هانیه متنفر از شهوانیه :)

• haniyeam  

• عضو از
    1396/12/19

• پست‌ها: 124

• 154

سلام سلام
خوبین؟
حال و احوالتون ایشاللللللا ک خوب باشه
از عنوان مشخصه ک ماجرا چیه
الان مدت حدودا سه ماهه که شهوانی دیگه بدرد نمیخوره ولی الان یک ماهه ک شدیدا مسخره شده
یک مشت بچه متوهم اومدن تو سایت
اصلا وقتی میام اینجا حالم بد میشه
یا یکی دنبال برده س یا دنبال مفعول یا فاعل یا ارباب یا بیغیرت یا دنبال بکنه واسه زنش
مگه اینجا "دیوار"و"شیپور"هست ک اگهی میدین؟
من خودم با همجنسگرایی مشکلی ندارم چون خودمم همجنسگرا هستم اما مردا شورشو در اوردن دیگه...(البته یه سری واقعا مودب و خوبن ک خودمم دوستشون دارم از صمیم قلب و متاسفانه گم کردم پیج شونو)
بدتر از اینا اون احمقایی هستن میان و پیشنهاد الکی میدن...اخه کدوم جلبکی بجز تو میاد تو چنین سایتی دنبال رل پایدار واسه عشق میگرده؟یا مثلا دوستی؟اون کسی ک میاد و میگه دوجنسگرا هست درسته که سکس هم میکنه،اما بیشعور احمق،اون با کسی سکس میکنه ک دلش بخواد نه با کسی ک پیشنهاد بده بهش..چون اون شخص جنده دوهزاری نیست،اون طبع آروم لزبین بودنش اجازه نمیده با هر خری سکس داشته باشه
دل خیلی از کاربرا پره
ی مدت کمپین بلاک کردن اونایی ک امضاشون عکس دول شون بود برگزار شد عالی بود ولی این نسل عـــــــــــــــــــن هنوز منقرض نشدن
نسل اینایی ک همجا عکس دولشونو تو تاپیکا میذارن هنوز منقرض نشده و زیرهمین پستم میذارن حالا ببینین
ادمین بیخیال نشسته یگوشه
دنبال کمیّتِ،نه کیفیت
این کاربرای تازه وارد که اصلا از همه شون مسخره ترن
اخه بذار پات باز شه بعد بیا سوراخاتو به نمایش بذار عوضی
من اولین تاپیکمو بعد از ی سال گذاشتم اونوقت تو تو روز اولی ک اومدی،تاپیک میزنی خودتم صاحب سایت میدونی؟
مگه تو هدر سایت ننوشته زیر18 عضو نشه؟الان 15ساله و 16 ساله ام داریم
اینا ضعف ادمینه
خلاصه ک همه قدیمیا و خوبا کم کم دارن میرن از سایت نشونه شم اینکه دیگه خیلیا رفتن و فعالیتی ندارن هست دیگه
من ادعا ندارم ک خوبم و محشرم و همه دوسم دارن اتفاقا خیلیا از من بدشون میاد ولی معتقدم یک سری تفاله باید بن بشن...حتی اگه خودمم یکی از اونایی باشم ک باید بن بشه
اینطوری حداقل کیفیت سایت بالا میره...
خلاصه که من هم کم کم بار سفر میبندم و میرم
(خیلیا ام الان میگن ب دولم...)
خداپشت و پناهتون و بی رمق میگم یاحق

ـــــــــــ

هانی شرّ

• 17

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• امینم  

• عضو از 1393/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 29

به عکس پروفایلم

به عکس پروفایلم

ـــــــــــ

• 6

هیییی میفهمم چی میگی. هستن کسایی که یه پیامایی...

هیییی میفهمم چی میگی. هستن کسایی که یه پیامایی میدن آدم شاخ ۷متری درمیاره

ـــــــــــ

• 3

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 100

• 145

به نکات ارزنده ای اشاره کردید :)
کاربرای...

به نکات ارزنده ای اشاره کردید :) کاربرای جدیدی که میان یه شعاری دارند که میگه من عکس دول خود را میگذارم پس هستم ......!!!!! سن پایینا که تحفه هستن واقعا

ـــــــــــ

• 3

• samanam28  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 176

• 212

آدم خوب نداريم بعضيا فقط كمتر عوضي ان...

آدم خوب نداريم بعضيا فقط كمتر عوضي ان...

ـــــــــــ

به ‌تنهایی گرفتارند ...مشتی بی‌پناه ...اینجا ...

• 2

• easysexx  

• عضو از 1398/4/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 8

بی توبی

نمیدونم چی نوشتی ولی واسه امثال ما خوندن یه بیتم زیادیه چ برسه به شاهنامه یکی خلاصشو بگه تایین کنیم حق با کیه . یا نه بیخیال جقتونو بزنین خخخ

ـــــــــــ

Its HarD to Be easy

• 0

• haniyeam  

• عضو از 1396/12/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 124

• 154

هعی

نقل از: XxxxxBehzadxxxxX هیییی میفهمم چی میگی. هستن کسایی که یه پیامایی میدن آدم شاخ ۷متری درمیاره

دس رو دلم نذار ک خون شده بخدا

ـــــــــــ

هانی شرّ

• 2

• امینم  

• عضو از 1393/8/17

• 29

نقل از: easysexx

نقل از: easysexx نمیدونم چی نوشتی ولی واسه امثال ما خوندن یه بیتم زیادیه چ برسه به شاهنامه یکی خلاصشو بگه تایین کنیم حق با کیه . یا نه بیخیال جقتونو بزنین خخخ

نوشته کصکلک بازی این فیک ها و این بی جنبه ها که عکس ماملوشونو همه جا میذارن و کص میگن گاییده مارو

ـــــــــــ

• 2

• haniyeam  

• عضو از 1396/12/19

• 154

خخخ اره

نقل از: xmanotoma به نکات ارزنده ای اشاره کردید :) کاربرای جدیدی که میان یه شعاری دارند که میگه من عکس دول خود را میگذارم پس هستم ......!!!!! سن پایینا که تحفه هستن واقعا

حالا همچین ارزنده نیست ولی تا حدودی حرفم درسته دیگه

ـــــــــــ

هانی شرّ

• 2

• haniyeam  

• عضو از 1396/12/19

• 154

نقل از: easysexx

نقل از: easysexx نمیدونم چی نوشتی ولی واسه امثال ما خوندن یه بیتم زیادیه چ برسه به شاهنامه یکی خلاصشو بگه تایین کنیم حق با کیه . یا نه بیخیال جقتونو بزنین خخخ

خلاصه ش اینکه یسریا دارن سایت و ب گند میکشن.. دارن ک نه.. کشیدن...

ـــــــــــ

هانی شرّ

• 0

• Mahyar_viz  

• عضو از 1398/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 541

• 1030

غمت نباشه

این نیز بگذرد♤

ـــــــــــ

ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏ ᴛʜɪɴɢs ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀɴᴅ ᴊᴜsᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇɴᴊᴏʏ ʏᴏᴜʀ ʟɪғᴇ

• 1

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• 145

نقل از: haniyeam

نقل از: xmanotoma به نکات ارزنده ای اشاره کردید :) کاربرای جدیدی که میان یه شعاری دارند که میگه من عکس دول خود را میگذارم پس هستم ......!!!!! سن پایینا که تحفه هستن واقعا

همش که نه ولی در مورد بعضیاش خودمم میخواستم تاپیک بزنم که دیگه شما زحمت رو کشیدید

ـــــــــــ

• 0

• haniyeam  

• عضو از 1396/12/19

• 154

نقل از: امینم

نوشته کصکلک بازی این فیک ها و این بی جنبه ها که عکس ماملوشونو همه جا میذارن و کص میگن گاییده مارو

عا باریکلا پیشکسوت...استاااااااااد

ـــــــــــ

هانی شرّ

• 0

• haniyeam  

• عضو از 1396/12/19

• 154

نقل از: xmanotoma

همش نه نبود ولی در مورد بعضیاش خودمم میخواستم تاپیک بزنم که دیگه شما زحمت رو کشیدید

قصد جسارت نداشتم و شما با قلم خودتون بنویسین بهتره من سر سری نوشتم...شما کوبنده و کاملتر بنویسین

ـــــــــــ

هانی شرّ

• 1

• امینم  

• عضو از 1393/8/17

• 29

چاکریم ولی تو یادت نمیاد سالای اول همیشه نشونه سکس کردن کاربرا این بود میگفتن رفتیم خونه دختر یا زنه برامون شربت درست کردن الان همه ورزشکارن کلا از روز اول همین بود ولی نه به این شدت

ـــــــــــ

• 1

• easysexx  

• عضو از 1398/4/10

• 8

بی توبی

خلاصه ش اینکه یسریا دارن سایت و ب گند میکشن.. دارن ک نه.. کشیدن...

خوب این واسه اینه ک کاربرای جدید زیاد شده خبر خاصی نیس کسی که به بوی بده گه دونی ایراد نمیگیره خخخ

ـــــــــــ

Its HarD to Be easy

• 1

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• 145

چاکریم ولی تو یادت نمیاد سالای اول همیشه نشونه سکس کردن کاربرا این بود میگفتن رفتیم خونه دختر یا زنه برامون شربت درست کردن الان همه ورزشکارن کلا از روز اول همین بود ولی نه به این شدت

ورزشکار که هستن هیچ همه هم دارای تصحیلات عالی رتبه و دکتر و مهندس و خلبان هستن

ـــــــــــ

• 1

• haniyeam  

• عضو از 1396/12/19

• 154

خخخخ

نه من یادم نیستش...من از اواخر94 اومدم سایت و تا بالااخره اواخر 96 عضو شدم فقط

ـــــــــــ

هانی شرّ

• 0

چقد كنترل كردي خودتو فحش ندي؟ در ضمن اينكه ميگي...

چقد كنترل كردي خودتو فحش ندي؟ در ضمن اينكه ميگي پيشنهاد دوستي هم ندن اشتباهه چون مجازي هم يكي از راههاي پيدا كردن دوسته. من خودمم با عكسهاي دول اين جماعت مشكل دارم ( اقا اينجا زنو بچه مردم مياد زشته ) هه. راستي درسته رفتيم كم شديم اما شايد باشند مثل ما بعضيها از قديم كه نامحسوس يا ناشناس ميان و ميرن چون ترك عادت مرضه! بچه هاي زير 18 هم اره زيادن خودم ديدم پسره ميگه 15 سالشه سكس ميكنه با دختر 28 ساله دوسدخترشه. نسل فرق كرده بچه اول ابتدايي فحش ناموسي ميده! ديشب شنيدم يكي رفته تو سفره خونه اسلحه رو كشيده بيرون برادر زن و باجناقشو كشته تو محل ما! شده جي تي اي! بن كردن اكانت فايده نداره بن اي پي بايد بشن اينا. همينو بس! Xyz!

ـــــــــــ

The reality is an illusion.

• 2

• easysexx  

• عضو از 1398/4/10

• 8

بی توبی

یه چیزی بگم خخخ الان تایپیکو یکم از اول یکم از اخر خوندم خخخ 1- جای خوبی نیس ک بگم بمون یا برو 2- خنده دار تر از اون اینه ک خوده من از همونایی ام که تو این تایپیک مورد نقد قرار گرفتن و میبینین که چجور ماموزمآبانه خخخ دارم خودمو جا شما ها جا میزنم 3- خخخ نبودددد؟ خخخخخ

ـــــــــــ

Its HarD to Be easy

• 1

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• 145

همش نه نبود ولی در مورد بعضیاش خودمم میخواستم تاپیک بزنم که دیگه شما زحمت رو کشیدید

قصد جسارت نداشتم و شما با قلم خودتون بنویسین بهتره من سر سری نوشتم...شما کوبنده و کاملتر بنویسین

کدوم جسارت من که متوجه نشدم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «