نمایی دیگر از ضدِ ضدشورش قسمت 11

• uzer  

• عضو از
    1396/8/19

• پست‌ها: 811

• 1257

دو پست اول تایپیک رو حتما مطالعه فرمایید

.

.
فقط همین قسمت رو بخون . ولی خدایی حتما بخون . همین 1 پارگراف. خدایی میبینید و پست نمیزارید ؟؟مقدار بازدید تا الان 648 تا هست . نظرها اما 3-4 تا . یعنی اگر کسی بخواهد محاسبه ای که برای استفاده از اون روی براندازی رژیمی که همه ازش نفریت داریم ، هیچ برآوردی نمیشه کرد. . چون همه فقط تماشاچی هستن ( بلانسبت دوستانی که چه با نظرهاشون و چه به روشهای دیگه حمایت میکنن ) . اگر کسی بخواد حرکتی شروع کنه ، نمیتونه یه جامعه آماری برای کاری که میخاد انجام بده داشته داره . و نمیدونه پشتش چند نفرن خواهند بود . تعدادِ پستهای اینجا یعنی پیدا کردن همون درصد از مردم ، و حتی بیشتر و خیلی بیشتر ولی اینطوری حتی نمیشه محاسبه کرد . همه تغییر رو میخوایم . اما فقط میخوایم . جرات حرکت به سمت خاسته رو اما نداریم . چه برسه به حرکت. ولی نداشتن دلگرمی و ضمن اون نداشتن حرکت ، علت اصلیِ باقی ماندن در همین وضعیت است . خفقان .رعب و وحشت . انضوای جهانی . انواع کارشکنی و بدعهدی ها . پُر شدن با افکار اسلامیسم . مشکلات شدید اقلصادی و بی ارزش شدن پول ملی به شکل خطرناک حتی برای 1 سال دیگه هم نمیشه برنامه ریزی کرد . چه برسه به هدفهای بلند مدت. افزایش فحشای اجباری . ناتوانیِ جوانان در ارتباط با جنس مخالف ( که برای ما شده بازیِ موش گربه ولی در باقیِ جهان یه چیز معمولی و بدونِ دردسرهِ ) سیستم تخمیِ آموزشی . پس واقعا مردم وضع فعلی رو ایده آل میدونن؟؟؟ یعنی چون ایده آل رو نیدین و حسش نکردن ؟ یا اشکال جای دیگست ؟ اینطوری حتی نمیشه یه برنامه ریزی کرد . توی شهوانی مخالفترینهای ج.ا.ا وود داره . اما اینجا هم نمیشه محاسبه کردن پشتت چندتا ستون داری ........ نتیجه که اولین و بزرگترین و محکم ترین ستونهای قدرت نظام خود ما هستیم . اشیایی که هیح حرکتی به سمت تغییر نمیکنن . ناراضیانی همیشه خاموش . و چی از این بهتر
.

یعنی تغیر آری . اما بزار همسایه خسارت ببینه . من بعدش میرم فقط استفاده !!!هیچ حرکتی نمی کنم تا بغلیم شروع به حرکت کنه . بعد دنبالش راه میفتم بین راه یه جایی قالِش میزارم !! یعنی وسیله بدنی دیگه باشه جلوی گلوله برای آسایش من !!
.
یعنی خالی موندن زمینی توی وقت مسابقه و دوباره سرکوب دوباره سرکوب و دوباره سرکوب .

درسته که نداشتن پست زیر تاپیکهام کمی آزار دهنده است . ولی حتی 10 مخاطب فرهیخته ، به از ده هزار مخاطببی انگیزه که فقط برای سکس محض میام توی این سایت ..
.

ولی خوب خیلی ها هم مثل من ( نه اینکه توی مطالب سکس نریم ) ولی برامون اولویت نیست . چه برسه به من که اصلا تایپیک سکس ندارم اخیرا یه توهین بهم شد که کلی منو خندونن . بهم گفته شد تو خواجه ( خخخخخخ ) هستی که سراغ مطالب سکس نمیری . ولی برای همونا میگم ( نه برای دوستانی که همیشه شرمندشون هستم ) که دوستان سراغ مطلب سکس نمیرم چون کمبودشو ندارم .
.

چون فرشته ای نگهبان خدا کنارم قرار داده که هم فیزیکی ازم مراقبت میکنه و هم احساسی برام مایه میزاره که حتی از مادرم هم بیشتر بهش مدیونم ..

و اما بعد ...................
.

من ده قسمت از مطالب ضدِ ضدشورش رو براتون گذاشتم . اما با وجود ارورهای مختلف و مخصوصا این 502 لامصب متوقف شدم.
حالا نقطه سر خط برای قسمت 11
.

دوستان توی مطالب گذشته چند جا نوشتم که بزرگترین وحشت نیروهای ضدشورش و کابوس اونها ، اینه که به دست مردم بیفتن ، چون بعد ممکنه اتفاقایی مثل سال 88 بیفته که دو سه نفر از ضدشورشی ها ، حتی چهرشون مشخص نبود و با آزمایش دی ان اِی شناسایی شدن . خوب من عرض کردم اصلا توصیه به رفتار خشونت آمیز با اونهایی که به دست شما میفتن نمیکنم . چون اونها ابزارهای خوبی برای مبادله با دستگیر شدگان بیگناه و جوون هستن و تا حد ممکن از اون شخص نگهداریِ درست کنید که ارزشِ مبادله ای اون کم نشه . .
.
وقتی این به دست مردم افتادن کابوس اونها باشه ، نتیجه این میشه که اولین چیزهایی که یاد میگرن ، انواع روش فراره . چه پیاده و چه سواره . و حتی این موضوع فرار باعث میشه شیوه هایی به اونها آموزش داده بشه که موتور به شکلی که هرگز ندیدید در جا بچرخونن برای فرار که الته گاهی هم باعث ایجاد موقعیتی تهاجمی میشه. نه اون نوع درجا چرخوندن که با قفل لاستیک جلو و چرخش خوابیده موتور هست . بلکه به شکل ماهرانه ای موتور رو روی جک میزارن و از جک به عنوان مرکز ثابت و پایه استفاده کرده و موتور رو روی جک و کاملا درجا میچرخونن . حتی توی یه کوچه بن بست 2 متری .
.
ترس اونها از به دست مردم افتادن ، برای مردم یک امتیازه . چون اگر مردم به لاک دفاعی نرن و با هر هجوم اونها فرار نکنن ، نتیجه ، برتریِ بسیار زیادتره مردم نسبت به اونهاست که باعث میشه اگر با اولین یورش ، مردم فرار نکنن ، خود اونها مجبور به فرار بشن . چون ابزار اصلی اونها برای پراکنده کردن معترضین ، ایجاد وحشت و ارعاب عمومیِ . نه برتریِ عددی که اصلا این برتری رو ندارن . ولی مردم دارن و خیلی هم بیشتر
.

این نیرو ها ، با همه آموزش دیدگی و با همه مهارتهایی که کسب میکنن ، از دو قسمت کاملا آسیب پذیر هستن . اولین نقطه ضعف اونا یکی از سمت اشیایی که از پشت بام ها به طرف اونها پرتام میشه که در سال 88 حتی جدول سیمانی و شیشه های قدیِ چند متری رو هم ما دیدیم که از پشت بام ها پرت میشدن . و نقطه ضعف دوم اوناها اینه که اونها همیشه نزدیک به ماشینهای همراه ، خودروهای زرهی و وسایل پشتیبانیشون اقدام به طرح ریزی و اجرای طرح می کنن و اگر از این وسایل دور بشن ، هم خودشون دچار سختی میشن که باعث میشه گزینه فرار رو انتخاب کنن و هم اگر با هجوم مردم به این نقاطِ تجمع ماشینهای پشتیبانی روبرو بشن ، چون مجبور به فرار میشن ، شاید از ماشینهای زرهی و پشتیبانی ، مقدار زیادی اسلحه و مهمات و آب غذا به دست مردم بیفته که خودش میشه یه پشتیبانی برای مردم . به دلیل اولی که ذکر کردم که از سمت پشت بامها آسیب پذیری جدی دارن ، همیشه از وسط خیابان حرکت میکنن ( توجه داشته باشید تا سال 88 آرایش خیابونهای تهران فقط شامل لاین رفت و برگشت بود و خطوط بی ار تی وجود نداشت و فقط خیلی محدود بود . اونم نه در یک لاین جدا . بعد از 88 بود که به بهانه ایجاد لاینی جدا برای اتوبوسهای بی ار تی ، 1 لاین از خیابون رو جدا کردن . این برای راحتی ما در حمل و نقل شهری نبود در اصل ، و بیشتر برای این بود که همیشه مسیری خالی از خودرو وجود داشته باشه برای حرکت نیروها . .
.
الان هم میبینید که تفریبا همه جای شهر و خصوصا مسیر های شرقی غربی و شمالی جنوبی ، این خطوط ویژه وجود داره .توی گذشته به محض ایجاد تجمع اعتراضی ، سریع ترافیک میشد و جابه جایی حتی برای خود مردم هم میسر نبود و همین امر باعث میشد ضدشورشی ها هم نتونن خودشون رو به موقع به موقعیت برسونن و فلج میشدن . ولی با ایجاد خطوط ویژه بی آر تی ، حتی اگر در دو مسر کناری ایجاد ترافیک بشه ، لاین بی ار تی همیشه بازه و جابه جایی در این قسمت به راحتی برای نیروها قابل انجام است . پس مسیر های ماشین رو که خود به خود دچار ترافیک و بسته شدگی میشن . اما مهم همین خطوط بی آر تی هست . لاستیک آتیش زده و سنگ و گلوخ مانعی برای ماشینهای زرهی و موتورهای تریل نیست . اصلا جلوی این لندکروزهای سپری زرهیِ خاص وجود داره که باعث میشه تمام موانع کوچک و شیشه خورده ، با حرکت اون تمیز بشن و به 2 طرف خیابون ریخته بشن و مسیر برای سایرین باز بشه موتور ها و سایر تدارکات که با ماشین میاد از پشت اون حرکت میکنن .
.
دوستان اگر در اعتراضی بودید و خواستید تا حد امکان نیروها دیر تر برسن ، تا جمعیتِ بیشتری ازافه بشن ، اولین حرکت موثر ، بستن همین مسیر های بی آر تیِ . بستنِ موثر نه الکی .حفاظهای اطراف این خطوط با چند حرکت عقب و جلو به وسیله قدرت سی چهل نفر و شاید بیشتر ، به راحتی شکسته شده و برای ساخت مانع بسار عالیه . این فقط مسیر بی ار تی رو ببنیدی . چون مسیر های دیگه خود به خود دچار ترافیک میشن و بسته میشن .
.

دوستان اگر روزی اعتراضی بشه ، ما ایران رو همینطور که هست میخوایم . نه ایران و تهرانی ویران . پس به بانکها ، دستگاهای خودپرداز ، سازمانها دولتی ( این توضیح داره ) ، و هر آنچه در دسترس شما باشه آسیب نزدید که اولا بیفایدست و بعدا از جیب خود ما خرج تعمیرش میکنن و هم در مورد ساختمانهای دولتی که گفتم توضیح داره ، به راحتی قابل تصرف هستن و به دلیل تمرکز نیروها جهت آرام کردن مردم ، عملی جدی برای رهایی اون ساختمان انجام نخواهد شد که تمام وسایل موجود در اون سازمانها ، میتونه بالقوه یک ابزار تهاجمی بشه . به جهت امکان وجود ردیاب در هر وسیله ای در اماکن دولتی ، اصلا تلاش نکنید که چیزی رو با خودتون ببرین . چون اولا این دزدی حساب میشه و شخص معترض دزد نیست . دوما ممکنِ الکی باعث گرفتار شدن شما بشه . ضمن اینکه در نظر بگیرید در این زمانها نیروها توی خیابونها زیاد هستن و پستهای ایست و بازرسی هم زیاد .
.

اگر مسیر اصلیِ حرکت اونها بسته بشه ، اولا نمیتونن خودشون رو به محل اعتراض برسونن که این خودش یک امتیاز برای تجمع بیشتر در اون نقاطِ که باعث تقویت موج مردم در اون مکان میشه ، و هم چون مجبور میشن از پیاده رو ها حرکت کنن و نزدیک به ساختمانهای مسیر ، به همون دلیل پشت بامها که عرض کردم ، به شدت آسیب پذیر میشن و شاید گاهی بیخیال اعظام نیرو به اون قسمت بشن .
.

این رو به یاد داشته باشید که در مراحل اولیه تاکتیک اینه که اجازه بِدن مردم خودشون رو با شعار و اعتراض ، تخلیه روانی کنن . پس در زمانهایی که تازه اعتراضی شروع میشه ، کسی کاری با شما نداره تا وقتی که کمی آتیش درون شما فروکش کنه و بعد از اونه که
وارد عمل میشن .
تو رو خدا با هجوم 20 تا نیرو به طرف هزاران نفر ، فرار نکنید که فرار شما باعثِ جلوتر اومدن اونا میشه و عدم فرار شما ، باعث به هم خوردن توازن استراتژیک به نفع مردم میشه . که همتون فرار کردن های الکی مردم رو دیدین
.

نمیدونم طولانی شده و باید تموم کنم یا هنوز جا دارم . فعلا کمی دیگه ادامه میدم . وقتی اونجا مجبور بشن از پیاده رو ها حرکت کنن ، به دلیل فرود اشیای سنگین از پشت بامهای اطراف ، باید شکلی بگیرن که از بالا دچار آسیب نشن و اینکار رو با بالا بردن سپر ها به روی شرشون انجام میدم که این یعنی آسیب پذیری از پایین . به یاد داشته باشید که هر موتورِ اوونها یک ترک سوار هم داره . راننده باید حرکت کنه و در وقت لزوم ، با تسلط فرار کنه و ترک نشین او وظیفه مراقبت داره . هم از خودش و هم از راننده ای که ممکنه با فراری مناسب ، جون هر دورو نجات بده . یعنی در صورت مشاهده این وضع بدونید الان میتونید اقدام به کاری کنید که باعث اسیب اونها بشه و مجبور به عقب نشینی بشن .
.
این نیروها تا در جای خاصی مستقر نشن و نتونن وسایل لازم و پشتیبانی و تجمع کنن ، نمیتونن آرایشی بگیرن و میشن مثل کبریتِ بی خطر . نقاطی هم که امکان استقرار اونها وجود داره رو تقریبا همه میدونیم . اجازه ندین این نقاط باز بمونه. اجازه ندین در جایی مستقر بشن . در هنگام استقرار کامل است که فرمانده قدرت دستور دادن و هدایت نیروهاشو داره . نه وضعی که نیروها نمیتونن یک جا جمع بشن حالا با هر شیوه ای که میتونید و بهترین شیوه شلوغ تر کردنِ اون محلها بهشون اجازه پیوستن به هم رو ندید . جاهایی مثل چهارراهای بزرگ ( مثل 4 راه ولیعصر ) یا میدانهای بزرگ و هر جایی که اونقدر بزرگ باشه که بتونن تجمع کنن .
.
**البته نیروهای موتوری اونجا به قدری زبده هستن که حتی از پله ها با موتور بالا و پایین برن که در یکی از روزهای سال 88 به دلیل قفل شدن خیابون ولیعصر ، اونها از پله های لیلی و مجنون ( روبروی پارک ساعی ) محل رو دور زد و از یوسف آباد که کسی انتظارش رو نداشت رسیدن سر خیابون طالقانی که هدف اونجا بود .
.
دیگه طولانی شد . اینا توضیح آرایش نبود . ولی بیان برخی نقاط ضعف حریف و آشنایی شما با شیوه های فلج کننده اونها بود . باز هم ارایش وجود داره که براتون بگم . اما باید جوری جلو برم که همه جانبه مطلب رو بدونید . با دونستنِ فقط انواع آرایش ، خودتون عقب میمونید و بیان روشهای دفاع به روش قدم به قدم ، به بخشهای آخر میرسه که من اینو نمیخام . میخوام در خلال یاد گیریِ آرایش ها ، همزمان روشهای مقابله رو هم به شما انتقال بدم .
.

هر سوالی بود توی یه پست بیان کنید و حتم داشته باشید که بالاخره جواب میدم .
.
باز هم توصیه تکراری . آسیب زدن به وسایل اونها رو میتونیم آزاد در نظر بگیریم . ولی آسیب زدن به شخصی که در دست شما میفته رو هرگز توصیه نمیکنم . چون اولا از انسانیت به دوره و باعث میشه شما هم اخلاقا مثل اونها باشید . دوما به خاطر همون جریان مبادله و سوما شما از وضعیت اون نفر بی خبر هستید . چه بسا اون خودش هم مخالف رزیم باشه و شاید حتی به کسی هم آسیب نزنه چون خودش از معترضینِ . ولی در شرایطی قرار داره که نمیتونه جا خالی کنه و ترک پست و لغو دستور کنه . پس خونواده اون رو هم در نظر بگیرید که حتی با فرض اینکه اون یه ضدشورشیِ واقعی باشه ، زن و بچش گناهی نکردن که بخوان عزیزشون رو از دست بدن .
.

اولین نکته توی تز ارتش ملی ،
.
عدم ریختن خون تا حد امکان بود .
.

با ذکر چند مورد تمومش می کنم . در این مواقع شلوغی و دود و بحران و درگیری های دو طرفه و هزار چیز دیگه ، شاید از کسی بیسیمی گم بشه . تونفایی به زمین بیفته . دستبندی به زمین بفته و یا هر وسیله ای که باهاشون دارن رو گم کنن . این وسایل و خصوصا بیسیم رو اصلا در دست نگیرید . که دچار اتهام محرض نشید . ضمن اینکه اگر بیسیمی پیدا کردید ، بدونید فقط 20 دقیقه میتونید ازش استفاده کنید و جز شنود هیچ کاری باهاش نکنید . بعد از 20 دقیقه او بیسیم توسط سامانه های مخابراتیِ نظامی فقل شده و حتی در صورت خاموش کردن اون در کوتاه ترین زمان ردیابیِ نقطه ای میشه ، هم خودتون دستگیر و به ناکجا اباد میری و هم خونواده رو نگران میکنید و هم اون وسیله رو از دست میدین . بازم تاکید میکنم حتی اگر بیسیم خاموش بشه و باطریش هم دربیاد ، بازم به طور دقیق محلش شناسایی میشه .
.

اگر طولانی شد ببخشید و بدونید همچنان ادامه میدم و هر بار پر بار تر
.

همیشه منتظر مطلب جدیدی از طرف من باشید . ایندفه عامیانه نوشتم که باید ببخشید .
.

توی یه پست دیگه در جایی دیگه گفتم اعتراضات به طور پراکنده در حال شروع شدنه و شب یکشنبه پشت چهارراه ولیعصر یکی از همین کانون های بحران بود . .

.

داریم به زمان انتخاب نزدیک میشیم . هم آماده باشید و هم مواظب خودتون .

.

فدای شما
1398/03/11
M.M

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 811

• 1257

رزرو

برای اطلاع رسانی های بعدی . ** به دلیل استقبال کم و نداشتن هیچ پستی که اقلا توی بیشتر دیده شدنِ تایپیک میشه . فعلا مطالب ضدِ ضدشورش رو متوفق میکنم** و سعی میکنم کسشعر بزارم بلکه بیشتر دیده بهش !!!! .

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

.

اگر 20 نفر و بیشتر حامی توی سایت داشتم تا به نامه با اسم همه ارسال کنیم ، شاید امکان وی ای پی شدن برای کارهای موثر تر و باز گذاشتنِ بیشتر دستم برای توضیحات تهاجمی بود ، خیلی خوب و بود بهتر میتونستم جلو برم . بدون ترس از حذف شدن و پاک شدن تایپیک و نداشتن عکی غیره میتونستم باهات خیلی بیتر لو برم به یه کلاس به معنای واقعی بسازم . ولی فکز نکنم حتی 10 نفر دهم ئحامی داشته باشم ، چه برسه یه 20 و بیشتر !!!! تمام سلاحهای رایج رو یاد میدادم و درس حرکاتِ 40 گانه تونفا ازافه میشد .

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 3

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

رزرو

برای اطلاع رسانی های بعدی د د فقط همین قسمت رو بخون . ولی خدایی حتما بخون . همین 1 پارگراف.خدایی میبینید و پست نمیزارید ؟؟مقدار بازدید تا الان 648 تا هست . نظرها اما 3-4 تا . یعنی اگر کسی بخواهد محاسبه ای که برای استفاده از اون روی براندازی رژیمی که همه ازش نفریت داریم ، هیچ برآوردی نمیشه کرد. چون همه فقط تماشاچی هستن ( بلانسبت دوستانی که چه با نظرهاشون و چه به روشهای دیگه حمایت میکنن ) . اگر کسی بخواد حرکتی شروع کنه ، نمیتونه یه جامعه آماری برای کاری که میخاد انجام بده داشته داره . و نمیدونه پشتش چند نفرن خواهند بود . تعدادِ پستهای اینجا یعنی پیدا کردن همون درصد از مردم ، و حتی بیشتر و خیلی بیشتر ولی اینطوری حتی نمیشه محاسبه کرد . همه تغییر رو میخوایم . اما فقط میخوایم . جرات حرمت به سمت خاسته رو اما نداریم . چه برسه به حرکت. ولی نداشتن دلگرمی و ضمن اون نداشتن حرکت ، علت اصلیِ باقی ماندن در همین وضعیت است . خفقان .رعب و وحشت . انضوای جهانی . انواع کارشکنی و بدعهدی ها . پُر شدن با افکار اسلامیسم . مشکلات شدید اقلصادی و بی ارزش شدن پول ملی به شکل خطرناک حتی برای 1 سال دیگه هم نمیشه برنامه ریزی کرد . چه برسه به هدفهای بلند مدت. افزایش فحشای اجباری . ناتوانیِ جوانان در ارتباط با جنس مخالف ( که برای ما شده بازیِ موش گربه ولی در باقیِ جهان یه چیز معمولی و بدونِ دردسرهِ ) . پس واقعا مردم وضع فعلی رو ایده آل میدونن؟؟؟ یعنی چون ایده آل رو نیدین و حسش نکردن ؟ یا اشکال جای دیگست ؟ اینطوری حتی نمیشه یه برنامه ریزی کرد . توی شهوانی مخالفترینهای ج.ا.ا وود داره . اما اینجا هم نمیشه محاسبه کردن پشتت چندتا ستون داری ........ .

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

تکمیلی کوتاه از گوشه ای از تاپیک

ببینید کم کم دارم میرم توی فاز مقابله . . خیلی نا محسوس . شاید حالا که توی 10 قسمت و 1 تایپیک تا حدی نشون دادم چی هستیم ( مردم همه با هم ) و با اطمینان کامل از عدم حمله ی خارجی و درسهای دفاع و سردر گم کردن نیروها داره گفته میشه و هنوز نیازی به وسایل دست ساز که خطر داره نیست .

. استفاده نا به جا و بدون تاکتیک از وسایل دست ساز که ایجاد خطر عمومی کنه ، ممکمنه به بیگناهی مثل خودت هم آسیب بزنه . پس اونها مال وقتیه که تونستیم توی دسته های کوچیک گیرشون بندازیم و یا خلع سلاح و تسلیم باید بشن اگر جونشون رو دوست دارن ، یا اتفاقی بد برای اون دسته ای که گیر افتاده پیش میاد ، اما به صورت کنترل شده و تاکتیکی . . به اونجا هم میرسیم . اول باید نباید ها رو بدونیم و بعد از آگاهی کارهای آخر رو هم به نوعی به شما منتقل خواهد شد که
.

نقض قوانین سایت نشود .

ـــــــــــ

• 3

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

ممنون

دوستان ممنون از بازدید ها و پسنها بیشمار شما . واقعا خیس عرق شدم از شرمندگی

ـــــــــــ

• 3

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

تغییر مطلب

فکر کنم توی این مطالبم کمی هم مطلبّ سکس قاطی بزنم تا نظر بیاد زیرش . رک و روراست بیای جلو کسی تحویل نمگیره .برای همین گاهی باید فیک شد !!!!

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

سپاس

نقل از: ایران_جان مشکل اینه که تا تایپیمهای شما رو باز میکنن ، ستونی بلند از نوشته میبینن و بیخیالِ خوندنش میشن . در حالی که **نمیدونن اگر بخوننش ، عین یه داستان جذابه . ولی خیالی نیست** . ما که استفاده میکنیم . دمت گرم . . کاش دوستان هم استفاده میکردن . ولی نه زن هستی و نه سکس مینویسی که ایجا پر بشه از کس لیس . بلانسبت بقیه . توقع بیشتر خداشته باش

سپاس از بادید شما از مطلب و خوشحالم که مطالبم رو اینطور قضاوت کردی . ممنون از نظر شما

ـــــــــــ

• 0

• wrecked_erny  

• عضو از 1398/3/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 505

• 857

:)

:)

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

همونم عشقه

نقل از: wrecked_erny :)

:) :) :) :)

ـــــــــــ

• 1

دیر به دیر آپ می‌کنی...

دیر به دیر آپ می‌کنی...

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

رفیق ... طرفدار ؟؟

نقل از: کیر ابن آدم دیر به دیر آپ می‌کنی...

من تو که خوب با هم دوست بودییییم . ولی میخوام بگم بازدید ازین مطالب زیاده . ولی بهرهوری کم . چرا چیزی رو جایی بنویسم که بهمیتش فقط برای عده ای دوست و اشخاص خاصِ . بازدها رو ببین . نظرها رو ببین و یعنی همه کاملا بلدن شدن و سوالی ، ملطبی بهتر از مطلب من که تایپیکو مامل کنه . نظری درباره یه روش بَدِل . هیچی نیست ؟؟؟ خوب کم کم آدم سرد میشه رفیق . چیزی که فقط 1000 بازیدی براش ثبت میشه ( اونم نصفشون که نصفه نیمه میخونن ) و هیچ پستی واردش نمیشه ، چه تاثیر گذاری خواهد داشت؟؟ حتی به 20 در ده میلیون هم نمیرسه . .

تایپیک گذاشتن هم که دیدی چقدر سخت شده . حالا ما راهی پیدا کردیم که بتونیم تایپیک بزاریم . اما فقط برای شما abbbcc و چند تا دوست دیگه که مشخص هستن . که اونها هم از پست گذاشتن پرهیز میکنن و مطلبِ مفیدِ غیر هرزهِ نگاری شده ، همش میره پایین و دیده نمیشه . .

ولی لطف بچه هایی که همیشه حامی بودن رو هم نمیشه نادیده گرفت

.

با با یه کمی زن و سکس قاطی کنم شاید بهتر جواب بده !!!!

ـــــــــــ

• 0

اصولا تو این سایت به غیر از تاپیکای فان و دروهمی...

اصولا تو این سایت به غیر از تاپیکای فان و دروهمی سکسی و گه گداری باقی تاپیکا، کمتر تاپیکی پیدا می‌شه که زیرش بحث شروع بشه. ضمن این که توجه کن. این مطالب چیزایین که ماها ازش سر رشته‌ای نداریم. به شخصه زیاد با اینجور مطالب رو به رو نشدم.

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

همینتم عشقه.

نقل از: کیر ابن آدم اصولا تو این سایت به غیر از تاپیکای فان و دروهمی سکسی و گه گداری باقی تاپیکا، کمتر تاپیکی پیدا می‌شه که زیرش بحث شروع بشه. ضمن این که توجه کن. این مطالب چیزایین که ماها ازش سر رشته‌ای نداریم. به شخصه زیاد با اینجور مطالب رو به رو نشدم.

همینم که گه گاه یادی از ما میکنی یعنی سالاری . کم کاری از منم هست . باید خودمم بیام توی تایپیکهای شما و پست بزارم . ولی چون خودم بازدید ندارم اگر ده تا پست بزارم مال خودم دوباره اوت میشه . اما خوی گه گداری هم پست برای همه گذاشتم کم یا زیاد . دیگه باید ببخشی.

ـــــــــــ

• 1

انسان و کاردان

از خوندن پست های شما لذت میبرم و تمامی پست های شما رو دنبال میکنم

قاطعیت و کاردانی، در کنار توصیه های انسان دوستانه

اونقدر کامل و حرفه ای مینویسید که نیازی به سوال نمیبینم و چون سواد درستی ندارم؛ از اظهار نظر بیربط خودداری میکنم

کاش طرز کار با انواع اسلحه های عرف رو، همراه با عکس هم آموزش بدید. البته اگه صلاح میدونید

همیشه یکی از آرزو هام این بود که تکاور بشم (مثل همون مهارت هایی که شما دارین) ولی بخاطر مشکلات جسمانی که دارم این آرزو برام عملی نشد

برای شما آرزو ی بهروزی میکنم

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

به طور کامل

نقل از: amirmohammad_mahdavi

اونقدر کامل و حرفه ای مینویسید که نیازی به سوال نمیبینم و چون سواد درستی ندارم؛ از اظهار نظر بیربط خودداری میکنم

کاش طرز کار با انواع اسلحه های عرف رو، همراه با عکس هم آموزش بدید. البته اگه صلاح میدونید

همیشه یکی از آرزو هام این بود که تکاور بشم (مثل همون مهارت هایی که شما دارین) ولی بخاطر مشکلات جسمانی که دارم این آرزو برام عملی نشد

به طور کامل کار با اقلا 20 نوع سلاح رو بلدم . ولی قانون عدم ترویج خشونت بهم اجازه یاددادن نمیده . وگرنه فیلمهاش رو هم ساختیم و یه مجموعه از قبل اماده داریم . شما همین که پیگیر مطال هستی ما رو خوشحال میکنه . در زمینه جنگ افزار هم یه رچ بکن هم طریقه استفاده رو میبینی و هم روشهای باز بسته کردم همه سلاحها توی اپارات هست.فدای تو دوست من

ـــــــــــ

• 0

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

ضمنا

نقل از: amirmohammad_mahdavi

ضمنا رفیق سواد به مقدار علم هر کس نیست . سواد یعنی شعور اجتماعی که به نوشته ای که ازت دیدن ، دیدم خیلی هم با سوادی .جمالت رو عشق است.

ـــــــــــ

• 0

• اتشی۲  
  • عضو از 1397/11/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 37

مطالب شما خیلی خوب هست.ادامه بدید

مطالب شما خیلی خوب هست.ادامه بدید

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

بالاخره کی خودشو نارضی میدونه .

همه راضی هستن و همه چی آرومه ؟ . فقط همین قسمت رو بخون . ولی خدایی حتما بخون . همین 1 پارگراف. خدایی میبینید و پست نمیزارید ؟؟مقدار بازدید تا الان 648 تا هست . نظرها اما 3-4 تا . یعنی اگر کسی بخواهد محاسبه ای که برای استفاده از اون روی براندازی رژیمی که همه ازش نفریت داریم ، هیچ برآوردی نمیشه کرد. . چون همه فقط تماشاچی هستن ( بلانسبت دوستانی که چه با نظرهاشون و چه به روشهای دیگه حمایت میکنن ) . اگر کسی بخواد حرکتی شروع کنه ، نمیتونه یه جامعه آماری برای کاری که میخاد انجام بده داشته داره . و نمیدونه پشتش چند نفرن خواهند بود . تعدادِ پستهای اینجا یعنی پیدا کردن همون درصد از مردم ، و حتی بیشتر و خیلی بیشتر ولی اینطوری حتی نمیشه محاسبه کرد . همه تغییر رو میخوایم . اما فقط میخوایم . جرات حرکت به سمت خاسته رو اما نداریم . چه برسه به حرکت. ولی نداشتن دلگرمی و ضمن اون نداشتن حرکت ، علت اصلیِ باقی ماندن در همین وضعیت است . خفقان .رعب و وحشت . انضوای جهانی . انواع کارشکنی و بدعهدی ها . پُر شدن با افکار اسلامیسم . مشکلات شدید اقلصادی و بی ارزش شدن پول ملی به شکل خطرناک حتی برای 1 سال دیگه هم نمیشه برنامه ریزی کرد . چه برسه به هدفهای بلند مدت. افزایش فحشای اجباری . ناتوانیِ جوانان در ارتباط با جنس مخالف ( که برای ما شده بازیِ موش گربه ولی در باقیِ جهان یه چیز معمولی و بدونِ دردسرهِ ) سیستم تخمیِ آموزشی . پس واقعا مردم وضع فعلی رو ایده آل میدونن؟؟؟ یعنی چون ایده آل رو نیدین و حسش نکردن ؟ یا اشکال جای دیگست ؟ اینطوری حتی نمیشه یه برنامه ریزی کرد . توی شهوانی مخالفترینهای ج.ا.ا وود داره . اما اینجا هم نمیشه محاسبه کردن پشتت چندتا ستون داری ........ .

یعنی تغیر آری . اما بزار همسایه خسارت ببینه . من بعدش میرم فقط استفاده !!!هیچ حرکتی نمی کنم تا بغلیم شروع به حرکت کنه . بعد دنبالش راه میفتم بین راه یه جایی قالِش میزارم !! یعنی وسیله بدنی دیگه باشه جلوی گلوله برای آسایش من !! . یعنی خالی موندن زمینی توی وقت مسابقه و دوباره سرکوب دوباره سرکوب و دوباره سرکوب .

ـــــــــــ

• 0

• 01s.h  

• عضو از 1397/5/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 2

دوست عزیز درود ممنون از وقتی که میزاری

دوست عزیز درود ممنون از وقتی که میزاری

ـــــــــــ

• 1

• Niloofaraneh00  

• عضو از 1395/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 176

• 276

مرسی

مرسی

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

دوست عزیز

نقل از: 01s.h دوست عزیز درود ممنون از وقتی که میزاری

به خدا درد پست نیست . درد همینه که تغییر رو همه بخان . اما هیچکس در راستای به وجود آوردنش ححرکتی نکنه . سپاس از نظر شما (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «