نویسنده‌های فیک

• kalaffff  

• عضو از
    1398/8/20

• پست‌ها: 2

• 8

به طرف گفتن وقتی اسیر دژمن شدی چیکارت کردن؟ طرف گفت بهمون گفتن یا میکشیمتون یا میکنمیتون.
به طرف گفتن با تو چیکار کردن؟ طرف گفت منو کشتن!

یارو مهران رو به خاطر لایک فیک با کل داستاناش پرت کردن از سایت بیرون حالا واسه ملت تیریپ خودم حذف کردم برداشته زاررررررت تازه قراره کتاب چاپ کنه! زاتاقاررررررت

داداش تا این حد ملتو خر فرض کردن خعیلی ضایع‌ست. در سکوت حذف میشدی کمتر ضایع بود. فیک بازیت لو رفته جمعش نکن دیگه که بوش بیشتر پخش میشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ashegh_pishe  
  • عضو از 1398/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 2

دقیقا کجایی

نقل از: kalaffff
نقل از: Annahita
نقل از: kalaffff گفتم که طرف از پارسال شروع کرده اکانت فیک ساختن.با اسمای مختلف و زمانای مختلف.نود درصد طرفداراش هم خودش بود.حالا این وسط یه عده هم فریب خوردن که این کسیه واسه خودش.هنوزم نفهمیده اکانتای فیکش چطوری لو رفت.نخواهد هم فهمید تا دوباره اگه اومد رسوا شه
خب چه ارتباطی داره آقا ما از داستانش لذت میبریم چیکار به لایکاش داریم؟

از نظر خیلیا هم داستاناش چرت بود.حالا اگه واست مهم نیست نود درصد طرفداراش خودش بودن و حتی شاید خودتم یکی از اون نود درصد باشی دیگه به من ربطی نداره.اما من میزنم تو پوز جماعت چند اکانته فیک‌باز.چون غرورم اجازه نمیده کسی گاگول ببینه منو

نیوشا کجایی دخیخا کجاااااااایی ؟؟ (preved) (preved) کلاف جون اون لیزنویس هم از زمان کونکونک نوشتناش اکانت داشت تا الان (rolling) کاش بودیا میدیدیااا (preved) آدمای داستانش هرکدوم اکانت داشتن زیر داستان از دوجنسه خان تشکر میکردن (rolling) (rolling) (dash) کلاف جون کاش بودیااا میدیدیاااا بی بیلیط میرفتی سینما انگار (wanking)

ـــــــــــ

• 0

• Sexybreasts  

• عضو از 1398/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 564

hisSs

چقدر درگير مهرانى. تاپيكتو ديدى ؟؟؟؟؟ به نظر خودت زشت نيست ؟؟؟؟؟ فعلا اونى كه داره به فاك ميره شمايى (cool) خوب شما با هر شخصى مشكل دارى ميتونى بهش تكست بدى. (rolling)

ـــــــــــ

HaLf deViL HaLf AngeL

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ایدز دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «