نامه ای سرگشاده به برادران سایبری!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 5501

• 6192

هموطن سایبری!

من مدتیه متوجه شدم که حتی توی این سایت هم نمیتونیم یک سری حرفهای ساده رو بزنیم. وقتی یه تاپیکی هست که مورد علاقه سیستم نیست, انواع و اقسام اکانت های فیک همون روز ساخته میشن و شروع میکنن به لجن پراکنی! تاپیک میزنن بر علیه نویسنده, فحاشی میکنن, بحث رو منحرف میکنن, ننه من غریبم بازی در میارن, الکی برای مردم ابراز نگرانی میکنن...

راستش رو بخواین یک سیستم امنیتی هوشمند سعی میکنه یک سری روزنه ها رو به عنوان "سوپاپ اطمینان" باز بذاره تا انرژی روانی اعتراضی جامعه اونجا تخلیه بشه و جلوی جمع شدن و انفجار مهیب اون گرفته بشه. شما متاسفانه حتی صلاح خودتون رو هم تشخیص نمیدین!

من معمولا سعی میکنم شکمی راجع به مسائل قضاوت نکنم اما اوضاع و احوال امروز ایران به من میگه که سیستم توی یه سراشیبی تند و غیر قابل بازگشت افتاده. شمایی که حقوق میگیرین که مردم رو سرکوب کنین و حتی چهار تا تاپیک ساده رو توی "این سایت" هم نمیتونین تحمل کنین, باید جدا به فکر فردا هم باشین!

اگر من جای شما بودم, سعی میکردم هر چه زودتر از این شغل بزنم بیرون و دنبال کار آبرومندی بگردم. این خشم و نفرتی که من در مردم دیدم وقتی که زمانش برسه با شماها بدون ملاحظه رفتار خواهد کرد!...و اون زمان نزدیکه!

هر سیستمی یک عمری داره. اتحاد جماهیر شوروی با اون عرض و طول و با اون دستگاه امنیتی مخوف و اون قدرت نظامی حیرت آور 70 سال بیشتر دوام نیاورد. اونها از خیلی لحاظ کشور پیشرفته ای بودن...و خیلی از حماقتهایی که این سیستم مرتکب میشه رو مرتکب نمیشدن.

شما سرنوشت صدام رو دیدین و دیدین چه بلایی سر اطلاعاتیهای بعثی بعد صدام اومد! شما سرنوشت قذافی رو هم دیدین و مشاهده کردین که چه بلایی سر دستگاه امنیتی اون اومد...

خلاصه اینکه این تو بمیری مثل تو بمیری های قبلی نیست. نه اینکه بشه زمانش رو پیش بینی کرد, اما شیب حوادث خیلی تند هست و فروپاشی این سیستم هم عمدتا به دلیل فساد افسار گسیخته درونی اون, بکار گماشتن افراد ناکارآمد و نادان در راس امور و فشار اقتصادی ناشی از تحریم ها خواهد بود.

حالا خود دانید.

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5501

• 6192

-

*سیستمی که وقتی مردم به گرون شدن بنزین اعتراض میکنن چند صد نفر رو میکشه و هزاران نفر رو دستگیر میکنه و 2 هفته هم اینترنت مملکت رو قطع میکنه معلومه که اوضاع و احوال روبراهی نداره و وضعش خیلی وخیم تر از اون چیزیه که قبلا فکر میشد!

*ما اینجا هیچکدوممون فعال سیاسی واقعی نیستیم. از سر علاقه یا دلسوزی مطالبی مینویسیم...یعنی سیستم انقدر نگران و وحشت زده است که از حرف چهارتا آدم معمولی هم احساس خطر میکنه؟ طرف رفته 3 بار اکانت ساخته که یه مطلبی که من نوشتم رو مثلا خراب کنه! چقدر دیگه آدم باید از ترس ریده باشه به خودش که این کارها رو بکنه؟
ـــــــــــ

• 4

• McTavion  

• عضو از 1398/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 133

• 192

کاااااااااملا باهات موافقم دوست عزیز

کاااااااااملا باهات موافقم دوست عزیز

ـــــــــــ

• 1

• McTavion  

• عضو از 1398/8/5

• 192

به قول شما(صاحب تاپیک) شیب تندی پیدا شده توی...

به قول شما(صاحب تاپیک) شیب تندی پیدا شده توی حوادث...من خودم همچین فکری رو دارم و می بینم....خیلی هم گل درشتن و کسی که نمی بینه کوره واقعا

ـــــــــــ

• 1

• McTavion  

• عضو از 1398/8/5

• 192

به نظر من(تحلیله فقط) از دهه 60 و 70 ها چیزی در...

به نظر من(تحلیله فقط) از دهه 60 و 70 ها چیزی در نمیاد...اما به نظرم(بازم میگم یه تحلیله و نظر خودمه) دهه 80 و 90 ها ؛توی سن بلوغ فکری که برسن یه سری اصلاحات شدیدی توی کشور رو رقم می زنن

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6192

نقل از: McTavion

نقل از: McTavion به قول شما(صاحب تاپیک) شیب تندی پیدا شده توی حوادث...من خودم همچین فکری رو دارم و می بینم....خیلی هم گل درشتن و کسی که نمی بینه کوره واقعا

این رفقا حتی صلاح خودشون رو هم تشخیص نمیدن...وقتی میبینی که طرف حتی توی کار تخصصی خودش هم اینجور با خنگی عمل میکنه معلومه که...

ـــــــــــ

• 2

• McTavion  

• عضو از 1398/8/5

• 192

نقل از: axm432

نقل از: McTavion به قول شما(صاحب تاپیک) شیب تندی پیدا شده توی حوادث...من خودم همچین فکری رو دارم و می بینم....خیلی هم گل درشتن و کسی که نمی بینه کوره واقعا
این رفقا حتی صلاح خودشون رو هم تشخیص نمیدن...وقتی میبینی که طرف حتی توی کار تخصصی خودش هم اینجور با خنگی عمل میکنه معلومه که...

The country is ours and I totally agree with you, my friend

ـــــــــــ

• 0

• kos+kir+kon  

• عضو از 1398/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 25

خواهر ساییبری هم داریم چرا نیمی از جامعه را...

خواهر ساییبری هم داریم چرا نیمی از جامعه را نمیبینی ؟ چرا فکر میکنی زن ها بی عرضه اند ؟ چرا ؟ (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

زوج سکسی ...ضربدری

• 2

• kos+kir+kon  

• عضو از 1398/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 25

خواهر ساییبری هم داریم چرا نیمی از جامعه را...

خواهر ساییبری هم داریم چرا نیمی از جامعه را نمیبینی ؟ چرا فکر میکنی زن ها بی عرضه اند ؟ چرا ؟ (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

زوج سکسی ...ضربدری

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6192

نقل از: kos+kir+kon

نقل از: kos+kir+kon خواهر ساییبری هم داریم چرا نیمی از جامعه را نمیبینی ؟ چرا فکر میکنی زن ها بی عرضه اند ؟ چرا ؟ (biggrin) (biggrin)

خواهر! اون خواهرا هم مثل برادر ما هستن! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6192

نقل از: kos+kir+kon

نقل از: kos+kir+kon خواهر ساییبری هم داریم چرا نیمی از جامعه را نمیبینی ؟ چرا فکر میکنی زن ها بی عرضه اند ؟ چرا ؟ (biggrin) (biggrin)

ضمنا بنده از حقوق خواهران گرامی خیلی قوی اینجا دفاع کردم:

https://shahvani.com/forum/topic/%D8%A2%D9%82%D8%A7%D8%A7%D8%A7%D8%A7-%D8%B2%D9%86-%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D9%81%D9%87

ـــــــــــ

• 1

سوال ....

همیشه برام سوال بوده اینایی که توی فضای مجازی خیلی راحت به اسلام .. رهبر .. نظام .. و غیره گیر میدند .. و گاها توهین هم میکنند .. هیچ نگران امنیتشون نیستند ؟ اخه برای خیلی کمتر از اینا متاسفانه طرف را به ناکجا اباد میبرند و نابود میکنند ..
خودم فکر میکنم یا 1---یا خیلی مطینند که قابل رد یابی و شناسایی نیستند ... ( که خب میدونم هیچ سایتی صد در صد امن نیست )

2---یا طرف اینقدر گردن کلفته و پشتش گرمه که اگرم گیر بیافته ددی جون سه سوته درش میاره

3---یا اگاه کردن دیگران و مبارزه به عنوان یک هدف اینقدر براش مهمه که گیر افتادن و محاکمه شدن براش مهم نیست ...

4----یا اینکه اصولا خودش از سایبری های عزیز است ... و این حرفا رو میزنه برای شناسایی بقیه (biggrin) (biggrin)
که اتفاقا مورد اخر خیلی هم رواج داره تو این دم و دستگاه مثلا نفوذی
شخصا دوست دارم حرفمو بزنم ولی چون هیچکدوم از شرایط چهار گانه بالا را ندارم ترجیح میدم زیاد جو گیر نشم (rose) (rose) (rose)

اگه دلیل پنج یا ششمی هم هست بفرمایید ...

اهان ششمی ... 6-- فرد مورد نظر ساکن خارج از کشور باشه ...

ـــــــــــ

• 0

علیرغم اداعای سربازان گمنام ... که کارشون را...

علیرغم اداعای سربازان گمنام ... که کارشون را خیلی خارق العاده توصیف مکنند پیدا کردن ادرس و هویت یه نفر توی اینجور سایتها مثل اب خوردن است

کافیه شما خودتو یه خانم معرفی کنی که حاضری باهاش سکس کنی ..... طرف به راحتی .. شماره و ادرس خودشو بهت میده ... که بری یه شب پیشش بهش حال بدی (rolling) (rolling) (rolling) (rolling)
ولی درو که باز میکنه یهو یگی میگه سروان صفوی هستم از اداره اگاهی . ... شما بازداشتید .... خخخخخخخ

مثل تو فیلما (biggrin) (biggrin)

تازه شنیدم روانشاس ها گفتند ده تا کامنت بزاری توی یک سایت یعنی نصف هویت شخصی ات را فاش کردی ...

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6192

نقل از: اتانووول

همیشه برام سوال بوده اینایی که توی فضای مجازی خیلی راحت به اسلام .. رهبر .. نظام .. و غیره گیر میدند .. و گاها توهین هم میکنند .. هیچ نگران امنیتشون نیستند ؟ اخه برای خیلی کمتر از اینا متاسفانه طرف را به ناکجا اباد میبرند و نابود میکنند ..
خودم فکر میکنم یا 1---یا خیلی مطینند که قابل رد یابی و شناسایی نیستند ... ( که خب میدونم هیچ سایتی صد در صد امن نیست )

2---یا طرف اینقدر گردن کلفته و پشتش گرمه که اگرم گیر بیافته ددی جون سه سوته درش میاره

3---یا اگاه کردن دیگران و مبارزه به عنوان یک هدف اینقدر براش مهمه که گیر افتادن و محاکمه شدن براش مهم نیست ...

4----یا اینکه اصولا خودش از سایبری های عزیز است ... و این حرفا رو میزنه برای شناسایی بقیه (biggrin) (biggrin)
شخصا دوست دارم حرفمو بزنم ولی چون هیچکدوم از شرایط چهار گانه بالا را ندارم ترجیح میدم زیاد جو گیر نشم (rose) (rose) (rose)

هرکسی از ظن خود شد یار من // از درون من نجست اسرار من //

سر من از نالهٔ من دور نیست // لیک چشم و گوش را آن نور نیست

ـــــــــــ

• 1

در هر صورت براتون ارزوی موفقیت میکنم

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6192

در هر صورت براتون ارزوی موفقیت میکنم

ممنون.

ـــــــــــ

• 0

• Hardcoreman  
  • عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 275

• 395

بر مشامم میرسد هر لحظه بوی ساندیس خوران

‏!

ـــــــــــ

تو هم که هر دفعه که ما رو می بینی پریودی

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6192

نقل از: Hardcoreman

نقل از: Hardcoreman ‏!

داداش فضا شدیدا عطر آگین شده! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• Hardcoreman  
  • عضو از 1398/6/28

• 395

بوی ساندیس سایت رو ورداشته!

بوی ساندیس سایت رو ورداشته!

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6192

نقل از: Hardcoreman

نقل از: Hardcoreman بوی ساندیس سایت رو ورداشته!

ساندیس+جوراب بو گندو+گلاب! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• Hardcoreman  
  • عضو از 1398/6/28

• 395

بوی دهان روزه داران بسیجی!به به

بوی دهان روزه داران بسیجی!به به

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ایدز دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «