موزیک ویدیوهای زیبای HD و Full HD

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6
  • پست‌ها: 6170
  • 1086

چون جای خالی موزیک ویدیو در این سایت احساس میشه و تاپیک موزیکها و موزیک ویدیوهای خارجی هم که خودم توش ویدیو میزاشتم فایلاش به گا رفت،از اینرو در راستای گسترش امپراطوری رسانه ای و اهداف استکباری!(دیدید بسیجی کسخلا از این حرفا میزنن (biggrin) ) بر آن شدیم که دوباره تاپیک موزیک ویدیو رو راه بندازیم.
واما قوانین...
1-سؤال=بی سؤال.بچه کنجکاوی نکن خوب نی.گاهی وقتا کنجکاوها کون شیکافته میشوند (biggrin)

2-درخواست=نداریم(دارودسته و رفقای شهوانی از این قانون مستثنی میباشند) (biggrin)

3-حرف بیخود و زر مفت و نق و ایراد و از این بدم اومد و از اون خوشم نیومد و فلان ویدیو رو دوست ندارمو عکس کیر و کس خود در این تاپیک گذاشتن=خشتک برگردان و در موارد حاد فاکیده شدن عمه جانتان (biggrin)

4-همه جوره موزیک ویدیو توش پیدا میشه،از شبه پورن تا سنگین و رنگین.از خواننده های معروف تا اونایی که به عمرتون اسمشونو نشنیدین.آهنگ به زبونهای انگلیسی،آلمانی،فرانسه،بلغاری،روسی،رومانیایی و...خلاصه هر زبونی بجز فارسی و عربی کوفتی (biggrin)

5-این تاپیک زیاد مناسب بچه های سیزده ساله،افراد دارای قلب باسمه ای و ضعیف،پاستوریزه،اونایی که از خون میترسن،افراد نازک نارنجی و با روحیه لطیف نیست چون خشونت،سکس و خون و خلاصه ویدیوهای Sick Fuck توش به وفور یافت میشه.البته اون وسط ویدیوهای لطیف و عشقولانه و یا غمگینانه هم گاهی اوقات از دستمون درمیره.کلاً مناسب بچه جقله ها نیس (biggrin)

6-با آنتی فیتیله و فندق شیکن دانلود نکنید چون خطای "Wrong IP" میگیرید و نمیتونید دانلود کنید.

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mofo56  

• عضو از: 1392/6/6
  • پست‌‌‌ها: ‌ 6170
  • 1086

Nemesea-Forever

یه ویدیوی غمناک و بسیار زیبا با یه خواننده زیبا.داستان یه پدر و دختر.صحنه ای که پدر در حال خودکشیه و روح دختر که در بین مرگ و زندگی معلقه،خودش و پدرش رو دوباره به زندگی برمیگردونه بسیار زیباست.اشک بعضیا رو ممکنه دربیاره این ویدیو

حجم:40 مگ کیفیت:720P لینک:Nemesea-Forever

ـــــــــــ

• 2

• mofo56  

• 1086

The Goldwyn Experiment-Vittu Mita Paskaa

یه ویدیوی باحال راک با چند دخمل خوشگل و لخت و پتی.اسمش به زبون فنلاندی هستش(آهنگ به زبون انگلیسیه) و ترجمش میشه یه چیزی در مایه های "بگا رفتیم"،"گاییده شدیم"،"ریده شد بهمون" یا همچین چیزایی (biggrin)

حجم:44.5 مگ کیفیت:720P لینک:The Goldwyn Experiment-Vittu Mita Paskaa

ـــــــــــ

• 4

• mofo56  

• 1086

Rihanna-Kiss It Better

این Rihanna یه کتک خورد(البته اون کریس براون دیوث کلی نوازش کرده بود خانومو!) اصلاً از این رو به اون رو شد طفل معصوم!بقیه شون هم از دوست پسرا و شوهراشون کتک بخورن بد نیستا بیان یوخده لختی مختی بشن بخصوص تیلور سویفت که بهش میخوره از اون کس طلاهای نمره یک باشه.البته کلی کلارکسون همون کتک نخوره بهتره چون لختی پختیش دیدنی نیس(از بس خیکه این بشر) (biggrin)

حجم:30 مگ کیفیت:720P لینک:Rihanna-Kiss It Better

ـــــــــــ

• 3

• mofo56  

• 1086

Nachtblut-Kalt wie Grab

دوستانی که قبلاً تو تاپیک مرحوم "موزیکها و موزیک ویدیوهای خارجی" میومدن میدونن که اصولاً بعضی ویدیوهای ما "ویتامین" داره و ما "ویتامین سرا" راه میندازیم (biggrin) ویتامینهای "ش" (شیطان)،"خ" (خشانت)،"ک" (کس و کون)،"م" (ممه) و ویتامینهای جدید "غ" برای ویدیوهای غمناک و "ک2" برای ویدیوهای کمدی (biggrin) این ویدیوی آلمانی که اسمش "سرد چونان قبر" هستش یوخده ویتامین "ش" داره.دختره کس و پستوناش کرم میزاره طفلکی (biggrin)

حجم:67 مگ کیفیت:720P لینک:Nachtblut-Kalt wie Grab

ـــــــــــ

• 2

• mofo56  

• 1086

Slash ft.Fergie-Beautiful Dangerous

ویدیوی اسلش همراه با فرگی نسخه کامل و سانسور نشده.این فرگی قیافش چقدر پورنیه لامصب(خوش بحال جاش دوهَمل که میکندش) (drooling)

حجم:47 مگ کیفیت:720P لینک:Slash ft.Fergie-Beautiful Dangerous

ـــــــــــ

• 1

• mofo56  

• 1086

Slayer-You Against You

خدمتتون عرض بنمایم که،وقت تزریق ویتامین "خ" به تاپیکه (biggrin) یه ویدیوی اکشن باحال از سلطان ترش متال،اسلیر.با هنرمندی "جیسن تراست" یه چشم که با اون چشم بندش خیلی badass و motherfucker شده.

حجم:131 مگ کیفیت:720P لینک:Slayer-You Against You

ـــــــــــ

• 2

• mofo56  

• 1086

Slayer-Repentless

این ویدیو دنباله داستان ویدیوی بالاییه و توش از هنرپیشه های نقشهای منفی و ترسناک و هیولایی مثل "تایلر مین" غول پیکر دو متر و خورده ای،"درک میرز" کچل ترسناک(اصلاً گریم نمیخواد این بشر!)،"تونی موران" بازیگر فیلم هالووین و "دنی ترخو" پیرمرد badass (باور میکنید شصت و خورده ای سن داره این مرد خشن!) که خودش در این زندانها مدتها زندانی بوده.ببینید چه شورش خونبار در زندان در میگیره!

حجم:89 مگ کیفیت:720P لینک:Slayer-Repentless

ـــــــــــ

• 3

• masd  
  • عضو از: 1390/4/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 19

خیلی عالی بود دمت گرم

خیلی عالی بود دمت گرم

ـــــــــــ

• 0

• masd  
  • عضو از: 1390/4/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 19

خیلی عالی بود دمت گرم

خیلی عالی بود دمت گرم

ـــــــــــ

• 0

دمت گرم دوست عزیز

دمت گرم دوست عزیز

ـــــــــــ

• 0

• mofo56  

• 1086

Sting & Mylène Farmer-Stolen Car

خیلی قشنگه این ویدیو و آهنگش.دو تا خواننده قدیمی و کهنه کار یکی فرانسوی و یکی انگلیسی با هم اثر قشنگی خلق کردن که از نمونه اولیه همین آهنگ زیباتر شده.

حجم:83 مگ کیفیت:1080P لینک:Sting & Mylène Farmer-Stolen Car

ـــــــــــ

• 1

• mofo56  

• 1086

White Sea-They Don't Know

یه ویدیوی بسیار زیبا و فوق العاده.صحنه های رقص زیر آبش رویا گونه س ضمن اینکه لخت بودن خانومها هم زیباییشو بیشتر کرده (biggrin)

حجم:53 مگ کیفیت:720P لینک:White Sea-They Don't Know

ـــــــــــ

• 2

• mofo56  

• 1086

Danzig-N.I.B

جوننننن!چه "ویچ" های جیگری!کلی ویتامین "م"(ممه) اونم از نوع مرغوب داره این ویدیو (biggrin)

حجم:77 مگ کیفیت:1080P لینک:Danzig-N.I.B

ـــــــــــ

• 2

• mofo56  

• 1086

Micaela Schafer-Jump

بعد از دیدن این ویدیو من بسیار به ورزش علاقمند شدم (biggrin) فقط نمیدونم اون موطلاییه چرا انقدر امّل بازی درمیاره و مثل اون دو تای دیگه شورتشو در نمیاره (biggrin)

حجم:85 مگ کیفیت:720P لینک:Micaela Schafer-Jump

ـــــــــــ

• 2

• mofo56  

• 1086

Michael kiske & Amanda Somerville-Silence

یه ویدیوی قدیمی با آهنگی بسیار زیبا

حجم:48 مگ کیفیت:720P لینک:Michael kiske & Amanda Somerville-Silence

ـــــــــــ

• 1

• mofo56  

• 1086

Nick Lawyer-Push The Button

اووففف!چه ویدیوی شیک و زیبایی!ویتامین "م" هم داره (biggrin)

حجم:61 مگ کیفیت:1080P لینک:Nick Lawyer-Push The Button

ـــــــــــ

• 1

• mofo56  

• 1086

The Armory-If I Ever

یه ویدیوی راک بسیار زیبا و چشمنواز (biggrin)

حجم:69 مگ کیفیت:720P لینک:The Armory-If I Ever

ـــــــــــ

• 1

• mahyasin123  
  • عضو از: 1393/3/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 162
  • 13

سلام و درود بر موفوی عزیز.امیدوارم حالت خوب...

سلام و درود بر موفوی عزیز.امیدوارم حالت خوب باشه.واقعا متاسف شدم که تاپیک قبلی ک انقد براش زحمت کشیدی از بین رفت.امیدوارم این تاپیکت مث قبل رونق بگیره و پر شه از موزیک ویدئوهای محشر. خواستم ازت درخواست کنم ک اگه ممکنه از yanitsa بیشتر موزیک ویدئو بذاری.خیلی ممنون میشم.من به سبکای خوندنش و البته ویدئوهاش خیلی علاقه دارم.ارزوی شادی برات دارم.

ـــــــــــ

• 0

• mofo56  

• 1086

نقل از: mahyasin123

نقل از: mahyasin123 سلام و درود بر موفوی عزیز.امیدوارم حالت خوب باشه.واقعا متاسف شدم که تاپیک قبلی ک انقد براش زحمت کشیدی از بین رفت.امیدوارم این تاپیکت مث قبل رونق بگیره و پر شه از موزیک ویدئوهای محشر. خواستم ازت درخواست کنم ک اگه ممکنه از yanitsa بیشتر موزیک ویدئو بذاری.خیلی ممنون میشم.من به سبکای خوندنش و البته ویدئوهاش خیلی علاقه دارم.ارزوی شادی برات دارم.

چاکر داداش.یانیتسا دیگه هر چی ویدیو ازش داشتیم تو تاپیک قبلی گذاشتیم.بخوایم بزاریم باس دوباره همون قبلیا رو بزاریم.خیالت راحت که این یکی تاپیک از اون یکی محشرتر خواهد شد.

ـــــــــــ

• 0

• mofo56  

• 1086

Pvsher-Power

یه ویدیوی جالب و بامزه سکسی و جنائی!میگن اسلحه دس بچه ندین برا همینه (biggrin) صحنه های فاکیدن مادربزرگه هم باحاله (biggrin)

حجم:44 مگ کیفیت:720P لینک:Pvsher-Power

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نسبت به فانتزی «بی‌غیرتی» چه احساسی دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «