نظرتون درباره شاهین نجفی و اهنگ هاش چیه ؟

• mahboob66  

• عضو از
    1396/5/13

• پست‌ها: 26

• 38

سلام دوستان
نظرتون در باره شاهین نجفی و اهنگ هاش چیه ؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2342

• 6809

عالی،پر احساس،پر معنی...چه رپ،چه هر سبک دیگش...

عالی،پر احساس،پر معنی...چه رپ،چه هر سبک دیگش...

ـــــــــــ

همین که راست است این خاطرات،خاطرت جمع باشد از پاشیدنم...

• 0

• Pichak77  
  • عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 11

حرف نداره.عالی.
همیشه تو تنهاییام گوش میدم به...

حرف نداره.عالی. همیشه تو تنهاییام گوش میدم به اهنگاش

ـــــــــــ

• 1

شاهین نجفی خداااس حرف ندارن اهنگاش هم همه پرفکت...

شاهین نجفی خداااس حرف نداره آهنگاش هم همه پرفکت (ok)

ـــــــــــ

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم....

• -1

• mahboob66  

• عضو از 1396/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 38

نقل از: Joker_72

نقل از: Joker_72 به شرطه ها و شروطها عالیه به این شرط که عین گاو گوش ندی بری پی حرفایی که میزنه و بتونی تفسیرش کنی پسرعموم تازه رفته دانشگاه بعد ی ماه اومد گفت:آقا این شاهین عجب خواننده ایه گفتم خب ی آهنگشو تفسیر کنم ببینم چی میگه؟هدفش چیه؟موندش آهنگاش عالیه به شرط اینکه بری پیش و بتونی بفهمی چی میگه ی تیکه از اولین آهنگی که ازش شنیدم(ما مرد نیستیم): ما که از مردی مردیم و چیزی ندیدیم از تو کتاب اسم رستم و فقط شنیدیم که اگر اونم بود امروز حتما کراکی بود رستم امروز از جنس بد شاکی بود رستم اگر بود واسش جرم میساختن تو گردنش آفتابه لگن مینداختن

ذهن ادم درباره همه چیز باید پرسشگر و نقاد و تفسیرگر باشه . در غبر این صورت همه چیز تنها طوطی واره و تقلید .

منم شاهین نجفی رو بسیار دوست دارم . متن بیشتر کارهاش برای خودشه . اون ترانه ای هم که گفتی واقعا حرف توشه و جالبه .

ـــــــــــ

• 0

• mahboob66  

• عضو از 1396/5/13

• 38

وقتی خدا خوابه

سه نفر، سه مرد، از جنس مرگ

یه تن که شکسته شده از جنس تگرگ

سه اراده، شش بیضه، سه آلت

یه ترانه، یه بهانه و یه فرصت

سه مغز پر از آیه و خشم و شهوت

یه اتاق، یه کبوتر، یه حرمت

تو رگاشون که جاریه آب منی

تو تو لحظه ای که تو حسرت مردنی

وحشت از تو چشماش فوران میزد

دستاش بسته بود فقط فریاد میکرد

اوین صداشو خفه میکرد تو دیوار

درد دخول و چندش از این تکرار

زخم رعشه ی خنده هاشون و تن

ترانه گریه کن چشاتو ببند

تو بکن برادر خدا خوابه

بکن مثل تاریخ کردنی کردنی

بدن مجروح و پاره شو بسوزون

روی نعش این کبوتر آیه بخون

زمین وارثتو ببین خون گریه کن

زمین منفجر شو، بپاش، حیا کن

شب از هم بدر طرح آسمونو

فلک به زیر بکش زمین و زمونو

زمین تف کن تو صورتم اگه ساکتم

اگه واسه ترانه صدتا ترانه نگم

اگه واسه ترانه صدتا ترانه نگم

ترانه نعره بکش به حالم بخند

ترانه گریه کن چشاتو ببند

ترانه ببین چطور غرقم تو لجن

ترانه تو بیا این بار منو خط بزن

ترانه نعره بکش به حالم بخند

ترانه گریه کن چشاتو ببند

ترانه ببین چطور غرقم تو لجن

ترانه تو بیا این بار منو خط بزن

یه سر رو سنگفرش و خواب و فشنگ

یه بدن، یه سرباز و اشک تفنگ

یه بسیجی عاشق رنگ سبز

یه پلیس، یه پولس مسیح و نفی جنگ

یه آخوند رها توی قلب مردم

یه عمامه به سر توی دست کژدم

یه مهسا، ژیلا، شیوا، محمد

عیسی، عدنان، کاوه، جلوه، احمد

یه وکیل بی وکیل و درد قفس

سیلی و فحش و سلول و حبس نفس

یه بغض بلوری تو گلوی قناری

یه صدا، یه گلوله، یه زخم کاری

یه محمود اما از جنس زغال

یه حقارت، توهم، حس کمال

یه دولت که از معده ملت قی شده

گله ای که سی ساله وله، پی شده

خط بد و زشت و سیاه یه مدال

دکتر و مریض و مجرم و بی سواد

مثل هاله نور دور سر میخ

کاریکاتور یه دیکتاتور بوق و بیغ

ولی فقیه وقیح شنیع

یه معاویه گم تو لباس علی

ترانه ببین این کشتیو تو لجن

ترانه اسمشو از این دفتر خط بزن

ترانه اسمشو از این دفتر خط بزن

ـــــــــــ

• 0

• mi-244  

• عضو از 1396/5/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 222

• 313

کی هست حالا ؟

کی هست حالا ؟

ـــــــــــ

• -1

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• 6809

نقل از: mahboob66

نقل از: mahboob66 سه نفر، سه مرد، از جنس مرگ یه تن که شکسته شده از جنس تگرگ سه اراده، شش بیضه، سه آلت یه ترانه، یه بهانه و یه فرصت سه مغز پر از آیه و خشم و شهوت یه اتاق، یه کبوتر، یه حرمت تو رگاشون که جاریه آب منی تو تو لحظه ای که تو حسرت مردنی وحشت از تو چشماش فوران میزد دستاش بسته بود فقط فریاد میکرد اوین صداشو خفه میکرد تو دیوار درد دخول و چندش از این تکرار زخم رعشه ی خنده هاشون و تن ترانه گریه کن چشاتو ببند تو بکن برادر خدا خوابه بکن مثل تاریخ کردنی کردنی بدن مجروح و پاره شو بسوزون روی نعش این کبوتر آیه بخون زمین وارثتو ببین خون گریه کن زمین منفجر شو، بپاش، حیا کن شب از هم بدر طرح آسمونو فلک به زیر بکش زمین و زمونو زمین تف کن تو صورتم اگه ساکتم اگه واسه ترانه صدتا ترانه نگم اگه واسه ترانه صدتا ترانه نگم ترانه نعره بکش به حالم بخند ترانه گریه کن چشاتو ببند ترانه ببین چطور غرقم تو لجن ترانه تو بیا این بار منو خط بزن ترانه نعره بکش به حالم بخند ترانه گریه کن چشاتو ببند ترانه ببین چطور غرقم تو لجن ترانه تو بیا این بار منو خط بزن یه سر رو سنگفرش و خواب و فشنگ یه بدن، یه سرباز و اشک تفنگ یه بسیجی عاشق رنگ سبز یه پلیس، یه پولس مسیح و نفی جنگ یه آخوند رها توی قلب مردم یه عمامه به سر توی دست کژدم یه مهسا، ژیلا، شیوا، محمد عیسی، عدنان، کاوه، جلوه، احمد یه وکیل بی وکیل و درد قفس سیلی و فحش و سلول و حبس نفس یه بغض بلوری تو گلوی قناری یه صدا، یه گلوله، یه زخم کاری یه محمود اما از جنس زغال یه حقارت، توهم، حس کمال یه دولت که از معده ملت قی شده گله ای که سی ساله وله، پی شده خط بد و زشت و سیاه یه مدال دکتر و مریض و مجرم و بی سواد مثل هاله نور دور سر میخ کاریکاتور یه دیکتاتور بوق و بیغ ولی فقیه وقیح شنیع یه معاویه گم تو لباس علی ترانه ببین این کشتیو تو لجن ترانه اسمشو از این دفتر خط بزن ترانه اسمشو از این دفتر خط بزن

گله ای که سی ساله وله،(هی) شده...البته قصد جسارت ندارم،ولی دیدم چون زحمت کشیدین و متن رو گذاشتین اون تیکه رو هم اصلاح کنین...

ـــــــــــ

• 1

عرض شود که

قبلنا خوب بود...
ولی بعد از حکم ارتدادش دیگه رسمن رید! شد یه چسفیلسوف کسمخ مشنگ که هر اراجیفیو در قالب فلسفه تف میده بیرون. الان گوزم که بده یه مش طرفدار بی‌مغزش میان لایک میکنن میگن "شرررررریم!"
همین شرررر شرررر بازی تو کنسرت خودش کار دسش داد

(بنگرید به تاپیک "اگر شاهین نجفی ترور میشد" )

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 6

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• 6809

نقل از: اسکلت حشری

قبلنا خوب بود...
ولی بعد از حکم ارتدادش دیگه رسمن رید! شد یه چسفیلسوف کسمخ مشنگ که هر اراجیفیو در قالب فلسفه تف میده بیرون. الان گوزم که بده یه مش طرفدار بی‌مغزش میان لایک میکنن میگن "شرررررریم!"

اره بخدا منم میخواستم بگم که پیشی گرفتی ازم و گفتی بابا جوجه فنچ های 12 تا 13 ساله تو خیابون صداشو بلند میکنن و گوش میدن یعنی آدم حالش بهم میخوره بعد تا میگی:اینا چیه عمو گوش میدی؟میگن:شاهینه عشقمونه ما هم شریییییییم زرشک یعنی از حرص خودمو خفه میکنماا هیچی هم حالیشون نمیشه الانم آهنگاش خوبه اسی ولی بازم میگم:به شرط اینکه بفهمن چی میگه برا پز تو خیابون صداشون بلند نکنن تا بگن:آقا ما تخم داریم آهنگ شاهین گوش میدیم و این حرفا و ...

نظر بنده به نظر اقای جوکر نزدیک تر است! (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• shadow69  
  • عضو از 1395/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 4614

• 13018

shadow

قبلنا خوب بود...

بزرگوار شما به کار هاش گوش بدی متوجه سطح اون میشی فلسفی نگه بیاد سوسن خانوم بخونه؟!
طرفداراشم فکر نکنم بی مغز باشن بچه سوسولا میرن دنبال زد بازی ولا غیر من که هر طرفداری دیدم ازش جدیدن دستی تو ادبیات و هنر داره...

ـــــــــــ

• 2

• Sezara  

• عضو از 1395/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 160

• 113

بسم الله الرحمن الرحیم
شاهین نجفی هستم از مهره...

بسم الله الرحمن الرحیم شاهین نجفی هستم از مهره های جمهوری اسلامی

ـــــــــــ

@Sezar_a_bot

• -1

• fabio5  
  • عضو از 1391/8/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 13

همه كارهاشو گوش دادم بارها . ولي جديدا خيلي مزخرف...

همه كارهاشو گوش دادم بارها . ولي جديدا خيلي مزخرف شده و به نظرم دورش گذشته . مردم موسيقي رو كه تمامش بوي تعفن بده دوس ندارن

ـــــــــــ

• 2

• khafan_free  

• عضو از 1396/2/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 7

من از حدود یک سال پیش اهنگاشو گوش میدم
اولین...

من از حدود یک سال پیش اهنگاشو گوش میدم اولین اهنگی که شنیدم اهنگ سلام بود

من به دوستام توصیه کردم گوش کنن ولی همون اولش که رپ میخوند و کامل واضح نبود براشون دیگه گوش نمیکردن

اما شاهین بنظر من بهترین خاننده این سکبه

چون حرفاش حرف مردمه مخصوصا مشکلاتی که میگه

برای درک اهنگاشم چن بار باس گوش کنی هرچند بار اول هم میفهمی اهنگاش پر معنی البته بعضی ها رو تایید نمیکنم

ـــــــــــ

کشک چی پشم چی حاجی

• 1

• ..aria..  
  • عضو از 1395/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 168

به نظرم خواننده قوی‌ای هستش. موسیقی آهنگ‌هاش واقعا...

به نظرم خواننده قوی‌ای هستش. موسیقی آهنگ‌هاش واقعا قویه. جدیدا یه مقدار بیش از حد حالت هنری گرفته کارهاش و مثل قبل جذاب نیست.

اصولا از هر پنج تا آهنگی که میده چهار تا معمولیه یه دونه خوبه، ولی اون یه دونه که خوبه واقعا عالیه.

توی تمام کارهاش از نظر موسیقی و به خصوص متن آهنگ «رادیکال» بهترینه. فهمش مشکله ولی واقعا شاهکاره

ـــــــــــ

• 1

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• 6809

نقل از: ..aria..

نقل از: ..aria.. به نظرم خواننده قوی‌ای هستش. موسیقی آهنگ‌هاش واقعا قویه. جدیدا یه مقدار بیش از حد حالت هنری گرفته کارهاش و مثل قبل جذاب نیست. اصولا از هر پنج تا آهنگی که میده چهار تا معمولیه یه دونه خوبه، ولی اون یه دونه که خوبه واقعا عالیه. توی تمام کارهاش از نظر موسیقی و به خصوص متن آهنگ «رادیکال» بهترینه. فهمش مشکله ولی واقعا شاهکاره

منم با شما موافقم اریا جان،البوم رادیکال فک کنم ده تا اهنگ بود ولی من چهارتا اهنگ (رادیکال،حضرت نان،فو و ارام) رو نگه داشتم،رادیکال هم واقعا زیبا و پرمعنی هستش،مخصوصا تو بخش اشارش به اوایل انقلاب و دهه شصت...

(حرفات چیه تنهایی همه گمن/دشمن اصلی مردم مردمن/نه مردم مرده مرحومیم/تاریخی همگی محکومیم/از ابتدای شصت کشتن یک جزوه مجاهدین اعدام/تا تک تک سلول های اوین/پیکار چپ و فدایی اعدام/خرداد همیشه خون داد/شهرام و سعید و موسی اعدام/حزب توده همون لا ما ها/به تبر درختارو لو میداد...)

ـــــــــــ

• 2

• mahboob66  

• عضو از 1396/5/13

• 38

قبلنا خوب بود...

اره این شر شر کردنشون زیاد قشنگ نیست ولی توجه داشته باشیم که یک خواننده مطمئنا از طیف های مختلف و طبقات مختلف طرفدار داره . حالا بعضی هاشونم ممکنه آویزون چیزهای خز بشن . ولی من شاهین رو خیلی دوست دارم به این دلیل که خط های قرمز رو شکست و به نقد پرداخت و آلبوم رادیکالش رو هم خیلی دوست داشتم و در کل تحسینش می کنم .

ـــــــــــ

• 0

چون نظر خواستید منم نظرم رو می گم ...

نظرم در مورد شاهین نجفی اینکه این آقا هم باید مثل هر انسان دیگه ای توی کشور خودش بهش آزادی بیان عقیده ( حتی بیان تنفر ) نسبت به موضوعات مورد نظرش رو داشته باشه که متاسفانه توی کشور ما از این آقا سلب شد ولی برخورد خودش با غیر هم فکراش رو نوعی رادیکالیسم می دونم که عکس ادعاهای خودش توی شعر هاش متاسفانه در درون ازش رنج می بره . در مورد آهنگاش من زیاد کارهای ایشون رو گوش نمی دم با سبکش نتونستم ارتباط برقرار کنم ، موسیقیش خوبه ولی صداش اصلا نمی تونه نفوذ کنه . جنس صداش به هیچ عنوان چیزی نیست که بتونه روی من اثری بزاره و اصلا ایشون رو خواننده خوبی نمی دونم. اما پشت آهنگاش یک فلسفه سیاسی داره که از این جهت قابل توجه هست . فسلفه ای که داره نقد می کنه که روح و منطق نقد کردن توش قابل ستایش هست توی جامعه پر از چاپلوسی ما . موضوعاتی که روشون کار می کنه موضوعات روز جامعه ما هستن که امیدوارم به دلیل دور بودنش از ایران روی این منطق واقعگرایانه ای که توی انتقاداتش هست اثر نزاره و نقد هاش رو ضعیف نکنه.

ـــــــــــ

وجدان مفهوم گمشده ملت من است .

• 0

• tanha64  
  • عضو از 1389/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

از جنس خودشه تک و بدون تقلید

خود خداااس

ـــــــــــ

سکوتم از رضایت نیست

• 0

• arash21ahwazi  

• عضو از 1393/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 265

• 57

خداس بهتر از شاهين نداريم

خداس بهتر از شاهين نداريم

ـــــــــــ

suck it

• 0

• parsa3ek30  

• عضو از 1397/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 6

عالیه خداییش

این بهترین تاپیک بود اینجا خوندم (clap)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

چند ساعت از شبانه روز را میخوابید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «