همسر شما چه نوع فانتزی در ذهن داره؟ راهنمای زوج هاخب امروزه پژوهش بروی رفتارهای جنسی آدمها درست بر خلاف این نظریه را ثابت کرده است. فانتزی جنسی مرتبط می باشد با تحریکات بالای جنسی که با ارگاسمهای متناوب و خواست های جنسی تعریف می گردد. در مورد زنان این مسئله کاملا دقیق می باشد.زنانی که دارای فانتزی های جنسی زیادی هستند دارای خواسته های جنسی بیشتر و رضایت جنسی بیشتری نیز هستند.


رضایت و لذت جنسی و در نتیجه خواستن برای لذت بردن بیشتر باعث می شود که مرزهای فردی شکسته شوند و ریسک دستیابی به تجربه های جدیدتر بالا رود. همانطور که یک نظریه ثابت نشده وجود دارد که مردان هر هفت دقیقه به چیزی در مورد سکس فکر می کنند در مورد زنان هم می توان مشاهده کرد که بطور مرتب به فانتزیهای خود و سکس فکر می کنند با این تفاوت که میزان آن در صورتی که تحریک شده باشند بشدت بالا میرود. و حقیقتا زنانی که در طول رابطه و تحریک به فانتزی خود نیز فکر می کنند و یا عمل می کنند براحتی و بسیار راحتتر و لذت بخش تر از سایرین ارگاسم می شوند.


بسیاری از مردان در طول سکس و رابطه جنسی در حال تجسم کردن فرد دیگری هستند.باید گفت که بخاطر توضیح بالا بسیاری از زنان نیز در حال انجام همین کار هستند! ولی این نکته بدی نمی باشد. اینکه زنان در طول رابطه در حال فکر کردن به کس دیگری باشند اصلا این معنی را نمی دهد که آنها با شریک خود راضی و راحت نیستند. اینجا نقطه ای از درون ذهن افراد است که کسی در آن شریک نیست و مربوط به کسی هم نیست. در مورد مردان نیز همین مورد صادق است. یکی از نکات با مزه فانتزی دقیقا همین است که می تواند براحتی شما را رو بیاورد! اما زنان عموما چه فانتزی هایی دارند.نمی توان گفت! چون نمی توان در مورد مردان هم گفت! کلا فانتزی همه آدمها با هم فرق می کند.اما چیزهایی بیشتر وجود دارد که سعی کرده ام آنها را برایتان فهرست کنم که عموما هست!" فانتزی زنان: یک مرد در سکس! "بله.آنها مثل مردان نیستند! مردان عموما فکر می کنند بهتر است در هنگام سکس در دریایی از زنان شنا کنند! گروهی از مردان ترجیح می دهند که در هنگام سکس شریک جنسی فرد دیگری را نیز با خود همراه کنند و یا جابجا کنند.اما در مورد زنان اولین نکته این است که آنها با مردان فرق دارند و در طول سکس به یک نفر بیشتر احتیاج ندارند و ترجیح نمی دهند که افراد متعددی دورشان باشند! آنها یک مرد را در طول رابطه تجسم می کنند و می خواهند." اجزا در فانتزی "مردان در طول فانتزی بیشتر به رفتارها و کارها و اشکال و اعضای بدن و شکل آنها توجه می کنند.در مورد زنان هم همینطور است.زنان قادر هستند که بصورت بسیار دقیقی اشکال و اعضا و قسمتهای بدن را برای خود بازسازی کنند و در طول رابطه با سرعت زیادی آنها را در هنگام لذت در جلوی چشمان خود بیاورند ." تصاویر "مردان و زنان هر دو در طول فانتزی به تصاویر ذهنی که می سازند توجه دارند.اما این تصاویر با هم یک فرق کلی دارد.اینکه در مردان عموما تصاویر پورنو و یا هر چیزی که مربوط به ارگانها و جهازهای جنسی زن باشد حضور دارد! بطور مثال بسیار ساده است که مردان در حالی که مشغول انجام سکس دهانی بروی واژن هستند ، چشمان خود را ببندند و به فلان فیلم جنسی که فلان فرد در حال انجام همین کار عمل بروی فلان زن بود توجه ورزند.براحتی تصویر آن را جلوی چشم خود بیاورند و خود را در جای آن ببینند.


یا در حال انجام اینتر کورس فلان کارهای فلانی را در همین موقعیت پیش چشم خود بیاورند و سعی کنند همان حسی را که برای وی ساخته شده بوده برای خود نیز بسازند. اما در مورد زنان ماجرا به این صورت نیست زنان بیشتر از چیزی که فکر کنید درگیر مثال احساسی خود با فلان فردی هستند که در ذهن خود تصور می کنند.شکل وی و کاری که می کند چندان برایشان اهمیتی ندارد.آنها بدین گونه فکر می کنند که مثلا ” من الان آنچنان بدنم داغ و لذت بخش شده که همسرم نمی تواند خود را از من جدا کند ” ” من الان آنچنان خواستنی هستم که او نمی تواند از من چشم بردارد” براحتی صحنه هایی از خواستنها و چشم دوختنها و بغل کردنها و بوسیدنها در ذهنش تداعی گردد.


برای زنان بسیار معمولی است که وقتی حرف بزنند از حسی حرف بزنند که در فانتزی خود میبینند.مثلا از شما بخواهند که همینطور ادامه بدهید و بگویند که حس می کنند که در حال ازاد شدن هستند و یا سبک شدن و یا چنین چیزهایی! شما نیز فکر کنید که کارتان را دارید به نحو احسنت انجام می دهید! اما ناراحت نشوید چون شما واقعا چیزی را که وی لازم دارد دارد به وی می دهید.مهم نیست که چه می کند.مثل خود شما که وی با رفتارش فلان رفتار را در ذهن شما زنده میکند ." رهایی "این نیز یکی از خاصیتهای زنان است.آنها ممکن است رویای خود را در مکانهای آزادی تجسم سازند.بدور از هرگونه وابستگی.جزیره ای دور افتاده ، ابشار ، در میان رودخانه ای کم عمق ، در هتلی دور افتاده و با فردی که وی را از مراسم عروسییش دزدیده! جنگل یا فضایی که بدانند دست هیچکس به آنها نمیرسد و هیچ خطر یا استرسی آنها را تهدید نمی کند.حتی بچه ای هم وجود ندارد که بخواهد آنها را اذیت یا نگران کند.اما در مردان چنین چیزهای مطرح نیست.آنها خود فرد را ترجیح می دهند! که چه می کند و با وی چه می کنند!" نوع فانتزی "در مردان بیشتر رفتارهای جنسی یه فرد خلاصه می گردد و به نحوه و کاری که انجام می شود.در زنان اینگونه نیست و بیشتر به جریان توجه می گردد. بسیاری از زنان و مردان دارای نوع خاصی از روابط هستند و خواستار آن . بعضی ها افرادی هستند ذهن مشغولی دارند و مسئولیت بالایی اما شخصیت راضی ندارند.این افراد ترجیح می دهند که هر از گاهی تخلیه گردند.


به شیوه ای که تمامی داشته های آنها ازشان گرفته شود.معمولا این افراد رویای این را دارند که بر زمین می افتند و چند زن وی را می زنند ، توهین می کنند ، به وی می خندند و هتک حرمتش می کنند و حتی به وی تجاوز می کنند! در زنان نیز همه جور خیالاتی وجود دارد.بعضی ها احساس می کنند دلشان می خواهد که کتک بخورند.بعضی ها ترجیح می دهند که کلمات نا مربوط بزنند یا بشنوند. این تماما به نحوه شخصیت و ذهن و زندگی افراد بر می گردد.


این فانتزی ها می تواند همانطور که در بالا گفته شد باشد یا بسیار ملایمتر و یا ساده تر . همه جوره می تواند باشد ولی در نوع آن تفاوت بسیاری است.می توان گفت تقریبا همه مردان فانتزی تجاوز به یک دختر را داشته اند.می توان گفت که اغلب زنان هم فانتزی اینکه مورد تجاوز قرار گرفته اند را داشته اند اما این نوع زنانه با مردانه کاملا متفاوت است. مردان عموما شدت تجاوز و فشاری را که وارد می کنند را در رویای خود می پرورانند.


اگر می توانستند حتما چنین کاری را هم می کردند! اما در زنان اینگونه نیست که بخواهند فی الواقع مورد تجاوز قرار بگیرند! بلکه تماما این شکلی است که مثلا نتوانسته اند خود را کنترل کنند و خواسته جنسی آنها بالا رفته و باعث می شود که علارقم میلشان یک مرد بسیار زیبا و خوش هیکل آنها را مجبور به انجام سکس نماید! نه اینکه بر خلاف فانتزی مردان قرار باشد طرف را به چهار میخ بکشند و وادارش کنند ضجه بزند! کل فشاری که وی تصورش را می نماید این است که در ابتدا نتوانسته در مقابل آن فرد مقاومت کند ولی بعد از مدتی آن مرد تبدیل به یک عاشق کارکشته می گردد که مواظب وی است و در سکس تمامی چیزهایی را که می خواهد به وی می دهد.


سرعت و فشاری را که می خواهد در میابد و اینقدر به وی نزدیک می گردد تا نفسش با وی یکی شود و زن را ارگاسم نماید و بعد هم تصویر این شوالیه غیب خواهد شد تا ارگاسم بعدی! در حالیکه در مردان ممکن است تصویر تا مدتی بعد از سکس هم بماند و مرد با خود فکر کند که فلان کار را نیز، اگرچه بصورت مجازی ولی تجربه کرده و لذتش را برده!!فردی که در فانتزی حضور دارددر مردان هر لحظه هر کسی می تواند سازنده یک رویا باشد. از یک فرد معروف گرفته تا یک هنر پیشه تا اصلا یک فردی که ماهیتی ندارد و سریعا در ذهن مرد ساخته شده.مرد یک تصویر می خواهد با یک رفتار. وی می خواهد حاکم مطلق این ساخته باشد و هر چه می خواهد بکند.اما در زنان اینگونه نیست.آنها روابط ارتباطی دارند.با هر چیزی حتی با خیالاتشان. آنها براحتی مردان تصویر سازی نمی کنند و آن تصویر را نمی کشند.تصویر با آنها ممکن است برای مدتها بماند.ممکن است اصلا تصویر جنسی آنها فرد واقعی باشد.ممکن است در مردان تصویر فردی باشد که از وی تنفر دارند اما در زنان این نمی تواند باشد. زنان بسیار حساس و رمانتیک هستند.آنها می توانند مثلا به معشوقه سابق خود فکر کنند و یا به همسر قبلی و یا به فردی که بیشتر برایشان نقش آقا را دارد. زنان اینگونه هستند.برای تصویری که می سازند ارزش قائل هستند .برخلاف مردان که …!" همجنس گرایی "بشخصه من معتقدم همه آدمها گرایش همجنس گرایی نیز دارا هستند. اما عموما در مردان همجنسگرایی و روابط اینگونه بیشتر بر مبنای رفتارهای جنسی صورت می گیرد.مردان حاضرند که سکس داشته باشند به شرطی که فرد همجنس آنها شرایطشان را بر آورده کند.


زنان اما اینگونه نیستند.زنان برای همجنس بازی بیشتر احتیاج به درک مستقیم و علاقه به فرد دارند. رفتار و خواسته جنسی کمتر عاملی می شود که آنها را به انجام آن بکشاند بلکه غلاقه به شخص مورد نظر کلید آن است.از طرفی در زنان بیشتر همجنس بازی بروی ذهنیت می گذرد و نه بروی عمل.مثلا زنی ترجیح میدهد که فردی همجنس را که می شناسد در آغوش بگیرد و با وی سکس داشته باشد اما ترجیح نمی دهد که این کار را با افراد دیگر انجام دهد و یا دیگران چنین تاثیری بروی وی ندارند.


در حالیکه برای مردان همانطور که گفتم خواسته جنسی همه چیز را و همه کار را توجیه می کند! برای زنان همجنس بازی گونه ای امنیت را نیز به همراه دارد. در حالت دیگر و در زمان انجام سکس ، فانتزی همجنسبازی نیز باز می تواند باشد ولی رویایی در زنان وجود نخواهد داشت که بخواهند مرد آنها تبدیل به فلان زن گردد بلکه آنها می خواهند که فلان زن هم همانند روحی در انجا حضور داشته باشد و قابل لمس باشد. در حالیکه در مردان گاهی اصلا زن آنها تصویرش را از دست خواهد داد و تبدیل به زن دیگری می گردد و شخصیت زن غیب می شود! دیگر اینکه مردان نیز گاها در بعضی از آنها عنوان شده که ترجیح می دهند که مرد دیگری نیز با آنها باشد و با وی و یا همسر وی نیز سکس داشته باشد." فتیش "در زنان عموما فتیش نقش چندانی ندارد! در فانتزیهای زنان فتیش کمتر وجود دارد. در حقیقت باید بگویم بندرت! اما در فانتزیهای مردان فتیش بازی محکمی می کند.فتیش برای مردان به عنوان یک جز وابسته در فانتزی آنهاست.


در پایان باید به نکته ای اشاره کرد.بخاطر بسپارید که اگر یک لحظه در هنگام سکس وی زیر گوش شما نجوا کرد که مثلا حالا اسم یه بابایی را آورد و گفت همینطور ادامه بده شما بجای اینکه حسودی کنید یا شاخ در بیاورید و یا قاطی کنید به آرامی گوشش را گاز بگیرید و لبخندی بزنید و در چشمانش نگاه کنید و بگویید حتما!


بسیاری از فانتزیهای مردان و درصد بالایی از آنها برای مردان حکم کارهایی است که دلشان می خواهد انجام بدهند و نمی توانند! برخلاف آن در زنان فانتزیها فقط عموما یک رویاست و زیبایی آن تنها در قالب رویاست. این نکته ایست که اگرچه ربطی ندارد ولی باید اشاره کرد زنان واقعا وفادارتر از مردان هستند! با وجود اینکه بیشتر رویاهای زنان جذابیت خود را در قالب رویا می یابند باید دانست که بسیار دیگری از زوایای آن نیز هست که زنان می خواهند واقعا عملی شود! ممکن است زنان احساس کنند دوست دارند در سکس فرمان بدهند یا فرمان ببرند یا هر چیز و یا کار دیگری..سعی کنید که با همسر و یا شریک جنسی خود نزدیکتر گردید و تمام این فانتزی ها را بیرون بریزید تا بتوانید سکس را با تمام وجود حس کنید و معنای تخلیه را حس کنید


ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian , • 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • Afqazvini  
 • عضو از 1398/3/14

 • پست‌‌‌ها: ‌ 57

 • 35

نخوندم


خیییلی طولانی بود. فکر کنم بقیه هم مثل من نخوندند که پاسخی نیست.....


ـــــــــــ

سکس مطمئن پارتنر خوب - مکان امن - فقط با کاندوم • 4 • Kim_kim  

 • عضو از 1397/2/26

 • پست‌‌‌ها: ‌ 40

 • 108

عالی بود و واقعا حقیقت
ولی من نمیدونستم مردا این...


عالی بود و واقعا حقیقت ولی من نمیدونستم مردا این طوری هستن و این یه مقدار ناراحت کنندست که اگه من رویای سکس در مکان خاصی رو دارم و با شرایط خاصی همسرم اصلا به این موضوع فکر هم نمیکنه???


ـــــــــــ


 • 3 • NightLovell  

 • عضو از 1398/8/3

 • پست‌‌‌ها: ‌ 61

 • 85

نقل از: Afqazvini


نقل از: Afqazvini خیییلی طولانی بود. فکر کنم بقیه هم مثل من نخوندند که پاسخی نیست.....

صحیح


ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,
 • 0 • ali.zohreh  
 • عضو از 1398/10/27

 • پست‌‌‌ها: ‌ 60

 • 46

موازی، mfm


موازی، mfm


ـــــــــــ

دنبال نفر سوم mfm یا زوج جهت روابط ازاد رفت و امد و شاید موازی • 1 • NightLovell  

 • عضو از 1398/8/3

 • پست‌‌‌ها: ‌ 61

 • 85

نقل از: Kim_kim


نقل از: Kim_kim عالی بود و واقعا حقیقت ولی من نمیدونستم مردا این طوری هستن و این یه مقدار ناراحت کنندست که اگه من رویای سکس در مکان خاصی رو دارم و با شرایط خاصی همسرم اصلا به این موضوع فکر هم نمیکنه???

اینطور فکر کنیم که حتی 5 درصد زوج ها هم هیچ اطلاعات درستی درباره فانتزی ها ندارن و مثل من و شما بار اوله میخونن و باید درک کنیم تفاوت های زیادی درباره ذهن زن ها و مرد ها وجود داره و این تفاوت ها رو بپذیریم و بشناسیم در این صورته که به تفاهمی میرسیم که رابطه رو پایدار میکنه


ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,
 • 2 • NightLovell  

 • عضو از 1398/8/3

 • پست‌‌‌ها: ‌ 61

 • 85

نقل از: ali.zohreh


نقل از: ali.zohreh موازی، mfm

تعجب میکنم بار اوله میبینمزوجی تو تایپیک ها دنبال نفر سوم میگرده !


ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,
 • 1 • arman.man  

 • عضو از 1398/10/27

 • پست‌‌‌ها: ‌ 96

 • 6

فانتزی mfm واسه زوج ها


خیلی از زوج ها فانتزی سکس سه نفری دارند و اون رو عملی هم می کنند. من هم به چندتا زوج واسه انجام این فانتزی زیبا کمک کردم و همگی لذت بردیم. اگر زوجی تمایل داره می تونم کمکش کنم.


ـــــــــــ

عاشق رابطه با زوج ها به عنوان نفر سوم هستم. ساری هستم تل ahoora_sari • 0بعدا بخونم


بعدا بخونم


ـــــــــــ

بار دیگر فصل پائیز است و ایران در عزاست دیدن گلهای پرپر باعث شور و نواست • 0 • rahmanisara431  
 • عضو از 1398/10/27

 • پست‌‌‌ها: ‌ 132

 • 29

متاهل های بدون غیرت! میخام


من دوبار با زوج بودم و بیغیرت بیاد تا نشونش بدم ارضا شدن یعنی چی؟بیاد تا ته ته لذت و حال واقعی رو بهش یاد بدم کسی دوس داشت یه فانتزی خوب رو با کیر ۱۸ سانتیم تجربه کنه و منو رو زنش ببینه ب یاد تل..گرام


ـــــــــــ • 1 • biporty  
 • عضو از 1391/12/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 21

 • 4

نقل از: Afqazvini


نقل از: Afqazvini خیییلی طولانی بود. فکر کنم بقیه هم مثل من نخوندند که پاسخی نیست.....

(ok)


ـــــــــــ

ID TEL : @biporty • 0 • tmanesh  

 • عضو از 1398/10/28

 • پست‌‌‌ها: ‌ 260

 • 171

خیلی
طولانی بود


ولی به نظرم چیزای جنسی...


خیلی طولانی بود

ولی به نظرم چیزای جنسی هیچوقت تو 2 تا بدن یکی نمیتونه بشه و برای هرکسی متفاوته

هرکسی میتونه کاملا چیزای متفاوتی دوست داشته باشه


ـــــــــــ

 • 1 • tmanesh  

 • عضو از 1398/10/28

 • پست‌‌‌ها: ‌ 260

 • 171

خیلی طولانی بود


ولی به نظرم چیزای جنسی هیچوقت...


خیلی طولانی بود

ولی به نظرم چیزای جنسی هیچوقت تو 2 تا بدن یکی نمیتونه بشه و برای هرکسی متفاوته

هرکسی میتونه کاملا چیزای متفاوتی دوست داشته باشه


ـــــــــــ

 • 0 • NightLovell  

 • عضو از 1398/8/3

 • پست‌‌‌ها: ‌ 61

 • 85

نقل از: tmanesh


نقل از: tmanesh خیلی طولانی بود ولی به نظرم چیزای جنسی هیچوقت تو 2 تا بدن یکی نمیتونه بشه و برای هرکسی متفاوته هرکسی میتونه کاملا چیزای متفاوتی دوست داشته باشه

(ok)


ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,
 • 1 • عشقfmf  

 • عضو از 1398/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 46

 • 110

فانتزی خانمم یه کوس لیس زیر۱۷ساله ولی باکلی تایپیک...


فانتزی خانمم یه کوس لیس زیر۱۷ساله ولی باکلی تایپیک تاحالا پیدانکردیم.


ـــــــــــ


<زیر۱۷براکوس لیسی • 0 • memol tala  
 • عضو از 1390/6/17

 • پست‌‌‌ها: ‌ 24

 • 4

عالی بود


عالی بود


ـــــــــــ


 • 0 • Ali.roya  
 • عضو از 1398/10/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 18

 • 191

بسیار عالی بود. کاش همه بخونن


بسیار عالی بود. کاش همه بخونن


ـــــــــــ


 • 0 • NightLovell  

 • عضو از 1398/8/3

 • پست‌‌‌ها: ‌ 61

 • 85

نقل از: عشقfmf


نقل از: عشقfmf فانتزی خانمم یه کوس لیس زیر۱۷ساله ولی باکلی تایپیک تاحالا پیدانکردیم.

ترس دارن


ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,
 • 0 • NightLovell  

 • عضو از 1398/8/3

 • پست‌‌‌ها: ‌ 61

 • 85

نقل از: memol tala


نقل از: memol tala عالی بود

ممنونم


ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,
 • 0 • NightLovell  

 • عضو از 1398/8/3

 • پست‌‌‌ها: ‌ 61

 • 85

نقل از: Ali.roya


نقل از: Ali.roya بسیار عالی بود. کاش همه بخونن

(rose) (rose)


ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,
 • 0 • Hesam.mahdiww  

 • عضو از 1398/2/10

 • پست‌‌‌ها: ‌ 24

 • 20

ب نظرم زیاد مطلب درستی نبود چون هر چی که در مورد...


ب نظرم زیاد مطلب درستی نبود چون هر چی که در مورد مردا گفتین نمیتونه واقعیت داشته باشه مثلا فقط آدمای روانی دوست دارن به یکی تجاوز کنن من خودم به شخصه اگه کسی خودش حاضر نباشه باهاش سکس نمیکنم ،زنها هم اینجور که شما گفتین نیستن تا اونجایی که من اطلاع دارم ولی شاید بعضی از آدما این فانتزی ها رو داشته باشن


ـــــــــــ


 • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «