ناگفته های دین اسلام (آنچه نباید بدانید)

1394/08/10

با سلام خدمت دوستان

متاسفانه یا خوشبختانه تاپیک قبلی با مشکل فنی مواجه شد و جالبه تنها کسی که نمیتونست توش پست بذاره خودم بودم (قابل توجه طرفداران دین که تا یه دونه پستشون بالا نمیاد فوری توطئه های دشمنان فرضی و عوامل استکبار جهانی رو دخیل میدونن)، بنابراین توفیق اجباری شد که این تاپیک راه اندازی بشه و ادامه بحث اینجا دنبال بشه

سیاست و هدف این تاپیک فقط نقد منطقی و مودبانه از ادیان، مخصوصا دین اسلام به استناد منابع معتبر و مورد تایید علمای دین هست و نه قصد توهین به اعتقادات کسی هست نه قصد تحمیل عقاید.

تو کتب دینی و تاریخی برخی مسائل و رویدادها هست که چون به نفع دکانداران دین نبوده و ممکنه باعث سوء ظن مردم به دین و در نتیجه باعث بیداریشون بشه همیشه مخفی نگهداری شدن و همونطور که از اسم تاپیک مشخصه هدف اطلاع رسانی درباره این ناگفته هاست.

به نظر بنده 90% کسانی که معتقد به دین هستن اعتقادشون ارثی و بدون تحقیق و مطالعه است و ما در قبال این عزیزان وظیفه داریم که با دلیل و منطق ذهنشون رو روشن کنیم تا متوجه حقایق بشن، بعد از اون یا دین رو میذارن کنار و یا اگه معتقد موندن حداقل اینسری اعتقادشون از روی عقل و فکر هست نه چشم بسته و کورکورانه.

این وسط توصیه ای هم دارم به عزیزانی که هدفشون دین زدایی هست ولی روششون پرخاشگرانه و گاها همراه با فحاشیه. دوستان عزیز، دشمن دین تفکر هست و تقویت کننده اش تعصب و اگه واقعا هدفتون روشنگری هست بدونین که با روش پرخاشگرانه اندک شانس تفکر رو هم از شخص دیندار میگیرین و طرف رو مجبور میکنین که متعصبانه و از روی لجبازی از دینش دفاع کنه و در اصل خودتون به هدفتون ضربه میزنین و کار خودتون رو سخت میکنین (مگر اینکه فقط در ظاهر هدفتون دین زدایی باشه).

آیین نامه انضباطی تاپیک:

1- در این تاپیک توهین و فحاشی کلا قدغن بوده و اگه فحاشی از جناح مخالف باشه دایورت میشه به … ولی از طرف موافقین باشه مطمئنا برخورد میشه، بعدا گله ای نباشه.

2- اگه کسی قصد بحث یا دفاع از دینش رو داره لطفا مودبانه مطرح کنه تا جواب قانع کننده هم بشنوه.

**3- بحث در مورد مسائل تاریخی یا دینی حتما باید مستند بوده و با ذکر منبع معتبر و مورد تایید عموم باشد و مطلب بدون منبع که به عبارتی برداشت شخصی و شنیده ها و … هستن حکم باد معده را دارد و طبیعتا ارزش پاسخگویی ندارد. **

4- به کسانی که ادعا میکنن موضوع سایت سکسی هست و نباید بحث دینی کرد یک بار برای همیشه عرض میکنم که سایت انواع تالارها رو برا بحث داره که یکیش هم تالار دین هست و لطفا اگه اعتراضی دارند به ادمین مراجعه کنند.

5- حداقل 80 _ 90 درصد مطالب تاپیک کپی پیست شده از کتب تاریخی و دینی هست و بنده به شخصه هیچ ایرادی در کپی پیست کردن مطالب نمیدونم، البته به شرطی که کپی کننده اول خودش مطلب رو بخونه و یه درکی در موردش داشته باشه بعد منتقل کنه نه اینکه مطلبی از سایت ماست مالی دات کام پیدا کنه و نخونده کیلویی بریزه اینجا.

6- هر مطلبی که از طرف من تو این تاپیک گذاشته بشه در صورت اعتراض یا سوال، خودم به شخصه پاسخگو هستم و چنانچه مخاطب پستی مستقیم خودم باشم قطعا اون پست بی جواب نمیمونه ولی تو بحث دوتا کاربر دیگه حتی الامکان دخالت نمیکنم.

7- به دوستانی که قصد حمایت از دین و مخالفت با مطالب تاپیک دارن توصیه جدی میکنم برای این کار از ادله محکمه پسند و مستند استفاده کنن و مطمئن باشن اگه دلیل منطقی داشته باشن من خودم اولین نفری هستم که به درستیه ادعاشون اعتراف میکنم ولی اگه بخوان متوسل به مغلطه و سفسطه بشن خیالشون راحت باشه که اینجا چیزی کاسب نمیشن.

فهرست مباحث

مقایسه خدای ادیان (یهودیت، مسیحیت، اسلام)
داستان مضحک خلقت اسمان و زمين در اديان ابراهيمی
ﺟﻬﺎن ﭘﺲ از ﻣﺮگ در ﺁﺋﻴﻦ ﺗﻮﺣﻴﺪی
داستان پیامبران (ابراهیم، اسحاق، لوط، یعقوب، موسی، حزقیال، هوشع، یوشع، ایوب، سلیمان، داوود، نوح)
داستان همخوابگی باخواهر توسط پسر داوود پیامبر
ﻋﻮاﻗﺐ ﺗﺨﻄﯽ از ﻓﺮاﻣﻴﻦ ﻳﻬﻮﻩ
توطئه خدا(یهوه) علیه فرزندان نوح
داستان چگونگی واجب شدن ختنه در تورات
اسلام و دلیل چالش طلبیدن آن
ماجرای ترورهای اسلامی از صدر اسلام
قبیله‌های صدر اسلام (بنی قینقاع، بنی النظیر، بنی قریظه)
الله کیست؟
چرا مسلمانان هفت بار دور کعبه می گردند؟
نحوه نزول وحی به رسول الله
ماجرای مرتد شدن کاتب وحی (عبدالله بن ابی سرح)
گروههایی که مطابق نص صریح قرآن وارد جهنم می شوند
فحاشی‌های الله
ماجرای غرانیق در صدر اسلام (آیات شیطانی)
تناقض قرآن در مورد بنی اسرائیل
تضاد در آیات قرآن
داستان خلقت آسمان به نقل از قرآن و تناقضات آشکار آن با دانش کیهان شناسی
عدم اطلاع الله و محمد از کروی بودن زمین زمان نزول قرآن
آیات غیرعلمی قرآن
تایید برده‌داری در اسلام
آیا اسلام مجوز تجاوز جنسی را می‌دهد؟
غلمان و حوری، دو نعمت بهشتی برای مردان مسلمان
قضا و قدر از دیدگاه قرآن
الله چگونه است؟
آیا داستان جن، چیزی جز خرافه است؟
از رفتار داعش تعجب نکنید!
تناقض آیات قرآن درمورد روش آفرینش انسان
الله، قرآن، پیامبر، زن
لیست زنان حضرت محمد
الله، جبرائیل و قرآن تمام قد در خدمت آلت مبارک رسول اکرم!
سکس محمد با خاله اش، خوله بنت حکیم و نازل شدن آیات قرآن باب میل جنسی او
فتواهای سکسی از عمام راحل
آيات تبعيض آميز قرآن در مورد زنان
جایگاه زن در احادیث
جایگاه زن در شاهنامه ایران باستان
سخنی با زنان مسلمان سینه چاک اسلام ناب محمدی
متن خطبه عقد ایران باستان
احادیث سکسی
جایگاه برده و کنیز در احادیث و روایات
خرافات و چاخانهای اسلامی، توهین به شعور انسان
زندگی تاریخی حضرت علی
[حسن و حسین و کرب

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-25 18:12:11 +0330 +0330

احادیث سکسی

حضرت محمد (ص) :
هر مومنی که با همسرش آمیزش جنسی نماید، هفتاد هزار فرشته بال هایشان را برای آنها می گسترانند و رحمت خدا بر آنان نازل می گردد
( مستدرک الوسائل ج 14 ص 154 )
.
.

امام صادق فرمود :
هیچ مباح و حلالی نزد خداوند ، دوست داشتنی تر از آمیزش جنسی با هم نیست . پس زمانی که مومن با همسرش نزدیکی و غسل جنابت می کند ، شیطان به گریه می افتد و می گوید : ای وای ! این بنده از پروردگارش اطاعت نموده و گناهانش بخشیده شده است .
( وسائل الشیعه ج2 ص 179 )
.
.
پیامبر اعظم در خطاب به مردان فرمودند:
چنانچه حیوانات بر جفت های خویش می جهند بر همسرانتان نجهید ، بلکه پیش از آن با بوسه و سخن گفتن وی را برای عمل آماده سازید .
.
.
امام صادق در خطاب به مردان فرمودند:
اگر یکی از شما به همسرش نزدیک شود و سپس برخیزد و او را ارضا نکند همسر او اگر به یک سیاه زنگی دست یابد به او متوسل می شود ، پس به هنگام نزدیکی شوخی و ملاعبه کنید که لذت بخش و بهتر است و زن بهتر ارضا می شود .
(مکارم الاخلاق )

1 ❤️

2015-11-25 18:20:48 +0330 +0330

[quote=iranain army]1. اگر ادعا میشود که این متن متعلق به ایران باستان است پس باید عاری از واژه های عربی باشد در صورتی که ریشه کلمات وفا، لحظه و اجازه عربی است!!!

1. نگارش و ادبیات نیز مربوط به دوره حاضر است و هیچ سنخیتی با آثار به جا مانده از قرون 4 و 5 هجری قمری ندارد چه برسد به دوره های قبل از اسلام !!

2. این مطلب در هیچ منبع موثقی یافت نمی شود و نویسنده نیز هیچ منبعی را ذکر نکرده است و این خود دلیلی بر عدم صحت مطلب است.

3. نکاح لفظی قرآنی است، یعنی کلام خدا و برگرفته از دین و اعتقاد ماست. تذکر چند نکته ضروری است:

• دین و اعتقاد الهی٬ اختصاصی به کشور و ملت خاصی ندارد. هر چیز حق و حقیقتی اینگونه است. آیا کسی قوانین فیزیک و شیمی و … را به بهانه اینکه کاشفش اهل کشور خاصی است٬ رد می کند و به این بهانه آن را انکار می کند؟
  • قرآن به زبان عربی است، لفظ نکاح لفظی عربی است که وارد زبان فارسی شده است و می دانید که الفاظی که وارد فارسی شده اند، در فارسی دچار تغییراتی می شوند و برای قضاوت در این موارد حتما باید معنای عربی را در نظر گرفت٬ نه معنای فارسی را.

برای درک معنای صحیح نکاح٬ سراغ کتاب تحقیقی و معتبر «قاموس قرآن» می رویم:
«نکاح» در اصل به معنای «عقد نکاح» است، سپس به استعاره در مورد «جماع» به کار رفته؛ و راغب (لغت دان بزرگ) معنای اصلی آن را «مخالطه و انضمام» (در هم آمیختن٬ مخلوط کردن و به هم پیوستن) دانسته است. ونکته قابل توجه اینکه ‌در زبان عربی٬ تمام نام های «جماع» کنایه هستند و در این زبان ذکر صریح و بی پرده آن٬ قبیح و زشت است. فرهنگ «معین» هم همین سه معنا راذکر کرده است.

• عقد ازدواج، بار حقوقی دارد، یعنی احکام حقوقی به دنبال دارد. پس باید الفاظش دقیق باشد و نمی توان آن را با کلمات احساسی و عاطفی بیان کرد.
    ابایی نداریم که بیان داریم نکاح در اصل به رابطه «زناشویی» گفته می‌شود و منظور از زناشویی نیز به روابط جنسی زن و مرد است و نه هرگونه ارتباط یا صمیمت و یا حتی عشق بین آنان. این ارتباط جنسی یا بدون هیچ قید، شرط و چهارچوبی که حقوقی را به طرفین مترتب نماید صورت می‌گیرد که در اصطلاح قرآنی و فقهی به آن «زنا» گفته می‌شود و یا در چارچوب تعریف شده و با حقوق و تعهدات معینی برای طرفین صورت می‌گیرد که به آن «عقد نکاح یا عقد ازدواج» گفته می‌شود.
  1. عقد نکاح و یا ازدواج در تمامی ادیان، مذاهب، فرهنگ‌ها و مکاتب وجود دارد و به همین خاطر حتی در غرب به اصطلاح آزاد یا بت پرستان چین، ژاپنی و کلاً خاوردور نیز به هر مرد و زنی که با یک دیگر رابطه زناشویی برقرار کنند، «همسر» نمی‌گویند و آنها را در مدارک، ادارات، محاوره و اذهان عمومی متأهل نمی‌شناسند و از حقوق و جایگاه متأهلین برخوردار نمی‌باشند.
    زن و مرد وقتی متأهل قلمداد می‌گردند که روابط زناشویی آنان بر اساس اصول و قانونی باشد که به آن «ازدواج» می‌گویند. لذا در فرهنگ دهخدا نیز در معنای نکاح، عمل زناشویی (جماع) با عقد زناشویی معنی شده است و این ازدواج یا نکاح با عقدی که در هر دین، مکتب و فرهنگی به گونه‌است محقق می‌گردد. لذا اسلام ازدواج سایر ادیان و حتی فرهنگ‌ها را قبول داشته و به رسمیت می‌شناسد.

2. در عقد زناشویی طبق احکام اسلام نیز تأکید شده که حتماً باید کلمات «نکاح» یا «ازدواج» قید شود تا چگونگی ارتباط زناشویی بین زن و مرد در تعاریف، حقوق و عقود معلوم باشد.
    این عقد (قرارداد) مانند هر عقد و قرارد دیگری، خطبه، صیغه یا بیانی دارد که وقوع آن را محقق و معلوم می‌نماید.
    در احکام اسلامی تصریح شده است که اولاً زن و مرد باید هر دو از بیان این خطبه و به زبان آوردن این کلمات در قالب یک جمله، قصد «انشاء» داشته باشند. یعنی با صرف لفظ کاری اتفاق نمی‌افتد، بلکه باید قصد تحقق ازدواج با یک دیگر را داشته باشند.
    در احکام اسلامی، مرد و زن هر دو باید قبول خود را اعلام دارند تا تصمیم دو طرف محقق گردد. لذا در عقد دائم، ابتدا پس از تعیین مهریه، زن می‌گوید: «خودم را به ازدواج (همسری) تو در آوردم با مهریه‌ی معلوم»
    و سپس مرد می‌گوید: « قبول کردم»

بسیار عجیب است که نویسنده با متنی که در آن بی حیایی موج می زند، و آن هم با ادعایی دروغ، پاسدار حیا شده و دل برای عفت می سوزاند!!![/quote]

1-میشه لطفا با سند و مدرک ثابت کنی که این کلمات ریشه عربی دارن و احیانا از زبان فارسی وارد زبان عربی نشدن؟ چون تو زبان عربی و حتی تو متن قرآن کم نداریم کلماتی که از زبان فارسی به سرقت رفتن.
.
2- جسارتا رجوع شود به ماده 3 آیین نامه انضباطی تاپیک
.
3- لطفا آدرس منابع رو از حضرت عمر سوال بفرمایین. چون موقع حمله به ایران هر کتاب و نوشته ای که تو ایران وجود داشت یا آتش زدن یا ریختن تو رودخانه.
.
4- قسمت اول این بند که اصلا ربطی به قضیه نداشت و لطفا وقتی مطلبی رو کپی پیست میکنین حداقل یه بار بخونین و ویرایشش کنین.
در مورد قسمت دومش هم دوست عزیز همه کشورهای دنیا کتابهایی دارند به اسم فرهنگ لغت که مورد مصرفش پیدا کردن معانی لغتهاست (قضیه خیلی ساده هست) و اینجا هم به معتبرترینش یعنی فرهنگ لغت دهخدا استناد شده.
و برام خیلی جالبه که شما برای پیدا کردن معنی لغت معتبرترین کتاب فرهنگ لغت ایران رو قبول ندارین و استناد میکنین به قاموس قرآن که اصلا معلوم نیست نویسندش کیه و چقد سواد داشته.
.
5- بله تو همه فرهنگها ازدواج هست ولی تو هیچ کدومشون موقع عقد از عروس نمیپرسن آیا در مقابل پول حاضری گاییده بشی؟ (پوزش از کاربران)
در ضمن اسلام غیر از خودش هیچ دین و مذهبی رو قبول نداره که قبلا هم به آیه هاش اشاره شده.
.
6- از این مورد چه نتیجه ای میخواستی بگیری؟
خاصیت این بند چی بود اصلا؟
مگه ما چیزی غیر از این گفته بودیم ؟؟؟
.
راستی بعد نزدیک به 300 تا پست فقط به این یکی تونستی ایراد بگیری؟؟؟

3 ❤️

2015-11-25 19:27:50 +0330 +0330

[quote=.Arrow.][quote=iranain army]1. اگر ادعا میشود که این متن متعلق به ایران باستان است پس باید عاری از واژه های عربی باشد در صورتی که ریشه کلمات وفا، لحظه و اجازه عربی است!!!

1. نگارش و ادبیات نیز مربوط به دوره حاضر است و هیچ سنخیتی با آثار به جا مانده از قرون 4 و 5 هجری قمری ندارد چه برسد به دوره های قبل از اسلام !!

2. این مطلب در هیچ منبع موثقی یافت نمی شود و نویسنده نیز هیچ منبعی را ذکر نکرده است و این خود دلیلی بر عدم صحت مطلب است.

3. نکاح لفظی قرآنی است، یعنی کلام خدا و برگرفته از دین و اعتقاد ماست. تذکر چند نکته ضروری است:

• دین و اعتقاد الهی٬ اختصاصی به کشور و ملت خاصی ندارد. هر چیز حق و حقیقتی اینگونه است. آیا کسی قوانین فیزیک و شیمی و … را به بهانه اینکه کاشفش اهل کشور خاصی است٬ رد می کند و به این بهانه آن را انکار می کند؟
  • قرآن به زبان عربی است، لفظ نکاح لفظی عربی است که وارد زبان فارسی شده است و می دانید که الفاظی که وارد فارسی شده اند، در فارسی دچار تغییراتی می شوند و برای قضاوت در این موارد حتما باید معنای عربی را در نظر گرفت٬ نه معنای فارسی را.

برای درک معنای صحیح نکاح٬ سراغ کتاب تحقیقی و معتبر «قاموس قرآن» می رویم:
«نکاح» در اصل به معنای «عقد نکاح» است، سپس به استعاره در مورد «جماع» به کار رفته؛ و راغب (لغت دان بزرگ) معنای اصلی آن را «مخالطه و انضمام» (در هم آمیختن٬ مخلوط کردن و به هم پیوستن) دانسته است. ونکته قابل توجه اینکه ‌در زبان عربی٬ تمام نام های «جماع» کنایه هستند و در این زبان ذکر صریح و بی پرده آن٬ قبیح و زشت است. فرهنگ «معین» هم همین سه معنا راذکر کرده است.

• عقد ازدواج، بار حقوقی دارد، یعنی احکام حقوقی به دنبال دارد. پس باید الفاظش دقیق باشد و نمی توان آن را با کلمات احساسی و عاطفی بیان کرد.
    ابایی نداریم که بیان داریم نکاح در اصل به رابطه «زناشویی» گفته می‌شود و منظور از زناشویی نیز به روابط جنسی زن و مرد است و نه هرگونه ارتباط یا صمیمت و یا حتی عشق بین آنان. این ارتباط جنسی یا بدون هیچ قید، شرط و چهارچوبی که حقوقی را به طرفین مترتب نماید صورت می‌گیرد که در اصطلاح قرآنی و فقهی به آن «زنا» گفته می‌شود و یا در چارچوب تعریف شده و با حقوق و تعهدات معینی برای طرفین صورت می‌گیرد که به آن «عقد نکاح یا عقد ازدواج» گفته می‌شود.
  1. عقد نکاح و یا ازدواج در تمامی ادیان، مذاهب، فرهنگ‌ها و مکاتب وجود دارد و به همین خاطر حتی در غرب به اصطلاح آزاد یا بت پرستان چین، ژاپنی و کلاً خاوردور نیز به هر مرد و زنی که با یک دیگر رابطه زناشویی برقرار کنند، «همسر» نمی‌گویند و آنها را در مدارک، ادارات، محاوره و اذهان عمومی متأهل نمی‌شناسند و از حقوق و جایگاه متأهلین برخوردار نمی‌باشند.
    زن و مرد وقتی متأهل قلمداد می‌گردند که روابط زناشویی آنان بر اساس اصول و قانونی باشد که به آن «ازدواج» می‌گویند. لذا در فرهنگ دهخدا نیز در معنای نکاح، عمل زناشویی (جماع) با عقد زناشویی معنی شده است و این ازدواج یا نکاح با عقدی که در هر دین، مکتب و فرهنگی به گونه‌است محقق می‌گردد. لذا اسلام ازدواج سایر ادیان و حتی فرهنگ‌ها را قبول داشته و به رسمیت می‌شناسد.

2. در عقد زناشویی طبق احکام اسلام نیز تأکید شده که حتماً باید کلمات «نکاح» یا «ازدواج» قید شود تا چگونگی ارتباط زناشویی بین زن و مرد در تعاریف، حقوق و عقود معلوم باشد.
    این عقد (قرارداد) مانند هر عقد و قرارد دیگری، خطبه، صیغه یا بیانی دارد که وقوع آن را محقق و معلوم می‌نماید.
    در احکام اسلامی تصریح شده است که اولاً زن و مرد باید هر دو از بیان این خطبه و به زبان آوردن این کلمات در قالب یک جمله، قصد «انشاء» داشته باشند. یعنی با صرف لفظ کاری اتفاق نمی‌افتد، بلکه باید قصد تحقق ازدواج با یک دیگر را داشته باشند.
    در احکام اسلامی، مرد و زن هر دو باید قبول خود را اعلام دارند تا تصمیم دو طرف محقق گردد. لذا در عقد دائم، ابتدا پس از تعیین مهریه، زن می‌گوید: «خودم را به ازدواج (همسری) تو در آوردم با مهریه‌ی معلوم»
    و سپس مرد می‌گوید: « قبول کردم»

بسیار عجیب است که نویسنده با متنی که در آن بی حیایی موج می زند، و آن هم با ادعایی دروغ، پاسدار حیا شده و دل برای عفت می سوزاند!!![/quote]

1-میشه لطفا با سند و مدرک ثابت کنی که این کلمات ریشه عربی دارن و احیانا از زبان فارسی وارد زبان عربی نشدن؟ چون تو زبان عربی و حتی تو متن قرآن کم نداریم کلماتی که از زبان فارسی به سرقت رفتن.
.
2- جسارتا رجوع شود به ماده 3 آیین نامه انضباطی تاپیک
.
3- لطفا آدرس منابع رو از حضرت عمر سوال بفرمایین. چون موقع حمله به ایران هر کتاب و نوشته ای که تو ایران وجود داشت یا آتش زدن یا ریختن تو رودخانه.
.
4- قسمت اول این بند که اصلا ربطی به قضیه نداشت و لطفا وقتی مطلبی رو کپی پیست میکنین حداقل یه بار بخونین و ویرایشش کنین.
در مورد قسمت دومش هم دوست عزیز همه کشورهای دنیا کتابهایی دارند به اسم فرهنگ لغت که مورد مصرفش پیدا کردن معانی لغتهاست (قضیه خیلی ساده هست) و اینجا هم به معتبرترینش یعنی فرهنگ لغت دهخدا استناد شده.
و برام خیلی جالبه که شما برای پیدا کردن معنی لغت معتبرترین کتاب فرهنگ لغت ایران رو قبول ندارین و استناد میکنین به قاموس قرآن که اصلا معلوم نیست نویسندش کیه و چقد سواد داشته.
.
5- بله تو همه فرهنگها ازدواج هست ولی تو هیچ کدومشون موقع عقد از عروس نمیپرسن آیا در مقابل پول حاضری گاییده بشی؟ (پوزش از کاربران)
در ضمن اسلام غیر از خودش هیچ دین و مذهبی رو قبول نداره که قبلا هم به آیه هاش اشاره شده.
.
6- از این مورد چه نتیجه ای میخواستی بگیری؟
خاصیت این بند چی بود اصلا؟
مگه ما چیزی غیر از این گفته بودیم ؟؟؟
.
راستی بعد نزدیک به 300 تا پست فقط به این یکی تونستی ایراد بگیری؟؟؟[/quote]
درود
دوست عزیز لطفا اول متن من رو بخون چون ویرایش کردم درست فرمودید شتاب زده پاسخ کپی کردم چون آخر شب هم بود اما دیدم خود پاسخ نقض داره و ترجیح دادم خودم پاسخ بدم پس دوباره برات میفرستم ولی قبلش به زودی یک تاپیک در پاسخ به تاپیک شما خواهم زد و یا همینجا پاسخ میدم چون شیوه جالبی برای نقد پیدا کردید ، نقد انبوه ، که از حوصله انسان به دوره پاسخ بده . بنده قبلا هم به پویا جان گفتم کمتر میام اینجا اما زیاد نگران نباشید این نقد هایی که من دیدم اونم کپی شده از سایت های که من میدونم و تو پر از یکجانبه گرایی و حذف هست که اگه حوصله کنی و درس و دانشگاه اجازه بده پاسخ خواهم داد .

و اما ویرایش متن من

1. اگر ادعا میشود که این متن متعلق به ایران باستان است پس باید عاری از واژه های عربی باشد در صورتی که ریشه کلمات وفا، لحظه و اجازه عربی است!!!

2. نگارش و ادبیات نیز مربوط به دوره حاضر است و هیچ سنخیتی با آثار به جا مانده از قرون 4 و 5 هجری قمری ندارد چه برسد به دوره های قبل از اسلام !!

3. این مطلب در هیچ منبع موثقی یافت نمی شود و نویسنده نیز هیچ منبعی را ذکر نکرده است و این خود دلیلی بر عدم صحت مطلب است.

و اما درباره واژه نکاح در ادامه به موضوعی اشاره خواهم کرد که خودتان از اینکه واژه نکاح و خطبه عقد را به رابطه جنسی پیوند بزنید میخندید

خب لازمه به آیه ای از قرآن اشاره کنم
(یا ایها الذین امنوآ اذا نکحتم المؤمنات ثم طلقتموهن من قبل ان تمسوهن فما لکم علیهن من عده تعتدونها فمتعوهن وسرحوهن سراحا جمیلا):(ای کسانیکه ایمان آورده اید، وقتی که زنان مؤمن را به نکاح خود درآوردید و بعدطلاقشان دادید قبل از آنکه آنها را لمس کنید، در این صورت لازم نیست که عده طلاق شما را نگه دارند، پس چیزی از مال به ایشان بدهید و به صورتی خوش آنها را طلاق دهید)(نکاح ) یعنی عقد ازدواج و (مس ) کنایه از نزدیکی و انجام عمل زناشویی است و(تسریح جمیل ) یعنی طلاق بدون خصومت و نزاع و (متعوهن ) یعنی آنها را با دادن مالی بهره مند سازید.می فرماید: ای مؤمنان وقتی زنان مؤمنه را قبل از نزدیکی طلاق می دهید دیگر لازم نیست عده طلاق شما را نگه دارند، بلکه بر شما واجب است آنها را با چیزی از مال بهره مند کنید (اعم از اینکه مهریه بر ایشان قرار داده باشید یا خیر) و بدون خشونت ودرگیری آنها را طلاق دهید.

حالا من از دوستان سوال دارم اگر در این آیه بر فرض معنی کردن واژه نکاح به آمیزش جنسی و سکس اومده باشه وقتی زنان مومنه را آمیزش جنسی و سکس کردید و بعد طلاقشان دادید قبل از آنکه آن ها را (مس) لمس کنید حالا دوباره دقت کنید پارادوکس بزرگ رابطه جنسی و لمس نکردن همسر ، آیا خنده دار نیست مگه میشه رابطه جنسی داشت و لمس نکرد پس به نظرتون کدوم معنی برای نکاح درسته به یقین معنای پیوند و ازدواج .

0 ❤️

2015-11-26 01:19:01 +0330 +0330

بنده هم انتظار دارم اگر شما یک مطلبی را خواندید و جوابشان را بدون ایراد دیدید مطلب را بپذیرد که یه وقت فکر نکنیم شما قصدتان چیز دیگری است نه حقیقت

0 ❤️

2015-11-26 01:21:10 +0330 +0330

بنده با اندک اطلاعاتی که دارم به این نتیجه رسیدم که :
اولن اینکه دین اسلام فرقه های گوناگونی دارد که در مسایل ریشه ای و بنیادی هم گاهن با هم اختلاف نظر شدید دارند اگر شما میخواهید واقعن به نتیجه برسید و قصدتان حقیقت جویی است باید بفرمایید که منظورتان از دین اسلام کدام گروه است: شیعه دوازده امامی ، شیعه اسماعیلیه ، سنی حنفی ،شافعی ، ویا فرقه ای دیگر که هر کدام منابع مرجع و احکام مربوط به خودشان را دارند

0 ❤️

2015-11-26 01:21:44 +0330 +0330

دومن: در موقع بحث کردن یک قاعده علمی میگوید اگر قصدمان حقیقت جویی دو طرف است باید از مطالب مورد تایید مثل کتب تاریخی و کتب دینی و … همان گروه استفاده شود نمیشود که مثلن من یک اندیشه از نگاه شیعه انتخاب کنم و با یک مطلب که در کتب معتبر از نظر برادران عامه وجود دارم ان را رد کنم در واقع باید از مسلمات (هر انچه شخص مقابلمان قبول دارد) استفاده کرد چون شخص مقابل راحت میتواند بگوید که این مطلب را بنده قبول ندارم و در کتب ما نیست

0 ❤️

2015-11-26 01:22:21 +0330 +0330

سومن درمکتب شیعه تخصص ها و دروسی برای اهلش وجود دارد به نام علم رجال و علم درایه علم حدیث شناسی و … که مثلن در علم رجال از این بحث میشود که مثلن اقای x چگونه آدمی بود اخلاقش از لحاظ راست و دروغ گویی از لحاظ مذهب و… نمیشود که هر کسی یک روایتی را نقل کرد سریع بپذیریم ممکن است که شخص با قصد حرف زده باشد و یا درعلم تاریخ شناسی حدیث ما باید موقعیت حدیث را نگاه کنیم زمانی که گفته شد مخاطبشان چه کسی بوده و از همه مهمتر چه کسی آن را نقل میکند فرض کنید شما در یک فضای قرار گرفته اید که اگر حرفی را بزنید ممکن است جانتان ، مالتان ، و یا ناموستان در خطر باشد مطمینم شما جان و مال و ناموس خود را بر ان حرف ترجیح میدهید و عقل سالم هم حکم میکند که یا ان حرف را نزنی یا به خاطر حفظ جان و مال و ناموست یک مطلبی که مورد تاییدت نیس را بگویی که به ان در اصطلاح تقیه میگوییم

0 ❤️

2015-11-26 01:22:56 +0330 +0330

چهارمن بازم هم تاکید میکنم که مثلن در مکتب شیعه قایل به جسمانیت خدا نیستیم و آیات و یا روایات را تعبیر میکنیم چون مخاطب خداوند بزرگ ما انسانهای عاقل هستیم گاهی با تمثیل زدن گاهی با تشبیه و… مثلن منظور از یدالله نه اینکه دست خدا بلکه قدرت خداست کما اینکه در ادبیات خودمان هم داریم مثلن میگوییم شیر مرد امد ایا منظورمان شیری است که از یک مرد به وجود امده نخیر منظورمان مرد قوی است یا اینکه شما ایراد گرفتید انسان از خاک از خون از اب بالاخره از چه افریده شده و به نظرتان تناقض است باید بگویم مثلن شما فرزندی دارید یک موقع ان را به اعتبار الان بودنش با نامش صدایش می کنید و میگویید مثلن نگار خانم ولی یک موقع به اعتبار اینده اش میگویید خانم دکتر امدند و کسی به شما هم ایراد نمیگیرد حالا بیاییم در ایراد شما خب اگر بگوییم منظور از اب موقع نطفه بودن و منظور از خون موقعی که در شکم مادر است و … ایا باز هم به نظرتان ایراد است توصیه میکنم کتب تفسیری شیعه مثل نمونه یا المیزان را ذیل هر ایه که سوال دارید اول مطالعه کنید و بعد بگویید تناقض

0 ❤️

2015-11-26 01:29:17 +0330 +0330

ششم واقعن اگر در تاریخ مطالعه دقیق داشته باشیم و منصفانه بیندیشم درست نیس که فقط ما روایات در مورد زنان را بگوییم و روایاتی که به مردان میگویید که احترام به خانواده و فرزندان را گفته اند نیاوریم ، اگر خواستید تا چند مورد ذکر کنم
و همچنین یادمان باشد زمانی که حق مالکیت و حق رای در غرب فقط حق مردان بود نه زنان و بردگان در اسلام هم زنها بیعت میکردند حق رای داشته اند و هم حق مالکیت داشته اند و غلامان و کنیزان همچنین
در کل به نظر بنده شما با یک مطالعه دقیقتر از کتب همان مذهب میتوانید به حقیقت و واقعیت برسید و بنده از هیچ کمکی کوتاهی نمیکنم
با تشکر

0 ❤️

2015-11-26 01:36:19 +0330 +0330

پنجمن دوست عزیز همانطور که مکتب شیعه متاسفانه درگیر یک سری افراد بوده که با تعصبات اشتباه و توهین به اشخاص بزرگ ا س ل ا م دچار گمراهی شده اند در مکاتب و فرقه های دیگر هم اینگونه است و بعضی ها حتی در کتابهایشان به دروغ بستن به ا ه ل ب ی ت خصوصن ح ض ر ت ع ل ی (ع) و پ ی ا م ب ر بزرگ ا س ل ا م پرداخته اند که امیدوارم دوستان از نشر این مطالب که یک روش غیر علمی و غیر قابل پسند در مسایل و ت ا پ ی ک های علمی است پرهیز کنند و مطمین باشید که هیچکدام از این کتب مورد تایید ش ی ع ه نیست
بله اگر کسی که ش ی ع ه است بخواهد مثلن به یک برادر ا ه ل ت س ن ن جواب دهد باید از کتب مورد تایید انها استفاده کند مثلن در ماجرای ضربت خوردن ح ض ر ت ع ل ی ( ع ) در محراب م س ج د که کسی منکر آن نیس بعضی از افراد که از دستگاه م ع ا و ی ه تزریق فکری و مالی میشدند به مردم ساده لوح میگفتند که ع ل ی نه نماز میخواند و … ان موقع هم که مثل الان ای ن ت ر ن ت و ل ا ی ن و … نبود منظورم ترور ها و دیگر مواردی که به این عزیزان بسته شده هس و اینکه از کتب تاریخی مورد تایید ش ی ع ه خواهشن مطلب بذارید اگر مخاطبتان را ش ی ع ه میدانید

0 ❤️

2015-11-26 15:04:05 +0330 +0330

جناب sadeh2016
.
اولن، دومن، سومن، چهارمن، پنجمن، ششم، فکر کنم شما این پستتون رو زودتر از موعد مقرر گذاشتین چون اصلا ما به بحث شیعه و سنی هم نرسیدیم چه رسد به شیعه دوازده امامی ، شیعه اسماعیلیه ، سنی حنفی ،شافعی.
تا اینجا هرچی گذاشتیم همه مواردی بوده که شیعه و سنی روش اتفاق نظر دارن.

اگه اخیرا خدا و قرآن شیعه و سنی هم فرق کرده باشه شرمنده من در جریانش نیستم.

2 ❤️

2015-11-26 15:49:28 +0330 +0330

[quote=iranain army][quote=.Arrow.][quote=iranain army]1.
درود
دوست عزیز لطفا اول متن من رو بخون چون ویرایش کردم درست فرمودید شتاب زده پاسخ کپی کردم چون آخر شب هم بود اما دیدم خود پاسخ نقض داره و ترجیح دادم خودم پاسخ بدم پس دوباره برات میفرستم ولی قبلش به زودی یک تاپیک در پاسخ به تاپیک شما خواهم زد و یا همینجا پاسخ میدم چون شیوه جالبی برای نقد پیدا کردید ، نقد انبوه ، که از حوصله انسان به دوره پاسخ بده . بنده قبلا هم به پویا جان گفتم کمتر میام اینجا اما زیاد نگران نباشید این نقد هایی که من دیدم اونم کپی شده از سایت های که من میدونم و تو پر از یکجانبه گرایی و حذف هست که اگه حوصله کنی و درس و دانشگاه اجازه بده پاسخ خواهم داد .

و اما ویرایش متن من

1. اگر ادعا میشود که این متن متعلق به ایران باستان است پس باید عاری از واژه های عربی باشد در صورتی که ریشه کلمات وفا، لحظه و اجازه عربی است!!!

2. نگارش و ادبیات نیز مربوط به دوره حاضر است و هیچ سنخیتی با آثار به جا مانده از قرون 4 و 5 هجری قمری ندارد چه برسد به دوره های قبل از اسلام !!

3. این مطلب در هیچ منبع موثقی یافت نمی شود و نویسنده نیز هیچ منبعی را ذکر نکرده است و این خود دلیلی بر عدم صحت مطلب است.

و اما درباره واژه نکاح در ادامه به موضوعی اشاره خواهم کرد که خودتان از اینکه واژه نکاح و خطبه عقد را به رابطه جنسی پیوند بزنید میخندید

خب لازمه به آیه ای از قرآن اشاره کنم
(یا ایها الذین امنوآ اذا نکحتم المؤمنات ثم طلقتموهن من قبل ان تمسوهن فما لکم علیهن من عده تعتدونها فمتعوهن وسرحوهن سراحا جمیلا):(ای کسانیکه ایمان آورده اید، وقتی که زنان مؤمن را به نکاح خود درآوردید و بعدطلاقشان دادید قبل از آنکه آنها را لمس کنید، در این صورت لازم نیست که عده طلاق شما را نگه دارند، پس چیزی از مال به ایشان بدهید و به صورتی خوش آنها را طلاق دهید)(نکاح ) یعنی عقد ازدواج و (مس ) کنایه از نزدیکی و انجام عمل زناشویی است و(تسریح جمیل ) یعنی طلاق بدون خصومت و نزاع و (متعوهن ) یعنی آنها را با دادن مالی بهره مند سازید.می فرماید: ای مؤمنان وقتی زنان مؤمنه را قبل از نزدیکی طلاق می دهید دیگر لازم نیست عده طلاق شما را نگه دارند، بلکه بر شما واجب است آنها را با چیزی از مال بهره مند کنید (اعم از اینکه مهریه بر ایشان قرار داده باشید یا خیر) و بدون خشونت ودرگیری آنها را طلاق دهید.

حالا من از دوستان سوال دارم اگر در این آیه بر فرض معنی کردن واژه نکاح به آمیزش جنسی و سکس اومده باشه وقتی زنان مومنه را آمیزش جنسی و سکس کردید و بعد طلاقشان دادید قبل از آنکه آن ها را (مس) لمس کنید حالا دوباره دقت کنید پارادوکس بزرگ رابطه جنسی و لمس نکردن همسر ، آیا خنده دار نیست مگه میشه رابطه جنسی داشت و لمس نکرد پس به نظرتون کدوم معنی برای نکاح درسته به یقین معنای پیوند و ازدواج .[/quote]

اینجا سیاست بر اینه که تا مطالب آرشیوم تموم نشده حتی الامکان با کسی وارد بحث نشم که پیگیری تاپیک از حوصله کاربرها خارج نشه. به رسم ادب یکی دوتا پست رو خودمو موظف میدونم که جواب بدم ولی فعلا از وارد شدن به بحث طولانی معذورم.
البته در زمینه نقض یا رد این تاپیک بخواین خودتون تاپیک بزنین قطعا اونجا جوابگوی سوالاتتون هستم.
.
اگه میبینین که اینجا به قول شما نقد انبوه از دین اسلام شده باور کنین مشکل از من نیست بلکه از دینتونه که ایراد و اشکال انبوه داره.
.
من اصلا نگران بحث با شما یا کاربر دیگه ای نیستم و مطمئن باش اگه تو کشور آزادی بیان داشتیم با مجتهد دینت هم بحث میکردم و خیالم راحت بود که در مقابل منطق کم میاره.
.
در مورد موارد شماره گذاری شده هم تو پست قبلی توضیحات لازم رو دادم.
.
یه موردی رو هم حتما در نظر بگیر، اگه فرض بر محال که محال نیست شما اومدی با دلیل و منطق تمام ادعاهای من رو رد کردی غیر از یه مورد، به نظر من باز هم باید فاتحه دینت رو بخونی.
چون صحبت در مورد دین خدا و کلام خداست و اگه بشه حتی یه اشکال فنی به کلام خدا وارد کرد دیگه قادر متعال نیست.

2 ❤️

2015-11-26 16:22:31 +0330 +0330

احادیث سکسی

مواقعی که از نظر پیامبر اسلام نزدیکی بین زن و شوهر مکروه است. (آفتابه برداشتن به علم ژنتیک)

1- در شب عید قربان با همسرت نزدیکی مکن زیرا اگر میانتان فرزندی تقدیر شود شش انگشت یا چهار انگشت خواهد داشت.
.
.
2- بعد از ظهر با همسرت نزدیکی مکن چرا که اگر در آن هنگامی فرزندی تقدیر شود کژ چشم خواهد بود و شیطان از کژ چشمی انسان، شادمان می‌شود.
.
.
3- در زیر درخت میوه با همسرت نزدیکی مکن چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود جلاد، قاتل، یا عرف خواهد بود.
.
.
4- در زیر نور خورشید و تابش آن با همسرت نزدیکی مکن مگر اینکه پرده ای آویخته باشی که شما را می‌پوشاند چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود تا پایان عمر در تیره بختی و تهی دستی خواهد بود.

1 ❤️

2015-11-26 16:49:07 +0330 +0330

احادیث سکسی

مواقعی که از نظر پیامبر اسلام نزدیکی بین زن و شوهر مکروه است. (آفتابه برداشتن به علم ژنتیک)
.
.
5- بر پشت بام خانه با همسرت نزدیکی مکن چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود منافق ریا کار و بدعت گذار خواهد بود.
.
.
6- چون آهنگ سفر کردی در آن شب با همسرت نزدیکی مکن چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود دارایی خویش را در غیر حق خرج خواهد کرد.
.
.
7- چون روانه سفری شدی، تا مسافت سه شبانه روز ره پیمودن، با همسرت نزدیکی مکن چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود یار هر ستمگری خواهد بود بخواهد به تو ستمی برساند.

(مستدرک الوسائل، ج14)

1 ❤️

2015-11-26 17:31:13 +0330 +0330

احادیث سکسی

مواقعی که از نظر پیامبر اسلام نزدیکی بین زن و شوهر مکروه نیست. (آفتابه برداشتن به علم ژنتیک)
.
.
1-ای علی اگر در شب جمعه با او نزدیکی کردی و میانتان فرزندی بود سخنوری خوش گوی و پر زبان خواهد بود.
.
.
2-ای علی اگر در روز جمعه پس از عصر گاه با او نزدیکی کردی و میانتان فرزندی تقدیر شد، ناموری سر شناس و آگاه خواهد بود.
.
.
3-ای علی اگر هم در جمعه شب پس از نماز عشا با او نزدیکی کردی، امید است به خواست خداوند متعال، یکی از ابدال باشد.
.
.
4- ای علی بر تو باد آمیزش در شب دوشنبه، چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود، حفظ کتاب خدا و خرسند به تقدیر خدا خواهد بود.

.
.

1 ❤️

2015-11-26 17:49:51 +0330 +0330

احادیث سکسی

مواقعی که از نظر پیامبر اسلام نزدیکی بین زن و شوهر مکروه نیست. (آفتابه برداشتن به علم ژنتیک)
.
.
5-ای علی اگر در شب سه شنبه بت همسرت نزدیکی کردی و میانتان فرزندی تقدیر شد، پس از گواهی دادن به این که خدایی جز الله نیست و محمد، پیامبر خداست شهادت روزی او خواهد شد، خداوند او را همراه با مشرکان کیفر نخواهد داد و خوش بو دهان، دل مهربان گشاده دست و پیراسته زبان از غیبت و دروغ و تهمت خواهد بود.
.
.

6-ای علی اگر در شب پنج شنبه با همسرت نزدیکی کردی و میانتان فرزندی تقدیر شد، کمرانی از حکمرانان یا عالمی از عالمان خواهد بود.
.
.
7-ای علی(ع)! اگر در روز پنج شنبه به هنگام بر گشتن خورشید از میانه آسمان با او نزدیکی کردی و میانتان فرزندی تقدیر شد تا گاه پیری‌اش شیطان به او نزدیک نخواهد شد و انسانی راست و درست خواهد بود و خداوند عزوجل سلامت دین و دنیا را روزی او خواهد ساخت.

(مستدرک الوسائل، ج14)

1 ❤️

2015-11-26 18:33:33 +0330 +0330

[quote=ahvazboy1996]arrow جان پوکیدم با این احادیث سکسی ROFL کاش هنوز مدرسه میرفتم اینارو میبردم برا معلم دینی نشونش میدادم ببینم چه جوابی میده…البته اینا استاد پیچوندن و دلایل بی منطق و کس شر اوردنن.وقتیم خیلی کم بیارن میگن علم در برابر کلام خدا و اسلام هیچی نیس lol

دمت گرم ادامه بده give_rose[/quote]

چاکریم
خوشحالم از خوشحالیت.
البته اصل فان دینیمون هنوز مونده

?

0 ❤️

2015-11-26 18:37:18 +0330 +0330

احادیث سکسی

امام علی ابن موسی‌الرضا(ع) فرمودند:
با همسرتان ابتدای شب آمیزش نکنید؛ زیرا معده و رگ‌های بدنتان پر است و باعث قولنج، فلج، رعشه، نقرس، تقطیع ادرار، فتق و ضعف بینایی می‌گردد. آمیزش با همسر را در آخر شب انجام دهید که برای بدنتان مفید و اگر خداوند فرزندی به شما عنایت فرماید باهوش تر خواهد بود.
الرساله الذهبیه، ص 65
.
.
امام رضا (ع) فرمودند:
هر کس می‌خواهد گرفتار سنگ مثانه و گرفتگی ادرار نگردد هنگام انزال منی نباید از بیرون آمدن آن جلوگیری کند همچنین نباید کار دخول را طولانی نماید.
.مستدرک الوسائل، ج14، ص 308
.
.
امام صادق(ع) فرمودند:
سه صفت خوب را از کلاغ بیاموزید: 1- آمیزش پنهانی 2- سحر خیزی 3- احتیاط و فاصله گرفتن از دیگران.
وسائل الشیعه ج20، ص133
.
.
امام صادق(ع) فرمودند:
هنگام نزدیکی[با هدف فرزند دار شدن] از سخن گفتن بپرهیزید؛ زیرا سخن گفتن در چنین حالتی موجب گنگ شدن فرزند خواهد شد.
وسائل الشیعه، ج20،ص 123

1 ❤️

2015-11-26 19:31:12 +0330 +0330

[quote=کهنه جق کار]جناب اررو من خودم این چیزا رو قبول ندارم.ولی داری خیلی تندروانه برخورد میکنی .اگه به همین راحتی میشد غلط بودن دین رو ثابت کرد اینقدر از من و شما باسواد تر بود که دین رو نقض کنند.ممکنه حدیث جعلی باشه.ممکنه قرآن تحریف شده باشه.ولی به همین راحتی ها نیست.
قصد توهین ندارم ولی فقط احمق ها به راحتی باور میکنند دیگران احمقند.این همه دیندار خیلی هاشون هم باهوشترند هم بیشتر از من و شما فکر کردند.
الان عجیبترین نظریه های علمی هم که قوانین قبلی رو زیر سوال میبرند تحقیر نمیشوند.من از دیندار های متعصب انتظاری ندارم ولی شماها که ادعای متفکر بودن رو دارید نباید اینطور رفتار کنید که تاثیر عکس داره.
شما ادامه بده بحث وگفتگو عالیه[/quote]

دوست عزیز احیانا کجای مطالبم تند رفتم؟
کدوم مطلب رو از خودم درآوردم نوشتم؟
اگه هم واقعا تند رفتنی بوده باشه کتابهای خودتون تند رفتن، چون من همه رو با ذکر منبع نقل قول کردم.
.
همون با سوادتر از من و شماها تا حالا صدها کتاب تو این زمینه نوشتن، کدوم کتابها رو خوندی که بدونی حرفشون حسابه یا نا حساب؟
.
منم اصلا قصد توهین ندارم ولی اینجا دقیقا شمایین که فکر میکنین بقیه احمقند و به احمق موندن هم تشویقشون میکنین.
من میگم ایهالناس چشم بسته قبول نکنین، برین تحقیق و مطالعه کنین ولی شما میگی چون قدیمیا گفتن درسته پس حتما درسته.
دیگه در مورد کلمه احمق قضاوت با خودتون.
.
انتظار ندارین چجوری رفتار کنم دوست عزیز؟
توهین کردم؟ بد و بیراه گفتم؟
اگه فکر میکنی جعل کردم برو ته توشو در بیار و بیا اینجا آبرومو ببر ولی اگه دیدی جعلی نیستن و درستن بالا غیرتا بدون عینک تعصب یه کم در موردشون فکر کن.
.
.
دوست عزیزی که منو در حال سقوط میبینی، آیا تا حالا فکر کردی که ممکنه خودت برعکس وایستاده باشی؟؟؟؟

3 ❤️

2015-11-27 12:00:42 +0330 +0330

احادیث سکسی :

امام صادق(ع) :
دنیا و خوشی های آن برای شما آفریده شده است . لذیذ ترین چیزها در این دنیا آمیزش با همسر است .چنان که لذت بخش ترین کاردر باغ بهشت نیز همین است.
( اصول کافی ،ج5،ص321 )
.
.
امام صادق(ع) :
چه لذتی بالاتر و چشم نواز تر از دیدن بدن عریان همسر است . قبل از هم خوابگی خود را از شوهرتان دریغ مدارید ،بگذارید شوهرتان شما را ببوید و ببوسد.
(حلیه المتقین ،ص71)
.
.
پیامبر اکرم(ص) :
وقتی به سوی همسرتان می روید ،در آغوش فرشتگانید.چون به آمیزش می پردازید گناهانتان چون برگ درختان فرو می ریزد و چون غسل میکنید خود را می شویید ،از گناهان بیرون می روید .
( کافی، ج5، ص496 )
.
.
پیامبر اکرم(ص) :
هنگام آمیزش به طور کامل برهنه و عریان نشوید و زیر پوشی هر چند نازک به تن داشته باشید .
( وسائل الشیعه ،ج14 ،ص85 )

1 ❤️

2015-11-27 12:24:57 +0330 +0330

احادیث سکسی :

پیامبر اکرم(ص) :
مرد را به حال خود بگذارید با وی در نیاویزید او را به اجبار به سوی خود نخوانید مرد نیازمند عشوه گری و طنازی است نه زور و اجبار.
(حلیه المتقین ،ص67 )
.
.
پیامبر اکرم(ص) :
سخن گفتن با پروردگار لذت بخش و روح افزاست،اما وقتی شوهرتان شما را به خلوت خویش میخواند، نماز را طول ندهید و خرامان به سویش بشتابید.
(اصول کافی ج 5 ص 508 )
.
.
پیامبر اکرم (ص) :
هنگام در آمیختن با همسر خویش ،یکدیگر را ببویید ،ببوسید ،عشق بازی کنید و با سخنان محبت امیز ،عشق را به او پیش کش کنید .
(محجه البیضاء ،ج3،ص110)
.
.
امام علی(ع) :
هنگام آمیزش چون پرندگان شتاب نکنید صبر پیشه ی خود سازید زنها نیازمند وقت بیشتری هستند مدتی نه چندان طولانی به عشق بازی بپردازید همسرتان را کاملا" آماده سازید.آمادگی دو سویه آمیزش را فرح بخش و کامل می کند.
( وسائل الشیعه ج14 ،ص83 )
(اصول کافی ج5،ص497 )

1 ❤️

2015-11-27 13:08:33 +0330 +0330

احادیث سکسی :

امام رضا(ع) :
آمیزش مکن مگر اینکه با همسرت بسیار بازی کنی و سینه هایش را آرام بفشاری چون چنین کنی آمادگی لازم را برای در آمیختن پیدا می کند .در این حالت،شهوت از صورت و چشمان او نمایان می شود و از تو همان میطلبد که تو از وی می خواهی .
(سفینه البحار ،ج1،باب الجمع )
.
.
امام صادق (ع) :
هیچ گاه با شکم سیر با همسر خود هم بستر نشوید این کار موجب بیماری و چه بسا موجب مرگ خواهد شد .
(وسائل الشیعه ج14،ص191)
.
.
مام صادق(ع) :
چون شب از سفر بر می گردی،خستگی راه آرامش از تو میستاند بهتر است آمیزش با همسرت را تا صبح به تاخیر اندازی.
( وسائل الشیعه ج14ص93 )
.
.
امام صادق(ع) :
گاه وقتی قصد مسافرت داری ،دل شوره عجیب به سراغت می آید ،همسرت نیز مضطرب و نگران است آیا بهتر نیست در آستانه ی سفر از هم آغوشی و نزدیکی با او بگذری؟!
( وسائل الشیعه ج14ص93 )

1 ❤️

2015-11-27 13:38:00 +0330 +0330

احادیث سکسی :

امام صادق (ع) :
سفر با شریک زندگی ،آرام ساز و غم زداست.سفر خستگی و اضطراب نیز دارد.در سفر گاه همه چیز برایت مهیا نیست.گاه شرایط سفر شرایطی غیر عادیست ،بهتر است در این شرایط غیر عادی از هم خوابگی با یار زندگیت بپرهیزی.
( وسائل الشیعه ج14ص93 )
.
.
امام علی (ع) :
چون به آمیزش پرداختی سخن کوتاه کن ،مبادا فرزندی لال نصیب تو گردد.
(وسائل الشیعه ج14 ص87 )
.
.
امام علی (ع) :
وقتی به قصد فرزند ،خرامان به سوی همسر خویش می شتابی به عورت او نگاه مکن !مبادا فرزندی نابیننا تو را پدید آید.
(وسائل الشیعه ج14 ص87 )
.
.
امام محمد باقر (ع) :
چون به قصد بارور کردن رحم همسرت ،نزد او آرمیدی،با نیتی پاک و زبانی گویا با خدای مهربان چنین بگو (( خدایا مرا فرزندی عنایت فرما و او را پاکیزه و سالم قرار ده که در خلقت او زیاد و کم نباشد و او را عاقبت به خیر گردان))
(وسائل الشیعه ج15،ص106 )

2 ❤️

2015-11-27 14:03:48 +0330 +0330

احادیث سکسی :

پیامبر اکرم(ص) :
در حال جنابت ،به قصد بچه دار شدن ،با همسرت هم آغوش مگرد ،بهتر است غسل کنی ،اندکی آرام گیری ،پاک و طاهر شوی و سپس . . . اگر چنین نکردی و فرزندی مجنون و کم عقل نصیبت شد کس دیگری جز خود را نکوهش مکن .
(وسائل الشیعه ج1،ص99 )
.
.
پیامبر اکرم(ص)
اندیشه آدمی به هر جا روان است . در اندیشه ی دیگری بودن نا میمون است .در این هنگام با شهوت زن دیگر نباید با زن خود هم بستر شوی.
(وسائل الشیعه ج1 ص120 )
.
.
امام علی (ع) :
شیطان خودش خواسته که در فرزندان آدم شریک شود و این مایه ی بسی نگرانی است ،نگران مباشید !هنگام آمیزش با ذکر ((بسم الله الرحمن الرحیم)) خدا را یاد کند و از شر شیطان به خالق نیکی ها پناه ببرید اگر چنین نکنید ممکن است فرزندتان محبت اهل بیت (ع) را در دل نداشته باشد .
( وسائل الشیعه ج1 ص96 )
.
.
پیامبر اکرم(ص)
وقتی به قصد آمیزش کنار یکدیگر آرمیدید،دو دستمال تمیز و پاک در کنار خود قرار دهید ، هر کدام از دستمال جدا گانه استفاده کنید .
(وسائل الشیعه ج1 ص188 )

1 ❤️

2015-11-27 14:13:29 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]احادیث سکسی

1- در شب عید قربان با همسرت نزدیکی مکن زیرا اگر میانتان فرزندی تقدیر شود شش انگشت یا چهار انگشت خواهد داشت.
.
.
2- بعد از ظهر با همسرت نزدیکی مکن چرا که اگر در آن هنگامی فرزندی تقدیر شود کژ چشم خواهد بود و شیطان از کژ چشمی انسان، شادمان می‌شود.
.
.
3- در زیر درخت میوه با همسرت نزدیکی مکن چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود جلاد، قاتل، یا عرف خواهد بود.
.
.
4- در زیر نور خورشید و تابش آن با همسرت نزدیکی مکن مگر اینکه پرده ای آویخته باشی که شما را می‌پوشاند چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود تا پایان عمر در تیره بختی و تهی دستی خواهد بود.[/quote]
lol
مردم از خنده.

1 ❤️

2015-11-27 14:33:32 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz][quote=.Arrow.]احادیث سکسی

.
.
.
.
.
.
4- در زیر نور خورشید و تابش آن با همسرت نزدیکی مکن مگر اینکه پرده ای آویخته باشی که شما را می‌پوشاند چرا که اگر میانتان فرزندی تقدیر شود تا پایان عمر در تیره بختی و تهی دستی خواهد بود.[/quote]
lol
مردم از خنده.[/quote]

بدبختی اینجاست که مسلمونا فکر میکنن علم و دانش ائمه از علم امروز ما هم جلوتر بوده.

1 ❤️

2015-11-27 15:07:56 +0330 +0330

احادیث سکسی :

امام رضا(ع) :
هنگامی که به اوج لذت جنسی نزدیک شده اید ،حتی الامکان از ریختن نطفه ی خود به بیرون خود داری مکنید ،بگذارید غدد جنسی آزادانه به تخلیه بپردازند ،خود داری از تخلیه ی نطفه ،موجب سنگ مثانه خواهد شد .
( سفینه البحار،ج1،باب الجمع )
.
.
امام رضا(ع) :
اگر به هر دلیل عمل آمیزش به طول انجامید و عمل انزال صورت نگیرد،چه بسا موجبات سنگ مثانه فراهم گردد.از طولانی کردن مدت هم بستری بدون انزال پرهیز کنید .
.
.
امام رضا (ع) :
پس از آمیزش یکباره بلند مشوید و ننشینید،بلکه ابتدا به طرف راست بچرخید و اندکی بعد برای ادرار ولو اندک برخیزید ،پس از آن برای رسیدن به تعادل وآرامش غسل کنید ،با رعایت این آداب از سنگ مثانه در امان خواهید ماند.
.
.
امام حسن (ع) :
مکانی خلوت در زمانی بی سرو صدا ،با دلی آرام شرایط مناسبی برای هم بستری است .اگر آمیزش و انعقاد نطفه با دلی آرام و خالی از اضطراب صورت پذیرد ،خون به صورت طبیعی در رگ ها جریان می یابد،انتقال ژن ها طبیعی تر انجام میگیرد و در نتیجه فرزند ،به پدر و مادرش بیش تر شبیه خواهد شد.
(بحار الانوار ،ج6 ،ص359 )

1 ❤️

2015-11-27 17:15:08 +0330 +0330

احادیث سکسی :

امام صادق(ع)
پرندگان هر کدام صفاتی دارند :شایست و ناشایست ،در آمیزش نیز آدابی دارند ،“کلاغ” علی رغم پرو بال سیاه و صدای ناهنجارش،در آمیزش مخفی کاراست ،آمیزش مخفی کارانه را از کلاغ بیاموزید.
(وسائل الشیعه ،ج14،ص100 )
.
.
پیامبر اکرم (ص) :
وقتی کودکی در اتاق است و شما را می پاید و حتی بی اختیار نفس و صدای شما را می شنود،از خیر این لحظات دل نشین و بهشتی در گذرید ،مبادا آن کودک در بزرگی به رابطه نامشروع تن در دهد که رستگار نمی گردد.
(وسائل الشیعه ،ج14 ص95 )
( فروع کافی ج5، ص500 )

.
.
پیامبر اکرم(ص) :
خانم ها از آرایش دریغ مکنید ،بهترین ملایم ترین و دل نواز ترین عطر را به کار برید زیبا ترین و دلربا ترین لباس را به اندام خویش بپوشانید خود را حداقل با یک گردنبند زینت بخشید و صبح و شام خود را به شوهر عرضه دارید ،در یک کلام چشمو دل شریک زندگیتان را هنرمندانه بربایید.
.(وسائل الشیعه ،ج14 ،ص112 )
.
.
امام صادق(ع) :
مراقب باشید ،رو و پشت به قبله با همسر خویش هم بستر شدن ،زشت و ناپسند است .حرمت کعبه را نگه دارید و خدا و فرشتگان را از خویش نا خرسند مسازید .
(وسائل الشیعه ،ج14 ص14 )

1 ❤️

2015-11-27 17:19:29 +0330 +0330

سلام و درود
این توصیه های جنسی که بیشترشون بسیار خوب و به جا هست اما اینکه حدیث هایی در باب اینکه فرزندان چنان می شوند و چنان برای دین و خداباوران ریشه ماورایی داره عجیبه که چرا دوستان از عبارت خنده ام گرفت استفاده می کنند درحالی که شرط میبندم بیشتر برایشان سوال پیش آمد که سر این حرف ها چیست تا اینکه خنده دار باشد .

0 ❤️

2015-11-27 17:45:15 +0330 +0330

[quote=iranain army]سلام و درود
این توصیه های جنسی که بیشترشون بسیار خوب و به جا هست اما اینکه حدیث هایی در باب اینکه فرزندان چنان می شوند و چنان برای دین و خداباوران ریشه ماورایی داره عجیبه که چرا دوستان از عبارت خنده ام گرفت استفاده می کنند درحالی که شرط میبندم بیشتر برایشان سوال پیش آمد که سر این حرف ها چیست تا اینکه خنده دار باشد .[/quote]

دوست عزیز از اونجایی که جزو معدود مسلمونای مودب هستی یه نصیحتی بهت میکنم، جاهایی از صنعت ماست مالی استفاده کن که قضیه خیلی تابلو نباشه.
این احادیث خیلیاشون کسشعر محض هستن و ریشه که سهله، ساقه ماورایی هم ندارن.

آخه وجدانا یعنی چی که موقع سکس اونجای زنتو نگاه کنی بچه ات نابینا به دنیا میاد؟
اگه اینجوری بود که حداقل 90% جمعیت دنیا کور بودن !!!

4 ❤️

2015-11-27 17:47:54 +0330 +0330

کتابامون کجا بوده؟!گفتی فحش ندم وگرنه همین جا خوار و مادر صد و بیست و چهار هزارتاشون رو یکی میکردم.
تند نرو.
الان صد تا مجله و مستند به اصطلاح علمی هست که با برداشت اشتباه یک چیزایی رو رد میکنند یه چیزایی رو تایید میکنند.ولی اینا برای عوامه جامعه علمی حتی جواب اینا رو هم نمیده.
وقتی میگید اگه تمام مثال هام رو توجیه کنید فقط یکی رو نتونید.باز هم حق با تو هست تندرویه.فرمول ریاضی نیست که.مثل دادگاهه باید دید کفه ترازو به کدوم سمته.
حرفم اینه با این احادیث کس شعر کار بجایی نمیبری. باید از ریشه بزنی. فردا یکی میاد میگه این احادیث جعلی هستند یا برداشت ما اشتباه بوده منظور چیز دیگه ایه و از این حرفها … اصلا نه این مطلب مال دین ما نیست.
بگی شعیه فلان چیزش غلطه میگن خوب نظر سنی اینه بگی سنی میگن یکی دیگه، بگی مسلمون میگن مسیحی
اینا یه اصل گذاشتن میگن دین درسته حالا از هر زاویه ای غلط بگیری میگن باید طور دیگه ای نگاه کرد.
من به حد کافی بدبختی دارم وقت ندارم کمکت کنم هنوز هم تو دنیا منطق نتونسته به این تعصبات دینی غلبه کنه شما ادامه بده.این یه پروسه زمانبره باید کم کم جا بیفته فکر کن یه جمله بنویسی هر کی بخونه نظرش یکدفعه عوض بشه فردا صبحش چی میشه!؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «