نسبت بدوست پسر زنت چه حسی خواهی داشت

• فرزین2  

• عضو از
    1390/9/4

• پست‌ها: 918

• 678

سلام
لطفا به کسی توهین نکنید چون هر کس یک سلیقه و دیدگاه خاص خود را داره که ممکن هست با شما فرق کند.
اگر بفهمی زنت قبل ازدواج با پسری دوست بوده و شما اون پسر را هم هر روز میبینی ، نسبت باو چه حسی خواهی داشت ؟
۱-میگی این مربوط بقبل از ازدواج زنم هست و مهم نیست ؟
۲-از اون متنفر میشی و دوست داری اونرا بقتل برسانی ؟
۳- ازش خوشت میاد ولی حسادت میکنی چون قبل از تو کوس کون زنت را دیده و زنت کیر اونو دیده ؟
۴ـ نسبت ب موضوع بی تفاوتی ؟
5-.......

ـــــــــــ

br>

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• amin.71.  
  • عضو از 1398/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 6

.

.

ـــــــــــ

• 0

• Nimaxxx71  
  • عضو از 1397/5/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 143

• 96

سلام 
خوبید؟
نیما هستم ۲۷ از بیرجند و...

سلام  خوبید؟ نیما هستم ۲۷ از بیرجند و زاهدان  مجرد هستم فوق لیسانس  دخترهایی که شوهر بیغیرت میخوان پیام بدن  یا اگر کسی رو میشناسید که شوهر بیغیرت بخواد معرفی کنید  دوست دارم با دختری ازدواج کنم که سکس رو تجربه کرده باشه قبلا و دوس پسر داشته باشه  یا حداقل کون داده باشه دوس ندارم زنم بخاطر ازدواج رابطشو با دوس پسراش قط کنه

ـــــــــــ

• 3

• فرزین2  

• عضو از 1390/9/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 918

• 678

سلام

با عرض پوزش از دوستان خوبم از تکراری بودن تاپیک چون تاپیک قبلیم توسط ادمین به بخش فتیش منتقل شد و دیده نمیشد بناچار این تاپیک را تکراری گذاشتم

ـــــــــــ

br>

• 0

• dojensgera  

• عضو از 1398/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 16

خوب بی انصافیه اگر خودم شیطون باشم و شیطونی زیاد...

خوب بی انصافیه اگر خودم شیطون باشم و شیطونی زیاد کرده باشم بخوام این موضوع رو بزرگ کنم- من خانمم قبل ازدواج دوست پسر داشت و تو همون دورانی که فقط جی افم بود بهم گفت و منم با علم به این مورد باهاش ازدواج کردم

ـــــــــــ

• 2

• فرزین2  

• عضو از 1390/9/4

• 678

بعض از دوستان در مورد زن خودم می پرسند که باید بگم...

بعض از دوستان در مورد زن خودم می پرسند که باید بگم زنم بمدت ۴ سال با یه پسره همکلاسیش دوست بود و من خودم میدیدمش که مثل زن و شوهرها رفتار میکردن و الانهم اون پسر را تقریبا هر روز میبینمش ولی دیگه زنم باهاش ارتباطی نداره

ـــــــــــ

br>

• 3

• mohammad6610  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 8

من موافق ازادی برای طرف مقابلم هستم

من نتنها رفتار بدی نشون نمیدم بلکه اگر بدونم زنم تمایل داره شرایط رفت و امد رو فراهم میکنم که دوست پسر قبلیش حکم زنگ تفریح برای ایجاد هیجان در زندگیمون رو داشته باشه

ـــــــــــ

insta :mohammad6610 telegram : mohammad66100

• 2

• mohammad6610  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 8

اوپن مایند

من نتنها رفتار بدی نشون نمیدم بلکه اگر بدونم زنم تمایل داره شرایط رفت و امد رو فراهم میکنم که دوست پسر قبلیش حکم زنگ تفریح برای ایجاد هیجان در زندگیمون رو داشته باشه

ـــــــــــ

insta :mohammad6610 telegram : mohammad66100

• 2

• alikarimi66  
  • عضو از 1397/10/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 129

• 184

3 خوشم میاد ولی کمی حسودیم میشه.. باازم دوس داررم...

3 خوشم میاد ولی کمی حسودیم میشه.. باازم دوس داررم با هم باشن گاهی

ـــــــــــ

• 3

• npt  
  • عضو از 1396/6/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 157

• 547

دوست دارم داشته باشه چون خیلی سکسیه

دوست دارم داشته باشه چون خیلی سکسیه

ـــــــــــ

• 5

• payeham  
  • عضو از 1398/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 58

بی تفاوت نشدم بااین قضیه کنار اومدم.4سال باهم رفیق...

بی تفاوت نشدم بااین قضیه کنار اومدم.4سال باهم رفیق بودن حتی پردشم دوست پسرش زده بودخاستگاری میکنه پدرزنم باازدواجشون مخالفت کرده.الان دوساله بازنم ازدواج کردم هنوزم باهم رابطه دارن.من میدونم ولی به روش نمیارم

ـــــــــــ

• 6

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 495

• 488

واقعا دیگه وقتشه از این مرحله بگذریم. من هیچ مشکلی...

واقعا دیگه وقتشه از این مرحله بگذریم. من هیچ مشکلی ندارم چون منطقی فکر میکنم. واقعا نمیفهمم اگر زنم دوست پسر داشته باشه چه اتفاق مهمی رخ میده. برخی چنان جدی گرفتن که فکر میکنی اگر زنشون دوستپسر بگیره دنیا منفجر میشه/ اصلا در تحولات عالم و سیر تاریخ بشریت اینها اتفاقاتی نیست که به چشم بیاد ما برای خودمون بزرگش کردیم. زن من وقتی میره پیش دوستپسرش و برمیگرده نه یه گرم ازش کم میشه نه یه گرم بش اضافه میشه دیدتون رو وسیعتر کنید

ـــــــــــ

• 6

• toolejen  

• عضو از 1398/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 576

هیچی به اندازه داشتن یه زن شیطون و هات حال...

هیچی به اندازه داشتن یه زن شیطون و هات حال نمیده،منم باهاش کنار اومدم و حال میکنم

ـــــــــــ

• 2

• فرزین2  

• عضو از 1390/9/4

• 678

نقل از: toolejen

نقل از: toolejen هیچی به اندازه داشتن یه زن شیطون و هات حال نمیده،منم باهاش کنار اومدم و حال میکنم

اگه میشه لطفا تعریف کن که دوستان هم لذت ببرن

ـــــــــــ

br>

• 0

• فرزین2  

• عضو از 1390/9/4

• 678

نقل از: toolejen

نقل از: toolejen هیچی به اندازه داشتن یه زن شیطون و هات حال نمیده،منم باهاش کنار اومدم و حال میکنم

اگه میشه لطفا تعریف کن که دوستان هم لذت ببرن

ـــــــــــ

br>

• 0

• behnamtehs  

• عضو از 1396/6/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 58

اینکه قبلا داشته یا نه برام مهم نیست ولی الان دوست...

اینکه قبلا داشته یا نه برام مهم نیست ولی الان دوست دارم داشته باشه، نه به معنی دوست پسر عشق و علاقه، بیشتر سکس پارتنر میخوام داشته باشه

ـــــــــــ

• 2

• فرزین2  

• عضو از 1390/9/4

• 678

نقل از: behnamtehs

نقل از: behnamtehs اینکه قبلا داشته یا نه برام مهم نیست ولی الان دوست دارم داشته باشه، نه به معنی دوست پسر عشق و علاقه، بیشتر سکس پارتنر میخوام داشته باشه

خودش اهلش هست ؟

ـــــــــــ

br>

• 0

• behnamtehs  

• عضو از 1396/6/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 58

نقل از: فرزین2

نقل از: behnamtehs اینکه قبلا داشته یا نه برام مهم نیست ولی الان دوست دارم داشته باشه، نه به معنی دوست پسر عشق و علاقه، بیشتر سکس پارتنر میخوام داشته باشه
خودش اهلش هست ؟

نه اصلا، همینم ناراحت کننده است

ـــــــــــ

• 0

• Amir.qorbati  

• عضو از 1398/8/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 22

بسم االه

نقل از: @shab

واقعا دیگه وقتشه از این مرحله بگذریم. من هیچ مشکلی ندارم چون منطقی فکر میکنم. واقعا نمیفهمم اگر زنم دوست پسر داشته باشه چه اتفاق مهمی رخ میده. برخی چنان جدی گرفتن که فکر میکنی اگر زنشون دوستپسر بگیره دنیا منفجر میشه/ اصلا در تحولات عالم و سیر تاریخ بشریت اینها اتفاقاتی نیست که به چشم بیاد ما برای خودمون بزرگش کردیم. زن من وقتی میره پیش دوستپسرش و برمیگرده نه یه گرم ازش کم میشه نه یه گرم بش اضافه میشه دیدتون رو وسیعتر کنید

کم یا زیاد شدن وزن زنت به اینم بستگی داره که دوست پسرش آبشو ریخته باشه داخل کوص یا کون زنت یا از کاندوم استفاده کرده باشه یا ریخته باشه رو کمر یا سینه هاش!!!!

راستی برای شما که این چیزا اهمیتی نداره و همسرتون هم اوکی هستن خواستم یه کمکی ازتون بگیرم ، من خیلی وقته نیاز به کوص دارم ، منتهی دنبال جنده نمیگردم ، یه زنی که باهاش دوست بشم میخوام ، امکانش هست شماره همسرتون رو برام خصوصی بفرستید؟ممنون میشم

ـــــــــــ

• 0

• oshtolak  
  • عضو از 1396/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 728

• 374

بعض از دوستان در مورد زن خودم می پرسند که باید بگم زنم بمدت ۴ سال با یه پسره همکلاسیش دوست و من خودم میدیدمش که مثل زن و شوهرها رفتار میکردن و الانهم اون پسر را تقریبا هر روز میبینمش ولی دیگه زنم باهاش ارتباطی نداره

ای من ب فدای اون خانم خوشگلت عزیزم

ـــــــــــ

yahoo: f_les_bahal@yahoo.com

• 1

• Winston991  

• عضو از 1395/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 254

نقل از: Nimaxxx71

نقل از: Nimaxxx71 سلام  خوبید؟ نیما هستم ۲۷ از بیرجند و زاهدان  مجرد هستم فوق لیسانس  دخترهایی که شوهر بیغیرت میخوان پیام بدن  یا اگر کسی رو میشناسید که شوهر بیغیرت بخواد معرفی کنید  دوست دارم با دختری ازدواج کنم که سکس رو تجربه کرده باشه قبلا و دوس پسر داشته باشه  یا حداقل کون داده باشه دوس ندارم زنم بخاطر ازدواج رابطشو با دوس پسراش قط کنه

من همیشه فکر میکردم مردم زاهدان آخر غیرت تعصب هستن خااک (stop)

ـــــــــــ

به هر کسی اعتماد نکنید، من از کسایی کیر خوردم که کیر نداشتن.

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «