می خواهم عضویتم را لغو کنم

•  

• عضو از

• پست‌ها:

سلام دوستان .یکی به من بگه چطوری عضویتمو لغو کنم میخوام از سایت برم .لطفا کمکم کنید

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

پس چرا کمک نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////

ـــــــــــ

• 0

• admin  

• عضو از 1388/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 953

• 856

حساب کاربری شما به درخواست خودتان بلوکه شد.

لطفا دفعه بعد قبل از عضو شدن قدری تأمل کنید تا دوباره پشیمان نشوید :)

ـــــــــــ

لطفا قبل از طرح سوال،‌ راهنمای سایت را بخوانید. اگر موقع پست با مشکل فیلتر اسپم مواجه می شوید پست مشکل ساز را کپی کنید و در پیام خصوصی برایم بفرستید.

• 0

• عايشه  
  • عضو از 1390/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 317

• 14

[quote=admin]حساب کاربری شما به درخواست خودتان بلوکه شد.

لطفا دفعه بعد قبل از عضو شدن قدری تأمل کنید تا دوباره پشیمان نشوید :)[/quote] قربون دستت ادمين عزيز اين پسره منو به فاك داد به كاك كشيد ازبس بال بال زد كه چطور اكانتشو بلوكه كنه متشكرم

ـــــــــــ

• 0

• farhad r33  
  • عضو از 1389/10/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

salam mishe yeki be man bege chejori mitonam ax ke gozashtam pak konam lotfan rahnemai konid

ـــــــــــ

• 0

[quote=farhad r33]salam mishe yeki be man bege chejori mitonam ax ke gozashtam pak konam lotfan rahnemai konid[/quote] درود دوست عزیز شما می تونید عکس خودتون را از طریق گزینه ی ویرایش که در پایین پستتان قرار دارد پاک کنید و یا از ادمین درخواست کنید که کلا پستتان را حذف کند.

ـــــــــــ

• 0

• SHAAPOUR  

• عضو از 1389/9/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 3955

• 126

[quote=عايشه] قربون دستت ادمين عزيز اين پسره منو به فاك داد به كاك كشيد ازبس بال بال زد كه چطور اكانتشو بلوكه كنه متشكرم[/quote] اون قصدش چیزه دیگه ای بوده :D

ـــــــــــ

همانا اسپنکِ دافيانِ شيطان نشانه ی شدت و شور شناور در شئونات شيخه نه نشانه ی خشونتِ شيخ (cool)

• 0

واسه چی این ارتباط با ما راازبالای سایتت حذف نمیکنی بیخودترین گزینه ای هست که تاحالادیدم فقط اتوماتیک مینویسه نظرات شمادربهتربودن سایت مفیدخواهدبودهمین یکی هم اینکه من قبلا عضوچت روم بودم و3ماهه نمیتونم واردبشم هیچ خطایی هم نکردم وحتی خودشماگفتیدمیتونی واردبشی ونشدثبت نام میکنی ایمیل فعال سازی رامیزنی ولی میگه رمزاشتباهه اگه سرکاری هست بگیدتاما هم اطلاع رسانی کنیم کسی بیخودی منتظرچت شهوانی نباشه یکی هم اینکه توی صفحه اصلی یه جایی برای حل مشکلات کاربرانت درست کن تااینهمه منتظرنباشن ببینن کی یه پستی مینویسی مثل الان تاشاید جوابشونو بدی

ـــــــــــ

• 0

مسعود دیوونه شدی؟ چه خبر شده بازم؟

عجب ...مسعود چرا اینجوری کردی آخه

بازم چت شده تو

لااقل بهم میگفتی چته

این رسمش نبود رفیق

کله شقی دیگه مسعود

آقا یکی به من بگه چی شد که مسعود این درخواست رو کرد؟

ـــــــــــ

• 0

• baran-20  
  • عضو از 1391/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 3191

یعنی الان ادمین مسعود رو حذف نکرد آیا؟؟؟؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «