نوکیسه + عکس

نوکیسه گی را اینگونه تعریف کرده‌اند. قشری که از لحاظ درامد به طبقه بالا ولی از لحاظ فرهنگ به طبقه بسیار پایین جامعه و حتی نزدیک به لمپن‌ها، لمپن‌های فرهنگی!

علاقه بسیاری به خودنمایی, دیده شدن عرض اندام و نوچه پروری دارند.

نوکیسه ها, از یک طبقه اجتماعی مبدا به یک طبقه اجتماعی مقصد پرتاب شده اند.
این پرتاب ناگهانی بر اثر یک اتفاق با استفاده از رانت، دلالی، ارث، موج‌سواری و شرایط و التهابات اقتصادی رخ می دهد.
آن ها، دیگر نه خود را به طبقه اجتماعی مبدا متعلق می دانند و نه با جایگاهی که اکنون کسب کرده اند، آشنایی دارند.
یعنی از گذشته خود نفرت و از اکنون خود ترس و احساس حقارت دارند.

نوکیسه برای این که به طبقه سابق خود ثابت کند که دیگر به آن ها تعلق ندارد و همچنین برای غلبه بر احساس حقارت خود در مقابل طبقه جدیدی که به آن پرتاب شده است، مجبور به تظاهر است و ساده ترین راه برای تظاهر، خرید دیوانه وار کالاهای لوکس، نمایش عروسی ها، میهمانی ها و خانه های آن چنانی شان است.
اما فاجعه اصلی از جایی آغاز می شود که ما، فیلم و عکس عروسی ها، میهمانی ها، اتوموبیل ها و خانه های آن ها را از طریق پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی برای همدیگر ارسال می کنیم.

ما با این کار به مزدوران تبلیغاتی آن ها تبدیل می شویم که بی مزد و منت ، به هدفی که آن ها دارند نزدیکشان می کنیم. آن هدف چیزی نیست جز تظاهر و دیده شدن. جاهلان عصر جدید نوچه های جدید لازم دارند.
عده ای با موبایل های شان، عکس و فیلم آن ها را به اشتراک می گذارند و افتخار نوچگی آن ها را پذیرا می شوند.
بسیاری از آگاهان از نوکیسه ها متنفرند. زیرا می دانند نوکیسه ها بر خلاف سرمایه دارهای واقعی و قشر ثروتمند سنتی، سرمایه خود را نه در کار آفرینی که در دلالی صرف می کنند.
آن ها منابع مالی جامعه را بر اساس بی لیاقتی به دست گرفته اند و بر این تنفر دامن می زنند.

اما فاجعه بزرگ تر وقتی رخ می دهد که هنگام تماشای فیلم عروسی ها و پارتی های این دسته، به جای آن که به فکر پس گرفتن حق خود باشیم، خودمان را جای این افراد می گذاریم و بر زندگی سطحی و انگل گونه این افراد حسرت می خوریم.

ـــــــــــ

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

...

...

ـــــــــــ

• 0

• uouo72721  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 566

• 1388

ب درزت ک

ی لحظه فک کردم داری جامعه شناسی فیلم هیولای مهران مدیری انجام میدی ب هر حال هرکسی دوس داره اوج بگیره ولی ضمن این باید پایبند ب اصول جامعه باشه و اخرش اینکه تقلید کارمیمونه خخ

ـــــــــــ

ممه هام ارزش هزاران لایک دارن پس بالایکتون خوشحالشون کنین

• 4

• ALFA777  
  • عضو از 1398/7/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 1

من امروز با یکیشون برخورد داشتم..متنفرم از این شهر...

من امروز با یکیشون برخورد داشتم..متنفرم از این شهر که پر از آدم های نوکیسه هست...

ـــــــــــ

• 0

• nimaplay  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

مفعول از یزد

سلام 26 سالمه فاعلم یه مفعول از یزد میخوام ساپورت هم میکنم ای دی تلگرام Subzero2020@

ـــــــــــ

• 0

• nimaplay  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

مفعول از یزد

سلام 26 سالمه فاعلم یه مفعول از یزد میخوام ساپورت هم میکنم ای دی تلگرام Subzero2020@

ـــــــــــ

• 0

نقل از: nimaplay

نقل از: nimaplay سلام 26 سالمه فاعلم یه مفعول از یزد میخوام ساپورت هم میکنم ای دی تلگرام Subzero2020@

توی همچین تایپیکی دنبال کون میگردی؟

ـــــــــــ

• 1

یه روز

یه روز یه نو کیسه میره کتابفروشی واسه کتابخونش کتابای فلسفی باکلاس بخره تا پزشو بده کتابفروشه که متوجه سواد و سطح معلومات کم طرف شده بود بهش میگه جناب فکر کنم این کتابا واسه شما کمی سنگین باشه طرف با نخوت خاص خودش میگه اشکالی نداره رانندم هست کمک میکنه ببریمشون

ـــــــــــ

امضا نمیکنم

• 1

خدایا روامدار که گدا معتبرشود/گرمعتبرشود...

خدایا روامدار که گدا معتبرشود/گرمعتبرشود زخدابی‌خبرشود

ـــــــــــ

• 0

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1095

• 2626

به به

عالی بود... مخصوصا کاریکاتور آخر... باورت نمیشه چقدر زیاد ملاقات کردمشون...

ـــــــــــ

همه از خاکیم و بر فاک میرویم

• 0

نقل از: jim_jefferies

نقل از: jim_jefferies عالی بود... مخصوصا کاریکاتور آخر... باورت نمیشه چقدر زیاد ملاقات کردمشون...

خیلی هم زیاد شده این موضوع

ـــــــــــ

• 1

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2893

• 3092

مرسي خوب بود

متاسفانه همه ما دور و برمون داريم همچين افرادي! حال بهم زن و خودخواه و

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 0

من از روییدن خار سر دیوار دانستم
که ناکس کس نمی...

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمی گردد از این بالا نشینی ها

من از افتادن سوسن به روی خاک دانستم که کس ناکس نمی گردد ازاین افتان وخیزان ها

ـــــــــــ

• 0

• Rahim50017  
  • عضو از 1398/4/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 13

خوب حق مطلب رو ادا کردی عالی بود شاید به خودمون...

خوب حق مطلب رو ادا کردی عالی بود شاید به خودمون بیایم و این زالو صفت هارو بزرگشون نکنیم ضمنا کاریکاتور اخرش هم قشنگه

ـــــــــــ

• 0

• kojdeh1  

• عضو از 1398/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 36

عااالی

واقعا لذت میبرم از مطالبت توی این فضای فیک دیدن مطالبی اینچنینی مثل رسیدن به یه سرچشمه توی یه کویره

ممنونم ازت

لطفا بازم ادامه بده یدن توجه به ظر بعضی از این صاحب نظرهایی که فقط و فقط و فقط با کله پایین فکر میکنن

ـــــــــــ

در جستجوی کسی که دوستی خالص و اعتماد و حیثیت و رازداری براش اهمیت داره

maxim121@

• 0

نقل از: kojdeh1

نقل از: kojdeh1 واقعا لذت میبرم از مطالبت توی این فضای فیک دیدن مطالبی اینچنینی مثل رسیدن به یه سرچشمه توی یه کویره ممنونم ازت لطفا بازم ادامه بده یدن توجه به ظر بعضی از این صاحب نظرهایی که فقط و فقط و فقط با کله پایین فکر میکنن

لطف داری دوست من

بله متاسفانه سایت خیلی کاربر فیک و بی غیرت داره

ـــــــــــ

• 0

• saeed8036  
  • عضو از 1394/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 41

نمونه بارزش همین حاجی دولدار خودمون که از بس عقده...

نمونه بارزش همین حاجی دولدار خودمون که از بس عقده دیده شدن داره بعد از هر سکس پولی که میکنه میاد عکساشو می‌ذاره. در حالی که مطمئن هستم هیچ لذتی نداره اون سکس چون جفتشون میدونن به خاطر پوله

ـــــــــــ

ممه میخوام

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

داستانی می خوانید که نویسنده آن از نویسنده های مطرح سایت یا دوست شما است و از داستان خوشتان نمی آید. واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «