ناگفته های دین اسلام (آنچه نباید بدانید)

1394/08/10

با سلام خدمت دوستان

متاسفانه یا خوشبختانه تاپیک قبلی با مشکل فنی مواجه شد و جالبه تنها کسی که نمیتونست توش پست بذاره خودم بودم (قابل توجه طرفداران دین که تا یه دونه پستشون بالا نمیاد فوری توطئه های دشمنان فرضی و عوامل استکبار جهانی رو دخیل میدونن)، بنابراین توفیق اجباری شد که این تاپیک راه اندازی بشه و ادامه بحث اینجا دنبال بشه

سیاست و هدف این تاپیک فقط نقد منطقی و مودبانه از ادیان، مخصوصا دین اسلام به استناد منابع معتبر و مورد تایید علمای دین هست و نه قصد توهین به اعتقادات کسی هست نه قصد تحمیل عقاید.

تو کتب دینی و تاریخی برخی مسائل و رویدادها هست که چون به نفع دکانداران دین نبوده و ممکنه باعث سوء ظن مردم به دین و در نتیجه باعث بیداریشون بشه همیشه مخفی نگهداری شدن و همونطور که از اسم تاپیک مشخصه هدف اطلاع رسانی درباره این ناگفته هاست.

به نظر بنده 90% کسانی که معتقد به دین هستن اعتقادشون ارثی و بدون تحقیق و مطالعه است و ما در قبال این عزیزان وظیفه داریم که با دلیل و منطق ذهنشون رو روشن کنیم تا متوجه حقایق بشن، بعد از اون یا دین رو میذارن کنار و یا اگه معتقد موندن حداقل اینسری اعتقادشون از روی عقل و فکر هست نه چشم بسته و کورکورانه.

این وسط توصیه ای هم دارم به عزیزانی که هدفشون دین زدایی هست ولی روششون پرخاشگرانه و گاها همراه با فحاشیه. دوستان عزیز، دشمن دین تفکر هست و تقویت کننده اش تعصب و اگه واقعا هدفتون روشنگری هست بدونین که با روش پرخاشگرانه اندک شانس تفکر رو هم از شخص دیندار میگیرین و طرف رو مجبور میکنین که متعصبانه و از روی لجبازی از دینش دفاع کنه و در اصل خودتون به هدفتون ضربه میزنین و کار خودتون رو سخت میکنین (مگر اینکه فقط در ظاهر هدفتون دین زدایی باشه).

آیین نامه انضباطی تاپیک:

1- در این تاپیک توهین و فحاشی کلا قدغن بوده و اگه فحاشی از جناح مخالف باشه دایورت میشه به … ولی از طرف موافقین باشه مطمئنا برخورد میشه، بعدا گله ای نباشه.

2- اگه کسی قصد بحث یا دفاع از دینش رو داره لطفا مودبانه مطرح کنه تا جواب قانع کننده هم بشنوه.

**3- بحث در مورد مسائل تاریخی یا دینی حتما باید مستند بوده و با ذکر منبع معتبر و مورد تایید عموم باشد و مطلب بدون منبع که به عبارتی برداشت شخصی و شنیده ها و … هستن حکم باد معده را دارد و طبیعتا ارزش پاسخگویی ندارد. **

4- به کسانی که ادعا میکنن موضوع سایت سکسی هست و نباید بحث دینی کرد یک بار برای همیشه عرض میکنم که سایت انواع تالارها رو برا بحث داره که یکیش هم تالار دین هست و لطفا اگه اعتراضی دارند به ادمین مراجعه کنند.

5- حداقل 80 _ 90 درصد مطالب تاپیک کپی پیست شده از کتب تاریخی و دینی هست و بنده به شخصه هیچ ایرادی در کپی پیست کردن مطالب نمیدونم، البته به شرطی که کپی کننده اول خودش مطلب رو بخونه و یه درکی در موردش داشته باشه بعد منتقل کنه نه اینکه مطلبی از سایت ماست مالی دات کام پیدا کنه و نخونده کیلویی بریزه اینجا.

6- هر مطلبی که از طرف من تو این تاپیک گذاشته بشه در صورت اعتراض یا سوال، خودم به شخصه پاسخگو هستم و چنانچه مخاطب پستی مستقیم خودم باشم قطعا اون پست بی جواب نمیمونه ولی تو بحث دوتا کاربر دیگه حتی الامکان دخالت نمیکنم.

7- به دوستانی که قصد حمایت از دین و مخالفت با مطالب تاپیک دارن توصیه جدی میکنم برای این کار از ادله محکمه پسند و مستند استفاده کنن و مطمئن باشن اگه دلیل منطقی داشته باشن من خودم اولین نفری هستم که به درستیه ادعاشون اعتراف میکنم ولی اگه بخوان متوسل به مغلطه و سفسطه بشن خیالشون راحت باشه که اینجا چیزی کاسب نمیشن.

فهرست مباحث

مقایسه خدای ادیان (یهودیت، مسیحیت، اسلام)
داستان مضحک خلقت اسمان و زمين در اديان ابراهيمی
ﺟﻬﺎن ﭘﺲ از ﻣﺮگ در ﺁﺋﻴﻦ ﺗﻮﺣﻴﺪی
داستان پیامبران (ابراهیم، اسحاق، لوط، یعقوب، موسی، حزقیال، هوشع، یوشع، ایوب، سلیمان، داوود، نوح)
داستان همخوابگی باخواهر توسط پسر داوود پیامبر
ﻋﻮاﻗﺐ ﺗﺨﻄﯽ از ﻓﺮاﻣﻴﻦ ﻳﻬﻮﻩ
توطئه خدا(یهوه) علیه فرزندان نوح
داستان چگونگی واجب شدن ختنه در تورات
اسلام و دلیل چالش طلبیدن آن
ماجرای ترورهای اسلامی از صدر اسلام
قبیله‌های صدر اسلام (بنی قینقاع، بنی النظیر، بنی قریظه)
الله کیست؟
چرا مسلمانان هفت بار دور کعبه می گردند؟
نحوه نزول وحی به رسول الله
ماجرای مرتد شدن کاتب وحی (عبدالله بن ابی سرح)
گروههایی که مطابق نص صریح قرآن وارد جهنم می شوند
فحاشی‌های الله
ماجرای غرانیق در صدر اسلام (آیات شیطانی)
تناقض قرآن در مورد بنی اسرائیل
تضاد در آیات قرآن
داستان خلقت آسمان به نقل از قرآن و تناقضات آشکار آن با دانش کیهان شناسی
عدم اطلاع الله و محمد از کروی بودن زمین زمان نزول قرآن
آیات غیرعلمی قرآن
تایید برده‌داری در اسلام
آیا اسلام مجوز تجاوز جنسی را می‌دهد؟
غلمان و حوری، دو نعمت بهشتی برای مردان مسلمان
قضا و قدر از دیدگاه قرآن
الله چگونه است؟
آیا داستان جن، چیزی جز خرافه است؟
از رفتار داعش تعجب نکنید!
تناقض آیات قرآن درمورد روش آفرینش انسان
الله، قرآن، پیامبر، زن
لیست زنان حضرت محمد
الله، جبرائیل و قرآن تمام قد در خدمت آلت مبارک رسول اکرم!
سکس محمد با خاله اش، خوله بنت حکیم و نازل شدن آیات قرآن باب میل جنسی او
فتواهای سکسی از عمام راحل
آيات تبعيض آميز قرآن در مورد زنان
جایگاه زن در احادیث
جایگاه زن در شاهنامه ایران باستان
سخنی با زنان مسلمان سینه چاک اسلام ناب محمدی
متن خطبه عقد ایران باستان
احادیث سکسی
جایگاه برده و کنیز در احادیث و روایات
خرافات و چاخانهای اسلامی، توهین به شعور انسان
زندگی تاریخی حضرت علی
[حسن و حسین و کرب

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-23 13:57:29 +0330 +0330

[quote=shahinlylaj]این اراجیف چیه نوشتی بیسواد[/quote]

شما به با سوادی خودتون ببخشید استاد
به خاطر کمبود امکانات نتونستم برم دنبال درس و مدرسه.

0 ❤️

2015-11-23 14:22:37 +0330 +0330

[quote=Humanity defender shiva][quote=.Arrow.]10413321_573430719433867_6172758123501881437_n.jpg
[/quote]
dash1 . fool . dash1 .
[quote=اسکلت حشری]« فتوای درمالیِ دختر شیرخوار!»
كسيكه زوجه اى كمتر از نه سال دارد وطى(۱) او براى وى جايز نيست چه اينكه زوجه دائمى باشد، و چه منقطع ، و اما ساير كام گيري‌ها از قبيل لمس بشهوت و آغوش گرفتن و تفخيذ(۲) اشكال ندارد هر چند شيرخواره باشد.
[تحریر الوسیله، جلد سوم؛ نکاح ـ مسأله ۱۲][/quote]
باورم نمیشه shok چقد لاشی وار…چقد پست! sad .
من تو عمرم رساله نخونده بودم،مهمل بافیا چقد آشکاره…مردم میخونن اینارو باز میرن حرم امامشون!!؟؟ fool .
تا حالا نرفتم سر قبر بانی بدبختیم،ولی وقتی بم گفتن بارگاه منحوسش دعای اذن دخولم! dash1 shok . داره،از دور لعنتامو دوبله سوبله فرستادم خدمتش،بدون اذن ولی با دخول mosking .[/quote]

من بهتون قول میدم یه مدت که بگذره و چند نسل عوض بشه ملت عین کربلا و مشهد برن دخیل ببندن و شفا هم بخوان ازش.

2 ❤️

2015-11-23 14:26:18 +0330 +0330

جایگاه زن در احادیث (بخش 4)

حضرت محمد فرمود:
مثل زن صالح، حكايت كلاغ اعصم است كه دسترسی بر آن نزديك به محال است.
(وسائل الشيعه، شيخ حر عاملی)

-ازامام محمد باقرمنقول است كه حضرت محمد فرمود:
«بال و پر زنان را كوتاه كنيد به ترك لباس و زينت تا از خانه بيرون نروند. هركه راضی باشد به زينت و بيرون رفتن زنش از خانه، پس او ديّوث است و بنا می شود برای او هر قدمی كه بردارد خانه ای در جهنم.»
(مجمع المعارف و مخزن العوارف، محمد شفيع بن محمد صالح)

• در حديث منقول است:
    كه حضرت محمد چون به خواستگاری زنی می فرستاد، می فرمود گردنش را بو كنند كه خوشبو باشد و غوزك پايش پر گوشت باشد.
    (حلية المتقين، علامه مجلسی)

پیغمبر اکرم (ص) نهی فرمودند که زن نزد غیر همسرش یا خویشان محرمش بیش از پنج کلمه در صورت ناچاری سخن بگوید.
نهی فرمودند از اینکه زن بدون اجازه شوهر از منزل بیرون رود ، و چنانچه بیرون رفت ، همه فرشتگان آسمان و همه جن و انس همگی او را لعن و نفرین کنند.
و نهی فرمودند از اینکه زن خود را برای غیر شوهرش بیاراید و آرایش کند ، که اگر چنین کاری کند بر خداوند است که او را با آتش بسوزاند.
( امالی شیخ صدوق مجلس 66 صفحه )

1 ❤️

2015-11-23 15:03:27 +0330 +0330
جایگاه زن در احادیث (بخش 5)

حضرت موسی بن جعفر علیه السلام از جد گرامیش حضرت محمد نقل فرمود که :
روزی شخص نابینایی اجازه ورود خواست.
فاطمه علیهاسلام برخاست و چادر به سر کرد.
رسول خدا فرمود : چرا از او رو می‌گیری، او که تو را نمی‌بیند ؟
فاطمه (س) عرض کرد : او مرا نمی‌بیند ، اما من که او را می بینم. و او اگر چه مرا نمی‌بیند ولی بوی مرا که حس می‌کند . رسول خدا فرمود: شهادت می دهم که تو پاره تن منی !
(بحارالانوار علامه مجلسی.)

• در حديث صحيح از امام رضا منقول است:
    سه چيز است كه از سنت پيغمبران است: بوی خوش كردن و موهای زيادتی بدن را ازاله كردن و زنان بسيار داشتن، يا بسيار با ايشان مقاربت كردن .

زن كژدمی است شيرين گز.
(نهج البلاغه)

- امام محمد باقر فرمود:
خوشم نمی آيد كه دنيا و آنچه در دنيا است داشته باشم و يك شب بی زن بخوابم.

1 ❤️

2015-11-23 15:48:33 +0330 +0330

جایگاه زن در احادیث (بخش 6)

تمام زن شر است و بدتر از همه آنكه از بودنش گريزی نيست.
(نهج البلاغه)

ای مردم! آنان (زنان) از نظر ايمان و خرد و بهره، كمی و كاستی دارند: اما دليل كاستی آنها از نظر ايمان به جهت نخواندن نماز و نگرفتن روزه است در ايام حيض؛ و دليل كاستی آنان از نظر خِرَد اين است كه شهادت دو زن به جای يك مرد پذيرفته می شود؛ و دليل كاستی آنها از نظر بهره مادی نصيب ارث آنها به اندازه نصف مردان است .
(نهج البلاغه)

از زنان بد بپرهيزيد و از زنان نيك هم برحذر باشيد و در كارهای نيكو از آنان پيروی نكنيد تا در كارهای زشت از شما پيروی نخواهند.
(نهج البلاغه)

- امام صادق فرمود:
خوبی زن آن است كه مهرش كم باشد و زاييدنش آسان باشد و شومی زن آن است كه مهرش گران و زاييدنش دشوار باشد.

1 ❤️

2015-11-23 15:59:29 +0330 +0330

جایگاه زن در احادیث (بخش 7)

- از حضرت صادق منقول است:
زن به منزله قلاده ای است كه در گردن خود می افكنی؛ پس ببين كه چگونه قلاده برای خود می گيری.

- از امام رضا منقول است:
از سعادت آدمی است كه زن سفيدی داشته باشد.

- از امام محمد باقر و امام جعفر صادق منقول است:
حق تعالی برای زنان غيرت جايز نداشته است و از برای مردان غيرت قرار داده است، زيرا كه از برای مردان چهار زن و از متعه و كنيز آنچه خواهد، حلال گردانيده است و از برای زن به غير از يك شوهر حلال نكرده است.

- امام صادق فرمود:
به زنان محبت علی را الهام كنيد و آنان را ابله و پاكدل واگذاريد.

1 ❤️

2015-11-23 16:47:44 +0330 +0330

جایگاه زن در احادیث (بخش 8 )

- حضرت علی فرمود:
سوره يوسف را به زنان خويش تعليم ندهيد و برای ايشان قرائت نكنيد كه در آن سوره فتنه هاست.

امام صادق فرمود:
الحسين بن علي چنين بود كه هرگاه شوهر دختر يا شوهر خواهرش نزد او می آمد، عبايش را پهن می كرد و او را می نشانيد، سپس می فرمود:« مرحبا به كسی كه زحمت را برداشت و عورت را حفظ كرد».

- امام صادق فرمود:
سه چيز موجب استراحت مؤمن است… و سوم دختری را كه با مردن يا عروس كردنش از خانه خارج كند.

- امام صادق می فرمايد:
نگاه كردن به موی سر زنان چادر نشين و روستائيان و گبران آتش پرست و اقليتهای دينی مانعی ندارد، زيرا اگر آنان را نهی كنی، گوش نمی كنند.

1 ❤️

2015-11-23 17:10:17 +0330 +0330

کس نگو مومن

0 ❤️

2015-11-23 17:57:31 +0330 +0330

[quote=zeus7777]کس نگو مومن[/quote]

چشم من نمیگم، شما بگو ?

1 ❤️

2015-11-23 18:22:46 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]
تو این فتوا عمام برای اشاره به سکس از عبارت وطی استفاده کرده که تو زبان عربی وطی زمانی به کار میره که بخواد به سکس حیوان با حیوان یا انسان با حیوان اشاره کنه و برای اشاره به سکس انسان با انسان از عبارت جماع استفاده میشه.[/quote]

بابت توضیح و موشکافی و ریزبینی و اشتراک گذاشتن اطلاعات جامع و مفیدت، صمیمانه ممنون.

0 ❤️

2015-11-23 19:07:53 +0330 +0330

[quote=.Arrow.][quote=pouyapoya2012]تعيين جنسيت

الله در قرآن و در سوره ی شوری آیه 49 میگه که :

"(… ؟

…[/quote]

3- عربها که به دختر نصف پسر ارث میدن چرا بعد از مرگ محمد چرا نه تنها ارثی به فاطمه نرسید بلکه باغ فدک رو هم که محمد بهش کادو داده بود از دستش گرفتن؟

[/quote]

درود …

فقال أبو بكر: قال رسول اللّه صلى الله عليه وسلم : “نحن معاشر الأنبياء لا نورث، ما تركناه فهو صدقة…”

أبو بكر گفت : رسول اللّه صلى الله عليه (وآله) و سلم فرموده است ما گروه پيامبران بعد از خود ارثي به جا نمي گذاريم ، هر آن چه بعد از خود به جا مي گذاريم صدقه است ( و بايد براي عموم مسلمين صرف شود ).

صحيح مسلم ج 5 ص 152،
كتاب الجهاد باب 15 حكم الفئ حديث 49،
فتح الباري ج 6 ص 144.

کپی پیست از…

فلذا… مِلک مذکور، با کلی دنگ و فنگ، بلخره، به بیت المال، واگذار شد.

شاید هم سکوتِ “علی”، در برابر این باز پس گیری… حاکی از صحتِ نقل ابوبکر صدیق در این رابطه باشه… چونان حقیقتی تلخ…

و اما… مسئلتُن…

مگر شیعیان معتقد نیستن که “فاطمه” و نسل وی، ساده زندگی میکردن…

پس آن همه مقاومت در برابر امر خلیفه و آن همه اعتراض، برای از دس دادن اون ملک (پر ارزش)، از جانب “فاطمه”، برای چه بود ؟؟؟

و فاطمه چشید مزه ی تلخِ از دس دادن اموالی رو که پدرش “محمد”، از روی فراموشی (نسبت ب نقل قول ابوبکر) براش به ارث گذاشته بود…

فاطمه درک کرد… احوال مردم بی گناهی رو، که پدرش با قوه ی قهریه، اموالشونو، با نزول آیاتی چند از عرش کبریایی، تصاحب کرده بود…

کامیاب…

0 ❤️

2015-11-24 16:36:33 +0330 +0330

جایگاه زن در احادیث (بخش 9 )

حضرت علی (ع):
زنان توانائی کنترل شهوتشان را ندارند و رضایتشان در آلتشان است.
مردی از یاران امیر المؤمنین از زنش به او شکایت برد، پس علی ایستاد و سخنرانی نمود، پس گفت: ای مردم، از زنان به هیچ عنوان پیروی نکنید و در مال به آنان اعتماد نکنید و مدیریت خانواده را به آنان وا مگذارید که ما را به نابودی می‌کشانند و از دستور شوهرسرپیچی می‌کنند، ما آنان را یافتیم که به هیچ عنوان توانائی خویشتن داری بر نیاز خویش را ندارند و توانائی کنترل شهوتشان را ندارند، درشتی در برابرشان لازم است، اگر خود را بزرگ دیدند غرور آنان را می‌گیرد، اگر ناتوان شدند، رضایتشان در واژنشان است، به هیچ عنوان شکر کارت را ندارند و اگر اندکی آنان را از کاری منع کنی خوبی‌ها را فراموش می‌کنند و بدی‌ها را یاد می‌کنند، با بهتان بستن سخن می‌گویند و شیطان را دنباله روی می‌کنند .
(علل الشراتع / شیخ صدوق / جلد 2 / صفحه 512 ،)
( جامع الاحادیث الشیعه / ایت الله بروجردی / جلد 20 / صفحه 258)
( وسائل الشیعه / حر عاملی / جلد 20 / صفحه 180)

.
.
.
حضرت علی (ع):
و بپرهیز از مشورت با زنان که رأیشان پوچ و عزمشان سست است. بر چشمانشان پرده(حجاب) بینداز که هر چه این پرده استوارتر باشد، آنها به عفاف پایبندترند. بیرون رفتن زنان از خانه آنگونه زشت نیست که تو کسی را به خانه آوری که شایسته‌ی اعتماد نباشد! اگر می‌توانی آنگونه رفتار کن که غیر از تو کس دیگری را نشناسد. زن در کاری که با مقام او سازگار نیست تسلط نده که زن همچون گلی است خوشبو نه قهرمان و کارفرما. در احترام گذاشتن به او زیادروی نکن و چنان امیدوارش مکن که به شفاعت از دیگران بپردازد. بپرهیز از بدگمانی بیجا نسبت به زن که این کار زن تندرست را به بیماری و زن پاکدامن را به فکر گناه کردن می‌کشاند. برای هریک از خدمتکاران خویش کاری را تعیین کن تا در برابر تو جوابگوی آن باشد و انجام خدمت تو را به دیگری(کنیز) واگذار نکند؛ وابستگانت را گرامی دار! پس آنها بال‌های تو برای پرواز هستند و اصل تو هستند که با آنان افتخار می‌کنی و دست تو هستند که با آن یورش می‌بری(می‌جنگی)
فقط این نکته را یاد‌آوری می‌کنم که او دیگران را مانند خویش قیاس می‌گیرد کسی که دارای چندین خدمتگذار در خانه است و همچنین دارای کنیزان زیادی است که … .
او همچنین در اینجا به عایشه بعنوان یک زن توهین می‌نماید:
(شما ای مردان!) سربازان زنی هستید!؟ و پیرو جانور زبان بسته‌ای(شتر عایشه) شدید…
.( نهج البلاغه _ خطبه‌ی شماره‌ی 13)

1 ❤️

2015-11-24 17:13:23 +0330 +0330

جایگاه زن در احادیث (بخش 10 )

ای مردنمایان نامرد! خَردتان مانند رؤیای کودکان و زنان پا به حجله گذاشته است. دلم می‎خواست که شما را نمی‌دیدم و نمی‌شناختم… .
(نهج البلاغه _ خطبه‌ی 27)
.
.
هدف دام‌ها سیر کردن شکم‌هایشان است و هدف درندگان، دشمنی با دیگران! و مهمترین فکر زنان، زینت زندگانی دنیائی و فساد در آن است . همانا مؤمنین فروتن هستند و همانا مؤمینی از خدا ترسانند.
(نهج البلاغه _ خطبه‌ی شماره‌ی 154)
.
.
امام محمد باقر فرمود:
رازی به ايشان مگوييد و درباره خويشان شما آنچه گويند اطاعت مكنيد.
.
.

• حضرت علی فرمود:
    هر مردی كه كارهای او را زنی تدبير می كند، ملعون است.
1 ❤️

2015-11-24 17:38:22 +0330 +0330

ممنونم arrow جان واقعا تایپیکت جالب بود سپاس

0 ❤️

2015-11-24 17:42:30 +0330 +0330

[quote=رئال مادرید]ممنونم arrow جان واقعا تایپیکت جالب بود سپاس[/quote]

خواهش
منم ممنونم بابت وقتی که گذاشتین

0 ❤️

2015-11-24 18:18:19 +0330 +0330

جایگاه زن در احادیث (بخش 11 )

حضرت علی فرمود:
کسی که از زنش پیروی کند الله او را با سر در آتش جهنم می‌اندازد. در مخالفت کردن با زنان برکت است
(الکافی / جلد 5 / صفحه 518)
.
.
حضرت علی فرمود:
در مورد رازهای خویش با زنان مشورت نکنید.
(الکافی / جلد 5 / صفحه 517)
.
.
حضرت علی فرمود:
بر شماست که از مشورت با زنان خودداری کنید، زیرا در آنان سستی و ضعف بسیار شدید و ناتوانی است.
(الکافی/جلد 5 صفحه 517 )
.
.
حضرت علی فرمود:
هر کاری که تدبیرش به دست زنان باشد، ملعون است
(الکافی / جلد 5 / صفحه 518)

1 ❤️

2015-11-25 03:28:44 +0330 +0330

جایگاه زن در احادیث (بخش آخر )

توهین بسیار زشت که از ترجمه عامیانه آن شرم دارم

امام علی (ع): واژن‌ ها (زن ها) را بر پالان‌ها قرار ندهید؛ زیرا هیجانشان را در ارتکاب گناه زیاد می‌کنید.
(الکافی / جلد 5 / صفحه 516)

(منظور از پالان ها، سوار شدن بر الاغ یا شتر با حالتی که ما امروزه سوار موتور سیکلت می‌شویم که به اعتقاد حضرت چون در این حالت واژن خانوما به زین مالیده میشه و تحریک میشن پس حقشونه پیاده رفت و آمد کنن).

1 ❤️

2015-11-25 03:54:14 +0330 +0330

جایگاه زن در شاهنامه ایران باستان

فردوسی در جای جای شاهنامه از دلاوری ها و هوشیاری زنان،به ویژه زنان ایران، سخن به میان آورده است و آنان را همپای مردان وارد اجتماع نموده،
مقام و منزلتی والا به زن بخشیده و این گروه از افراد جامعه را از نظر عقل و هوشیاری بسیار زیبا توصیف کرده است:

ز پاکی و از پارسایی زن
که هم غمگسار است هم رایزن

اگر پارسا باشد و رایزن
یکی گنج باشد پراکنده زن

این نشان از بزرگی و عظمتی است که فردوسی برای زنان قائل است، همان زنی که چون پارسا و پاک بود و دارای عفت و عصمت، از مردان تکاور و وزراء و رهبران هوشمند و مردان خردمند برتر و بالا تر جلوه می کند.

زن به عنوان موجودی وفادار و فداکار معرفی شده است به گونه ای که در مواردی زیاد وجود خود را فدای مردان نموده تا حفاظت و نگهداری آنان را تضمین نماید.

بدو گفت هر کس که بانو تویی
به ایران و چین ، پشت و بازو تویی
نجنباندت کوه آهن ز جای
یلان را به مردی تویی رهنمای
ز مرد خردمند بیدار تر
ز دستور داننده هوشیارتر
همه کهتر انیم و فرمان توراست
بدین آرزو ، رای و پیمان توراست

دیگه مقایسه دیدگاه دو فرهنگ متفاوت نسبت به یه موضوع با خودتون و وجدانتون

3 ❤️

2015-11-25 04:35:48 +0330 +0330

زن

زن عشق مي كارد و كينه درو مي كند ...

ديه اش نصف ديه توست و مجازات زنايش با تو برابر ...

مي تواند تنها يك همسر داشته باشد و تو مختار به داشتن چهار همسرهستي ...

براي ازدواجش در هر سني اجازه ولي لازم است و تو هر زماني بخواهي به لطف قانونگذار مي تواني ازدواج كني ...

در محبسي به نام بكارت زنداني است و تو ...

او كتك مي خورد و تو محاكمه نمي شوي ...

او مي زايد و تو براي فرزندش نام انتخاب مي كني ...

او درد مي كشد و تو نگراني كه كودك دختر باشد ...

او بي خوابي مي كشد و تو خواب حوريان بهشتي را مي بيني ...

او مادر مي شود و همه جا مي پرسند نام پدر ...

و هر روز او متولد ميشود؛ عاشق مي شود؛ مادر مي شود؛ پير مي شود و ميميرد ...

و قرن هاست كه او عشق مي كارد و كينه درو مي كند چرا كه در چين و شيارهاي صورت مردش به جاي گذشت زمان جواني بربادرفته اش را مي بيند و در قدم هاي لرزان مردش، گام هاي شتابزده جواني براي رفتن و درد هاي منقطع قلب مرد سينه اي را به ياد مي آورد كه تهي از دل بوده و پيري مرد رفتن و فقط رفتن را در دل او زنده مي كند ...
2 ❤️

2015-11-25 04:45:55 +0330 +0330

سخنی با زنان مسلمان سینه چاک اسلام ناب محمدی
.
.
آیا معنی خطبه عقد را به زبان فارسی میدانید؟؟؟؟
همه ما بارها در مراسم ازدواج افراد دیگر حضور داشته ایم واین متن عربی را شنیده ایم
اما در واقع معنی این خطبه را به زبان فارسی میدانید؟

خطبه ای که ائمه به اصطلاح معصوم که همه به اندازه موهای سرشان کنیز و برده داشتند!
واز آن مکرر استفاده کرده اند معنا و مفهومش چیست؟

((از شر نفس و اعمال خود به الله پناه میبریم.کسی را که الله راهنمایی کند هیچکس نمیتواند گمراهش کند.ای کسانی که ایمان اورده اید همیشه به الله روی کنید و به او متکی باشید.و به الله متکی شوید و به خویشان یگانگی کنید و بدانید که الله مراقب شماست.والله منش شما را درست خواهد کرد و گناهان شما را خواهد بخشید و هر کس از الله و پیامبرش فرمانبرداری کند به پیروزی خواهد رسید.))

بعد از خواندن جملات بی اهمیت بالا آخوند (با عمامه و بدون عمامه)
از عروس میپرسد:((آیا وکیلم شما را به عقد آقای … در بیاورم؟))

هنگامی که عروس پاسخ مثبت داد رو به داماد میکند و همین پرسش را از او میکند.
حالا ببینیم پس از شنیدن پاسخ مثبت داماد آخوند از طرف عروس پاسخ چیست؟
(برای این قسمت متن عربی رو هم مینویسم):

((انکحتک و زوجتک نفسی الی صداق المعلوم))

واژه ((انکحتک)) از ریشه ((نکح)) میاد که کلمه ((نکاح)) هم از همین ریشه میاد.

معنی این جمله که از طرف عروس به داماد گفته میشه هست:
((من در برابر پول معینی که به من میدهی خود را در مقابل تو به گاییدن میدهم.))!!!

<<البته معذرت میخوام که ناچار شدیم این کلمه را ذکر کنم چون هدف آگاهی دادن می باشد>>

عروس در برابر شنیدن جمله بالا که از طرف وکیلش (عاقد)بیان میشود

میگوید:((قبول میکنم))

در فرهنگ دهخدا(جلد ن صفحه ۷۲۱) ((نکاح)) دارای دو معنی ((جماع کردن)) و ((گاییدن)) میباشد.

همچنین در فرهنگ عربی به عربی((التوقیف علی مهمات التعاریف)) نکاح به این صورت توضیح داده شده: ((ایلاج ذکر فی الفرج لیصر بذالک کالشی الواحد)) که معنی کلمه به کلمه آن میشود:

((وارد کردن آلت تناسلی مرد در آلت تناسلی زن برای اینکه یک جسم واحد بشود))

حال از بانوان مسلمان ایرانی می پرسم که با علم بر این موضوع بازهم سنگ اسلام را به سینه می زنید؟

به نظرتون طرفداری یه زن از اسلام مصداق بارز طرفداری گوسفند از عید قربان نیست؟؟؟

3 ❤️

2015-11-25 05:12:53 +0330 +0330

متن خطبه عقد ایران باستان :

"ﺩﺍﻣﺎﺩ :

ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻧﺎﻣﯽ ﯾﺰﺩﺍﻥ

ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﻦ ﺑﺮﮔﺰﯾﺪﻡ ﺍﺯ ﻣﯿﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺧﻮﺑﺎﻥ

ﺑﺮﺍﯼ ﺯﯾﺴﺘﻦ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻣﯿﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺍﻫﺎﻥ

ﺑﺮ ﻟﺐ ﺁﺭﻡ ﺍﯾﻦ ﺳﺨﻦ ﺑﺎ ﺗﻮ

ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ ﺗﻮ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺑﻮﺩ

ﺩﺭ ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ

ﭘﺬﯾﺮﺍ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ ﺁﯾﺎ؟

ﻋﺮﻭﺱ:

ﭘﺬﯾﺮﺍ ﻣﯽ ﺷﻮﻡ ﻣﻬﺮ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺟﺎﻥ

ﻫﻢ ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺑﺎﺯ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ

ﻣﯿﺎﻥ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺑﺎ ﺗﻮ

ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ ﺗﻮ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺑﻮﺩ

ﺩﺭ ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ

ﺑﺎ ﺍﺟﺎﺯﻩ
.
.
کاری به کاربرهای بی دین ندارم، اونایی که به دین اسلام معتقدند و اسلام رو دین مهر و محبت و طرفدار زن میدونن کلاهشون رو قاضی کنن ببینن کدوم یک از متنهای عقد دلنشینتر و انسانی تره !!!

5 ❤️

2015-11-25 10:27:11 +0330 +0330

[quote=.Arrow.]
(من در برابر پول معینی که به من میدهی خود را در مقابل تو به گاییدن میدهم.)

در فرهنگ دهخدا(جلد ن صفحه ۷۲۱) ((نکاح)) دارای دو معنی ((جماع کردن)) و ((گاییدن)) میباشد.
[/quote]

با اجازتون در ادامه فرمایشات شما، منم سوالی واضح از این بانوان سینه چاک اسلام ناب محمدی دارم که البته معلوم نیس این مطالب رو میخونن یا نه!

<<< نکاح = در مقابل پول >>>
آیا این همون اصل فاحشگی نیس؟

تو روایات هم اومده همونطور که مرد موظفه به زن نفقه بده، زن هم موظفه سرویس جنسی بده!
روایت دقیقشو یادم نی ولی این آخوندِ معروف (حسین دهنوی) که زده تو کار تعلیم همبستری و dvdهاش با نام «هنر عشقبازی» الان همه‌ جای کشور موجوده، بارها به این روایت از پیامبر اسلام اشاره کرده که:
هرگاه مرد احساس نیاز کنه، حتی روی شتر!! زن باید پاسخگو باشه.
انگاری زن توی سنت اسلام چیزی نیس جز یه برده جنسی که وظیفش رفع شهوت مرد، زایندگی، و کلفتیه.

به نظرم این ملحد ملعون خعلی خوب با آهنگ ما مرد نیسیم، شرح حال یه زن مسلمون رو تصیف کرده!

__
اعتراف میکنم با خوندن این مطلبت کلی سوختم از اینکه مادران خودمون، چندین قرن… اینطوری به عقد پدرامون درمیومدن…!
:|

3 ❤️

2015-11-25 14:29:26 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری][quote=.Arrow.]
(من در برابر پول معینی که به من میدهی خود را در مقابل تو به گاییدن میدهم.)

[/quote]

با اجازتون در ادامه فرمایشات شما، منم سوالی واضح از این بانوان سینه چاک اسلام ناب محمدی دارم که البته معلوم نیس این مطالب رو میخونن یا نه!

<<< نکاح = در مقابل پول >>>
آیا این همون اصل فاحشگی نیس؟

تو روایات هم اومده همونطور که مرد موظفه به زن نفقه بده، زن هم موظفه سرویس جنسی بده!
روایت دقیقشو یادم نی ولی این آخوندِ معروف (حسین دهنوی) که زده تو کار تعلیم همبستری و dvdهاش با نام «هنر عشقبازی» الان همه‌ جای کشور موجوده، بارها به این روایت از پیامبر اسلام اشاره کرده که:
هرگاه مرد احساس نیاز کنه، حتی روی شتر!! زن باید پاسخگو باشه.
انگاری زن توی سنت اسلام چیزی نیس جز یه برده جنسی که وظیفش رفع شهوت مرد، زایندگی، و کلفتیه.

به نظرم این ملحد ملعون خعلی خوب با آهنگ ما مرد نیسیم، شرح حال یه زن مسلمون رو تصیف کرده!

__
اعتراف میکنم با خوندن این مطلبت کلی سوختم از اینکه مادران خودمون، چندین قرن… اینطوری به عقد پدرامون درمیومدن…!
:|[/quote]

در تمام ادیان، مخصوصا دین اسلام زن فقط وسیله ای هست برای ارضای جنسی مرد، تامین آسایش مرد (پختن و شستن و …) ، به دنیا آوردن وارث برای مرد.

3 ❤️

2015-11-25 14:58:37 +0330 +0330

طبق فتاوی مراجع تقلید
چنانچه مردی از همسر قانونی خود بخواهد که شستشوی خانه یا لباس کند باید ثمن یا وجه ان را بپردازد وحتی زن میتواند برای شیر دادن فرزندخود از شوهر اجرت المثل یا پول دریافت کند رجوع شود به توضیح المسائل

0 ❤️

2015-11-25 15:31:17 +0330 +0330

[quote=mohamad1349]طبق فتاوی مراجع تقلید
چنانچه مردی از همسر قانونی خود بخواهد که شستشوی خانه یا لباس کند باید ثمن یا وجه ان را بپردازد وحتی زن میتواند برای شیر دادن فرزندخود از شوهر اجرت المثل یا پول دریافت کند رجوع شود به توضیح المسائل[/quote]

میشه لطفا بگی کدوم توضیح المسائل و کدوم قسمت یا صفحش؟ شونصدتا توضیح المسائل داریم.
حالا فرض هم بکنیم گفته شما 100% درست، فکر نمیکنی باز این خودش یه توهین بزرگ به زن هست؟
الان اینجا زنی که برای تمیز کردن خونه خودش پول بگیره چه فرقی با کلفت و کنیز داره یا زنی که برای شیر دادن به بچه خودش پول بگیره چه فرقی با گاو (بلانسبت خانوما) داره؟

3 ❤️

2015-11-25 15:54:14 +0330 +0330

[quote=.Arrow.][quote=mohamad1349]طبق فتاوی مراجع تقلید
چنانچه مردی از همسر قانونی خود بخواهد که شستشوی خانه یا لباس کند باید ثمن یا وجه ان را بپردازد وحتی زن میتواند برای شیر دادن فرزندخود از شوهر اجرت المثل یا پول دریافت کند رجوع شود به توضیح المسائل[/quote]
میشه لطفا بگی کدوم توضیح المسائل و کدوم قسمت یا صفحش؟ شونصدتا توضیح المسائل داریم.
حالا فرض هم بکنیم گفته شما 100% درست، فکر نمیکنی باز این خودش یه توهین بزرگ به زن هست؟
الان اینجا زنی که برای تمیز کردن خونه خودش پول بگیره چه فرقی با کلفت و کنیز داره یا زنی که برای شیر دادن به بچه خودش پول بگیره چه فرقی با گاو (بلانسبت خانوما) داره؟
[/quote]

نه جانم اشتباه نرو باید مرد کلفت یا کنیز بگیرد که اخور مرد هم چاق باشه هم از توبره بخوره هم اخور

1 ❤️

2015-11-25 16:10:03 +0330 +0330

[quote=mohamad1349][quote=.Arrow.][quote=mohamad1349]طبق فتاوی مراجع تقلید
[/quote]

نه جانم اشتباه نرو باید مرد کلفت یا کنیز بگیرد که اخور مرد هم چاق باشه هم از توبره بخوره هم اخور[/quote]

وات ؟؟؟

0 ❤️

2015-11-25 16:16:40 +0330 +0330

احادیث سکسی

پیامبر اکرم(ص) :
هنگام که شوهرتان در بستر آرمیده و منتظر آغوش گرم شماست خود را به کاری سرگرم نکنید و زمان را طول ندهید،مبادا همسرتان به خواب برود، چرا که زنی‌ اینچنین، تا بیداری شوهر همواره مورد نفرین فرشتگان است.
(وسائل الشیعه ج ۲۱۵ صفحه ۱۷)
.
.
.پیامبر اکرم(ص) :
هر جا که شوهرتان شما را به خلوت بخواند همان جا بهشت شماست! روا نیست شوهر خود را از بهره وری جنسی‌ و لذت حلال منع کنید
(وسائل الشیعه ج ۱۴ صفحه ۱۱۲)
.
.
پیامبر اکرم(ص) :
دنیا و خوشی‌های آن برای شما آفریده شده است،لذیذ‌ترین چیز‌ها در این دنیا آمیزش با همسر است، چنان که لذت بخش‌ترین کار در باغ بهشت نیز همین است
(اصول کافی‌ ج ۵ صفحه ۳۲۱)
.
.
پیامبر اکرم(ص) :
سخن گفتن با پروردگار لذت بخش و روح افزاست، اما وقتی‌ شوهرتان شما را به خلوت خویش می‌‌خواند نماز را طول ندهید و خرامان به سویش بشتابید
(اصول کافی‌ ج ۵ صفحه ۵۰۸)

2 ❤️

2015-11-25 16:54:30 +0330 +0330

احادیث سکسی

پیامبر اکرم(ص) :
هر کار از راه خود به انجام رسد نیکوست، آمیزش با همسر نیز باید از راه معمول صورت پذیرد تا آرامش جنسی‌ و روانی‌ حاصل آید، نزدیکی‌ با او از پشت به شدت مکروه، نا میمون و غیر بهداشتی است.
( وسائل الشیعه ج۱ صفحه ۱۰)
.
.
پیامبر اکرم(ص) :
همچنین فرمودند: برای هیچ زنی روا نیست که بخوابد مگر اینکه خویشتن را به شوهر عرضه کند، به اینکه لباسهایش را در آورد، میان بستر شوهر رود و پوست بدن خویش را به بدن شوهر بچسباند، اگر این کار را بکند خود را عرضه کرده است.
( وسائل الشیعه ج۱ صفحه ۱۰)
.
.
امام صادق(ع) :
خانمها شرم و آرزم صفت پسندیده و نیکوی شماست ،اما حیا از شوهر ،ناپسند و بیجا. بهترین شما کسی است که چون با شوهر خلوت کند ،لباس حیا از خود بیفکند و چون لباس بپوشد ،جامه ی شرم و حیا را نیز بپوشد و زیبایی ها و دل ربایی های خود را به دیگران عرضه مدارد.
(وسائل الشیعه ج215 ص12 ")
.
.
پیامبر اکرم(ص) :
شب هنگام که پرده ها فرو می افتد ، خواب بر پلک ها چیره میشود بر هیچ بانویی روا نیست که بخوابد،مگر آن که خویشتن را به آغوش شوهر بسپارد .باید لباس از تن به در آید ،کنار شوهر بیارامید و پوست بدن خویش به بدن شوهر بچسبانید .این چنین خود را به شوهر عرضه داشته اید .
(وسائل الشیعه ج215 ص12 ")

1 ❤️

2015-11-25 17:40:26 +0330 +0330
  1. اگر ادعا میشود که این متن متعلق به ایران باستان است پس باید عاری از واژه های عربی باشد در صورتی که ریشه کلمات وفا، لحظه و اجازه عربی است!!!

2. نگارش و ادبیات نیز مربوط به دوره حاضر است و هیچ سنخیتی با آثار به جا مانده از قرون 4 و 5 هجری قمری ندارد چه برسد به دوره های قبل از اسلام !!

3. این مطلب در هیچ منبع موثقی یافت نمی شود و نویسنده نیز هیچ منبعی را ذکر نکرده است و این خود دلیلی بر عدم صحت مطلب است.

و اما درباره واژه نکاح در ادامه به موضوعی اشاره خواهم کرد که خودتان از اینکه واژه نکاح و خطبه عقد را به رابطه جنسی پیوند بزنید میخندید

خب لازمه به آیه ای از قرآن اشاره کنم
(یا ایها الذین امنوآ اذا نکحتم المؤمنات ثم طلقتموهن من قبل ان تمسوهن فما لکم علیهن من عده تعتدونها فمتعوهن وسرحوهن سراحا جمیلا):(ای کسانیکه ایمان آورده اید، وقتی که زنان مؤمن را به نکاح خود درآوردید و بعدطلاقشان دادید قبل از آنکه آنها را لمس کنید، در این صورت لازم نیست که عده طلاق شما را نگه دارند، پس چیزی از مال به ایشان بدهید و به صورتی خوش آنها را طلاق دهید)(نکاح ) یعنی عقد ازدواج و (مس ) کنایه از نزدیکی و انجام عمل زناشویی است و(تسریح جمیل ) یعنی طلاق بدون خصومت و نزاع و (متعوهن ) یعنی آنها را با دادن مالی بهره مند سازید.می فرماید: ای مؤمنان وقتی زنان مؤمنه را قبل از نزدیکی طلاق می دهید دیگر لازم نیست عده طلاق شما را نگه دارند، بلکه بر شما واجب است آنها را با چیزی از مال بهره مند کنید (اعم از اینکه مهریه بر ایشان قرار داده باشید یا خیر) و بدون خشونت ودرگیری آنها را طلاق دهید.

حالا من از دوستان سوال دارم اگر در این آیه بر فرض معنی کردن واژه نکاح به آمیزش جنسی و سکس اومده باشه وقتی زنان مومنه را آمیزش جنسی و سکس کردید و بعد طلاقشان دادید قبل از آنکه آن ها را (مس) لمس کنید حالا دوباره دقت کنید پارادوکس بزرگ رابطه جنسی و لمس نکردن همسر ، آیا خنده دار نیست مگه میشه رابطه جنسی داشت و لمس نکرد پس به نظرتون کدوم معنی برای نکاح درسته به یقین معنای پیوند و ازدواج .

0 ❤️

2015-11-25 18:12:11 +0330 +0330

احادیث سکسی

حضرت محمد (ص) :
هر مومنی که با همسرش آمیزش جنسی نماید، هفتاد هزار فرشته بال هایشان را برای آنها می گسترانند و رحمت خدا بر آنان نازل می گردد
( مستدرک الوسائل ج 14 ص 154 )
.
.

امام صادق فرمود :
هیچ مباح و حلالی نزد خداوند ، دوست داشتنی تر از آمیزش جنسی با هم نیست . پس زمانی که مومن با همسرش نزدیکی و غسل جنابت می کند ، شیطان به گریه می افتد و می گوید : ای وای ! این بنده از پروردگارش اطاعت نموده و گناهانش بخشیده شده است .
( وسائل الشیعه ج2 ص 179 )
.
.
پیامبر اعظم در خطاب به مردان فرمودند:
چنانچه حیوانات بر جفت های خویش می جهند بر همسرانتان نجهید ، بلکه پیش از آن با بوسه و سخن گفتن وی را برای عمل آماده سازید .
.
.
امام صادق در خطاب به مردان فرمودند:
اگر یکی از شما به همسرش نزدیک شود و سپس برخیزد و او را ارضا نکند همسر او اگر به یک سیاه زنگی دست یابد به او متوسل می شود ، پس به هنگام نزدیکی شوخی و ملاعبه کنید که لذت بخش و بهتر است و زن بهتر ارضا می شود .
(مکارم الاخلاق )

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «