نظام یعنی من و تو خودت رو گول نزن

سلام به همه
خواهش میکنم نظرتون رو بیان کنید در مورد صحبت های من.
چه کسانی یا عواملی باعث شده مملکت این جور به گند کشیده بشه..فک نمیکنید باعث همه این بدبختی ها تک تک ما هستیم میگید چطور بخونید:
ناموسا اگه تو یه معاون بانک بودی و خانومت بهت اصرار میکرد یه باغ کوچیک بخر جمعه ها بریم اونجا وام بدون درصد ورنمیداشتی!!!!؟؟؟؟این همون رانت هست برادر من
اگه معاون شهردار بودی و برادر خانومت بیکار بود و هر روز مادر زنت اصرار میکرد فلانی اینم استخدام کن و تو بدون توجه به لیاقت و مدرک برادر خانومت اونو استخدام نمیکردی!!!؟؟؟ این همون فساد هست
حالا فک میکنی رئیس جمهور رئیس پلیس یا شهردار و بقیه مسولین مگه ایرانی نیستن و همون ماهیم که با این فرهنگ غلط به منصب رسیدیم دوست من واقعه نگرانه فکر کن.
الان هرجایی شهر بری از بچه گرفته تا بزرگتراش از اختلاس های میلیاردی گلایه میکنن..توی تاکسی نشستم طرف هزارتا بد و بیرا به عالم ادم میده وقتی کرایه رو میدم کم کنه با اینکه پول خورد زیر دستی ماشین داره میگه اقا حلال کن ۲۰۰ ۳۰۰ تومن خورد ندارم این همون ادمی هست که اگه دستش به پست و مقام برسه از همه بیشتر میچاپه..رفتم سوپر مارکت نوشابه گرفتم دخلش رو باز کرده صدای پول خورد میاد ولی یه نانی ۳۰۰ تومنی میده بجاش این همون ادمی هست که دستش به پست و مقام برسه از همه بیشتر میچاپه...
خدا وکیلی چن درصد از ما وقتی مامور راهنمایی تو جاده بهمون گیر میده ماشین رو بخوابونه پیشنهاد رشوه دادیم اگه موقعیتش باشه هممون..همون جناب سروان توی جاده بعد چن سال میشه سرگرد و معاون راهنمایی دیگه کاری به ترافیک و اینا نداره مقداره رشوه هاش بالا رفته و به فکر این هست که چطوری بیشتر پول بخوره و مقصر من و توییم.
یارو داره ساختمان میسازه پلیس ساختمان میاد سریع یه اشنا یا رشوه میده کارش حل بشه و همون پلیس ساختمان بعد چن سال استخدام رسمی میشه و ارازل هایی مثل خودش رو مسول سد معبر میکنه و فیلم هایی که تو اینترنت میبینین.
تو دانشگاه درس افتادیم سریع سیبیل استاد رو چرب میکنیم نمره بده و این استاد دانشگاه بعدا میشه عضو شورای شهر و بجای حل مشکل من و تو به فکر وام بدون درصد و رانت هست و یا میشه شهردار که همه جا رو به گند میکشه..
⭕️ فساد ایرانی

????دانشجو سر کلاس غیبت دارد،
تحقیق کلاسی را از گوگل کپی میکند، در امتحان از روی تقلب مینویسد، برگه امتحانی اش پر است از دروغهایی که تحویل استاد میدهد، بعد از امتحان دهها داستان می بافد از بیمار بودن تا فوت عمه اش، بلکه نمره قبولی بگیرد!

????بعد همین دانشجو دنبال مبارزه با فساد در جمهوری اسلامی است! و هر روز پُست روشنفکری میگذارد!

????این دانشجو فردا روزی، مدیرکل، وزیر و یا خاوری دیگری خواهد شد.

????مبارزه با فساد را از خود شروع کنیم!
حکومت و دیگران پیشکش
همین مراحل رو ما تا سطح های بالای کشور ادامه میدیم میریم مجلس رئیس جمهور و غیره و در اخر کاسه کوزه رو سر دین و اسلام میشکونیم..

بحث ادامه خواهد داشت...

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 31

دل گرسنه نه دین حالیشه نه اخلاق ... البته کییرم...

دل گرسنه نه دین حالیشه نه اخلاق ... البته کییرم توی د..

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Kamikoooontala

نقل از: Kamikoooontala دل گرسنه نه دین حالیشه نه اخلاق ... البته کییرم توی د..

دل گرسنه رو خودمون به وجود اوردیم مقصر تک تک ما هستیم

ـــــــــــ

• 2

مطالبه گری به موقع

وقتی یه افسر چس درجه بهت بی احترامی کرد فقط دوهزار تومن اعتبار خرج کنی به ۱۹۷ بازیرسی حراست و عقیدتی زنگ بزنی این نمیشه ولی از همون اول توی مغزمون چپوندن که بابا بیخیال جواب نمیگیری و در اخر این طوری میشه که حقت رو میخورن حقمون رو...میری اداره طرف با لهن بد بدون جواب سلام میگه برو بیرون درو ببند صدات میکنم و به خاطر ترست که فقط کارت حل بشه نه به رئیس چیزی میگی نه به معاون نه به حراست تا پدر اونو در بیارن اگه گوش نکردن تلفنی زنگ بزن فرمان داری استانداری بلاخره یه پدر سگی ادم در میاد ولی ترجیح میدیم حقمون رو بخورن...

ـــــــــــ

• 2

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 31

نقل از: خودم.خودت

نقل از: خودم.خودت وقتی یه افسر چس درجه بهت بی احترامی کرد فقط دوهزار تومن اعتبار خرج کنی به ۱۹۷ بازیرسی حراست و عقیدتی زنگ بزنی این نمیشه ولی از همون اول توی مغزمون چپوندن که بابا بیخیال جواب نمیگیری و در اخر این طوری میشه که حقت رو میخورن حقمون رو...میری اداره طرف با لهن بد بدون جواب سلام میگه برو بیرون درو ببند صدات میکنم و به خاطر ترست که فقط کارت حل بشه نه به رئیس چیزی میگی نه به معاون نه به حراست تا پدر اونو در بیارن اگه گوش نکردن تلفنی زنگ بزن فرمان داری استانداری بلاخره یه پدر سگی ادم در میاد ولی ترجیح میدیم حقمون رو بخورن...

چون اینجا نه قانونی هست نه عدالتی نه عقلی نه اخلاقی نه آزادی ای نه انسانیتی نه شرفی ...هیچی نیست ... اینجا جنگله....انسان هیییچ اهمیتی نداره.... تقصیر ملت نیست ، دین و این نظام زده خارمادر حرمت نفس ملتو گایییده...کسی ارزشی برای اودش قائل نیست ک بخواد اعتراض کنه...کسی نمیدونه مستحق چه امکاناتیه و چه حقوقی داره

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Uchiha_Sasuke

نقل از: Uchiha_Sasuke یه عزیزی داریم ایشون استاد تمام دپارتمان سیاست بین الملل سایت هستن .حتی روایت داریم جقشون هم با پستا سیاسی میزنن. تاپیکت رو ببینه یه هفت هشت صفحه جوابیه برات مینویسه (rolling) (rolling)

جواب به غیر این میخواد بده که این همه فساد رو خودمون به وجود اوردیم..حالا هم دنبال مقصرش میگردیم

ـــــــــــ

• 2

• mahmoshi  
  • عضو از 1397/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 10

سلام

چراکریس رونالدو قرار بره یونتوس میشه بگه یکی واسم سواله

ـــــــــــ

• 0

نقل از: mahmoshi

نقل از: mahmoshi چراکریس رونالدو قرار بره یونتوس میشه بگه یکی واسم سواله

میدونم میخوای چی بگی...کسی نمیگه دنبال پول نرو ولی وجدان هم باید در نظر گرفت...جالب اینجاست که توجیه همه اینه چون همه میخورن منم میخورم و درست کار نمیکنم گند زدیم به همه چی با این فرهنگمون

ـــــــــــ

• 0

تا حالا از خودت پرسیدی چقدر مقصری تو جهان سومی بودن خودمون

جالبه اینجاست طرف داره در مورد فرهنگ و تمیزی و کلاس اون ور ابی ها صحبت میکنه و از خودمون انتقاد میکنه... سیگار رو میکشه میندازه زمین...توی پارک میشینه میزگرد میزاره چمن و گل پارک رو میکنه..روی میله عابر پیاده یادگاری مینویسه...توی سرویس بهداشتی شماره میزاره بعد میاد هزار تا انتقاد میکنه...و هزار تا حرف دیگه که همتون بهتر میدونید چرا نمیخواییم قبول کنیم همین چیز های کوچیک دست به دست هم میده تا مشکلات بزرگ کشوری پیش بیاد یارو تو جونیش فروشنده لباسه مشتری میاد میگه به جهنم چرا من فک بزنم منکه پول خودم رو میگیرم بعد همین تیپ ادم ها بزرگ میشن میان توی جامعه برا خودشون که مغازه زدن میشن همون گران فروش ها احتکار کنندگان بعدم میگم عجب چرا وضع بازار یهو بهم ریخت تو مقیاس های کشوری هم بهمین شکل افراد با شرایط دیگه خون ملت رو میکنن تو شیشه

ـــــــــــ

• 3

• Kian150  

• عضو از 1397/3/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 38

خب به این قضیه از این دریچه نگاه کن که چرا فرهنگ...

خب به این قضیه از این دریچه نگاه کن که چرا فرهنگ مردم ایران زمین اینقدر پست و به گند کشیده شده و تنزل کرده اعم از فرهنگ رانندگی و تعارفات مفتی و فصولی و بی اعتنایی به محیط زیست و از همه مهتر نداشتن عزت نفس و اختلاس و پارتی بازی و ... میدونی چرا دوست عزیز مردم بی انگیزه شدن و همه چی رو به تخمشون هم حساب نمیکنن و بیشتر لج میکنن چون هرم از بالا خراب شده به کارگیری مدیران نالایق و بیسواد ، خر حساب کردن مردم و هر غلطی کردن اعم از دزدی و اختلاس و. مردم میدونن که این کسانی که بهشون حکومت میکنن خودشونم ته دلشون خالیه وگرنه چرا حسابهای بانکی اونور آبشون پره و اکثرا با پول دزدی اقامت گرفتن دوست عزیز مردم همون مردمن و هیچ فرقی نکردن ولی حکومت فعلی با سیاستهاش مردم رو ذلیل و عزت نفس رو ازشون گرفته دیگه در کجای دنیا اعتبار داریم همش دروغ و دغل و امیدواری الکی دوست عزیز مردم بیکارن و گرسنه و ظاهرا وضع مالی پدرتان بد نیست که نفستان از جای گرم بلند میشه و به فرهنگ گیر دادی اگر راست میگی چاره ای به فکر اقتصاد ورشکسته این مرز و بوم کن فرهنگ خود به خود درست میشه چون فرهنگ متاثر از اقتصاده تا حالا فک کردی که چرا در برهه ای از زمان اعتبار و عزت ما از خیلی از کشورهای همسایه و دنیا بیشتر بوده و پاسپورتمون اینقدر ارزش داشت ولی حالا....‌ پس تو هم خودتو به خواب نزن و با اینکه فساد و رشوه و پلشتی رو به وضوح در همه جا میبینی اینقدر به فرهنگ این مردم نجیب گیر نده فرهنگمان را از بین بردن

ـــــــــــ

زندگی زیباست

• 0

به قول امیر کبیر
کشور مردم دانا و آگاه...

به قول امیر کبیر کشور مردم دانا و آگاه میخواد مصبب همه بدبختی ها هر جامعه ای نادانی جهل هستش و بس

ـــــــــــ

عکس کیرم کسی خوشش امد پیام بده از خوزستان

• 1

• Kian150  

• عضو از 1397/3/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 38

نقل از: mahmoshi چراکریس رونالدو قرار بره یونتوس میشه بگه یکی واسم سواله
میدونم میخوای چی بگی...کسی نمیگه دنبال پول نرو ولی وجدان هم باید در نظر گرفت...جالب اینجاست که توجیه همه اینه چون همه میخورن منم میخورم و درست کار نمیکنم گند زدیم به همه چی با این فرهنگمون

آفرین این کشور امثال امیرکبیر که دزد نبودند میخواد‌

ـــــــــــ

زندگی زیباست

• 1

• Tywin  

• عضو از 1394/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 64

همه ش منم!

آره اصلا مشکل خود ماییم.

مشکل بابای منه که رییس بانک نیست که بیاره با هم بخوریم.

مشکل مادر منه که تو مترو به حجاب بقیه گیر نمیده.

مشکل منم که عضو بسیج نیستم، خایه های آغام رو نمیلیسم و محرم تو سر و کله خودم نمیزنم.

مشکل خاله منه که از شوهر جاکشش طلاق گرفته و تو اون جامعه مریض نون خودش و دو تا بچه رو با آزانس درمیاره.

مشکل بابابزرگ خدابیامرز من بود که جای بوسیدن پای ملا زد تو سر برادرزنش که ژ3 آورده بود خونه مبارزه کنه با پهلوی.

میبینی؟ مشکل ماییم.

مشکل خمینی جاکش نیست. مشکل خامنه ای کسکش نیست. مشکل شریعتی کسمغز نیست. مشکل اون جماعت نفهم که هار شدن و ریدن به همه چی نیست. مشکل اون بی همه چیز بنی صدر و سنجابی و کیرحسین نیستن.

مشکل ماییم. آره. چون طبق عقیده تو، همه ما از بیخ دزد و کسکشیم.

اگه اینه که زیر خایه ملا بودن حق ماست.

ـــــــــــ

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird. Und wenn du lange in einen Abgrund blickst, blickt der Abgrund auch in dich hinein

• 1

• Tywin  

• عضو از 1394/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 64

در ادامه

همون بابابزرگ خدابیامرزم میگفت مسئولین میخورن؟ بذار بخورن. ولی حداقل اگه میخورن برا ملت هم بذارن یه چیزی بمونه.

پیمانکار غربی میخواد بخوره، پروژه رو کش میده. چهارتا عدد و رقم بالا پایین میکنه. ولی در نهایت پروژه رو *تحویل میده*

پیمانکار ما پروژه رو از تو کونش درمیاره. کل پول رو هاپولی میکنه و درنهایت کیرشم دستت نمیده.

فساد تو همه جای دنیا هست. رشوه تو همه جای دنیا هست. ولی نه همه رشوه بگیرن نه همه اهل "زرنگ بازی". مشکل ما جای دیگه ست. ببین اونی که وظیفه ش مبارزه با فساده داره چه گهی میخوره. ا.نی که مسئول فرهنگ سازیه چه غلطی میکنه. اونی که آموزش و پرورش دستشه چی آموزش میده. همین.

ـــــــــــ

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird. Und wenn du lange in einen Abgrund blickst, blickt der Abgrund auch in dich hinein

• 1

دقیق و کامل.

اما توجه داشته باشید همان پندار و کِردار های ناپسندی که متوجه اکثریت ماست از یک منشاء ای تبعیت می کنه....

و منشاء آن نبود هیچگونه سیستم تبلیغ و ترویج فرهنگ مدنیست که همین معضل در 40 سال پیش هم بود که اگر نبود خمینی را در ماه نمی دیدیم

ما برای ثواب بردن در صف غذای نذری حسین مظلوم می ایستیم و اگه فقط حس کنیم کسی از بغل داره سعی میکنه وارد صف بشه همچین لبۀ قابلمه چدنی رو سرش فرود میاریم که خود حسین به حال اون بدبخت گریه کنه.

حال: اگه از خودمان بخواهیم شروع کنیم نمیشه چون وقتی در سیستم بربریت جنگل کسی حق منو میخوره من سعی می کنم دو بار حق اون یا کسی دیگه رو بخورم تا زنده بمونم

برای تغییر، نیاز به تغییر اساسی داریم

در کشور های مدنی حتی استفادۀ رئیس سازمان از تلفن سازمان برای امور شخصی جرم بوده و جریمه سنگین شاملش میشه.

تفاوتمان در سیستم است گرچه سیستم هم برگرفته از مردم است

یعنی در کل لیاقتمان جز این نیست

ـــــــــــ

• 2

• parvizpiman  
  • عضو از 1390/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 6

کار نظام از این حرفا گذشته که تو مونی باشی بتونی...

کار نظام از این حرفا گذشته که تو کونی لاشی بتونی ازش دفاع کنی و نگهش داری، کونی ساندیس خور....گورتو گم کن..اومدی اینجا به ما درس اخلاق بدی!!!!؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Tywin

نقل از: Tywin آره اصلا مشکل خود ماییم. مشکل بابای منه که رییس بانک نیست که بیاره با هم بخوریم. مشکل مادر منه که تو مترو به حجاب بقیه گیر نمیده. مشکل منم که عضو بسیج نیستم، خایه های آغام رو نمیلیسم و محرم تو سر و کله خودم نمیزنم. مشکل خاله منه که از شوهر جاکشش طلاق گرفته و تو اون جامعه مریض نون خودش و دو تا بچه رو با آزانس درمیاره. مشکل بابابزرگ خدابیامرز من بود که جای بوسیدن پای ملا زد تو سر برادرزنش که ژ3 آورده بود خونه مبارزه کنه با پهلوی. میبینی؟ مشکل ماییم. مشکل خمینی جاکش نیست. مشکل خامنه ای کسکش نیست. مشکل شریعتی کسمغز نیست. مشکل اون جماعت نفهم که هار شدن و ریدن به همه چی نیست. مشکل اون بی همه چیز بنی صدر و سنجابی و کیرحسین نیستن. مشکل ماییم. آره. چون طبق عقیده تو، همه ما از بیخ دزد و کسکشیم. اگه اینه که زیر خایه ملا بودن حق ماست.

آفرین

ـــــــــــ

• 0

نقل از: parvizpiman

کار نظام از این حرفا گذشته که تو کونی لاشی بتونی ازش دفاع کنی و نگهش داری، کونی ساندیس خور....گورتو گم کن..اومدی اینجا به ما درس اخلاق بدی!!!!؟؟؟

من بخواهم بتو درس یاد بدم تو یاد نمیگیری چون از بزرگترت همین رو یاد گرفتی و امثال تو مملکت رو به گه کشیدن که وضعمون الان اینه ملت برا یه لقمه نون محتاجا...نظام عوض بشه به دودوله پسر کوچیکم این افکار امثال تو بازم هست

ـــــــــــ

• 0

• parvizpiman  
  • عضو از 1390/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 6

من بخواهم بتو درس یاد بدم تو یاد نمیگیری چون از بزرگترت همین رو یاد گرفتی و امثال تو مملکت رو به گه کشیدن که وضعمون الان اینه ملت برا یه لقمه نون محتاجا...نظام عوض بشه به دودوله پسر کوچیکم این افکار امثال تو بازم هست

آها پس پسرت به تو نرفته و دودول داره!!! برو ساندیس خور کونی...برو و خلق ما رو ازین که ار نکن

ـــــــــــ

• 0

• Beauty1996  

• عضو از 1395/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 92

• 53

اگه از عوامل رژيمي پس كيرم دهنت اگه نيستي ما مسئول...

اگه از عوامل رژيمي پس كيرم دهنت اگه نيستي ما مسئول دلسوزم داريم ولي رژيم هرچ دزدترو خايمال تر باشي پست و مقام بيشتري ميگيري.ببخشي كدام طويله اي راننده تاكسي و فروشنده رو ميكنن مسئول كه شما مثال ميزني.مسئول يعني از همون اول برا مديريت تربيت بشه نه جمهوري اسلامي كه معلوم نيست مسئولاش از كجا اومدن.جوابتو گرفتي يا بيشتر توضيح بدم؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به کدام سبک موسیقی علاقه مند میباشید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «