همه چیز درمورد زن‌سروری (Femdom)♀ زن‌سروری (Femdom)
و هر آنچه نیاز است درمورد آن بدانید

by femdomdestiny.com

[Femdom ینی سلطه‌گری جنسی زن و درکل حشراندوزی تحت امر زنان، رک و پوسکنده‌ترین واژه‌ای که واسه برگردان آن در فارسی یاف شد "زن‌سروری" بود که گمان رف حق مطلب را ادا میکند.]


بانوان سلطه‌گر از این که هرگاه کسی در اینترنت به جستجوی اطلاعاتی درمورد مطلب مهم و حساسی به نام برتری جنسی زن (Femdom) می‌پردازد، بلافاصله سایتهای پخش فیلم‌های پورن بالا می‌آید بسیار خسته و بیزار هستند. اگرچه این ویدئوهای پورن آنقدرها هم برای آشنایی بد نیستند اما هیچ کدام از این وب‌سایتها پاسخ کامل و درستی از این که برتری و سلطه‌گری جنسی زن به راستی چیست به مشتاقان این پرسش نمی‌دهند.
ما (femdomdestiny.com) باید به فکر بردگان جوان و بانوانی که وارد دنیای متفاوت ارباب‌های مونث می‌شوند نیز باشیم!برای رسیدن به این هدف اکنون به گسترده‌ترین و کامل‌ترین مرجع که می‌توانید روی اینترنت پیدا کنید دسترسی دارید! پژوهشی که تمام ابعاد رابطه‌ی بین بانوی ارباب (Mistress:میسترس) و برده‌اش (Slave:اسلِیو) را روشن می‌کند. چه در گذشته، چه حال و چه آینده... پس خود را آماده سازید تا هر آنچه همواره می‌خواسته‌اید درمورد رابطه‌ی بین برده‌ی مذکر و ارباب مؤنث بدانید در اینجا بیابید...
زن‌سروری در تاریخعجیب است اما بیشتر افرادی که از سلطه‌ی بانوان بر خود لذت می‌برند خبر ندارند که سابقه این مسئله بسیار قدیمی‌تر از آن است که آنها فکر می‌کنند.
قرنهای بیستم و بیست‌ویکم زمانی‌ست که زنان حق خود برای رای دادن به دست آورده‌اند‌، اجازه داشته‌اند که در نیروهای مسلح خدمت کنند و برای پیشرفت در یک جامعه‌ی مدرن مبارزه کنند. کاملاً اشتباه است اگر فکر کنید گسترش فتیش ارباب و برده به تازگی در جامعه آغاز شده است.حقیقت آن است که بسیاری از جوامع در طول تاریخ بر پایه‌ی قدرت بانوان بنا شده‌اند. این نوع سیستم اجتماعی در اصطلاح مادرسالاری و یا مادرشاهی (Matriarchy) نامیده می‌شود.
اگر به مطالعه‌ی تاریخ علاقه دارید پس می‌دانید که سابقه‌ی نظام کهنه‌ی مادرسالاری به ابتدای تاریخ بشری بر می‌گردد و مقدار بسیار زیادی پژوهش و کتاب علمی درباره‌ی این موضوع به نگارش درآمده است. به طور خلاصه وجود جوامعی که در آنها بانوان حکمفرما بودند و کنترل همه چیز را در دست داشتند در مراحل مختلف تاریخ اروپا در اسناد ثبت شده است. (به طور مثال اسناد تاریخی درباره‌ی جامعه 'سیرونس' که در آن بانوان حاکمان مطلق بودند) یا در آسیا (کشور برمه یا همان میانمار و قوم کایان) یا در چین (فرهنگ 'موسو' رایج در مناطق نزدیک تبت) هندوستان (جامعه مانیپور) اندونزی (قوم میانگ کاپوا) یا در ویتنام.


اما هیچ سوابق دقیقی درمورد فرهنگ روابط جنسی مردمی که در آن جوامع تاریخی زندگی می کرده‌اند وجود ندارد. پس ما مجبوریم بر طبق اسناد ناقصی که تا به امروز بر جای مانده درمورد این مطلب فقط حدس بزنیم.

حال که به چین اشاره شد باید بگویم وقتی یکی از سریالهای بسیار پرطرفدار تولید شده در شبکه‌ی Netflix به نام 'مارکوپولو' را تماشا می‌کردم متعجب ولی در عین حال بسیار خوشحال شدم. در یکی از صحنه‌های این سریال هنرپیشه‌ی کانادایی اصالتا چینی به نام 'اولیویا چنگ' در کمال بی‌شرمی یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های سریال، پسرخوانده‌ی خان مغول 'احمد' را در هنگام سکس در وضعیتی قرار می‌دهد که وی توان تکان خوردن ندارد.این صحنه نفس بسیاری از تماشاچیان را بند آورد!

به راستی جالب خواهد بود که والدین را در حال توضیح کاربرد کیر مصنوعی نصب شده بر روی کمربند (Strap-on:استرپ-آن) برای بینندگان جوانتر (فرزندانشان) مشاهده کنیم ولی واقعیت این است که هرگز نمی‌توانیم شاهد این صحنه باشیم (یعنی سنمان بیشتر از آن است که برایمان توضیح بدهند!). به هر حال این نوع تبلیغ و محبوب کردن تسلط بانوان در سکس همیشه برای افراد جامعه طرفداران میسترس خوشایند است. برای آنان که می‌پرسند این صحنه متعلق به کدام قسمت سریال است، باید بگوییم قسمت پنجم از فصل دوم.به جز حقایق مسلم و مثال‌های بسیار روشن مانند سریال مارکوپولو، در تاریخ و افسانه‌ها مثال‌های بسیاری از مادرسالاری یا تسلط بانوان وجود دارد. اگر تحقیق کوچکی روی اینترنت انجام دهید به آسانی می‌توانید درمورد زنان قبیله‌ی آمازون (بانوان کمانداری که برای بهتر تیراندازی کردن، سینه راست خود را می‌بریدند که فیلم Wonder Woman از روی آن ساخته شده) یا افسانه‌های قوم 'کِلت' (اجداد مردم ایرلند و بخش‌هایی از غرب کشور انگلستان) اطلاعاتی به دست بیاورید ولی فقط اینها نیست. در تاریخ یونان باستان و افسانه‌های آن نیز می‌توان مثال‌هایی از این قبیل را مشاهده کرد.تاریخچه‌ی زن‌سروری یک بخش جدا از باقی تاریخ بشری‌ست که می‌تواند مستقلاً روی آن مطالعه شود. حال وقت آن است که به سراغ قسمت بعدی و بی‌نهایت مهم روانشناسی رابطه‌ی زنان ارباب با بردگانشان برویم.

خوشبختانه اکنون در دنیایی زندگی می‌کنیم که دوربین‌های فیلمبرداری و ابزارهای ضبط تصویر به فراوانی در دسترس همگان است. پس در زمینه‌‌ی ثبت، مشکلی وجود ندارد.
در گذشته نیز یک نمایشگاه از عکس‌های تاریخی در زمینه‌ی برتری جنسی زنان برای آسان کردن درک بیشتر از این نوع روابط در نیمه‌ی قرن بیستم برگزار شده است...


گالری عکسهای Femdom قرن بیستم
زن‌سروری در روانشناسی

برای آن که همه چیز را خیلی سریع روشن کنیم، باید بدانید هیچ پاسخ روشن و واضحی درباره‌ی دلیل اصلی به وجود آمدن این نوع رابطه از بُعد روانشناسی وجود ندارد.
اما تئوری‌های گسترده‌ای در این زمینه مطرح شده است که بسیار هم خوب است زیرا این امکان را برای تک‌تک افراد مهیا می‌کند که خود را بهتر بشناسند و توضیح و دلیل وجود داشتن تمایل مربوطه در خود را بهتر درک کنند.
برخی از رایج‌ترین دلائل وجود این فتیش در مردان متفاوت به شرح زیر است:  • به عنوان یک انسان. ما به طور مداوم کششی درونی برای ایجاد ارتباط با دیگران احساس می‌کنیم، بعضاً نیز مجبوریم با احساس تنهایی عمیق خود کلنجار برویم. زیرا هیچ کس به معنای واقعی احساسات و عقاید ما را درک نمی‌کند. تسلط زنان سلطه‌گر بر برده‌هایشان در حقیقت تلاش دو انسان متفاوت است که می‌خواهند به نوعی خشن با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
    زنان سلطه‌گر (سادیست) انسانهای خودآزار (مازوخیست) را به خوبی از دیگران تشخیص می‌دهند. [واسه آشنایی بیشتر با "سادیسم" و "مازوخیسم" همچنین میتوانید بنگرید به تاپیکهای واکاوی سادومازو (آزارطلبی جنسی) ـ سادومازوخیسم و وضعیت هشیاری ـ آمار سادیسم و مازوخیسم ـ معرفی ١۵ فیلم با محتوای سادومازو] زن سلطه‌گر اسباب‌بازی‌های نوک تیزش را در بدن برده فرو می‌کند و با این کار به نوعی به او توجه می‌کند و برده نیز مجبور می‌شود تسلط ارباب بر خود را بپذیرد. به طور خلاصه فردِ خودآزار از توجهی که در زمان آزار دادن به او می‌شود لذت خواهد برد زیرا در هنگام آزار دیدن در مرکز توجه ارباب خود است و از آن مهمتر خود واقعی او و تمایل درونی‌اش به بردگی، بدون قضاوت یا سرزنش در اینجا پذیرفته شده و مورد قبول واقع شده است.

  • زندگی کردن در یک محیط خشن با مشکلات و دردسرها و اختلاف نظرهای فراوان می‌تواند صدمه‌های روحی را تبدیل به نوعی فتیش سکسی (فانتزی ارباب/برده) بنماید و این برای بسیاری از مردم روش عادی زندگی‌شان است.

  • برخی از روانشناسان هم دلیل به وجود آمدن این فتیش را اینگونه توضیح داده اند: «بعضی از مردم نیاز به هدایت و راهنمایی دارند. آنها هرگز از مرحله وابستگی به مادرانشان که باید به طور معمول در دوران تینیجری (سالهای بین ١٠ تا ۲٠ سالگی) به پایان می‌رسید خارج نشده‌اند. بودن در یک رابطه‌ی ارباب/برده به آنها اجازه می‌دهد به مدت زمانی موقت آنطور که مایلند زندگی کنند و این آنقدر برایشان خوشایند است که از نظر جنسی نیز تحریکشان می‌کند.» نکته‌ی کلیدی در اینجا این است که نظرات و طرز نگاه‌های فراوانی به رابطه‌ی ارباب مونث و برده وجود دارد. پس نوشتن درمورد همه‌ی آنها عملاً غیر ممکن است. اما چیزی که در تمام این دیدگاهها مشترک است، اطاعت محض و خدمتگزاری مردان برده در محضر اربابان مونث است که نتیجه‌ی آن لذت احساس برتری برای ارباب و تحقیر (همراه با توجه) برای برده‌ی مذکر است.
زن‌سروری در روزگار مدرندر دنیای مدرن رابطه‌ی میسترس و اسلیو هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. هدف اصلی سایت‌های اینترنتی تبلیغ Femdom و سایر فتیش‌های مربوط به این قضیه است و آگاهسازی عده‌ی زیادی از مردم با قرار دادن حقایق در دسترس آنها. خوشبختانه سایتهای فوق‌العاده‌ی دیگری نیز روی اینترنت وجود دارد که به خوبی رابطه‌ی ارباب و برده را تبلیغ کرده و اطلاعات درست درمورد آن را در اختیار همگان قرار می‌دهند. در دنیای مدرن برتری ارباب مونث و رابطه‌اش با برده‌هایش به هیچ وجه ممنوع و غیر قابل قبول نیست و این بسیار فوق‌العاده است.Femdm حتی از نظر افرادی که تمایلی به بودن در این نوع روابط ندارند و ذره‌ای از این فتیش در وجودشان نیست، چیز مثبتی تلقی می‌شود. مدرک این ادعا درصد پایین محبوبیت آن دسته از سایت‌های سکسی مجانی یا پولی‌ست که کلیپ‌ها و عکس‌های مربوط به رابطه‌ی ارباب برده را به بازدیدکنندگان خود عرضه نمی‌کنند.

گاهی اوقات برخی از مشهورترین و موفق‌ترین پورن‌استارها در نقش میسترس در ویدیوهایشان ظاهر می‌شوند...

برای مثال می‌توان به خانم Valentina Nappi، Anissa Kate، Asa Akira، Aiden Starr، Sarah Vandella، Sasha Grey، Chanel Preston، Gia Dimarco، Angela White، Abela Danger و تعداد زیادی پورن استارهای مشهور دیگر اشاره کرد...

همانگونه که در ابتدا گفته شد، مثال‌های بسیار خوب زیادی از وجود Femdom در فیلم‌ها و سریال‌ها و حتی مجلات وجود دارد. مجلات فراوانی که برخی از آنها به صورت چاپ شده عرض می‌شوند و برخی دیگر مجلات آنلاین اینترنتی هستند که منحصراً به موضوع رابطه‌ی اربابان مونث و برده‌هایشان می‌پردازند و تلاش مداوم و روزمره‌ای در جهت معرفی این نوع رابطه به جامعه و مردم دارند.


مانند هر چیزی دیگری وقتی تعداد انسانهای درگیر یک مطلب بیشتر می‌شود، مرزها و دیوارهای بیشتری در اطراف آن خواهد شکست. به این معنا که آنچه تا دیروز قدغن و غیر قانونی بود، امروز کاملاً طبیعی پذیرفته می‌شود... البته ما درباره‌ی نوشیدن ادرار و مدفوع ارباب یا بستن برده توسط ارباب به قصد شکنجه حرف نمی‌زنیم. موضوع صحبت بخش‌های جدّی‌تر این رابطه که از توهین‌های لفظی آغاز و با ختنه کردن یا عقیم کردن برده توسط ارباب مونث پایان می‌یابد (حتی امروز هم اگر فردی فیلمی از ختنه کردن یا کلاً عقیم کردن بردگان توسط ارباب‌هایشان روی سایتی قرار دهد، بلافاصله آن فیلم از روی سایت پاک خواهد شد چون غیر قانونی‌ست.) این که فتیش ارباب/برده یا BDSM شما دقیقاً از چه نوعی‌ست، فرقی ندارد زیرا ما در این سایت (femdomdestiny.com) تمام آنها را پوشش داده‌ایم. تنها کاری که لازم است انجام دهید استفاده از موتور جستجوی در گوشه راست بالای صفحه سایت است (سرچ).


حال برمی‌گردیم به موضوع ارباب/برده؛ بجز سایتهایی که منحصراً به این موضوع پرداخته‌اند، انجمنهای آنلاین و چت‌روم (انجمن‌های گپ) محرمانه و سرّی نیز در این باب وجود دارند. درضمن مقدار بسیار زیادی ویدئوی آماتوری (ساخته شده در منزل) به خاطر قابلیت فیلم‌برداری تلفن‌ همراههای مدرن امروزه تولید شده و روی اینترنت در دسترس همگان است. دوربین‌های مخصوص کامپیوتر و لپ‌تاپ (وبکم) و دوربین‌های کوچک خانگی (هندی‌کم) نیز در تولید این ویدئوها نقش فعالی دارند...


با وجود دسترسی همگان به این تجهیزات هیچ دوره زمانی به اندازه‌ی الان دسترسی به انواع مختلف اینگونه فیلم‌ها برای طرفدارانشان آسان نبوده است! زیرا این ویدئوها فقط چند لمس (ضربه روی ماوس یا صفحه کلید) با طرفدارانشان فاصله دارند! آیا موافق نیستید؟


این یک مثال بسیار خوب از یک جلسه‌ی Femdom است که یک دختر معمولی کیر و تخم‌های یک برده را داغون میکند و برده را وادار می‌کند در مدت شکنجه انگشت شصت پای او را نیز مانند نوزادان بمکد.


طبیعتاً همانطور که توقع دارید، زنان سلطه‌گر و برده‌ها و علاقه‌مندان فراوانی به این سبک تقریباً روی تمام نرم‌افزارها و سایتهای معروف ارتباط جمعی حضور دارند. مشکل جدید در این راه قوانین تازه درمورد محتویات آنچه بر فضای مجازی قرار می‌گیرند و پیش‌بینی منطقی این است که این محدودیت‌ها در آینده بیشتر و بیشتر شوند با این وجود هنوز هم شبکه‌های مجازی وجود دارند که بتوانید در آنها عضو شوید و از جدیدترین ویدیوها و محتویات راجع این فتیش خاص بهره‌مند شوید. زیبایی واقعی در دسترس بودن و محبوبیت این نوع محتوا در این است که آنچه مشاهده میکنید نوع خاصی از هنر به شمار می‌آید...
زن‌سروری در هنراز برخی معروفترین هنرمندان علاقه‌مند به زن‌سروری باید در اینجا یاد شود. زیرا آثار هنری آنان مربوط به دنیای مدرن است و به خاطر تکنولوژی پیشرفته‌ی امروز به آسانی و گستردگی در دسترس همگان است...
اسامی مانند: بروس بیکر (Bruce Baker)، جین بیلبرو (Gene Bilbrew)، یومین گائو (Yumine Guo)، رودزو (Rodzo)، اریک استانتون (Eric Stanton)، کیمبرلی وایلدر (Kimberly Wilder)، جلن ویلی (John Willie)، شینیز (Shiniez) و یا سارداکس (Sardax) را احتمالا همه‌ی شما شنیده‌اید [عمراً اگه شنیده‌ باشید!].

احتمالاً قدیمی‌ترین و گمنام‌ترین هنرمند این رشته به ژاپن تعلق دارد.
نقاشی‌های 'نامیو هاروکاوا' (Namio Harukawa) مشهور‌ترین آثار در حیطه‌ی زن‌سروری شناخته می‌شود. اگرچه درمورد شخص این فرد اطلاعات دقیقی وجود ندارد و اطلاعات ضد و نقیضی درباره‌ی او در اینترنت پخش شده. طوری که نمی‌توان با اطمینان گفت که او هنوز زنده است یا خیر. با این حال بیش از ۱۰۰۰ اثر نقاشی فوق‌العاده از این هنرمند در دسترس است که دنیای اسرارآمیزی از زن‌سروری را به تصویر کشیده است.[جهت کسب فیض از آثار این هنرمند و آشنایی با سبک و سیاق وی میتوانید بنگرید به تاپیک «آثار نامیو هاروکاوا ـ نقاش میسترس‌های گنده» که مفصل مورد بررسی قرار گرفته است.]


مانند همیشه این پرسش که آنچه هنر قلمداد می‌شود چیست نیز می‌تواند موضوع خوبی برای مباحثه باشد. برای به دست آوردن محبوبیت راه دیگری هم وجود دارد. اگر به صفحه‌ی مختص به عکس‌های مربوط به برتری و تحقیر مراجعه نمائید، می‌توانید آثار هنری و عکس‌های فراوانی در این زمینه مشاهده کنید (توقع دیدن عکس‌های کاملاً برهنه و خیلی سکسی در آنجا نداشته باشید.) برای آشنایی با منبع دیگری از آثار هنری مربوط به زن‌سروری نیز می‌توانید این پیج (با گوگل پلاس) را باز کنید.
اگر به جای تصاویر و نقاشی‌ها، بیشتر به آثار مکتوب تمایل دارید پیشنهاد می‌شود صفحه‌ی داستانهای ارباب و برده از سایت ما را ملاحظه نمائید و کلکسیون بسیار بزرگ و رایگان داستان‌های BDSM و تحقیر مردان توسط ارباب‌های مونث را مرور کنید.
[عرض شود که اگر به زبان اینگیلیسی‌ تسلط ندارید میتوانید در همین شهوانی به بخش داستان سکسی مراجعه نموده و برچسب‌ ارباب و برده را دمبال کنید.]
کشورهایی که بیشترین Femdom را نمایان می‌کننددر ذیل لیست کوتاهی از کشورهایی که سکس ارباب و برده در آنها بسیار رایج است آورده شده.
این طبقه‌بندی بر حسب تعداد سایتهای موجود ارباب و برده که در آن کشورها ایجاد شده و میزان جمعیت آنها می‌باشد. باید بدانید که کشور O.W.K. "پادشاهی دنیای دیگر" (نام منطقه‌ای خودمختار و به رسمیت شناخته نشده‌ی مربوط به فعالیت‌های BDSM است. این ریزکشور برای روابط بین زنان ارباب و سروری آنها بر مردان ساخته شد و در سال 1996 اعلام استقلال کرد. همجنسگرایان در این منطقه به دلیل ارتباط بین دو جنس‌ مخالف «ارباب مونث / برده مذکر» حضور ندارند. این ریزکشور در جمهوری چک قرار دارد و به شکل حکومت زنان بر مردان اداره می‌شود. منطقه‌ی نامبرده در ابتدا ۳ هکتار بود که به علت استقبال به ۷ هکتار و سپس به ۱۴ هکتار گسترش یافت. این کشور دارای قوانین مخصوص خود می‌باشد. این مکان مخصوص مردانی است که تمایل به بردگی دارند یا زنانی که متمایل به سروری هستند. افراد با هماهنگی قبلی می‌توانند به مدت ۵ روز با ویزای مخصوص به این منطقه وارد شوند. برده‌هایی که وارد این مکان‌ها می‌شوند مازوخیست هستند و سروران که به میسترس ملقب هستند روحیه‌ای سادیست دارند. برق این منطقه نیز توسط مردان تأمین می‌شود. این شهر قسمت‌های زیادی دارد و در آنجا مسابقات اسب سواری و گاری‌سواری نیز انجام می‌شود. افرادی که نقش حیوان را در این بازی‌ها بر عهده دارند، مردان هستند.) در این لیست قید نشده زیرا به طور خاص برای این مسئله تشکیل شده است (پادشاهی دنیای دیگر از طرف کشورهای دیگر به رسمیت شناخته نمی‌شود ولی پول رایج، پاسپورت، نیروی پلیس، دادگاه‌ها، پرچم ایالتی و سرود ملی خود را دارد.)  1. پادشاهی متحد (انگلستان)

  2. ایالات متحده آمریکا

  3. آلمان

  4. استرالیا

  5. کانادا

  6. ژاپن

  7. اسپانیا

  8. ایتالیا

  9. فرانسه

  10. برزیل
برترین و پرطرفدارترین انواع فتیش‌های زن‌سروریهمانگونه که احتمالاً روی وبسایت ما (femdomdestiny.com) می‌توانید ببینید؛ رای‌گیری روی سایت وجود دارد که بازدیدکنندگان بتوانند به فتیش مورد علاقه خود رای دهند و اینگونه بگویند فتیش مورد علاقه‌ی آنان در زمینه‌ی برتری اربابان مونث بر برده‌های مذکر چیست.

اما این کار برای معرفی این فتیش‌ها کافی نیست، برای همین ما اینجا لیست کاملی از این نوع فتیش‌ها همراه با شرح جزئیات آن مهیا کرده‌ایم. معیار انتخاب این فتیش‌ها، آمار جستجوی اینترنتی درمورد آنها توسط هزاران علاقه‌مند و طرفداران این نوع سکس می‌باشد که هر روز از این سایت بازدید می‌کنند. فتیش‌های مرتبط با زن‌سروری در محور زمان انواع متفاوتی برده با تمایلات خاص خود را به وجود آورده است که برخی از این سبک‌ها طرفداران بسیار بیشتر و برخی دیگر مشتاقان کمتری دارند.
شما می‌توانید در لیست زیر شرح کوتاهی از آنها را به همراه آدرس اینترنتی صفحه‌ای که در آن مطالب و عکس‌هایی راجع به آن فتیش خاص وجود دارد [همچنین لینک تاپیکهای مرتبط (درصورت وجود) در شهوانی] را مشاهده کنید.
۱) صورت نشینی (Facesitting)

گاهی اوقات خفه کردن نیز نامیده می‌شود، ملکه بودن یک سبک رفتار جنسی در رابطه‌ی ارباب و برده است که ارباب روی چهره‌ی برده خود می‌نشیند. انواع مختلفی از این نوع فتیش وجود دارد؛ برای مثال نوعی که برده باید کُس یا سوراخ کون ارباب را برای لذت دادن به میسترس لیس بزند یا نوع دیگری که برده فقط باید وزن بدن ارباب را روی صورت خود تحمل کند در حالی که خانم ارباب لباس کاملی به تن دارد و مشغول آزار رساندن به برده‌ی برهنه خوابیده در زیر خود است.

گاهی اوقات (اما نه همیشه) یک ابزار خاص به شکل صندلی بر روی صورت برده قرار می‌گیرد تا به ارباب توانایی فشردن مجرای تنفسی برده یا دستشویی کردن روی صورت او را به آسانی بدهد. به این ابزارها به ترتیب؛ جعبه‌ی ویژه‌ی خفه کردن و توالت ملکه گفته می‌شود.
دلیل این که این ابزارها اینقدر طرفدار دارند، این حقیقت است که الهه (خدای مونث) بتواند هروقت که دلش می‌خواهد، هرکجا که دلش می‌خواهد برده‌اش را تا مرز خفگی پیش ببرد. برخی از بردگان زمانی که ارباب مونثی با کون بزرگ این کار را برایشان می‌کند بسیار از نظر جنسی تحریک می‌شوند.
[در این راستا میتوانید بنگرید به تاپیک کونپرسی]
۲) کونگذاری با کیرمصنوعی (Strap-on)

به زبان ساده؛ این روشی است که اربابان مونث کمربند حاوی کیر مصنوعی را به دور کمر خود می‌بندند تا بتوانند با بردگان خود سکس از راه کون داشته باشند، این نوع رابطه به هیچ وجه ارتباطی با مبحث همجنسگرایی ندارد و صرفاً برای تحقیر بردگان انجام می‌شود. این ابزار معمولاً توسط افرادی که این نوع فتیش را ندارند، نیز در زمان سکس به کار گرفته می‌شود (برای مثال بانوان همجنسگرا یا مردان همجنگسرایی که با خاطر کوچکی کیرشان از استرپ‌آن یا کیر نصب شده بر روی کمربند استفاده می‌کنند.)

یک نام دیگر برای این نوع فتیش "میخکوب کردن" (pegging) می‌باشد و گاهی اوقات ارباب مونث در حالی که کیر مصنوعی نصب شده بر روی کمربندش را در کون برده خود فرو می‌کند، با دستهایش آلت تناسلی یا تخم‌های برده را برای ایجاد درد بیشتر فشار می‌دهد. برای این نوع سکس ارباب مونث حتماً نباید کمربند کیر مصنوعی‌دار استفاده کند. گاهی اوقات ارباب زن در هنگام سکس انواع کیر مصنوعی بدون کمربند یا لرزاننده (ویبراتور) را در سوراخ کون برده‌ی خود فرو می‌کند.
۳) بچه‌ مفعول (کونی) انگاری (Sissification)

این اصطلاح (Sissy) به معنای سوسول، اِواخواهر، بچه کونی یا ضعیف و مفعول بوده و کنایه‌ای تحقیر آمیز و زننده دارد. برای توصیف پسری به کار می‌رود که اخلاق و رفتاری زنانه دارد. پسری که مانند مفعول‌های جنسی رفتار می‌کند یا یک ترسوی سوسول واقعی است. Sissy بودن، تحقیر جنسی برده است و درنتیجه به طرف مقابل نماد قدرت مطلق را اعطا می‌کند.
روند انجام دادن سکس ارباب مؤنث با Sissy (که مؤنث گرایی اجباری یا مونث‌گرایی هم نامیده می‌شود) به این طریق است که در این نوع سکس ابتدا برده‌ی مذکر را وادار می‌کنند لباس زنانه بپوشد، سپس او را وادار می‌کنند مثل خانمها حرف بزند و رفتار کند. در ادامه‌ این نوع سکس ارباب به شدت برده‌ی خود را تحقیر می‌کند. تحقیری که می‌تواند کلامی باشد یا همونطور که پیش‌تر گفته شد، ارباب مونث با استفاده از کمربند مخصوصی که کیر مصنوعی روی آن نصب شده به شدت و خشونت با برده از ناحیه‌ی کون سکس کند.
۴) شکنجه‌ی کیر یا تخم‌ها (Cock and balls torture)

این نوع فتیش به طور خلاصه C.B.T نامیده می‌شود. هدف اصلی از انجام این نوع فتیش آن است که برده را در ناحیه‌ی لوله‌ی کیر یا بیضه‌هایش به شدت دچار درد کنند. درصد موفقیت ارباب در انجام کارش با مقدار دردی که نصیب برده می‌کند سنجیده می‌شود. درد این نوع فتیش بسیار زیاد است و در صورت موفقیت کامل ارباب برده از شدت درد بیهوش می‌شود.

ابزار‌ها و روش‌های بسیار زیادی برای این کار وجود دارند. اگر همین سایت را جستجو کنید بسیاری از آنها را خواهید یافت؛ مثلاً ابزاری که به کیر بسته می‌شود و می‌توان توسط آن به کیر شوک‌های الکتریکی وارد کرد! می‌توان از موم داغ برای این کار استفاده کرد، می‌توان کیر را با ابزارهای مخصوصی (که مشابه آن برای سوراخ کردن گوش یا لب برای انداختن حلقه یا گوشواره استفاده می‌شود) سوراخ کرد، می‌توان به شدت بیضه‌ها را کوبید، می‌توان با فرو کردن ابزارهای تیز در سوراخ نوک کیر یا ایستادن روی بیضه‌ها، درد وحشتناکی را به وجود آورد. C.B.T احتمالا یکی از دردناک‌ترین روش‌های شکنجه‌ی برده‌های مذکر است.
۵) درکونی و فلک (Spanking and caning)

احتمالاً یکی از معروفترین روش‌های تنبیه جسمی است. با دست به کون لخت، سیلی زدن از ابتدا به عنوان روشی برای ایجاد درد و همچنین تحقیر کسی که به او ضربه وارد می‌شود به وجود آمده است.
معمولا درکونی زدن باعث قرمز شدن آن می‌شود، اما اگر تنبیه یا شکنجه به جای کف دست با پاروهای چوبی کوچک که برای این کار ساخته شده یا چوب دستی (عصا) انجام گیرد باعث می‌شود که زخم‌های عمیق پرخونی بر روی کون به جا بماند یا حداقل بعد از پایان کار خراش‌هایی از خود باقی بگذارد که در نتیجه باعث می‌شود برده‌ی مذکر تا مدتی نتواند روی کون خود بنشیند! (روزها و گاهی اوقت هم هفته‌ها)

خدایان مونث و با تجربه‌ی دنیای Femdom ابزارهای بسیار متنوعی را برای درکونی زدن به برده‌های خود در اختیار دارند که با آنها می‌توانند نتیجه‌ی دلخواه را از تنبیه برده‌ی مذکرشان بگیرند. این روش تنبیه بردگان در انگلستان بسیار محبوب و پرطرفدار است و معمولاً در خانه‌ها یا در زندانها انجام می‌شود. (اینجا مقصود از زندان مرکز نگهداری تبهکاران نیست. dungeon یا زندان محلی معمولاً به جایی گفته می‌شود که طرفداران فتیش ارباب/برده برای واقعی کردن فانتزی‌هایشان به آنجا می‌روند)
۶) پا سروری (Foot domination)

معمولاً به طور خلاصه پا سروری (Foot domination) نامیده می‌شود. این همان فوت‌فتیش (Foot Fetish) پرطرفدارِ گسترش یافته به عرصه‌ی زن‌سروری‌ست.
برای بسیاری از مردان. پاهای زنان یا قسمتهایی از پای زنان مثلا مچ پا یا آن قسمت از کف پا که شامل انگشتان می‌شود (پنجه) نمایانگر عمیق‌ترین فتیش آنان هستند.
توانایی تحریک کردن مردان از نظر جنسی فقط با نشان دادن پای زن به آنان فقط بخشی از این فتیش می‌باشد مرحله‌ی بعدی وادار کردن بردگان مرد به پرستش پای بانوی ارباب می‌باشد.

این گسترده‌ترین نوع فتیش ارباب و برده، انواع مختلفی دارد؛ مانند پرستش پای برهنه، پرستش پا با جوراب شیشه‌ای...

لیسیدن پاهای کثیف، بو کردن پاهای عرقی، مکیدن انگشت شصت پا یا سایر انواع این فتیش. دسته‌بندی کردن تمام زیر مجموعه‌های این فتیش بسیار دشوار است زیرا آنها از بوسیدن و لیسیدن پا آغاز می‌شود و تا پرستش ناخن‌های بلند ادامه می‌یابند.
۷) خایکوبی (Ballbusting)

خاستگاه اولیه این روش شکنجه (C.B.T) که در محور زمان به نوعی فتیش تبدیل شده است کشور ژاپن می‌باشد. ممکن است تاکنون راجع به "تاماکری" (Tamakeri:玉蹴り) مطالعه کرده باشید که معنای تحت اللفظی آن "لگد زدن به بیضه‌ها" می‌باشد. امروزه این کار به عنوان یکی از دردناک‌ترین روش‌های شکنجه‌ی پذیرفته شده است. آزار بیضه‌ها برای خود یک بخش کاملاً مستقل از فتیش «ارباب مؤنث / برده مذکر» می‌باشد. این که چرا لهِ کردن تخم‌های بردگان توسط اربابان مونث اینقدر پیش اربابان مونث محبوبیت دارد، برایش توضیح علمی وجود دارد.
بعد از این که با بی‌رحمی تمام به بیضه‌ها ضربه زده می‌شود، اندورفین به سرعت در بدن قربانی (برده) ترشح می‌شود.

(اندورفین‌ها یا مسکن‌های طبیعی بدن موادی هستند که از غدد مخاطی و هیپوتالاموس ترشح می‌شوند و اثر اصلی آن‌ها تسکین درد است. اندورفین‌ها که مورفین طبیعی بدن خوانده می‌شوند، بسیار شبیه انواع مخدرها مانند تریاک عمل می‌کنند و زمان تولید آنها در بدن هنگام فعالیت‌های بدنی، هیجان، احساس درد، خوردن غذاهای فلفلی، فعالیت جنسی و احساس عشق است. در کنار اعمالی چون ورزش یا خنده، حتی گریه کردن نیز می‌تواند سبب آزادی اندورفین شود. به‌طور کلی اندورفین‌ها باعث ایجاد حالات خوشی و لذت شده و آرامش‌بخش هستند. همچنین به واسطه توقف ارسال پیام‌های درد به سوی مغز موجب از بین رفتن حس درد می‌شوند.)
ترشح اندروفین باعث می‌شود که مغز انسان این درد خاص را با لذت اشتباه بگیرد و درنتیجه باعث تحریک جنسی مردان برده شود!
۸) لگدمالی و پایکوبی (Trampling)

یکی از مشتقات تسلط بر بردگان توسط پاها بر اساس فوت‌فتیش است. لگدمال کردن در اینجا به معنای روشی برای راه رفتن روی بردگان به منظور ایجاد درد و صدمه روی بدن آنان است. قسمتهای مختلف بدن بردگان مذکر بنا بر سلیقه و انتخاب ارباب مونث می‌تواند لگدمال شده و صدمه ببیند. یکی از دردناک‌ترین این روش ها لگدمال کردن چهره‌ی بردگان است، اما لگد مال کردن بیضه نیز می‌تواند به عنوان ترکیبی از C.B.T و فتیش لگدمال شدن و فوت‌فتیش اگر به طرز صحیح انجام شود بسیار دردناک باشد.

این شکنجه با پای برهنه یا انواع مختلف پایپوش مانند چکمه و یا کفش‌های پاشنه بلند بیست سانتی انجام می‌گیرد. گاهی اوقات اربابان مونث به صورت گروهی (دو یا بیشتر) روی بیضه‌های برده می‌ایستند یا روی بدن او به بالا و پایین می‌پرند.
۹) آزار و تحقیر (Teasing and humiliation)

این یکی از انواع شکنجه روانی است که برای تحقیر بردگان و القاء یک احساس سکسی که در نهایت منجر به تحریک جنسی آنان می‌شود به کار می‌رود.
تحقیر یک برده بستگی به شرایط و نوع فتیش او دارد، پس سناریوهای متعددی را می‌توان برای این کار در نظر گرفت. مثلاً ارباب در حالی که ایستاده و از بالا به برده‌ی افتاده روی زمین نگاه می‌کند، او را مورد تحقیر قرار دهد یا تحقیر دسته جمعی که در آن چند ارباب مونث همزمان برده را تحقیر می‌کنند.

این روش‌ها در مقایسه با سایر روش‌های خشونت‌آمیز تحقیر بردگان بسیار ملایم و ابتدایی به شمار می‌آیند اما می‌توانند بسیار موثر باشند. زیرا تاثیرات عمیق روانی و جسمی بر روی برده باقی می‌گذارند.
۱۰) بی‌غیرتی (Cuckolding)

بیغیرت بودن میتواند معنای متفاوتی داشته باشد ولی اگر این اصطلاح برای تحقیر مردان به کار برود فقط یه معنا دارد. یک مرد بی‌غیرت؛ شوهر یا دوست پسری است که از خیانت همسرش به خود کاملاً آگاه است و در زمانی که همسر یا دوست دخترش با مردان دیگر سکس می‌کند (خیانت) حضور دارد و با دیدن این صحنه تحقیر می‌شود.

بردگان بی‌غیرت هیچ نوع فعالیتی در طول انجام سکس ندارند و هرگز هیچ نوع ارضای جنسی را توسط هر نوع تماس فیزیکی با همسرشان تجربه نمی‌کنند.

در تمام مدت زمانی که دیگران مشغول سکس با همسران آنها هستند، بردگان فقط مجاز به نگاه کردن هستند، گاهی اوقات برای تحقیر بیشتر بردگان، آخر سکس روی بدن آنها و یا داخل دهانشان منی ریخته می‌شود!
۱۱) CFNM

این یک مخفف برای نوعی از فتیش که در آن ارباب‌های مونث کاملاً لباس پوشیده که در حال شکنجه به بردگان مذکر کاملاً برهنه هستند می‌باشد و در بیشتر موارد فتیش C.F.N.M برای آزار دادن و تحقیر لفظی بردگان که پیش‌تر راجع به آن توضیح داده شد، به کار می‌رود اما همه سناریوهای اجرای این نوع فتیش‌ ملایم و سبک نیست. برخی به فرو کردن چیزی در کون بردگان توسط اربابان مونث یا سکس خشن ارباب مرد با برده‌ی مذکر غیر همجنسگرایش منتهی می‌شوند (در این نوع سناریو برده‌ها هم‌جنس‌گرا نیستند و کردن کونشان به حالت زوری صرفاً برای تحقیر آنان انجام می‌گیرد.)

یکی از مهم ترین بخش‌های این فتیش سوای پوشیده بودن کامل ارباب مونث، در حالی که برده کاملاً لخت است، این است که همیشه حداقل دو ارباب مونث در صحنه حضور دارند. سناریوهای C.F.N.M گاهی اوقات شامل حضور پنج ارباب می‌شود گاهی اوقات هم بیشتر.
۱۲) دستورالعمل جق

این یکی از روش‌های ملایم‌تر تحقیر بردگان مذکر است. به طور خلاصه G.O.I نامیده می‌شود، گاهی اوقات هم "تشویق به خودارضائی" نامید می‌شود.
این روش بیشتر شبیه پورن‌هایی است که از زاویه دید پورن‌استار مذکر فیلمبرداری شده است (تک بعدی است و فقط پورن‌استار زن در آن دیده می‌شود). برای انجام این نوع فتیش ارباب جزئیات دقیقی را از این که برده چگونه باید جق بزند به صورتی تحقیرآمیز و دستوری به او ابلاغ می‌کند. برده با پذیرفتن کنترل کامل ارباب در یکی از خصوصی‌ترین بخش‌های زندگی‌اش به طور کامل تحقیر می‌شود. این که ارباب دقیقاً تعیین کند که چگونه باید خودارضایی کند و چه موقع حق دارد ارضا شود، بخشی از این روش تحقیر می‌باشد.
۱۳) لز سروری (Lezdom)

این یک نام خلاصه شده برای اصطلاح Lesbian به معنای همجنسگرای مونث و Domination به معنای تسلط و فتح می‌باشد. به طور خلاصه تمام قوانینش مانند فتیش تسلط بر بردگان مذکر است، تنها تفاوت؛ جنسیت برده یعنی دختر به جای پسر می‌باشد. البته این درست است که بعضی از این سناریوها شامل صدمه‌زدن به بیضه‌ها و کیر می‌باشد که در بدن بانوان وجود ندارد ولی به جای آن نوک پستان، سینه‌های بزرگ و کُس به عنوان جایگزین برای شکنجه در اختیار ارباب قرار می‌گیرد.

گاهی اوقات ارباب بردگان مونث و مذکر را همزمان با هم به حضور پذیرفته و شکنجه می‌دهد. رایج‌ترین نوع فتیش تسلط بر دختران هم‌جنس‌گرا، پاسروری و درکونی‌ست.
۱۴) هم‌جنس‌بازی اجباری (Forced Bisex)

سکس اجباری و برخلاف رضایت جهشی به سوی تکامل (مانند فرضیه‌ی داروین) در فتیش ارباب و برده و تحقیر به شمار می‌آید که در محور زمان خود به یک فتیش مجزا تبدیل شده است. در اصول این فتیش به سکسی گفته می‌شود که در آن برده‌ی مذکر غیرهم‌جنس‌گرا (دگرجنس‌گرا که تمایلی به سکس با هم‌جنس‌ ندارد) از ناحیه‌ی کون مورد تجاوز ارباب یا یک برده‌ی مذکر دیگر یا صرفا یک فرد حاضر در صحنه قرار می‌گیرد یا وادار می‌شود برای او ساک بزند.

معمولاً سکس اجباری با یک مرد دیگر فقط بخشی از تصویر کلی برای تحقیر برده می‌باشد، به این معنا که در ابتدا برخی یا همه‌ی فیتش‌هایی که در بالا شرح داده شد روی برده‌ی مذکر پیاده می‌شود و در انتها از کون مورد سکس زوری قرار می‌گیرد. رایج‌ترین سناریوی این فتیش این است که برده‌ی مذکر وادار می‌شود که مانند زنان رفتار کند. (این شامل ساک‌زدن و کون دادن می‌شود) یا زمانی که برده‌ی بی‌غیرت مجبور می‌شود آب کیر مردان دیگری که جلوی رویش با زنش سکس کرده‌اند را قورت بدهد.
۱۵) زن‌سروری با تنوع نژادی (Interracial femdom)

آنچه این ژانر را متفاوت و خارق‌العاده می‌کند، تفاوت نژادی طرفین درگیر آن است. به طور معمول زن‌سروری با تنوع نژادی به زمانی گفته م‌ شود که ارباب مونث سیاهپوست و برده‌ی مذکر سفیدپوست باشد. اما این که یک برده‌ی مذکر سیاهپوست هم توسط بانوی ارباب سفید پوستش مورد شکنجه و آزار قرار گیرد سناریویی دوست داشتنی و جذاب را تشکیل می‌دهد.تمام فتیش‌ها و تحقیرهایی که به آن اشاره شد می‌تواند در این نوع سناریوی چند نژادی هم انجام شود و هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد. تنها آنچه اهمیت دارد، این است که افرادی از حداقل دو نژاد یا بیشتر در صحنه حضور داشته باشند.
۱۶) زن‌سروری با پول (Money domination)

همه‌ی انسانها توانایی مالی شرکت در زن‌سروری را ندارند. برای آن که برده بفهمد کنترل شدن دارایی‌اش توسط یک ارباب مونث چه احساسی دارد. باید صاحب ملک یا مقدار کافی پول باشد تا بتواند رضایت ارباب مالی مونث خود را به دست بیاورد. (اینجا منظور ارباب مونثی است که تصمیم می‌گیرد پولی که به سختی به دست آورده‌اید را چگونه خرج کنید و کیف پول شما را خالی می‌کند).
به این دلیل تعداد مردانی که قادر به ارضای این نوع بانوان ارباب باشند زیاد نیست. برای همین است که تسلط مالی بانوی ارباب به روی برده‌ی مذکر دارای محبوبیت آنچنانی نیست. با این وجود پرداخت پول و هزینه کردن بخش چاره‌ناپذیری در روابط طولانی‌مدت بین یک ارباب مشخص و برده‌های دائمی‌اش می‌باشد.


چگونه می‌توانید سلطه و برتری یک ارباب مونث بر روی خود را تجربه کنید

آگاهی به این که تبدیل شدن به یک برده‌ی مذکر تجربه‌ای است که زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد، نشان می‌دهد که قبل از گرفتن این تصمیم که سعی کنید به یک ارباب واقعی خدمت کنید مواردی‌ست که باید تجربه کرده و یاد بگیرید...مطمئناً نمی‌خواهید وارد ماجرائی شوید که از پس عواقب آن بر نمی‌آیید و درد و رنج آن برایتان غیر قابل تحمل است. من این را به خاطر شما نمی‌گویم، این تذکر فقط برای حفظ وقت باارزش آن خدای مونث (خانم ارباب) است که توقع دارد که رضایتش جلب شود. پس اولین قدم در راه کشف دنیای ارباب/برده این است که بعضی از بهترین سایتهای ویژه‌ی شکنجه بردگان مذکر را بازدید کنید و دریابید شکنجه‌ی واقعی چه شکل و ظاهری دارد. بفهمید اربابان مونث توانایی انجام چه کارهایی را بر روی بردگانشان دارند، سپس تصمیم بگیرید که آیا قادر به تحمل این همه خشم و رفتار خشونت‌آمیز هستید؟


⚠️ [هشدار: نگارنده از اونجایی که یحتمل خودش خانوم میسترس تشریف داشته‌ در اینجا زیادی فاز برتری و طاقچه بالا ورداشته‌اند و کص میفرمایند... درصورتی که مازوخیست و متمایل به بردگی هسید و به دمبال ارباب سادیست میگردید، می‌توانید همراستای تمایلات خودتان اربابی بیابید و حتماً از همان ابتدا با وی تموم حد و حدودها و خط قرمزهایتان در اعمال حشرانه را مشخص نموده و هرگز هم مجبور نیسید فراتر از اونچه پیش‌تر مورد توافق دوطرفه قرار دادید پیش بروید! فراموش نشود که برده‌ی جنسی همواره با رضایت و آگاهانه وارد رابطه‌ی ارباب/برده میشود و قرار نی قربانی خشونت و تجاوز شود.]


بعد از گذراندن وقت کافی و چک کردن کلکسیون روزافزون عکسها و ویدئوهای ارباب/برده، قدم منطقی بعدی این است که به یک ارباب بدون این که از پشت صفحه‌ی کامپیوتر خود بلند شوید خدمت کنید. با تشکر از دنیای مدرنی که در آن زندگی می‌کنیم! اکنون این امکان وجود دارد که اربابان مونث بتوانند از پشت دوربین‌های نصب شده بر کامپیوتر (وب‌کم) بردگان خود را تحقیر کنند. ممکن است این کار ساده به نظر بیاید ولی وقتی میسترس به شما دستور داد روی بات‌پلاگ (ابزاری به شکل شعله شمع که برای گشاد کردن کون به کار می‌رود) بنشینید، یا این که بیضه‌های خود را با اسباب‌بازی‌های جنسی ویژه این کار فشار دهید و در حالی که به شما می‌خندید تحقیرتان کرد. خواهید دید که چقدر در اشتباه بوده‌اید. بهتر است قبل از برداشتن این قدم، تصاویر زنده‌ی دوربین‌های اینترنتی اربابان مونث و رفتارشان با بردگان را مشاهده کنید تا رفتار صحیح یک برده با ارباب را یاد بگیرید، بعد تصمیم بگیرید که آیا برای مرحله‌ی بعد آمادگی دارید یا خیر.


اگر فرض را بر این بگذاریم که توانستید از مراحلی که در بالا قید شده رد بشوید، می‌توانید خود را به هدف نهاییتان یعنی ملاقات حضوری با یک ارباب واقعی تصور کنید... آنچه باید بدانید این است که وقتی تلاش می‌کنید با یک خدای مونث حرفه‌ای (ارباب) تماس بگیرید اکثر آنها از شما خواهند پرسید که آیا تجربه‌ای در راضی کردن بانوان ارباب در مقام یک برده دارید یا خیر. گاهی اوقات، دادن جواب منفی شما را در لیست سیاه تماس آن ارباب قرار خواهد داد و اگر تا اینجا پیش آمده‌اید مسلماً دلتان نمی‌خواهد چنین اتفاقی بی‌افتد، پس یک کار دیگر مانده که باید پیش از مرحله‌ی نهایی آن را انجام دهید. باید از سایت‌های ویژه‌ی دوستیابی، بین برده‌های تازه‌کار و اربابان تازه‌کار استفاده کنید تا دخترانی که تمایل به ارباب بودن دارند و در نزدیکی شما زندگی می‌کنند را بیابید.
این باعث تعجب شما خواهد شد که چه تعداد زیادی بانوی مشتاق به تحقیر و بدرفتاری با مردان در اطراف شما زندگی می‌کنند!پیشنهاد می‌شود به بهترین سایتهای ویژه‌ی پیدا کردن ارباب مونث سری بزنید تا با پشتکار در جستجو بتوانید اربابی در نزدیکی محل زندگی‌تان پیدا کنید

در پایان وقتی تمام مراحل بالا را انجام دادید، بالاخره زمان آن می‌رسد که تعهد خود به این کار را ثابت کرده و با یک میسترس حرفه‌ای ملاقات کنید. خوشبختانه تعداد زیادی میسترس آن بیرون وجود دارند و قادر خواهید بود بر حسب سلیقه‌ی شخصی‌تان میسترس دلخواهتان را یافته و انتخاب کنید. وقتی انتخابتان را کردید؛ متواضع، فروتن، مودب باشید و در تمام مراحل تماس گرفتن یا برخورد حضوری با او با احترام رفتار کنید. به یاد داشته باشید هزاران برده‌ی بی‌ارزش مانند شما وجود دارند و به آسانی با یکی از آنها که بهتر همکاری می‌کند، آماده است بهتر خدمت کند و مشتاق است که بهتر از شما ارباب را بپرستد، قابل تعویض هستید.برای قدم نخست می‌توانید از لیست اربابانی که روی این سایت اطلاعات تماسشان درج شده و یا هر سایت دیگری روی اینترنت که لیست و اطلاعات تماس با اربابان روی آن قرار دارد، کار را شروع کنید.

موفق باشید


[جهت میسترس‌یابی در شهوانی میتوانید ویژگی‌های مورد نظر را در پروفایل درج نموده و در قسمت «به دمبال» گزینه‌ی "فتیش" را انتخاب کنید و من الله توفیق! درضم زیر این تاپیک هرگونه آگهی بردگی ممنوع بوده و احتمالاً موجب حذف کاربری خواهد شد!]
منبع:

femdomdestiny.com/femdom


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


  • 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

عجب تایپیکی مرسی


ولی خدایی من اگه از این سبکا باشه دوس دارم (biggrin)

ـــــــــــ  • 2  • پرسفونه  
  • عضو از 1398/11/25

  • پست‌‌‌ها: ‌ 11

  • 77

از سادیسم و مازوخیسم اصلا خوشم نمیاد ولی بچه که...


از سادیسم و مازوخیسم اصلا خوشم نمیاد ولی بچه که بودم دوست داشتم جز والکیری های اودین بشم یا جزیی از آمازون ها (drooling)


ـــــــــــ


  • 0  • Baaran98  

  • عضو از 1398/2/9

  • پست‌‌‌ها: ‌ 692

  • 3455

خیلی عالی و جامع بود


خیلی عالی و جامع بود


ـــــــــــ
  • 4  • nilajooni  

  • عضو از 1397/4/28

  • پست‌‌‌ها: ‌ 397

  • 1892

میخش شده بودماااااااا


یه کله خوندمش ولی انصافا من اسیب جسمی دوست ندارم بزنم بعضی از میسترسا دیگه دیه گردنشون میاد :))))


ـــــــــــ

تو فرض کن این درد تکیلاست که مینوشم...  • 3  • noporn  

  • عضو از 1398/10/3

  • پست‌‌‌ها: ‌ 670

  • 1163

خاک بر سرشون با این فانتزیشون (rolling) (rolling)...


خاک بر سرشون با این فانتزیشون (rolling) (rolling) (rolling)


ـــــــــــ


  • 0نقل از: پرسفونه


نقل از: پرسفونه از سادیسم و مازوخیسم اصلا خوشم نمیاد ولی بچه که بودم دوست داشتم جز والکیری های اودین بشم یا جزیی از آمازون ها (drooling)

والکیری های اودین بشم یا جزیی از آمازون ها ... اینا چین ؟ (hypnotized) (hypnotized)


ـــــــــــ  • 0  • Tedi0852  
  • عضو از 1397/4/10

  • پست‌‌‌ها: ‌ 15

  • 7

خیلی خیلی خیلی خوب بود


واقعا مرسی کامل بود


ـــــــــــ


  • 2  • شاه ایکس  

  • عضو از 1396/3/28

  • پست‌‌‌ها: ‌ 1535

  • 37239

از دیشب تا حالا پنج بار سعی کردم این تاپیک و...


از دیشب تا حالا پنج بار سعی کردم این تاپیک و پستاشو لایک کنم نشده خیر سرمون سرعت 8 مگ گرفتیم!! ولی اون قسمت لگد کردن بیضه ها رو ادم میخونه ناخود آگاه پاهاشو سفت جفت میکنه!! (biggrin) (devil)

  • پی نوشت : توهین مودبانه خودش هنره دقت بفرمایید : ارباب کُس فرمودن!!! یعنی ارباب مادر مرده اینو میشنید هنگ میکرد که بهش احترام گذاشتن یا ...... بهش!!! (biggrin)

ـــــــــــ


  • 1عرض شود که


نقل از: شاه ایکس از دیشب تا حالا پنج بار سعی کردم این تاپیک و پستاشو لایک کنم نشده خیر سرمون سرعت 8 مگ گرفتیم!! ولی اون قسمت لگد کردن بیضه ها رو ادم میخونه ناخود آگاه پاهاشو سفت جفت میکنه!! (biggrin) (devil) - پی نوشت : توهین مودبانه خودش هنره دقت بفرمایید : ارباب کُس فرمودن!!! یعنی ارباب مادر مرده اینو میشنید هنگ میکرد که بهش احترام گذاشتن یا ...... بهش!!! (biggrin)

دورود بر مترجم و مخترع فتیش «پای پیچیده شده در نایلون»!!! عب نداره حالا لایک نکرده هم عزیزی.


نقل از: fantasylife فر خوردم!!!!!! یعنی انگار یه نفر ذهن من رو گشته بود دقیقا متناسب با خوراک فکری من مطلب نوشته بود... عالی بود، ریز و دقیق... مطلب مربوط به کشور چک رو تقریبا می دونستم اما مطمئن نبودم، الان اضافه شد به لیست کشورهایی که بعد ها باید برم... خوشحال ام که این حس هم قدمت داره هم به رسمیت شناخته میشه، حداقل همه جای دنیا نیاز نیست آدم خودش رو به در و دیوار بزنه به طرف بفهمونه این حس بیماری روانی نیست...

بسی مایه‌ خرسندی‌ست که مفید واقع شده.
درمورد متقابل این قضیه (مردسروری) نیز به زودی مطلب خواهیم گذاش.


نقل از: noporn خاک بر سرشون با این فانتزیشون (rolling) (rolling) (rolling)
حالا شما خودشو ناراحت نکن.


نقل از: Tedi0852 واقعا مرسی کامل بود

نقل از: Baaran98 خیلی عالی و جامع بود
نقل از: nilajooni یه کله خوندمش ولی انصافا من اسیب جسمی دوست ندارم بزنم بعضی از میسترسا دیگه دیه گردنشون میاد :))))
نقل از: شنل_قرمزی همشو خوندم خیلی جامع و عالی و کامل بود.کلی هیجانزده شدم

سپاس، بدون هیچ قصد فخرفورشی و گنده‌گوزی عرض میشود این جامع‌ترین و پربارترین مطلب درمورد Femdom است که روی اینترنت فارسی قرار گرف.


نقل از: پرسفونه از سادیسم و مازوخیسم اصلا خوشم نمیاد ولی بچه که بودم دوست داشتم جز والکیری های اودین بشم یا جزیی از آمازون ها (drooling)

خب به کیرم.


نقل از: آلت-قتاله عجب تایپیکی مرسی
ولی خدایی من اگه از این سبکا باشه دوس دارم (biggrin)

اونا ادامه‌ش میشه اینا:

فکراتو بکن بعد تصمیم بگیر!


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست  • 3  • شاه ایکس  

  • عضو از 1396/3/28

  • پست‌‌‌ها: ‌ 1535

  • 37239

یه شاعر قدیمی گفته ( استیک اند استون می هرت مای...


یه شاعر قدیمی گفته ( استیک اند استون می هرت مای بون........) چوب و سنگ ممکن است استخوان های مرا بشکنند (به من صدمه وارد کنند) اما کلمات و سخنان هرگز صدمه ای به من نخواهند زد!! احتمالا ایشون هرگز با جناب اسکلت ملاقات نکرده بوده! (biggrin) (devil)


ـــــــــــ


  • 1  • Ali_aliooof  
  • عضو از 1396/6/17

  • پست‌‌‌ها: ‌ 289

  • 66

میسترس واقعی پیدا نمیشه


نقل از: آلت-قتاله ولی خدایی من اگه از این سبکا باشه دوس دارم (biggrin)حیف


ـــــــــــ


  • 1یا ابلفضل


نقل از: Ali_aliooof
نقل از: آلت-قتاله ولی خدایی من اگه از این سبکا باشه دوس دارم (biggrin)حیف

من اگه میدونستم ادامه داره ادامشم اینجوری میشه عمراً حرفی میزدم من فک کردم با خوبیُ خوشی تموم میشه (biggrin) ... فکرامو کردم نوموخوام (hypnotized) (hypnotized)


ـــــــــــ  • 1  • butter.flly  

  • عضو از 1398/8/12

  • پست‌‌‌ها: ‌ 22

  • 18

من اصن دوس. ندارم این ارباب برده ایو،بنظرم...


من اصن دوس. ندارم این ارباب برده ایو،بنظرم مردبایدابهت داشته باشه،مممرسی بابت تاپیک


ـــــــــــ


  • 1  • chiiman  

  • عضو از 1398/10/10

  • پست‌‌‌ها: ‌ 29

  • 426

:)


اووووف چه تاپیکی زدی بابایی♥_♥

بسی زیاد خوشمان آمد :)


ـــــــــــ


  • 1چند بار خوندم اش


ولی کاشکشی این جور مطالب با ویرایش هم همراه بود مسلما برای ایرانی هایی که داغ خیلی چیز ها بر دل شون مونده منجمله ازادی در سبک زندگی و نوع زیست جنسی این مطالب باید با احتیاط منتشر بشن چون طبق مشاهدات خودم زنان ایرانی بغض خیلی عمیقی نسبت به سیستم مردسالارانه ایران بدلیل پایمال شدن تمام حقوق انسانی خودشون دارن ، شک نکنید اگه این زن سروری در ایران جا بیافته که داره جا هم می افته اخرین نمونه اش هم تیغ زدن 50 هزار دلاری سحر قریشی از مهدی طارمی بود شک نکنید در مناسبات زن و مرد ایرانی در آینده شاهد دگرگونی های عمیقی خواهیم بود


ـــــــــــ


  • 0  • ASHKAN612  
  • عضو از 1398/11/24

  • پست‌‌‌ها: ‌ 15

  • 6

زن سروری عالیه
همیشه قبل سکس بازنم همه جاشو لیس...


زن سروری عالیه همیشه قبل سکس بازنم همه جاشو لیس میزنم حتی از میخوام که بشینه رو دهنم تو سکس بهش میگم بزنه صورتم خیلی حال میده روزایی که حال نداره شب کونشو لیس میزنم و بهش میگم به کیر مردا فکر کنه


ـــــــــــ


  • 0  • petiteboy  

  • عضو از 1398/6/26

  • پست‌‌‌ها: ‌ 106

  • 1358

ممنون


خیلی کامل بود


ـــــــــــ

  • 1  • Sexapproach  
  • عضو از 1398/11/1

  • پست‌‌‌ها: ‌ 25

  • 16

حسابی دردم اومد
اصن نمیتونم همچین چیزی رو تحمل...


حسابی دردم اومد اصن نمیتونم همچین چیزی رو تحمل کنم


ـــــــــــ


  • 1  • Hooman.Afjeh  

  • عضو از 1398/2/26

  • پست‌‌‌ها: ‌ 1603

  • 3385

اسی واقعا تو روحت، شایدم بگم خسته نباشید، وجدانا...


اسی واقعا تو روحت، شایدم بگم خسته نباشید، وجدانا خیلی زحمت میکشی اینا رو ترجمه میکنی، من یه دونه ترجمه کردم اونم سمبل کردم کونم وا شد، تو این همه رو ترجمه میکنی، وقت آزاد از کجا میاری پسر

دمت گرم


ـــــــــــ

don't regret the past, just learn from it  • 1عرض شود که


نقل از: Hooman.Afjeh اسی واقعا تو روحت، شایدم بگم خسته نباشید، وجدانا خیلی زحمت میکشی اینا رو ترجمه میکنی، من یه دونه ترجمه کردم اونم سمبل کردم کونم وا شد، تو این همه رو ترجمه میکنی، وقت آزاد از کجا میاری پسر دمت گرم


جیگرتو، ولی من فقط کمیک سکسی ترجمه میکنم عسیسم اونم تفننی که صدالبته همونم زیادی طولانی باشد کونم نمیکشد وخ بذارم براش دیگه چه رسد به مطالب سکسولوژی! صرفاً معرفی و پیشناهاد موضو و مقالات حشرآموزانه با اینجانب است و شهوانی تیم ترجمه برای آنها دارد، این یکی رم کاربر "شاه ایکس" گرامی زحمتشو کشیده.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست  • 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

دوست داشتی شوگر ددی یا شوگر مامی داشته باشی؟


نمایش نتایج


آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «