میشه بیایین یکبارم شده اندازه کیرتونو واقعی بگین؟

• hidden71  

• عضو از
    1392/8/6

• پست‌ها: 330

• 110

میشه اندازه هارو واقعی بگین
والا یک تاپیک خوندم توی همین شهوانی همه بالا 18 سانت بودن
میشه سایزهای واقعیتون رو اینجا بگین

ـــــــــــ

خراسان رضوییا پرچمشون بالاس

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hidden71  

• عضو از 1392/8/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 330

• 110

بیاین بگین دیگه

ـــــــــــ

• 0

• hidden71  

• عضو از 1392/8/6

• 110

[quote=hamhero93]13-14[/quote] امیدوار شدمممممممممممممممم مرسی

ـــــــــــ

• 0

سلام ماله من در حالت شق شده 20cm کلفتیشم 5.5 یه نمونه رو آیدیم هست عر کی باورش نمیشه بیاد نشون بدم البته گی نیستم

ـــــــــــ

• 0

• amirs3  
  • عضو از 1391/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

خوابه،بيدار شد بهت ميگم

ـــــــــــ

• 0

• hototanha  
  • عضو از 1393/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

16 cm

ـــــــــــ

• 0

24سانت به قطر5واقعیت گفتم

ـــــــــــ

• 0

• qgb14  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 88

16 سانتی متر طولش هست و محیطش هم همین اندازه یا به قطر پنج سانت تقریبا

ـــــــــــ

• 0

• hidden71  

• عضو از 1392/8/6

• 110

میانگین شد 17 سانت ولی چجور پس مقالات نوشتن میانگین در ایران بین 13 تا 15 سانته! اوکی مرسی دوستان از نظراتتون ولی یک چیزی هم هست اونایی ک زیر 15 هستن اعلام حضور نمیکنن ولی زیادن

ـــــــــــ

• 0

• Rama_P  
  • عضو از 1390/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 90

آقا اینا اکثرا وقتی میخوان اندازه بگیرن، از زیر کیر سانت رو میزارن و گاهی حتی دیده شده از سوراخ کونشون به بالا رو جزء کیر حساب میکنن! که در این صورت عمه من هم با وجود اینکه اصلا کیر نداره، چهار پنج سانتی صاحب کیر میشه و میتونه در این زمینه ادعا داشته باشه حتی! هرچند، این کار از پایه و بنیان غلطه و مهم کیفیت کیره و نه کمیتش! یه بار میبینی یکی با یه دودول چند سانتی همچین میکنه طرف رو که یه کیر بیست سانتی هم نمیتونه همچین کردنی رو در عمرش تجربه کنه! حالا در هر حال، روش صحیح اینه که سانتیمتر رو روی قسمت بالایی کیر قرار بدید و دقیق از نقطه ای که کیر از بدن بیرون اومده اندازه بگیریم! ضمنا، اگه بزرگتر بودن کیر نشانه مرد بودنه و قابل افتخار، پس خر و اسب از همه تون مردترند! به انسانیتتون بنازید نه به طول کیرتون... در مورد سکس هم به مهارتتون در سکس بنازید و نه بازهم به طول و عرض کیرتون! آهاف یه چیز دیگه هم اینکه بعضی دوستان هنوز فرق قطر کیر با محیط کیر رو نمیدونن! یه متر خیاطی بر میدارن اندازه دور کیرشون رو میگیرن بعد میان مینویسن قطر کیرم ده سانتیمتر! ده سانتیمتر و کیر خر! کیر خر هم قطرش اینقدر نیست آخه برادر!

ـــــــــــ

• 39

• hidden71  

• عضو از 1392/8/6

• 110

[quote=Rama_P]آقا اینا اکثرا وقتی میخوان اندازه بگیرن، از زیر کیر سانت رو میزارن و گاهی حتی دیده شده از سوراخ کونشون به بالا رو جزء کیر حساب میکنن! که در این صورت عمه من هم با وجود اینکه اصلا کیر نداره، چهار پنج سانتی صاحب کیر میشه و میتونه در این زمینه ادعا داشته باشه حتی! هرچند، این کار از پایه و بنیان غلطه و مهم کیفیت کیره و نه کمیتش! یه بار میبینی یکی با یه دودول چند سانتی همچین میکنه طرف رو که یه کیر بیست سانتی هم نمیتونه همچین کردنی رو در عمرش تجربه کنه! حالا در هر حال، روش صحیح اینه که سانتیمتر رو روی قسمت بالایی کیر قرار بدید و دقیق از نقطه ای که کیر از بدن بیرون اومده اندازه بگیریم! ضمنا، اگه بزرگتر بودن کیر نشانه مرد بودنه و قابل افتخار، پس خر و اسب از همه تون مردترند! به انسانیتتون بنازید نه به طول کیرتون... در مورد سکس هم به مهارتتون در سکس بنازید و نه بازهم به طول و عرض کیرتون! آهاف یه چیز دیگه هم اینکه بعضی دوستان هنوز فرق قطر کیر با محیط کیر رو نمیدونن! یه متر خیاطی بر میدارن اندازه دور کیرشون رو میگیرن بعد میان مینویسن قطر کیرم ده سانتیمتر! ده سانتیمتر و کیر خر! کیر خر هم قطرش اینقدر نیست آخه برادر![/quote]

نشد نوشته شمارو لایک نکنم واقعا ممنون خیلی عالی توضیح دادینننننننننن اخه وقتی نشریات نوشتن بلندترین طول کیر ماله کشور استرالیا میانگین 18 سانت هستش و کوچکترین در زاپن 9 سانتیمتر چجور من حسابیدم شد 17 سانتیمتر یعنی ما استرالیا هستیم شایدم اونایی ک کیرشون بلنده میان شهوانی نمیدونم واا الا دداش این فیلمهای پورن هم توقع خانومارو بیش از اندازه کرده به 14 سانت میگن کوشولو!!!!!!!

ـــــــــــ

• 6

• man2012  
  • عضو از 1390/2/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 1

kiram 18 cm be ghotre 6 cm har khanomi khastesh khabar bede ham Payam ham E.mail montazere khanomay nazo jigaram

ـــــــــــ

• 0

اي دي من : saeed1324saeed

18 سانتيمتر با قطر 6 1016.jpg 1023.jpg agn gi0 04.jpg fffs.jpg

ـــــــــــ

دوستان گرامی آی دي من ( یعنی سعید1324سعید) خراب شده ,و نمیتونم باهاتون درارتباط باشم و پیامهاتون رو بگیرم و پاسخ بدم خواهش میکنم با این آی دی جدیدم با من درارتباط باشید ممنونم saeed1334saeed

• 5

• alborz36  

• عضو از 1391/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 148

• 129

طول 14 قطر 4.5 تا 5 سانتی متر

ـــــــــــ

• 0

medium_IMG_0417.JPG

سعيد23از قائمشهر.كسي هست دست مارو بگيره....17cm

ـــــــــــ

• 4

[000036].jpg

ـــــــــــ

• 3

• anal@sex@fan  

• عضو از 1391/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 143

• 16

vase man 15 cm e ru kar 16^17 tahvil midam :D

ـــــــــــ

HOTXBOX69@YAHOO NIAZ BE SEX DARAM TANHAM

• 0

IMG_0417.JPG

ـــــــــــ

• 2

• gallows  

• عضو از 1390/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 145

• 81

بین 16 تا 17 سانتیمتر بسته به میزان تحریک وشق شدگی :D

ـــــــــــ

• 1

• DIKT  

• عضو از 1389/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 384

• 194

طول واقعیش و مفیدش 17 سانت قطرش جدا اندازه نگرفتم حوصله نداشتم اندازه گرفتم مجددا اعلام میکنم

ـــــــــــ

• 1

• nima_es  

• عضو از 1391/8/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 261

• 100

مال من 17 سانته عکسشم تو پروفایلم هستش

ـــــــــــ

آیدی تلگرام : nai452@

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «