هــمـه ی پــســر هــا بـخـونـن

سلام. اول همین مطلب بگم من دنبال دوست پسر وسکس و این مسایل نمیگردم بخاطر همین پیام ندین چون حوصله خوندن ندارم دفعه قبل توی 5 دقیقه 600 تا پیام اومد.من فقط یه سوال دارم از پسراااااا

میخاستم در مورد پسرا و یه مورد دیگه یه موضوعی رو بگم.

اندازه طول واژن ( آلت تناسلی زنانه ) زن ها و دخترا کلا 12 سانتیمتر بیشتر نیست چون که دقیقا بعد از این 12 سانت رَحِم قرار داره

بازیگرای پورن استار هم که توی این فیلما میبینید جراحی انجام میدن و کلا رحمشون رو در میارن بخاطر همین میتونن 20 سانت شاید هم ببشتر 30-40 سانت رو راحت داخل کنن.

همچنین مرد های پورن استار هم عمل پروتز آلت رو انجام میدن که به 20-30 سانت برسه.

تو کل دنیا مرد های آمریکایی بلند ترین آلت های دنیارو دارن و این بخاطر نژاد آمریکایی بودنشونه تازززززه توی تست هایی که گرفتن مردای آمریکایی هم آلت هاشون 12 سانت بوده و طبق آماری که اگر برید داخل گوگل هم هست از 100 مرد آمریکایی فقط 5 نفر آلت 17 سانتی دارن و از هر 100 مرد آمریکایی فقط 2-3 نفر آلت 20 سانتی دارن این یعنی اندازه نرمالش 12 سانتیمتره و تموم دنیا همین 12 سانت رو دارن مگر یه سری افراد خاص که به 17-20 برسه.

حالا مسعله من اینه وقتی طبق آمار همه دارن میگن 12 سانت نرمال هست و حتی اکه کسی 20 سانت هم داشته باشه نمیتونه بیشتر از 12 سانت داخل واژن زن ها بکنه...

پس چرا توی سایت شهوانی همههههه ی پسر ها ادعاشون میشه که 20 سانت و 17 سانت و حتی 30 سانت (rolling)

چرا واقعیت و حقیقت رو نمیگین این مسایل که دخترا 20 سانت دوس دارن فلان دوس دارن همش چرته من تجربه سکس نداشتم ولی اینارو میدونم بیشتر از 12 سانت نمیره داخل

پس چرا انقدر تظاهر الکی میکنید که 20 سانت 20 سانت داریم؟؟؟

دیگه از نژاد سیاه پوستای آمریکا که نیستین اوناهم بزور به 17 میرسن.

اگر جواب دادین خب بهتر اگرم ندادین مهم نیست مهم اینه حرفمو زدم

همیشه هم حقیقتو بگید 20 سانت 17 سانت رو بذارید کنار (angel)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Shahab_teh  

• عضو از 1395/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 149

• 29

هر کسی دنبال ارزوهاش هست. اونی هم که میگه ۲۰ سانت...

هر کسی دنبال ارزوهاش هست. اونی هم که میگه ۲۰ سانت دارم حتما خوشش میاد و دوست داره که یه ۰ سانتی پیشش باشه

ـــــــــــ

• 0

• Shahab_teh  

• عضو از 1395/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 149

• 29

هر کسی دنبال ارزوهاش هست. اونی هم که میگه ۲۰ سانت...

هر کسی دنبال ارزوهاش هست. اونی هم که میگه ۲۰ سانت دارم حتما خوشش میاد و دوست داره که یه ۲۰ سانتی پیشش باشه

ـــــــــــ

• 0

• Sadaf_jooon  
  • عضو از 1395/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 18

خخخخخخخخخ

نقل از: Shahab_teh هر کسی دنبال ارزوهاش هست. اونی هم که میگه ۲۰ سانت دارم حتما خوشش میاد و دوست داره که یه ۲۰ سانتی پیشش باشه

خخخخخخخخخ (rolling) (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• rezagor76  

• عضو از 1395/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 9

هر کسی ی طرز تفکری داره من بشخصه التمو اندازه...

هر کسی ی طرز تفکری داره من بشخصه التمو اندازه نگرفتم اخه دور از شخصیت ی مرده.. اینکه شما میای و این انتقاد و میکنی کاره درستیه ولی باید قبل اینکه حرفی بزنین ب شخصیت های مورد بحث تونم توجه کنین ک چجور ادمایی ان به ی مشت ادم ضعفی و بچه هر چی حرف منطقی و بزنی اونا باز ی جوابی در میارنو بت میدن پس بهتره زیاد مهم نباشه واست

ـــــــــــ

این آینده کدام بود ...؟ که بهترین روز های عمرم را، حرام دیدارش کردم ...!

• 2

23santi

ریاضی بلدی؟؟؟ از رو عکس پروفایل سانت بزن عکسش ازینی که میگی بزرگتره (biggrin) (erection)

ـــــــــــ

23santiyekoloft

• 1

• cuckold.slave  
  • عضو از 1394/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 1

ازمن

ازمن15تا16هس فک میکردم کوچیکه..همینم زیادیه پس

ـــــــــــ

• 1

• kalumzaa  

• عضو از 1393/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 31

بزرگترین نژاد مال کنگو و آلمان هست، چی میگی...

بزرگترین نژاد مال کنگو و آلمان هست، چی میگی واقعا!؟

ـــــــــــ

• 2

داریم خوبشم داریم

من خود 19 سانته فدات شم

نوش جون دوست دخترم

ـــــــــــ

• 1

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1127

• 373

شما یک تحقیق توی اینترنت بزنی بزرگترین آلت طبیعی...

شما یک تحقیق توی اینترنت بزنی بزرگترین آلت طبیعی سیزده اینچ بزرگترینه که مال یک انگلیسیه و همانطور که گفتی یک استثنا محسوب میشه . طرف پورن استار هم نیست. پ. ن قابل توجه دوستان هر اینچ معادل 2.5 سانتیمتر میباشد

ـــــــــــ

از همه دنیا یه قلب سوراخ برام مونده اونم تقدیم به حضرت عشق

• 0

• میل123  

• عضو از 1395/12/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 215

• 86

کی میگه فقط دوازده سانت میره تو؟ من کیر شونزده...

کی میگه فقط دوازده سانت میره تو؟ من کیر شونزده سانتی توم رفت و حتی گفتم خایه هاشم بفرسته تو...البته قبول دارم گاهی نوکش برسه به رحم کمی درد داره ولی اکثرا چیزی حس نمیکنم. البته اینم بگم که بسته به زمان تخمک گذاری در طول یک ماه سیکل خانمها طول واژن چند سانتی متر فرق میکنه...

ـــــــــــ

• 0

• m.24.mashhad  
  • عضو از 1395/12/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 21

دوست دارند بزرگ خودشونو جلوه بدند

یجورایی فکر میکنیم کیر بزرگ نشونه قدرته همین

ـــــــــــ

• 1

• میل123  

• عضو از 1395/12/17

• 86

نقل از: crazy_dick

نقل از: میل123 کی میگه فقط دوازده سانت میره تو؟ من کیر شونزده سانتی توم رفت و حتی گفتم خایه هاشم بفرسته تو...البته قبول دارم گاهی نوکش برسه به رحم کمی درد داره ولی اکثرا چیزی حس نمیکنم. البته اینم بگم که بسته به زمان تخمک گذاری در طول یک ماه سیکل خانمها طول واژن چند سانتی متر فرق میکنه...
مسلمه که اندازه ی واژن متغیره و برای هرکسی با شخص دیگه فرق میکنه ولی تو گفتی خایه هاشم بفرسته تو؟ ابجی تو هوست بالاس دیگه (rolling)

جدای از اینکه طول واژن هر شخص با شخص دیگه فرق داره تو یه ادم هم طول الان واژنش با یه هفته بعدش فرق داره و اون به خاطر مراحل تخمک گذاری ماهانس...

ـــــــــــ

• 1

• mostafa es  
  • عضو از 1392/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 1

موضوع اصلی کلفتی کیره نه درازیش

حرفت درسته، حتی اگر 20 سانت هم باشه تو کیفیت سکس تاثیری نداره. اون چیزی که تاثیر میذاره تو کیفیت سکس، کلفتی و قطر کیره

ـــــــــــ

• 1

• میل123  

• عضو از 1395/12/17

• 86

نقل از: میل123
نقل از: میل123 کی میگه فقط دوازده سانت میره تو؟ من کیر شونزده سانتی توم رفت و حتی گفتم خایه هاشم بفرسته تو...البته قبول دارم گاهی نوکش برسه به رحم کمی درد داره ولی اکثرا چیزی حس نمیکنم. البته اینم بگم که بسته به زمان تخمک گذاری در طول یک ماه سیکل خانمها طول واژن چند سانتی متر فرق میکنه...
مسلمه که اندازه ی واژن متغیره و برای هرکسی با شخص دیگه فرق میکنه ولی تو گفتی خایه هاشم بفرسته تو؟ ابجی تو هوست بالاس دیگه (rolling)

جدای از اینکه طول واژن هر شخص با شخص دیگه فرق داره تو یه ادم هم طول الان واژنش با یه هفته بعدش فرق داره و اون به خاطر مراحل تخمک گذاری ماهانس...

مگه تو همجنسگرا نیستی پس به کی گفتی که خایه هاشم بکنه تو؟

شوهر صیغه ایم...

ـــــــــــ

• 1

• میل123  

• عضو از 1395/12/17

• 86

شوهر صیغه ایم...

پس به منم بده شوهر صیغه ایت میشم

بیلاخ

ـــــــــــ

• 0

• armin44  

• عضو از 1394/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 49

اولا بگم که بزرگترین الت مال امریکایی ها نیست چون...

اولا بگم که بزرگترین الت مال امریکایی ها نیست چون که ابرقدرتن قرارنیست کیرشون هم بزرگترین باشه! (biggrin) بزرگترین الت مال یکی دوتا کشور افریقاییه ،،واما مال خودم درحالت شق نهایت تا ۱۷سانت میشه وتوفکرم حتی تقویتش هم کنم و اگه خانمها جا هم نداشته باشن شده رحم را سوراخ میکنم و خایه هارو هم میکنم توش ! (erection)

ـــــــــــ

• 5

• dannyddd  
  • عضو از 1396/1/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

مفید

منکه مفید 14 سانت دارم (inlove)

ـــــــــــ

• 0

• armin44  

• عضو از 1394/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 49

چی میگی جا نیست اون تو کوس حالت کششیش خیلی زیاده...

چی میگی جا نیست اون تو کوس حالت کششیش خیلی زیاده من یه دوست زن داشتم که حتی این کیر ۱۷سانتی را همراه خایه هام میکردم توش بازم میگفت کوچیکه و پاهاتم بکن بیاد تو کوسم! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• میل123  

• عضو از 1395/12/17

• 86

نقل از: armin44

نقل از: armin44 چی میگی جا نیست اون تو کوس حالت کششیش خیلی زیاده من یه دوست زن داشتم که حتی این کیر ۱۷سانتی را همراه خایه هام میکردم توش بازم میگفت کوچیکه و پاهاتم بکن بیاد تو کوسم! (biggrin)

حالا جدای از این یه عامل مهم دیگه هم هست که تو این وسط نقش داره و اونم میزان خیس شدن کسه. اگه خیلی خیس بشه یا خیلی تلمبه بزنن اصلا ادم چیزی حس نمیکنه حالا هر چه قدرم دراز و کلفت باشه...ادم یا باید با دستمال خشک کنه یا واسته چند دقیقه دوباره کسش جمع شه...

ـــــــــــ

• 0

سلام

حال میکنن میگن پسراراحت باشی

ـــــــــــ

نیم کیلوباش ولی مردباش

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظره شما در مورد تشکیل کشور مستقل روحانی های شیعیان همانند واتیکان چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «