداده آتیش زدیم به مالمون

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• sara sweet  
  • عضو از 1389/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 2779

• 8

سلام

سلامی از روی ارادت نه ازروی عادت

باز هم دلی تنگ برای نبودنت ندیدنت و نداشتنت ...

خوش آمدید دوستون داریم

ـــــــــــ

• 0

درود به سارای عزیزم خوبی خوشگلم؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• sara sweet  
  • عضو از 1389/11/12

• 8

ساینا جونم

درود عزیزم مرسی که زحمت تالارو کشیدی تو عشق منی قربونت برم دوست دارم یه عالمه نه نه یه عالمه خیلی کمه دوست دارم بیشتر از همه :x

ـــــــــــ

• 0

سارا جونم بیشتر از این شرمنده نکن

ـــــــــــ

• 0

• sara sweet  
  • عضو از 1389/11/12

• 8

اسمش را میگذاریم؛ دوست مجازی اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته . . خصوصیاتش را که نمیتواند مخفی کند ...وقتی دلتنگی ها و آشفتگی هایش را مینویسد وقت میگذارد برایم، وقت میگذارم برایش . . نگرانش میشوم دلتنگش میشوم . . وقتی در صحبت هایم، به عنوانِ دوست یاد میشود مطمئن میشوم که حقیقی ست . . هرچند کنار هم نباشیم هرچند صدای هم را هم نشنیده باشیم،

دوستای گلم کجائین ؟

ـــــــــــ

• 0

قبل از رفتن به جنگ یکی دو بار و پیش از رفتن به خواستگاری سه بار برای خودت دعا کن. (یکی از دانشمندان لهستانی)

ـــــــــــ

• 0

راستی سارا دیروز لاورز خداحافظی کرد واقعا خداحافظی کرد یا فقط داشت میرفت تو خبر داری؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

دوستای گلم من یه ساعتی نیستم میرم و دوباره میام ببخشید سارای جونم همه زحمتا میوفته گردن خودت

ـــــــــــ

• 0

• Shahin70  
  • عضو از 1390/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 1584

• 14

گفتم یه سلامی به آجی های گلم بکنم بعد بگیرم بخوابم آخه دیشب تا صبح بیدار بودم فعلا بای بای.

ـــــــــــ

• 0

درود شاهین عزیز نیموده کجا میخوای بری؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

د بیا ببین من اینجا رو به کی سپردم کجایی سارا چرا بی خبر رفتی؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

من فکر می کنم که پشت همه ی تاریکیها شفافیّت شیری حیات نهفته است. این راز را از حفره ی ماه و روزنه های ستارگان دریافته ام

ـــــــــــ

• 0

• پيرامون  
  • عضو از 1390/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 109

سلام آبجى ساينا سلام ساراجون مهمون نميخواين

ـــــــــــ

• 0

درود به پیرامون عزیز خیلی خوش اومدی بفرمایید اینجا خونه خودتونه

ـــــــــــ

• 0

• be.toche  
  • عضو از 1390/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

سلام به دوستان گلم شاهين پيرامون ساينا و سارا

ـــــــــــ

• 0

• پيرامون  
  • عضو از 1390/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 109

Inja kasi joz to lover aslan tahvil nemigire shayadam moghaser khodamam kolan kheili khanumi

ـــــــــــ

• 0

متولدین فروردین : آهن فلز زندگی متولدین فروردین آهن است که 9 برابر دیگران به آنها قدرت می دهد و شانس و موفقیت آنها را در زندگی نه برابر می کند . انرژی و اشتیاق روانی انها می تواند همچون مشعل فروزانی ٬ راه را برای دستیابی به آرمان های بزرگی که در سر می پرورانند روشن نماید. آنها پیشگامانی هستند که همواره دیگران را به سمت هدفی نایافتنی هدایت می نمایند.متولدین فروردین کمتر به دنبال اندوختن ثروت هستند.ولی اگر شروع به مال اندوزی کنند با چنان سرعتی پیش می روند که وقت نمی کنند بایستند و پول ها را بشمرند. در زمینه پول ٬ زمان و حتی لباس خود بسیار دست و دلبازانه عمل می کنند و هر قدر هم فقیر باشند همیشه چیزی برای بخشیدن دارند. آنها اعتقاد دارند که وقتی به دیگران کمک می کنند نه فقط خرسند می شوند بلکه این عمل آنها باعث می شود که دیگران هم متقابلا کاری برای آنها انجام دهند.

ـــــــــــ

• 0

[quote=be.toche]سلام به دوستان گلم شاهين پيرامون ساينا و سارا[/quote] خوش اومدی دوست خوبم

ـــــــــــ

• 0

سلام من زود اومدم!بذارين كامنتا رو بخونم و بيام!

ـــــــــــ

• 0

• sara sweet  
  • عضو از 1389/11/12

• 8

ساینا جونم لاور خداحافظی کرده؟ من متوجه نشدم چیه این خداحافظی مد شده:D نه گلم احتمالا با یک ایدی جدید میاد خودش که میگه بیرونم هم کنید نمیرم خیلی گله

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حرف های سپاه در مورد اینکه ایران بعد از جمهوری اسلامی تبدیل به سوریه و ... میشود را باور دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «