ناگفته های دین اسلام (آنچه نباید بدانید)

1394/08/10

با سلام خدمت دوستان

متاسفانه یا خوشبختانه تاپیک قبلی با مشکل فنی مواجه شد و جالبه تنها کسی که نمیتونست توش پست بذاره خودم بودم (قابل توجه طرفداران دین که تا یه دونه پستشون بالا نمیاد فوری توطئه های دشمنان فرضی و عوامل استکبار جهانی رو دخیل میدونن)، بنابراین توفیق اجباری شد که این تاپیک راه اندازی بشه و ادامه بحث اینجا دنبال بشه

سیاست و هدف این تاپیک فقط نقد منطقی و مودبانه از ادیان، مخصوصا دین اسلام به استناد منابع معتبر و مورد تایید علمای دین هست و نه قصد توهین به اعتقادات کسی هست نه قصد تحمیل عقاید.

تو کتب دینی و تاریخی برخی مسائل و رویدادها هست که چون به نفع دکانداران دین نبوده و ممکنه باعث سوء ظن مردم به دین و در نتیجه باعث بیداریشون بشه همیشه مخفی نگهداری شدن و همونطور که از اسم تاپیک مشخصه هدف اطلاع رسانی درباره این ناگفته هاست.

به نظر بنده 90% کسانی که معتقد به دین هستن اعتقادشون ارثی و بدون تحقیق و مطالعه است و ما در قبال این عزیزان وظیفه داریم که با دلیل و منطق ذهنشون رو روشن کنیم تا متوجه حقایق بشن، بعد از اون یا دین رو میذارن کنار و یا اگه معتقد موندن حداقل اینسری اعتقادشون از روی عقل و فکر هست نه چشم بسته و کورکورانه.

این وسط توصیه ای هم دارم به عزیزانی که هدفشون دین زدایی هست ولی روششون پرخاشگرانه و گاها همراه با فحاشیه. دوستان عزیز، دشمن دین تفکر هست و تقویت کننده اش تعصب و اگه واقعا هدفتون روشنگری هست بدونین که با روش پرخاشگرانه اندک شانس تفکر رو هم از شخص دیندار میگیرین و طرف رو مجبور میکنین که متعصبانه و از روی لجبازی از دینش دفاع کنه و در اصل خودتون به هدفتون ضربه میزنین و کار خودتون رو سخت میکنین (مگر اینکه فقط در ظاهر هدفتون دین زدایی باشه).

آیین نامه انضباطی تاپیک:

1- در این تاپیک توهین و فحاشی کلا قدغن بوده و اگه فحاشی از جناح مخالف باشه دایورت میشه به … ولی از طرف موافقین باشه مطمئنا برخورد میشه، بعدا گله ای نباشه.

2- اگه کسی قصد بحث یا دفاع از دینش رو داره لطفا مودبانه مطرح کنه تا جواب قانع کننده هم بشنوه.

**3- بحث در مورد مسائل تاریخی یا دینی حتما باید مستند بوده و با ذکر منبع معتبر و مورد تایید عموم باشد و مطلب بدون منبع که به عبارتی برداشت شخصی و شنیده ها و … هستن حکم باد معده را دارد و طبیعتا ارزش پاسخگویی ندارد. **

4- به کسانی که ادعا میکنن موضوع سایت سکسی هست و نباید بحث دینی کرد یک بار برای همیشه عرض میکنم که سایت انواع تالارها رو برا بحث داره که یکیش هم تالار دین هست و لطفا اگه اعتراضی دارند به ادمین مراجعه کنند.

5- حداقل 80 _ 90 درصد مطالب تاپیک کپی پیست شده از کتب تاریخی و دینی هست و بنده به شخصه هیچ ایرادی در کپی پیست کردن مطالب نمیدونم، البته به شرطی که کپی کننده اول خودش مطلب رو بخونه و یه درکی در موردش داشته باشه بعد منتقل کنه نه اینکه مطلبی از سایت ماست مالی دات کام پیدا کنه و نخونده کیلویی بریزه اینجا.

6- هر مطلبی که از طرف من تو این تاپیک گذاشته بشه در صورت اعتراض یا سوال، خودم به شخصه پاسخگو هستم و چنانچه مخاطب پستی مستقیم خودم باشم قطعا اون پست بی جواب نمیمونه ولی تو بحث دوتا کاربر دیگه حتی الامکان دخالت نمیکنم.

7- به دوستانی که قصد حمایت از دین و مخالفت با مطالب تاپیک دارن توصیه جدی میکنم برای این کار از ادله محکمه پسند و مستند استفاده کنن و مطمئن باشن اگه دلیل منطقی داشته باشن من خودم اولین نفری هستم که به درستیه ادعاشون اعتراف میکنم ولی اگه بخوان متوسل به مغلطه و سفسطه بشن خیالشون راحت باشه که اینجا چیزی کاسب نمیشن.

فهرست مباحث

مقایسه خدای ادیان (یهودیت، مسیحیت، اسلام)
داستان مضحک خلقت اسمان و زمين در اديان ابراهيمی
ﺟﻬﺎن ﭘﺲ از ﻣﺮگ در ﺁﺋﻴﻦ ﺗﻮﺣﻴﺪی
داستان پیامبران (ابراهیم، اسحاق، لوط، یعقوب، موسی، حزقیال، هوشع، یوشع، ایوب، سلیمان، داوود، نوح)
داستان همخوابگی باخواهر توسط پسر داوود پیامبر
ﻋﻮاﻗﺐ ﺗﺨﻄﯽ از ﻓﺮاﻣﻴﻦ ﻳﻬﻮﻩ
توطئه خدا(یهوه) علیه فرزندان نوح
داستان چگونگی واجب شدن ختنه در تورات
اسلام و دلیل چالش طلبیدن آن
ماجرای ترورهای اسلامی از صدر اسلام
قبیله‌های صدر اسلام (بنی قینقاع، بنی النظیر، بنی قریظه)
الله کیست؟
چرا مسلمانان هفت بار دور کعبه می گردند؟
نحوه نزول وحی به رسول الله
ماجرای مرتد شدن کاتب وحی (عبدالله بن ابی سرح)
گروههایی که مطابق نص صریح قرآن وارد جهنم می شوند
فحاشی‌های الله
ماجرای غرانیق در صدر اسلام (آیات شیطانی)
تناقض قرآن در مورد بنی اسرائیل
تضاد در آیات قرآن
داستان خلقت آسمان به نقل از قرآن و تناقضات آشکار آن با دانش کیهان شناسی
عدم اطلاع الله و محمد از کروی بودن زمین زمان نزول قرآن
آیات غیرعلمی قرآن
تایید برده‌داری در اسلام
آیا اسلام مجوز تجاوز جنسی را می‌دهد؟
غلمان و حوری، دو نعمت بهشتی برای مردان مسلمان
قضا و قدر از دیدگاه قرآن
الله چگونه است؟
آیا داستان جن، چیزی جز خرافه است؟
از رفتار داعش تعجب نکنید!
تناقض آیات قرآن درمورد روش آفرینش انسان
الله، قرآن، پیامبر، زن
لیست زنان حضرت محمد
الله، جبرائیل و قرآن تمام قد در خدمت آلت مبارک رسول اکرم!
سکس محمد با خاله اش، خوله بنت حکیم و نازل شدن آیات قرآن باب میل جنسی او
فتواهای سکسی از عمام راحل
آيات تبعيض آميز قرآن در مورد زنان
جایگاه زن در احادیث
جایگاه زن در شاهنامه ایران باستان
سخنی با زنان مسلمان سینه چاک اسلام ناب محمدی
متن خطبه عقد ایران باستان
احادیث سکسی
جایگاه برده و کنیز در احادیث و روایات
خرافات و چاخانهای اسلامی، توهین به شعور انسان
زندگی تاریخی حضرت علی
[حسن و حسین و کرب

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-05-16 02:24:57 +0430 +0430

↩ V2

در مورد پست اخر تاپيك مربوط به تولد عيسي
هرچند كه باز هم ميگم معقوله(لزوم عقلي) اول اثبات خدا هست
اما فقط براي آگاهي شما از پيشرفت فعلي علم
اولا
در حال حاضر در گوسفندان يكي از روش هاي موفق تلقيح مصنوعي استفاده از روش لاپاراسكوپي هست كه نيازي به عبور از طريق واژن براي تليقيح نيست
حالا احتمال داره شما دوست عزيز بگي تو داري انسان رو با گوسفند قياس مي كني؟ ولي بايد گفت كه ٥٠٠ سال پيش هم اگر كسي ادعاي پرواز با هواپيما مي كرد خنده دار بود،
پس حاملگي بدون ارتباط با جنس نر و بدون از بين رفتن باكرگي انجام شده

سوال احتمالي شما كه اين اسپرم از كجا اومده؟
اين موضوع رو بايد بدونيم كه از اواخر سال ٢٠٠٠ دانشمندان سعي كردن كه به نحوي از تخمك اسپرم توليد كنند البته چالش اونها تا اواخر سال ٢٠١٨ همون ژن هاي RBMY كه تعيين كننده جنس مرد هست بود ولي در گزارشات خودشون اين احتمال رو دادند كه در اينده نه چندان دور به صورت مصنوعي بر اين مشكل هم غلبه كنن يعني فعلا صورت نگرفته ولي در اينده ممكن هست
حالا سوال ميكني يا بكنن كه اقا اون زمان كه علم پيشرفت نكرده ازمايشگاه نبوده: پاسخ اين هست كه معجزه كه چون از وجود خدا صادر شده و خدا هم حكيم هست قطعا معجزه بي حكمت و علم نبوده اما دقيقا از اين جهت معجزه تلقي ميشه اين اتفاق در اون زمان با اون ميزان علم از بشر اون زمان غير ممكن بود

سوما:
ما انسان هايي داريم كه به اونها ميگن هرمافروديت واقعي(نه دو جنسه ي معمول كه اندام تناسلي مرد رو داره با ظاهري زنانه)هم تخمدان دارن و هم اندامي شبيه به بيضه، خيلي نادر هستند و اما نكته ي مهمش اين هست كه داراي كروموزم Y در برخي از سلول هاشون هستن .

دوست عزيز اينكه شما هر مطلبي رو به باد تمسخر مي گيري اين هست كه علمي با قضايا برخورد نمي كني و متاسفانه تصور مي كني كشف جديد داري مي كني هر مطلبي رو از هرجا ميبيني با نظراتت موافقه به عنوان يك كشف جديد مياري
اگر منصفانه نقد بكني و همه ي امكان ها رو بياري تازه ميشه نقد واقعي اما متاسفانه اينقدر حول هستي در ثبت مطالب كه حتي شماره ايه ها و صفحات و رفرنس ها رو اينور اونور ميزني
باز هم بايد گفت كه دوست من اگر خدا وجود داشته باشه براي خدايي بايد خصوصياتي داشته باشه كه بود يا نبودش با اين صحبتهاي مثالي نه اثبات ميشه نه نفي ميشه، بلكه معقوله اي عقلي هست بين امكان وجود يا عدم وجود علت تام

آقا شما استاد
شما پروفسور
شما PHD تمام علوم
شما علامه دهر
شما همه چیز دان
شما مخزن الاسرار
شما مغز متفکر
شما حکیم الحکما
شما ادیب الادبا
شما ختمی مرتبت
شما …
منم یه آدم بیسواد با مدرک سیکل
حله؟
الان عقده هات ارضا شدن؟
اگه ارضا شدن به این سوال من جواب بده:
اگه فرض رو بر این بگیریم که ادعای مسخره معجزه واقعی بوده، فلسفه معجزه چیه؟
مگه تعریف معجزه این نیست که خدا و پیامبراش یه کارای محیرالعقولی میکردن که بقیه هم با دیدن اونا به حقانیت اینا ایمان بیارن؟
خوب این خدای کسمشنگی که تو ذهن خلاق شماست عوض اینکه معجزه ای نشون بده که بقیه به پیامبرش ایمان بیارن و به صلیب نکشنش چه فکری پیش خودش کرد و از لیست معجزاتش اونی رو انتخاب کرد که اون موقع هیشکی حالیش نمیشد و ۲۰۰۰ سال بعد فقط نابغه ای مثل تو میتونه کشفش کنه؟
دلیل فرستادن این معجزه اون موقع چی بود؟

دوست عزیز اگه من مسخره ات میکنم دلیلش اینه که حرفات تموما مسخره هستن
وجدانا خودت قضاوت کن این جمله ای که برای من نوشتی بیشتر شامل حال خودت میشه یا من؟

**دوست عزيز اينكه شما هر مطلبي رو به باد تمسخر مي گيري اين هست كه علمي با قضايا برخورد نمي كني و متاسفانه تصور مي كني كشف جديد داري مي كني هر مطلبي رو از هرجا ميبيني با نظراتت موافقه به عنوان يك كشف جديد مياري**
0 ❤️

2021-05-16 13:02:40 +0430 +0430

↩ Arrow11
اين چه حرفايي رفيق
ما ادم ها وقتي با هم بحث ميكنيم شايد در ظاهر توي بحث ها به خاطر اينكه مثلا كم نياريم يه جور وانمود كنيم كه حرف هاي طرف مقابل بي ارزش هست اما در ذهنمون بالاخره سوالاتي مطرح ميشه(اگر واقعا برامون اهميت داشته باشه اين بحثها)

اگر انديشه درست باشه با صحبت و بحث اين انديشه تقويت ميشه و اگر ناصحيح باشه اين انديشه محو ميشه پس صحبت كردن و بحث كردن يه جور پرورش فكر هست(مثلا درباره ي حقوق زن مطالبي گفتيد كه واقعا بايد روش فكر كرد كه ايا واقعا دين جبر داره بر مثلا مساله ي نصف بودن ديه يا نه مساله با شرايط زمان قابل تغيير هست اگر جبر داره چرا ؟ و اگر مساله روز هست و جبر نيست بايد با دليل، نقد و كم كم در تفكر جامعه(حداقل اونهايي كه مسلمان هستند رو وادار كرد كه بپذيرند كه حداقل با توجه به اينكه امروز خانم ها هم نقش اقتصادي كليدي در چرخ اقتصاد جامعه دارن يا بعضا سرپرست خانوار هستن و معاش يك خانواده بر گردن اونها هست خسارت فقدان اونها در چرخه ي اقتصاد برابر با خسارت فقدان يك مرد باشه) نهادينه بشه

اما درباره معجزه:
اول اينكه: دوست گرامي يك بار هم با هم صحبت كرديم و من گفتم كه وقتي شما مساله اي رو نقد مي كني اول بايد با اصول و مباني همون تفكر نقد نكني، اولين اصل دين توحيد هست و وجود خدا با ويژگي هايي خاص كه اگر كسي بپذيره خدايي هست بر حسب همون ويژگي ها نميتونه بگه اصلا امكان معجزه نبوده!

دوم اينكه معجزه بي دليل نيست، يعني مثلا كسي هم كه مبتلا به يك بيماري(براي خيلي ها اين رخداد به نوعي معجزه هست)غير قابل درمان شده علت بهبودي علمي هست مثلا فلان سلول سرطاني از تكثير متوقف شده و فلان سلول هم به سلول هاي سرطاني حمله كرده و مثلا اون بيماري بهبود پيدا كرده، پزشكان ميفهمند چرا الان ديگه به اين فرد بيمار سرطاني نميشه گفت اما وقتي ميگي دليل اين تغييرات سلولي چي بوده اون هم وقتي داروها يا پرتو درماني اثري نداشته ميگن يه اتفاق نادر هست
تولد عيسي بدون ارتباط با مرد هم از نظر نظري ميتونه قابل توجيح باشه اما از اونجا كه اسبابش در اون زمان نامعلوم بوده و با دانش اون زمان غير ممكن تبديل ميشه به معجزه

سوم :ايمان اوردن يا نياوردن اختياري هست و لازمه ي ايمان معجزه نيست، وگرنه معجزاتي كه مثلا براي عيسي مطرح شده در زمان خودش به اندازه ي كافي محيرالعقول بوده، و بر حسب همين اختيار يهود بسياري از پيامبران رو كشته البته درباره ي عيسي اعتقاد اسلام بر اين هست كه او عروج كرد كرد و مطلب درباره ي عيسي بر دشمنانش مشتبه شد اما اگر فرض هم بكنيم كشته شده نفي وجود خدا نيست چون خود خدا بر حسب گوهر عقل ميگه من اگاهي دادم و از اين اگاهي اختيار حاصل شد و انسان مختار هست كه خوبي كنه يا بدي كنه(هرچند كه همين مطلب خوبي و بدي بدون متون ديني كاملا نسبي هست مثلا دروغ نگي! چرا دروغ گفتن بد شد؟ خوب اون دنيايي كه نيست خدايي هم نيست چرا دروغ خوب نباشه هركس به نفع خودش هرچقدر ميخاد دروغ بگه، اگر عقل ذاتا خوب و بد رو ميشناسه اين الهام ذاتي از كجا اومده، اگر نميشناسه چرا پايبند به اين مطالب ميشه كه كشتن بده! دزدي بده؟ كه بعضي ها ميگن ادم بايد انسانيت داشته باشه، ملاك انسانيت چي بوده؟ و اين نكته رو توجه كنيم كه دين مدعي هست از ١٢٠٠٠ سال پيش ادم هدايت ديني رو شروع كرده)

چهارم: دليل اون معجزات بر حسب داستان ها همين مطالب بوده كه طرف ميگفته اگر راست ميگي فلان كار و كن! بعد اون كار انجام ميشد يه عده ايمان مي اوردن يه عده ميگفتن جادو هست. يعني دليل معجزات خواست خود مردم بوده و گرنه انبيا بر اساس كتب ديني همون اول معجزه نكردن اومدن گفتن اقا اسمون و زمين اين چيزا رو نگاه كنيد عقلتون چي ميگه؟ يه عده فكر كردن يه عده هم گفتن اگر ااست ميگي يه كاري كن كه ما نمي تونيم

و اما جمله ي اخرت
شما و هم انديشان شما در معقوله ي خدا علم و پيش ميكشن و ميگن در احتمالات، در احتمال بي نهايت امكان بي علت بر حدوث جهان از هيچ مطلق هست حالا تو اين بحث ها كه امكانش محال نيست و نمونه هاي نسبي داره ميگن نه اصلا نيست

نكته مهم حرف من اينه، هم ديندار متعصب در اشتباهه هم بي دين متعصب كه اين تعصب هم از نفع هاي شخصي مادي يا معنوي مياد

كسي نگفته حكومت جمهوري اسلامي چون اسم اسلام داره خوبه!
مگر همين امام اول شيعيان نگفت كه اگر فقر از يك در بياد ايمان از در ديگه ميره پس چرا معيشت مردم مهم نيست قبل از دينداري دم از اقتصاد نمي زنن؟
مگر در اسلام نداريم كه صدقه دادن اول به فقير در فاميل بده اگر نبود به همسايه فقير بده اگر نبود به هم محله اي فقير بده و الي اخر چرا وقتي مملكت فقير داره و بيچاره بيت المال صرف خارج كشور ميشه ؟
پس چرا اينهايي كه دم از دين ميزنن از دين تبعيت نمي كنن؟

0 ❤️

2021-05-16 13:07:09 +0430 +0430

↩ Pjp7878

شوخي ها! ناراحت نشي

0 ❤️

2021-05-16 17:27:33 +0430 +0430

↩ Pjp7878

به نظرم تو این سایت اگر کسی باشه برای مناظره شمایی
هرچند این استاد کسکش ما خیلی کتاب خونده
من حریفش نشدم
ولی شاید شما بشی
بهرحال اگر دهن اونو سرویس میکردیم خیلی حال میداد
هر وقت آمادگیشو داشتی بگو
اینم بگم اون توی سایتای این تیپی نمیاد
ولی چندبار با دانشجوها لایو گذاشته

این نظر لطف شماست ولی منم یه معذوراتی برا خودم دارم، شرمنده
نمیگمم حتما تو این سایت باشه، هر سایتی باشه من مشکلی ندارم

0 ❤️

2021-05-16 23:55:17 +0430 +0430

↩ V2

استادت بايد بيشتر كتاب بخونه تا روش هاي جديدتري براي ترور اين مغز متفكر بهت ياد بده

فعلا که شما تمام فکر و ذکرت شده ترور شخصیتی ولی هنوز به هیچ جایی نرسیدی 😀
البته برام عجیب نیست، وقتی برای ایرادات دینت که مطرح میکنم دفاعیه منطقی نداشته باشی تنها و آخرین چاره تخریب خود شخصه.
فقط متوجه نیستی که رفتارت بازم تف سربالاست، چون اثبات میکنی دینتون انقد داغون و بی در پیکر هست که هر بیسوادی مثل من میتونه با خاک یکسانش کنه. 😀

0 ❤️

2021-05-17 00:32:03 +0430 +0430

↩ Arrow11
ديگه رفتي تو جاده خاكي يه هواخوري كني؟
پس مشكل كروموزمي عيسي حل شد با معجزه هم مشكلي ديگه نداري جاده خاكي خوش بگذره(قلبا مي گم)

دين هم شخصيه، هركسي هم يه اعتقادي داره

نوشتني و نوشتيم گفتني و هم گفتيم

ترور شخصيتي؟! واقعا ماذا فازا؟ موضوع بحث من با اون اقا نوعي شوخي بود كه مفهمومش اين بود كه اينجوري نميتوني بكشيش بيرون بعد بريزيد سرش بزنيدش

1 ❤️

2021-05-17 02:14:42 +0430 +0430

↩ Arrow11
داخل متن ازداد نوشته بودی صحیح ای کلمه را عرض کردم

1 ❤️

2021-05-17 15:35:25 +0430 +0430

↩ V2

ديگه رفتي تو جاده خاكي يه هواخوري كني؟
پس مشكل كروموزمي عيسي حل شد با معجزه هم مشكلي ديگه نداري جاده خاكي خوش بگذره(قلبا مي گم)

من از اول هم وارد بحث کروموزوم و … نشدم
چون اولا اینا بحثای حاشیه ای هست برای گیج کردن طرف مقابل و در اصل هیچ ربطی هم به ماجرا نداره
دوما عزیز دل برادر، من نه علم ژنتیک بلدم نه مثل شما همه چیز دان هستم.
من یه سوال ساده پرسیدم که اصولا باید جوابشم ساده میدادی ولی از ارض کنعان زدی به صحرای کربلا و …‌. و آخرشم حواب واضح ندادی.
من میگم کارایی اون معجزه در اون دوره تاریخی چی بود؟
دلیل و منطق خدا از ارائه اون معجزه چی بود؟
چرا عوض فرستادن یه معجره قابل فهم برای مردم اون دوران و نجات جان پیامبرش که با این روش پیچیده و با کلی زحمت هم خلقش کرده بود یه معجزه ای استفاده کرد که قرار بود ۲۰۰۰ سال بعد و زمانی کشف بشه که سه چهارم مردم دنیا مسیحی هستن و بود و نبود اون معجزه دوزار ارزش نداره.

دين هم شخصيه، هركسي هم يه اعتقادي داره
آقا دمت گرم منم خودمو دارم پاره میکنم همینو بگم دین یه چیز شخصیه و نباید با اون چیز شخصی زندگی دیگران رو براشون جهنم کنیم
نوشتني و نوشتيم گفتني و هم گفتيم
شما آدم با سوادی هستی، حیفه مسلمان بمونی ازت خواهش میکنم چنتا کتاب از جناح مخالف هم بخون، ضرر نمیکنی البته با عینک بیطرفی و برای فهمیدن حقیقت نه با گارد و جبهه گیری
ترور شخصيتي؟! واقعا ماذا فازا؟ موضوع بحث من با اون اقا نوعي شوخي بود كه مفهمومش اين بود كه اينجوري نميتوني بكشيش بيرون بعد بريزيد سرش بزنيدش
منظورم فقط این تاپیک نبود و خودتم میدونی چی میگم
0 ❤️

2021-05-17 20:00:03 +0430 +0430

↩ Moeinnnnn69

داخل متن ازداد نوشته بودی صحیح ای کلمه را عرض کردم

حتما اشتباه شده ببخشید
اگه بتونین بگین کدوم پست هست اصلاحش میکنم
از تذکرتونم ممنونم 🙏 🌹

1 ❤️

2021-05-17 22:28:57 +0430 +0430

↩ V2
این همه سیس فرزانگی برداشتی اخرشم یه مشت کص تحویل دادی و گفتی
خداوند معجزه کرد

0 ❤️

2021-05-18 00:25:55 +0430 +0430

↩ The seeker of truth

این همه سیس فرزانگی برداشتی اخرشم یه مشت کص تحویل دادی و گفتی
خداوند معجزه کرد

خدا یه دوره ای خیلی ماخوذ به حیا شده بود
معجزاتش رو تماما از اونایی انتخاب میکرد که قرار بود حداقل یکی دو هزار سال دیگه قابل فهم باشه، مثه همین حامله کردن مریم و شق القمر و سفر به آسمان هفتم محمد با الاغش عفیر و … 😁

0 ❤️

2021-05-18 00:28:23 +0430 +0430

↩ Arrow11

به صورت كلي من از بحث با شما لذت مي برم براي همين علاقه به كل كل با شما دارم به علاوه فوحش و بد و بيرا توش نيست خوبه شايد شما بدت بياد نمي دونم،

يه دوستي داشتم هر وقت بحثش تموم ميشد

مي گفت اينجوريا هست ولي اينجوري نمي مونه

1 ❤️

2021-05-18 00:31:48 +0430 +0430
0 ❤️

2021-05-18 00:45:17 +0430 +0430

↩ Arrow11
اصالت معجزه همين هست رفيق
اما جالبتر اينه كه
اگر قابل فهم نباشه، شما ميگيد مگه ميشه اين چه خدايي؟ اين چه معجزه! مثل همين ايراد كروموزم واي كه انگار ديگه كشف تاريخي شده كه اقا بدو بيا خدا يادش رفته زن كه كروموزم واي نداره
وقتي ميبيني نه اي بابا مثل كه علم پيشرفت كرده ميشده! قشنگ خيلي ظريف و دقيق، فيتيله رو مي كشيد پايين، انگار نه انگار قبلش يه چيز ديگه مي گفتي، حالا ميگي اين چه معجزه اي بوده كه بعد دو هزار سال قابل فهمه

در كل بله، اينم يه سبكيه براي خودش

حتي يه سبك زندگي هست
1 ❤️

2021-05-18 14:53:01 +0430 +0430

↩ V2

به صورت كلي من از بحث با شما لذت مي برم براي همين علاقه به كل كل با شما دارم به علاوه فوحش و بد و بيرا توش نيست خوبه شايد شما بدت بياد نمي دونم،

يه دوستي داشتم هر وقت بحثش تموم ميشد

مي گفت اينجوريا هست ولي اينجوري نمي مونه

عرض به خدمتتون که من نه تنها از بحث فرار نمیکنم بلکه خیلی مشتاقم ولی بحثی که هدف طرفین رسیدن به حقیقت باشه نه فقط اثبات عقیده درست یا غلط خودش به هر طریق ممکن
اتفاقا شما هم انسان متین و باشخصیت و با حوصله ای هستین و قطعا بحث با شما خیلی لذتبخشتر از بحث با کسایی هست که یا ادب ندارن یا شخصیت و یا سواد.
حالا که مجلس بی ریا شد ایراد شما رو هم بگم
شما متاسفانه هدفت از بحث رسیدن به حقیقت نیست و فقط چون به اسلام اعتقاد داری به هر روش ممکن، حتی گاهی با استفاده از مغلطه و فرافکنی و تهمت ناروا و … میخوای به هدفت برسی (اعتراف هم نکنی مطمئنم تو دل خودت حرفمو قبول داری)
اگه میتونستی این ذهنیت رو بذاری کنار میتونستیم به نتایج خوبی برسیم و مطمئن باش منم آدمی نیستم که رو خطای خودم اصرار کنم یا ترس از اعتراف به خطا داشته باشم.
در ضمن یادم رفت بگم شما بزرگترین ایرادت هم مسلمان بودنته 😀

0 ❤️

2021-05-18 22:49:49 +0430 +0430

↩ Arrow11
یا عکس خمینی رو ماه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1 ❤️

2021-05-18 23:19:46 +0430 +0430

↩ V2

اصالت معجزه همين هست رفيق
اما جالبتر اينه كه
اگر قابل فهم نباشه، شما ميگيد مگه ميشه اين چه خدايي؟ اين چه معجزه! مثل همين ايراد كروموزم واي كه انگار ديگه كشف تاريخي شده كه اقا بدو بيا خدا يادش رفته زن كه كروموزم واي نداره
وقتي ميبيني نه اي بابا مثل كه علم پيشرفت كرده ميشده! قشنگ خيلي ظريف و دقيق، فيتيله رو مي كشيد پايين، انگار نه انگار قبلش يه چيز ديگه مي گفتي، حالا ميگي اين چه معجزه اي بوده كه بعد دو هزار سال قابل فهمه

در كل بله، اينم يه سبكيه براي خودش

حتي يه سبك زندگي هست

آقا من کی فیتیله رو کشیدم پایین؟
من که هنوز حرفم همونه
بذار از اول نظرم رو کلی بگم:
من میگم یا کلا خدا وجود نداره یا اگه باشه هم حداقل اونی که ادیان میگن نیست
بنابراین هیچ پیام آوری هم از طرف خدا وجود نداشته و پیامبرها افراد زرنگ و نابغه دوران خودشون بودن که روش سواری گرفتن از عوام رو بلد بودن
وقتی نه خدایی که میگین وجود داره و نه پیامبری از طرف اون پس بالطبع معجزه و ژانگولر بازی انبیاء و … توهمی بیش نیست
اگه با شما در مورد معجزه صحبت میکنیم معنیش این نیست که معجزه رو قبول دارم و فقط در مورد کیفیتش اختلاف داریم.
اگه واقعا اون خدایی که میگین وجود داشت و میخواست معجزه رو کنه میومد یه مردی رو حامله میکرد که چه مردم اون زمان و چه ما از شنیدنش فکمون میفتاد و فوری بهش ایمان می آوردیم وگرنه حامله کردن دختر باکره که دیگه معجزه نمیخواد،تو همین ایران ما الان روزی دهها بار این معجزه توسط جوانان غیور اتفاق میفته.

0 ❤️

2021-05-19 00:06:12 +0430 +0430

↩ Arrow11
سلام خولی برادر طاعات و عبادات قبول حق ببخشید دیر شد یادم رفت بهت عید فطر رو تبریک بگم بازم من که به یادتم 😍 😘 😂

1 ❤️

2021-05-20 10:37:04 +0430 +0430

↩ The seeker of truth

یا عکس خمینی رو ماه

خمینی غیر از این یه معجزه دیگه هم داشت
شایع کرده بودن که موی محاسن خمینی لای قرآنها هست.
ملت هم مثه اسکولا افتاده بودن رو قرآنهاشون و دونه دونه ورقش میزدن تا بلکه بتونن لای قرآن پشم عمام رو پیدا کنن 😀
البته معجزه اصلی خمینی باسنش بود که تونست یه شبه باهاش برینه به مملکتی که با سرعت نور افتاده بود تو مسیر پیشرفت.

1 ❤️

2021-05-20 22:43:17 +0430 +0430

↩ Arrow11
😂😂😂🤣👌

1 ❤️

2021-05-21 00:03:52 +0430 +0430

↩ mosi27374

سلام خولی برادر طاعات و عبادات قبول حق ببخشید دیر شد یادم رفت بهت عید فطر رو تبریک بگم بازم من که به یادتم

سلام و رحمت خداوند بر حاج mosi گرام
طاعات شمام قبول حق باشه اخوی
شما رو نمیدونم ولی برا من که مجبور شدم کل رمضان رو بدون سحری بخورم خیلی سخت گذشت 😁
لطفا بعد این حواست به این موضوع باشه که دیگه فراموش نکنی
برا من مهمترین اعیاد عید فطر و غدیر و قربان و مبعث و میلاد ائمه هست 😀

0 ❤️

2021-05-22 17:30:46 +0430 +0430

↩ Arrow11
خوب خدارو شکر تو هم هدایت شدی توبه کردی به راه راست هدایت شدی دیگه وقتشه بریم با هم چند تا حوری پیدا کنیم شرابی بنوشیم به سلامتی هدایت شما صلواتی بفرستید

1 ❤️

2021-05-26 21:26:13 +0430 +0430

↩ mosi27374

خوب خدارو شکر تو هم هدایت شدی توبه کردی به راه راست هدایت شدی دیگه وقتشه بریم با هم چند تا حوری پیدا کنیم شرابی بنوشیم به سلامتی هدایت شما صلواتی بفرستید

من که خیلی وقته هدایت شدم حاجی
تمام سعیم اینه که شما رو هم هدایت کنم
در مورد حوری و شراب هم اولا من نقد رو ول نمیکنم و نسیه رو بچسبم
تو این دنیا حوری مال من، تو اون دنیا مال شما
شراب هم تو این دنیا مال من، تو اون دنیا مال شما
شرابی که بخوری ولی مست نشی به درد عمه محمد میخوره
فقط حواست باشه تو این دنیا خودتو از لذت محروم کردی و رفتی اون دنیا دیدی همش وعده سر خرمن بود کسی پماد سوختگی بهت نمیده
از من گفتن 😁

0 ❤️

2021-05-27 00:52:44 +0430 +0430

↩ farhaaad__cum

کص نگی میمیری ؟!!

دو کلام هم از مادر عروس
آره میمیرم، دقیقا مثه تو 😂

0 ❤️

2021-05-27 08:08:47 +0430 +0430

↩ Arrow11
منم واسه همین دنیا گفتم حوری و شراب همین دنیا رو گفتم دمیا که خوب باشه آخرت هم همونجوریه

1 ❤️

2021-05-27 13:28:51 +0430 +0430

↩ mosi27374

منم واسه همین دنیا گفتم حوری و شراب همین دنیا رو گفتم دمیا که خوب باشه آخرت هم همونجوریه

استغفرالله ربی و اتوب الیه
آقا دهنتو آب بکش
این حرفا چیه؟
شما تو این دنیا از این کارا بکنی طبق فرمایشات دین مبینت تو جهنم میله داغ به آدم حواله میکنن
لذتهای گذریِ این دنیای فانی برا ما و شراب طهور و نهر شیر عسل و حور العین با قصرهای یاقوت و فیروزه هم برا شما 😀

0 ❤️

2021-06-07 19:48:16 +0430 +0430

↩ ali1054

منظور شما از این نایپک ثابت کردن عدم وجود خداست؟؟؟؟

خیر
موقعی که این تاپیک رو زدم هنوز نیمچه اعتقادی به خدا داشتم و هدفم بیشتر اثبات دروغ بودن ادعای پیامبری از طرف خدا بود.

0 ❤️

2021-06-08 06:00:28 +0430 +0430

3 ❤️

2021-06-08 18:01:48 +0430 +0430

↩ JujehFokoli
👏 👌 🙏 🌹

0 ❤️

2021-06-09 02:28:58 +0430 +0430

من اعتقاد کامل به خدا دارم و دینم رو هم قبول دارم ولی تا حدودی.حالا ما نظرمون رو گفتیم شروع به فحش کشی نکنین

2 ❤️

2021-06-09 04:31:28 +0430 +0430

من که شخصا هیچ دینی رو قبول ندارم… به نظر من دین اسلام برایه غارت و لشکر کشی‌ به ایران باستان و به دیگر نکات دنیا درست شده بود

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «