ناموسا جمع کنید این داستان بیغیرتیو ابرو هرچی ایرانیه بردید

• Mbc.akbc  

• عضو از
    1399/3/3

• پست‌ها: 33

• 35

اقا یکم غیرت داشته باشید کس کشا نیاید ننتون و ابجیتونو به اشتراک بزارید که چهار تا کس کش تر از خودتون باهاش جق بزنن دزد از شما شرفش بیشتره که اینجوری ناموستونو جنده جلوه میدید یکم ادم باشید باو کونیا

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hotmasage  
  • عضو از 1398/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 44

• 45

من منظورم شما نیستی ولی یه حرفی میزنم منطقی جواب...

من منظورم شما نیستی ولی یه حرفی میزنم منطقی جواب بدید لطفا. همین الان یه نظرسنجی در سایت داره انجام میشه که شما داستان رو بر چه اساسی میخونید؟ ۴۵ درصد جواب دادن بر اساس تگ داستان، یعنی تقریبا نصفی از افراد وقتی تگ بیغیرتی یا هر تگ دیگه رو میبینن وارد میشن و داستان رو میخونن. روی حرفم با اوناست که میان زیر داستان فحش میدن و ... بابا شما از هر دو نفرتون یکی به دلیل موضوع داستان اومدی خوندیش، بعد دیگه چرا ادا تنگا رو در میاری و فحش میدی و ... حساب دو دو تا چهارتاست دیگه

ـــــــــــ

• 4

• hamed_clever  
  • عضو از 1390/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 21

ببین کیرم تو آبرویی که بخواد با این چیزا بره
ولی...

ببین کیرم تو آبرویی که بخواد با این چیزا بره ولی اگر مشکل داری نباید بیای تو همچین سایتی بعدم مگه هرکی هرچی مینویسه عین حقیقته ؟ یه نگاه بنداز ببین نصفشون کسشعر تفت میدن زیاد هیجانی نشو رگ گردنتو بذار برای مسائل سیاسی و اقتصادی غیرتتو بذار برای تسویه حساب با این فرقه تبهکار نه 4 جقی که تخیل فعالشون منجر شده به این کسشعرا

ـــــــــــ

• 4

• شاےان  

• عضو از 1398/3/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 769

• 2109

بابای رومینا هم مثه تو بود فکرش دخترشو کشت :)

بابای رومینا هم مثه تو بود فکرش دخترشو کشت :)

ـــــــــــ

made of marijuana

• 5

ی عده میان میگن بابای رومینا عین تو بود فلان باید...

ی عده میان میگن بابای رومینا عین تو بود فلان باید بگم کس کش محترم بی غیرت عزیز بابای رومینا کنار حق تالیف ننتو بگیر حد اقل تو با قانون خود اروپا هم حساب کنی تا راضی نباشن نباید عکسشومو پخش کنی برو بگو مامانت وقتی خوابی کس و کونتو میخام از عکس بگیرم و قطعا چون شما مث خونواره رومینا نیستین ننتون شبها پشماشم میزنه که بیشتر مردم لذت ببرن پس شعور و شرف حرمت مادرو نگه نمیدارین حق تالیف و حق کپی رایت رو رعایت کنین چقد شما روشن فکرین لعنتیا شما روشن فکر کص کونید

ـــــــــــ

خاکستر اتیش رو بخشید ولی تبر رو نمی‌بخشه!

• 5

نقل از: hamed_clever

نقل از: hamed_clever ببین کیرم تو آبرویی که بخواد با این چیزا بره ولی اگر مشکل داری نباید بیای تو همچین سایتی بعدم مگه هرکی هرچی مینویسه عین حقیقته ؟ یه نگاه بنداز ببین نصفشون کسشعر تفت میدن زیاد هیجانی نشو رگ گردنتو بذار برای مسائل سیاسی و اقتصادی غیرتتو بذار برای تسویه حساب با این فرقه تبهکار نه 4 جقی که تخیل فعالشون منجر شده به این کسشعرا

این سایت تالاری به اسم بی غیرتی داره؟ پس خفه شو گفتم که حد اقل شما ها که به بی غیرتی افتخار میکنین اجازشو از خار مادرتونم بگیرین عکس بزارین که اونام افتخار کنن بهتون

ـــــــــــ

خاکستر اتیش رو بخشید ولی تبر رو نمی‌بخشه!

• 2

• Weneedfreedom7  

• عضو از 1398/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 250

• 358

انتقاد جالبی بود در کمال بی ادبی و توهین به خیلیا....

انتقاد جالبی بود در کمال بی ادبی و توهین به خیلیا. اگر تو کمی مطالعه میکردی متوجه میشدی که غیرت از کجا اومده و کجا کاربرد داره. آزاد اندیشی من به خودم مربوطه و به همسرم نه هیچ کس دیگه پس اگر ادعای غیرتت میشه برای خانواده خودت باشه. غیرت از دید من یعنی تساوی زن و مرد. یعنی همون طور که مرد ۴ زن رسمی و بینهایت زن غیر رسمی میتونه داشته باشه زن هم میتونه بینهایت شوهر داشته باشه . به خودمون مربوطه دوست من

ـــــــــــ

همه انسانها آزادند و موظفند به آزادی هم احترام بگذارند.بالاخص به آزادی همسرشون

تاپیکهام روببینین و نظر بدین

• 2

• sharewife33  
  • عضو از 1398/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 96

• 679

سلام

نقل از: hotmasage من منظورم شما نیستی ولی یه حرفی میزنم منطقی جواب بدید لطفا. همین الان یه نظرسنجی در سایت داره انجام میشه که شما داستان رو بر چه اساسی میخونید؟ ۴۵ درصد جواب دادن بر اساس تگ داستان، یعنی تقریبا نصفی از افراد وقتی تگ بیغیرتی یا هر تگ دیگه رو میبینن وارد میشن و داستان رو میخونن. روی حرفم با اوناست که میان زیر داستان فحش میدن و ... بابا شما از هر دو نفرتون یکی به دلیل موضوع داستان اومدی خوندیش، بعد دیگه چرا ادا تنگا رو در میاری و فحش میدی و ... حساب دو دو تا چهارتاست دیگه

آره یارو موضوع رو میبینه میخونه فحش میده شده فرهنگ ایرانی.

ـــــــــــ

لطفا قبل از پیام دادن پروفایل منو بخونید مرسی.

• 0

• Peykan1  
  • عضو از 1397/12/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 18

نقل از: shayanaama

نقل از: shayanaama بابای رومینا هم مثه تو بود فکرش دخترشو کشت :)

کص نگو بابا چه ربطی داشت کله کیری به داداشش نیومده بده که باباشم سرشو ببره

ـــــــــــ

• 0

بدون توهین صرفا جهت شوخی

نقل از: چنگیز۱چشم ی عده میان میگن بابای رومینا عین تو بود فلان باید بگم کس کش محترم بی غیرت عزیز بابای رومینا کنار حق تالیف ننتو بگیر حد اقل تو با قانون خود اروپا هم حساب کنی تا راضی نباشن نباید عکسشومو پخش کنی برو بگو مامانت وقتی خوابی کس و کونتو میخام از عکس بگیرم و قطعا چون شما مث خونواره رومینا نیستین ننتون شبها پشماشم میزنه که بیشتر مردم لذت ببرن پس شعور و شرف حرمت مادرو نگه نمیدارین حق تالیف و حق کپی رایت رو رعایت کنین چقد شما روشن فکرین لعنتیا شما روشن فکر کص کونید

نه داداش اینا سوخت لامپ روشن فکریشون از اورانیوم غنی سازی شده تامین میشه و خعلی پر نوره (rolling)

ـــــــــــ

عاقل همه را به تخم خود بسپارد...!

• 0

• mehrshadddd  

• عضو از 1398/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 44

تا حدی

تا حدی درسته حرفت ولی اینجا سایت س ک سیه هرچیزی ممکنه توش گیر بیاد

ـــــــــــ

چه توفیقی ازین بهتر که خلقی را بخندانی

• 0

• cuckoldboy868  

• عضو از 1398/7/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 20

بابا تو که نمیدونی برا کسی که فانتزیشو داره چه...

بابا تو که نمیدونی برا کسی که فانتزیشو داره چه لذتی داره بالاترین لذتی که تجربه کردم مال وقتی بود که عکس لخت مامانمو داده بودم تو گروه بکنای ناموسام، بعد یکیشون عکس لختشو پرینت گرفته بود، جق زده بود ریخته بود روش. عکسشو بهم فرستاد و گذاشت گروه لامصب هنوز بعد یکی دو سال از اون موقع یادم میوفته دودولم سیخ میشه

ـــــــــــ

بی غیرتی بالاترین لذت دنیاست (ok)

• 0

• Diffone  
  • عضو از 1398/12/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 13

انتقاد جالبی بود ولی...

انتقادت خوب بود ولی چیزایی رو در نظر نگرفته بودی یه سری چیزا میگم اگه دوست داشتین تحقیق کنین حتما نتایج جالبی بهش میرسین 1 از ده تا بچه 5-6 ساله بپرسین دوست دارین زنتون کی بشه درصد بالایی میگن مادرمون دلیل نمیشه اونا بی غیرتن فقط بچه ان 2تاثیری که فیلم و اهنگ و خیلی از نمادا روی ضمیر ناخوداگاهمون میذاره رو ازش غافل نشیم بنظر من این افراد فقط بیمار روحین که درمون نشدن

ـــــــــــ

• 0

• Diffone  
  • عضو از 1398/12/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 13

از کجا اوردی؟...

نقل از: WEc0 # دیوث یکی از فرماندهان نام آور ایران بود **اینام از تیر وترکه اون هستن** (biggrin) (biggrin)

منبع این داستان کجاس گلم؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• hamed_clever  
  • عضو از 1390/4/22

• 21

نقل از: چنگیز۱چشم

نقل از: چنگیز۱چشم
نقل از: hamed_clever ببین کیرم تو آبرویی که بخواد با این چیزا بره ولی اگر مشکل داری نباید بیای تو همچین سایتی بعدم مگه هرکی هرچی مینویسه عین حقیقته ؟ یه نگاه بنداز ببین نصفشون کسشعر تفت میدن زیاد هیجانی نشو رگ گردنتو بذار برای مسائل سیاسی و اقتصادی غیرتتو بذار برای تسویه حساب با این فرقه تبهکار نه 4 جقی که تخیل فعالشون منجر شده به این کسشعرا
این سایت تالاری به اسم بی غیرتی داره؟ پس خفه شو گفتم که حد اقل شما ها که به بی غیرتی افتخار میکنین اجازشو از خار مادرتونم بگیرین عکس بزارین که اونام افتخار کنن بهتون

اولا خودت خفه شو دوما گه نخور سوما بی غیرت خودتی و هفت جد و آبادت بی ناموس نصف این عکسایی که میذارند اینجا فیکه چه برسه به ایم موضوعی که دارید خودتونو سرش جر میدی از برنامه tineye استفاده کن میفهمی

ـــــــــــ

• 0

• TapTopKir  

• عضو از 1393/3/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 312

آفرین حال کردم

آفرین حال کردم با این جواب، واقعا حرفت کاملا درست و منطقیه

ـــــــــــ

• 0

• Mbc.akbc  

• عضو از 1399/3/3

• 35

پاسخ به خیلی از شما ها

دوستانی که میگید بابای رومینا هم همین فکرو میکرد و باید حقوق زنو شوهر یکی باشه و راحت باشیم و غیرت و این چیزا مال عرب هاست از زمان هخامنشیان رو خاک و ناموسشون غیرت داشتن از اریو برزن بگیر تا تموم جوونایی که تو جنگ های مختلف کشته شدن بعد تویی که ادعات میشه زنت یا ننت یا هرکی دیگه میدونه تو داری این گوهو میخوری و عکسشو پخش میکنی یکم خجالت بکشین من نه کار تورو قبول دارم نه بابا رومینا همچی درست و به اندازش

ـــــــــــ

• 1

• its.nima  

• عضو از 1399/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 553

• 2610

نقل از: Mbc.akbc

نقل از: Mbc.akbc دوستانی که میگید بابای رومینا هم همین فکرو میکرد و باید حقوق زنو شوهر یکی باشه و راحت باشیم و غیرت و این چیزا مال عرب هاست از زمان هخامنشیان رو خاک و ناموسشون غیرت داشتن از اریو برزن بگیر تا تموم جوونایی که تو جنگ های مختلف کشته شدن بعد تویی که ادعات میشه زنت یا ننت یا هرکی دیگه میدونه تو داری این گوهو میخوری و عکسشو پخش میکنی یکم خجالت بکشین من نه کار تورو قبول دارم نه بابا رومینا همچی درست و به اندازش

خودتو ناراحت نکن اینا اکثرا فیکن. تو هر جامعه ای هم انحراف وجود داره وفقط مال اینجا نیست کاریشم نمیشه کردولی اینکه در ایران داره بیش از اندازه زیاد میشه غیر قابل انکاره

ـــــــــــ

• 1

• hotboyfromiran  

• عضو از 1397/10/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 121

• 82

موافقم
واقعا دیگه بعضیا عنشو درآوردن با این...

موافقم واقعا دیگه بعضیا عنشو درآوردن با این داستان های بیغیرتی و جفنگیاتشون منکر وجود این موضوع نمیشه شد ولی بعضیا دیگه خیلی زیاد عن این قضیه رو درآوردن

ـــــــــــ

خوزستانی های عزیز پیام بدن آشنا بشیم

• 0

• Mbc.akbc  

• عضو از 1399/3/3

• 35

.

نقل از: hotboyfromiran موافقم واقعا دیگه بعضیا عنشو درآوردن با این داستان های بیغیرتی و جفنگیاتشون منکر وجود این موضوع نمیشه شد ولی بعضیا دیگه خیلی زیاد عن این قضیه رو درآوردن

دقیقا

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «