نیاز به رهنمایی دارم دوستان ممنون میشم بهم راهنمایی بدین

سلام من ۲۰ سالمه و بچه تهران هستم و ساکن مناطق شمالی شهر هستم من یه دوست دختر دارم که ۲ ساله باهاشم اون ۱۹ سالشه از وقتی باهم دوست شدیم همون ماه اول اولین سکسمونو کریدم هردوتامون راضی بودیم و اوکی بودیم همیشه هفته ای ۱/۲ بار سکس میکردسم از سکس هم راضی بودیم اینجوری نبود که من ارضا شم اون نشه یا اون بشه من نشم تا حدود ۶ماه پیش که سکسامون کمتر شد و هربار که سکس میکردیم اون قبل از اینکه من ارضا بشم ارضا میشد و میکفت دیگه نمیخواد من اصلا به روش نیاوردم این قضیه رو که مبادا ناراحت بشه و گذشت و همینجوری سکسمون کمتر و کمتر شد و از هر ۲/۳ باری که سکس میکردیم فقط ۱ بارش منم به رضایت جنسی میرسیدم
دوست دخترم الان یه ۱ ماهی میشه درگیر درسش هستش ولی هفته ای ۱/۲ بار میبینمش الا یجوری شده که فک کنم ۱ ماهه سکس نکردیم اخرین باری هم که سکس کردیم مست بودش .
من واقعا از اسن موضوع رنج میرم که چرا باید اینجری باشه اولا چندتا علامت سوال تو سرم باز میشه
-چرا سکس نمیکنه باهام
-یا مشکلی در سکس من وجود داره (من ۳۰/۴۰ دقیقه حدودا رمان ارضا شدنم هست و حس نمیکنم مشکلی تو سکسم باشه)
-یا مثلا با یکی دیگه تو رابطس که با اون سکس میکنه
واقعا این چیزا زهنمو درگیر گرده ممنون میشم بهم کمک کنین یا راه حل بگین که چیکار کنم

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Blow_Boy  

• عضو از 1398/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 49

به نظر من که کاملا طبیعی هست. چه خبره هفته ای دو...

به نظر من که کاملا طبیعی هست. چه خبره هفته ای دو بار؟؟!! اینطوری جذابیت خودتونو واسه هم از بین بردین سکس که شام و ناهار نیست سر ساعت بخورین باید هر وقت که تشنه هم شدین سکس کنین که حال بده نه اینکه از هم زده بشید.

ـــــــــــ

حتی تصور اینکه پس از مرگم دوباره باید به زمین بازگردم مرا آزار میداد ... من جهان کثیف را نمیخواستم اما مجبور بودم دوباره لباس زمخت تن را بپوشم و در جامعه ای آلوده سرگردان شوم.

• 1

• im_too_alone  
  • عضو از 1398/8/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 1

میدونم درسته این حرفت

نقل از: Blow_Boy به نظر من که کاملا طبیعی هست. چه خبره هفته ای دو بار؟؟!! اینطوری جذابیت خودتونو واسه هم از بین بردین سکس که شام و ناهار نیست سر ساعت بخورین باید هر وقت که تشنه هم شدین سکس کنین که حال بده نه اینکه از هم زده بشید.

وله یه ماه زیاد نیست به نظرت؟

ـــــــــــ

• 0

• Blow_Boy  

• عضو از 1398/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 49

من نگفتم یه ماه گفتم هر موقع که تشنه هم شدین سکس...

من نگفتم یه ماه گفتم هر موقع که تشنه هم شدین سکس کنین . بعد میشه بگی چطوری سکس میکنین؟ از جلو که نیست چون 19 سالشه

ـــــــــــ

حتی تصور اینکه پس از مرگم دوباره باید به زمین بازگردم مرا آزار میداد ... من جهان کثیف را نمیخواستم اما مجبور بودم دوباره لباس زمخت تن را بپوشم و در جامعه ای آلوده سرگردان شوم.

• 0

• im_too_alone  
  • عضو از 1398/8/2

• 1

سکس از جلو میکنیم

نقل از: Blow_Boy من نگفتم یه ماه گفتم هر موقع که تشنه هم شدین سکس کنین . بعد میشه بگی چطوری سکس میکنین؟ از جلو که نیست چون 19 سالشه

منم مشکلم همینه دیگه مه چرا من تشنه میشم ولی اون نمیشه

ـــــــــــ

• 0

• zojbandari  
  • عضو از 1398/1/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 93

هر کسی یه دلایلی واسه مشکلاتش داره منم به این قضیه...

هر کسی یه دلایلی واسه مشکلاتش داره منم به این قضیه برخوردم و نهایتا فهمیدم که واسه اینکه میخواد وابستگیشو کمتر کنه به مرور باهات سرد میشه و خیلی از گزینه هایی دیگه که واسه شخصیت های متفاوت اتفاق میوفته شما هم سعی کن به علت و معلول ماجرا یه نگاهی بندازی و مطمعنا یه چیزابی دستگیرت میشه

ـــــــــــ

عشق محدود نیست عشق یعنی پیوند دو جسم و دو روح برای تجربه لحظه های خوش لذت ببریم هر چی که خواستیم هر جا که باشد هر کاری که بود

• 0

• im_too_alone  
  • عضو از 1398/8/2

• 1

یعنی میخواد ازم فاصله بگیره؟

نقل از: zojbandari هر کسی یه دلایلی واسه مشکلاتش داره منم به این قضیه برخوردم و نهایتا فهمیدم که واسه اینکه میخواد وابستگیشو کمتر کنه به مرور باهات سرد میشه و خیلی از گزینه هایی دیگه که واسه شخصیت های متفاوت اتفاق میوفته شما هم سعی کن به علت و معلول ماجرا یه نگاهی بندازی و مطمعنا یه چیزابی دستگیرت میشه

خب اگه میخواد اینکارو کنه چرا مثل بچه ادم حرفشو نمیزنه بهم

ـــــــــــ

• 0

دوست عزیز نمیدونم چقدر راسته یا چقدر نیست این پست...

دوست عزیز نمیدونم چقدر راسته یا چقدر نیست این پست چون تو این سن قاعدتا همچین مشکلی هیچوقت پیش نمیاد اونم توی رابطه ی دوستی ن زناشویی...نظر من ایراد از شماست

ـــــــــــ

• 0

• im_too_alone  
  • عضو از 1398/8/2

• 1

مرسی عزیز بابت نظرت

نقل از: علی.زوج.سکسی دوست عزیز نمیدونم چقدر راسته یا چقدر نیست این پست چون تو این سن قاعدتا همچین مشکلی هیچوقت پیش نمیاد اونم توی رابطه ی دوستی ن زناشویی...نظر من ایراد از شماست

درسته عزیز این پست حقیقت داره و من بخاطر همین که تو این سن این اتفاقا نمیفته نیاز به راهنمایی دارم

ـــــــــــ

• 0

• im_too_alone  
  • عضو از 1398/8/2

• 1

دوستان

اگه برای راهنمای نایز به اطلاعات بیشرتی راجب رابطم دارین چه اینجا چه تو خصوصی بپرسین پاسخگو هستم

ـــــــــــ

• 0

• goodman22  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 644

• 390

ایراد از صابون هست
صابون تو عوض کن
از موتوری...

ایراد از صابون هست صابون تو عوض کن از موتوری هم جنس نگیر

ـــــــــــ

ماساژ حرفه ای

• 1

• im_too_alone  
  • عضو از 1398/8/2

• 1

مامانتو عوض میکنم عزیزم

نقل از: goodman22 ایراد از صابون هست صابون تو عوض کن از موتوری هم جنس نگیر

مامانت دوستخترمه نمبخواستم به صراحت بگم (erection)

ـــــــــــ

• 0

• goodman22  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 644

• 390

نقل از: im_too_alone

بازم که از موتوری جنس گرفتی پسرم

ـــــــــــ

ماساژ حرفه ای

• 1

• aliabbasifard  

• عضو از 1398/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 172

• 73

نقل از: goodman22

نقل از: goodman22

بازم که از موتوری جنس گرفتی پسرم

دهنت سرویس موتوری سنتی و صنعی باهم میدن

ـــــــــــ

همه چیز سکس نیست باید قبل سکس آشنا شد هم دیگه رو بیشتر شناخت...

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 452

• 690

نمیخوادت :)

مدل ما خانما!یا اینوری ایم یا اون وری!بهتره بذاری بره سراغ گزینه های بهتر اگر بهش علاقه داری سنش رفته بالا و متوجه شده معیاراشو نداری مطمئن باش در سراشیبی جدایی قرار داری خداوند صبر دهد:)

ـــــــــــ

گاهی اتفاق‌هایی تو دنیا می‌افته... که عجیبه خدا اجازه میده اتفاق بیفته!

• 0

• Lalayi  

• عضو از 1397/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 33

من فکر میکنم میخواد اینجوری ازت دور شه و شاید جدا...

من فکر میکنم میخواد اینجوری ازت دور شه و شاید جدا شه و شایدم با کس دیگه ای سکس داره و به تو دیگه نمیرسه،سعی کن زودتر بفهمی تا بیشتر اذیت نشی.

ـــــــــــ

• 0

نمودی کونمون با قلت های املاییت

نمودی کونمون با قلت های املاییت

ـــــــــــ

• 0

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 220

• 1320

عزیز جان اینجا دنبال جواب نباش

عزیز جان اینجا دنبال جواب نباش

ـــــــــــ

****امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 0

• hooman.folkan  

• عضو از 1398/8/3

• 4

ببین پسر خوب سکس زیاد زدگی میاره...
تنوع لذت از...

ببین پسر خوب سکس زیاد زدگی میاره... تنوع لذت از بین رفته... یا بهش تنوع بشه یا ازش جدا بشو همین

ـــــــــــ

لذت زندگی دو چیز هست سکس و خوش بودن زندگی اونقدر ارزش نداره که بخوای بجنگی پس وقتی قرار فردا نباشه زندگی کن لذت ببر

• 0

• im_too_alone  
  • عضو از 1398/8/2

• 1

مرسی بابت نظرت

نقل از: Hana95 مدل ما خانما!یا اینوری ایم یا اون وری!بهتره بذاری بره سراغ گزینه های بهتر اگر بهش علاقه داری سنش رفته بالا و متوجه شده معیاراشو نداری مطمئن باش در سراشیبی جدایی قرار داری خداوند صبر دهد:)

عزیز شاید باورت نشه ولی من حتی چندبارم خودم باختش سرد شدم که اگه میخواد بره راحت باشه ولی خودش ثلا بهم گفت چی شده و چرا سردی و عاشقتمو اینا یعنی میدونی حتی این راه رو جلوش گذاشتم که بره ولی نرفت خودش

ـــــــــــ

• 0

• E.rhashari  
  • عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 71

شاید سرش جایه دیگه گرمه

شاید سرش جایه دیگه گرمه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «