هـنـــــر اعـتـــراضــــــی

• Gangsta-Rap  

• عضو از
    1391/5/23

• پست‌ها: 10703

• 5188

آنــچه کـــ عیان است چــ حاجت بــ بیان اســد :)

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^
......
تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 10703

• 5188

دیروز 8 دی زادروز بانوی واژه های گرم بود . یادش...

دیروز 8 دی زادروز بانوی واژه های گرم بود . یادش گرامی :)

ﭼﻪ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺗﻠﺦ ﻭ ﺳﯿﺎﻫﯽ، نان نیروﯼ ﺷﮕﻔﺖ ﺭﺳﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻣﻐﻠﻮﺏ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ. ﭘﯿﻐﻤﺒﺮﺍﻥ ﮔﺮﺳﻨﻪ ﻭ ﻣﻔﻠﻮﮎ ﺍﺯ ﻭﻋﺪﻩ ﮔﺎﻫﻬﺎﯼ ﺍﻟﻬﯽ ﮔﺮﯾﺨﺘﻨﺪ ﻭ ﺑﺮﻩ ﻫﺎﯼ ﮔﻤﺸﺪﻩ ﻋﯿﺴﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺻﺪﺍﯼ ﻫﯽ ﻫﯽ ﭼﻮﭘﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﻬﺖ ﺩﺷﺘﻬﺎ ﻧﺸﻨﯿﺪﻧﺪ.

«فروغ فرخزاد»

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^ ...... تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 6

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

گفته بودیم

گفته بودیم گلوی مان را ندردید و فریادمان را به آتش نکشید ندانستید که ما خاموش نمی شویم و امروز با جهنم زیر خاکستر مان چه خواهید کرد؟

«فخرالدین احمدی سوادکوهی»

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^ ...... تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 6

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

img class="profilepic"...

گرافیتی - Valencia - by Escif

ـــــــــــ

• 5

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

قصیده‌ی عشق

كنت سأشتري لك البنفسج هذا الصباح لكن الرفاق كانوا جياعا اشتريت لهم خبزا و كتبت لك قصيدة حب

امروز صبح برایت بنفشه می‌خریدم اما رفیقان گرسنه بودند برایشان نانی خریدم و قصیده‌ی عشق برایت نوشتم

«محمود درویش» برگردان : مجید اسدی

ـــــــــــ

• 5

• shadow69  
  • عضو از 1395/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 4475

• 13041

shadow

=) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

شما هم اگه دل نوشته ای قصیده ای دو بیتی عکسی و...

شما هم اگه دل نوشته ای قصیده ای دو بیتی عکسی و فولان اینا داشتید ک ب تاپیک ربط داشد بزارید تا استفاده کنیم ^__^

ـــــــــــ

• 1

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

پس چرا باران نمی آید

ـ" پس چرا باران نمی آید ؟"

سرآمد روزها با تشنگی بر مردم صحرا ....

گروه تشنگان در پچ پچ افتادند :

ـ" آیا این همان ابر است کاندر پی هزاران روشنی دارد ؟"

و آن پیر دروگر گفت با لبخند زهرآگین :

ـ" فضا را تیره می دارد ، ولی هرگز نمی بارد ."

«مهدی اخوان ثالث»

ـــــــــــ

• 4

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

گرافیتی - Gaza By Banksy

ـــــــــــ

• 4

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

گرافیتی - Gaza By Banksy

ـــــــــــ

• 5

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

بی گور و بی نشان

نه کشوری دارم که به آن افتخار کنم نه پرچمی تا برایش کشته شوم فقط می دانم نیم قرن

در شکم زن آواره ی خسته ای بودم که هیچ کجا میهن او نشد و من از اهالی هیچ جا هستم و میلیونها انسان آواره می بینم که رو به ناکجا آباد قدم می زنند

شاید این ها خویشاوندان من اند!! بگذار دیکتاتورها بی سرزمین مان بدارند من اما حاضرم بی کشور و بی پرچم تنها برای تمام انسان ها کشته شوم

همانطور که مادرم بی گور و بی نشان کشته شد.

«فخرالدین احمدی سوادکوهی»

ـــــــــــ

• 3

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

پوستر چسبانی - زیر شاخه ی هنر گرافیتی

ایران - هرمزگان

ـــــــــــ

• 4

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

فریب

لوترکینگ: ما با توجه به تجربيات تلخ خود دريافتیم که آزادی هرگز به شکل داوطلبانه توسط سرکوبگر داده نمی‌شود، سرکوب‌شونده بايد آنرا بخواهد. من بارها کلمه «صبر کنيد» را شنيده‌ام؛ اين «صبر» تقريبا به معنای «هرگز» است. آنانکه اجرای عدالت را بارها به تاخیر انداختند قصد تحقق آنرا ندارند!

ـــــــــــ

• 2

خوب بود ممنون

خوب بود ممنون

ـــــــــــ

این آیدی تلگراممه : saman_tehran_22

• 1

• hamin_20  
  • عضو از 1392/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 35

توجه توجه توجه توجه

همه با هم ساعت 10 صبح جمعه 15 دیماه از سراسر کشور میریم میدان انقلاب تهران لطفا اطلاع رساني کنین

ـــــــــــ

• 3

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

:)

ـــــــــــ

• 2

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

تا هوا روشن است

تا هوا روشن است باید از این ظلمت بیهوده بگذریم دارد دیر می‌شود

من خواب دیده‌ام تعلل سرآغاز‌ تاریکی مطلق است.

«سید علی صالحی»

ـــــــــــ

• 2

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

تخریب اموال مردم توسط مزدوران...

تخریب اموال مردم توسط مزدوران حکومتی

https://www.instagram.com/p/BdVXNWjHGMS/

ـــــــــــ

• 1

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

انسانم ! انسانم ! انسانم !

من !

تُرک نیستم عرب نیستم گیلک نیستم فارس نیستم کرد نیستم ؛ من به قومیتِ کسی کار، ندارم !

من مسلمان نیستم ارمنی نیستم جهود نیستم زرتشتی نیستم؛ من به مذهبِ کسی کار ندارم

من !

انسانم ! انسانم ! انسانم !

وسپس در این جامعه ی طبقاتی در مناسبات اجتماعی ، اقتصادی حاکم کرده بر جهان

کارگرم !

نیروی کارم را می فروشم ، تا نان بخورم زنده بمانم

تو ویا هرکه که از کار من ارتزاق میکند ، کارگر نیست

پس: به طبقه ات کار دارم

وبه - منافعِ طبقاتی خودم

من از اینجا شروع میکنم به انسان عشق می ورزم به طبیعت عشق می ورزم به عدالت عشق می ورزم

من از اینجا آغاز می کنم

دوستی را دشمنی را ۰

«فلزبان»

ـــــــــــ

• 2

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

:(

ـــــــــــ

• 4

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 5188

از مردن خسته ایم...

‍ در گورهایمان آرام خفته ایم ما جنازه های خاموش وبی اعتراض ما
شب زده های بی چراغ ما امتداد تاریک فریادهای واژگون ما طعم دهان مرگ را در زیر تازیانه های بیداد چشیده ایم و
در حضور آفتاب با شب همبستر شده ایم ما در شراع تشجیع های آلوده به قربانگاه رفته ایم و با دست های بسته در گورهای سرد با دشمن جنگیده ایم ما صاحبان تابوت های خالی ما مالکان مقبره های ویران ما از مردن خسته ایم...

«راضیه پورکاظمی»

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با این مورد که به نویسنده‌ها(تو قسمت نظرات داستان‌ها)فحش داده میشه موافقید؟!

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «