نسبت بدوست پسر زنت چه حسی داری

• فرزین2  

• عضو از 1390/9/4
  • پست‌ها: 180
  • 103

سلام
لطفا به کسی توهین نکنید چون هر کس یک سلیقه و دیدگاه خاص خود را داره که ممکن هست با شما فرق کند.
اگر بفهمی زنت قبل ازدواج با پسری دوست بوده و شما اون پسر را هم هر روز میبینی ، نسبت باو چه حسی داری ؟
۱-میگی این مربوط بقبل از ازدواج زنم هست و مهم نیست ؟
۲-از اون متنفر میشی و دوست داری اونرا بقتل برسانی ؟
۳- ازش خوشت میاد ولی حسادت میکنی چون قبل از تو کوس کون زنت را دیده و زنت کیر اونو دیده ؟
۴ـ نسبت ب موضوع بی تفاوتی ؟
5-.......

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Mirzasexy  

• عضو از: 1393/12/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 93
  • 3156

هر بار که ببینمش از زنم بدم خواهد اومد

هر بار که ببینمش از زنم بدم خواهد اومد

ـــــــــــ

دکمه قلب را در زیر پست ها برای تشکر از ما بزنید

• 35

• alborz36  

• عضو از: 1391/6/6
  • پست‌‌‌ها: ‌ 156
  • 48

سوال خوبیه

من در یک کلام بگم : به تو هیچ ربطی نداره که طرفت قبلا با کی بوده... الان با تو هستش.. سعی کن الان گند نزنی.. مگه اون پیگیره که تو قبلا با کی بودی؟ من نمیفهمم چرا ما ایرانیا به جای زمان حال همش دنبال گذشته مردم هستیم.. اما یه پیشنهاد!!! اگر دیدن طرف اذیتت میکنه سعی کن دور بشی از اون آقا..

ـــــــــــ

• 15

• koskalak2000  
  • عضو از: 1393/10/6
  • پست‌‌‌ها: ‌ 19
  • 6

اینک فرض کنیم که قبلا با طرف سکس داشته یا نه مهمه...

اینک فرض کنیم که قبلا با طرف سکس داشته یا نه مهمه .

1.اگر سکس کلا داشته باشه که از نظر بعضی ها و خود من مورد قبول نیست .

2.اینک نداشته ولی یک رابطه حسی بوده ، ترجیح میدم دیگه دور و برم نبینمش ، هرچند مهم اون خانومه که الان با من چه رفتاری داره و آیا منو دوست داره یا نه .

من خودم یکبار تجربه سکس رو داشتم و ازون یک بار هم پشیمونم ، چون یکی از دلایلش این بود طرفمو دوست نداشتم . ولی کلا تو وجود خودم اینو میبینم که دوست ندارم وقتی ازدواج کنم طرفم سکس داشته باشه ، لذا دیگه دنبال این قضیه نیستم .

ـــــــــــ

انگشت بزنم ؟ :دی

• 5

• Mehdi248  
  • عضو از: 1394/9/18
  • پست‌‌‌ها: ‌ 41
  • 13

طلاقش میدادم. همین

طلاقش میدادم. همین

ـــــــــــ

• 2

• kosemikham  
  • عضو از: 1389/12/29
  • پست‌‌‌ها: ‌ 262
  • 12

حالا اگه کسی میخواد با زنش دوس بشم بگه

حالا اگه کسی میخواد با زنش دوس بشم بگه

ـــــــــــ

• 1

• mohammad321  

• عضو از: 1389/7/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 939
  • 256

ازش خوشم نمیاد ولی به قتلش هم نمی رسونم مگه مرض...

ازش خوشم نمیاد ولی به قتلش هم نمی رسونم مگه مرض دارم! فقط دیگه دوسش نمیتونم داشته باشه و ادامه زندگی در هرجایی که باشه محکوم به جداییه :( ولی خوشبختانه زن ندارم و نمی گیرم :)

ـــــــــــ

• 3

• freedom_h  

• عضو از: 1394/8/27
  • پست‌‌‌ها: ‌ 3
  • 9

تا قبل از ازدواج به خودش مربوطه ، داشته که داشته ....

تا قبل از ازدواج به خودش مربوطه ، داشته که داشته . زندگی خودش بوده ، بابا به خدا خانم ها هم آدمن ها ! حالا گیرم یارو رو هر روز ببینمم . که چی؟! سکس داشتن؟! خب مث آدم رفتار کردن ! منم خودم علیه السلام نبودم .

اما بعد از ازدواج . اگر کوچکترین کاری در این زمینه بکنه شرمنده نمیتونم تحمل کنم . جدا بشیم بهتره . و حتی این در مورد دوست دخترهام قبل از ازدواج هم صادق بود . تک پر نبودن دهنشون رو سرویس میکردم . تک پر بودن همه جوره هواشون رو داشتم .

ـــــــــــ

درون سینه می ماند دو چشم سبز و زیبایت که حبس خانگی بایـــد هــمیشه فتنه گــرها را ...

• 4

• فرزین2  

• عضو از: 1390/9/4
  • پست‌‌‌ها: ‌ 180
  • 103

دیگه کسی نسبت بدوست پسر زنش نظری نداره؟

دیگه کسی نسبت بدوست پسر زنش نظری نداره؟

ـــــــــــ

• 0

• فرزین2  

• عضو از: 1390/9/4
  • پست‌‌‌ها: ‌ 180
  • 103

نقل از: kir.20

نقل از: kir.20 نظرخودت چيه مثلاً اگه ي روز بياي خونه ببيني من دارم زنتو از كوس و كون ميگام چ حالي ميشي؟دوس داري؟ازمن متنفرميشي؟از زنت متنفرميشي؟يااينكه گاييده شدن زنتو ب توسط كيربيست ميبيني و جق ميزني ؟كدام گزينه

سلام دوست عزیز از اینکه موجب ناراحتی شما و امثال شما شدم متاسفم و قصد ناراحت کردن کسی را نداشته و ندارم و اینجا محل حرفهای دوستانه بین افراد همفکر هست ونمیخواستم خواستم بشما هم جواب بدم ولی بهتر دیدم که جوابی کوتاه بدهم . اولا سئوال من در مورد گذشته هست و نه حال ثانیا اگر من زنم را در حال کوس دادن بدیگری ببینم حتما بررسی میکننم ببینم چرا نتوانسته ام زنم را سیر کنم که از شدت گرسنگی ، بدیگری کوس میده . هرزگی فقط کوس و یا کون دادن نیست بلکه افرادی هم که سیر هستند ودر خیابان و یا سایتهای سکسی چشم چرانی میکنند هرزه هستند

ـــــــــــ

• 3

• arshia_talaei  

• عضو از: 1392/4/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 45
  • 27

واقعا؟

نقل از: Mirzasexy هر بار که ببینمش از زنم بدم خواهد اومد

بیچاره زنت. تو که نبودی اون موقع حتما با یکی دیگه بودی.

ـــــــــــ

• 1

• arshia_talaei  

• عضو از: 1392/4/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 45
  • 27

دوست ندارم این آدم رو ببینم

به این دلیل که ممکنه حس حسادت رو بر انگیزه. اینکه زنم قبلا چیکار کرده مخصوصا اگر عاشقم باشه مهم نیست. حالا با ده نفرم بوده باشه به من چه منم بودم. اما دیدن این ادم میتونه کمی ازار دهنده باشه. حتما زنم هم دوس نداره معشوق قدیمی من رو ببینه. بعضی دوستان اینجا معلوم نیست از کجا اومدن

ـــــــــــ

• 1

• Navid733  

• عضو از: 1394/12/18
  • پست‌‌‌ها: ‌ 8
  • 1

!!

نقل از: arshia_talaei به این دلیل که ممکنه حس حسادت رو بر انگیزه. اینکه زنم قبلا چیکار کرده مخصوصا اگر عاشقم باشه مهم نیست. حالا با ده نفرم بوده باشه به من چه منم بودم. اما دیدن این ادم میتونه کمی ازار دهنده باشه. حتما زنم هم دوس نداره معشوق قدیمی من رو ببینه. بعضی دوستان اینجا معلوم نیست از کجا اومدن

یعنی چی بعضی دوستان معلوم نیست از کجا اومدن؟!!! قراره بدون توهین نظر داده شه هر کی غیر شما فکر میکنه دلیل نمیشه شما اونو بکوبونی سرت تو کار خودت باشه هر کی نظر خودشو داره! واقعا متاسفم

ـــــــــــ

• 0

• nni  

• عضو از: 1394/7/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 47
  • 30

همسرتپلم

بکن خوب میخوام واسه زنم

ـــــــــــ

• 2

• Rezai.reza60  
  • عضو از: 1394/12/4
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7
  • 8

خود من قبل از ازدواج لااقل با 10 تا دختر دوست شدم...

خود من قبل از ازدواج لااقل با 10 تا دختر دوست شدم همه شونم کردم پس نباید از سکس زنم با دوس پسرش قبل از ازدواج ناراحت شم به نظرم این مسائل باید عادی بشه هر مرد متاهلی باید این احتمال رو بده که زنش قبل از ازدواج کوس و کونش رو در اختیار دوس پسرش گذاشته باشه من خودم مطمئنم که زنم قبل از ازدواج زیاد کون داده چون وقتی اولین بار از کون کردمش اصلا دردش نیومد حتی حدس میزنم کی بوده هر روزم پسره رو میبینم ولی اصلا احساس بدی ندارم

ـــــــــــ

• 7

مفعول از تبریز

نقل از: arshia_talaei به این دلیل که ممکنه حس حسادت رو بر انگیزه. اینکه زنم قبلا چیکار کرده مخصوصا اگر عاشقم باشه مهم نیست. حالا با ده نفرم بوده باشه به من چه منم بودم. اما دیدن این ادم میتونه کمی ازار دهنده باشه. حتما زنم هم دوس نداره معشوق قدیمی من رو ببینه. بعضی دوستان اینجا معلوم نیست از کجا اومدن

جا دارم کسی هست اهل حال باشه

ـــــــــــ

• 0

• arasyar  

• عضو از: 1392/6/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 245
  • 200

به شعور بستگی دارد

کسی که از توانایی فهم و شعور بهره برده و بخواهد در زندگی از آن استفاده ببرد، فهمیدن این مسئله کار دشواری نخواهد بود. مرد اگر به زن به دید یک انسان که از حق زندگی برخوردار است، نگاه کند و بتواند عقاید و تعصبات تحجرآمیز را از ذهن خود خارج سازد، به راحتی میتواند با واقعیت روبرو شود و با آن کنار بیاید****

ـــــــــــ

زندگی نه جنبه برد دارد نه تحمل باخت، زندگی را فقط باید بازی کرد

• 2

• reza_reza2311  

• عضو از: 1394/12/28
  • پست‌‌‌ها: ‌ 14
  • 1

باافتخار دست همسرم رو میگیرم

اتفاقا من وهمسرم در اینباره با هم حرف زدیم وبرام اوج لذت هستش وقتی در مورد سکس قبل ازدواجمون بادوست پسرش برام میگه یکی از دوست پسراش رو میشناسم وهیچ حس تنفری نسبت بهش ندارم.باافتخار دست همسرمو میگیرم وباهاش جلوش قدم میزنم.چون الان مال منه واون برای قبل از ازدواجش بوده.همونطوری که من حق داشتم دوران مجردیم زندگی کنم وخوش بگذرونم همسرم هم همین حق رو حتما داشته

ـــــــــــ

گفته بودم بی تو میمیرم ولی اینبار نه...

• 0

• tootro20  
  • عضو از: 1394/11/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 10
  • 3

اگه براتون مهمه مسعله حال و گذشته زنتون پس مزاحم...

اگه براتون مهمه مسعله حال و گذشته زنتون پس مزاحم ناموس مردم نشید و احترام بذارید به ناموس بقیه. اون آقایونی هم که مزاحم میشن و گذشته زنشون براشون مهم نیست باید طرفشونو بشناسن بعد برن جلوتر نه اینکه واسه هرکسی مزاحمت ایجاد کنن و باهاش باشن.

ـــــــــــ

• 0

• eshghesine  

• عضو از: 1389/4/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1076
  • 767

مسلما لذت بخشه که زن آدم دوست پسر داشته باشه، لاس...

مسلما لذت بخشه که زن آدم دوست پسر داشته باشه، لاس زدن زنم با دوست پسرش لذت داره

ـــــــــــ

هر چی کوس عشقیه زیر چادر مشکیه

• 0

• mandana666  

• عضو از: 1394/9/26
  • پست‌‌‌ها: ‌ 112
  • 43

آقایون عزیز ..خانمهای گل
مشکل میدونید کجاس؟؟...

آقایون عزیز ..خانمهای گل مشکل میدونید کجاس؟؟ اینجاس که مردای ما دوست دختر و دوست زن داشتن خودشونو بعد از ازدواج براحتی توجیه میکنن مثلا ..مامردیم..اسلام اجازه چند همسری به ماداده و...غیره و غیره حالا برا ما میشه خیانت..میشه هرزگی..میشه ....وهزاران برچسب دیگه بعد میگن زن و مرد فرق ندارن.....آقای عزیزاگه تو دوس داری بعد مدتی که از ازدواجت گذشت گاهی زن غریبه رو بکنی....بدون و آگاه باش ماهم دوست داریم به مرد غریبه بدیم و اینست برابری

ـــــــــــ

Private Message forbidden :-*

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما در طی چند سال اخیر، کیفیت سایت شهوانی بهتر شده است یا بدتر؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «