ناگفته های دین اسلام (آنچه نباید بدانید)

1394/08/10

با سلام خدمت دوستان

متاسفانه یا خوشبختانه تاپیک قبلی با مشکل فنی مواجه شد و جالبه تنها کسی که نمیتونست توش پست بذاره خودم بودم (قابل توجه طرفداران دین که تا یه دونه پستشون بالا نمیاد فوری توطئه های دشمنان فرضی و عوامل استکبار جهانی رو دخیل میدونن)، بنابراین توفیق اجباری شد که این تاپیک راه اندازی بشه و ادامه بحث اینجا دنبال بشه

سیاست و هدف این تاپیک فقط نقد منطقی و مودبانه از ادیان، مخصوصا دین اسلام به استناد منابع معتبر و مورد تایید علمای دین هست و نه قصد توهین به اعتقادات کسی هست نه قصد تحمیل عقاید.

تو کتب دینی و تاریخی برخی مسائل و رویدادها هست که چون به نفع دکانداران دین نبوده و ممکنه باعث سوء ظن مردم به دین و در نتیجه باعث بیداریشون بشه همیشه مخفی نگهداری شدن و همونطور که از اسم تاپیک مشخصه هدف اطلاع رسانی درباره این ناگفته هاست.

به نظر بنده 90% کسانی که معتقد به دین هستن اعتقادشون ارثی و بدون تحقیق و مطالعه است و ما در قبال این عزیزان وظیفه داریم که با دلیل و منطق ذهنشون رو روشن کنیم تا متوجه حقایق بشن، بعد از اون یا دین رو میذارن کنار و یا اگه معتقد موندن حداقل اینسری اعتقادشون از روی عقل و فکر هست نه چشم بسته و کورکورانه.

این وسط توصیه ای هم دارم به عزیزانی که هدفشون دین زدایی هست ولی روششون پرخاشگرانه و گاها همراه با فحاشیه. دوستان عزیز، دشمن دین تفکر هست و تقویت کننده اش تعصب و اگه واقعا هدفتون روشنگری هست بدونین که با روش پرخاشگرانه اندک شانس تفکر رو هم از شخص دیندار میگیرین و طرف رو مجبور میکنین که متعصبانه و از روی لجبازی از دینش دفاع کنه و در اصل خودتون به هدفتون ضربه میزنین و کار خودتون رو سخت میکنین (مگر اینکه فقط در ظاهر هدفتون دین زدایی باشه).

آیین نامه انضباطی تاپیک:

1- در این تاپیک توهین و فحاشی کلا قدغن بوده و اگه فحاشی از جناح مخالف باشه دایورت میشه به … ولی از طرف موافقین باشه مطمئنا برخورد میشه، بعدا گله ای نباشه.

2- اگه کسی قصد بحث یا دفاع از دینش رو داره لطفا مودبانه مطرح کنه تا جواب قانع کننده هم بشنوه.

**3- بحث در مورد مسائل تاریخی یا دینی حتما باید مستند بوده و با ذکر منبع معتبر و مورد تایید عموم باشد و مطلب بدون منبع که به عبارتی برداشت شخصی و شنیده ها و … هستن حکم باد معده را دارد و طبیعتا ارزش پاسخگویی ندارد. **

4- به کسانی که ادعا میکنن موضوع سایت سکسی هست و نباید بحث دینی کرد یک بار برای همیشه عرض میکنم که سایت انواع تالارها رو برا بحث داره که یکیش هم تالار دین هست و لطفا اگه اعتراضی دارند به ادمین مراجعه کنند.

5- حداقل 80 _ 90 درصد مطالب تاپیک کپی پیست شده از کتب تاریخی و دینی هست و بنده به شخصه هیچ ایرادی در کپی پیست کردن مطالب نمیدونم، البته به شرطی که کپی کننده اول خودش مطلب رو بخونه و یه درکی در موردش داشته باشه بعد منتقل کنه نه اینکه مطلبی از سایت ماست مالی دات کام پیدا کنه و نخونده کیلویی بریزه اینجا.

6- هر مطلبی که از طرف من تو این تاپیک گذاشته بشه در صورت اعتراض یا سوال، خودم به شخصه پاسخگو هستم و چنانچه مخاطب پستی مستقیم خودم باشم قطعا اون پست بی جواب نمیمونه ولی تو بحث دوتا کاربر دیگه حتی الامکان دخالت نمیکنم.

7- به دوستانی که قصد حمایت از دین و مخالفت با مطالب تاپیک دارن توصیه جدی میکنم برای این کار از ادله محکمه پسند و مستند استفاده کنن و مطمئن باشن اگه دلیل منطقی داشته باشن من خودم اولین نفری هستم که به درستیه ادعاشون اعتراف میکنم ولی اگه بخوان متوسل به مغلطه و سفسطه بشن خیالشون راحت باشه که اینجا چیزی کاسب نمیشن.

فهرست مباحث

مقایسه خدای ادیان (یهودیت، مسیحیت، اسلام)
داستان مضحک خلقت اسمان و زمين در اديان ابراهيمی
ﺟﻬﺎن ﭘﺲ از ﻣﺮگ در ﺁﺋﻴﻦ ﺗﻮﺣﻴﺪی
داستان پیامبران (ابراهیم، اسحاق، لوط، یعقوب، موسی، حزقیال، هوشع، یوشع، ایوب، سلیمان، داوود، نوح)
داستان همخوابگی باخواهر توسط پسر داوود پیامبر
ﻋﻮاﻗﺐ ﺗﺨﻄﯽ از ﻓﺮاﻣﻴﻦ ﻳﻬﻮﻩ
توطئه خدا(یهوه) علیه فرزندان نوح
داستان چگونگی واجب شدن ختنه در تورات
اسلام و دلیل چالش طلبیدن آن
ماجرای ترورهای اسلامی از صدر اسلام
قبیله‌های صدر اسلام (بنی قینقاع، بنی النظیر، بنی قریظه)
الله کیست؟
چرا مسلمانان هفت بار دور کعبه می گردند؟
نحوه نزول وحی به رسول الله
ماجرای مرتد شدن کاتب وحی (عبدالله بن ابی سرح)
گروههایی که مطابق نص صریح قرآن وارد جهنم می شوند
فحاشی‌های الله
ماجرای غرانیق در صدر اسلام (آیات شیطانی)
تناقض قرآن در مورد بنی اسرائیل
تضاد در آیات قرآن
داستان خلقت آسمان به نقل از قرآن و تناقضات آشکار آن با دانش کیهان شناسی
عدم اطلاع الله و محمد از کروی بودن زمین زمان نزول قرآن
آیات غیرعلمی قرآن
تایید برده‌داری در اسلام
آیا اسلام مجوز تجاوز جنسی را می‌دهد؟
غلمان و حوری، دو نعمت بهشتی برای مردان مسلمان
قضا و قدر از دیدگاه قرآن
الله چگونه است؟
آیا داستان جن، چیزی جز خرافه است؟
از رفتار داعش تعجب نکنید!
تناقض آیات قرآن درمورد روش آفرینش انسان
الله، قرآن، پیامبر، زن
لیست زنان حضرت محمد
الله، جبرائیل و قرآن تمام قد در خدمت آلت مبارک رسول اکرم!
سکس محمد با خاله اش، خوله بنت حکیم و نازل شدن آیات قرآن باب میل جنسی او
فتواهای سکسی از عمام راحل
آيات تبعيض آميز قرآن در مورد زنان
جایگاه زن در احادیث
جایگاه زن در شاهنامه ایران باستان
سخنی با زنان مسلمان سینه چاک اسلام ناب محمدی
متن خطبه عقد ایران باستان
احادیث سکسی
جایگاه برده و کنیز در احادیث و روایات
خرافات و چاخانهای اسلامی، توهین به شعور انسان
زندگی تاریخی حضرت علی
[حسن و حسین و کرب

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-19 20:51:22 +0330 +0330

از رفتار داعش، تعجب نکنید…! (بخش آخر )

حال سوال اساسی این است، آیا قران اجازه تجاوز به زنان شوهر دار را می دهد؟!
قرآن در آیه 24 سوره نسا، به صراحت اجازه تجاوز به زنان شوهر داری را که کنیز هستند به صاحب آن کنیزان می دهد.

ابتدا، باید دید که چه زمانی یک زن کنیز می شود و برده کسی می شود ؟!
اصولا زنان که در جنگ مشارکت ندارند، مسلمانان وقتی به جایی حمله می کردند، مردان را می کشتند و زنان را به کنیزی می بردند و استدلال آنها این بود که این زنان ساکن دارالحرب هستند. یعنی به صرف ساکن بودن در یک مکان در این دین الهی، منجر می شود که یک انسان از مقام انسانیت پایین بیاید و تبدیل به یک کالا مانند یک گونی پیاز شود.

حال اگر یک خانواده کامل (یعنی هم مرد و هم زن) به اسارت مسلمین درآیند، تبدیل به یک برده می شوند و صاحب آنان که یک مسلمان است، می تواند طبق قرآن به زن شوهر دار فوق ، همبستری یا بهتر است بگوییم تجاوز کند.
تصور کنید که خانواده ای مشغول زندگی در بلاد دارالکفر هستند، بعد ناگاه لشکر مسلمین به آنها حمله می کند و آنها تبدیل به برده می شوند. آن مسلمان صاحب آن خانواده ، مجاز است به آن زن ، در حالی که شوهرش زنده است، تجاوز کند.

این هم آیه قرآنی که دستور این تجاوز را می دهد:

آیه 24 سوره النسا:
وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَيْكُمْ فِيمَا تَرَاضَيْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِيضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيمًا حَكِيمًا ﴿۲۴﴾
و [همچنين بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك يمين [كنيز]تان، اين فريضه الهى است كه بر شما مقرر گرديده است، و فراتر از اينان بر شما حلال گرديده است كه با صرف اموال خويش، پاكدامنانه و نه پليدكارانه، آن را به دست آوريد، و آنانكه [به صورت متعه] از آنان برخوردار شويد، بايد مهرهايشان را كه بر عهده شما مقرر است، بپردازيد، و در آنچه پس از تعيين [در مدت يا مهر تغيير دهيد يا] به توافق رسيد، گناهى بر شما نيست، كه خداوند داناى فرزانه است!

1 ❤️

2015-11-19 21:14:37 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]از رفتار داعش، تعجب نکنید…![/quote]
ديشب يه گزارشي ميخوندم که داعشيها از حضور زنان در حکومتشون خيلي هم استقبال ميکنن (بر خلاف طالبان و القاعده!)
ولي وقتي دخترهاي مسلمان غربي به عضويت داعش درميان و ميبينن که مجبورن به عقد جنگجويي در بيان که مرگ و زندگيش دست خودش نيست! و آرزوي تفنگ دست گرفتن و جنگيدن رو هم بايد با خودشون به قبرستون ببرن و تازه! بازارهاي فروش زنان و دختران به اسارت گرفته شده عراقي رو ميبينن yes3 از عضويتشون پشيمون ميشن ولي ديگه سودي نداره sad .
اينجاس که به طرفداران اسلام واقعي pleasantry بايد گفت:
اسلام واقعي رو در خلافت برادران داعشيتون ببينيد!!! (silly)

1 ❤️

2015-11-20 04:16:14 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]
غلمان و حوری، دو نعمت بهشتی برای مردان مسلمان (بخش 5)

قرآن در بیان صفاتی که مستقیما به تحریک جنسی مربوط می‌گردد از حوریانی یاد می‌نماید که مانند مرواریدی هستند که در صدف پنهان باشند و هنور کسی به آنها دست نزده و آنها را ندیده است.این کتاب، دقیقا همین صفت را به این پسران نوجوان می‌دهد.
صاحبان این نوجوانان اولین کسانی هستند که آنها را می‌بینند که دست نخورده (مکنون) هستند؛ این مشخصه، از بهترین صفات یک همبستر خوب از دید اعراب است (در حال حاضر از مشخصه های خوب بهترین همبستر از دید تمام مسلمانان و شاید هم در بسیاری از فرهنگهای دیگر باشد).

مکنون(دست نخوردگی) صفتی است که برای تاکید بر عدم دسترسی نامحرم به آنها، بکار برده می‌شد؛ کتاب مقدس مسلمانان نیز همین صفت را به این پسران نوجوان می‌دهد:

وَيَطُوفُ عَلَيْهِمْ غِلْمَانٌ لَّهُمْ كَأَنَّهُمْ لُؤْلُؤٌ مَّكْنُونٌ
و بر گرد آنها غلمانشان می‌گردند که مانند مرواريد در صدف پنهان (دست نخورده) هستند.
(سوره طور/24)

وَيَطُوفُ عَلَيْهِمْ وِلْدَانٌ مُّخَلَّدُونَ إِذَا رَأَيْتَهُمْ حَسِبْتَهُمْ لُؤْلُؤًا مَّنثُورًا
و بر گرد آنان پسرانى جاودانى می‌گردند هنگامیک ه آنها را ببينى گمان کنی كه مرواريدهايى پراكنده‌اند.
(سوره انسان/19)

برخی از مسلمین ادعا دارند که این پسران نوجوان بی‌نهایت زیبا برای زنان است، در پاسخ باید گفت که در زبان عربی ضمیر هم مذکر و مؤنث دار، در اینجا از لهم (برای آنان) استفاده شده که ضمیر مذکر است و منظور برای مردان بهشتی است.
صفت پسران نوجوان(غلمان).
از طرفی همین صفت برای حوریان بهشتی هم بکار رفته است:

كَأَمْثَالِ اللُّؤْلُؤِ الْمَكْنُونِ
(حوریان) همچون مرواريد در صدف پنهان (دست نخورده) هستند.
(صفت حوریان) .
(سوره واقعه/23)

پس یکی از کارهای آنها، می‌تواند همبستر شدن با مردانی از اهل همان باغ(بهشت) باشد که تمایل به همبستر شدن با آنها را دارند![/quote]
اوایل فکر میکردم واقعا همچین چیزیه.ولی زهی خیال باطل،سرمون کلاه رفت!
قبلا در رسانه های آخوندی تحقیقی کرده بودم.یه خلاصه ازش مینویسم که شاید بدرد تاپیکت بخوره!(البته فقط برای خنده!)
زمانیکه یه نفر مومن وارد بهشت میشود،آنقد محو یار است که به غیر خدا،به چیز دیگه ای توجه نمیکند.گویا بهشت اینطور نیست که بری اونجا حال کنی!اونجا فقط عبادت میکنی.خبر دیگه ای نیست.یعنی هممون سرکاریم!
راستی غلمان یعنی خدمتکار زیبا رو،نه برده جنسی!
دیگه اگه میخوایین بیشتر از این خزعبات ببینید،مراجعه کنید به استاد پاکدامن و شریف و مخلص بشریت و بنده شریف خدا،استاد مکارم شیرازی حشری!
روحتون هم شاد میشه!خخخخخخخ lol

0 ❤️

2015-11-20 13:10:21 +0330 +0330

ما انسان را از عصارهاي از گل آفريديم.
(ایه ١٢ مومنون )

و خداوند هر جنبندهاي را از آبي آفريد،
(ایه ٤٥ نور )

او كسي است كه از آب انساني را آفريد
(ایه ٥٤ فرقان )

ما انسانرا از گل خشكيدهاي كه از گل بدبوي (تيره رنگي) گرفته شده بود آفريديم.

(ایه ٢٦ حجر)

مثل عيسي در نزد خدا، همچون آدم است، كه او را از خاك آفريد، و سپس به او فرمود: «موجود باش!» او هم فورا موجود شد.
(ایه٥٩ عمران)

انسان را از گل خشكيدهاي همچون سفال آفريد.
(ایه ١٤ الرحمن)

او كسي است كه شما را از گل آفريد
(ایه ٢ انعام)

پس از ايشان بپرس آيا آفرينش آنان استوارتر است يا آنانى كه آفريدهايم، ما ايشان را از گلى چسبنده آفريدهايم
(ایه ١١ صفات)

چگونه است که الله حتی قادر به گفتن یک روش ثابت برای آفرینش انسان نیست ؟شاید الله میخواهد ما خود هرکدام روش را که میپسندم انتخاب کنیم ؟؟؟

2 ❤️

2015-11-20 13:31:47 +0330 +0330

[quote=طغرل100][quote=.Arrow.]

قرآن در بیان صفاتی که مستقیما به تحریک جنسی مربوط می‌گردد از حوریانی یاد می‌نماید که مانند مرواریدی هستند که در صدف پنهان باشند و هنور کسی به آنها دست نزده و آنها را ندیده است.این کتاب، دقیقا همین صفت را به این پسران نوجوان می‌دهد.
صاحبان این نوجوانان اولین کسانی هستند که آنها را می‌بینند که دست نخورده (مکنون) هستند؛ این مشخصه، از بهترین صفات یک همبستر خوب از دید اعراب است (در حال حاضر از مشخصه های خوب بهترین همبستر از دید تمام مسلمانان و شاید هم در بسیاری از فرهنگهای دیگر باشد).

مکنون(دست نخوردگی) صفتی است که برای تاکید بر عدم دسترسی نامحرم به آنها، بکار برده می‌شد؛ کتاب مقدس مسلمانان نیز همین صفت را به این پسران نوجوان می‌دهد:

و بر گرد آنها غلمانشان می‌گردند که مانند مرواريد در صدف پنهان (دست نخورده) هستند.
(سوره طور/24)

وَيَطُوفُ عَلَيْهِمْ وِلْدَانٌ مُّخَلَّدُونَ إِذَا رَأَيْتَهُمْ حَسِبْتَهُمْ لُؤْلُؤًا مَّنثُورًا
و بر گرد آنان پسرانى جاودانى می‌گردند هنگامیک ه آنها را ببينى گمان کنی كه مرواريدهايى پراكنده‌اند.
(سوره انسان/19)

برخی از مسلمین ادعا دارند که این پسران نوجوان بی‌نهایت زیبا برای زنان است، در پاسخ باید گفت که در زبان عربی ضمیر هم مذکر و مؤنث دار، در اینجا از لهم (برای آنان) استفاده شده که ضمیر مذکر است و منظور برای مردان بهشتی است.
صفت پسران نوجوان(غلمان).

(صفت حوریان) .
(سوره واقعه/23)

پس یکی از کارهای آنها، می‌تواند همبستر شدن با مردانی از اهل همان باغ(بهشت) باشد که تمایل به همبستر شدن با آنها را دارند![/quote]
قبلا در رسانه های آخوندی تحقیقی کرده بودم.یه خلاصه ازش مینویسم که شاید بدرد تاپیکت بخوره!(البته فقط برای خنده!)
زمانیکه یه نفر مومن وارد بهشت میشود،آنقد محو یار است که به غیر خدا،به چیز دیگه ای توجه نمیکند.گویا بهشت اینطور نیست که بری اونجا حال کنی!اونجا فقط عبادت میکنی.خبر دیگه ای نیست.یعنی هممون سرکاریم!
دیگه اگه میخوایین بیشتر از این خزعبات ببینید،مراجعه کنید به استاد پاکدامن و شریف و مخلص بشریت و بنده شریف خدا،استاد مکارم شیرازی حشری!
روحتون هم شاد میشه!خخخخخخخ lol[/quote]

ممنون از پستتون
بله دوست عزیز منم معنی لغوی غلمان رو میدونم، غلمان از ریشه غلم و همخانواده غلام هست معنیش هم میشه خدمتکار و خدمتگذار و …
ما هم تو اون چندتا پست کلی کالری سوزوندیم که روشن کنیم چون این کلمه غلام کنار کلمات فلان و فلان و فلان اومده معنیش این میشه که تو اون دنیا اگه مومنی هوس کرد یکیشو بزنه زمین تحت پیگرد قانونی قرار نمیگیره.

1 ❤️

2015-11-20 13:51:44 +0330 +0330

الله ، قرآن ، پیامبر ، زن (بخش 1)

ماجرای شهوترانی حضرت محمد و کنیزش «ماریه قبطی»

ازجمله زنان حضرت محمد، زنی بود به نام ماریه که یک کنیز مصری بود که مقوقس پادشاه مصر او را برای محمد هدیه فرستاد بود .
محمد او را به خدمتکاری حفصه دختر عمر که یکی دیگر از همسرانش بود ، گمارده بود.
روزی محمد برای دیدار حفصه به خانه او رفت ، ولی چون او در خانه نبود ، ماریه در خانه را به روی محمد گشود.

محمد با ماریه همبستر شد و پس از چندی که حفصه به خانه بازگشت ، ماریه را در آغوش محمد یافت و مشاهده این رویداد او را به سختی خشمگین کرد.
محمد در برابر خشم حفصه سوگند یاد کرد ، به شرط اینکه حفصه این موضوع را پنهان نگهداشته و با سایر همسرانش در میان نگذارد ، دیگر با ماریه همخوابگی نخواهد کرد.

ولی حفصه ، موضوع را با عایشه در میان گذاشت و از دگر سو ، چون ماریه زن زیبائی بود و نگهداری سوگند برای محمد کار آسانی نبود و نمیشد به سادگی از ماریه گذشت (مدیونین اگه فکر کنین به خاطر هوی و هوس بود).
از اینرو برای حل معضل الله بلافاصله دست به کار شده با فرستادن آیات 1 تا 6 سوره التحریم پیامبرش را به کام دل رساند.

3 ❤️

2015-11-20 14:12:18 +0330 +0330

الله ، قرآن ، پیامبر ، زن (بخش 2)

آیات 1 تا 6 سوره التحریم :

«1» اى پيامبر! چرا چيزى را كه خدا بر تو حلال كرده بخاطر جلب رضايت همسرانت بر خود حرام میكنى؟! و خداوند آمرزنده و رحيم است.

«2» خداوند راه گشودن سوگندهايتان را [در اين گونه موارد] روشن ساخته؛ و خداوند مولاى شماست و او دانا و حكيم است.

«3»به خاطر بياوريدهنگامى را كه پيامبر يكى از رازهاى خود را به بعضى از همسرانش گفت، ولى هنگامى كه وى آن را افشا كرد و خداوند پيامبرش را از آن آگاه ساخت، قسمتى از آن را براى او بازگو كرد و از قسمت ديگر خوددارى نمود؛ هنگامى كه پيامبر همسرش را از آن خبر داد، گفت: (چه كسى تو را از اين راز آگاه ساخت؟) فرمود: (خداوند عالم و آگاه مرا باخبر ساخت!)

«4» اگر شما [همسران پيامبر] از كار خود توبه كنيد [به نفع شماست، زيرا] دلهايتان از حق منحرف گشته؛ و اگر بر ضدّ او دست به دست هم دهيد، [كارى از پيش نخواهيد برد] زيرا خداوند ياور اوست و همچنين جبرئيل و مؤمنان صالح، و فرشتگان بعد از آنان پشتيبان اويند.

«5» اميد است كه اگر او شما را طلاق دهد، پروردگارش به جاى شما همسرانى بهتر براى او قرار دهد، همسرانى مسلمان، مؤمن، متواضع، توبه كار، عابد، هجرت كننده ، زنانى غيرباكره و باكره!

«6» اى كسانى كه ايمان آورده ايد خود و خانواده خويش را از آتشى كه هيزم آن انسانها و سنگهاست نگه داريد؛ آتشى كه فرشتگانى بر آن گمارده شده كه خشن و سختگيرند و هرگز فرمان خدا را مخالفت نمیكنند و آنچه را فرمان داده شده اند [به طور كامل] اجرا مینمايند!

2 ❤️

2015-11-20 14:35:54 +0330 +0330

الله ، قرآن ، پیامبر ، زن (بخش 3)

عایشه از زنان حضرت محمد، دختر ابوبکر صدیق که در 7 سالگی نامزد شد و در 9 سالگی به زوجیت حضرت محمد درآمد.

اکثر روایات قائل به ازدواج عایشه در ۹ سالگی هستند. به نقل از صحیح بخاری، عایشه در سن شش سالگی به پیشنهاد محمد به ازدواج وی در آمد:

حضرت محمد از ابوبکر ازدواج با عایشه را تقاضا کرد. ابوبکر گفت «اما من برادر تو هستم». حضرت محمد گفت «من و تو در دین الله و کتابش برادر هستیم اما عایشه بر من حلال است.»

هنگامی که عایشه می‌بایست به خانه محمد می‌رفت مشغول تاب‌ بازی بود و عروسک ‌هایش همراهش بود و در سالهای اول ازدواج با همسن و سالانش حتی در حضور حضرت محمد مشغول بازی میبود هنگامی که محمد (در ۶۳ سالگی) درگذشت، عایشه تنها هیجده سال سن داشت.

از عایشه نقل شده‌است:

حضرت محمد به من گفت «تو دوبار قبل از اینکه من با تو ازدواج کنم در رویاهای من ظهور کرده بودی. من فرشته‌ ای را دیدم که ترا در تکه‌ای لباس ابریشمی حمل می ‌کرد، من به او گفتم، لباسش را در بیاور و اورا نگاه دار، او تو بودی. به خود گفتم» اگر این از طرف الله‌ است، پس این (لخت شدن عایشه) باید واقعا اتفاق بیافتند".
(صحیح بخاری ۹٫۸۷٫۱۴۰ )

2 ❤️

2015-11-20 15:06:44 +0330 +0330

الله ، قرآن ، پیامبر ، زن (بخش 4)

از عایشه نقل شده‌است:
وقتی پیامبر با من ازدواج کرد، مادرم نزد من آمد و مرا وادار کرد که به خانه پیامبر وارد شوم، و هیچ چیز موجب تحیر من نشد، مگر آمدن حضرت محمد به نزد من قبل از ظهر.

منقول است از عایشه مادر مومنان:

حضرت محمد وقتی با من ازدواج کرد که من شش یا هفت ساله بودم. وقتی ما به مدینه آمدیم، چند زن آمدند، ام رومان وقتی من در حال تاب بازی بودم پیش من آمد، مرا بردند، آماده و آرایشم کردند، بعد مرا نزد حضرت محمد بردند، و محمد وقتی من ۹ ساله بودم با من جماع کرد. او مرا جلوی در نگه داشت و من از خنده در حال ترکیدن بودم.
(سنن ابو داوود ۳۱٫۴۹۱۵ و ۳۱٫۴۹۱۶ , ۳۱٫۴۹۱۷)

منقول است از عایشه :

من در حضور حضرت محمد با عروسکهایم بازی می‌کردم و دختر بچه‌ های دیگر که دوستان من بودند نیز با من همبازی می‌شدند. وقتی پیامبر خدا به مکان بازی من وارد می‌شد آنها (دوستان عایشه) پنهان می‌ شدند، اما پیامبر آنها را صدا می‌کرد تا بیایند و با من بازی کنند.
(بازی با عروسک و تصاویر ممنوع است، اما برای عایشه مجاز بود زیرا در آن زمان وی هنوز دختر کوچکی بود، و هنوز به سن تکلیف نرسیده بود
(فاتح البری ج.۱۳ ص.۱۴۳)

عایشه روایت کرده‌است:
وقتی پیامبر با او ازدواج کرده وی ۷ سال داشته، و وقتی به خانه پیامبر وارد شده‌است ۹ سال داشته ‌است، و عروسکهایش همراه وی بوده‌اند، و وقتی پیامبر اسلام فوت شد، وی ۱۸ سال سن داشته ‌است.
(صحیح مسلم ۸٫۳۳۱۱)

از کتابهای دیگر که سن عایشه را همین میزان دانسته اند میتوان از:
الطبقات کبری (48-46/8)
اسد الغابه (189/7)
الاصابه (223/8)
البدایه و النهایه (91/8)
سیر اعلام النبلاء (150،149/2)

نام برد.

1 ❤️

2015-11-20 15:23:14 +0330 +0330

با اجازه
.
.
.
.
درود بی پایان ب دوست اگاه و باسواد اروی عزیز…

اینقد تاپیکت داره مو ب مو تمام حقایق رو باز بینی میکنه ک من مث دوسال پیش ک حقیقت این دین کثیف و ادمکش رو فهمیدمذمیخام تمام نسخه های قران رو اتیش بزنم…

با دیدن دوباره ی این حقایق فقط میتونم سکوت کنم و مث همیشه افسوس ب خاطر 1400 سال دروغ و تحریف 1400 درجه ای تاریخ و گرفتار شدم مردم ایران…

0 ❤️

2015-11-20 15:36:25 +0330 +0330

[quote=reality]با اجازه
.
.
.
.
درود بی پایان ب دوست اگاه و باسواد اروی عزیز…

اینقد تاپیکت داره مو ب مو تمام حقایق رو باز بینی میکنه ک من مث دوسال پیش ک حقیقت این دین کثیف و ادمکش رو فهمیدمذمیخام تمام نسخه های قران رو اتیش بزنم…

با دیدن دوباره ی این حقایق فقط میتونم سکوت کنم و مث همیشه افسوس ب خاطر 1400 سال دروغ و تحریف 1400 درجه ای تاریخ و گرفتار شدم مردم ایران…[/quote]

ممنون از نظر لطفتون

0 ❤️

2015-11-20 15:53:19 +0330 +0330

الله ، قرآن ، پیامبر ، زن (بخش 5)

صفیه از زنان حضرت محمد، دختر حی بن اخطب (یهودی) و زن کنانه بن ربیع که از روسای خیبر بود.

نام کامل وی:
صفیه بنت حیی بن اخطب بن سعیه بن عامر بن عبید بن کعب بن الخزرج بن ابی حبیب بن النضیر بن النحّام بن ینحوم من بنی اسرائیل من سبط هارون بن عمران. مادرش: برة بنت سموال أخت رفاعه ابن سموال من بنی قریضه.

صفیه دختر زیباروی حیی بن اخطب رییس قبیله‌ بنی النظیر بوده ‌است که به همسری سلام ابن مشکم در آمده بود. صفیه پس از طلاق با کنان ابن ربیع ازدواج کرد. حیی بن اخطب پدر صفیه پس از تبعید قبیله بنی النظیر توسط محمد به خیبر پناه میبرد، پس از حمله محمد به خیبر حیی بن اخطب پدر صفیه کشته می‌شود و کنان ابن ربیع شوهر صفیه پس از شکنجه در مقابل محمد به دلیل خفی کردن گنجهایی کشته می‌شود.

حضرت محمد که در آن زمان ۵۷ سال داشت همان شب با صفیه که در آن زمان ۱۷ سال داشته‌ است همبستر می‌شود.

چهار سال بعد از آن محمد درگذشت و صفیه‌ تا ۳۹ سال بعد از محمد زنده ماند و در سن شصت سالگی مرد

2 ❤️

2015-11-20 16:16:14 +0330 +0330

الله ، قرآن ، پیامبر ، زن (بخش 6)

زینب دختر جحش از زنان محمد بود.
نام کامل وی: زینب بنت جحش بن ریاب بن یعرب بن صبره بن مره بن کبیر بن غنم بن دودان بن أسد بن خزیمه. مادرش: امیمه بنت عبدالمطلب بن هاشم بن عبد مناف بن قصی.

زینب دختر عمه محمد بود. زینب با زید پسر حارثه فرزند خوانده محمد ازدواج کرده بود. زید بن حارثه قبلا برده محمد بود، سپس محمد آزادش کرد و او را به فرزند خواندگی خود پذیرفت و این بخششی بود که محمد به وی کرد، سپس دختر عمه خود زینب را همسر او کرد.
زید نزد محمد آمد و مشورت کرد، که اگر محمد اجازه دهد او می‌خواهد زینب را طلاق دهد، محمد او را از این کار نهی کرد و در نهی او از این عمل پافشاری کرد، ولی سرانجام زید زینب را طلاق داد و محمد بنا بر دستور رسیده در قرآن با زینب ازدواج کرد و این آیات درباره این رخداد نازل شده‌ است:

« به خاطر بیاور زمانی را که به آن کس که خداوند به او نعمت داده بود و تو نیز به او نعمت داده بودی به فرزند خواندهات «زید» میگفتی: «همسرت را نگاهدار و از خدا بپرهیز!» (و پیوسته این امر را تکرار میکردی) و در دل چیزی را پنهان میداشتی که خداوند آن را آشکار میکند و از مردم میترسیدی در حالی که خداوند سزاوارتر است که از او بترسی! هنگامی که زید از آن زن جدا شد، ما او را به همسری تو درآوردیم تا مشکلی برای مؤمنان در ازدواج با همسران پسر خوانده هایشان هنگامی که طلاق گیرند نباشد و فرمان خدا انجام شدنی است. هیچ گونه منعی بر پیامبر در آنچه خدا بر او واجب کرده نیست. این سنت الهی در مورد کسانی که پیش از این بوده اند نیز جاری بوده و فرمان خدا روی حساب و برنامه دقیقی است!.»
(سوره احزاب،آیات ۳۷ و ۳۸)

2 ❤️

2015-11-20 16:42:58 +0330 +0330

الله ، قرآن ، پیامبر ، زن (بخش 7)

مسلمانان براساس این آیات معتقدند خداوند به محمد دستور داد تا با زینب ازدواج کند زیرا خداوند میخواست این رسم غلط جاهلیت مبنی بر اینکه یک مرد نمی‌تواند با زن پسرخوانده خود ازدواج کند را از میان بردارد.

توضیح بیشتر اینکه :

زینب زن زید ابن حارثه بود. زید را خدیجه در جوانی خرید و به محمد بخشید. محمد نیز او را آزاد کرد و مطابق رسم تازیان او را به فرزندی پذیرفت. فرزند خوانده در سنن جاهلیت حکم فرزند را داشته و تمام احکام پدر فرزندی چون ارث و حرمت ازدواج با زن وی در مورد او جاری بوده است.

اطرافیان محمد زید را زید بن محمد می خواندند و زید علاوه بر عنوان پسر خواندگی یکی از یاران صدیق و فداکار محمد هم محسوب می شد.

زینب دختر عمه محمد بود و خود محمد زینب را برای زید خواستگاری کرد و چون زید بنده آزاد شده بود؛ زینب و برادرش عبدالله از قبول این خواستگاری اکراه داشتند و زینب گفت من از اشراف قریشم و غلامی را به شوهری نپذیرم که این آیه نازل شد و پذیرفت چون پس از نزول آیه ۳۶ سوره احزاب دیگر نه زینب و نه برادر قادر به نافرمانی نبودند.

(سوره احزاب ؛ آیه۳۶) :
هیچ مرد و زن مومن را در کاری که الله و رسول حکم کنند اراده و اختیاری نیست (که رای خلافی اظهار نمایند) و هر کس نافرمانی الله و رسول کند؛ دانسته به گمراهی سختی افتاده است.

2 ❤️

2015-11-21 05:54:59 +0330 +0330

درود…
اومدم فقط یه خسه نباشید بهت بگم
ما اگه پست نمیذاریم برا اینه که خودِ مطالبت به قدر کافی گویا و کامل هس!
اینکه بدون فحاشی و دری وری و ریدن به این و اون کارتو پیش میبری هم که دیگه ارزشش اثبات شده‌س و نیازی به تعریف نداره.
به هرحال امری بود ما هسیم

این کتابو که چندی پیش خوندم به تاپیکت و همچنین دوستانِ خردمند تقدیم میکنم:
islam-kish-se-x-va-sha-hvat-_-www-azadieiran2-wordpress-com.jpg
.
↓دانلود از شهوانی

(هرچن مقداری جانبدارانه و با لحن تند نوشته شده ولی فارغ از بیان حقیقت نیس!)

1 ❤️

2015-11-21 16:01:19 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]درود…
اومدم فقط یه خسه نباشید بهت بگم
ما اگه پست نمیذاریم برا اینه که خودِ مطالبت به قدر کافی گویا و کامل هس!
اینکه بدون فحاشی و دری وری و ریدن به این و اون کارتو پیش میبری هم که دیگه ارزشش اثبات شده‌س و نیازی به تعریف نداره.
به هرحال امری بود ما هسیم

این کتابو که چندی پیش خوندم به تاپیکت و همچنین دوستانِ خردمند تقدیم میکنم:
islam-kish-se-x-va-sha-hvat-_-www-azadieiran2-wordpress-com.jpg
.
↓دانلود از شهوانی

(هرچن مقداری جانبدارانه و با لحن تند نوشته شده ولی فارغ از بیان حقیقت نیس!)[/quote]

ممنون
لطف شما ثابت شدس
اگه عمرمون کفاف بده و مطالب رو بتونم بذارم تموم کنم بعدش در مورد سرفصلهای موضوعات بحث هم میکنیم.
بابت لینک کتابت هم ممنون و اتفاقا بعد از موضوع قرآن ، در باره چندتا موضوع دیگه هم قراره مطلب گذاشته بشه که یکیش هم معرفی کتابهای ممنوعه هستش.

0 ❤️

2015-11-21 16:41:16 +0330 +0330

الله ، قرآن ، پیامبر ، زن (بخش 8 )

پس از این آیه زینب و عبدالله به درخواست محمد گردن نهادن و زینب را برای زید عقد کردند.
ولی پس از اندکی محمد که تا به آن روز زینب را ندیده بود؛ چمشش بر زینب می افتد و مهر زینب در دلش می نشیند. زینب از این مسئله آگاه شده که محمد از او خوشش میاید و از آن به بعد شروع به گلایه و شکایت کرده و زید را آگاه می سازد که از این ازدواج ناراضی است؛ چرا که زینب خود را از خانواده رسول میدانست و زید بنده ای بیش نبود.
پس زید پیش محمد رفت و گفت که میخواهم از زینب جدا شوم. محمد از او پرسید که آیا اتفاقی افتاده است؟ زید جواب داد که نه؛ ولی زینب خود را برتر و شریف تر از من میداند و این امر مرا ناراحت کرده است.سپس این آیه نازل شد:

(سوره احزاب؛ آیه ۳۷):
و چون تو به آنکس که الله ش نعمت اسلام و تواش نعمت آزادی (یعنی زید حارثه) به نصیحت گفتی برو زن خود را نگهدار و از الله بترس (وطلاقش مده) و آنچه در دل پنهان میداشتی (که زینب را بگیری و حرمت ازدواج با زن پسر خوانده را که در جاهلیت بود منسوخ کنی) الله آشکار ساخت و تو از مخالفت و سرزنش خلق ترسیدی و از الله سزاوارتر بود بترسی؛ پس ما هم چون زید از آن زن کام دل گرفت و طلاقش داد او را به نکاح تو درآوردیم تا بعد از این مومنان در نکاح زنان پسرخوانده خود که از آنها کامیاب شدند( و طلاق دادند) بر خودش حرج و گناهی نپندارند و فرمان الله به انجام رسید.

از قرار معلوم محمد از یک طرف به زید گفته است که برو زن خود را نگه دار و طلاقش نده و از طرف دیگر این آیه را نازل کرده که هم گواه بر نصیحت خود بوده و هم گواه بر آنچه در دل پنهان میداشته؛ که الله این راز دل محمد را آشکار میکند و میگوید: که تو (محمد) سزاوارتر بود که از الله بترسی تا از حرف مردم؛ پس الله به همین خاطر زینب را از زید طلاق گرفته و به عقد تو(محمد) درمی آورد تا از آن به بعد همه مومنان بتوانند با زنان پسر خوانده خویش ازدواج کنند.
خلاصه محمد طلاق آنها را جاری ساخت و خود زید را مامور کرد که برود و به زینب بگوید که الله او را به زنی به او یعنی محمد؛ داده است و خود را برای پذیرایی از محمد آماده کند.

2 ❤️

2015-11-21 17:28:11 +0330 +0330

لیست زنان حضرت محمد : (بخش 1)

1- حضرت خدیجه دختر خویلد بانوی متشخص و متمکنی که سومین شوهر او حضرت محمد بود.

2- سوده از زنان حضرت محمد ، دختر زمعه و بیوه سکران بن عمرو که از مسلمانان حبشه بود.

3- عایشه از زنان حضرت محمد ، دختر ابوبکر صدیق که در 7 سالگی نامزد شد و در 9 سالگی به زوجیت پیامبر درآمد.

4- ماریه قبطیه از زنان حضرت محمد ، که از مصر برای حضرت محمد هدیه فرستاده بودند.

5- حفصه از زنان حضرت محمد ، دختر عمر بن الخطاب که پس از بیوه گی به حرمسرای محمد منتقل شد.

6- زینب از زنان حضرت محمد ، دختر جحش که قبلا زن زید بن الحارث پسر خوانده محمد بود.

7- جویریه از زنان حضرت محمد ، دختر حارث بن ابو ضرار رئیس قبیله بنی مصطلق و زن مسافع بن صفوان که جزو غنایم و اسرای قبیله بنی مصطلق نصیب محمد شد.

8- ام حبیبه از زنان حضرت محمد ، دختر ابو سفیان وخواهر معاویه و بیوه عبداله بن جحش که در حبشه مرده بود.

9- صفیه از زنان حضرت محمد ، دختر حی بن اخطب (یهودی) و زن کنانه بن ربیع که از روسای خیبر بود.

10- میمونه از زنان حضرت محمد ، دختر حارث الهلا لیه خواهر زن ابو سفیان و عباس بن عبد المطلب و خاله خالد بن ولید.

2 ❤️

2015-11-21 18:00:21 +0330 +0330

لیست زنان حضرت محمد : (بخش 2)

11- فاطمه از زنان حضرت محمد ، دختر سریح .

12- هند از زنان حضرت محمد ، دختر یزید .

13- اسماء از زنان حضرت محمد ، دختر سیاء .

14- زینب از زنان حضرت محمد ، دختر یزید .

15- هبله از زنان حضرت محمد ، دختر قیس و خواهر اشعث .

16- اسماء از زنان حضرت محمد ، دختر نعمان .

17- فاطمه از زنان حضرت محمد ، دختر ضحاک .

18- ام سلمه از زنان حضرت محمد ، دختر بنی امیه که بیوه یک مرد مسلمان بود که در جنگ احد کشته شد.

19- ریحانه از زنان حضرت محمد ، که از اسرای بنی قریظه و سهم پیامبر از غنایم بود.

20- ام شریک از زنان حضرت محمد ، دوسیه او یکی از 4 زنی است که خود را به پیامبر بخشیده بود.(هبه کرده بود)

2 ❤️

2015-11-21 18:40:42 +0330 +0330
الله، جبرائیل و قرآن تمام قد در خدمت آلت مبارک رسول اکرم

قران کتابی که همه دوران ها و زمان هارا شامل می شود و بعنوان معجزه ابدی و ازلی از قران یاد می شود.در ایات بسیاری بعنوان کارگزار روابط جنسی حضرت محمد عمل می کند:

۱- حضرت محمد بیشتر از ۴ زن عقدی میتواند داشته باشد.
(آیه ۵۰ سوره احزاب)

۲- حضرت محمد، میتواند با خویشاوندانش که با وی مهاجرت کردند، ازدواج کند.
(آیه ۵۰ سوره احزاب)

۳- حضرت محمد میتواند هر زن مومنه ای که خود را بدون مهریه و شهود به او عرضه کند بعنوان همسر بپذیرد.
(آیه ۵۰ سوره احزاب)

۴- حضرت محمد از رعایت عدالت و شناختن حق تساوی برای زنان خود معاف است.

(آیه ۵۱ سوره احزاب)

۵- حضرت محمد نوبت همخوابگی با زنانش را بهر نحوی که صلاح بداند میتواند تنظیم و یا مقدم و موخر سازد.
(آیه ۵۱ سوره احزاب)

۶- حضرت محمد، نسبت به سایر مومنان برتری خواهد داشت.
(آیه ۶ سوره احزاب)

۷- پس از مرگ حضرت محمد،، کسی حق ازدواج با زنان حضرت محمد را ندارد.

(آیه ۵۳ سوره احزاب)

۸- زنان حضرت محمد، حق تقاضای نفقه بیشتر ندارند.
(آیه ۵۱ سوره احزاب)

۹- زنان حضرت محمد، نباید بر مردم ظاهر شوند و از پشت پرده باید با مردم صحبت کنند.

(آیه ۵۳ سوره احزاب)

۱۰- زنان حضرت محمد،از زینتهای متداول دوران جاهلیت باید خودداری کنند.
(آیه ۳۳ سوره احزاب)

۱۱- از نوبتی که حضرت محمد برای همبستر شدن با آنها (زنان حضرت محمد) قائل میشود، باید راضی باشند.
(آیه ۵۱ سوره احزاب)

۱۲- زنان حضرت محمد، در صورت ارتکاب اعمال ناشایست دوبرابر زنان عادی مجازات و در صورت اقدام به عمل شایسته، دوبرابر پاداش داده میشوند.
(آیه ۳۰و۳۱سوره احزاب)

2 ❤️

2015-11-21 19:45:50 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]

۳- حضرت محمد میتواند هر زن مومنه ای که خود را بدون مهریه و شهود به او عرضه کند بعنوان همسر بپذیرد.
(آیه ۵۰ سوره احزاب)

[/quote]

(در همین آیه…اگه اشتباه نکنم…)

و در ادامه؛ میگه که… :" اگر پیغمبر بپسنده…"

اون کلمه ی “اگه”… کاملن ثابت میکنه ک، این آیه، با سهولت در امور و منافع جنسیِ “محمد”… رابطه ی مستقیم و تنگاتنگی داره.

بقول “عایشه”، … ( در کتاب “عایشه پس از پیامبر”…)

که با اعتراض به “محمد” میگه :" «ما اَری رَبَّکَ اِلّا یَسارعُ فی هَواکَ!»

یعنی : : پروردگار تو را ندیدم مگر اینکه در راه هوا و هوس تو می شتابد!.

1 ❤️

2015-11-21 23:45:59 +0330 +0330

[quote=pouyapoya2012][quote=.Arrow.]

(آیه ۵۰ سوره احزاب)

[/quote]

(در همین آیه…اگه اشتباه نکنم…)

و در ادامه؛ میگه که… :" اگر پیغمبر بپسنده…"

اون کلمه ی “اگه”… کاملن ثابت میکنه ک، این آیه، با سهولت در امور و منافع جنسیِ “محمد”… رابطه ی مستقیم و تنگاتنگی داره.

بقول “عایشه”، … ( در کتاب “عایشه پس از پیامبر”…)

که با اعتراض به “محمد” میگه :" «ما اَری رَبَّکَ اِلّا یَسارعُ فی هَواکَ!»

یعنی : : پروردگار تو را ندیدم مگر اینکه در راه هوا و هوس تو می شتابد!.[/quote]

ممنون بابت مطلبت
اتفاقا این نقل قولت از عایشه منو یاد یکی از سوء استفاده های وحشتناک پیامبر از این آیه انداخت که بعید میدونم شنیده باشینش.
پیامبر با استفاده از این آیه یکی از نزدیکان خودش رو زد زمین که داستانش رو تو پست بعدی میذارم.
فقط نمیدونم الله این آیه رو فرستاد تا پیامبرش بتونه به کام دل برسه یا پیامبرش کارش رو کرده بود و آیه در راستای امر خطیر ماست مالی نازل شد.

1 ❤️

2015-11-22 03:04:22 +0330 +0330

“سکس محمد با خاله اش، خوله بنت حکیم و نازل شدن آیات قرآن باب میل جنسی او” (بخش 1)

در اثبات ضعف شدید محمد ابن عبدالله در مورد زن و سکس همین بس که او ادعا نمود عقد او با زن فرزندخوانده‌اش، زینب بنت جحش در آسمانها و توسط الله با شهادت جبرئیل بسته شد.
تجاوز او به صفیه، زن 17 ساله‌ی یهودی در شبی که شوهرش را زیر شکنجه کشته بود نمونه‌ی بارزی از این ادعاست.
او از قول خدایش به زنان اجازه داد تا جسم خود را به وی ببخشند.
البته این نوع ازدواج یعنی اینکه زن شوهرداری بگوید من خود را به تو بخشیدم خاص محمد بود و محمد اگر می‌گفت قبول دارم می‌توانست با او سکس داشته باشد، در اینجا موردی کمتر شنیده شده وجود دارد و آن هم سکس محمد با خاله‌اش می‌باشد، او در این زمینه مانند همیشه کارگزار جنسی خود (الله) را به خدمت می‌گیرد:

يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ إِنَّا أَحْلَلْنَا لَكَ أَزْوَاجَكَ اللَّاتِي آتَيْتَ أُجُورَهُنَّ وَمَا مَلَكَتْ يَمِينُكَ مِمَّا أَفَاء اللَّهُ عَلَيْكَ وَبَنَاتِ عَمِّكَ وَبَنَاتِ عَمَّاتِكَ وَبَنَاتِ خَالِكَ وَبَنَاتِ خَالَاتِكَ اللَّاتِي هَاجَرْنَ مَعَكَ وَامْرَأَةً مُّؤْمِنَةً إِن وَهَبَتْ نَفْسَهَا لِلنَّبِيِّ إِنْ أَرَادَ النَّبِيُّ أَن يَسْتَنكِحَهَا خَالِصَةً لَّكَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ قَدْ عَلِمْنَا مَا فَرَضْنَا عَلَيْهِمْ فِي أَزْوَاجِهِمْ وَمَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ لِكَيْلَا يَكُونَ عَلَيْكَ حَرَجٌ وَكَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَّحِيمًا
(احزاب/50)
ای پیامبر! ما براى تو آن همسرانى را كه مهرشان را دادهاى حلال كرديم و کسانی(زنان و دختران کافری) را كه الله از غنيمت جنگى در اختيار تو قرار داده و دختران عمويت و دختران عمههايت و دختران دايى تو و دختران خالههايت كه با تو مهاجرت كردهاند و زن مؤمنى كه خود را به پيامبر ببخشد در صورتى كه پيامبر بخواهد او را به زنى گيرد ويژه توست نه ديگر مؤمنان؛ ما نيك مىدانيم كه در مورد زنانشان و زنان و دخترانی کافری که در جنگ بدست می آورند چه بر آنان مقرر كردهايم تا براى تو مشكلى پيش نيايد و الله همواره آمرزنده مهربان است.

تعداد همسران رسمی وی زیاد بود و او می‌بایست بین آنان عدالت برقرار نماید، زیرا خود منادی برابری بود؛ از سوی دیگر او برخی از زنانش را مانند عایشه که دختری کم سن و سال بود بیشتر از بقیه دوست می‌داشت، این بود که باز الله را به خدمت گرفت:

تُرْجِي مَن تَشَاء مِنْهُنَّ وَتُؤْوِي إِلَيْكَ مَن تَشَاء وَمَنِ ابْتَغَيْتَ مِمَّنْ عَزَلْتَ فَلَا جُنَاحَ عَلَيْكَ ذَلِكَ أَدْنَى أَن تَقَرَّ أَعْيُنُهُنَّ وَلَا يَحْزَنَّ وَيَرْضَيْنَ بِمَا آتَيْتَهُنَّ كُلُّهُنَّ وَاللَّهُ يَعْلَمُ مَا فِي قُلُوبِكُمْ وَكَانَ اللَّهُ عَلِيمًا حَلِيمًا (احزاب/51)
(نوبت سکس با) هر كدام از زنها را كه مىخواهى به تاخير بینداز و هر كدام را كه مىخواهى پيش خود (برای سکس) جاى ده و ایرادی بر تو نيست هر یک را كه رها نمودی (دوباره پیش خود) برگردانی)، اين نزديكتر است براى اينكه چشمهای‌شان روشن شود و دلتنگ نشوند و همه‌ی آنان به آنچه به ایشان دادهاى خشنود شوند و الله آنچه در دلهایتان است را می‌داند و الله همیشه داناى شکیباست.

2 ❤️

2015-11-22 03:07:32 +0330 +0330
"سکس محمد با خاله اش، خوله بنت حکیم و نازل شدن آیات قرآن باب میل جنسی او" (بخش 2)

او مخیر بود که هر کدام از زنانش را که زیاد دوست ندارد رها سازد و نزد زنی برود که او را بیشتر دوست دارد:
گفته می‌شود اولین زن شوهرداری که جسم خود را بدین گونه به محمد هدیه نمود “خوله بنت حکیم” بود،

او همسر عثمان بن مظعون، از مسلمانان اولیه بود،
اسلام بر خلاف یهودیان ازدواج با خاله را جایز نمی‌داند اما خود او هنگامیکه خاله‌اش، خوله بنت حکیم، خود را به او بخشید با وی سکس نمود، مردم در آن زمان می‌گفتند که رسول الله با خاله‌اش ازدواج نمود؛ این زن بارها نزد محمد رفته از شوهرش به او شکایت کرده بود که همسرم روزها روزه است و شبها به شب زنده داری می‌پردازد.

بخاری حدیثی را در تفسیر آیه‌ی 51 سوره‌ی احزاب بیان می‌نماید که اولین زنی که خود را به محمد بخشید خوله بنت حکیم بود:

خوله بنت حکیم از زنانی بود که جسم خودش را به پیامبر بخشید، پس عایشه گفت زن از اینکه جسم خودش را به مردی ببخشد خجالت می‌کشید پس آیه‌ی ترجی من تشاء منهن… نازل شد گفتم: ای فرستاده‌ی الله، نمی‌بینم خواسته‌ات را مگر اینکه پروردگارت بر برآوردنش شتابان باشد ( می‌بینم که پروردگارت در برآوردن خواسته‌هایت شتابان است)!
(صحیح بخاری/ کتاب النکاح/ باب هل للمراه ان تهب نفسها لاحد/ حدیث شماره 4823).

یا این حدیث:
نکته‌ی جالبی که در این حدیث وجود دارد تشری است که عایشه به محمد می‌زند آنجا که می‌گوید:

“ما ارى ربک الا يسارع فی هواک”
می‌بینم که پروردگارت در برآوردن خواسته‌هایت شتابان است.
(صحیح بخاری/حدیث شماره 4510)

مفهوم این جمله آنچنان متواتر است که کسی نمی‌تواند آن را رد نماید، البته در برخی دیگر از منابع با لفظ “ما ارى ربک الا يسارع فی هواک” آمده است که همان معنی را دارد.

سخن گفت به ما محمد ابن جعفر، گفت سخن گفت به ما شعبه و حجاج گفت شنیدم که عطاء خراسانی سخن می‌گوید از سعید ابن المسیب که خوله دختر حکیم السلیمه کسی که یکی از خاله‌های پیامبر (ص) بود از پیامبر درباره‌ی (حکم) زنی که در خواب محتلم شود پرسید، پس فرستاده‌ی الله گفت: باید غسل کند، پس از آن مردم می‌آمدند و می‌گفتند که پیامبر با خاله‌اش ازدواج نمود.
(مسند احمد ابن حنبل/جلد 6/صفحه 409، حدیث شماره 27354)

قرطبی در تفسیرش از قول زمخشری تعداد 4 نفر از زنان شوهردار که جسم خویش را جهت سکس به محمد بخشیدند نام می‌برد که عبارتند از:

1- “میمونه بنت الحارث”.
2- “زینب بنت خزیمه” ام المساکین الانصاریه.
3- ام شریک بنت جابر.
4 خوله بنت حکیم

2 ❤️

2015-11-22 03:14:37 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]

گفته می‌شود اولین زنی که جسم خود را بدین گونه به محمد هدیه نمود “خوله بنت حکیم” بود،
این زن بارها نزد محمد رفته از شوهرش به او شکایت کرده بود که همسرم روزها روزه است و شبها به شب زنده داری می‌پردازد.

قرطبی در تفسیرش از قول زمخشری تعداد 4 نفر از زنان شوهردار که جسم خویش را جهت سکس به محمد بخشیدند نام می‌برد که عبارتند از:

1- “میمونه بنت الحارث”.
3- ام شریک بنت جابر.
4 خوله بنت حکیم
[/quote]

ببخشید من متوجه نشدم… ینی پیامبر عظیم الشأن اسلام با این زن در حین اینکه شوهر داشته همبستر شده؟!!!

اینکه الله (باعرض معذرت بسیار) شغل شریف کُس کشیِ پیامبرشو داشته و همه این افتضاحات به کنار، چطور زِنا با زنِ شوهردار {که حکمش الان سنگساره} رو واسه پیامبرش حلال کرده؟!
این الان ماله‌کشیش کجاس بریم بخونیم؟

0 ❤️

2015-11-22 03:55:53 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری][quote=.Arrow.]

گفته می‌شود اولین زنی که جسم خود را بدین گونه به محمد هدیه نمود “خوله بنت حکیم” بود،
این زن بارها نزد محمد رفته از شوهرش به او شکایت کرده بود که همسرم روزها روزه است و شبها به شب زنده داری می‌پردازد.

1- “میمونه بنت الحارث”.
3- ام شریک بنت جابر.
4 خوله بنت حکیم
[/quote]

ببخشید من متوجه نشدم… ینی پیامبر عظیم الشأن اسلام با این زن در حین اینکه شوهر داشته همبستر شده؟!!!

اینکه الله (باعرض معذرت بسیار) شغل شریف کُس کشیِ پیامبرشو داشته و همه این افتضاحات به کنار، چطور زِنا با زنِ شوهردار {که حکمش الان سنگساره} رو واسه پیامبرش حلال کرده؟!
این الان ماله‌کشیش کجاس بریم بخونیم؟[/quote]

لطفا دور برندارین و احساسات خودتون رو کنترل کنین.
این ماده تبصره تو دنیا فقط شامل یه نفر شده که اونم رسول اکرم بوده که اونم قطعا حکمتی داشته که به من و شما مربوط نیست و در صلاحیت دونستنش نیستیم.
هر وقت فهمیدی آدم چجوری میتونه با عروسش ازدواج کنه اینم میفهمی.
بعضی وقتا فکر میکنم اگه اعمالی که حضرت محمد اون موقع انجام داده الان یکی تو اروپا انجام میداد چی میشد؟
تنها نتیجه ای که میرسم اینه که دوباره قانون اعدام رو تو اروپا آزاد میکنن تا بلکه بتونن این آدم رو حداقل 50 بار اعدامش کنن.

در مورد حال دادن الله هم نگران نباش و فعلا فکر اعمال ثوابت باش که به شما هم تو بهشت سویس خواهد داد.

2 ❤️

2015-11-22 04:13:56 +0330 +0330

[quote=.Arrow.][quote=طغرل100][quote=.Arrow.]

(سوره طور/24)

(سوره انسان/19)

صفت پسران نوجوان(غلمان).

(صفت حوریان) .
(سوره واقعه/23)

ممنون از پستتون
بله دوست عزیز منم معنی لغوی غلمان رو میدونم، غلمان از ریشه غلم و همخانواده غلام هست معنیش هم میشه خدمتکار و خدمتگذار و …
ما هم تو اون چندتا پست کلی کالری سوزوندیم که روشن کنیم چون این کلمه غلام کنار کلمات فلان و فلان و فلان اومده معنیش این میشه که تو اون دنیا اگه مومنی هوس کرد یکیشو بزنه زمین تحت پیگرد قانونی قرار نمیگیره.
[/quote]
چرا کامنتام دو روز بعد ثبت میشن؟!
یعنی چی که میشه اون دنیا لواط کرد؟اینطور که بر میاد،میشه:هر کی تو این دنیا سکس(نامشروع) داشته باشه،میره جهنم.هر کس نداشته باشه میره بهشت تا اونجا حال کنه!اینطور که همون بهشتی ها از همه بدترن.این دنیا سکوت میکنن،اون دنیا هر کاری بخوان میکنن.

0 ❤️

2015-11-22 04:21:31 +0330 +0330

اگه همینطوری پیش بری،یکی از بهترین تاپیک های بخش دین رو تهیه کردی.موفق باشی ?

0 ❤️

2015-11-22 04:44:00 +0330 +0330

احتمالا عمام راحل قدس سره شریف با اطلاع از این موارد بوده که جوگیر شده و طریقه صحیح زمین زدن خاله و عمه رو توضیح داده

گر انسان پيش از آنكه دختر عمه يا دختر خاله خود را بگيرد با مادر آنان (عمه يا خاله خود ) زنا كند، ديگر نمى‏تواند با دختر عمه يا دختر خاله خود ازدواج نمايد.
(توضیح المسائل) (رساله امام خمینی ، مساله 2394)

گر با دختر عمه يا دختر خاله خود ازدواج نمايد و پيش از آن كه با آنان نزديكى كند با مادرشان (عمه يا خاله خود ) زنا نمايد عقد آنان اشكال ندارد.
(توضیح المسائل) (رساله امام خمینی ، مساله 2395)

اگر مرد در اثر حادثه ای با عمه یا خاله خود زنا کند، مثلا شب در اطاقی در طبقه بالا خوابیده و درست زیر همان اطاق در طبقه پایین عمه یا خاله اش خوابیده باشد و زلزله اتفاق بیفتد که بر اثر آن زلزله حائل بین دو طبقه از بین برود و او از بالا روی عمه یا خاله اش فرود آید و اتفاقی ذکرش (آلت تناسلی مرد) در فرج (آلت تناسلی زن) عمه یا خاله اش دخول کرده لازم نیست خودداری کند، میتواند کارش را تمام کند و بعد هم با دختر او مزاوجت نماید. (اینو از بس ضایع هست که فکر کنم از کتابهای جدیدش حذف کردن)
(توضیح المسائل) (رساله امام خمینی مسئله 2401)

تجسم کن شما طبقه بالا خوابیدی، عمه یا خاله هم میلیمتری در امتداد شما طبقه پایین خوابیده.
شما شورت و شلوار تنتون نیست و کاملا سیخ کرده و دمر خوابیدین و عمه جان هم بدون شورت و شلوار طاق باز خوابیده که زلزله میاد و بدون اینکه آجری چیزی رو عمه بریزه و راه بسته بشه کف طبقه دوم باز میشه و شما همونجوری مثله تخته میفتین روی عمه و به سلامتی خلیفه وارد بغداد میشه.
به نظرتون چند در میلیونم احتمال همچین چیزی هست؟؟؟؟

wacko

2 ❤️

2015-11-22 06:24:52 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]
اگر مرد در اثر حادثه ای با عمه یا خاله خود زنا کند، مثلا شب در اطاقی در طبقه بالا خوابیده و درست زیر همان اطاق در طبقه پایین عمه یا خاله اش خوابیده باشد و زلزله اتفاق بیفتد که بر اثر آن زلزله حائل بین دو طبقه از بین برود و او از بالا روی عمه یا خاله اش فرود آید و اتفاقی ذکرش (آلت تناسلی مرد) در فرج (آلت تناسلی زن) عمه یا خاله اش دخول کرده لازم نیست خودداری کند، میتواند کارش را تمام کند و بعد هم با دختر او مزاوجت نماید. (اینو از بس ضایع هست که فکر کنم از کتابهای جدیدش حذف کردن)
(توضیح المسائل) (رساله امام خمینی مسئله 2401)

تجسم کن شما طبقه بالا خوابیدی، عمه یا خاله هم میلیمتری در امتداد شما طبقه پایین خوابیده.
شما شورت و شلوار تنتون نیست و کاملا سیخ کرده و دمر خوابیدین و عمه جان هم بدون شورت و شلوار طاق باز خوابیده که زلزله میاد و بدون اینکه آجری چیزی رو عمه بریزه و راه بسته بشه کف طبقه دوم باز میشه و شما همونجوری مثله تخته میفتین روی عمه و به سلامتی خلیفه وارد بغداد میشه.
به نظرتون چند در میلیونم احتمال همچین چیزی هست؟؟؟؟
[/quote]

ROFL عاقا اینو که خوندم انقد با صدای بلند از خنده منفجر شدم که هم اتاقیام بیدار شدن کلی فحش نثارم کردن ? !

ینی این موشکافی که عمام راحل تو حل‌المسائل داشته، انیشتین تو علم ریاضی نداشته.
واقعاً حیف شد، ناسا باید این نابغه رو برا محاسبه شرایط واسه پرتاب موشک درنظر میگرف!
معلوم نی اینو چطوری محاسبه کرده که طرف و خاله‌ (یا عمه)ش تو دوطبقه زیر و رو، دمر به دمر عیناً زیر هم قرار بگیرن یهو زلزله بیاد کف زمین طبقه بالا وا شه، هرچی که زیر شخص مذکر هس از چپ و راست بره به کنار و طرف مستقیم با ملایمت بیفته رو اون زن محترم و معامله مبارک هم کاملا اتفاقی یه راست وارد دروازه بشه ugly002_1.gif !!
حالا این محاسبه دقیق به کنار، سفارش امام به بیخیال کل حادثه شدن و ادامه تلمبه‌زنی با خیال راحت، واقعا منو تحت تأثیر قرار داد cry222.gif

2 ❤️

2015-11-22 11:11:35 +0330 +0330

[quote=طغرل100][quote=.Arrow.][quote=طغرل100][quote=.Arrow.]

(سوره طور/24)

(سوره انسان/19)

صفت پسران نوجوان(غلمان).

(صفت حوریان) .
(سوره واقعه/23)

ممنون از پستتون
[/quote]
چرا کامنتام دو روز بعد ثبت میشن؟!
یعنی چی که میشه اون دنیا لواط کرد؟اینطور که بر میاد،میشه:هر کی تو این دنیا سکس(نامشروع) داشته باشه،میره جهنم.هر کس نداشته باشه میره بهشت تا اونجا حال کنه!اینطور که همون بهشتی ها از همه بدترن.این دنیا سکوت میکنن،اون دنیا هر کاری بخوان میکنن.[/quote]

داداش مگه از طریق اداره پست میفرستی که دو روز طول میکشه برسه؟

جرم جهنمیان سکس و مشروب بود,و پاداش بهشتیان سکس و مشروب آیندگان ما به سادگی ما میخندند…ﺗﻮ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯽ؟ﻣﻦ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﻢ !ﻓﺮﻕ ﺣﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﭼﻴﺴﺖ ؟ﻳﮑﯽ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺧﺪﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﻳﮕﺮﯼ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺑﻨﺪﻩ ﯼ ﺧﺪﺍ …ﺧﺪﺍﻳﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭘﻴﺮﻭﺍﻧﺶ ﺣﻮﺭﯼ ﺭﺷﻮﻩ ﻣﻴﺪﻫﺪ ﻭ ﺑﻬﺸﺘﯽ ﮐﻪ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﺳﺖ !ﮐﺪﺍﻡ ﯾﮏ ﺑﯿﮕﻨﺎﻫﻨﺪ؟ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺳﺮ ﻧﺎﭼﺎﺭﯼ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺷﮑﻤﺶ ﺭﺍ ﺳﯿﺮ ﻣﯿﮑﻨﺪ ؛،؛ﯾﺎ ﺣﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﻟﺬﺕ ﺗﻨﺶ ﭘﺎﺩﺍﺵ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﺍﺳﺖ؟ﺗﻮ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ ؟ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻢ
!“صادق هدایت”

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «