هدف از سکس ضربدری

سلام.
چند تا سوال داشتم که خودم یه چیزایی دست و پا شکسته می دونم ولی از صفر صفر می پرسم.

1- سکس ضربدری چیه؟

2- چه عواملی باعث میشن یک زوج به سمت سکس ضربدری کشیده بشن؟

3- آسیب ها و فواید سکس ضربدری چیه؟

4- در صورتی که استارت این فانتزی از طرف زن یا مرد زده بشه هر کدوم چطوری دیگری رو باید راضی کنند؟

( خواهشا خاطرات و داستان های تخیلی تعریف نکنید ، می دونم طبق پیغام های خصوصی تخیلیتون همتون برد پیت هستید و همه آرزو دارن با شماها باشن ولی این دفعه رو از تخیلاتتون چیزی نگید. چون نمی خوام خواهر و مادرتون رو یکی کنم. )

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hlako  
  • عضو از: 1395/8/18
  • پست‌‌‌ها: ‌ 14
  • 8

مشخصه که یک دروغگو هستی.. زن نیستی.. دانشجوی فیزیک...

مشخصه که یک دروغگو هستی.. زن نیستی.. دانشجوی فیزیک کوانتوم هم نیستی.. بدبخت عقده ای

ـــــــــــ

مامان آدم مسخره گر رو باید آباد کرد

• 0

• simin_tokhs_ahw  

• عضو از: 1395/10/13
  • پست‌‌‌ها: ‌ 52
  • 13

معلومه خیلی سوختی توی پیغام خصوصی بلاکت...

معلومه خیلی سوختی توی پیغام خصوصی بلاکت کردم. گورتو گم کن خواهر کونی. اگر سواد داری تاپیک بزن سوال فیزیک و هر مسئله ای داری بپرس تا جوابتو بدم در غیر اینصورت برو توی کون خواهرت قایم شو و دیگه اینجا نیا.

ـــــــــــ

• 0

• mb37  

• عضو از: 1393/10/15
  • پست‌‌‌ها: ‌ 109
  • 48

عرض شود که

کاربر عزیز ودوست خوبم اسکلت حشری در مورد این رابطه تایپیک های زیادی گذاشتهمیتونی یه سر بزنی و جواب سوال هاتون رو بگیری

ـــــــــــ

مرا این گونه یاد کنید در زمانه ای زیستم که فرمانروایان برای جان انسانها هیچ ارزشی قائل نبودند حایت میکنند من در دوران هکتور زیستم هکتور رام کننده اسبها حکایت میکنند من در دوران اشیل زیست‍م

• 2

• arminmmf  
  • عضو از: 1395/9/24
  • پست‌‌‌ها: ‌ 19
  • 10

سکس ضربدری یعنی زن رو بفرستی زیر یکی دیگه تا...

سکس ضربدری یعنی زن رو بفرستی زیر یکی دیگه تا گاییده شدنش رو ببینی و لذت ببری و زن یکی دیگه رو هم جلو شوهرش بگایی بازم لذت ببری. این دو لذت رو باهم سیگما میگیری ضرب در ضریب آلفایی میکنی که بین 1 و صفر هست. یعنی در محدوده فازی . این ضریب هرچه به 1 نزدیک تر باشه تجارب جدید وزن بیشتری پیدا میکنن و لذت دو چندان میشه ولی اگر به صفر نزدیک تر باشه کمتر میشه تا اینکه تجارب جدید دیگه لذتی نخواهند داشت... ذات نحس انسان هم بر پایه اون ضریب هست که نزدیک به صفره. پس بعد از مدتی مرد و زن نسبت بهم کاملا بی تفاوت میشن از لحاظ عاطفی. این وسط جنس پست زن چون آسیب پذیر تره زودتر داغون میشه و مرد سوئیچ میکنه روی یک زن دیگه با هزینه کمتر... درکل خیلی توصیه نمیکنم. یکی دوبارش در سال هیجان داره ولی بیشترش به هیچ عنوان... از طرف زن بیان بشه قابل قبول نیست ولی اگر سالار اراده کنه باید مطیع باشه و بگه چشم سرورم. تو ایران اگه از طرف زن باشه که میگن جـــنده س ولی اگه از طرف مرد باشه میگن بی غیرته... خلاصه اینکه سخت جفت و جور میشه . کسشرایی که بعضی چسخورا میگن تو این سایت همه یه مشت جقی مجردن که روز اول دروغ گفتن زوجن الانم همون دروغ باورشون شده. در کل زن واسه گاییدنه.. باس گاییدش و حالشو برد و انداختش یه ور

ـــــــــــ

کمتر بزن بیشتر فکرررر کن!

• 3

• hlako  
  • 8

بچه ها.. این یه کاربر کونیه.. دختر نیست ..باور...

بچه ها.. این یه کاربر کونیه.. دختر نیست ..باور کنید.. دانشجوی فوق لیسانس فیزیک کوانتوم هم نیست.. یه عقده ایه بدبخته..ازینکه ملت رو بذاره سرکار.. لذت می بره..

ـــــــــــ

• 0

• hlako  
  • 8

بچه ها.. این یه کاربر کونیه.. دختر نیست ..باور...

بچه ها.. این یه کاربر کونیه.. دختر نیست ..باور کنید.. دانشجوی فوق لیسانس فیزیک کوانتوم هم نیست.. یه عقده ایه بدبخته..ازینکه ملت رو بذاره سرکار.. لذت می بره..

ـــــــــــ

• 1

• m.top.msh  

• عضو از: 1395/4/29
  • پست‌‌‌ها: ‌ 37
  • 7

پاسخ به سوالات

سکس ضربدری یک نوع فانتزی و هیجان جنسیه .هیجانات جنسی شامل سکس موازی ام اف ام و اف اف ام هست.که بصورت های مختلف انجام میشه.درنوع ضربدری طرفین با شخص دیگر جز همسرشون سکس میکنند که میتونه جلوی هم باشه یا در مکان جدا.درکل باعث ایجاد یک هیجان جدید میشه که هم فواید و خطراتی داره ازجمله فوایدش میشه به ایجاد تنوع در سکس و تقویت روحیه شد و زندگی و سکس یکنواختو از روزمره گی درمیاره البته خطراتی هم داره اگر طرفین بطور خوبی این مسیله رو درک نکرده باشند موجب ایجاد شک و انحراف و جدایی خانواده از هم میشه باید ابتدا دو طرف بطور شفاف درمورد این مسیله صحبت کنند که معمولا رایج ترین شیوه گفتن این حرفا در سکس هست چون وقتی طرفین در حالت شهوت هستن راحت تر فانتزی میسازن و میشه از حرفا های سکسی کم کم بصورت جدی باهم صحبت کرد و طرفین نظراتشونو دراین مورد بگن و حد و حدود ها و چهار چوب های خاص خودشونو درنظر بگیرن و با توافق فکری و احساسی هماهنگ این عمل رو تجربه کنند

ـــــــــــ

• 1

• Mani_blackrose  

• عضو از: 1395/10/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20
  • 26

مريضي رواني

بنظر من فقط يه بيمار رواني همچين چيزي رو ميتونه بخواد به هيچ عنوان توي هيچ فرهنگي پذيرفته شده نيست،ادمايي معمولا اينكار ميكنن كه بي بند و باري يا اختلال رواني داشته باشن.يادمه داستان ضربدري اجباري شيوا رو كه خوندم بخاطر اون حجم از رذل بودن شوهرش گريه كردم.براي من غير قابل تحمله

ـــــــــــ

من لب هاي خونين تورا در دهان شعر هاي خويش ميبوسم...

• 0

• simin_tokhs_ahw  

• عضو از: 1395/10/13
  • پست‌‌‌ها: ‌ 52
  • 13

آخی عزیزم شما هم مثل من زود احساساتی میشین.

آخی عزیزم شما هم مثل من زود احساساتی میشین.

ـــــــــــ

• 0

چی بگم والله....
فقط میدونم هر چیزی از چهارچوب...

چی بگم والله.... فقط میدونم هر چیزی از چهارچوب خارج بشه کلا بفاک میره. من خودم اخر شهوتم اما ......

کمی بیشتر به عواقب رفتارمون فکر کنیم.

ـــــــــــ

کیان

• 0

من کاری ندارم
اما این خیلی خوب بود (rolling)
(...

من کاری ندارم اما این خیلی خوب بود (rolling) ( خواهشا خاطرات و داستان های تخیلی تعریف نکنید ، می دونم طبق پیغام های خصوصی تخیلیتون همتون برد پیت هستید و همه آرزو دارن با شماها باشن ولی این دفعه رو از تخیلاتتون چیزی نگید. چون نمی خوام خواهر و مادرتون رو یکی کنم. )

ـــــــــــ

عشق+احترام+سکس+انسانیت

• 1

• gholmorad110  
  • عضو از: 1393/10/28
  • پست‌‌‌ها: ‌ 19

سكس ضربدري يعني اينكه شوهرت واسم ساك بزنه ، تو هم...

سكس ضربدري يعني اينكه شوهرت واسم ساك بزنه ، تو هم عنم رو بخوري كوسوي فيزيك كوانتوم پاشو برو درستو بخون اينجا وقت ميزاري از كشفيات و تحقيقاتت عقب ميفتي

ـــــــــــ

.

• 0

• Hamid2143323  
  • عضو از: 1394/10/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 38
  • 1

سلام

نظریه کوانتوم رو شرح میدی اگه ذره ای سرعت داشته باشه جرمش مشخص نیست ویا جرمش مشخص باشه مکانش مشخص نیست با تشکر

ـــــــــــ

• 0

• Hamid2143323  
  • عضو از: 1394/10/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 38
  • 1

سلام

شرمنده باعث این شدم که ارشد شما زیر سوال بره چرا توهین میکنی تو تایپک هام باادب

ـــــــــــ

• 0

• zargoli  

• عضو از: 1395/10/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20
  • 3

هیجان داره حتما براشون

هیجان داره حتما براشون

ـــــــــــ

• 0

• 69mahlajooon  

• عضو از: 1395/10/15
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7
  • 2

هیچ توجهی نداره

نقل از: simin_tokhs_ahw آخی عزیزم شما هم مثل من زود احساساتی میشین.

منم شنیده بودم در یکی از روستاهای ایران مردمش در یک روز خاصی جمع میشن و یک تیکه از لباس زنشونو میزارن وسط و برغ رو خاموش میکنن و هرکی یک لباس برمیداره و برق رو روشن میکنن هرکی لباس زن خودشو شناسایی میکنه و یه شب زنشو در اختیار اون کسی که لباس رو گرفته میده

ـــــــــــ

• 0

• ezelmardoolak  

• عضو از: 1393/3/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 98

نقل از: zargoli

نقل از: zargoli هیجان داره حتما براشون

salam moshakhasatam to forofailam hast age dost dashte bashi khoshhal misham ashna beshim baham

ـــــــــــ

MARDOOLAK

• 0

• selena606  

• عضو از: 1395/1/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 21
  • 15

سکس ضربدی همون دبل کیره

سکس ضربدی همون دبل کیره

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «