هشدار دروغین لو رفتن اطلاعات شخصی کاربران سایت

• shahx-1  

• عضو از
    1396/3/28

• پست‌ها: 873

• 18170

درود.
امروز اکثر ما پیامی دریافت کردیم که به نوعی به کاربران در مورد افشا شدن اطلاعات خصوصیشون هشدار میداد و داستان واقعا خنده داری رو در مورد عوض شدن ادمین تعریف میکرد لازم دونستم جهت ارامش کاربران سایت چند نکته رو گوشزد کنم

• سایت شهوانی متجاوز از ده سال است که فعاله در این سایتها گروه هکری حدید که با بودجه و حمایت دولت تبدیل به سپاه سایبری امروزی شد با وجود موقفیتش در نابودی سایت های سکسی موفق مانند چوچول سرا زیر شلواری و یا نوار بهداشتی هرگز نتونست گزند و اسیبی به این سایت بزنه چون سرورهای این سایت در خارج از کشور واقع شدن و از هر نوع حمله و تسلط توسط افراد اینچنینی مصون هستند

• شهوانی برای ثبت نام درخواست هیچ نوع اطلاعات شخصی از شما نمیکنه بنابراین حتی به فرض محال دسترسی به سرور. اونجا اسم ادرس و یا شماره تلفنی از شما وجود نداره پس دلیلی برای نگرانی نیست

• کسانی که نگران ردیابیشون از طریق ایپی هستند باید عرض کنم به دلیل فیلتر بودن سایت همه با فیلتر شکن میان اینجا یعنی با ایپی های کشور های خارجی از قبیل هلند و المان و......... حتی در صورت ثبت شدن این ایپی ها و افتادنشون به دست کسی هیچ خطری شما رو تهدید نمیکنه چون ادرس متعلق به سرور فیلتر شکن است که هر ایپی در روز به هزاران نفر اختصاص داده میشه یه چیزی مانند برداشتن اثر انگشت از صفحه تلفن عمومی و یا میله های اتوبوس شرکت واحد!!!

• شخصا در محور زمان بارها با ادمین گفتگو کردم ایشون هرگز تغییر نکرده و همون ادم همیشگی هستند .هر نوع شایعه در مورد تعویض ایشون صرفا چرند محض است

راهنمایی و اموزش:

توضیحات زیر صرفا برای هدیه کردن ارامش خیال به شما عزیزان در اینجا قرار داده می شود بازهم تکرار میکنم هیچ خطری امنیت شما رو تهدید نمیکند

• برای ساختن ایدی در سایتهای سیاسی و یا سکسی از ایمیل جیمیل استفاده بفرمایید زیرا که از شما درخواست شماره تلفن و یا هیچ چیز دیگه ای نمیکنه یعنی حتی در صورت هک شدن سرور های گوگل که غیر ممکنه و یا دسترسی افسران ان اس ای (سازمان امنیت سایبری دولت امریکا) با حکم قانونی به این سرور ها هیچ نوع اطلاعات شخصی از شما در انها ثبت نشده است.

• با مراجعه به سایت تور قوی ترین فیلتر شکن دنیا به نام تور رو دانلود بفرمایید این تنها فیلتر شکنی است که به طور استاندارد توسط القاعده داعش و سایر گروههای تروریستی استفاده میشه چون موساد سیا و حتی ان اس ای قادر به ردگیری استفاده کنندگانش نیستند و درضمن تنها فیلتر شکنی است که میتونید باهاش برید دارک وب (بخشی از اینترنت که مورد استفاده هکرهای حرفه ای و خلافکاران بین المللی است) همیشه با تور به سایتهای سیاسی و یا سکسی مراجعه بفرمایید حتی اگر سرور سایت در اختیار گروه و یا شخص متخاصم قرار گرفته باشه و منتظر شما هم باشند هرگز کوچکترین شانسی برای رهگیری شما نخواهند داشت

• از دادن هر گونه اطلاعات شخصی و شماره تلفن در اینگونه سایتها به شدت پرهیز کنید زیرا کسانی که امروز دوستتان هستند فردا ممکن است نسبت به شما احساس متفاوتی داشته باشند به طور مثال میتونیم به قرار دادن عکس یکدیگر در سایت توسط اعضای یکی از گروه های سابقا فعال در همینجا در سال گذشته اشاره کنیم. ضرب المثل زیبای امریکایی که برگرفته از تعالیم اداره ضد اطلاعات نیروی دریایی است اینطور میگه : بهترین راه نگه داشتن یک راز اینه که اونو پیش خودتون نگه دارید.

• یکی از تله های رایج برا به دست اوردن شماره تلفن افراد اینه که طرف خودش را برگزار کننده انواع سکس پارتی فردی ثروتمند و موفق معرفی میکنه و در پایان شمارشو به شما میده که تو گوشیتون ثبت کنید و اطمینان میده که هر زمانی هر چیزی خواستید بدون هیچ چشمداشتی در اختیارتون خواهد گذاشت چیزی که کمتر کسی میدونه اینه که در صورت ثبت شماره طرف در گوشیتون اون شخص هم قادر میشه شماره شمارو از طریق برنامه تلگرام به اسانی مشاهده کنه.........

• معمولا افراد در موقع فرستادن عکس بهترین عکسهاشون رو میفرستن میشه از اون عکس برای پیدا کردن اکانت ایسنتاگرام و به دست اوردن اطلاعات شخصی از جمله محل سکونت و یا.......... استفاده کرد

• برخلاف توهم افراد در مورد امنیت در سکرت چت شخصا شاهد بودم موبایل ایفون 5 با استفاده از تلگرام های غیر استاندارد ایرانی میتونه از سکرت چت هم عکس بگیره کما اینکه هر از چندگاهی شایعه غیر فعال بودن این نرم افزارها رو میشنویم بازهم هر چند وقت یکبار ورژن جدیدشون ظهور میکنه تلگرام ایرانی یک تلگرام هک شده و غیر استاندارده هدف سازندگانش حفظ امنیت طرف مقابل نیست.....

• بزرگترین دروغ پسران گفتن من مثل بقیه نیستم عکستو پاک میکنم است . هیچ پسری تا به حال در طول تاریخ عکس های لختی دختران رو پاک نکرده و نخواهد کرد........ هشیار تر باشید

• هرگز تحت هیچ شرایطی عکسی از بدنتون که سرتون هم داخل عکس باشه برای کسی نفرستید.

• فضای مجازی جایی برای تفریح و ارامش خیال است داخلش زندگی نکنید دوستانتون رو از دنیای واقعی انتخاب کنید برای حفظ ابرو و امنیت تون بگذارید مجازی... مجازی بمونه

پایدار باشید.

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 24

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 303

• 519

در همین جهت ادمین یک سخن داره که میگه | اتوبوس از...

در همین جهت ادمین یک سخن داره که میگه | اتوبوس از مینی بوس بزرگتر است | :|

ـــــــــــ

• 2

مرسی مفید بود

مرسی مفید بود

ـــــــــــ

افسوس زمانی بیدار شدم که عدالت مرده بود !

• 3

ممنونم

خیلی عالی بود شاه ایکس عزیز :-)

ـــــــــــ

• 4

شاه ایکس کیرت طلا (biggrin). این یارو حتما همین...

شاه ایکس کیرت طلا (biggrin). این یارو حتما همین uzer یا نابودیه. خیلی زیاد میگفت که شهوانی دست جمهوری اسلامیه و اینا. البته این کسکش وقتی فهمید کسی به کسسراش کیرسگ نمیده، رفت. حتما یکی از مریداش مثل کورکاک یا فرهاد بودن.

ـــــــــــ

• 2

متن هايي با سبك و سياق سياسي كه بعضي از شماها...

متن هايي با سبك و سياق سياسي كه بعضي از شماها اينجا ميذاريد رو من توي اكانت اينستاگرام خودم كه پابليكه و اسم و عكس كاملم داخلش هست ميذارم چند ساله هيچ اتفاقي ام نيفتاده ديگه اينجا كه كاملا امنه از هيچي نترسيد مگه اينكه خودتون جايي خريت كنين

ـــــــــــ

• 1

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 988

• 879

خدمت شما عرض کنم که:

تاپیک مفیدی بود ممنون...

اما همه پسر و دخترا مثل هم نیستن

ـــــــــــ

مِثل خاراندَن یِک زَخم پَس اَز خوب شُدن...

یادِ یِک عِــشــق عَذابے ست ڪِه لِذت دارَد!!!

• 3

• Sh255  

• عضو از 1398/6/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 114

• 259

واقعا واقعا مرسی

واقعا واقعا مرسی

ـــــــــــ

• 3

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2422

• 9593

so...

(ok)

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 2

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 873

• 18170

نقل از: KarbarKhas

نقل از: KarbarKhas در همین جهت ادمین یک سخن داره که میگه | اتوبوس از مینی بوس بزرگتر است | :|

اون احمدی نژاد بود اقای محترم یکمی تفکر قبل از حرف زدن چیز بدی نیست............

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 2

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 828

• 3185

.

:)

ـــــــــــ

• 3

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2422

• 9593

حاجی

حالا که زمانش نزدیکه تصمیم گرفتم داستان طلوع رو یبار دیگه بخونم (biggrin)

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 3

• Scott12  

• عضو از 1398/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 289

داداش من با گوشیم بدون فیلتر شکن میام و مشکلی...

داداش من با گوشیم بدون فیلتر شکن میام و مشکلی ندارم بابت ورود. پشمام حاجی اگه به سرور دسترسی پیدا کنن که فاتحه من خوندس.

ـــــــــــ

مرگ من=شادی بقیه=خوشبختی اون

• 1

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 303

• 519

نقل از: shahx-1

نقل از: shahx-1
نقل از: KarbarKhas در همین جهت ادمین یک سخن داره که میگه | اتوبوس از مینی بوس بزرگتر است | :|
اون احمدی نژاد بود اقای محترم یکمی تفکر قبل از حرف زدن چیز بدی نیست............

^_^ خب ادمین بود احمدی نژادم دیگه خخ

ـــــــــــ

• 1

• SSAa699  

• عضو از 1397/1/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 125

• 1104

مطالبت ارزشمند بود و عالی .
مرسی عزیزدلم ....

مطالبت ارزشمند بود و عالی . مرسی عزیزدلم . (inlove)

ـــــــــــ

مابه هم محتاجیم...

• 2

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 440

• 694

اوه مرسی پسر مترجم!

(rose)

ـــــــــــ

گاهی اتفاق‌هایی تو دنیا می‌افته... که عجیبه خدا اجازه میده اتفاق بیفته!

• 2

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 440

• 694

اوه مرسی پسر مترجم!

(rose)

ـــــــــــ

گاهی اتفاق‌هایی تو دنیا می‌افته... که عجیبه خدا اجازه میده اتفاق بیفته!

• 1

• Scott12  

• عضو از 1398/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 289

لایک نکن. استرس دادی بهم نشستم دارم روش توبه کردن...

لایک نکن. استرس دادی بهم نشستم دارم روش توبه کردن رو سرچ میکنم

ـــــــــــ

مرگ من=شادی بقیه=خوشبختی اون

• 2

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• 18170

نقل از: Scott12

نقل از: Scott12 داداش من با گوشیم بدون فیلتر شکن میام و مشکلی ندارم بابت ورود. پشمام حاجی اگه به سرور دسترسی پیدا کنن که فاتحه من خوندس.

دوست عزیز اگر ایران باشی بدون فیلتر شکن که نمیتونی اصلا وارد سایت بشی اگرم فیلتر شکن فعال نمیکنی لابد مثل اپرا فیلتر شکن در مرور گرشما نصب شده است پس در امانی . حالا غصه نداره تور رو دانلود کن خلاص.......

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 1

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• 18170

نقل از: I'm not a sweet girl

نقل از: I'm not a sweet girl مرسی مفید بود

خوشحالم که براتون مفید بوده.....

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 1

• اسکلخان  
  • عضو از 1398/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 33

خدایی شماها چی تو گوشیتون دارید مگه واسه من که ۴...

خدایی شماها چی تو گوشیتون دارید مگه واسه من که ۴ تا سایت دیگه مثل همینجاست پس هک کنن نکنن مهم نیس (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

گرایش جنسی شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «