نکات آموزشی جنسیهربار که با یک شريک جنسی جديد وارد رابطه میشوید در معرض تمام بيماری هايی که او و شرکای جنسی قبلی اش داشته اند قرار میگیرید .


رابطه امن رابطه ایست که همیشه با یک شخص صورت گیرد.


ـــــــــــ


 • 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

قاعدگی


← گرما به رفع درد قاعدگی کمک میکند میتوانید روی شکم و کمر کمپرس گرم بگذارید یا اینکه حمام آب داغ بگیرید.

درد قاعدگی معمولا در دختران لاغر اندام شدید تر بوده و علت آن میزان کم توده چربی در بدن آنهاست

← برای درمان اختلالات قاعدگی و ضعف تخمک گذاری زنان و ضعف جنسی مردان میتوانید جوانه گندم که سرشار از ویتامین E است را مصرف کنید.

← خونریزی های زیاد دوران قاعدگی باعث کم خونی خانم ها میشود. خوردن ماهیانه 10 روز قرص های آهن به همه خانم ها توصیه میشود.


ـــــــــــ


 • 4ازدواج


دوره آشنایی قبل از ازدواج به چه صورت باید باشد؟

∆قرار است این آشنایی در صورت شناخت کافی به ازدواج برسد و قرار نیست که دختر و پسر یک دوستی داشته باشند و بعد از 6 ماه که وابستگی عاطفی بین آنها ایجاد شد تازه ببینند به درد هم میخورند یا نه؟

در اینجا وقتی ما از آشنایی صحبت میکنیم ،منظورمان آشنایی با هدف ازدواج در سایه نظارت هر دو خانواده است.

∆فردی که قصد ازدواج دارد یعنی پذیرفته است که زیر بار مسئولیت برود، از ارتباط صمیمانه نمی ترسد و به سنت ازدواج پای بند است. پذیرش ازدواج سطح بالایی از مسئولیت پذیری و پختگی را می طلبد.

∆فردی که تصمیم به ازدواج می گیرد باید به بلوغ 8 گانه رسیده باشد که شامل بلوغ جنسی و جسمی، بلوغ عقلی و علمی، بلوغ روانی، بلوغ بینشی، بلوغ اجتماعی، بلوغ اخلاقی و بلوغ مالی می شود. تا با توانایی و تجاربی که دارد به یک شناخت نسبی از طرف مقابل خود برسد.

∆فقط گفتن و بیان قصد ازدواج کافی نیست که فرد نیت ازدواج دارد بلکه چند نشانه وجود دارد که عملاً قصد و نیت فرد را از آشنایی نشان می دهد. نیت و قصد ازدواج را عملاً می توان با نشانه های زیر متوجه شد.

الف: فردی که قصد ازدواج دارد در دوره آشنایی، تقاضای ارتباط جنسی نمی کند.

ب: فردی که قصد ازدواج دارد ارتباطش را از خانواده مخفی نمی کند.

ج: فردی که قصد ازدواج دارد زمان آشنایی را بیش از اندازه طولانی نمی کند.

د: فردی که قصد ازدواج دارد سعی در به دست آوردن اطلاعات دارد و تنها به تبادل احساسات بسنده نمی کند.

∆به طور میانگین 3 تا 6 ماه فرصت مناسبی است که دختر و پسر و خانواده هایشان با هم آشنا شوند اما این آشنایی ها نباید طولانی شود تا وابستگی کاذب و غیر منطقی ایجاد کند.

∆در طول این مدت می توانند از یک مشاور خانواده کمک بگیرند تا منطقی و آگاهانه تصمیم گیری کنند.


ـــــــــــ


 • 5رنگ لباس


خانوم عزیز ، در انتخاب رنگ لباس های زیر خود با دقت عمل کنید. اگر پوست سفید و روشنی دارید از لباس زیر تیره و یا با حاشیه و اگر پوست سبزه یا تیره ای دارید لباس زیر روشن بپوشید...


ـــــــــــ


 • 2دهانه واژن


دو و نیم سانت تا پنج سانت اول واژن‌ بیش‌ترین تعداد پایانه‌های عصبی را دارد و دریافت‌کننده‌ای است که بیش‌ترین لذت را می‌برد.

به همین خاطر است که تاکید سکس تراپیست ها بر این است که به جای تمرکز بر مسائل مربوط به طول آلت مردانه، به یادگیری نحوه صحیح رابطه_جنسی و معاشقه بپردازید.


ـــــــــــ


 • 0کاندوم


حتی اگر بیمار نیستید از کاندوم استفاده کنید ، چربی های روی پوست مقعد میتواند باعث انتقال هر نوع بیماری مقاربتی جنسی که همسرتان به آن مبتلاست شود زیرا دسترسی مستقیم به جریان خون دارد

نشانه های اولیه بیماری های مقاربتی، بعد از سکس محافظت نشده، در پسران: خونریزی از آلت ترشحات از آلت درد در انزال خارش یا سوزش در اطراف ناحیه تناسلی


ـــــــــــ


 • 2پریود


خانم ها برای داشتن پریودی راحت شکلات تلخ بخورید.

★ شکلات تلخ طعم خوبی دارد. این شکلات (شکلات سیاه خوب، ترجیحا ۶۵ درصد کاکائو) حاوی منیزیم است که با درد مبارزه می‌کند.

همچنین ⇠ شکلات تلخ منبع قوی تامین آهن بدن است ⇠ و برای افزایش نرخ باروری مفید است.


ـــــــــــ


 • 1احساس


∆امروزه اکثر خانمها معتقدند که سـکس بدون احساس، خسته کننده و بیهوده است.

∆زنان به هیچ وجه دوست ندارند که فضای رمانتیک موجود در رابطه از بین برود.

← برای لذت بردن زن نیازی به فشار و سرعت لمس مخصوصا در عضو جنسی نیست، برای شروع و ادامه کار همیشه رمانتیک باشید، زمان لازم برای شدت بخشیدن به لمس و تحریک را بدن زن و صدای نفس های او اعلام می کند.


ـــــــــــ


 • 1مهارت


مهارت های زناشویی

_ زن : به نظرت موهامو کوتاه کنم؟! + مرد: اگه دوست داری کوتاه کن! _ زن : من دارم از تو میپرسم... + مرد: عزیزم من نمیدونم اگر فکر میکنی قشنگ میشی کوتاه کن!

"این رفتارها یعنی به مرور سرد شدن زندگی زناشویی"

آقایان عزیز؛ خانم ها نیاز به تایید شدن توسط شما را دارند و گرنه اون قبلا تصمیم خود را گرفته.


ـــــــــــ


 • 1رضایت


∆سـکس یک رابطه دو نفره و بر اساس رضایت طرفین است. هیچگاه با اصرار و فشار آوردن به طرف مقابل وی را مجبور به انجام رابطه نکنید.

← زیرا در طولانی مدت طرف شما از رابطه جنسی لذت نبرده و حتی از شما و رابطه جنسی زده میشود.

∆بهترین نوع رابطه مبتنی بر آرامش و مقدمات رمانتیک است ← در این صورت سـکس شما یک رابطه بی نهایت لذت بخش خواهد شد.


ـــــــــــ


 • 2زود انزالی


چند تکنیک در درمان زودانزالی

∆استفاده از تکنیک مسترز جانسون یکی از راه های موثر برای درمان زودانزالی است. در این روش مرد با بیرون کشیدن آلت تناسلی هنگامی که نزدیک به انزال است؛ و فشار دادن کلاهک آن توسط همسر، سپس مقداری توقف و ادامه دخول می تواند طول رابطه را بیشتر کند. این کار را می توان چندین بار طی رابطه انجام داد.

∆عشق بازی و معاشقه طولانی یکی از راه های موثر زودانزالی است و به مرد آموزش می دهد چطور هیجاناتش را کنترل کند.

∆یکی دیگر از روش های پیشگیری از انزال زودرس استفاده از اسپری ها و ژل های تاخیری می باشد. کاندوم تاخیری نیز گزینه مناسبی است. استفاده از کاندوم معمولی هم انزال را به تاخیر می اندازد. قرص های تاخیری به دلیل عوارض نامطلوب‌ شان توصیه نمی شوند.

∆هنگامی که فرد مدت زیادی رابطه نداشته باشد یا بین روابطش فاصله زمانی می افتد، زمان انزالش کاهش پیدا می کند. بنابراین بین روابط جنسی تان فاصله های طولانی مدت نیندازید.

∆تمرینات کگل تمریناتی هستند که عضلات کف لگن را تقویت می کنند و با اینکار کنترل شما را روی انزال افزایش می دهد.

∆یک درمان مهم در درمان زود انزالی تمرین استارت استاپ می باشد. این تمرین در حین دخول انجام می شود. وقتی فرد در طی مقاربت، به احساس ارگاسم و انزال نزدیک می شود، دست از تحریک بر دارد و برای چند ثانیه هیچ فعالیتی نمی کند. سپس دوباره از نو آغاز کند. این کار را می توانید از 4 بار وارد کردن آلت تناسلی و سپس یک بار توقف شروع کنید تا نهایتا به ارگاسم برسید. در طی زمان و رابطه های بعدی عدد را بیشتر کنید. مثلا در نهایت 9 به 1 حالت ایده آل است.

∆گاهی اوقات با نزدیک شدن به انزال میتوانید به مسائل کاری و غیر جنسی فکر کنید. یعنی در واقع حواس خود را از عمل جنسی که در حال انجامش هستید، پرت کنید. این کار موجب به تاخیر افتادن انزال می شود.

√فراموش نکنید با استفاده از این تکنیک ها و روش های افزایش زمان انزال در مردان می توانید تا حدودی زمان انزال یا مشکل خود را مدیریت کنید ولی در موارد شدیدتر ممکن است نیاز به مشاوره جنسی داشته باشید.


ـــــــــــ


 • 1زود انزالی


يكی از دلايل عدم درمان زودانزالى پايبند نبودن بيمار به درمان وعدم پيگيرى است!

∆گاهی بيمار با مصرف داروى تجويز شده پزشك و عدم جواب گيرى سریع، درمان را رها میکند. درمان زودانزالی بعضا زمانبر است

∆یکی از مهم ترین عوامل زودانزالی فاصله طولانی بین هر رابطه_جنسی است. وقتی که احساسات جنسی بین زوجین متراکم میشود معمولا کنترل یک باره آنها سخت می شود و منجر به انزال زودرس میشود.


ـــــــــــ


 • 1کیفیت


در رابطه جنسی کیفیت مهم است نه تعداد مثلا اگر حال انجام سـکس در هر روز را ندارید هفته ای 2 بار رابطه جنسی داشته باشید اما با کیفیت و عاشقانه

← کسانی که هر هفته رابطه جنسی دارند، سطح استروژن در بدن آنها دو برابر کسانی ست که رابطه ندارند

∆این هورمون برای جلوگیری از پوکی استخوان بعد از یائسگی اهمیت دارد.


ـــــــــــ


 • 1انزال


آقایان حتما باید در رابطه_جنسی به انزال برسند. در غیر این صورت آسیب های جدی به پروستات، بیضه و بطور کلی سیستم تناسلی وارد میشود.

⇠ و همچنین کج خلقی ناراحتی و عصبی بودن در آنها به شدت افزایش پیدا میکند.

(قابل توجه خانم ها)


ـــــــــــ


 • 1الت


هر پسربچه بالای یکسال که در حالت کشیده طول آلت تناسلی کمتر از ۲ سانت دارد باید تحت درمان قرار گیرد. بیشترین رشد آلت تناسلی بین ۲ تا ۵ سالگی صورت گرفته و تا سن ۱۵ الی ۱۷ سالگی ادامه میابد و بعد از بلوغ اندازه آلت تناسلی برای همیشه ثابت خواهد ماند.

بی توجهی والدین به این موضوع می تواند ضربه روحی بزرگی در آینده به کودکانشان وارد کرده و باعث گوشه گیری و مشکلات زناشویی در زندگی آن ها شود.


ـــــــــــ


 • 1°


° تنفس عمیق در رابطه جنسی باعث طولانی تر شدن نعوظ می شود.

∆تنفس ريتميک و آرام. نفس کشيدن آرام از طريق بينی اغلب باعث انزال زودرس ميشود.

∆نفس کشیدن آرام از طریق بینی اغلب باعث زودانزالی می شود.


ـــــــــــ


 • 1 • magma33  
 • عضو از 1396/7/27

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1

 • 2

مطالب و نکات عالی بود. کوتاه و مفید.


مطالب و نکات عالی بود. کوتاه و مفید.


ـــــــــــ


 • 1 • Siri478  
 • عضو از 1395/1/14

 • پست‌‌‌ها: ‌ 28

 • 17

بسیار مفید و عالی لطفا ادامه بدید


بسیار مفید و عالی لطفا ادامه بدید


ـــــــــــ

در جویای میلف • 1تحریک


تحریک پذیری لمسی چیست؟ بعد از دو تحریک پذیری ذهنی و احساسی عامل مهم دیگر تحریک پذیری لمسی است که همانطور که از اسم آن مشخص است بر اساس تماس فیزیکی با بدن شکل میگیرد، تحریک پذیری لمسی خود شامل دو بخش از اندامها میشود بخش اول اندام های جنسی که باعث تحریک بیشتری نسبت به سایر اندامها میشود و بخش دوم لمس سایر اندامهای بدن از سر تا پا که میتواند در تحریک لذت جنسی موثر باشد.


ـــــــــــ


 • 1ازدواج


رابطه شما با رختخوابتون یه رابطه ی دوطرفه ست

اول اون سرده شما گرمش می کنید بعد شما سردتونه اون گرمتون می کنه

با کسی مثل رختخوابتون ازدواج کنید.


ـــــــــــ


 • 2ارگاسم


با لمس و فشردن ""بسیار آرام"" شریان های کاروتید (رگ قرمز رنگ در عکس) در دو طرف گردن زن می توانید او را سریعتر به ارگاسم برسانید، نوازش و فشار ملایم بر این شریان با افزایش اکسیژن رسانی به مغز باعث حس غرور و لذت جنسی میشود.

ایجاد فشار زیاد بر این قسمت خطرناک است.


ـــــــــــ


 • 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

ترجیح میدید بدن شریک جنسی (پارتنرتون) با مو باشه یا بدون مو؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «