ناله و شهوت

• kokarostam  

• عضو از
    1397/9/22

• پست‌ها: 368

• 5147

دیدم همه تاپیک می‌زنند، من هم تاپیک زدم. سعی میکنم مطلب جدی و غیر جدی و شعر و کـُس‌شعر و کون‌شعر اینجا قرار بدم.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 368

• 5147

سوال

میخوام بگم که من گاهی شعر میگم، البته در دفتر شعری که برای خودم دارم. اینجا هم که میام پای داستان‌هایی که فرصت خوندن پیدا میکنم، شعر میگذارم. شاید بهتر باشه که اسمش را بذارم کـُس‌شعر و یا کون‌شعر. برای من خیلی مهمه که بدونم آیا کسی از شعرهای من خوشش میاد یا خیر؟ گاهی داستانی که میخونم به حدی روی مخم بالانس میزنه که فقط با شعر آروم میشم. بیشتر اوقات هم شعر برای ساختن ایام خوش و شادی و خنده میگم. خوش باشید.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 8

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

مخ

دارم سعی میکنم یک لینک رو اینجا کپی کنم ولی نمیشه.

کسی میدونه لینک یک داستان را چطوری میشه اینجا گذاشت؟

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 3

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

ما را چکار

این همه داستان نویس، ما را چکار

کـُس خل و کـُستان نویس، ما را چکار

این همه سکس کثیف با محرمان

خاطرات کونیان، ما را چکار

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 13

نقل از: kokarostam

فقط آپلودرای سایت میتونن لینک بزارن ککا

ـــــــــــ

• 4

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

عجب

نقل از: محمدرضااسفندیاری

فقط آپلودرای سایت میتونن لینک بزارن ککا

پس باید گفت زرشک. (sick)

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 3

• Scott12  

• عضو از 1398/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 163

• 1199

شعرات معرکه و عالیه. اسم دیوان شعرت رو بزار فی...

شعرات معرکه و عالیه. اسم دیوان شعرت رو بزار فی حقیقة الشهوانی.

ـــــــــــ

• 6

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

ممنون

نقل از: احساس.....

اسکرینشات بگیر

روش جالب و قابل اجرایی است. دستت درد نکنه. (clap)

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 2

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

تناقض

برای من عجیبه که طرف تاپیک زده که عکس زنم که خیلی مذهبیه. و عکس گذاشته که داره زنش رو میکنه و پست زده زوجها بیان عکس تبادل کنیم. گاگول، شاشیدم توی مذهب خودت و زنت، معنی مذهب رو میدونی؟ اصولا چرا میگی زنت مذهبیه؟ به کیرم که مذهبیه. میدونم که یک چاقال هستی که میخواهی عکس جمع کنی. برو جق بزن و آبت رو بخور.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 5

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

داستان

الان داستانی به اسم مونا را خوندم. راستش زمانی که جوان بودم و بالغ هم بودم به مسائلی مثل بیغیرتی، فانتزی‌های سکسی فکر نمیکردم چه برسه به واقعی بودن. فقط کنجکاو بودم که دیدن و لمس کردن یک زن لخت چه لذتی خواهد داشت. الان که سالها از اون زمان میگذرد و تجربه کسب کردم، قطعا فانتزی‌هایی هم برای خودم و پارتنرم دارم و داریم که فقط و فقط در رختخواب بین هردومون است و لاغیر. البته فانتزیهای ساده هستند. خواستم بگم اگر فانتزی دارید، نوش جونتون، اگر دوست دارید واقعیش کنید، بروید واقعیش کنید و باز هم نوش جونتون. ولی اینکه میایید اینجا عمومیش میکنید و یا اینکه همان فانتزی خیالی کثیف و بیغیرتی و خیانت و امثالهم را در اینجا و در قالب داستان تبلیغ میکنید یعنی خیلی آشغال‌کله، کونی و ولدزنا هستید. شاشیدم به افکار، مرامتون.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 9

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

دیوار مفعولین

داشتم به این موضوع فکر میکردم که با وجود این همه کونی که شهوانی را پر کرده‌اند شاید بهتر باشه که یک دیوار مفعولین یا دیوار کونی‌ها درست بشه تا افراد نیازمند به کون کردن بتوانند نیاز خودشان را برطرف کنند. البته نحوه کار اینجور باید باشه که هر کسی که یک کونی برای خودش داره و دم به دم اون کون رو میگاید، وقتی از اون کون خسته و دلزده شد، عکس و آدرس آن را همراه با خصوصیات جالب آن کون را روی دیوار بچسباند. باشد تا کمکی به جامعه کونیان و کون کنان شده باشد.

ها کـُ‌کا

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 6

• .Nazanin.  

• عضو از 1398/9/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 5465

نقل از: kokarostam [](

)داشتم به این موضوع فکر میکردم که با وجود این همه کونی که شهوانی را پر کرده‌اند شاید بهتر باشه که یک دیوار مفعولین یا دیوار کونی‌ها درست بشه تا افراد نیازمند به کون کردن بتوانند نیاز خودشان را برطرف کنند. البته نحوه کار اینجور باید باشه که هر کسی که یک کونی برای خودش داره و دم به دم اون کون رو میگاید، وقتی از اون کون خسته و دلزده شد، عکس و آدرس آن را همراه با خصوصیات جالب آن کون را روی دیوار بچسباند. باشد تا کمکی به جامعه کونیان و کون کنان شده باشد. ها کـُ‌کا

دهنت سرویس، پاچیدم (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من، چیزی است که من هستم؛ اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی...

• 2

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

داستانهای چند قسمتی

کلا داستان چند قسمتی نمی‌خونم. یعنی حوصله ندارم. ترجیح میدم همه در یک قسمت جا بشه.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 1

نقل از: kokarostam میخوام بگم که من گاهی شعر میگم، البته در دفتر شعری که برای خودم دارم. اینجا هم که میام پای داستان‌هایی که فرصت خوندن پیدا میکنم، شعر میگذارم. شاید بهتر باشه که اسمش را بذارم کـُس‌شعر و یا کون‌شعر. برای من خیلی مهمه که بدونم آیا کسی از شعرهای من خوشش میاد یا خیر؟ گاهی داستانی که میخونم به حدی روی مخم بالانس میزنه که فقط با شعر آروم میشم. بیشتر اوقات هم شعر برای ساختن ایام خوش و شادی و خنده میگم. خوش باشید.

اقا اختیار دارید شکست نفسی میکنین؟؟ شعراتون عالیه ینی... من اصلا از بعضی کامنت ها روده بر میشم کامنت شما و خیلی از دوستان عزیز دیگه از همون کامنت هاییه ک ب نظرم جذابیتش بیشتر از خود داستانه....

ـــــــــــ

• 2

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

شیطونی نکن

یعنی اگه شیطونی کنید، این رو میفرستم سراغتون تا لیس بزنید.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 2

• Eblis62m  

• عضو از 1398/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 73

نقل از: kokarostam یعنی اگه شیطونی کنید، این رو میفرستم سراغتون تا لیس بزنید.

(inlove) همین رو اگه میزاشتی میگفتی کسم داغ کرده یکی بیاااد الان کس لیسا میومدن میگفتن بده بخوریم و بکنیم توش (biggrin)

ـــــــــــ

• 5

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

هاهاها

نقل از: Eblis62m
نقل از: kokarostam یعنی اگه شیطونی کنید، این رو میفرستم سراغتون تا لیس بزنید.

(inlove) همین رو اگه میزاشتی میگفتی کسم داغ کرده یکی بیاااد الان کس لیسا میومدن میگفتن بده بخوریم و بکنیم توش (biggrin)

دقیقا

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 2

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

نظر

حالا نظرتون در مورد این چیه؟:

ماندن با کسی که قدرتان را نمی داند،

وفاداری نیست،

حماقت است.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 5

• Eblis62m  

• عضو از 1398/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 73

نقل از: kokarostam **حالا نظرتون در مورد این چیه؟: ماندن با کسی که قدرتان را نمی داند، وفاداری نیست، حماقت است.**

باید بگی ک س ننت من رفتم و بیخیالش بشی

ـــــــــــ

• 2

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

عاقبت

خدا به دادمون برسه. دیدم یکی از داستان‌های "گی" رتبه سوم از داستان‌های برتر شده. تقصیر خودمونه. این همه به داستان‌های خوب لایک میدیم ولی گشادبازی در میاریم و به این داستان‌ها دیس‌لایک نمیدیم. رفتم دیدم تعداد کامنت های منفی بیشتر از دیس‌لایک شده. خب عزیزان، اگه خوشتون نمیاد، چرا دیس نمیدید؟ پس شور حسینیتون کجا رفته؟ همراه شو عزیز.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 1

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• 5147

آزمایش

ها کـُ‌کا

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما «اسلام واقعی» چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «