داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

نتایج یک ماه خودارضایی هر روز صبح

1399/07/09

هر روز صبح پیش از سر کار رفتن خودارضایی کردم، و به نتایج شگفت‌انگیزی رسیدم!
سی روز خودارضایی و لذتی بی‌پایان

از: Krista Mcharden
در: Jun 9, 2019

می‌دانید که وقتی سرتان شلوغ است، معمولاً اولین چیزی که کنار می‌گذارید، خودارضایی است. منظورم این است که در چنین مواقعی حتی به خودارضایی فکر هم نمی‌کنید. به‌شخصه، لحظه‌ای که زندگی‌ام پر از مشغله و استرس می‌شود، فراموش می‌کنم که اصلاً کلیتوریسی دارم. در حال حاضر زندگی‌ام پر از تنش و استرس شده، و خیلی کم سکس می‌کنم.
در سه جا مشغول به کارم، سگ خانگی‌ام مریض شده و رمقی برایم باقی نمانده. شرایطی که شهوت در آن جایی ندارد. همسرم به‌خاطر شغلش مدام سفر می‌کند و کم پیش می‌آید که هر دو همزمان در خانه باشیم. بااین‌که گاهی برای آرام کردن خودم خودارضایی می‌کنم، اما خستگی لعنتی دست از سرم بر نمی‌دارد.
همین موقع بود که کلیتوریسم از من درخواست کرد: «هی، شاید بد نباشد هر روز قبل از سر کار رفتن خودارضایی کنی!» — شاید هم به خوابم آمد. به‌هرحال، فکر کردم فرصت خوبی است تا به مدت یک‌ماه هر روز صبح خودارضایی کنم و در سایت cosmopolitan درباره‌اش بنویسم.
شاید اگر مرتب کلیتوریسم را تحریک کنم، استرس‌هایم کاهش پیدا کند و پرانرژی‌تر و خوش‌اخلاق‌تر شوم. راستش، با اخلاق گندم مشکلی ندارم، اما باید فکری برای استرس و انرژی‌ام بکنم. و صادقانه می‌گویم با ادامه دادن خودارضایی پیش از سرکار رفتن، شاهد نتایج شگفت‌انگیزی بودم.

هفته‌ی یک
این هفته همسرم خارج از شهر بود و وقتی از آزمایشم به او گفتم، خندید و گفت: «بخت یارت باشد» گفتم: «عزیزم من به بخت‌واقبال نیازی ندارم، به‌جایش دو تا دست می‌خواهم و حدود ۵۰ تا ویبراتور!»
اولین روز هفته (دوشنبه)، با ویبراتور قدیمی و مطمئنم، Hitachi Magic Wand، شروع کردم. عاشق این ویبراتور هستم و اگر مغز و یک حساب بانکی پرپول داشت، حتما با او ازدواج می‌کردم! به‌سرعت به ارگاسم رسیدم، چون هم ویبراتور کارش را خیلی خوب بلد است و هم من از نظر جنسی تحت فشار بودم.
بلافاصله احساس ارامش کردم و دوست داشتم به تختم برگردم و یک چرت لذت‌بخش بزنم، اما می‌دانستم که کار زیادی دارم. آه! اما می‌دانید، خیلی خوب بود، چون روزم را با ذهنی آرام شروع می‌کردم، و مثل قبل شانه‌هایم افتاده نبود.
احساس نشاط و آرامش می‌کردم راحت‌تر می‌توانستم با شرایط دشوار کاری کنار بیایم. یکی از مزیت‌های این کار این بود که: وقتی رئیسم با من بد حرف می‌زد، به‌جای این که در دستشویی اشک بریزم، با آن کنار می‌آمدم و می‌دانستم که ویبراتور قابل‌اعتمادم منتظرم است تا حالم را خوب کند.
فهمیدم که: کلید کنار آمدن با یک کارفرمای بی‌شعور خودارضایی است!
«روزم را با ذهنی آرام شروع می‌کردم، و مثل قبل شانه‌هایم افتاده نبود.»
بقیه‌ی روزهای هفته هم یه همین روال گذشت و حس خیلی خوبی داشتم. یک کارمند لعنتی بودم که با نشاط و تسلط کارش را انجام می‌داد.
راستش، بعضی روزها دو بار خودارضایی کردم چون تأثیر محسوسی روی خودم می‌دیدم. حتی گاهی از پشت تلفن با همسرم مکالمه‌ی سکسی می‌کردم. این برای هر دو نفرمان غیرمعمولی و جلف بود، اما من واقعاً حشری بودم. با این کار احساس می‌کردم که سکسی‌تر هستم، به همین خاطر با آن مشکلی نداشتم (حتی با این که مجبور می‌شدم مثل دخترهای نوجوان، از پشت تلفن بگویم: «سینه‌هایم همه‌ا‌ش مال توست!»).

هفته‌ی دو
با افتخار اعتراف می‌کنم که اولین هفته‌ی خودارضایی پیش از سر کار رفتن آن‌قدر مؤثر بود که حتی آخر هفته که سرکار نمی‌رفتم هم این کار را تکرار کردم. این نیروی ماورایی جدید، من را تسلیم خودش کرد.
هفته‌ی دوم نیز شبیه به هفته‌ی اول بود، همچنان با همان ویبراتور کار می‌کردم. اما بین کلیتوریس و ویبراتور یک مانع قرار می‌دادم تا هم اصطکاک کاهش پیدا کند و هم جریان خودارضایی آرام‌تر پیش‌ برود. رفته‌رفته در کارم هم خلاق‌تر شدم و حتی گزارش عملکرد سالانه‌ام در یکی از کارهایم نشان داد که پیشرفت داشته‌ام. شاید خودارضایی بتواند به بهبود عملکرد کاری هم کمک کند.
فکر می‌کردم که خودارضایی کردن روزانه، برایم خسته‌کننده می‌شود، اما این‌طور نشد و هر روز ارگاسم‌های فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کردم. کم‌کم به این فکر افتادم که شاید خودارضایی کلید رسیدن به صلح جهانی باشد!
پنج‌شنبه بود که همسرم به خانه برگشت و سکس هم به خودارضایی روزانه‌ام اضافه شد. خودارضایی در صبح و سکس در شب، و من همچنان احساس خیلی خوبی داشتم. حالا می‌فهمم که وقتی حسابی خسته و بی‌رمق بودم، چقدر خودم را اذیت می‌کردم و با آن همه زحمت سکس می‌کردم. سکس به اندازه‌ی یک مسابقه‌ی المپیک از من انرژی می‌گرفت، درحالی که می‌توانستم راحت دراز بکشم و خودارضایی کنم. شبیه یک ستاره‌ی دریایی تنبل!

هفته‌ی سه
همسرم دوباره به سفر رفت، و من ماندم و ویبراتورم. تصمیم گرفتم برای تنوع بیشتر از Womanizer هم استفاده کنم، ویبراتوری که حسی شبیه به تحریک دهانی ایجاد می‌کند. سکس دهانی فوق‌العاده لذت‌بخش است و نزدیک‌ترین حس به آن حسی است که Womanizer ایجاد می‌کند. قابلیت تغییر سرعت و مکشی که در این ویبراتور وجود دارد، حسی تقریباً مشابه سکس دهانی ایجاد می‌کند. این ویبراتور عالی است و همان چیزی است که برای خودارضایی به آن نیاز دارم.
اما نزدیک آخر هفته بود که دیگر خسته شده بودم. «یعنی فردا صبح باید دوباره خودارضایی کنم؟ باز هم؟ نمی‌شود کمی استراحت کنم؟» اما نباید جا می‌زدم، بنابراین با این که دلم نمی‌خواست، به کارم ادامه دادم. روز جمعه به حمام رفتم و همان‌جا شروع به مالیدن کلیتوریسم کردم، چون از خودارضایی روی تخت خسته شده بودم.
اما در مقایسه با وظایف دشواری که مجبوریم در محل کار انجام دهیم، خودارضایی اصلاً کاری به حساب نمی‌آید. یک خود ارضایی ساده و بی‌زحمت! همان‌طور که اگر از من بخواهید که هر روز صبح قبل از رفتن سر کار یک کره‌اسب را نوازش کنم، اعتراضی نمی‌کنم! شاید بعضی روزها حال‌وحوصله‌ی دیدن آن اسب را نداشته باشم، اما او همچنان یک کره‌اسب دوست‌داشتنی است!

هفته‌ی چهار
اولین روز هفته با حس آرامش خاصی بیدار شدم. روی دفترچه‌ای که تجربه‌هایم از این آزمایش را ثبت می‌کنم، نوشتم: «یک هفته مانده. تو می‌توانی دختر!» دیگر داشت تمام می‌شد.
به خودم یادآورری می‌کردم که باید هر طور که شده انجامش دهم، اما همین که شروع به خودارضایی کردم، با خودم گفتم: «آره، این محشر است!» تقریباً شبیه زمانی‌که به باشگاه رفتن فکر می‌کنی و با خودت می‌گویی: «نه، حوصله‌ا‌ش را ندارم»، اما همین که روی تردمیل می‌روی با خودت می‌گویی: «عالی‌ست، من به خودم افتخار می‌کنم.» هر روز صبح خودارضایی کردن هم همین‌طور است، با این تفاوت که باید با کلیتوریس ورزش کرد. و البته بسیار لذت‌بخش‌ است.
به‌هرحال، وقتی یک هفته دیگر روال خودارضایی روزانه‌ام را ادامه می‌دادم، خودارضایی در صبح برایم فوق‌العاده لذت‌بخش بود. در آخرین هفته از ابزارهای مختلفی برای خودارضایی استفاده کردم؛ دست، دیلدو، ویبراتور (دو مرتبه) و البته magic wand، اسباب‌بازی جنسی قابل‌اعتماد خودم. فکر می‌کردم که پس از آن، از خودارضایی متنفر خواهم شد، اما هیچ کس نمی‌تواند از خودارضایی متنفر شود. فقط می‌توان با آن خوش‌گذراند و جشن گرفت.

نظر پایانی
همسرم پنج‌شنبه از سفر برگشت و تا آخر هفته (یک‌شنبه) سه بار سکس کردیم، درحالی‌که پیش‌از‌آن معمولاً هر یک یا دو هفته یک بار سکس می‌کردیم. لذت جنسی شبیه نوشیدنی‌ای است که وقتی درش را باز کنی دیگر نمی‌توانی از خوردنش دست برداری. و راستش در طول این آزمایش، هیچ‌گاه در رسیدن به ارگاسم مشکل نداشتم. هیچ محدودیتی نداشتم، می‌توانستم هر زمان که خواستم لذت سکس (یک‌نفره) را تجربه کنم.
خودارضایی برای یک ماه، بهترین آزمایشی بود که تا آن موقع انجام داده بودم. در ابتدا دودل بودم و فکر می‌کردم تحریک و اصطکاک مداوم به واژنم آسیب می‌زند و شاید کلیتوریسم ناپدید شود، اما تأثیر آن کاملاً برعکس بود. این آزمایش میل جنسی‌ام را دوباره زنده کرد و به کاهش استرس و تنش‌هایم کمک زیادی کرد.
به من کمک کرد شادتر و شاید سالم‌تر باشم. منظورم این است که درباره‌ی میزان کالری‌ای که صرف می‌کند و مفید بودن آن برای سلامت جسمی مطمئن نیستم، اما قطعاً به سلامت روانی من کمک کرد.
پس از انجام این آزمایش، می‌توانم باقطعیت بگویم که همه‌ی ما نیاز داریم که بیشتر خودارضایی کنیم. این کار زندگی‌مان را بهتر می‌کند. انسان شادتری می‌شویم. شاید باعث شود خوش‌شانس‌تر شویم. شاید هم سرطانمان را درمان کند! قدرت خودارضایی را دست کم نگیرید، زودتر دست‌به‌کار شوید.

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-30 16:47:08 +0330 +0330

نتیجه گیری: خود ارضایی بد نیست!

2020-09-30 16:54:04 +0330 +0330

↩ mistrs_l
ظاهراً برای زنان بد نیس.
برای مردان ولی طی هر بار خودارضایی و انزال، مقادیر قابل توجهی مواد معدنی از بدن خارج میشود. این موضو همچنان در حال بررسی‌ست که آیا این فرآیند اگر به طور مکرر انجام گیرد موجب ضعف خاصی در بدن خواهد شد یا خیر…

2020-09-30 16:55:33 +0330 +0330

زیاد بود ولی جالب
دست شما درد نکنه

2 ❤️

2020-09-30 16:56:50 +0330 +0330

↩ mistrs_l
بله اصلا بد نیست
خود ارضایی جلوی خیلی از دوستت دارم گفتنای الکی رو میگیره
من این کارو دوهفته انجام دادم کل روز ارامش داشتم

2020-09-30 17:00:55 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
اخه میدونید من به شخصه 11 سالی میشه که خود ارضایی میکنم
به هیییییییچکدوم از این مواردی که شایعه شده دچار نشدم(مثل ضعیفی چشم،کاهش میل جنسی،گرفتگی عضله و…)
بنظرم همش دروغه ، یسری دروغ که بخاطر دین وشرع و اینجور چیزا تو مخ جوونا میکنن که احساس پشیمونی کنن از خود ارضایی

خیلی تاپیک خوبی بود مرسی 🌹

2020-09-30 17:07:32 +0330 +0330

↩ AliKhanvila
من به عنوانه یه دختر و تجربه ی خودم(و تاپیک ایشون) نتیجه گیری کردم
نظری راجب بد یا خوب بودن خودارضایی برای آقایون ندارم!

7 ❤️

2020-09-30 17:08:12 +0330 +0330

↩ mistrs_l
منم موافقم خود ارضایی در زمان نبودن شرایط سکس بهترین درمان هست
ماشالا مثل زبل خان همه جا هستید
😉😉😉

3 ❤️

2020-09-30 17:09:00 +0330 +0330

↩ boyhoots
👌 👌
اره همه جا 😂

2 ❤️

2020-09-30 17:09:14 +0330 +0330

↩ mistrs_l
شما درست میگی

1 ❤️

2020-09-30 17:13:14 +0330 +0330

↩ mistrs_l
خود تون به تون شدت باعث خود ارضایی خیلی از پسرای سایت شدی با اون تایپیکات بعدش میگه من در مورد خود ارضایی پسرا نمیتونم نظر بدم،😬😬😬

3 ❤️

2020-09-30 17:16:32 +0330 +0330

↩ boyhoots
سایت سکسیه
مطالبی که توش هستن هم باید سکسی باشه
شخصی که مشکل داره میتونه نبینه!

2 ❤️

2020-09-30 17:19:40 +0330 +0330

همه چیز خوبه 😁 هیچی بد نیست ممنونم 🌹

1 ❤️

2020-09-30 17:21:34 +0330 +0330

↩ mistrs_l
ولی تو ارگاسم شدن تاثیر داره من اینو تو بیش از یک مورد دیدم

3 ❤️

2020-09-30 17:22:52 +0330 +0330

↩ AmuNima
بیشتر توضیح بده!

3 ❤️

2020-09-30 17:27:36 +0330 +0330

↩ mistrs_l
کم بزن همیشه بزن

3 ❤️

2020-09-30 18:36:20 +0330 +0330

↩ mistrs_l
ناراحت شدید من تعریف کردم ازتون

1 ❤️

2020-09-30 18:37:44 +0330 +0330

↩ boyhoots
خیر:)

2 ❤️

2020-09-30 18:56:46 +0330 +0330

ولی خودارًضاعی خسته م میکنه بعدش توسکس تشنه نیستم وبیحالم

2 ❤️

2020-09-30 19:14:21 +0330 +0330

اوه … نه … فکرشم آدمو روانی میکنه … یک ماه ،
هر روز ،
صبح ،
قبل از کار …
این یک گاییده شدنه کامله .

1 ❤️

2020-09-30 19:27:27 +0330 +0330

من از حدود ۱۳ سالگی جق می زدم، یه روزایی هم ۲ یا ۳ بار ، هنوزم میزنم عوارضی هم که براش میگن نداشتم، هر جور هم حساب می کنم بهترین کاره، بدون دردسر و هزینه.
البته در این بین گاهی کص و کون هم کردم و پارتنرم خیلی خوب و قبل من ارضا شده. من بیشتر شب ها و بعد از ظهر ها دست به کار میشم!

1 ❤️

2020-09-30 19:31:57 +0330 +0330

↩ mistrs_l
چیزی ک متوجه شدم اینه ک خودارضایی زمان ارگاسم شدن در حین سکس رو به تعویق میندازه یا بعضا ممکنه اصلا طرف در حین سکس ارگاسم نشه دلیلشم بنظرم کم شدن تحریک پذیری یا یه چیز شبیه به این باشه چون من دقیق نمیدونم

3 ❤️

2020-09-30 19:33:38 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
اسپرم برای اینکه بتونه خارج بشه و اصطلاحا لیز بشه از ماده میان مفصلی استفاده میکنه ، خود منی هم مقادیر زیادی فروکتوز و … داره ک باعث میشه بدن از دست بده

1 ❤️

2020-09-30 19:36:13 +0330 +0330

↩ AmuNima
اهان اوکی

1 ❤️

2020-09-30 21:58:20 +0330 +0330

↩ mistrs_l
سلام.در خصوص خودارضایی،من حدودا از ۱۷ سالگی انجام میدم و متاسفانه چند مورد که وحشتناک عذابم میده تجربه کردم.۱.پرخاشگری۲.ارضا نشدن در سکس۳.ضعف اعصاب۴.کاهش هوش و تضعیف تمرکز میتونم بگم اوایل اینطور نبود ولی الان به طور کامل تمامش رو احساس میکنم از همه آزار دهنده تر مورد دوم هست که متاسفانه پارتنر من رو شدیدا اذیت کرد امیدوارم هیچکدوم از عوارضش گریبان گیرتون نشه

5 ❤️

2020-09-30 22:40:57 +0330 +0330

↩ mistrs_l
مطمئنی که ۱۱ ساله خودارضایی میکنی؟

2 ❤️

2020-09-30 22:41:50 +0330 +0330

عالیه

0 ❤️

2020-10-01 00:21:47 +0330 +0330

زنا چون تعداد خیلی کمی ارضا شدن برون ریز دارن مشکلی براشون پیش نمیاد ولی مردها هم کیر درد میگیرن هم کمر درد و چون اسپرم قسمت قابل توجهی ازش عه خون تولید میشه موجب کم خونی هم ممکنه بشه کلا برای مرد جماعت بگایی محسوب میشع ولی از حق نگذریم هیچی به یه جق بعد یه هفته نزدن نمیچسبه انگار رفتی تو چشمه اب جوانی در امدی

2 ❤️

2020-10-01 00:47:18 +0330 +0330

اینکه ارامش عجیبی داره درسته اما اینکه بعدش بخوای بری سرکار تقریبا مشکل و نشدنیه چون خواب میاد سراغت–شاید همه اینطور نباشند و حوابشون نگیره و بدنها متفاوت باشه

0 ❤️

2020-10-01 01:32:55 +0330 +0330

شت

0 ❤️

2020-10-01 10:27:15 +0330 +0330

↩ cpr
من تاکید کردم که به عنوان یک خانوم نتیجه گیری کردم
شما آقایی و من نظری راجب آقایون ندادم!

2 ❤️

2020-10-01 16:34:31 +0330 +0330

من نظری درباره خوب وبد این کار عوارض مضراتش ندارم تخصصی ام ندارم اما از جانب خودم خود ارضایی برا من باعث کاهش استرس و ریلکس شدن بدنم میشه و یجورایی فشار از روی بدنم برداشته میشه چه ذهنی وجسمی باعث میشه بعدش راحتر به کارم برسم اگه در نبود پارتنرم .و این نعمت چندبار ارضا شدن پشت سرهم برا ما خانوما خودش باعث ارامش بیشتر .
چه توماری نوشتم 😂 ببخشید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom