داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

نه به خودارضایی

1399/09/02

اون مایع با ارزش منی رو که همه میریزن تو دستمال و چاه ، آب حیات ما هستش که بحث فلسفیش که از شرق آسیا بگیر تا آمریکا ( سرخپوستا ) تاکید بر حفظ این مایع داشتن و به طور رمز تو تمام کتب فلسفی و دینی بهش اشاره شده
دوما که میگن فرق جق و سکس چیه هر دوش ارضا میشی
حتی فرق ارضا و انزال و ارگاسم که سه تا چیز متفاوته رو نمیدونن
چون اکثرا سکس نداشتن نمیدونن فرق سکس و جق چیه
یا اگرم سکس بوده یه blowjob سه چهار دقیقه ای بوده
یه دختر گردنشونو بوس نکرده ببینن بالا پایین شدن ضربان قلب و هورموناشون چجوری میشه 😁
حالا چرا به این چیزا ربطش دادم بعدا بیشتر توضیح میدم
ببین رفیق اکثرا اینجا عوارضشو دیدن اوناهم که میگن ندیدیم خودشونو به اون راه میزنن
از گود شدن زیر چشم ریزش مو تق تق صدا دادن استخونا ضعیف یودن زانوها تا عوارض روحی و زشت شدن چهره همه ام خوب میدونن چی میگم
ببین ۵۰-۵۰ برو جلو با علم ، همه چیزو با علم نبر جلو چون علم الان علم کثیفه و سیاهه علم سنتی یا علم حتی الهی هم پیش ببر جلو
—-
حالا اینو بگم من موهام کامل شروع به در اومدن کرده ببین نتیجه سالها ریختن انرژی حیاتی و مواد مغذی ای که هیچ جا نمیتونی گیر بیاری و بدن دهنش سرویس میشه که بسازه اونو از تمام خودش میزنه و اونو میسازه تا یکی مثل خودتو تو این دنیا بیاره این انرژی اینقدر قویه که یه دونه از اون اسپرم ها میتونه هیتلر بشه یکی انیشتین
از همه ی اجزای بدن ، داخل مایع منی وجود داره از چشمات بگیر تا مو و ناخن همه چی برای اینکه هر کدوم از اجزای بدن کد ژنتیکی خودشونو دارن و برای بچه ای که میخواد به وجود بیاد لازمه
من واقعا داشتم کچل میشدم از سال ۹۴ داشت میریخت خدارو شکر با استفاده از انرژی و اراده ای که حفظ مایع منی یا همون انرژی جنسی به ادم میده سیگار و ماری جوانارو هم ترک کردم ۸ سیگار و ۲ سال ماری
دو تا سم خطرناک که خودشون به انرژی جنسی و جسمی ضرر میزنن حالا فکر کن کنارش خودارضایی و کماکان سکس هم بود که الکی هدر میرفت برای ۵ ثانیه لذت (زجر به نظرم )

• از ۹۷ گذاشتم کنار همزمان با هم البته بگم که با شوک عصبی روبه رو شدم به خاطر دلایل اعتیادی که همه میدونن
  • اما الان اعتماد به نفس هرکولو دارم
  • موهام مجدد داره داره میاد به صورت خیلی زیاد و تیغ تیغی طوری مثل ته ریش
  • عضلاتم مثل خرس شده
  • ضعف چشمام عالی شده داره روز به روز بهتز میشه
  • چون من شبکیه چشمم هم آسیب دید اگر سرچ کنی میفهمی solar retinopathy آسیب دیدگی آفتاب سوختگی شبکیه چشم که مهمترین جای چشم هست و دکترا جواب کردن گفتن شانس بیاری بدتر نشه ،بهتر که فکرشم نکن بشه
  • اما معجزه شد و چشمام کامل خوب شد و حکمت اینکه چشمام اینطوری شد این بود که من خودارضایی و سیگار و ماری رو بذارم کنار هیچی بی حکمت نیست رفیق
  • و بدون اگر میخوای خوب شی یکبار هم نباید نه پورن و نه خودارضایی کنی حتی یه بار ببین خدا چجوری کمکت میکنه
  • جسمت خوب میشه کامل همه عوارض اما زمان میبره ۶ ماه تا یکسال ، اینکه میگن ۹۰ روز به نظر من ۹۰ چرته ! چون تازه بعد از ۹۰ روز شما از طبقه منفی ۹۰ روز میرسی به طبقه همکف تازه و تازه کارت شروع میشه
  • و تنها من نیستم که موهاش در اومده کسی میشناسم که ۳۳ سالشه نزدیک ۳۴ موهای اونم بخش زیادیش برگشته تو ۸ ماه
  • از روغن استفاده کن من خودم روغنم استفاده میکنم سه ماه اول یک روز در میون و واقعا یک ریع تا بیست دقیقه باید خوب و آروم ماساژ بدی پوست سرتو نه اینکه فقط بریزی روغن روش دو ساعت بمونه بعد بشوری اگر میتونی بده مادرت ماساژ بده دست مادرا شفاست ❤️ من اینکارو میکنم روغنایی هم که استفاده میکنم اینه روغن کندش اصل نه کسشرای بازاری و روغن سیاهدونه
  • تغذیتو خوب کن مثل خرس گوشت بخور اگرم گرونی و اینا اذیت میکنه برو بیرون کبابی گوشت گوساله و گاوم نخور سردیه
  • جیگر گوسفند مخصوصا عالیه هفته ای یکی دوبار بیشتر نه وگرنه آهنت میره بالا
  • کباب حتما بخور #gocarnivore #carnivore اینارو سرچ کن
  • لبنیات شروع کن
  • گیاهخواری اصلا نکن کسشرترین چیزیه که سیستم داره برای ضعیف کردن ادما مخصوصا مردای جامعه میکنه تو کل دنیا مثل سیگار ، پورن و خودارضایی و کم تحرکی چیزایین که نابود میکنه ادمو
  • بعدشم برای ترمیم استخونا اینی که میگم خوار مادر تمام مواد مغذی ای هست که میتونی گیر بیاری تو دنیا و در دسترس هستش هم استخونات هم اینقدر مواد مینرال و آلی داره که تو کوتاه ترین مدت ترمیمت میکنه
    -برو قلم شتر بگیر با دو بسته پای یه قابلمه نسبتا بزرگ اینارو با اب سرد بریز توش پیاژ و زرد چوبه و کلی ادویه جات مورد علاقتو بریز توش زیرشو روشن کن بذار بجوشه بعد از یکی دوساعت درشو بذار بعد ۲۴ ساعت اینا زیرشم شعله پخش کن بذار - بذار ۲۴ ساعت زیرش روشن بمونه اروم تمام موادشو به اب میده و بعد از ۲۴ ساعت خاموش کن از صافی رد کن از این لیوانای کاغذی یه بار مصرف بگیر بریز تو اونا بذار تو فریزر - هر روز یکیشو در بیار گرم کن با آبلیمو بخور
  • اینی که بهت گفتم خوار مادر هر چی تغذیست
  • خلاصه که داداش سرتو خودتو گول نزن ایزی مود و بدون پورن زدن و با پورن زدن
  • حتی یکبارشم ضرر داره این کاره پلید و خوارکسه که زندگی همه رو گاییده
  • تغذیه زیاد ۵ بار در مثلا و مقوی نه تغذیه کسشر ، ورزش ( از همه مهمتر ) ، فعالیت
  • و گوش ندادن به اخبار و حرفای علمی کسشر
  • منظورم علم سیاهه
  • حالا کارا و تجربه ها دیگه که کلا منو از این رو به اون رو کرد دوباره مینویسم میذارم
  • یادت باشه اون آب ، آبه حیاته 🙏🏻 جاش تو دستمال نیست
  • من الان تو روز هر چقدر هم فعالیت جسمی ذعنی داشته باشم بین ۳ تا ۵ ساعت اگر خیلی زیاد بشه ۵ ساعت تازه ، میخوابم
  • انرژی ده تا خرسو دارم خسته نمیشم

ببخشید طولانی شد ولی لازم بود…حالا هی برین جق بزنین !

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-22 01:11:30 +0330 +0330

یه سر به بخش سکسولوژی بزنید خود ارضائی مردان در حداقل ده تاپیک از دیدگاه علمی و پزشکی بررسی شده. یعنی پزشکان متخصص راجع بهش مقالاتی نوشتن که ترجمه شده و اینجا قرار گرفته حرفهای شما مثلا آسیب به چشم پایه علمی نداره…

3 ❤️

2020-11-22 01:14:52 +0330 +0330

قلم شتر باچی ؟

0 ❤️

2020-11-22 01:17:38 +0330 +0330

بازم مطالب طولانی

1 ❤️

2020-11-22 01:19:50 +0330 +0330

↩ shahx-1
خیلی چیزا پایه علمی نداره ولی واقعیته، مثل انرژی درمانی و …

1 ❤️

2020-11-22 01:27:09 +0330 +0330

↩ afshin_j
یعنی دانشمندان روی گروه های مختلف انسانی تحقیق کردن و چشم هر فرد در فواصل زمانی معاینه شده آثار خود ارضائی به دقت بررسی شده به شما پیشنهاد میکنم به بخش سکسولوژی سایت سر بزنید و مقالاتی که کاربر اسکلت حشری در اینجا قرار داده رو مطالعه کنید در تمامی موضوعات از ترک خود ارضائی گرفته تا اثرش بر روی بدن مرد یا زن از بعد روحی و روانی مقالاتی که توسط متخصصین اورولوژی آمریکایی و انگلیسی نوشته شده در سایت موجوده . بحث حرف و شنیده ها نیست که شاید درست باشن شاید غلط علم پزشکی مدتهاست داره رو بدن انسان تحقیق میکنه و رشته ای تخصصی به نام سکسولوژی که از رشته های پزشکی هست دقیقا به همین موضوعات پرداخته…

0 ❤️

2020-11-22 01:28:03 +0330 +0330

↩ LADY___RONAAK
درست طولانی بود ولی ارزششو داشت

1 ❤️

2020-11-22 01:38:16 +0330 +0330

بزرگوار اولا این مطالبی که فرمودید غیر علمی و پزشکی بود
دوما شما اول تشریف ببرید تلفظ صحیح کلمه جلق رو بیاموزید بعد بیا ادعای فضل فرما
با تشکر

1 ❤️

2020-11-22 01:42:49 +0330 +0330

↩ zrbrik
قلم شتر با دو بسته بال

0 ❤️

2020-11-22 01:44:27 +0330 +0330

زیاد بود و چرت
ممنون

0 ❤️

2020-11-22 01:46:08 +0330 +0330

↩ Covid19
شما تشریف ببرید بر پایه علم پزشکی جللللللللق بزنید تا کامروا شوید

0 ❤️

2020-11-22 01:47:44 +0330 +0330

ممنون، با اکثر اش موافقم، مخصوصا گیاهخواری نکردن.
و اینکه بشدت موافق جق نزدنم،
البته هنوز نتونستم ترک کنم، اما این پست ات بهم روحیه داد
امیدوارم بتونم کلا بذارم اش کنار.

1 ❤️

2020-11-22 01:51:49 +0330 +0330

↩ afshin_j
بزرگوار یاد بگیر بجای توهین گوش کنی و بیاموزی
جلق زدن کار بچهایی چون شماست برادر
شبت خوش

0 ❤️

2020-11-22 02:46:23 +0330 +0330

كسشرررر
درسه كه جق زياد خوب نيس ولي يه ذره تحقيق كني ميفهمي اون مايع انرژيش اندازه يه وعده غذايي هم نيست الكي ربط نده به dna و اين چرت پرتا
خود سكس هم اگه زياد باشه خار مادر بدنتو ميگاد ورزش هم زياد باشه ريكاوري خوب نكني داغون ميشي پس داداش از جق غول نساز
هرچيزيو باس ب اندازه باشه

1 ❤️

2020-11-22 02:51:50 +0330 +0330

متن جالبی بود ولی توی خیلی از مقاله ها گفتن که خود ارضایی ربطی به گودی چشم و غیره نداره . درمورد ریزش مو و ضعیفی چشم باید بگم که شاید بالای ۵۰ درصد نوجوون ها انجام میدن ولی چرا تعداد کچل و عینکی ها کمه. البته بگم که اعتیاد بهش بده کلا زیاده روی تو همه چیز بده.

0 ❤️

2020-11-22 07:23:53 +0330 +0330

↩ afshin_j
ممنونم . بال مرغ منظورته ؟؟؟

0 ❤️

2020-11-22 11:12:16 +0330 +0330

↩ zrbrik
بله

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom