هورمون تراپی

• alireza_98  

• عضو از
    1397/3/29

• پست‌ها: 52

• 181

یه سری اطلاعات اولیه درمورد هورمون تراپی برای m to f یا تبدیل مرد به زن

برای این کار دو نوع قرص موجود هست
نوع اول: این گروه مهار کننده هورمون مردانه هستند. مثل: دوتاستراید ،فیناستراید و ..
این قرص ها معمولا باعث بی میلی جنسی ،گاها مشکلات نعوذ میشن و ضمنا برای جلوگیری از ریزش تاسی مو و ترک جلق کاربرد دارن.
عوارض این دارو ها معمولا پس از ترک مصرف دوره کوتاه مدت از بین می ره.
نوع دوم: این گروه هم هورمون های زنانه هستند که موجب بروز صفات زنانه خواهند بود. مثل قرص های ضد بارداری و...
برای نتیجه گیری کامل لازمه که از هر دو نوع مصرف بشه البته قرص "سیپروترون کامپاند" ترکیب هر دو نوع هست و‌ می تونین نتیجه خوبی ازش بگیرین.
در ادامه لازمه که چند سال صبور باشید تا به یک نتیجه ایده آل برسید.
حتما در طول دوره لازم‌ هست تا تحت نظر پزشک باشید و هر چند وقت یکبار آزمایش خون بدید تا دوز مورد نیازتون مشخص بشه و از بروز هر عارضه ای جلوگیری بشه.

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 181

پ.ن:

اگه یک زنونه پوش یا سیسی بوی هستین و قرار نیست تغییر جنسیت بدین ولی دوست ندارین صفات مردانه تون بیشتر بروز بده یا حتی کم تر بشه می تونین از فیناستراید یا دوتاستراید استفاده کنین.

ـــــــــــ

• 5

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

:)

ـــــــــــ

• 0

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

.

؛)

ـــــــــــ

• 0

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

.

ـــــــــــ

• 0

• Megaa  

• عضو از 1398/9/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 20

عزیزم این اطلاعات علمیه؟ یا نقل قوله؟
و اینکه این...

عزیزم این اطلاعات علمیه؟ یا نقل قوله؟ و اینکه این داروها رو چه پزشکی باید تجویز کنه؟

ـــــــــــ

• 0

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

نقل از: Megaa

نقل از: Megaa عزیزم این اطلاعات علمیه؟ یا نقل قوله؟ و اینکه این داروها رو چه پزشکی باید تجویز کنه؟

این حرفت بهم بر خورد،، فک می کنم اورولوژی

ـــــــــــ

• 0

• Megaa  

• عضو از 1398/9/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 20

نقل از: alireza_98

نقل از: Megaa عزیزم این اطلاعات علمیه؟ یا نقل قوله؟ و اینکه این داروها رو چه پزشکی باید تجویز کنه؟

فدات شم منظوری ندارم :-* میخوام این کار و انجام بدم سختش اینه که روم نمیشه برم دکتر

ـــــــــــ

• 0

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

فدات شم منظوری ندارم :-* میخوام این کار و انجام بدم سختش اینه که روم نمیشه برم دکتر

دارو های انتی اندروژن یا مهار کننده مردانه رو خودت می تونی مصرف کنی مشکلی پیش نمیاد

ـــــــــــ

• 1

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

نقل از: آغ-بالا

نقل از: آغ-بالا من چند روزه هر شب سیپرترون کامپاند مصرف میکنم، به نظرت تعداد قرص رو ببرم بالاتر یا خطر داره؟

استفاده بیش تر از دوز توصیه شده می تونه مشکل ایجاد کنه

ـــــــــــ

• 0

سلام چون چون اینجا سایت تخصصی ترنس ها نبوده...

سلام چون چون اینجا سایت تخصصی ترنس ها نبوده تاپیک های اینچنینی وجود نداره و یا اطلاعات دربارش خیلی کمه در مورد هورمون تراپی خیلی خوبه که بهش اشاره شد. هورمون تراپی (Hormone replac.ement therapy)همانطور بهش اشاره شد یکی از روش های درمانی در افراد ترنس هست ترنس های مرد و زن. خواهش میکنم قبلش با فوق تخصص غدد در رابطه با هرگونه مصرف داروهای هورمونی و بلاکر ها مشورت صورت گیرد اگر فرصت شد سعی میکنم به هورمون تراپی و عوارض و نتایج اون اشاره کنم در مورد تجویز داروی سیپروترون امروزه در بیشتر جاها که به دلیل عوارض جانبی طولانی مدت و آسیب های کبدی به ندرت ازش استفاده میشه و کمتر در پروتکل های درمانی افراد ترنس استفاده میشه و بیشتر در درمان سرطان پروستات کاربرد دارد این دارو یعنی سیپروترون استات به دو صورت دوز ۵۰ میلی گرم و ۱۰۰ میلی گرم در بازار موجود هست حداکثر دوز مجاز مصرف در روز ۱۵۰ میلی گرم می‌باشد. اما همونطور که اشاره کردن داروی سیپروترون کامپاند که ترکیب سیپروترون و اتینیل استرادیول هست.با اینکه اتینیل استرادیول به عنوان جایگزین استروژن به کار میرود برای هورمون درمانی خیلی خیلی کمتر استفاده می شود.(مثل داروی مدروکسی پروژسترون) در بیشتر کشورها از اسپیرونولاکتون به عنوان بلاکر یا همون آنتی آندروژن استفاده میشه چون عوارض جانبی کمتری نسبت به سیپروترون داره ولی هنوز که هنوزه از سیپروترون استات استفاده صورت می‌گیرد. برای گرفتن نتیجه بهتر و سریع تر در هورمون درمانی هم از آمپول دکاپتیل(دیفرلین) استفاده می شود بحث هورمون درمانی بحث کاملا تخصصی و برای همه افراد متفاوت هستش با توجه به میزان ترشح هورمونی متفاوت اشخاص. خواهش میکنم به صورت سرخود به هیچ وجه انجامش ندین عوارض جانبی خطرناکی ممکنه پدید بیاره. یک سری روش های تغذیه ای هست برای کمتر کردن هورمون تستوسترون در مردان و افزایش هورمون های زنانه یا استفاده از داروهای گیاهی که بیشتر در شرق آسیا رواج داره و تاثیر به شدت ملموسی روی افراد داره. اگر دوستان خواستن و فرصت شد می نویسم در موردش ببخشید طولانی شد و اینکه سعی کردم به زبان غیر تخصصی بنویسم. موفق باشید موفق باشید

ـــــــــــ

• 3

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

نقل از: Love CrossdresseR سلام چون چون اینجا سایت تخصصی ترنس ها نبوده تاپیک های اینچنینی وجود نداره و یا اطلاعات دربارش خیلی کمه در مورد هورمون تراپی خیلی خوبه که بهش اشاره شد. هورمون تراپی (Hormone ment therapy)همانطور بهش اشاره شد یکی از روش های درمانی در افراد ترنس هست ترنس های مرد و زن. خواهش میکنم قبلش با فوق تخصص غدد در رابطه با هرگونه مصرف داروهای هورمونی و بلاکر ها مشورت صورت گیرد اگر فرصت شد سعی میکنم به هورمون تراپی و عوارض و نتایج اون اشاره کنم در مورد تجویز داروی سیپروترون امروزه در بیشتر جاها که به دلیل عوارض جانبی طولانی مدت و آسیب های کبدی به ندرت ازش استفاده میشه و کمتر در پروتکل های درمانی افراد ترنس استفاده میشه و بیشتر در درمان سرطان پروستات کاربرد دارد این دارو یعنی سیپروترون استات به دو صورت دوز ۵۰ میلی گرم و ۱۰۰ میلی گرم در بازار موجود هست حداکثر دوز مجاز مصرف در روز ۱۵۰ میلی گرم می‌باشد. اما همونطور که اشاره کردن داروی سیپروترون کامپاند که ترکیب سیپروترون و اتینیل استرادیول هست.با اینکه اتینیل استرادیول به عنوان جایگزین استروژن به کار میرود برای هورمون درمانی خیلی خیلی کمتر استفاده می شود.(مثل داروی مدروکسی پروژسترون) در بیشتر کشورها از اسپیرنولاکتون به عنوان بلاکر یا همون آنتی آندروژن استفاده میشه چون عوارض جانبی کمتری نسبت به سیپروترون داره ولی هنوز که هنوزه از سیپروترون استات استفاده صورت می‌گیرد. برای گرفتن نتیجه بهتر و سریع تر در هورمون درمانی هم از آمپول دکاپتیل(دیفرلین) استفاده می شود بحث هورمون درمانی بحث کاملا تخصصی و برای همه افراد متفاوت هستش با توجه به میزان ترشح هورمونی متفاوت اشخاص. خواهش میکنم به صورت سرخود به هیچ وجه انجامش ندین عوارض جانبی خطرناکی ممکنه پدید بیاره. یک سری روش های تغذیه ای هست برای کمتر کردن هورمون تستوسترون در مردان و افزایش هورمون های زنانه یا استفاده از داروهای گیاهی که بیشتر در شرق آسیا رواج داره و تاثیر به شدت ملموسی روی افراد داره. اگر دوستان خواستن و فرصت شد می نویسم در موردش ببخشید طولانی شد و اینکه سعی کردم به زبان غیر تخصصی بنویسم. موفق باشید موفق باشید

اگه دوز خیلی پایین مصرف بشه باز هم عوارضش خطرناکه؟ مثلا من هر شب یه قرص سیپروترون کامپاند مصرف میکنم

کوتاه مدت مصرف بشه مشکلی پیش نمیاد

ـــــــــــ

• 0

• Alirezaeshghet  

• عضو از 1398/4/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 107

یه سوال از بین اینا کدوم رو مصرف کنم به نظرت که هم...

یه سوال از بین اینا کدوم رو مصرف کنم به نظرت که هم یه کوچولو اندامم زنونه‌تر بشه و هم موهای بدنم کمتر؟

ـــــــــــ

• 0

• Alirezaeshghet  

• عضو از 1398/4/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 107

جواب نمیدی؟

جواب نمیدی؟

ـــــــــــ

• 0

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

نقل از: Alirezaeshghet

نقل از: Alirezaeshghet یه سوال از بین اینا کدوم رو مصرف کنم به نظرت که هم یه کوچولو اندامم زنونه‌تر بشه و هم موهای بدنم کمتر؟

فیناستراید استفاده کن

ـــــــــــ

• 0

• slavezoj  

• عضو از 1399/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 11

slave for Couple

اون عکس ها که گذاشتی واقعنی ؟

من فک نمیکنم انقده واقعی بشه حتی با فیناستراید

ـــــــــــ

Slave for Couple پسر و مجرد

• 0

• alireza_98  

• عضو از 1397/3/29

• 181

نقل از: slavezoj

نقل از: slavezoj اون عکس ها که گذاشتی واقعنی ؟ من فک نمیکنم انقده واقعی بشه حتی با فیناستراید

معلومه که خوب نخوندی مطلب رو فیناستراید مهار کننده هورمون مردانه هست فقط یعنی اگه فرد عقیم بشه بهش نیاز نیست اصلا

ـــــــــــ

• 0

• slavezoj  

• عضو از 1399/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 11

پروفایلم مشاهده کنید

نقل از: slavezoj اون عکس ها که گذاشتی واقعنی ؟ من فک نمیکنم انقده واقعی بشه حتی با فیناستراید

معلومه که خوب نخوندی مطلب رو فیناستراید مهار کننده هورمون مردانه هست فقط یعنی اگه فرد عقیم بشه بهش نیاز نیست اصلا

میدونم کاربرد این دارو

داروی فیناستراید اولین بار در گذشته برای کاهش دادنDHT (دی هیدرو تستوسترون) در غدد پروستات استفاده می شد که نام تجاری آنPROSCAR بود و میزان تجویز آن در روز 5 میلی گرم بود.

در سال 1990 این دارو برای درمان و از بین بردن بزرگ شدگی پروستات به میزان 5 میلی کرم در روز استفاده می شد. با گذشت زمان و استفاده بیماران از این دارو آنها متوجه کاهش ریزش موی خود شدند و علاوه بر این شاهد رشد موهای جدید نیز بودند.

پس از آزمایشات متخصصان به این نتیجه رسیدند که مصرف فیناستراید با مقدار جزئی 1 میلی گرم در روز سبب اثر گذاری مثبت در روند ریزش مو خواهد شد.

از آن پس به بعد در آمریکا این دارو را با دوز 1 میلی گرم با نام تجاری پروپشیا برای کاهش ریزش مو معرفی کردند و در سال 1998 این دارو از طرف انجمن پروپشیا به عنوان اولین قرص تایید شده مختص ریزش مو اعلام شد.

ـــــــــــ

Slave for Couple پسر و مجرد

• 0

• sorna444  
  • عضو از 1399/1/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 7

ای بابا

من برای جلوگیری از ریزش مو فیناستراید خارجی می خوردم‌ و در روز دوتا دختر رو‌هم از پشت میزدم خخخخ زیاد ربطی نداره فقط دو سه روز اول یه خورده افسرده میشی بعدش دوباره بدن زدش رو میسازه وحشی تر میشی تجربه شخصی م بود

ـــــــــــ

• 0

• alireza71  
  • عضو از 1390/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 66

مرسی بابت اطلاعات خوبی که دادی ولی هر چیزی تحت این...

مرسی بابت اطلاعات خوبی که دادی ولی هر چیزی تحت این عنوان باید با نظر پزشک مصرف بشه بچه های ترنس هم بهتره از راهش وارد بشن اینجوری هزینه های مربوط به تغییر جنسیت کاملا رایگانه و کارای اداریش هم قانونی انجام میشه. فقط کافیه چند مرحله کمیسیون روانشناسی تشکیل و تائید بشه

ـــــــــــ

انقد خستم ک حق با شماس!

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «